مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال ۲۰۱۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت پرتغال ۲۰۱۸ چگونه است ؟ راههای مهاجرت به پرتغال ۲۰۱۸ از جمله تحصیل در پرتغال و یا کار در پرتغال و یا سرمایه گذاری در پرتغال و یا ثبت شرکت در پرتغال و یا ویزای طلایی پرتغال و یا ازدواج در پرتغال و یا تولد فرزند در پرتغال کدام است ؟ قوانین مهاجرت به پرتغال و شرایط مهاجرت به پرتغال ساده می باشد ؟

 

اقامت دائم اتحادیه اروپا هستند و در همین خصوص پرسشهای متداولی در زمینه مهاجرت به اروپا و همچنین مهاجرت به پرتغال مطرح است.من جمله مناسب ترین راه مهاجرت به پرتغال, ارزانترین راه مهاجرت به پرتغال, ادامه تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی پرتغال, چگونگی اخذ ویزای کار پرتغال, نحوه سرمایه گذاری در پرتغال. که در این زمینه وکلای مهاجرتی ما به بهترین شیوه پاسخگوی سوالات شما هستند.پرتغال یکی از کشورهایی است که می توانید از طریق مهاجرت به اقامت دائم اروپا دست پیدا کنید.

کشور پرتغال اولین کشور اروپایی که در جنوب غربی این قاره قرار گرفته است. کشور پرتغال ، از شمال به کشور اسپانیا و از جنوب و غرب به اقیانوس اطلس محدود می گردد . کشور پرتغال کشوری نیمه کوهستانی است و به دلیل نزدیکی به دریا اب و هوای نسبتا معتدلی دارد. واحد پول کشور پرتغال یورو می باشد. پایتخت پرتغال شهر لیسبون است که ثروتمندترین شهر این کشور محسوب می شود. زبان رسمی  پرتغالی است که از گرایش های زبان‌های رومی‌ تبار به شمار می رود. علاقه مندان مهاجرت به پرتغال به چند طریق می توانند جهت اقامت دائم اقدام نمایند, که در اینجا به اختصار به انها اشاره می کنیم:

  • مهاجرت از طریق تحصیل در پرتغال
  • مهاجرت به پرتغال از طریق کار
  • اخذ تابعیت از طریق تولد
  • اخذ تابعیت از طریق ازدواج
  • اخذ مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق تحصیل,افرادی که قصد اقامت از طریق مهاجرت تحصیلی را دارند باید در نظر داشته باشند که تحصیل در پرتغال بدون هیچ گونه محدودیت سنی انجام می پذیرد و خوشبختانه در این خصوص داشتن مدرک زبان و IELTS الزامی نیست .اموزش اجباری در تحصیلات پایه  از ۶سالگی اغاز می شود ودانش اموزان بعد از گذراندن این دوره یعنی از سن ۱۶ سالگی وارد مقطع دبیرستان می شوند. تحصیلات داتشکاهی در پرتغال به دو شیوه دانشگاهی و غیر دانشگاهی(پلی تکنیک) می باشد.که تحصیلات دانشگاهی خود به سه دسته تقسیم می شود:(licenciado) لیسانس  (master) فوق لیسانس  (doutor) دکتری.

لازم به ذکر است که هزینه تحصیل و زندگی در پرتغال با توجه به اینکه کشوری اروپایی محسوب می شود بسیار کم است,جهت کسب اطلاع بیشتر از نحوه تحصیل و هزینه ها در پرتغال می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از کادر مجرب مشاوره بهره مند گردید.

مهاجرت به پرتغال از طریق کار,یکی از راههای ورود به کشور پرتغال اخذ ویزای کار می باشد.که امروزه افراد زیادی درخواست این ویزا را دارند,که منوط به تحقق شروط خاصی می باشد از جمله اینکه شخصی به عنوان کارفرما در کشور مقصد بایستی شما را استخدام نماید. همچنین کشور پرتغال همانند دیگر کشورهای اروپایی باید جهت استخدام, کارقرما به مدت سه ماه در روزنامه و اینترنت اگهی دهد که در اینجا اولویت با اتباغ کشور کارفرماست(پرتغال) اگر در کشور مقصد متقاضی یافت نشد باید مجددا سه ماه در کل اتحادیه اروپا اگهی شود که باز هم اولویت با اتباع کل اروپا  می باشد چنانچه در این دو مرحله نیز کارفرما موفق به گرفتن نیروی کار نشد می تواند برای شخص مورد نظر دعوتنامه کاری ارسال نماید. با توجه به این مراحل پروسه وسزای کار کمی دشوار به نظر می رسد لذا در اینجا اسان ترین راه ورود به پرتغال مهاجرت از طریق تحصیل می باشد که به محض اگهی شدن شغل,شخص می تواند اقدام نماید.

اخذ تابعیت از طریق تولد, تابعیت رابطه ای است که بین شخص حقیقی و حقوقی پیوند ایجاد می کند که بر این اساس شخص به کشوری انتساب پیدا می کند. اصل تابعیت ها اصل خون است در اتحادیه اروپا نیز تابعیت بر اساس سیستم خون است با توجه به سیستم خاک و خون در کشورها است که تابعیت فرد نیز مشخص می شود. در کشور پرتغال نیز سیستم انتساب و تابعیت فرد بر اساس خون می باشد اما این بدین منظور نیست که اگر فردی از پدر یا مادر پرتغالی به دنیا بیاید به تبعیت از نظام خون  تابعیت پرتغالی به وی تحمیل شود یا اینکه از پدر یا مادر غیر پرتغالی به دنیا بیاید نمی تواند تابعیت پرتغال را بگیرد به همین منظور  قاعده ای برای افراد بی تابعیت یا مجهول الهویه در سیستم خون وجود دارد که طبق این قانون اگر فردی بی تابعیت در کشوری با سیستم خون به دنیا بیاید می تواند تابعیت این کشور را به دست اورد که کشور پرتغال نیز از این قاعده مستثنا نیست  ,البته شایان ذکر است که سیستم تابعیت در کشورها مداوما در حال تغییر است.

