مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند و طرق مختلف آن

 • مهاجرت به نیوزلند و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند و مدارک مورد نیاز به منظور اخذ اقامت نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند و مقدمه ای بر آن

نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند ، شرایط اخذ اقامت کشور نیوزلند و تمامی روش های مهاجرت به نیوزلند در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط مهاجرت به نیوزلند به چه صورت می باشد؟ هزینه های تحصیل و زندگی در نیوزلند چقدر است؟ مدارک مورد نیاز به منظور مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت این کشور کدامند؟ در راستای این پروسه سوالاتی در ذهن متقاضیان پدید می آید که تلاش می کنیم به آن ها پاسخ دهیم : در این مقاله سعی بر این است تا تمامی نکات مهم در رابطه با مهاجرت به نیوزلند را خدمتتان بیان نموده تا بتوانید با آگاهی کامل به منظور پروسه ی مهاجرتی خود اقدام کنید. شما همراهان گرامی همواره میتوانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره ی رایگان مشاورین مجرب موسسه بهره مند شوید.

مهاجرت به نیوزلند و شرایط عمومی آن

نیوزلند از چندین جزیره ی کوچک و بزرگ تشکیل گردیده و در جنوب غربی اقیانوس آرام قرار دارد. پایتخت نیوزلند شهر ولینگتون می باشد و واحد پول آن دلار نیوزلند است. جمعیت این کشور قریب به پنج میلیون نفر بوده و آمار وقوع جرم و جنایت در این کشور به نسبت سایر کشور ها بسیار پایین تر است. این کشور چند صد سال است که از سایر خشکی های زمین دور بوده و نزدیک ترین کشور به آن استرالیا بوده که در حدود ۲ هزار کیلومتر با نیوزلند فاصله دارد.

مهاجرت به نیوزلند در طی سالهای اخیر مد نظر گروهی از افراد قرار گرفته است و از طرق مختلفی از جمله کار در نیوزلند، تحصیل در نیوزلند، سرمایه گذاری در نیوزلند، ازدواج و سایر روش ها می توان به منظور اخذ اقامت نیوزلند اقدام کرد که در ادامه به بررسی انواع روش های مهاجرت به نیوزلند میپردازیم.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یکی از بهترین روش های مهاجرتی می باشد که در این پروسه شخص با داشتن شرایط سنی و تحصیلی مناسب می تواند به منظور مهاجرت کاری به نیوزلند اقدام نماید. مزیتی که مهاجرت کاری به نسبت سایر روش های مهاجرتی دارد این است که شخص نگرانی از بابت هزینه های خود نداشته و پس از ۵ سال کار در این کشور و پرداخت مالیات می تواند برای اخذ اقامت دائم این کشور درخواست دهد. به منظور مهاجرت به نیوزلند از طریق کار شخص میبایست از کشور نیوزلند پیشنهاد شغلی داشته باشد، همچنین شرایط سنی مناسبی داشته و از شرایط جسمی و روحی ایده آلی برخوردار باشد و حداقل آیلتس ۶٫۵ جنرال داشته باشد تا بتواند در جدول امتیاز بندی امتیازات لازم را کسب کند و واجد شرایط اخذ ویزای کاری نیوزلند شود.

 • شرایط سنی : سن حداکثر ۳۰ امتیاز دارد که برای افراد ۲۰ الی ۳۹ سال میباشد ، افراد ۴۰ تا ۴۹ سال ۲۰ امتیاز و به همین ترتیب با بالاتر رفتن سن شخص امتیاز کسب شده از این بخش کاهش می یابد و افراد بالای ۵۵ سال امتیازی از این بخش کسب نمی کنند.
 • میزان تحصیلات : در این بخش دارندگان مدرک کارشناسی ۱۰ امتیاز، کارشناسی ارشی ۱۵ امتیاز و مقطع دکتری ۲۰ امتیاز را کسب می کنند.
 • تجربه کاری : به ازای هر ۲ سال تجربه ی کاری همراه با سوابق بیمه ۱۰ امتیاز به امتیازات شخص افزوده می شود. ۸ سال سابقه ی کاری ۴۰ امتیاز و بالاتر از ۱۰ سال سابقه کار ۵۰ امتیاز به امتیازات شخص می افزاید.
 • تجربه کاری در نیوزلند : این بخش برای افرادی است که در کشور نیوزلند مشغول به کار بوده و می توانند سابقه کار معتبری ارائه نمایند. بیشتر از یکسال سابقه کاری ۱۰ امتیاز، بین ۲ تا ۵ سال سابقه کار ۱۵ امتیاز و بیشتر از ۶ سال سابقه کار ۲۰ امتیاز خواهد داشت.

