مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و بررسی کامل شرایط آن

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و شرایط دریافت اقامت کانادا و پاسپورت کانادا از طریق کار و شیوه امتیاز بندی سیستم Express Entry یا ورود سریع در این مقاله به صورت کاملا علمی مورد بررسی و تحقیق علمی قرار خواهد گرفت. مهاجرت به کانادا از طریق تخصص چگونه ممکن است؟ شرایط اقامت کاری کانادا چیست؟ آیا از طریق کار می توان اقامت و پاسپورت کانادا را دریافت کرد؟ سابقه کار برای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص چقدر مهم است؟ امتیاز مهاجرت به کانادا بر اساس چه پارامتر هایی به دست می آید؟ سیستم امتیاز بندی کاری کانادا چگونه است؟ شما با مطالعه این مقاله به پاسخ این قبیل سوالات دست خواهید یافت. برای مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، شما باید واجد شرایط باشید و در سیستم اکسپرس اینتری این کشور با تشکیل یک پروفایل امتیازات لازم را کسب کنید تا بتوانید اقامت این کشور را اخذ نمایید. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ارائه به روزترین اطلاعات در این مقاله، متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص را ، با تمامی شرایط این پروسه و شرایط کار در کشور کانادا آشنا کنیم. موسسه حقوقی ملک پور ، ( MIE اتریش ) با داشتن مشاور رسمی مهاجرت کانادا و یک دفتر در ونکوور کانادا، می تواند شما را در این زمینه یاری کند. شما می توانید با اخذ مشاوره رایگان از کارشناسان ما شرایط خود را برای مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص بررسی نمایید. مباحث ذکر شده در ذیل در ادامه مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند:

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و نرخ بیکاری در کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سیستم EXPRESS ENTRY
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سیستم امتیاز بندی در مرحله اول
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سیستم امتیاز بندی در مرحله دوم
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و بررسی ویزای همراه
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مدارک مورد نیاز
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و میزان حقوق در کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و نحوه کاریابی در کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مؤسسات کاریابی درکانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مؤسسات کاریابی درکانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و شرایط عمومی آن

جهت آشنایی با شرایط مهاجرت به کشور کانادا از طریق نیروی متخصص ، لازم است ابتدا در مورد شرایط کاری این کشور اطلاعاتی را داشته باشید. از این رو باید بدانید که کشور کانادا ، جزء کشورهای بسیار پیشرفته می باشد و از آنجائیکه وسعت زیادی دارد و هم چنین به دلیل دارا بودن شرایط زیر ساختی پیشرفته ، ایده آل و مدرن، همیشه توجه فراوانی به جذب نیروی کار خارجی و بین المللی داشته است و همواره از این کشور به عنوان یک کشور مهاجر پذیر یاد می شود. از این رو سالانه بسیاری از افراد برای مقاصد تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … به این کشور مهاجرت می کنند. کانادا از نظر وسعت دومین کشور پهناور جهان می باشد و نهایتا ۳۶ میلیون جعیت دارد که این عدد در قیاس با وسعت آن بسیار اندک می باشد. با توجه به اینکه این کشور سالانه با انبوه متقاضیان مهاجرت به این کشور مواجه می گردد دولت این کشور برای جلوگیری از مهاجرت های بی رویه و به منظور مدیریت مهاجرین، خصوصا متقاضیان کار در این کشور، سیستمی را تحت عنوان EXPRESS ENTRY طراحی کرده است تا به واسطه این سیستم و با غربال کردن متقاضیان، افرادی را جذب بازار کار این کشور کند که دارای تخصص و مهارت باشند و بتوانند برای این کشور مفید باشند. از این رو افرای که از نظر شرایط سنی، تحصیلی، سوابق کاری، شرایط زبان انگلیسی و موارد دیگری که در ادامه مفصل به آن ها خواهیم پرداخت، در شرایط منطبق با سیستمEXPRESS ENTRY باشند، می توانند جز متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص باشند.

مهاجرت به کانادا | هزینه زندگی در کانادا در شهرهای مختلف

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مقاله مرتبط

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

نقشه تقسیم بندی استانی کشور کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و نرخ بیکاری در کانادا

همانطور که عنوان گردید کانادا جزء پیشرفته ترین کشورهای جهان می باشد. آنچه که یک کشور را تبدیل به یک کشور پیشرفته می کند، شرایط اقتصادی و زیرساخت های فرهنگی و همچنین خدمات و رفاه اجتماعی آن می باشد که بخش عظیمی از این پیشرفت ها به دلیل بستر مناسب برای کار و زیر ساخت های اصولی بازار کار این کشور می باشد. نرخ بیکاری گواه همین امر می باشد و شما با بررسی نرخ بیکاری در این کشور می توانید به بستر مناسب کار در کانادا پی ببرید. نرخ بیکاری در کانادا با توجه به جمعیت آن در سال ۲۰۱۹ رقم ۵٫۷ درصد می باشد که می توان گفت این رقم، آمار مناسبی برای میزان بیکاری است و نشان می دهد که این کشور برای ایجاد این بستر مناسب، سیاست های کاری بسیار اصولی را به کار گرفته است. شما می توانید در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور کانادا را در ۵ سال اخیر یعنی در بازه سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ مشاهده نمایید:

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سیستم EXPRESS ENTRY

سیستم EXPRESS ENTRY که به صورت مخفف EE گفته می شود در سال ۲۰۱۵ به منظور رسیدگی به پرونده متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص تاسیس گردید و در چهار گروه ، کار رسیدگی به پرونده متقاضیان را شروع کرد. این چهار گروه شامل نیروی متخصص فدرال، نیروی تجربی دولت فدرال، نیروی تجربی کانادایی و برنامه های استانی می باشد. مدت زمانی که برای بررسی پرونده متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص بر اساس این سیستم مورد نیاز است، یک بازه زمانی ۶ ماهه می باشد. برای مهاجرت کاری به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق کار ، وب سایت رسمی کشور کانادا یک ابزار تمهیدی را تدارک دیده است که به واسطه آن به صوت رایگان می توانید امتیازات خود را بررسی کنید. برای این منظور پس از ورود به سایت کانادا وارد قسمت CRS TOOL شوید و امتیازات خودتان را محاسبه کنید. آدرس CRS TOOL را در لینک زیر خدمت شما ارائه می گردد.

http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/crs-tool.asp

کار در خارج از کشور - مهاجرت کاری به خارج - نیروی متخصص کار در خارج از کشور

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سیستم امتیاز بندی در مرحله اول

در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص باید بدانید که این پروسه یک پروسه دو مرحله ای بوده و به اصطلاح POINT BASE SYSTEM می باشد. یعنی در مرحله اول، امتیازات شما بررسی می گردد و اگر امتیاز لازم و کافی را کسب نمودید می توانید وارد مرحله دوم ( استخر یاPOOL مجازی ) شوید. در مرحله اول امتیازات شما براساس فاکتورهای شخصی تان نظیر سن، تحصیلات، سابقه کاری، مدرک زبان و انطباق پذیری با محیط محاسبه می گردد و شخصی که از ۱۰۰ امتیاز حداقل بتواند ۶۷ امتیاز به دست بیاورد، می تواند وارد مرحله دوم شود. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص می توانند از طریق جداول ارائه شده امتیازات اولیه خود را محاسبه کنند.

 • سن

در بخش سن و در مرحله اول بیشترین امتیاز برای سن ۲۰ تا ۳۵ سال می باشد که ۱۲ امتیاز است و افراد ۴۷ سال به بالا و زیر ۱۸ سال هیچ امتیازی دریافت نمی کنند.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به سن

 • مدرک زبان انگلیسی و فرانسه

متقاضیان گرامی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، حداکثر امتیازی که از این بخش می توانید به دست بیاورید ۲۸ امتیاز می باشد و شما از هر ۴ Skill  باید امتیاز به دست بیاورید. لازم است بدانید ارائه مدرک زبان در پروسه اکسپرس اینتری ضروری و لازم است. اینکه زبان انگلیسی ارائه بدهید و یا فرانسه تفاوتی ندارد؛ اما لازم به ذکر است حتی اگر شما از سایر بخش ها امتیاز کافی را کسب کرده باشید ولی مدرک زبان ارائه نکنید واجد شرایط دریافت دعوتنامه از دولت فدرال کانادا نخواهید شد.

اگر مدرک زبان شما آیلتس یا TEF می باشد و نمی دانید نمره آیلتس شما در CLB معادل چه نمره ای می باشد جدول ذیل را مطالعه نمایید:

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به آیلتس معادل با مدرک CLB

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی TEF فرانسه معادل با CLB

نکته

اگر می خواهید هر دو زبان را ارائه دهید کافیست مدرک زبان دوم شما معادل CLB 5 باشد . در اینصورت از تمامی مهارت ها ۴ امتیاز بدست می آورید.

 • تحصیلات

متقاضیان عزیز مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، شما در این بخش حداکثر امتیازی که می توانید به دست بیاورید، ۲۵ امتیاز می باشد. مدرک تحصیلی شما باید توسط یک موسسه که مورد تایید اداره مهاجرت کشور کانادا می باشد مورد ارزیابی قرار گیرد و معادل سازی شود.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به تحصیلات

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم در مورد نشان دادن سوابق کاری در پروسه فدرال اسکیل ورکر – آقای افضلی

 • سابقه کاری

حداکثر امتیاز اکتسابی از این بخش برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ۱۵ امتیاز می باشد. دقت داشته باشید که هر سال سابقه کاری به کاری اطلاق می گردد که یکسال به صورت تمام وقت در آن مشغول بوده اید. همچنین کار تمام وقت به این معنی می باشد که شما در هفته ۳۰ ساعت مشغول به کار بوده اید.

