مهاجرت به مالزی و بررسی آن

مهاجرت به مالزی ، راه های مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت و اقامت مالزی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. اگر شما نیز جز متقاضیان مهاجرت به این کشور می باشید ممکن است با این پرسش ها مواجه گردید ، راه های مهاجرت به مالزی چیست؟ چگونه می توان اقامت دائم مالزی را به دست آورد ؟ بهترین راه مهاجرت به مالزی، که منجر به اقامت دائم و تابعیت می گردد، کدام است؟ مالزی کشوری دارای آب و هوای گرم که بر پایه یک اقتصاد پر جنب و جوش می باشد و زندگی در آن دارای معایب و مزایای خاص خود می باشد.  شما می توانید برای دریافت اطلاعات مفید و جامع در خصوص مهاجرت به مالزی با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه استفاده نمایید. موضوعاتی که در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت به شرح زیر می باشد:

مهاجرت به مالزی
 • مهاجرت به مالزی و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به مالزی از طریق کار
 • مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل
 • مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج
 • مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به مالزی از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به مالزی و هزینه زندگی در مالزی
 • مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت مالزی

مهاجرت به مالزی و شرایط عمومی آن

مالزی، کشوری مشهور به بهشت ​​گرمسیری واقع در قاره آسیا می باشد که فرصت های بسیاری را جهت گسترش افق های فرهنگی و اقتصادی خود ارائه می دهد، و همین موضوع می تواند برای افراد خارجی به عنوان یک جاذبه برای مهاجرت در نظر گرفته شود. مالزی کشوری می باشد که در جنوب شرقی آسیا واقع گردیده است. پایتخت این کشور شهر کوالالامپور می باشد و می توان گفت که زبان انگلیسی در این کشور رایج می باشد، با این حال، آگاهی از زبان مالیایی برای زندگی در این کشور بسیار تاثیر گذار می باشد. اقتصاد مالزی با سرعت چشمگیری در حال رشد و توسعه می باشد و در ۳۰ سال گذشته با گسترش تولیدات مواد خام و اقتصاد قوی و صنایع مختلفی که بر پایه نوآوری بوده است، اقتصاد خود را توسعه داده است. مهاجرت به مالزی از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی بررسی می گردد، اما باید توجه داشت انتخاب مسیر مهاجرتی که منجر به اقامت دائم و در نهایت تابعیت شود بسیار مهم می باشد. در ادامه به بررسی تمامی راه های مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت و اقامت از طریق آن ها خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام می باشد و مخالف با قانون می باشد.

مهاجرت به مالزی
بررسی اجمالی کشور مالزی
کیلومتر مربع ۳۲۹،۷۵۸ وسعت
کوالالامپور پایتخت
۳۰،۴۴۸،۶۰۰ نفر جمعیت
گرم و مرطوب آب و هوا
مالیایی زبان
رینگت  MYR واحد پول
جایگاه هفدهم رتبه بندی جهانی از نظر شاخص میزان رضایت از زندگی

مهاجرت به مالزی از طریق کار

یکی از راه های مهاجرت به مالزی از طریق کار می باشد. برای کار در این کشور و مهاجرت به مالزی از طریق کار، متقاضی باید از طرف یک کارفرما در این کشور پیشنهاد شغلی (job offer) داشته باشد. برای دریافت پیشنهاد شغلی توجه داشته باشید که معمولا کمپانی های بزرگ از طریق فرم های درخواست آنلاین نیروی کار خود را استخدام می کنند و شرکت های کوچک تر با بررسی  CV متقاضی درخواست کار شخص را بررسی می کنند. متاسفانه باید گفته شود شانس یافتن کار در این کشور بسیار کم است چرا که ترجیح کارفرمایان در این کشور بر این است به جای استخدام نیروی کار بین المللی از متقاضیان کار در کشور خود را استخدام کنند، زیرا شرایط مربوط به حقوق و مزایای نیروی کار مالزیایی در قیاس با یک نیروی کار بین المللی بسیار آسان تر می باشد همچنین کارفرمایان در این کشور زمانی مجاز به استخدام متقاضی کار بین المللی می باشند که بتوانند اثبات کنند هیچ یک از شهروندان خود این کشور قادر یا مایل نیستند در این موقعیت شغلی مشغول به کار شوند البته در این میان در خصوص مشاغل استراتژیکی همانند مدیریت، امور مالی و غیره استثنائاتی وجود دارد.

