مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان و روش های آن

 • مهاجرت به مجارستان و مزایای آن
 • مهاجرت به مجارستان از طریق کار
 • مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به مجارستان از طریق ویزای توریستی
 • مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به مجارستان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان
 • مهاجرت به مجارستان و اخذ تابعیت مجارستان
 • مهاجرت به مجارستان و سخن پایانی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به مجارستان و مقدمه ای بر آن

مهاجرت به مجارستان و شرایط اخذ ویزای مجارستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. پس از معرفی کلی و ارائه اطلاعاتی در مورد این کشور مستعد مهاجرت ، انواع روش های مختلف مهاجرت به مجارستان و چند و چون آن برای شما خواننده عزیز به تفصیل بیان می شود. مجارستان کشوری است با آب و هوایی معتدل و تا حدودی مرطوب با مساحت ۹۳٬۰۳۰ کیلومتر مربع و جمعیتی در حدود ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر و جزء کشور های متوسط اتحادیه اروپاست. زبان رسمی آن مجاری بوده و پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور بوداپست است. شایان ذکر است که مجارستان از ۱۹ شهرستان تشکیل شده‌ است به علاوه بوداپست که متعلق به هیچ شهرستانی نیست و مستقل است. شهرهای دبرتسن، سگد، میشکولتس، دْیور و پچ بزرگترین شهرهای کشور محسوب می‌شوند. در قرن بیست و یکم مجارستان یک کشور با قدرت متوسط است. بر اساس برآورد صندوق بین‌المللی پول مجارستان از بین ۱۹۱ کشور، پنجاه و هشتمین قدرت اقتصادی جهان بر اساس تولید ناخالص داخلی به‌شمار می‌رود. به عنوان کشورِ عضو سازمان همکاری و توسعهٔ اقتصادی نیز جزء کشورهای پردرآمد با استاندارد بالای زندگی است. مجارستان از سال ۲۰۰۴ عضو اتحادیه اروپاست و از سال ۲۰۰۷ در منطقهٔ شنگن قراردارد. همچنین مجارستان از اعضای: سازمان ملل متحد، ناتو، سازمان تجارت جهانی، بانک جهانی، بانک سرمایه‌گذاری زیربنایی آسیا، شورای اروپا، گروه ویشگراد و بسیاری دیگر است. همین شاخصه های ساده کافی است تا مهاجرت به مجارستان را در برنامه بسیاری از شیفتگان خارجی اقامت در این کشور قرار دهد.

اقامت مجارستان
درباره مجارستان

مهاجرت به مجارستان و مزایای آن

مهاجرت به مجارستان با مزایای همراه است که سبب شده همواره مورد اقبال مهاجران باشد. از جمله:

 • امکان رفت و آمد بدون ویزا در کشورهای حوزه شنگن
 • پلی جهت دستیابی به اقامت اتریش و آلمان
 • وجود شرایط آسان برای ثبت شرکت شهروندان خارجی
 • هزینه زندگی پایین به نسبت سایر نقاط اروپا
 • نرخ مالیات اندک

روش های دستبابی به  اقامت مجارستان شامل ۷ روش کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، توریستی، ازدواج، تولد و پناهندگی می باشد که در ادامه به صورت کلی به هر یک از آنها خواهیم پرداخت. همچنین به هزینه زندگی در مجارستان و روش های اخذ شهروندی این کشور اشاره خواهیم کرد.

دوره های زبان در مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق کار

مجارستان اجازه مهاجرت به این کشور را از طریق ویزای کاری برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا بوده و قصد دارند که در یک شرکت مجارستانی محلی با قرارداد کار مشغول به کار شوند را فراهم نموده است. مجوز اقامت در مجارستان از طریق ویزای کار بر اساس اهداف شغلی شخص جویای کار به اعتبار قرارداد با کارفرمای مجاری صادر خواهد شد.

