مهاجرت به هلند از طریق اخذ ویزای نامزدی هلند

مهاجرت به هلند از طریق اخذ ویزای نامزدی هلند

مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند برای مهاجرت به هلند ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت هلند و همچنین اخذ تابعیت هلند چگونه ممکن است ؟ شرایط مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند چگونه است ؟ راه های مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند کدام است ؟ قوانین ازدواج در هلند به چه صورت است ؟ آیا از  مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند اطلاعی داید ؟ آیا می توان با ازدواج صوری با یک فرد تبعه هلند  برای دریافت مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند و اخذ اقامت دائم هلند و شهروند هلندی و تابعیت هلندی اقدام کرد؟ در این مقاله موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تلاش نمود در ارتباط با مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند اطلاعات و نکاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

یکی از طرق تابعیت واقامت کشور هلند اخذ ویزای نامزدی هلند می باشد که با در نظر گرفتن قوانین کشور هلند در خصوص شرایط مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  دارای شرایط ویژه ای می باشد. اطلاع از حقوق مدنی کشور هلند در رابطه با گرفتن ویزای نامزدی امری است که بایستی بوسیله ی وکلایی مجرب صورت پذیرد. وکلای موسسه حقوقی ملک پور با توجه به شناخت و آگاهی از قوانین هلند خدماتی ارزشمند به شما ارائه می دهند.

وکالت در موضوعات حقوق بین الملل یکی از تخصصی ترین خدمات ما می باشد.

 ویزای نامزدی کشور هلند

این نوع ویزا برای نامزد یک شهروند کشور هلند صادر می شود تا بتواند نامزد خود را جهت ازدواج به کشور هلند بیاورد.

اخذ ویزای نامزدی هلند دارای شرایطی است نظیر :

۱) هر دو فرد ازنظر قانونی مشکلی جهت ازدواج کردن نداشته باشند.

۲) فردی که فاقد  تابعیت هلندی است باید به قصد ازدواج وارد خاک هلند شود ونامزد فرد باید هلندی باشد.

۳) دو نفری که مقصودشان ازدواج است باید در ۲ سال گذشته همدیگر را حضوراً و شخصاً ملاقات کرده باشند. بدین معنا که سابقه رابطه نامزدی در هلند  و تعلق خاطر احراز شود.

جهت این که مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  و این ازدواج قانونی باشد هر دو شخص باید به سن قانونی رسیده باشند و یا در صورتی که متراکه کرده‌اند، باید کلیه ی مراحل قانونی طلاق را طی نموده باشند و قانونا از همسر قبلی‌ خود جدا شده باشند. برای نمونه چنانچه یک شهروند هلندی با یک شهروند غیر هلندی ازدواج کند و همسر خود را به هلند آورده باشد و سپس در خارج از  هلند تقاضای طلاق داده باشد، این باعث میشود که آنها نتوانند قانونی ازدواج کنند. همچنین اشخاصی که قصد ازدواج با خاله زاده، عمه زاده، عموزاده و یا دایی زاده خود را دارند، قوانین  و یا محل اقامت آنها ممکن است مانع جهت اخذ ویزای نامزدی هلند باشد.

در مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند به این صورت است  که  اداره مهاجرت ازدواجی را که در یک کشور و یا ایالت قانونی باشد را اصولا می‌پذیرد. قصد ازدواج داشتن در ۹۰ روز ضروری است ، لیکن زمانی که نامزد شما وارد خاک کشور هلند شود، چنانچه ازدواج در طی ۹۰ روز صورت نگیرد، این بدان صورت نیست که آنها دیگر نتوانند ازدواج کنند و یا نتوانند ویزای خود را تغییر دهند، اما ویزای نامزدی هلند آنها باطل خواهد شد. مطلوبتر است جهت پیشگیری از هر نوع پیچیدگی، طی ۹۰ روز ازدواج انجام شود.