نرخ بیکاری در مالزی

در حال حاضر نرخ بیکاری در مالزی ۳٫۳ درصد می باشد و می توان گفت نرخ مناسبی می باشد. از دیگر شرایط کار در مالزی، شرایط سنی حداقل ۲۷ سال سن می باشد و همچنین حداقل دستمزد دریافتی شخص باید ۵۰۰۰ رینگیت در هر ماه باشد. اگر قرارداد شخص با حقوق  ۸۰۰۰ رینگیت در هر ماه منعقد گردد، مجوز کار فرد فورا تایید خواهد شد و ویزای کار تضمین می گردد و مجوز کار یک هفته ای صادر می گردد. در جدول مقابل نرخ بیکاری کشور مالزی از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۸ در ماه های مختلف بررسی گردیده است .

در خصوص تابعیت و اقامت از طریق کار در مالزی لازم است بدانید کار در مالزی منجر به اخذ اقامت و تابعیت نمیگردد و تنها یک مجوز کار برای دوره های بین ۶ ماه تا ۵ سال صادر می گردد. اما نیروی کار خارجی بسیار ماهر می تواند برای یک ویزای ویژه ۱۰ ساله تحت عنوان  (Residence Pass-Talent Talent (RP-T) درخواست نمایند. با این شیوه جدید اقامت، دولت مالزی قصد جذب و حفظ افراد با استعداد را دارد.

اگر مایل به کار در مالزی هستید پیشنهاد می کنیم که حتما مقالات کار در آلمان یا کار در اتریش و کانادا را مطالعه بفرمایید و بعد از بررسی کامل اقدام به تصمیم گیری نمایید.

کار در مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل

مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل یکی از راه های پرطرفدار مهاجرت به این کشور می باشد. مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل در مقاطع مختلف لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و همچنین دوره های pathway  برای دانشجویان بین المللی مفتوح می باشد. تحصیل در کشور مالزی دارای شرایط و ضوابطی می باشد که اگر مراحل آن طی شود می تواند منجر به موفقیت در امر تحصیل در این کشور شود. عموماً اکثر دانشگاه های معتبر مالزی نیازمند به حداقل مدرک زبان آیلتس ۶ و ۶٫۵ در مقاطع مختلف تحصیلی می باشد اما دانشگاه هایی در مالزی هستند که با یک مصاحبه آنلاین هم شما می توانید موفق به اخذ پذیرش شوید. هزینه تحصیل در مالزی بسته به رشته و دانشگاه بسیار مختلف بوده اما عموماً سالیانه بین ۱۰٫۰۰۰ تا ۱۶٫۰۰۰ دلار آمریکا می باشد. به دلیل پذیرش راحت و شهریه های اندک دانشگاه های مالزی و همچنین نظام آموزشی بریتانیایی این کشور ، مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل وسوسه انگیز می باشد. در کشور مالزی نیز بسیاری از دانشجویان همراه با تحصیل می توانند به کار دانشجویی نیز بپردازند اما نکته ای که قابل توجه است این است که کشور مالزی فرصت اندکی را بعد از تحصیل به دانشجویان بین المللی می دهد تا به دنبال کار باشند. برای موفقیت در امر کاریابی در مالزی شما نیازمند به یادگیری زبان مالایی می باشید و الویت با متقاضیان بومی برای کار می باشد. هچنین همانطور که گفته شد کار در کشور مالزی نمی تواند منجر به اقام دائم و تابعیت گردد به همین دلیل اغلب کسانی که به دنبال مهاجرت به مالزی از طریق تحصیل می باشند به این امید که پس از آن بتوانند کار کنند و اقامت دائم دریافت کنند لازم است بدانند که این امر امکان پذیر نمی باشد. متقاضیان تحصیل در مالزی می توانند با شرایط مشابه برای کشورهای مطرح مانند هلند و دانمارک جهت تحصیل اقدام نمایند.

در ادامه لیستی از برترین دانشگاه های مالزی با ذکر رتبه آن ها در رده بندی جهانی ذکر شده است.