در خصوص کار در نیوزلند مقالات جامعی بر روی وبسایت های مختلف ملک پور منتشر شده است.

 در جدول زیر نرخ بیکاری نیوزلند در طی ده سال اخیر را مشاهده می کنید :

نرخ بیکاری نیوزلند

کار در نیوزلند
ویزای کار نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل :

مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور می باشد که هر ساله مورد توجه دانشجویانی از سایر کشور ها قرار میگیرد. به منظور تحصیل در نیوزلند شخص می بایست مدارک لازم را حاضر نموده و برای اخذ پذیرش از یک دانشگاه یا کالج در مقطع تحصیلی مورد نظر اقدام نماید.

 • تحصیل در مدارس نیوزلند :

تحصیل در نیوزلند برای دانش آموزان کمتر از ۱۸ سال به زبان انگلیسی تقریبا رایگان است و هزینه های تحصیل در این مقاطع توسط دولت این کشور پرداخت می شود. دانش آموزان بین المللی برای تحصیل در مدارس نیوزلند میبایست قیم قانونی داشته باشند و یا خانواده ای را معرفی کرده که سرپرستی وی را در طول دوره ی تحصیلی ایشان به عهده بگیرد. همچنین میبایست تمکن مالی خود را به اثبات رساند.

 • تحصیل در نیوزلند در دوره ی کارشناسی :

به منظور تحصیل در دوره ی کارشناسی شخص می بایست حداقل آیلتس ۶ داشته باشد تا بتواند برای اخذ پذیرش در دانشگاه های این کشور اقدام نماید. همچنین مدت زمان تحصیل در دوره ی کارشناسی در حدود ۳ الی ۴ سال بوده و هزینه ی تحصیل در دانشگاه های این کشور بین۱۰ تا ۲۵ هزار دلار بوده که بسته به دانشگاه و رشته ای که شما را پذیرش می کند متغیر است.

 • تحصیل در نیوزلند در دوره کارشناسی ارشد :

تحصیل در نیوزلند در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند داشتن حداقل آیلتس ۶٫۵ می باشد و تحصیل در این مقطع در حدود ۲ سال به طول می انجامد. همچنین دانشجو پس از گذراندن دوره ی تحصیلی خود می تواند برای تمدید ویزای خود اقدام کرده و تا مدت زمان مشخصی به منظور کاریابی در کشور نیوزلند حضور داشته باشد.

 • تحصیل در نیوزلند در مقطع دکتری و شرایط اخذ بورسیه :

به منظور اخذ پذیرش در مقطع دکتری شخص می بایست رزومه و پروپزال بسیار قوی داشته باشد و بتواند حداقل ۲ مقاله ISI ارائه دهد. همچنین به منظور اخذ پذیرش میبایست با یک استاد راهنما (سوپر وایزر) در دانشگاه مقصد مکاتبه کند و تا پذیرش شخص توسط ایشان مورد تایید قرار گیرد. تحصیل در مقطع دکتری نیازمند داشتن حداقل آیلتس ۷ بوده و مدت زمان تحصیل، با توجه به رشته ی شخص بین ۳ الی ۶ سال متغیر می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید تحصیل در نیوزلند را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

در جدول زیر نام ۸ مورد از دانشگاه های برتر نیوزلند به همراه رتبه دانشگاهی و آدرس سایت آن دانشگاه ها به حضورتان ارائه می گردد :

Phone number website Best university of Georgia world Rank Rank
+۶۴ (۹) ۳۷۳ ۷۹۹۹ https://www.auckland.ac.nz/en.html University of Auckland ۱۹۸ ۱
+۶۴ (۶) ۳۵۰ ۵۷۰۱ http://www.massey.ac.nz/ Massey University ۴۹۸ ۲
+۶۴ (۳) ۴۷۹ ۱۱۰۰ http://www.otago.ac.nz/ University of Otago ۵۰۳ ۳
+۶۴ (۳) ۳۶۴ ۲۴۵۹ http://www.canterbury.ac.nz/ University of Canterbury ۵۵۳ ۴
+۶۴ (۴) ۴۷۲ ۱۰۰۰ https://www.victoria.ac.nz/ Victoria University of Wellington ۶۲۷ ۵
+۶۴ (۷) ۸۳۸ ۴۴۳۹ https://www.waikato.ac.nz/ University of Waikato ۶۹۶ ۶
+۶۴ (۹) ۹۱۷ ۹۹۹۹ https://www.aut.ac.nz/ Auckland University of Technology ۱۰۲۴ ۷
+۶۴ (۳) ۳۲۵ ۲۸۱۱ http://www.lincoln.ac.nz/ Lincoln University, New Zealand ۱۸۴۱ ۸