بنابراین، به منظور اخذ ویزای کاری مجارستان می بایست از کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید و ترجیحاً زبان مجاری را آموخته باشید. این نوع ویزا به همراه ویزای ورود ۳۰ روزه موقت نوع D مجارستان به متقاضی اعطا می شود. درخواست نیروی کار، طی مراحل اداری و پس از چاپ آگهی در دو مرحله درون کشور و درون اتحادیه اروپا، به کارجویان متقاضیان بین المللی خواهد رسید. هزینه این ویزا ۶۰ یورو و مدت زمان اعلام نتیجه درخواست حدوداً ۷۰ روز می باشد.

از جمله مشاغل پرطرفدار در مجارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیر امور مالی، مدیر فروش، کارشناس توسعه بازار، تحلیل گر فنی بیمه
 • کارشناس مدیریت منابع  انسانی، کارشناس ارشد حسابداری
 • کارشناس IT ، مدیر شبکه ، مدیر سئو، مدیر پروژه زیرساخت های ICT ، توسعه دهنده نرم افزار ، تحلیل گر امنیت نرم افزار
 • و …

شایان ذکر است که جهت پیدا کردن کار با کارفرمای بهتر ، مجوز اقامت در مجارستان به شما امکان سفر در کشور های حوزه شنگن به مدت ۹۰ روز در یک پریود ۱۸۰ روزه می دهد ؛ اما با این مجوز شما نمی توانید در سایر کشور های حوزه شنگن به کار و کسب درآمد بپردازید. برای این منظور در صورت تغییر کارفرما نیاز به درخواست یک ویزای کار جدید را دارید. ویزای کار جدید صادر شده با کارت مجوز اقامت یکپارچه بوده و مجددا قابل صدور می باشد.

نرخ بیکاری در مجارستان

در باب نرخ بیکاری در مجارستان آمار جالب توجهی از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ وجود دارد. نرخ بیکاری بلند مدت در مجارستان در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۸ با ۱٫۴۰ درصد در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ با ۱٫۴۰ درصد کاهش یافت. در طول سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸، نرخ بیکاری بلندمدت در مقیاس متوسط ۳٫۴۳ درصد از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۸ به ۵٫۷۰ درصد رسید. سه ماهه سوم سال ۲۰۱۰ و رکورد کم ۱٫۴۰ درصد در سه ماهه دوم ۲۰۱۸٫

مهاجرت به مجارستان

ویزای کار مجارستان
اخذ ویزای کار در کشور مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق تحصیل

دانش آموزان و دانشجویان بین المللی که شهروند اتحادیه اروپایی نبوده و مایل به اقامت به مدت بیش از ۹۰ روز متوالی در مجارستان  هستند ، باید برای گرفتن ویزای تحصیلی طولانی مدت جهت اقامت در این کشور درخواست دهند.

نظام آموزشی مجارستان بر مبنای نظام آموزشی اروپا به نام فرآیند بولونیا برنامه ریزی شده  است. این دوره ها شامل پیش دبستانی، دبستان و دبیرستان می باشند که تحصیل تا ابتدای دوره دبیرستان الزامیست. پیش دبستانی از سنین ۳ تا ۶ سال، دبستان ۶ تا ۱۴ سال و دبیرستان ۱۴ تا ۱۸ سال را شامل می شود. دبیرستان های به دو گروه عادی و هنرستان تقسیم بندی می شوند. برای ورود به دانشگاه در مجارستان آزمونی به نام ماتورا (کنکور) از متقاضیان ورود به دانشگاه اخذ می شود.

الزامات ویزای تحصیلی برای تحصیل در مجارستان متفاوت است. بنابر این بسیار مهم است که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد مقررات ورود به مجارستان که در کشور شما اعمال می شود، بدست آورید و پیش از اقدام در این خصوص مشورت کنید. مشاوران موسسه حقوقی ملک پور، گزینه مناسبی برای مشورت دقیق در این مورد می باشند. پیشنهاد می شود چنانچه تصمیم جدی مبنی بر اخذ ویزای تحصیلی مجارستان دارید، با مشاوران ما تماس گرفته و با توجه به شرایط شخصی شما و رزومه تان پیشنهادات و  مشورت های لازم را از مشاوران ما دریافت کنید.

