مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد

مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد

مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد و گرفتن وکیل مهاجرت به چه صورت است ؟ شرایط مهاجرت به سوئد ۲۰۱۸ و شرایط زندگی در سوئد چگونه است ؟ قوانین اخذ اقامت و تابعیت سوئد ۲۰۱۸ به چه صورت می باشد ؟ آیا می خواهید در خصوص اخذ ویزای سوئد و مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد و شرایط تحصیل در سوئد و شرایط کار در سوئد اطلاعات داشته باشید ؟

می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد و راه های مهاجرت به سوئد از جمله مهاجرت تحصیلی به سوئد و تحصیل در دانشگاههای سوئد و مهاجرت از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در سوئد  به صورت کاملا تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

کشورسوئد از نمونه کشورهای مورد تخصص ما می باشد.

کشور سوئد در شمال اروپا در شبه‌جزیره ی اسکاندیناوی می باشد. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنیا، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌ است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شده‌است. پایتخت این کشور شهر استکهلم می باشد.

کشور سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴کیلومترمربع، سومین کشور بزرگ اروپا از لحاظ مساحت می‌باشد. جمعیت کشور سوئد بیش از ۹٫۲میلیون نفراست که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفرآن شامل افراد سوئدی می باشد. این کشورباتعداد۲۰نفر در هر کیلومتر مربع ازتراکم جمعیت پایینی برخوردار است که بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵٪مردم سوئد درناحیه شهری زندگی میکنند.

(موسسه حقوقی ملک پور برترین ارائه کننده خدمات حقوقی مشاوره ای  مهاجرت و امور بین الملل از جمله مهاجرت به سوئد می باشد )

کشور سوئد از حکومت مشروطه برخوردار بوده و دولت به شکل پارلمانی اداره میگردد. پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور بوسیله ی نخست وزیر اداره می‌شود .

کشور سوئد که رسما پادشاهی سوئد است، کشور اسکاندیناوی در شمال اروپا است. این نواحی را به سمت غرب و شمال و فنلاند به شرق متصل می کند و از طریق یک تونل پل در سراسر اورستون به جنوب غربی دانمارک متصل است. در ۴۵۰،۲۹۵ کیلومتر مربع (۱۷۳،۸۶۰ مایل مربع)، کشور سوئد سومین کشور بزرگ در اتحادیه اروپا در منطقه است، اما با جمعیتی بالغ بر ۱۰٫۰ میلیون نفر، [۳] جمعیت آن کم جمعیت ۲۲ نفر در کیلومتر مربع است ( ۵۷ / sq mi)؛ بیشترین غلظت در نیمه جنوبی کشور است. تقریبا ۸۵٪ جمعیت در مناطق شهری زندگی می کنند. [۱۲]

مردم رومانی از زمان های دوران پیش از میلاد ساکن کشور سوئد بوده اند، که به عنوان گاتز / گوتار و سوئدی ها / سوئار در تاریخ شناخته می شود و مردمان دریائی شناخته شده به نام نورستان ها هستند. جنوب سوئد عمدتا کشاورزی است، در حالی که شمال به شدت جنگل است. کشور سوئد بخشی از منطقه جغرافیایی Fennoscandia است. به دلیل تاثیر قابل توجه دریایی، آب و هوا به طور کلی برای عرض جغرافیایی شمالی آن بسیار ملایم است، به رغم این هنوز تابستان قاره گرم وجود دارد.

امروزه کشور سوئد یک سلطنت قانون اساسی و دموکراسی پارلمانی است، با یک پادشاه به عنوان رئیس دولت، مانند همسایه نروژ.  پایتخت کشور سوئد  شهر استکهلم است که همچنین پرجمعیت ترین شهر کشور سوئد است. قدرت قانونی در ۳۴۹ عضو ریکسداگ یکجانبه ای قرار دارد. قدرت اجرایی توسط دولت تحت هدایت نخست وزیر اجرا می شود. کشور سوئد یک دولت واحد است که در حال حاضر به ۲۱ ایالت و ۲۹۰ شهرداری تقسیم شده است.