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری به دو حالت قابل انجام است :

در حالت اول شخص در حدود ۱۰ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده که به منظور این پلن شرایط و محدودیت سنی و تحصیلی خاصی تعریف نشده است. صرفا میبایست ۴۵ روز در سال را در این کشور حضور داشته باشد. همچنین میتوانید ۲۵ درصد از سرمایه ی خود را در اوراق بهادار سرمایه گذاری کرده و بدین صورت برای اقامت خود درخواست دهید. در حالت دوم شخص صرفا ۳ میلیون یورو به منظور سرمایه گذاری خود ارائه میدهد. همچنین می بایست یک بیزنس پلن قوی داشته باشد و اثبات کند که طرح تجاری وی برای اقتصاد کشور نیوزلند سود آور میباشد. در این حالت شخص میبایست حداقل ۳ سال سابقه کار مدیریتی مرتبط با فعالیت در این زمینه ارائه داده و شخص و خانواده ی ایشان حداقل آیلتس ۳ را ارائه دهند. همچنین سن شخص نباید بالاتر از ۶۵ سال باشد. بررسی و ثبت درخواست شما قریب به یکسال طول می کشد و در طول این مدت این فرصت به شما داده می شود که در خاک کشور نیوزلند حضور داشته و شرایط سرمایه گذاری در این کشور را بررسی نمایید . همچنین این امکان وجود دارد که بتوانید ۱٫۵ میلیون دلار از سرمایه ی خود را در اوراق بهادار سرمایه گذاری کرده و از این طریق برای اخذ اقامت و مهاجرت به نیوزلند اقدام نمایید.

  مهاجرت به نیوزلند از طریق کار آفرینی نیز شرایط مخصوص به خود را دارد. در این حالت شخص به سرمایه ی بسیار زیادی نیاز ندارد، اما می بایست حداقل برای یک نفر یا چند نفر اشتغال زایی نماید. در این روش شخص در ابتدا یک ویزای یک ساله دریافت کرده که مطابق آن شخص می تواند در کشور نیوزلند حضور یافته و شرایط این کشور را برای راه اندازی بیزنس خود بررسی نماید. پس از استارت کارآفرینی و تایید بیزنس پلن ایشان یک اقامت دو ساله دریافت کرده و در این حالت پس از ۳ سال میتواند به منظور اخذ اقامت دائم این کشور درخواست کند. این مقاله با نظارت مستقیم موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع کاملا غیر اخلاقی بوده و موسسه ملک پور هیچ گونه رضایتی در این باب ندارد.

 امتیاز بندی سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی در نیوزلند در جدول زیر به حضورتان اعلام می گردد :

میزان صادرات کالا به خارج از نیوزلند سابقه کار مرتبط در بیزنس قبلی کار آفرینی و ایجاد شغل

( به صورت فول تایم )

میزان سرمایه شخص

( هزار دلار )

سن متقاضی

( سال )

۲۰۰ تا  ۲۹۹ هزار دلار ۲۰ امتیاز ۳ الی ۴ سال ۱۰ امتیاز ۱ نفر ۰ ۱۰۰ تا ۱۹۹ هزار دلار ۱۵ امتیاز کمتر از۲۴
۳۰۰ تا ۳۹۹ ۳۰ امتیاز ۵ الی ۹ سال ۲۰ امتیاز ۲ نفر ۱۰ امتیاز ۲۰۰ تا ۲۹۹ ۲۰ امتیاز ۲۵ تا ۴۹
۴۰۰ تا ۴۹۹ ۴۰ امتیاز بیشتر از ۱۰ سال ۳۰ امتیاز ۳ الی ۴ نفر ۲۰ امتیاز ۳۰۰ تا ۳۹۹ ۱۰ امتیاز ۵۰ تا ۵۹
۵۰۰ تا ۷۴۹ ۵۰ امتیاز ۵ الی ۹ نفر ۳۰ امتیاز ۴۰۰ تا ۴۹۹
بالاتر از یک میلیون دلار ۸۰ امتیاز بیش از۱۰نفر ۵۰ امتیاز ۵۰۰ تا ۷۴۹
۶۰ امتیاز ۷۵۰ تا ۹۹۹
۸۰ امتیاز بالاتر از یک میلیون دلار