به هر حال برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان، ابتدا باید به دانشگاه مورد علاقه خود در این کشور اپلای کنید و پذیرش بگیرید. چنانچه دانشگاه های مطرح در این کشور را نمی شناسید، لیستی از آن ها را در جدول زیر برای شما آماده نموده ایم.

دانشگاه های دولتی با رنک بالا در مجارستان دانشگاه های خصوصی معتبر مجارستان
کوروینس آندراسی بوداپست
فنی و علوم اقتصادی بوداپست متروپولیتان بوداپست
هنر های زیبا کینگ زیگموند
دبرسن
پیچز

شما فقط می توانید قبل از خروج از کنسولگری یا سفارت مجارستان در ایالت یا کشور محل سکونت دائم خود برای اخذ پذیرش دانشگاه جهت صدور ویزای تحصیلی مجارستان درخواست دهید.

پردازش ویزا معمولا حدود یک ماه طول می کشد، اما می تواند طولانی تر باشد، بنابراین جهت اجتباب از پیچیدگی های بروکراسی صدور ویزا و داشتن حاشیه اطمینان بیشتر، زود تر از موعد مقرر آغاز تحصیل خود در مجارستان در این زمینه اقدام کنید.

مقاله مرتبط

تحصیل در مجارستان

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی مجارستان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد تحصیل در مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری به روش های زیر قابل انجام است:.

 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خود حمایتی موسوم به Residency Bond

  سرمایه گذاری در مجارستان از طریق برنامه Residency Bond ، در واقع یک سرمایه گذاری ۲۵۰,۰۰۰ یورویی قابل برگشت پس از ۵ سال است که مجوز سکونت دائم و شهروندی مجارستان را برای همه سرمایه گذاران ، همسرانشان و فرزندان زیر ۱۸ سال آن ها را تضمین می کند. مزیت ویژه این برنامه سرمایه گذاری مجارستان این است که ارزان ترین برنامه سرمایه گذاری Residency Bond نسبت به سایر کشور ها را داراست؛ چرا که برای سرمایه گذاری ۲۵۰,۰۰۰ یورویی در اوراق قرضه دولتی، شرکت کنندگان در این سرمایه گذاری می بایست تنها مبلغ ۴۰,۰۰۰ یورو را به عنوان کمیسیون پردازش پرداخت کنند. علاوه بر این، تمام افرادی که در ماه ژوئن اعمال می شوند، تخفیف خاصی برای ۲۰۰۰ یورو دریافت خواهند کرد!

  لازم به ذکر است که برنامه Bond Residency سرمایه گذاری مجارستان در حال حاضر به حالت تعلیق درآمده است.

 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق ثبت شرکت با داشتن بیزنس پلن و استخدام کارمند مجاری

  مجارستان مجوز اقامت موقت و دائمی برای صاحبان کسب و کار ارائه می دهد که در شرکت خود به عنوان مدیران نقش فعال دارند. برای شروع روند مهاجرت به مجارستان از طریق ثبت شرکت ، باید یک شرکت مجارستانی را راه اندازی کنید، یک طرح کسب و کار یا بیزینس پلن آماده کنید و اطمینان حاصل کنید که تمام الزامات عملیات موفقیت آمیز شرکت را برآورده می کند. بیزینس پلن شما باید به گونه ای باشد که حداقل یک کارمند مجارستانی با حقوقی بین ۱۵ تا ۳۵ هزار یورو را استخدام کنید. هنگامی که مراحل ثبت شرکت به خوبی به پایان رسید، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال شما می توانند برای ادغام خانواده درخواست کنند و به اروپا بیایند. این برنامه در دسترس همه ملیت ها از جمله ایرانی های مقیم داخل یا خارج است.

 • سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک

  سرمایه گذاری در مجارستان از طریق خرید ملک به این صورت است که مجوز اقامت شما براساس سود حاصل از سرمایه گذاری املاک شما صادر خواهد شد. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که حداقل ۲ آپارتمان در بوداپست به میلغی بیش از ۲۰۰ هزار یورو  را خریداری کنید و آنها را برای سود اجاره دهید.

