مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و شرایط اخذ اقامت کانادا چگونه است ؟ راه های مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ از طریق سرمایه گذاری در کانادا چگونه است ؟ از قوانین مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا اطلاعی  ؟ مقدار سرمابه مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا است ؟ مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا چیست ؟  اگر شما عزیزان می خواهید دریاره سرمایه گذاری در کانادا اطلاعات مفیدی داشته باشید این مقاله را با دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال دیگری در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و انواع سرمایه گذاری در کانادا با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و پیرامون شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و در نهایت اخذ اقامت کانادا و در یا اخذ تابعیت کانادا مشاوره ی رایگان دریافت نمایید .

در این مقاله در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا صحبت نموده ایم ،. سرمایه گذاری در کانادا یکی از موضوعاتیست که روزانه تعداد بسیار زیادی مراجعه کننده جهت اخذ اطلاعات در مورد آن داریم . به همین دلیل بر آن شدیم تا در مورد سرمایه گذاری در کانادا بصورت جامع تری صحبت نماییم .

سوالی که بسیاری از هموطنان امروزه از ما ، تلفنی و یا طریق ایمیل پرسیده اند این است کدام کشور بهترین شرایط را  به لحاظ قیمت و سرعت مهاجرت دارا میباشد چون معمولا با بسیاری از وکلا صحبت نموده و با توجه به اطلاعات فراوان و در برخی موارد ضد و نقیض مواجه شده اند که اکنون تصمیم گیری را برای آنها سخت ساخته است.

امروزه کشور کانادا به خاطر داشتن شرایط اقتصادی بسیار مناسب و رفاه اجتمایی بالا برای مردم آن از جمله کشور هاییست که بسیاری از افراد از سراسر دنیا به دنبال راه های اخذ اقامت و تابعیت کانادا  هستند.اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، کار در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا و … میسر است با توجه به شرایط جالب ، متنوع و منحصر به فرد سرمایه گذاری در کانادا بر آن شدیم تا اطلاعاتی کامل تر در این زمینه را در اختیار شما قرار دهیم.

یکی از بهترین کشور هایی که در زمینه ویزا های سرمایه گذاری طرح های مختلفی را در استان های گوناگون مطرح کرده است کشور کانادا است. کانادا به لحاظ داشتن امکانات و شرایط رفاهی زندگی همچنین اوضاع اقتصادی و مالی مردم در شمار بهترین کشور های جهان قرار دارد. به لحاظ اقتصادی کشور کانادا با داشتن منابع غنی طبیعی همچنین زمینه های مهمی مانند صنایع خودرو سازی ، صنایع شیمیایی و نفت ، صنایع غذایی ، صنایع چوب و کاغذ ، صنایع معدنی و فلزی و شیلات و کشاورزی در میان قدرتمند ترین اقتصاد های جهان قرار دارد به طوری که در رتبه بندی انجام شده در سال ۲۰۱۵ در مقام ۱۱ ام اقتصاد های قوی جهانی قرار گرفت.

کشاورزی در میان قدرتمند ترین اقتصاد های جهان قرار دارد به طوری که در رتبه بندی انجام شده در سال ۲۰۱۵ در مقام ۱۱ ام اقتصاد های قوی جهانی قرار گرفت.

سرمایه گذاری در کانادا

در خصوص بحث مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا می توان اینگونه بیان نمود که بسیاری از افراد که به دلیل مشکلات عدیده مانند سن بالا ، شرایط تحصیلی یا شغلی نامطلوب و یا … امکان اخذ و استفاده سایر ویزاهای این کشور را ندارند به آسانی میتوانند با بهره گیری از طرح های متفاوت ویزای سرمایه گذاری کانادا و اخذ اقامت برای خود و خانواده  اقدام کنند. متقاضیان گرامی لطفا توجه نمایید به شما توصیه مینماییم  که تا حد امکان از ویزا های سرمایه گذاری کرده و در صورت امکان استفاده از هر نوع ویزای دیگری با استفاده از آن اقدام فرمایید به شکلی که ویزای سرمایه گذاری برای شما در وهله ی آخر باشد.اگرجه به طور کلی حق الوکاله ویزا های سرمایه گذاری بسیار بیشتر از سایر انواع ویزا مانند ویزای تحصیلی و کاریست ولی این وظیفه ی ماست که در هنگام اتخاذ یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین تصمیمات زندگی در کنار شما بوده و با راهنمایی های دلسوزانه در حد توان شما را مشاوره ی رایگان و یاری نماییم .