همچنین تاسیس شرکت خارج از منطقه اوکلند ۴۰ امتیاز به امتیازات متقاضی می افزاید. در پروسه ی مهاجرت به نیوزلند از طریق کارآفرینی شخص می بایست حداقل ۱۲۰ امتیاز کسب کند، همچنین داشتن آیلتس ۴ زبان انگلیسی الزامی می باشد. اما مدرک زبان امتیازی برای شخص به همراه ندارد. به منظور کسب اطلاعات تکمیلی در باب مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید :

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

سرمایه گذاری در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به نیوزلند و اخذ تابعیت از طریق تولد در این کشور در دو برهه زمانی قابل بررسی می باشد. تا پیش از ژانویه ی ۲۰۰۶ اقامت این کشور از طریق سیستم خاک بوده و در صورتی که فرزندی در خاک کشور نیوزلند متولد می گردید تابعیت نیوزلند به وی اعطا می گردید.

اما پس از ژانویه ۲۰۰۶ سیستم اعطای اقامت به فرزند به سیستم حقوقی خون تغییر کرد و مطابق این قانون در صورتی که پدر یا مادر و یا هر دو پاسپورت نیوزلند را داشته باشند، می توانند برای فرزند نیز پاسپورت نیوزلند را درخواست دهند. این مقاله با نظارت مستقیم کارشناسان ارشد موسسه ی حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیر اخلاقی و حرام بوده و موسسه ی حقوقی ملک پور هیچ گونه رضایتی بر این امر ندارد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج

مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج یکی از راه های اخذ اقامت کشور نیوزلند می باشد. اما پیش از هر اقدامی شخص می بایست اطلاعات دقیقی در رابطه با قوانین حقوقی نیوزلند در رابطه با پروسه ی ازدواج داشته باشد. نکته ی مهم در رابطه با کشور نیوزلند این است که داشتن دو همسر در این کشور کاملا غیر قانونی است. مطابق قوانین حقوقی این کشور در صورتی که شخصی با مرد یا زن نیوزلندی ازدواج کند می تواند به منظور اخذ اقامت و تابعیت این کشور درخواست کند. اما پروسه ی اعطای اقامت از همان ابتدا امکان پذیر نبوده و به منظور اخذ اقامت میبایست حداقل ۳ سال از تاریخ ازدواج و آن ها بگذرد و پس از سپری شدن ۴ سال از زندگی مشترکشان می توانند برای اخذ تابعیت نیوزلند اقدام نمود. حداقل سن برای ازدواج در نیوزلند ۱۸ سال می باشد که البته افرادی که سنشان بین ۱۶-۱۸ سال است نیز با اخذ اجازه از والدین می توانند به منظور این پروسه اقدام نمایند.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به دیگر سایت های ملک پور در رابطه با پروسه ی مهاجرت به نیوزلند از طریق ازدواج بدست آورید

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی

مهاجرت به نیوزلند از طریق پناهندگی یکی از خطرناک ترین و نامناسب ترین روش هایی است که می تواند به منظور مهاجرت به نیوزلند مد نظر قرار گیرد. به طور کلی پناهجو به شخصی گفته می شود که به یکی از دلایل منطقی از جمله عقاید شخصی، مذهب، رنگ پوست، عضویت در یک گروه سیاسی یا … جانش در کشور خودش در خطر باشد و کشور های عضو کنوانسیون ژنو وظیفه دارند که آن شخص را در کشور خود نگه دارند. پناهندگی پروسه ای بسیار خطرناک با آینده ای مبهم و نامشخص است و موسسه ی حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در این زمینه ارائه نکرده و تحت هیچ شرایطی مهاجرت به نیوزلند و یا هیچ کشور دیگری را از طریق پناهندگی توصیه نمی کند. چرا که روش های قانونی و معقولانه ای به منظور مهاجرت به نیوزلند وجود دارد که افراد می توانند به صورت صحیح و با خیالی آسوده به منظور مهاجرت خود اقدام نمایند.