اخذ تابعیت از طریق ازدواج, ازدواج در اغلب کشورها با توجه به نظام حقوقی یکی از راههای اخذ تابعیت به شمار می رود, برای اخذ اقامت کشور دیگر معمولا شخص باید فرم های خاصی را تکمیل نماید و مدارکی را تحویل دهد اول اینکه باید در کشور متبوع فرد متقاضی این ازدواج ثبت شو د و بعد از آن به ثبت کشور ثالثی برای ثبت ازدواج بین المللی برسد و بعد از  ان هر دو طرف در سفارت های کشور متبوع اقدامات تشریفاتی را طی کرده که یکی از شروط اصلی این نوع اقدام اثبات در آمد فرد درپرتغال میباشد که به طور کاملا قانونی نشان دهد که توانایی اداره ی یک فرد دیگر را دارد .البته باید در نظر داشت که اخذ این نوع ویرا با دشواری هایی همراه است لذا بهترین راه برای اخذ این ویزا اقدام از طریق تحصیل است تا فرد در حین تحصیل علاوه بر داشتن اقامت بلند مدت بتواند مقدمات اخذ این ویزا را فراهم اورد.

عضویت در شینگن

پرتقال عضو منطقه ی شینگن است که موجب می شود, دارندگان این ویزا آزادانه به ۲۹ کشور عضو شنیگن رفت و امد کنند منطقه ی شینگن در ۱۴ژوئن ۱۹۸۵ بوجود آمد که به کشورهای عضو این قابلیت را می دهد که مانند یک ایالت واحد در سفرهای بین المللی بدون کنترل مرزی داخلی عمل کنند.

ویزای طلایی (GOLDEN Visa)

در اکتبر سال ۲۰۱۲کشور پرتقال ویزایی را تحت عنوان ویزای طلایی یا گلدن ویزا جهت فعالیت های سرمایه گذاری برای اخذ اقامت پرتغال اعلام کرد. , گلدن ویزا تمامی مزایای ویزای شینگن را دارا می باشد و برای دارندگان ویزا این امکان را فراهم می آورد که آزادانه بین ۲۹کشور اروپایی عضو شینگن رفت و امد کند. دارندگان گلدن ویزا همچنین می توانند همانند شهروندان پرتقال اقامت دائم  بگیرند و بعد از ۶سال با تمام مزایا شهروند پرتغالی شوند . شرایط اخذ این ویزا داشتن پاسپورت معتبر به شکل قانونی, حداقل سن ۲۵سال,  عدم سوء پیشینه چک , نداشتن حق شهروندی  اروپا, خرید ملک یا سرمایه گذاری به صورت سپرده در یکی از بانک های اروپا. می باشد.  از مزایای این ویزا می توان به عدم محدودیت ملیت, عدم پرداخت مالیات بر ارزش جهانی, نداشتن مصاحبه, سرعت العمل دولت در رسیدگی به پرونده طی مدت زمان ۳۰روز, نداشتن محدودیت سنی و مدرک زبان و گرفتن حق شهروندی پس از ۶سال, اشاره کرد.

درخواست گلدن ویزا

شرکت اطلاعات ضروری در مورد متقاضی و وابستگان او را جمع آوری کرده و تحت عنوان یک فایل آن را ثبت می کند. کارگزار برنامه این مدارک را ارزیابی می کند تا مطمئن شوند که فرد برای برنامه ی گلدن ویزای پرتقال مناسب است. در این زمان متقاضی باید هزینه ی خدمات و پروسه ی پرونده را پرداخت کند. بعد از تائید اولیه ، عامل برنامه ترتیب دیدار متقاضی و خانواده اش را به پرتقال فراهم می اورد. او به متقاضی در رزرو هتل کمک کرده و ترانسفر فرودگاهی رایگان دارد و کمک می کند که تمام ملزومات برنامه تهیه شود: داشتن مدارک مهاجرتی با تائید رسمی ، اخذ گارانتی بانکی ، اخذ بیمه ی درمانی ، باز کردن حساب بانکی ، باز کردن گارانتی بانکی ، جمع آوری اثر انگشت ، عکس و امضاء از خدمات عامل و کارگذار می باشد. در این زمان متقاضی باید هزینه های دولتی را به حساب بانکی پرتقال واریز نماید.

در خصوص راههای مهاجرت به پرتغال از طرق مختلف از جمله تحصیل در پرتغال و یا کار در پرتغال و یا سرمایه گذاری در پرتغال و یا شرایط ویزای طلایی پرتغال و یا شرایط ثبت شرکت در پرتغال و یا خرید ملک در پرتغال و یا تمکن مالی در پرتغال و یا ازدواج در پرتغال و یا تولد فرزند در پرتغال با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای mie اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس گرفته و از روند و جزییات راههای اخذ اقامت پرتغال مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