جهت شرط آشنا بودن و ملاقات در ۲سال گذشته یک استثنا وجود دارد، بدین گونه است که چنانچه متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند بتواند ثابت کند که عدم این کار به خاطر یک سری مشکلات مانند مشکلات فرهنگی‌، اجتماعی، آداب و یا رسوم بوده است، احتمال لغو این شرط وجود دارد. در هر صورت این شروط امکان تغییر دارد و وابسته به نظر شخص قانونگذار است. بنابراین در رابطه با ویزای نامزدی اطلاعات بسیار است و در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در خصوص نامزدی هلند و مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند و اخذ اقامت دائم هلند اخذ نمایید بهتر است با مشاورین در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره ی تخصصی و رایگان در این زمینه استفاده نمائید.

در مواردی که شریک غیر هلندی اجازه اقامت دائم دائمی نداشته باشد، در اغلب موارد، باید در مورد وضعیت اقامت قانونی خود اعلام کند. این شرایط برای جلوگیری از ورود افراد به (زنا) (false) ازدواج یا (نامشخص) مشارکت ثبت شده به منظور ایجاد مجوز اقامت تعیین شده است. این اعلامیه می تواند با استفاده از فرم M46 ساخته شود.

قانون اساسی ۳: شما می توانید در هر شهرداری (روستا) ازدواج کنید

ازدواج در هلند شامل ۲ مرحله می شود: اطلاع دادن به مقامات از قصد خود برای ازدواج (در هنگام عقد قرارداد یا مشارکت) و مراسم ازدواج  در هلند .

مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند

قبل از اینکه بتوانید ازدواج کنید یا مشارکت خود را ثبت کنید، ابتدا باید به شهرداری از قصد خود برای ازدواج و یا ثبت نام مشاغل خود اطلاع دهید. این لحظه ای است که اگر شما در واقع مجاز به ازدواج هستید، آنها بررسی میکنند . این واقعیت باید زمانی برقرار شود که شما مشغول کار هستید  . برای این کار، قبل از دستگیری، باید در دفتر شهرداری یک قرار ملاقات داشته باشید.

مدت زمان تعامل و ازدواج در هلند چیست؟
شما باید حداقل ۱۴ روز قبل از ثبتنام عروسی یا مشارکت اعلامیهی خود را اعلام کنید. تعامل تا یک سال معتبر است.

مدت زمان اقدام مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  به چه صورت است؟
مشارکت برای یک سال معتبر است، شروع می شود از روز بعد از اینکه شما شهرداری را از مشارکت خود مطلع کرده اید.

به عنوان یک قاعده، تعامل در شهرداری که در آن یک یا هر دو شما زندگی می کنند، برگزار می شود.

در مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند اگر هر دو شما در خارج از کشور زندگی می کنید و حداقل یکی از شما ملیت هلندی داشته باشید، می توانید اعلان مربوط به دخالت خود را در رجیستری از تولدها، مرگ و زوجه ها در لاهه ارسال کنید.

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند داشته باشید و اگر به دنبال اخذ ویزای نامزدی هلند و اخذ اقامت دائم هلند از طریق ازدواج و ویزای ازدواج  هلند  هستید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  و اخذ تابعیت هلند و اخذ شهروندی هلند از طریق ازدواج مشاوره رایگان دریافت نمایید .

برای اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند و ویزای ازدواج هلند به وب سایت شهرداری لاهه www.denhaag.nl مراجعه کنید و بر روی Inwoner، سپس Inwoner، Burgerzaken و buitenlandse akten کلیک کنید (اطلاعات فقط در هلند)، و یا از دفتر اسناد اداری شهرداری Bijzondere Akten لاهه (تلفن +۳۱ ۷۰ – ۳۵۳ ۳۱۴۵، ۲۸۲۰، ۲۸۱۶ یا ۲۸۱۳).