مهاجرت به نیوزلند و هزینه های زندگی در نیوزلند

اولین گام در پروسه ی مهاجرت به نیوزلند کسب آگاهی لازم در رابطه با هزینه ها و پشتوانه ی مالی مورد نیاز به منظور تامین مخارج زندگی وی می باشد. هزینه ی زندگی در نیوزلند به ازای هر شخص در حدود ۳ الی ۴ هزار دلار نیوزلند می باشد که در جدول زیر قیمت برخی از اقلام اساسی و مصرفی که همواره مورد نیاز اشخاص هستند خدمتتان ارائه شده است :

۱۴۸۷ دلار نیوزلند اجاره آپارتمان (۱ خوابه) در مرکز شهر
۶۸۶۶ دلار نیوزلند قیمت خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر
۱۷۷ دلار نیوزلند هزینه ی ماهیانه آب و برق یک واحد ۸۵ متری
۸۴ دلار نیوزلند اینترنت نامحدود ماهیانه ۶۰ مگابیت در ثانیه
۲۰ دلار نیوزلند یک وعده ناهار در رستوران متوسط
۲٫۶۷ دلار نیوزلند یک لیتر شیر
۲٫۶۸ دلار نیوزلند یک کیلوگرم برنج
۱۶٫۸۶ دلار نیوزلند یک کیلوگرم گوشت
۲٫۱۹ دلار نیوزلند یک لیتر بنزین

مهاجرت به نیوزلند و مدارک مورد نیاز به منظور اخذ اقامت نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند و مدارک مورد نیاز به منظور اخذ اقامت نیوزلند

به منظور مهاجرت به نیوزلند شخص میبایست شرایط اولیه مهاجرت به این کشور را مطالعه نموده و تحقیقات جامعی در این باب انجام دهد. مدارک لازم به منظور اخذ اقامت نیوزلند عبارتند از :

 • اصل و ترجمه ی مدارک هویتی (شناسنامه، کارت ملی و … )
 • پاسپورت متقاضی با حداقل۶ ماه اعتبار از تاریخ صدور روادید و حداقل دو برگ سفید
 • ارائه ی گواهی سلامت و عدم ابتلا به بیماری های خطرناک همانند ایدز و …
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • پرداخت هزینه ی ویزا
 • دو قطعه عکس

در صورت اقدام برای ویزای تحصیلی :

 • رزومه تحصیلی و ترجمه ی مدارک تحصیلی و ریز نمرات (به همراه مهر وزارت امور خارجه و وزارت دادگستری)
 • تکمیل کردن فرم های درخواست
 • ارائه ی نامه ی پذیرش و دعوتنامه ی معتبر از طرف دانشگاه
 • انگیزه نامه
 • در صورت اقدام برای ویزای سرمایه گذاری :
 • ارائه ی بیزنس پلن معتبر
 • در صورت اقدام برای ویزای کاری :
 • داشتن پیشنهاد شغلی
 • ارائه ی سوابق کاری مرتبط
راه های مهاجرت به اتریش
مهاجرت به کانادا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به نیوزلند و سخن پایانی

مهاجرت به نیوزلند از طرق مختلفی امکان پذیر است که در این مقاله به ارائه ی توضیحات کاملی در رابطه با انواع روش های مهاجرت به نیوزلند پرداختیم. اما پیش از هر اقدامی میبایست تحقیقات جامعی در این زمینه انجام داده و آگاهانه به منظور مهاجرت خود اقدام نمایید. مواردی از جمله کمبود مسکن در نیوزلند، وابستگی به واردات از کشور چین، ضعف در تحقیق و توسعه و اقتصاد وابسته به سرمایه گذاری خارجی سبب شده است تا افراد با دقت بیشتری به منظور مهاجرت به نیوزلند تصمیم گیری کنند و به همین منظور توصیه می شود تا کشور های دیگری را نیز مد نظر قرار داده و تحقیقات گسترده تری راجع به مهاجرت به سایر کشور های اروپایی و کانادا نیز داشته باشید. موسسه ی حقوقی ملک پور افتخار دارد که در طی ۱۵ سال گذشته توانسته است همواره به تقاضا و درخواست های مردم عزیزمان احترام گذاشته و در تمامی پروسه های مهاجرتی همچون راهنمایی مطمئن برای موکلین خود باشد. به منظور پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات ذهنی خود در رابطه با مهاجرت به نیوزلند و یا سایر کشور های اروپایی و … می توانید ویدئوی جامع “راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت” را تهیه و مشاهده نمایید تا بتوانید شخصا به عنوان یک وکیل مهاجرت و با بررسی انواع روش های مهاجرتی بتوانید آگاهانه تصمیم گیری کنید. شما عزیزان می توانید به منظور کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با مهاجرت به نیوزلند و سایر کشورهای پیشرفته و همچنین ارزیابی شرایط خود با دفتر مرکزی موسسه حقوقی ملک پور MIE-اتریش در وین و یا سایر دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نموده و از مشاوره ی رایگان مشاورین مجرب موسسه بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