مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند

مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند

مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و در نهایت شرایط اخذ اقامت هلند ۲۰۱۸ چگونه است ؟ شرایط مهاجرت به هلند و راه ها و قوانین اخذ ویزای مهاجرتی هلند به چه صورت است ؟ راه های مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند کدام است ؟ شرایط و راه های اخذ افامت دائم هلند چگونه است ؟ آیا با مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند آشنایی دارید ؟ هزینه های تحصیل و زندگی در هلند چگونه است ؟ قوانین مهاجرت تحصیلی به هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند و یا شرایط تحصیل در هلند و یا شرایط مهاجرت کاری به هلند و شرایط کار در هلند چگونه است ؟ همچنان می توانید با مشاوره با وکلا و موسسات حقوقی معتبر در ایران از جمله موسسه حقوقی ملک پور از شرایط مهاجرت به هلند و سایر کشورهای اروپایی نیز آگاه شوید .

راه های متنوعی برای مهاجرت به هلند وجود دارد که در ادامه به تفکیک تمام این مسیرها شرایط را بررسی می کنیم .

بهترین و زود بازده ترین راه برای مهاجرت به هلند ملحق شدن به خانواده و یا شریک زندگی همسر و یا نامزد شماست .

فایل تصویری در باب کشور هلند

شما برای الحاق به همسر و یا شریک زندگی تان می توانید اقدام نمائید اگر ، شما با یکدیگر ازدواج کرده اید و یا نامزد هستید و یا ارتباط بلند مدت و منحصر به فردی داشته اید و تحت شرایط نوع اقامت شریکتان اقدام می کنید :

شریک زندگی یک شهروند هلندی است .

شریک زندگیتان در هلند زندگی می کند و دارای اقامت دائم می باشد .

شریک زندگی شما در هلند با اجازه اقامت موقت زندگی می کند که یکی از شرایط زیر را دارا باشد :

اقامت تحصیلی هلند

بابت دوره ی موقت تحصیلات عالی

ارائه دهنده سرویس برون مرزی

شرکت های انتقال داخلی

با یک عضو خانواده بمانید

پناهندگی موقت

درمان پزشکی

در انتظار تصمیم برای درخواست برای ایجاد شهروندی هلندی (ماده ۱۷ RWN)

به لحاظ بنیادین موقت (به جز ماندن به عنوان یک بیگانه خارجی بی سابقه)

سرمایه گذار خارجی

 

شریک زندگی شما در هلند با اجازه اقامت معتبر برای حداقل ۱ سال در حال حاضر زندگی می کند ، این شرایط قابل اعمال نیست اگر :

شما و همسرتان هر دو در خارج از کشور زندگی می کنید و می خواهید با هم به هلند سفر کنید .

پذیرش اعضای خانواده نیز به نفع فرزندان کوچک است .

شریک زندگی شما در هلند زندگی می کند و دارای اجازه اقامت موقت می باشد :

مطالعه

دوره ی تحصیلات عالی

شرکت های داخلی

مهاجرت به عنوان یک مهاجر بسیار ماهر

دارنده یک کارت آبی اروپایی

محقق علمی تحت قوانین ۲۰۰۵/۷۱ / EC

استخدام شده

کارمند

ارائه دهنده سرویس برون مرزی

پناهندگی موقت

استخدام به عنوان نیروی نظامی و یا غیر نظامی (ناتو)

در انتظار تصمیم برای درخواست برای ایجاد شهروندی هلندی (ماده ۱۷ RWN)،

جهت درمان پزشکی

به لحاظ بنیادین موقت (به جز ماندن به عنوان یک بیگانه خارجی بی سابقه)

سرمایه گذار خارجی

اقامت تحت پیمان اتحادیه بین اتحادیه اروپا و ترکیه (۱/۸۰)

شما عزیزان اگر خواهان دریافت اطلاعات در خصوص مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند و هزینه های زندگی در هلند هستید و اگر می خواهید در خصوص راه ها و شرایط مهاجرت به هلند از جمله مهاجرت تحصیلی به هلند و شرایط اخذ ویزای تحصیلی هلند  اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص راه های مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند و همچنین مهاجرت کاری به هلند و شرایط اخذ ویزای کاری هلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

مواردی که در خصوص مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند عنوان گردید با کمک یک وکیل مجرب می تواند به مقصد برسد و پیشنهاد می شود حتما با کمک یک وکیل مهاجرتی پروسه خود را انجام دهید .

مهاجرت تحصیلی به هلند

یکی از ویزاهای پردرخواست و زودبازده برای مهاجرت به هلند ، اخذ ویزای تحصیلی هلند است ، شما می توانید با استفاده از این ویزا به هلند مهاجرت نموده و همچنین بعد از اتمام دوره ی تحصیل با به کار رسیدن و اشتغال در نهایت به اقامت دائم کشور هلند دست یافت .