  شایان ذکر است که سرمایه گذاری در مجارستان و اخذ اقامت مجارستان از طریق کارآفرینی و خرید سهام و … نیز امکان پذیر است.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در مجارستان

مقاله مرتبط

سرمایه گذاری در مجارستان

مهاجرت به مجارستان از طریق ویزای توریستی

مهاجرت به مجارستان از طریق ویزای توریستی به این صورت است که متقاضی ویزا می بایست برای دریافت ویزای کوتاه مدت شنگن اقدام نماید، زیرا مجارستان یکی از ۲۵ کشور حوزه شنگن می باشد.

در واقع حوزه شنگن به یک گروه از کشورهای اروپایی اطلاق می شود که چنانچه فردی خارج از  آن حوزه، قصد سفر به یکی از کشور های حوزه شنگن را داشته باشد، اجازه می دهد آن فرد، علاوه بر کشور مقصد گردشگری خود، بدون هیچ کنترل مرزی به سایر کشور های حوزه شنگن سفر داشته باشد.

ویزای شنگن یک ویزای کوتاه مدت است، یعنی برای اقامت تا ۹۰ روز، اجازه می دهد که دارنده آن در منطقه شنگن به سفر و گشت و گذار بپردازند. هر متقاضی ویزای شنگن، حتی کودکان و نوزادان، باید درخواست ویزای شنگن خود را به صورت شخصی و با تعیین قرار ملاقات فقط در تاریخ معین که می بایست به صورت آنلاین ثبت نام شود ارسال نمایند.

متقاضیانی که قصد سفر صرفا برای اهداف گردشگری، به عنوان مثال برای بازدید از اوقات فراغت، تفریحی یا گشت و گذار و ارائه اقامت خود (هتل، خوابگاه، B & B، کمپینگ، …) باید به عنوان توریست اعمال شوند.

مهاجرت به مجارستان

متقاضی باید حداقل به معیارهای زیر عمل کند تا واجد شرایط دریافت درخواست ویزای شنگن باشد:

 • داشتن یک گذرنامه معتبر و اسناد سفر
 • داشتن مجوز اقامت معتبر از کشور مجارستان در صورتی که متقاضی دارای ویزای اقامت کوتاه مدت برای مجارستان باشد، ( مثلا ویزای نوع C  ) ، متقاضی نیازمند این است که برای گرفتن ویزای شنگن می بایست از کشور  محل اقامت خود درخواست کند.
 • درخواست برای نوع اقامت کوتاه مدت گردشگری : (از جمله اقلیت ها)، بازدید خانواده و دوستان ، کسب و کار، دیدار یکی از اعضاء خانواده که عضو اتحادیه اروپا یا خانواده ملی سوئیس و ترنزیت مسافر از طریق فرودگاه بین المللی حوزه شنگن و … .

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج

مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج به این صورت است که چنانچه یک شخص ایرانی ( چه مرد و چه زن ) با شخصی مجارستانی ازدواج کند، به شرطی که آن شخص مجارستانی تعهد دهد که هزینه های زندگی اقامت شخص ایرانی را به مدت دو سال در مجارستان تقبل کرده و بپردازد؛ به شخص ایرانی مجوز اقامت در مجارستان اعطا شده و پس از چند سال به او تابعیت مجارستان ( پارسپورت مجارستانی ) نیز تعلق می گیرد. نکاتی که در مورد مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج مد نظر داشته باشید این است که شخص مجارستانی حتما یا باید تبعه مجارستان بوده ( پاسپورت مجاری داشته باشد ) یا اقامت دائم مجارستان را دارا باشد. به عبارت دیگر قانون مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج، اجازه اقامت و تابعیت به افراد خارجی که صرفا با شخصی که اقامت موقت مجارستان دارد را صادر نمی کند. در آخر نیز اگر می خواهید بدانید که قانون مهاجرت به مجارستان از طریق ازدواج پس از چند سال مجوز تابعیت مجارستانی فرد خارجی را صادر می کند، باید به مقاله قوانین Naturalization در مجارستان که در لینک زیر آمده است رجوع فرمایید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در کشور مجارستان