 • University of Malaya = 87
 • National University of Malaysia = 184
 • University of Putra Malaysia = 202
 • University of Science, Malaysia = 207
 • University of Technology, Malaysia = 228
 • UCSI University = 481
تحصیل در مالزی
تحصیل در دوره های زبان مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری

تولید ناخالص داخلی در مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری نیز مفتوح می باشد و در سال های اخیر باتوجه به رشد مناسب اقتصادی کشور مالزی در بین کشورهای آسیایی، مورد توجه بسیاری از مردم بوده است. براساس همین رشد اقتصادی دولت مالزی طرح هایی را در خصوص مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری ارائه داده است. یکی از طرح های دولت مالزی جهت جذب سرمایه گذار خارجی و افرادی که مایل به مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری می باشند تمکن مالی است که به خانه دوم نیز معروف می باشد. اقامت مالزی از طریق تمکن مالی بدین صورت است که فرد با ارائه ۱۲۵٫۰۰۰دلار آمریکا و با داشتن درآمد ماهیانه مبلغ ۲٫۵۰۰ دلار آمریکا می تواند موفق به اخذ اقامت مالزی گردد.

نرخ تولید ناخالص داخلی در مالزی را در شکل می توانید مشاهده کنید.

همچنین مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری موسوم به خانه دوم مبنی بر اینکه سرمایه گذار بالای ۵۰ سال و یا زیر ۵۰ سال می باشد شرایط متفاوتی دارد که در ادامه به آن می پردازیم :

افراد بالای ۵۰ سال

برای افراد بالای ۵۰ سال شرایط بدین صورت است که مبلغ ۳۵۰۰۰۰ رینگت مالزی را باید در یک حساب بانکی خود نشان دهند و پس از آن با افتتاح حساب در مالزی مبلغ ۱۵۰۰۰۰ رینگت در حساب خود ارائه دهند  .

افراد زیر ۵۰ سال

 افراد زیر ۵۰ سال باید مبلغ ۵۰۰۰۰۰ رینگت را در حساب بانکی نشان دهند .پس از اثبات میزان دارایی شخص با افتتاح حساب در مالزی باید مبلغ ۳۰۰۰۰۰ رینگت را ارائه دهند

در اقامت مالزی از طریق تمکن مالی ابتدا یک اقامت ۱۰ ساله به متقاضی و همراه (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) اهداء می گردد. درخصوص مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری باتوجه به اینکه کشور مالزی دارای نظام حقوقی sivila (مهاجر فرست) می باشد، این اقامت موقت بوده و بعد از ۱۰ سال می توان برای تابعیت درخواست کرد اما تضمینی برای تمدید یا اخذ تابعیت و پاسپورت مالزی وجود ندارد. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش باتوجه بیش سابقه درخشان در امر مهاجرت و حقوق تجارت بین الملل مهاجرت به مالزی از طریق سرمایه گذاری را پیشنهاد نمی کند. بلکه توصیه میکند قبل از هر اقدامی درخصوص مهاجرت به مالزی و طرق مختلف سرمایه گذاری در مالزی تحقیق کرده و آن را با کشورهای مختلفی همچون سوئیس، آلمان و اتریش مقایسه نموده و با آگاهی کامل نسبت به آن اقدام نمایید.

سرمایه گذاری در مالزی

مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت از طریق تولد

در خصوص تولد فرزند آنچه که دارای اهمیت می باشد توجه به قوانین وضع گردیده مربوط به تولد در هر کشور می باشد. پیرو مطالب ارائه شده در سایت موسسه حقوقی ملک پور تولد در هر کشور یا بر اساس سیستم خون است و یا مطابق با سیستم خاک می باشد :

سیستم خاک

در خصوص کشورهای مطابق با قانون خاک اگر کودکی در محدوده زمینی و یا هوایی و خاک آن کشور متولد گردد تابعیت به وی اعطا می گردد. که تنها کشورهای امریکا و کانادا و برزیل تابع این قانون می باشند.

سیستم خون

در خصوص کشورهای مطابق با قانون خون، اگر کودگی در هر کشوری متولد شود تاثیری در تابعیت و اقامت وی ندارد و تابعیت به صورت ارثی از طریق پدر و مادر به کودک متولد شده منتقل می شود. یعنی پدر و مادر تابعیت هر کشوری را داشته باشند فرزندشان نیز تابعیت همان کشور را دریافت می کند .

در خصوص کشور مالزی، مهاجرت به این کشور از طریق تولد فرزند امکان پذیر نمی باشد چرا که قانون این کشور تابع قانون خون می باشد و تولد در خاک این کشور منجر به اقامت و تابعیت وی و والدین او نخواهد شد البته در این میان استثنائاتی نیز وجود دارد که به کودک تابعیت اعطا می شود که شامل موارد زیر می باشد :

 • کودکی که از پدر و مادری بدون تابعیت زاده شده است و یا کودکی که بدون والدین می باشد .
 • کودک متولد شده از یکی از والدین مالزیایی و خارجی

دقت داشته باشید که کودکی که تنها یکی از والدینش تابعیت مالزیایی دارد تا ۱۸ سالگی باید در خصوص تابعیت مالزیایی خود اقدام کند چرا که مالزی تابعیت دوگانه را نمی پذیرد و تنها در صورتی تابعیت این کشور را اعطا میکند که تابعیت قبلی شخص سلب می گردد.

مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به مالزی از طریق ازدواج با یک تبعه مالزیایی می باشد. ازدواج در این کشور شرایط ساده ای دارد و تنها با گذراندن چند مرحله ساده و اطاعت از قوانین ازدواج در این کشور در نهایت می توان تابعیت این کشور را به دست آورد. پس از ازدواج با یک فرد تبعه در کشور مالزی و ثبت آن، پس از ۱۰ سال زندگی مشترک در مالزی شخص می تواند برای تابعیت این کشور درخواست دهد و با توجه به آنکه مالزی تابعیت مضاعف را نمیپذیرد با سلب تابعیت قبلی، فرد می تواند برای تابعیت این کشور درخواست کند.

شخص تبعه مالزیایی برای آنکه بخواهد برای همسر خارجی خود درخواست اقامت کند نیاز به ارائه مدارکی به سفارت این کشور دارد که شامل موارد زیر می باشد :

 • شخص نباید زیر ۲۱ سال سن داشته باشد
 • نداشتن سابقه کیفری و سو پیشینه
 • انجام تست پزشکی و تایید سلامت پزشکی
 • مدارک هویتی شناسایی ، عکس، پاسپورت
 • فرم تقاضا برای ویزا
 • ارائه مدارکی دال بر تامین هزینه زندگی برای خود و همسر به میزان حداقل ماهیانه ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ رینگت در ماه
 • اثبات واقعی بودن مدارک

پس از دریافت ویزا و رفتن به مالزی زوج با مراجعه به وزارت امور خارجه در putajaya با ارائه مستندات و مدارک درخواست اقامت می کنند  پس از ۱۰ سال زندگی می توان برای تابعیت درخواست کرد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اخذ اقامت از طریق ازدواج

مقاله مرتبط

ازدواج در مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق پناهندگی

مهاجرت به مالزی از طریق پناهندگی یکی از غلط ترین و اشتباه ترین راه های ممکن مهاجرت به این کشور می باشدو مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه مشاوره و خدماتی درخصوص پناهندگی ندارد و در این نوشتار صرفاً جهت آگاهی شما سروران گرامی به خطرات آن می پردازد. کشور مالزی با اینکه امضا کننده کنوانسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد می باشد اما امضا کننده کنوانسیون پناهندگی سازمان ملل متحد در سال ۱۹۵۱ نمی باشد و از آنجا که هیچ مقررات قانونی یا اداری برای برخورد با وضعیت پناهجویان و پناهند گان در مالزی وجود ندارد، کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد تمام فعالیت های مربوط به حفاظت از پناهندگان را انجام می دهد، یعنی دریافت، ثبت نام، اسناد و وضعیت پناهندگی پناهجویان و پناهندگان. کشور مالزی هیچگونه خدمات و حمایتی در خصوص پناهندگان ندارد و عموماً با اکثر مهاجران غیر قانونی با خشونت برخورد شده و به بازداشت آنها می پردازد. برای مهاجرت به مالزی توصیه می شود از راه های قانونی تحصیل در مالزی، کار در مالزی و روش های قانونی دیگر اقدام نمایید و قبل از هراقدامی نسبت به ان تحقیق نموده با اگاهی کامل در مورد مهاجرت به مالزی تصمیم گیری کنید.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

مهاجرت به مالزی و هزینه زندگی

 از دغدغه های متقاضیان مهاجرت به مالزی آگاهی از هزینه های زندگی در آن کشور می باشد چرا که آگاهی از هزینه های زندگی تاثیر بسیار زیادی در برنامه ریزی و انتخاب کشور برای مهاجرت و ادامه زندگیست. در اینجا سعی بر این بوده است تا شما را از هزینه های زندگی در این کشور آگاه کنیم و در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

هزینه های زندگی در مالزی

۱رینگت معادل ۱۰۳۶ تومان

۱۴۸ رینگت اینترنت نا محدود
۱۵۲۲رینگت اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر
۳٫۹۸ رینگت ۱ کیلو گرم برنج سفید
۳رینگت بلیط یک طرفه
۱۸۲ رینگت هزینه های آب و برق ماهیانه
۶٫۸۳ رینگت ۱ لیتر شیر
۲۷٫۳۲ رینگت ۱ کیلو گرم گوشت گاو
۴٫۵۲ رینگت گوجه فرنگی
۱۲٫۵۶ رینگت سینه مرغ
۱۰ رینگت هزینه رستوران
 