کشور سوئد  به عنوان یک دولت مستقل سوئدی در قرن ۱۲ و ۱۳ ظاهر شد. پس از مرگ سیاه در اواسط قرن چهاردهم که به همان اندازه در اکثر نقاط اروپا نیز به سختی به اسکاندیناوی آسیب زده بود، حدود یک سوم جمعیت را کشت. [۱۳] [۱۴] لیگ هانس لیته کل فرهنگ اسکاندیناوی را تهدید کرد ، امور مالی و زبان. این منجر به تشکیل اتحادیه کلمار اسکاندیناوی در پایان قرن ۱۴ شد. [۱۵] اما اتحادیه به دنبال مشکلات دیگر بود و در دهه ۱۵۲۰ کشور سوئد این اتحادیه را ترک کرد. با دخالت کشور سوئد در جنگ سی ساله، در سمت اصلاحطلبی، گسترش سرزمینهای خود را آغاز کرد. امپراتوری سوئد شکل گرفت. این تا اوایل قرن ۱۸ یکی از قدرتهای بزرگ اروپا بود. سرزمین سوئد در خارج از شبه جزیره اسکاندیناوی در اوایل قرن ۱۸ و ۱۹ به تدریج گم شد و به پایان رسید

اکنون کشور سوئد یکی ازبرترین کشورهای جهان درزمینه رفاه اجتماعی به شمار می رود و از نمونه کشورهایی است که مراجعین در باب آن مشتاق هستند .

کشور سوئد تجسس شدید بین روزهای تابستان طولانی خود و شبهای زمستانی را به همان اندازه تجربه می کند. در تابستان خورشید در ساحل در ساحل شمال دایره قطب شمال ساحل در ساحل ساکن است، اما حتی در جنوب غربی استان استکهلم (۵۹ درجه شمالی) شبهای ماه ژوئن تنها چند ساعت نیمه تاریکی دارد.

جهت کسب اطلاعات در خصوص شرایط مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد اعم از مهاجرت به سوئد و  پذیرش تحصیلی از دانشگاه های سوئد ، تحصیل در سوئد ، کار در سوئد ، سرمایه گذاری در سوئد و دیگر مطالب درباره سوئد و راه ها و قوانین اخذ اقامت دائم سوئد همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و یا دفتر مرکزی این موسسه در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران درباره مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد  و راه های مهاجرت به سوئد و قوانین و راه های اخذ اقامت و تابعیت سوئد با کارشناسان امور بین الملل این موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید .

با توجه به موقعیت جغرافیایی آن، کشور سوئد از آب و هوای مناسب برخوردار است. این عمدتا به دلیل جریان Gulf Stream، جریان اقیانوس گرم است که از ساحل غربی نروژ جریان دارد. اسکاندیناوی در طول چندین دوره از تاریخ، کاملا یخ پوشیده است.

آخرین عصر یخبندان تنها حدود ۱۰،۰۰۰ سال پیش به پایان رسید و وزن و حرکت یخچال تاثیر زیادی بر چشم انداز داشت. رخساره های سنگی سنگ زیرزمینی به شکل های گرد که از ویژگی های مجمع الجزایر کشور سوئد بود حساب  داده می شد و حفره ها به دره ها و دریاچه ها عمیق تر می شد.
مناظر متنوع با حیات وحش غنی

با توجه به تنوع گونه های آن، کشور سوئد از گربه ها و گرگ ها در شمال به گوزن گاو و گراز وحشی در جنوب برخوردار است. این کشور دارای ثروت و فلور و زندگی آبزی است که به تنوع زیستی آن کمک می کند.

در رابطه با مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد می توان بیان نمود که بخش عمده ای از چشم انداز کشور سوئد تحت تأثیر جنگل های مخروطی مانند کاج و صنوبر قرار گرفته و جنگل های وسیعی از درختان بافتی مانند توس و آسفن در جنوب است. با توجه به سنگ بستر های سنگین و شرایط آب و هوایی مطلوب، جزایر گوتلاند و ایلند و بخش هایی از کوه های اسکاندیناوی، گیاه جالبی هستند که شامل انواع متعدد ارکیده می شود.