با مقایسه برنامه مهاجرتی کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری با سایر کشور های پیشرفته جهان در میابیم که مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا ، بسیار سریع تر و ارزان تر از دیگر کشور های جهان است. برای این که دیدی کلی از مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پیدا کنید باید خدمتتان عرض کنیم که در حال حاضر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا حدود ۸۰۰ هزار دلار ، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آمریکا بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون دلار و ویزای سرمایه گذاری کشور های اروپایی مانند مجارستان ، بلغارستان و … حدود ۳۰۰ هزار یورو است و این در حالیست که سرمایه گذاری با مبلغی معادل ۲۱۰ تا ۱۰۰ هزار دلار کانادا میسر است.

 

از مزایای سرمایه گذاری در کانادا میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اخذ اقامت کانادا در کوتاهترین زمان ممکن برای فرد سرمایه گذار و خانواده اش
 • استفاده از بیمه خدمات درمانی برای تمامی افراد به صورت رایگان تا پایان عمر
 • تحصیل رایگان تمامی فرزندان در مدارس و دانشگاه های دولتی کانادا و امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی این کشور
 • میتوانید از مزایای پاسپورت کانادایی بهره مند شوید.

در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و چگونگی اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا همواره موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در دفتر مرکزی در وین آماده مشاوره ی رایگان شما عزیزان می باشد . بنابراین شما عزیزان همواره می توانید در خصوص اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا با شعبه وین بصورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید

توجه نمایید که در زمینه ویزاهای سرمایه گذاری معمولا به دلیل پول زیادی که تصمیم به انتقال آن به کشوری دیگر گرفته شده است افراد زیادی هستند که به سبب منفعت طلبی خود را به عنوان وکیل بین المللی و متخصص در این زمینه معرفی میکنند در حالیکه هیچ سواد و تخصصی درباره ی حقوق نداشته و حتی مدرک تحصیلی آنها در زمینه رشته های دیگر است.از این رو توصیه اکید به شما بزرگواران این است که در صورت تمایل به اقدام راه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کانادا حتما با تحقیق درباره ی سوابق و تجرب آن وکیل یا موسسه حقوقی وارد شده و هرگز بدون امضا قرارداد سرمایه خود را در اختیار هیچ شخصی قرار ندهید.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   تحصیل در مدارس شبانه روزی کانادا

 

حال به بررسی شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا میپردازیم :

از ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ طرح های موسوم به ویزای سرمایه گذاری در کانادا به نام( Federal immigrant investor program)

کنار گذاشته شد و شرایط متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا با برنامه ی جدید ارائه شده برای سرمایه گذاری از جانب دولت کانادا موسوم به (immigrant investor program)IIP سنجیده میشود.البته در زمان تصویب قوانین و شرایط جدید مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا این نکته نیز در نظر گرفته شد که افرادی که در گذشته برای ویزای سرمایه گذاری در کبک و ویزای کارآفرینی در کبک اقدام کرده بودند مشمول این تغییرات نمیشوند.

نکته ای که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا بسیار حائز اهمیت است این است که پرونده ارائه شده از جانب شخص باید مرتب ، قوی و بدون کوچکترین مسئله ای باشد زیرا افسر ویزا میتواند با کوچکترین دلایل ویزای شخص را رد کند از این رو بخش چیدن پرونده برای ارائه به سفارت از مهمترین بخش های پروسه اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا است . همه ساله در سراسر جهان تعداد زیادی پرونده سرمایه گذاری و کارآفرینی  به سفارت های کانادا ارسال میگردد و طبق آمار منتشره  توسط اداره مهاجرت کشور کانادا ۳۶ درصد این پرونده ها دارای نقص در مدارک بوده و بازگردانده میشوند.این امر خود تاکیدی بر اهمیت نحوه ی چینش و ارائه پرونده به سفارت است.

در حال حاضر تنها چند طرح سرمایه گذاری در استان های کانادا در جریان هستند که به واسطه شرایطی که برای هر یک از آنها تعریف شده است میتوان آنها را در شما بهترین طرح های سرمایه گذاری در جهان قرار داد.این طرح ها عبارتند از:

 • سرمایه گذاری در استان کبک
 • سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک
 • سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا (ونکوور) و حومه آن
 • سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد

حال به اختصار اطلاعاتی را در زمینه هر کدام از این طرح ها در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم تا با دیدی باز تر توانایی تصمیم گیری در این زمینه را داشته باشید.