مهاجرت به مجارستان و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به مجارستان و اخذ تابعیت مجارستان از طریق تولد در قانون ملی این کشور بر اساس اصل خون است. به این معنی که در مجارستان والدین باید مجاری الاصل یا دارای تابعیت مجارستان باشند تا به نوزاد نیز تابعیت مجارستان تعلق گیرد. اگر اصل خون و اخذ تابعیت مجارستان از طریق تولد به صورت دقیق تر بیان شود این گونه است که، صرف نظر از اینکه نوزاد در کدام کشور به دنیا آمده است، اگر حداقل یکی از والدین دارای تابعیت مجارستان باشند، به نوازاد متولد شده نیز تابعیت مجارستان تعلق می گیرد. توضیح بیشتر آنکه به کودکان متولد شده از یک پدر و مادر خارجی در خاک مجارستان تابعیت مجارستان تعلق نمی گیرد مگر آنکه پدر و مادر او مشخص نباشند یا وضعیت تابعیت آنها معلوم نباشد.

شایان ذکر است که کودکان و افراد کم سن و سال که به وسیله پدر و مادر مجارستانی به فرزند خواندگی پذیرفته شوند، می توانند درخواست تبعیت مجارستان دهند و در اکثر موارد درخواست آن ها پذیرفته می شود.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی

مهاجرت به مجارستان از طریق پناهندگی یکی از پر ریسک ترین روش های مهاجرت به این کشور است و می تواند عواقب غیر قابل جبرانی برای فرد پناه جو داشته باشد. لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این نوشتار صرفا جهت بالا بردن اطلاعات شما درخصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی می باشد. همانطور که خودتان می دانید مسیر پناهندگی به هر کشوری پر از خطرات و ریسک های بسیار بالایی از جمله تعامل با قاچاقچی ، در اکثر موارد جعل سازی مدارک و سر کله زدن با اداره پلیس و مهاجرت است و احتمال موفقیت در اخذ پناهندگی کشور مد نظر تان نسبت به سایر روش های قانونی مهاجرت بسیار پایین تر است زیرا پناه دادن به هر پناهنده برای دولت کشورهای پناهنده پذیر بسیار هزینه زاست و آن دولت قوانین سخت گیرانه ای برای اخذ اقامت از طریق پناهندگی را وضع کرده است و اکثر کیس پناهندگی پناهنده ها رد می شود . لذا  پیشنهاد موسسه حقوقی ملک پور این است که تا جایی که برایتان مقدور است به جای اخذ اقامت مجارستان از طریق پناهندگی سایر روش های قانونی ذکر شده در این مقاله را مسیر اخذ مهاجرت و اقامت مجارستان خود قرار دهید. با این حال صرفا جهت اطلاع شما در صورت قبولی کیس شما بر طبق کنوانسیون پناهندگی، کنوانسیون ژنو، کشور پناه دهنده موظف است حداقل امکانات مورد نیاز زندگی برای افراد پناهجو را فراهم نماید.

مهاجرت به مجارستان

برای درخواست پناهندگی در مجارستان می باید بعد از ورود به این کشور درخواست خود را به افسر مهاجرتی و یا اداره پلیس رسانیده و مدارک هویتی خود را تحویل دهید. همچنین پناهجویان در زمان ورود کارت اقامت موقت بشر دوستانه دریافت خواهند کرد. مدت زمان اعلام نتیجه بسته به نوع کیس و تعداد پناهجویان متغیر است.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش اول

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد پناهندگی – بخش دوم

مهاجرت به مجارستان و هزینه های زندگی در مجارستان

هزینه های زندگی اولیه زندگی در مجارستان شامل هزینه های غذا، اجاره خانه، پوشاک، رفت و آمد، مراقبت شخصی و سلامت و تفریحات است. به گزارش وبسایت Expatistan که ابزاری معتبر برای ارائه داده ها در مورد هزینه زندگی بین المللی و مقایسه هزینه زندگی شهرهای مختلف جهان است، برای سال ۲۰۱۹ هزینه زندگی در بوداپست مجارستان ۵۷% ارزان تر از هزینه زندگی در لندن ، ۳۰% ارزان تر از هزینه های زندگی در بارسلونا، ۳۶% ارزان تر از هزینه های زندگی در وین اتریش است. به گزارش همان مرجع، گران ترین شهر مجارستان بر اساس سطح کیفیت زندگی بوداپست است و پس از بوداپست به ترتیب در سگد، دبرسن، پکس و میسکولک هزینه های زندگی کمتر و کمتر می شوند.