بیشترین در خواست برای مهاجرت به هلند توسط ایرانیان در سال های اخیر ، اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی هلند بوده است .

شما می توانید جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ، ارشد و دکترا و همچنین دوره های آمادگی برای ورود به دانشگاه درخواست نمائید .

هلند نیز دارای دانشگاه های دولتی و خصوصی و علمی کاربردی است که همه ی این دانشگاه ها از دانشجویان بین المللی ( دانشجویان ایرانی ) شهریه دریافت می کنند .

اکثر دانشگاه های هلند کورس های خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه می دهند و چنانچه دانشجویان به زبان هلندی مسلط باشند می توانند در دانشگاه های دولتی این کشور درس بخوانند ، نکته مثبت برای اخذ پذیرش از دانشگاه های هلند این است که می توان با سطح زبان پایین نیز پذیرش گرفت و کورس های ربان را در همان کشور گذراند و سپس وارد مقطع دانشگاهی شد .

دانشجویان می توانند برای تحصیل در هلند در هر مقطع تحصیلی با سطح آیلتس حداقل ۵ آکادمیک پذیرش را اخذ نموده و برای دوره های زبان که شش یا دوازده ماهه هستند اقدام نماید .

میزان شهریه در دانشگاه های هلند بین ۷ تا ۱۰ هزار یورو در مقطع کارشناسی و در مقطع ارشد ۹ تا ۱۲ هزار یورو می باشد که می بایست هزینه ی دوره ی زبان را به این شهریه ها اضافه نمود ، در مقطع دکترا می توان با ارتباط با اساتید و داشتن رزومه ای مناسب از بورس های تحصیلی استفاده نمود و با دریافت حقوق میزان هزینه ها را به حداقل رساند .

پس از تحصیل در هلند شما می توانید از فرصت حداقل یکساله ی اقامت بعد از تحصیل در هلند استفاده نموده و در صورت به کار رسیدن ( کار تمام وقت ) و پرداخت مالیات بعد از سه تا پنج سال به اقامت دائم کشور هلند دست یابید .

افرادی که متاهل هستند نیز می توانند بعد از ورود و ثبت نام در دانشگاه و دریافت کارت اقامت دانشجویی هلند برای همراهان خود درخواست اقامت نمایند .

از مزایای تحصیل در هلند می توان به نظام آموزشی بسیار پیشرفته  ، دارا بودن دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی ایده آل و همچنین کیفیت و امنیت و سطح زندگی بالای این کشور در بین کشورهای اروپایی هم تراز اشاره نمود .

مهاجرت کاری به هلند

در ادامه بحث می توان گفت که مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند بهترین نوع مهاجرت و کم هزینه ترین راه مهاجرت به هلند می باشد ، اما لازمه ی آن برای افرادی که خارج از اتحادیه اروپا هستند ، داشتن یک دعوتنامه کاری است که از سوی کارفرمایی که در هلند خواهان شما باشد که با توجه به قوانین اتحادیه اروپا دست یافتن به این دعوتنامه امری است دشوار که بدون حضور فیزیکی شما در اتحادیه اروپا و کشور هلند میسر نمی شود ، شما می توانید با ورود از طریق ویزای تحصیلی بعد از اتمام تحصیل خیلی راحت تر برای خود جویای موقعیت های کاری شوید .

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به هلند

سرمایه گذاران خارجی می توانند اجازه اقامت موقت را راحت تر بدست آورند . آنها باید سرمایه ای حداقل ۱۲۵۰٫۰۰۰ یورو داشته باشند و آن را در کسب و کارهای هلندی سرمایه گذاری کنند.

اصلاحات در طرح سرمایه گذاران خارجی در سال ۲۰۱۶

بعد از ۱ جولای  ۲۰۱۶ ، طرح سرمایه گذاران خارجی به سه روش اصلاح شده برای تشویق بیشتر سرمایه گذاری بدین گونه است که :

 1. اولین اجازه اقامت برای سرمایه گذاران خارجی  یک سال معتبر خواهد بود .
 2. سرمایه گذاران خارجی دیگر نیازی به گزارش حسابرس ندارند . با این حال خدمات مهاجرت و طبیعی شدن (IND) به منظور مبارزه با پولشویی ، برای بررسی معاملات مشکوک همچنان وجود خواهند داد .
 3. یک روش ساده ، بر اساس یک سیستم امتیاز برای ارزیابی سرمایه گذاری استفاده می شود . این به این معنی است که سرمایه گذاری باید در بخش خصوصی هلندی در دو بخش زیر کمک کند :
  – استخدام
  – نوآوری
  – غیر مالی (به عنوان مثال ، شبکه سرمایه گذار و دانش خاص ).