هزینه های زندگی در مالزی

مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت مالزی

مهاجرت به مالزی و اخذ تابعیت آن یکی از سوال های مهم متقاضی مهاجرت به مالزی می باشد که ایا با مهاجرت به مالزی می تواند موفق به دریافت تابعیت یا پاسپورت مالزی شود. دریافت تابعیت یا پاسپورت مالزی از طریق ثبت نام و طی مراحل قانونی آن امکان پذیر می باشد اما بتوجه به اینکه کشور مالزی دو تابعیتی را به رسمیت نمی شناسد فرد باید تابعیت قبلی خود را سلب نماید. دریافت تابعیت و پاسپورت مالزی برای متقاضیان مهاجرت به مالزی مفتوح می باشد اما دارای شرایط و ضوابطی است که در ذیل به آن اشاره می شود:

 • متقاضی باید بیش از ۲۱ سال داشته باشد
 • قبل از تاریخ درخواست شهروندی متقاضی باید بیش از ۱۰ سال در کشور مالزی اقامت داشته باشد
 • دانش کافی از زبان مالایی داشته باشد
 • مدارک مورد نیاز برای شهروندی مالزی به قرار ذیل می باشد:
 • فرم درخواست C
 • کارت شناسایی
 • گواهی تولد
 • مجوز ورود
 • کارت شناسایی دو توصیه کننده مالزی
 • اسناد دیگر از همسر یا فرزندان (در صورت وجود)

با این حال دریافت تابعیت یا پاسپورت مالزی برای متقاضیان مهاجرت به مالزی ساده نمی باشد و بسیاری از مهاجران حتی پس از طی مراحل بالا نیز موفق به دریافت تابعیت یا پاسپورت مالزی نمی شوند.

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به مالزی و سخن پایانی

مهاجرت به مالزی در این مقاله به صورت جامع و مفید برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت. برای آن دسته از افراد علاقه مند به مهاجرت به مالزی لازم است که مجددا ذکر گردد که از راه های مهاجرت به مالزی شامل تحصیل، کار، سرمایه گذاری نمی توان به اقامت دائم این کشور دست یافت و تنها از طریق کار اقامت موقت از ۶ ماهه تا ۵ ساله ،برای پروسه سرمایه گذاری خانه دوم اقامت موقت ۱۰ ساله و برای تحصیل به میزان مدت تحصیل می توان اقامت این کشور را به دست آورد . تنها راهی که می تواند منجر به اقامت دائم و اخذ تابعیت مالزی گردد از طریق ازدواج با یک تبعه مالزیایی می باشد که پس از ۱۰ سال زندگی با شخص تبعه می توان برای تابعیت این کشور درخواست داد. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما اینست برای کشورهایی اقدام نمایید که مطمئن باشید منجر به اقامت دائم و در نهایت پاسپورت می گردد. اگر شما نیز جز متقاضیان مهاجرت به مالزی می باشید توصیه می گردد قبل از هر گونه اقدام با یک وکیل مهاجرت معتبر مشورت نمایید. به همین منظور می توانید با تماس با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص مهاجرت به مالزی زیر همین مقاله در قسمت دیدگاه، سوالات خود را مطرح نمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگو سوالات شما خواهند بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 پاسخ
 1. فاطمه پورشفیع گفته:

  سلام من قصد زندگی در مالزی رو دارم و دلیلم استفاده دختر از دبیرستانهای بین المللی مالزی است و با توجه به توان مالی امکان ثبت شرکت رو هم داریم مادر و دختر ابتدا بدون همسر می رویم تا ایشان بازنشسته بشوند.من ارشد کشاورزی و تغذیه دام رو دارم و حدود ۱۷ سال در بخش کیفیت و پژوهش شرکت شیر پگاه شاغلم

  پاسخ
 2. suzan گفته:

  سلام برای اخذ اقامت MM2Hپروسه زمانی وهزینه وکالت چقدر است.در ضمن تخصص یا مدرک زبان هیچ تاثیری بر دریافت کار پس از اقامت ندارد.یا حداقل کار شخصی قانونی امکان دارد.چون با توجه به اطلاعات فقط ثبت شرکت جهت کار عنوان شده.

  پاسخ