همراه با مناظر زیبا، کشور سوئد دارای حیات وحش غنی و متنوع است. گرگ به عنوان مثال، زیستگاه آن را در شمال و مرکزی کشور سوئد گسترش می دهد. جمعیت خرس، سیاهگوش و گراز نیز افزایش می یابد. در سراسر کشور سوئد تعداد زیادی از گوزن، گوزن، روباه و خرگوش وجود دارد. زرافه یک جایزه عالی برای شکارچیان است، اما همچنین یک خطر ترافیکی است. شکار دقیقا تنظیم شده است، و بسیاری از گونه های حیوانی کاملا محافظت می شوند. زندگی پرنده زمستانی در سوئد تحت سلطه چند گونه است، اما تابستان تعداد زیادی از پرندگان مهاجر را از جنوب می برد.

در خصوص مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد همچنین دارای سواحل طولانی و بسیاری از دریاچه ها دارای گونه های متنوعی از زندگی آبزی است. گونه های ماهی از کدو و ماهی خال خالص اقیانوس شور تا ماهی قزل آلا و دشت شنی که در خلیج فارس Bothnia و در دریاچه ها و رودخانه ها یافت می شود، متفاوت است. شاه ماهی و شاه ماهی کوچک تر از شاه ماهی، غذای اصلی مهم بود، اما امروز بیشتر به عنوان غذا در کشور سوئد دیده می شود.
پارک های ملی در کشور سوئد :

در سال ۱۹۱۰، کشور سوئد اولین کشور اروپایی برای ایجاد پارک های ملی بود، که عمدتا در مناطق کوهستانی Norrland بود. این امر باعث نجات بخشی از بیابان اخیر اروپا از بهره برداری شد. ذخایر طبیعت متعدد و مناطق میراث فرهنگی نیز در سراسر کشور سوئد ایجاد شده است .

در پایان بحث مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد اینگونه می توان بیان نمود که کشور سوئد اکنون یکی از تاپ ترین کشورهای اروپا بلکه دنیا محسوب می شود و دارای بیشترین تقاضا را برای مهاجرت به سوئد دارد . بسیاری از افراد که قصد مهاجرت به سوئد را دارند و می خواهند که مهاجرت تحصیلی به سوئد و مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل در سوئد و یا مهاجرت به سوئد از طریق کار در سوئد داشته باشند و یا اینکه از طرق و راه های دیگر از جمله مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج در سوئد و یا مهاجرت به سوئد از طریق تولد می خواهند که به اخذ اقامت و تابعیت سوئد دست پیدا نمایند

شما عزیزان همواره می توانید سوالات خود را درباره مهاجرت به سوئد و شرایط زندگی در سوئد با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نمودهو در خصوص چگونگی تحصیل در دانشگاههای سوئد و یا شرایط اخذ ویزای کار در سوئد و یا قوانین مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت و قوانین اخذ اقامت و تابعیت سوئد مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (54 نظرات, میانگین: 4٫87 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

36 پاسخ
 1. محمد نجفی گفته:

  باسلام . من یه شهروند عادی هستم و از شرایط کار در ایران خسته شدم.آیا یه شهروند عادی میتونه اقامت دائم بگیره واسه سوئد؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
 2. karo گفته:

  سلام
  ببخشید من یک پسر ۱۷ سال هستم در رشته کامپیوتر من یک مدرک فنی حرفه ای دارم در انجا به دردم می خورده در ایران ۴ ماه دورشو گذراندم و یک سوال دیگه داشتم برای رفتن به سوئد یا آلمان باید چه زبان های یا د بگیرم من در زبان انگلیسی خوب نیستم آیا در انجا می تونم یاد بگیرم یا حتماً باید بدانم ممنون می شم راهنمای کنید
  ممنون مرسی

  پاسخ
 3. زهرا قره اغاجی زارع گفته:

  سلام خوب هستین من تقاضای گرفتن مهاجرت دارم سابقه ۱۳ ساله در ازمایشگاه تشخیص پزشکی دارم لیسانس دارم قصد کار ،ادامه تحصیل .اقامت دارم مرسی منتظر راهنمایی هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و برای تحصیل نیز باید شرایط شما بررسی شود لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 4. karo گفته:

  سلام ببخشید من ۲ سال دیگه دیپلم رشته کامپیوتر می گیرم در کشور سوئد یا آلمان کدام خوبه؟؟ برای ادامه تحصیل یا …….