اگر مراسم  ازدواج در هلند  در شهرداری دیگری به غیر از محل اقامت شما ثبت نام شود، فرم های لازم به اداره شهرداری منتقل خواهند شد. همین امر برای مراسم ثبت نام یک همکاری است. بعد از این مراسم، شهرداری که در آن اقامت دارید مطلع خواهد شد و وضعیت تاهل شما به روز می شود.

برای اسناد در زمان مناسب تنظیم کنید
اگر شما یا یکی ازافراد زیر نامزد کرده باشید :
* ملیت هلندی نداشته باشد
* خارج از هلند متولد شد
* خارج از هلند ازدواج کردند
* یا در خارج از کشور زندگی کرده باشد

توصیه می شود همه مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  یا مشارکت ثبت نام را سریعا جمع آوری کنید. ویزای ازدواج هلند می تواند تا ۶ ماه یا یک سال طول بکشد تا بتوانید تمام اسناد مورد نیاز را نگه دارید. مستندات خارج از اتحادیه اروپا باید قانونی شود. (اسناد خارجی یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا احتمالا نیست، اما اگر مطمئن نیستید، با سفارت هلند بررسی کنید.) اگر اسناد خارجی در انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی نیست، آنها باید با یک مترجم متهور ترجمه شوند.

اسناد قانونی ویزای نامزدی هلند و  ویزای ازدواج هلند فقط برای ۶ ماه معتبر هستند!

نکاتی برای افرادی که در خارج از کشورشان زندگی می کنند
اگر شما در خارج از کشور خود زندگی می کنید و مایل به ازدواج در هلند هستید، به غیر از اثبات اینکه شما در کشور خود ازدواج نکرده اید، باید ثابت کنید که در کشور فعلی شما اقامت نکردید.

اگر به عنوان مثال شما متقاضی  مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  و ویزای ازدواج در هلند در سنگاپور متولد شدید، در ایالات متحده به مدرسه رفتید و در حال حاضر در فرانسه زندگی می کنید، مقامات نمی خواهند بدانند که در ایالات متحده زندگی کرده اید. در غیر این صورت، شانس خوبی برای اثبات این وجود دارد که شما در ایالات متحده ازدواج نکرده اید.

چه اسنادی برای  نیاز دارید؟
برای مشارکت، ازدواج و نیز ثبت نام مشارکت، اسناد مشابه مورد نیاز است.

۱٫ گواهی تولد (می تواند در نهایت با یک سند تایید یا اعلامیه تحت سوگند جایگزین شود.) در اصل، شما باید یک کپی از گواهی تولد خود را استخراج کنید. شما می توانید یک کپی استخراج شده در رجیستری ازدواج در شهرداری که در آن متولد شده اید.

هشدار: اسناد خارج از اتحادیه اروپا باید همه مقررات قانونی و تایید را اجرا کنند.

۲٫ تقاضای احتمالی برای مجوز (افراد زیر سن قانونی و افراد تحت حراست).

۳٫ اثبات معتبر شناسایی

۴٫ اگر اقامت در هلند دارید، باید یک نسخه از GBA (رجیستر شهرداری) را که در آن وضعیت و ملیت شما اعلام شده است، استخراج کنید.

۵٫ اگر اقامت در خارج از هلند: اقامت در هلند ، اثبات ملیت و وضعیت تاهل است

۶٫ اگر یک m قبل وجود داشته باشد

پس از مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند   و اخذ ویزای ازدواج هلند شما می خواهید با همسر یا همسرتان در هلند زندگی کنید. برای زندگی در هلند با همسر یا همسرتان، به اجازه اقامت نیاز دارید. شرایط این اجازه اقامت چه شرایطی دارند؟ و چگونه رویه برنامه کار می کند؟

سایر شرایط برای افرادی که دارای ملیت یک کشور اتحادیه اروپا / EEA یا سوئیس و اعضای خانواده آنها هستند، اعمال می شود.
شرایط

شرایط خاصی وجود دارد که برای همه اعمال می شود. علاوه بر این، شما و همسرتان باید شرایط زیر را داشته باشند:

شما با یکدیگر ازدواج کرده اید یا با یک همکاری ثبت نام کرده اید. یا شما ازدواج کرده اید و ارتباطی طولانی مدت و منحصر به فرد با یکدیگر دارید.