شما می توانید برای اخذ مشاوره جهت مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند از افرادی که در این زمینه به عنوان وکیل مهاجرتی هلند و یا وکلا و مشاورانی که در موسسات حقوقی معتبر فعالیت دارند اطلاعات کسب نمائید و با انتخابی مسیری مناسب و ویزای دلخواهتان برای مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند را بیش از پیش برای خود آسان و کم ریسک نمائید .

 • مؤسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در خصوص مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند به شما دوست عزیز توصیه می نماید اگر  سؤالی در زمینه قوانین اخذ ویزای مهاجرتی هلند از جمله شرایط اخذ ویزای تحصیلی هلند  دارید و میخواهید انواع راه های مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند را بشناسید و قصد دارید از هزینه های زندگی در هلند و قوانین مهاجرت تحصیلی به هلند و اخذ ویزای تحصیلی هلند و یا شرایط تحصیل در هلند و یا شرایط مهاجرت کاری به هلند و شرایط کار در هلندآگاه شوید و می خواهید با مهاجرت به هلند و آگاهی در خصوص شرایط زندگی در هلند بپردازید و از این طریق به اخذ اقامت هلند دست پیدا نمایید همواره می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور معتبر ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و از  طریق حقوقدانان و کارشناسان مسلط به امور بین الملل در خصوص مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند مشاوره رایگان دریافت نمایید .

کشورهلند در حقیقت یک دلتای سرسبز است که رودخانه‌هایی نظیر راین از میان آن میگذرد .این رو هلند کوه ندارد و ارتفاع بلندترین تپه در جنوب این کشورفراتر از ۳۲۲ متر نیست. جنس خاک هلند بیشتر به صورت ماسه‌ ای ست. بخش‌های گسترده ای از سرزمین هلند را کشت زارها و چراگاه‌های سرسبز تشکیل می‌دهند و دریاچه ها و رودها و جنگل های طبیعی و مصنوعی در آن به وفورموجود است. هلند سرزمینی پر باران است دارای زمستان های طولانی و تابستان های کوتاه و ملایم می باشد. بادهای تند به ویژه در مناطق ساحلی از ویژگیهای آب و هوایی آن است و سیلاب های موسمی تهدیدی همیشگی لیکن کنترل شده برای این سرزمین کوچک به شمار میمیرود .مهار آب دریا و رودخانه‌ها همواره یکی ازمعضلات کشورهلند بوده ‌است و آنها در این کار و نیز در ایجاد خشکی در دریا بسیار پرتجربه هستند. شهرهای جدیدی چون آلمیره و لیلی‌استاد که در جنوب دریاچه ایسل‌ میر واقع اند، در چنین زمین‌هایی بنا شده‌اند.

زبان رسمی کشورهلند، هلندی است .این زبان شاخه‌ای از زبان‌های ژرمنی است و به زبان آلمانی نیز شباهت‌هایی دارد. بعضی واژگان فرانسوی نیز از دوره‌های تسلط فرانسویان بر این منطقه، در زبان هلندی جذب شده‌اند. گستره جغرافیایی زبان هلندی به جز کشور هلند، استان‌های شمالی بلژیک را نیز شامل می شود. در مستعمرات هلند به عنوان مثال در سورینام لهجه‌های بومی‌ شده هلندی کاربرد داشته‌ است.

در کشور هلند در حدود ۶۵ هزار فارسی ‌زبان ، ۳۰ هزار ایرانی و ۳۵ هزار نفر از کشور افغانستان ساکن هستند.

کشور هلند هنرمندان معروفی در زمینه ی طراحی و نقاشی دارد. در سال ۱۷ میلادی، در هنگامی که جمهوری هلند در اوج خود بود، استادان بزرگی نظیر رامبرانت، یوهانس ورمر، جان استین، جیکوب ایساکزون و بسیاری دیگر فعالیت می‌کردند. نقاش‌ های معروف سال ۱۹ و ۲۰ کشور هلند، ون گوگ و پیت مپندریان بوده‌اند. موریس اشر هنرمند گرافیست این دوران بود. هلند خانهٔ فیلسوف‌های مشهوری چون اسپینوزا و دزیدریوس آراسموس بوده‌ است.

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (19 نظرات, میانگین: 4٫26 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 پاسخ
 1. مریم گفته:

  سلام.من فوق لیسانس روانشناسی خانواده هستم..ایاـمیشه ویزایی یکساله برای اقامت هلند اخذ کرد و بعد ازان با شروع ب کار این اقامت رو دایم کرد؟(قصد ادامه تحصیل ندارم)

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله می توان برای شاخه های مدیریتی اقدام کرد و سپس یکسال به دنبال کار گشت. باید مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ داشته باشید.