  پاسخ
 5. نجیم شهابی گفته:

  سلام من یه خانم ۳۷ساله هستم دو بچه ۱۲و۱۴ ساله دارم میخوام اقامت سوئد بگیرم برای پیشرفت و تحصیل بچه هام باید چیکار کنم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، تصمیم شما قابل ستایش است، موسسه ملک در امور حقوقی مهاجرت در کنار شما خواهد بود، برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. behnam گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و لیسانس بیوشیمی دارم نامزدمم ۲۶ ساله و پرستاره.میخواستم راهنماییم کنید برای مهاجرت کجا برام بهتره
  ممنون میشم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، شرایط شما و همسر محترم باید به صورت کامل بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. علی یامی گفته:

  سلام من ۳۰ساله دارای لیسانس HSEوسه سال سابقه کار و دارای پایه یکم رانندگی هستم ومتاهل که همسرم هم لیسانس حسابداری است
  برای کار به چه کشور هایی میتوان مهاجرت کرد؟
  تشکر

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. علی گفته:

  با سلام
  یه جوان۱۸ ساله هستم که تازه دیپلم گرفتم و میخواستم بدونم آیا کار در کشور های اروپایی مثل سوئد برای رشته من که علوم انسانی است وجود دارد که واقعا خوب باشد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. سنبله گفته:

  با سلام واحترام .بنده ۴۳سالمه.جزو زنان سرپرست خانوارم.پذیرفته شده کارشناسی رشته علوم تربیتی ام ولی فقط توانستم فوق دیپلم را بگذرانم.بعنوان نیروی ازاد در سمت اموزگار مشغول بکارم .قصد مهاجرت دارم راهنماییم میکنید از چ طریق میتونم ب سوئد مهاجرت کنم؟با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در ابتدا برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . . اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 10. بهمن خوشبخت گفته:

  با عرض احترام
  بنده ۴۹سال دارم دیپلم شغلم ساخت و ساز شخصی میباشد ملک هم بنام دارم همسر و سه فرزند زیر ۱۸ تصمیم برای رفتن و زندگی کردن در کشور سوئد را دارم یا از طریق تمکن مالی و یا از طریق سرمایه گذاری ممنمو میشم
  بنده یک هفته با دفتر وین و تهران تماس گرفتم
  اما فقط پست تلفن صبر کردم و موفق نشدم لطفا اگر راه دیگری هست که با شما و یا موسسه شما در ارتباط باشم محبت می کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. Mahsa گفته:

  من ۲۳ساله هستم و تازه مامایی تموم کردم و قصد اخذ ویزای کار در سوئد را دارم و اصلا نمیدونم شرایط چیه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار سوئد باید در ابتدا کارفرما داشته باشید همچنین باید مدرک تحصیلی خود را معادل نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. مجتبی کاشفی گفته:

  بادرودبه شما میخوام اقامت کشورسوئد بگیرم به عنوان سرمایه گذار درزمینه مصنوعات چوبی متآهل هستم یه خانواده۴نفره

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. اتوسا گفته:

  سلام.کسی که اقامت ۳ساله یونان داشته باشه میتونه سوئد زندگی کنه و اجازه کار داشته باشه و درخواست اقامت سوئد بده؟

  پاسخ
 14. Abbas ghasemi گفته:

  سلام
  لطفا شرایط و اقدامات لازم و چگونگی کار را ایمیل فرمایید
  سلام ، متخصص داخلی پزشک ۴۱ ساله مجرد مدرک زبان ندارم
  اقامت دایم کاری اروپا ( سوئد، نروژ، دانمارک ، فنلاند المان ،اتریش)
  ۳۰۰۰۰ یورو
  رزومه قبل از تخصص
  https://scholar.google.com/citations?user=wChVWPsAAAAJ&hl=en

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید مدرک تحصیلی شما معادل سازی گردد تا بتوانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