یکی از شرایط مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  و اخذ ویزای ازدواج در هلند باید به صورت زیر باشد :
شریک زندگی یک شهروند هلندی است.
شریک زندگیتان در هلند زندگی می کند و دارای مجوز اقامت برای اقامت غیر موقت است.
شریک زندگی شما در هلند با اجازه اقامت زندگی می کند

سالگرد گرایش تحصیلات عالی
ارائه دهنده سرویس متقابل مرزی
شرکت های انتقال داخلی
با یک عضو خانواده بمانید
پناهندگی موقت
درمان پزشکی
در انتظار تصمیم برای درخواست برای ایجاد شهروندی هلندی (ماده ۱۷ RWN)
به لحاظ بنیادین موقت (به جز ماندن به عنوان یک بیگانه خارجی بی سابقه)
سرمایه گذار خارجی

در   مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند و اخذ ویزای ازدواج هلند ،   شریک زندگی باید در هلند با اجازه اقامت معتبر برای حداقل ۱ سال در حال حاضر زندگی کند شرایط زیر را داشته باشد :
شما و همسرتان هر دو در خارج از کشور زندگی می کنید و با هم به هلند سفر می کنید.
پذیرش اعضای خانواده به نفع فرزندان کوچک است.
در مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  باید شریک زندگی شما در هلند زندگی کند و دارای اجازه اقامت موقت برای:

داشتن گرایش تحصیلات عالی
گیرنده های داخلی شرکت
                مهاجرت به هلند به عنوان یک مهاجر بسیار ماهر
دارنده یک کارت آبی اروپایی
ارائه دهنده سرویس متقابل مرزی

استخدام به عنوان غیر نظامی نظامی یا غیر نظامی غیر نظامی (ناتو)
در انتظار تصمیم برای درخواست برای ایجاد شهروندی هلندی (ماده ۱۷ RWN)،
درمان پزشکی  و عدم بیمار بودن شخص متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند
به لحاظ بنیادین موقت (به جز ماندن به عنوان یک بیگانه خارجی بی سابقه)
سرمایه گذار خارجی
اقامت تحت پیمان اتحادیه بین اتحادیه اروپا و ترکیه (۱/۸۰)
پایبندی به پیمان دوستی هلندی-آمریکایی یا توافقنامه تجارت هلندی-ژاپنی
شما هم ۲۱ سال یا بیشتر داشته باشید
شما متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  معاینه ی ادغام مدنی را در خارج از کشور انجام داده اید یا از این معاینه معاف نیستید
شریک زندگی شما باید درآمد بلندمدت مستقل کافی داشته باشد

. این وضعیت در شرایط زیر اعمال نمی شود:
شریک زندگی شما در مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  به سن بازنشستگی AOW رسیده است. سن بازنشستگی AOW برای افراد متفاوت است.

شما متقاضی  مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  با شریک زندگی خود زندگی می کنید و با همان شریک زندگی خود ثبت نام می کنید.
شریک زندگی شما اثبات کند از لحاظ مالی او پشتیبان شما است.

شرایط دیگر ممکن است برای اتباع ترکیه و اعضای خانواده آنها اعمال شود

مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  و اخذ ویزای ازدواج هلند یکی از راه های اخذ اقامت هلند و اخذ تابعیت هلند و اخذ شهروندی هلند, و اخذ ویزای ازدواج هلند در میان انواع راه های مهاجرت به هلند می باشد. به طور کلی مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  به دو دسته تقسیم می شود که از جمله آن می توان به مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  و اخذ ویزای ازدواج هلند اشاره کرد که هر یک از این دو شرایط و نکات خاص خود را دارند. طبق مواردی که در متن به آن اشاره شد از شروط اصلی مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند  ازدواج با فردی است که اقامت کشور هلند و یا تابعیت کشور هلند را داشته باشد یا تبعه ایالت متحده آمریکا باشد.