 

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب مهاجرت به کانادا با چهل میلیون تومان

سرمایه گذاری در استان کبک کانادا

بنا بر طرح ارائه شده توسط این استان شخص متقاضی باید حداقل دارای سرمایه ای ۲۲۰ هزار دلاری بوده و این سرمایه را از طریق یک بانک به کانادا منتقل کند.در واقع بانک پل ارتباطی میان متقاضی و دولت است.

از مزایای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و سرمایه گذاری در استان کبک کانادا  میتوان به عدم نیاز به مدرک زبان و سکونت در استان کبک اشاره کرد . همچنین افراد در همان ابتدا ، هنگامی که پرونده آنها پذیرفته میشود اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری را اخذ میکنند. در این طرح ، فرد میتواند با اثبات دارایی کافی و اثبات مبلغ سرمایه گذاری اقدام به دریافت اقامت کانادا برای خود و خانواده خود کند.همچنین پس از حضور در این کشور در ۵ ساله ی اول اگر ۲ سال در این کشور حضور داشته باشد میتواند درخواست تابعیت کانادا را نیز داشته باشد.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مقایسه مقطع دکتری در آلمان و انگلستان

 

سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک

در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و همچنین سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک به صورت قرار دادن ودیعه ای ۱۰۰ هزار دلاری نزد دولت استانی منیتوبا است.در این طرح شخص متقاضی باید حداقل مبلغی معادل ۳۵۰ هزار دلار کانادا را نیز جدا از وجه ۱۰۰ هزار دلاری دارا باشد و برای گرفتن ویزا کسب و کاری ۱۵۰ هزار دلاری را در این استان خریداری و یا راه اندازی کند که در این صورت پس از ۲ سال امکان بازپس گیری ۱۰۰ هزار دلار خود را نیز دارا میباشد همچنین میتواند از دولت کانادا درخواست دریافت وام نیز کند.

در سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک افراد متقاضی باید دارای شرایط ویژه ای باشند که به چند مورد از آنها اشاره میکنیم :

 • داشتن سن کمتر از ۴۵ سال
 • داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر
 • حداقل دارای ۳ سال سابقه ی کاری مدیریتی باشد و بتواند همان کار را در منیتوبا راه اندازی کند
 • شخص متقاضی یا همسرش دارای مدرک زبان انگلیسی متوسط (آیلتس ۳٫۵ تا ۴٫۵ ) باشند

توجه فرمایید که در صورتی که شخص که به سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییکا اقدام نموده است موفق به راه اندازی شغل خود در این استان نشود یا تمایل به سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار کانادا و در استان های دیگر داشته باشد در آن صورت میلغ ۱۰۰ دلاری که به صورت ودیعه نزد دولت داراست قابل عودت نیست.

برای قبولی طرح سرمایه گذاری در استان های مانیتوبا ، ساسکاچوان و نیو برانزوییک  اشخاص باید حداقل ۶۰ امتیاز را طبق جداول امتیازی کسب کنند که این امتیازات شامل شرایط سنی ، تحصیلات ، سوابق شغلی و گواهی اثبات وجه ۳۵۰ هزار دلاری به بالا است.

متقاضیان گرامی توجه داشته باشید که شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا و جزییات طرح ها در استان های مختلف متفاوت است ، بنابراین در خصوص سرمایه گذاری در کانادا و چگونگی اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا به شما عزیزان توصیه می گردد اگر قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارید و می خواهید از طریق مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا به اخد اقامت دائم کانادا دست پیدا نمایید و می خواهید از تمام شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا و راههای اخذ تابعیت کانادا و راههای اخذ pr کانادا آگاه شوید همواره می توانید با  موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت رایگان وتلفنی در خصوص قوانین و راه های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کانادا مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (10 نظرات, میانگین: 4٫90 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. احمد فرید گفته:

  سلام ،آرزوست که از صحتمندی کامل برخوردار باشید ، من شریط ام یک جوری است که نتونیستم از نگاه فیصدی که عرض کردین مقایسه کنم میشه شما لطف کنید نظر به تجربه هاتون یک محاسبه کنید اگر من اقدام کنم میتونم نتیجه مثبت بگیرم ، و چند فیصد را میشه تکمیل کرد ( من ، خانمم ، طفل زیر یکسال از افغانستان )
  سن :ِ ۲۸
  تحصیل : فارغ لیسانس از مدریت BBA
  درجه زبان ، ۷۸% تافل
  سرمایه : ۱۳۰۰۰۰$
  شرکت واردات صادرات دارم ،( زعفران ، میوه خشک )

  سپاس گذارم ، ممنون میشه اگر جواب پیام منو به ایمل شخصیم بفرستین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