به صورت کلی هزینه های عمومی زندگی در مجارستان برای یک ماه حداقل ۶۰۰ یورو است، در حالیکه هزینه اجاره آپارتمان ها بدون احتساب هزینه شارژ ساختمان و قبوض و سایر خدمات از ۵۰۰ یورو در ماه آغاز می شود،.هزینه شارژ ساختمان و قبوض و سایر خدمات نیز ۱۰۰ یورو در ماه می باشد که جمعا بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو هزینه اولیه زندگی را پوشش میدهد. برای اطلاع از ریز هزینه زندگی در مجارستان نیز می توانید به مقالات زیر رجوع کنید.

مهاجرت به مجارستان و اخذ تابعیت مجارستان

مهاجرت به مجارستان و اخذ تابعیت (شهروندی)  مجارستان به صورت مبسوط در قانون ملی مجارستان بیان شده است. علاوه بر روش اخذ تابعیت مجارستان از طریق تولد که در بالا به آن اشاره شد، باید دانست قانون ملی مجارستان مبتنی بر اصول جسورانه است. همانگونه که بحث شد تابعیت مجارستانی را می توان از طریق یک والد مجارستانی یا طبق قانونی به دست آورد. فردی که در مجارستان به والدین خارجی متولد شده است به طور کلی شهروندی مجارستانی را به دست نمی آورد. یک شهروند مجارستانی نیز شهروند اتحادیه اروپا است.

اخذ تابعیت و شهروندی مجارستان مطابق قانون ملی این کشور به روش های زیر نیز امکان پذیر است:

 • اخذ تابعیت مجارستان از طریق خوگیری با آداب و رسوم و فرهنگ مردم مجارستان یا Naturalization
 • اخذ تابعیت مجارستان از طریق اثبات داشتن اجداد مجارستانی
 • اخذ تابعیت مجارستان از طریق ادعای مجارستانی بودن
 • اخذ تابعیت مجارستان از طریق سوگند وفاداری

اخذ تابعیت مجارستان از هرکدام از طرق فوق الذکر دارای مزیت هایی از قبیل تابعیت دوگانه، داشتن پاسپورت رنک نُهم دنیا، سفر آزادانه بیش از ۱۸۰ کشور دنیا و همچین شهروندی ضمنی اتحادیه اروپاست.

اخذ تابعیت مجارستان
مهاجرت به مجارستان و سخن پایانی

اقامت مجارستان و تمامی روشهای مربوط به مهاجرت به مجارستان و تابعیت آن، با توضیحات کافی در این نوشتار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در ابتدا مقدمه ای در مورد کشور مجارستان بیان شد و آن را به صورت کلی معرفی کرده و مزایای مهاجرت به مجارستان را ذکر نمودیم. سپس انواع روش های اخذ اقامت مجارستان شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ویزای توریستی، ازدواج، تولد و پناهندگی را به خوبی بیان کردیم. در آخر نیز به هزینه های زندگی در مجارستان و مقایسه آن با سایر کشور های اتحادیه اروپا پرداخته و قانون ملی مجارستان را در باب شیوه های اخذ تابیعت مجارستان خلاصه وار معرفی کردیم. پیشنهاد ویژه موسسه حقوقی ملک پور جهت مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت آن از طریق سرمایه گذاری و تحصیل می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر درمورد هر یک از روش های مهاجرت به مجارستان و اخذ اقامت مجارستان می توانید سایر مقالات مرتبط زیر مجموعه مجارستان را مطالعه فرمایید و یا از ویدئوهای مؤسسه در این زمینه استفاده نمایید. همواره نیز می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش، تماس برقرار نمایید و در خصوص اقامت مجارستان به صورت تخصصی مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. ایضا شما می توانید سوالات خود در بخش دیدگاه های این مقاله طرح کنید تا مشاوران ما در سریع ترین زمان پاسخگوی شما باشند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