می توانید از مشاورین متخصص و کارشناسان و حقوقدانان مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در رابطه با مهاجرت به هلند از طریق ویزای نامزدی هلند و یا شرایط ازدواج در هلند و یا راه های دیگر از جمله مهاجرت به هلند از طریق تحصیل در هلند و مهاجرت به هلند از طریق ویزای کار در هلند و مهاجرت به هلند از طریق تولد فرزند در هلند و یا مهاجرت توریستی به هلند و یا سرمایه گذاری در هلند و یا ثبت شرکت در هلند و در نهایت شرایط اخذ اقامت هلند و یا اخذ تابعیت هلند مشاوره رایگا دریافت نمایید .

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 پاسخ
 1. زهرا گفته:

  من ۹ ساله هلندم اقامت دارم با خانواده زندگی میکنم میخوام کسی که دوسش دارم رو اینجوری بیارم هلند. پدرم موافق به ازدواجمون نیست و من ۲۱ سالمه چجوری میتونم این کارو انجام بدم و بیارمشون اینجا؟ باید حتما خونه جدا داشته باشم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در ابتدا شما باید درخواست بدین براشون و بتونین رابطه رو اثبات کنید. ایشون هم یک سری مدارک باید داشته باشند و شما باید توانایی مالی ساپورت ایشون رو هم نشون بدین در حسابتون

   پاسخ
 2. سارا گفته:

  سلام من نامزدم هلنده چندماهه اقدام کردیم ازطریق ویزای نامزدی .سوالم اینه اگه جواب مثبت بود و رفتم ایا باید در هلند ازدواجمونو ثبت کنم که بتونم اقامت بگیرم یا بعد یه مدت زندگی مشترک بدون ثبت ازدواج هم اقامت دایم هلند رو بعد چندسال میگیرم ؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اثبات رابطه ازدواج باید در ابتدا مجموعه از مدارک ارائه شود. ثبت ازدواج نیز برای سرعت بخشیدن به پروسه اقامت تاثیرگذار است. اگر همسر شما اقامت دائم یا تابعیت هلند را دارند شرایط مناسب تر است.

   پاسخ
 3. اسی فرزاد گفته:

  بیش از ۳۵ سال است در هلند هستم با دیدن وبسایت شما متعجب و خوشحال شدم احساس میکنم که دیگرتنها نیستم ۶۵ ساله هستم و استاد نقاشی امیدوارم ک باشما وایرانیان خوبمان ارتباط داشته باشم ،، متشکرم فرزاد

  پاسخ
 4. بهار گفته:

  سلام .نامزد من چند ماهه کارت اقامت گرفته و الان منتظره که بهش خونه بدن . بعد از گرفتن خونه و پیدا کردن کار میتونه اقدام کنه که برام ویزا نامزدی بفرسته ؟ یا حتما باید امتحان شهروندی بده و بعد اقدام کنه .با تشکر

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   برای اخذ ویزای نامزدی در ابتدای امر باید وضعیت اقامتی همسر شما در این کشور بررسی گردد و پس از آن با احراز تمکن مالی لازم می توانند این ویزا را درخواست دهند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 5. علیرضا گفته:

  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من و نامزدم مدارکمون رو کامل کردیم و نامزدم مدارک رو به اداره مهاجرت ارسال کرده
  از IND ایمیل دریافت کردیم که از برای ادامه پروسه پول خواسته بودند که پرداخت کردیم
  ضمنا گفتند که حداکثر طی سه ماه جواب رو به ما اعلام میکنند
  الان سوال من اینه که آیا درطول این مدت از من در تهران و از نامزدم در هلند مصاحبه حضوری هم بعمل خواهد آمد؟
  ممنون از توجه شما

  پاسخ