   پاسخ
 2. فرحناز گفته:

  سلام من یک هنرمندم و در حال حاضر برای یک ماه از طرف یگ گالری هنری برای اقامت یک ماهه و استفاده از فرصت های هنری در هلند هستم من لیسانس و فوق لیسانس هنر دارم با این شرایط به عنوان یک هنرمند حرفه ای میتونم برای اقامت خودم و خانواده ام را درخواست کنم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام لطف سوال خود را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید تا کسانی که تجربه این کار را دارند پاسخگوی شما باشند. شما باید در ابتدا برای ویزای بلند مدت هلند اقدام کنید.

   پاسخ
 3. احمد دودانگه گفته:

  سلام. من فرزند پسری دارم که به بیماری سیستیک فیروسیز مبتلاست که به بیماری cf معروف است.یک بیماری ژنتیکی است و در کشور هلند هم این بیماری شایع است و بر روی این بیماری کار تحقیقاتی زیادی می شود. خودم بازنشسته ی بانک صادرات ایران هستم و همسرم اموزگار بازنشسته است.از انجا که این گونه بیماران بایستی مرتبا تحت مراقبت باشند و در حال حاضر هم درمان قطعی ندارد لذا نیاز به مراقبت های درمانی دارند. لطفا اگر راهی برای اخذ مجوز اقامت درمانی در هلند وجود دارد مساعدت فرمایید.تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله اما باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. صابره گفته:

  سلام من و همسرم تصمیم داریم که برای هلند اقدام کنیم من۳۶ سال کارشناس مشاوره و همسرم ۴۱ سال ارشد حسابداری در ضمن ما ۳ فرزند کوچک ۶ ساله ۱۸ ماهه و ۲ ماهه داریم بهترین راهی که بتونم اقدام کنیم چه راهی؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقامت خود را اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. محسن گفته:

  سلام
  من لیسانس برق دارم و کارم الان فنی هست
  در زمینه موبایل و ۲۸ سال سن دارم و مجرد
  و چند تا مدرک فنی و حرفه ای هم دارم،من میخواهم به خارج از کشور مهاجرت کنم به هلند یا کانادا ،ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر این برای هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. MOSLEM گفته:

  سلام همسرم مدرک لیسانس شیمی دارد کدام کشور برای اقامت بهتر است.خودم هم مدرک برق دارم و در شرکت خودرو سازی کار میکنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. مهرزاد رستگار گفته:

  سلام من یه پسر فوتبالیست دارم دروازه بان تیم جوانان هست وخودم هم یک صنعتگر هستم چگونه میتونم اقامت اونجا را بگیرم

  پاسخ
 8. فاطمه بختيار گفته:

  سلام ، وقتون بخير من و همسرم دو فرزند داريم كه هر دو مقيم هلند ميباشند. سه نوه پسر داريم كه هرسه متولد هلند هستند ،دو نوه ما ، مادرشون هلندى است . با اين شرايط من و همسرم چگونه ميتوانيم اقامت دائم اين كشور را بگيريم؟ ممنون ميشم از پاسختون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شما باید به صورت کاملا مستقل اقدام داشته باشید که برای این امر باید رزومه کامل خود را ذکر نمایید اما می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. مهديه گفته:

  سلام وقت بخير من ١٨ سالمه و مدرك ديپلم دارم ولي با معدل خيلي كم ١٢ الان پدرم در تركيه خانه گرفته و من و خواهرم ميخواهيم انجا زندگي كنيم ايا ميتوانم در دانشگاه هاي تركيه درس بخوانم؟ ميخواهم طي يك سال مدرك زبان انگليسي خود را بگيرم و در دانشگاه به زبان انگليسي تحصيل كنم آيا بايد در ايران مدرك زبان را بگيرم يا مي شود در تركيه مدرك را بگيرم بعد در دانشگاه شركت كنم ؟ بايد براي شركت در ازمون ورودي دانشگاه چه كتاب هايي بخوانم و كجا بايد به ازمون ورودي اقدام كنم؟؟

  پاسخ
 10. شهباز روحانی گفته:

  سلام
  من ۴۵ ساله هستم و دارای مدرک کارشناسی شیمی از دانشگاه شهید بهشتی هستم و تعداد ۱۹ اختراع ثبت شده در ایران و چندین استاندارد تدوین شده و رتبه سوم از جشنواره خوارزمی هستم و نیازی به وام برای ادامه تحصیل ندارم
  آیا شرایط ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در مقطع فوق لیسانس را در هلند دارم؟
  لطفا هزینه های زندگی و تحصیل را هم بفرمایید

  پاسخ