نکته

توجه کنید که کد عنوان شغلی شما باید در طبقه بندی ملی مشاغل کانادا (NOC) National Occupational Classification موجود باشد و در قسمت SKILL LEVEL در قسمت A یا B باشد.

نکته

National Occupational Classification که مخفف آن NOC است؛ یک سیستم طبقه بندی مشاغل و عنوان های شغلی در کانادا می باشد که در آن مشاغل بر اساس فاکتورهایی نظیر وظایف شغلی و کاری فرد توصیف می گردند و شخص باید کد شغلی خود را از این لیست پیدا کند.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به تجربه و سابقه کاری

 • داشتن پیشنهاد شغلی از کانادا و استخدام هماهنگ شده در این کشور

متقاضیان گرامی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص لازم است بدانید که اگر شما از کشور کانادا یک پیشنهاد شغلی داشته باشید، می توانید از این مزیت استفاده کرده و ۱۰ امتیاز به دست بیاورید. البته توجه داشته باشید که این کار باید تمام وقت باشد و در NOC در سطح A یا B باشد.

 • انطباق پذیری با محیط

سازگارپذیری فاکتوری است که شما متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، در صورتی که یکی از شرایط آن را داشته باشید می توانید ۱۰ امتیاز از آن کسب نمایید. سازگارپذیری شامل شرایط همسر، تحصیل در کانادا یا داشتن مدرک تحصیلی کانادایی، زندگی در این کشور، سابقه کاری در این کشور و … می باشد که در جدول زیر برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ارائه می گردد.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی و انطباق با محیط و سازگاری - مرحله اول

پرچم کانادا | مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سیستم امتیاز بندی در مرحله دوم

متقاضیان گرامی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص پس از اینکه امتیازات خود را در مرحله اول بررسی کردید و از ۱۰۰ امتیاز حداقل ۶۷ امتیاز را به دست آوردید، می توانید وارد استخر شانس یا POOL شوید. در این بخش، امتیازات بالاتر می باشد و مجموع امتیازات ۱۲۰۰ می باشد که اگر شما بتوانید از ۱۲۰۰ امتیاز، امتیازی حداقلی در حدود ۴۶۰  امتیاز را به دست بیاورید، می توانید از استخر خارج شده و اقامت کانادا را دریافت کنید. البته این امتیازات در هر ماه و در هر سال متفاوت می باشد و بر اساس تجربه سالیان قبل لحاظ می گردد. در این مرحله امتیازات متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص در سیستم اکسپرس اینتری بارها و بارها محاسبه می گردد. معیار های مرحله دوم اخذ ویزای اسکیل ورکر (Skilled Worker )  کانادا ، عوامل انسانی از قبیل سن ،تحصیلات ،زبان ، سابقه کاری و.. خواهد بود. اگر در مرحله دوم به بالاترین امتیاز که در طول یکسال ۲۵ بار این انتخاب صورت می گیرد را کسب نمایید،  اقامت دائم یا Permanent Residence یا بصورت مخفف PR به شما و همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال تان اعطا خواهد شد .

در این جدول حداکثر امتیازاتی که شخص از عوامل انسانی نظیر سن، تحصیلات، زبان و سابقه کاری به دست می آورد نشان داده شده است که این امتیاز برای اشخاص متاهل حداکثر ۴۶۰ و برای اشخاص مجرد حداکثر ۵۰۰ امتیاز می باشد.

در ادامه به بررسی امتیازات دقیق برای هر عامل خواهیم پرداخت:

 • سن

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به سن برای اشخاص متأهل و مجرد - مرحله دوم

 • تحصیلات

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به تحصیلات برای اشخاص مجرد و متأهل - مرحله دوم

 • مهارت زبان اول

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به مهارت زبان اول برای اشخاص متأهل و مجرد - مرحله دوم

 • مهارت زبان دوم

 • امتیازات همسر در مرحله دوم

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به عوامل همسر - مرحله دوم

جزئیات امتیازات مربوط به هر عامل مربوط به همسر را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

 • امتیاز تحصیلات همسر در مرحله دوم

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به تحصیلات همسر - مرحله دوم

 • امتیاز مهارت زبان همسر در مرحله دوم

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به مهارت زبان اول همسر - مرحله دوم

 • امتیاز سابقه کار همسر در مرحله دوم

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به سابقه کار همسر - مرحله دوم

 • امتیاز عوامل تطابق پذیری با محیط در مرحله دوم

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی عوامل تطابق پذیری با محیط در مرحله دوم

جزئیات جدول بالا را با ریز امتیازت در هر بخش را در ادامه خواهید دید:

 • تحصیلات در بخش تطابق پذیری با محیط

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به تحصیلات در بخش تطابق پذیری با محیط

 • سابقه کار کانادایی در بخش تطابق پذیری با محیط

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به سابقه کار کانادیی در بخش تطابق پذیری با محیط در مرحله دوم

 • سابقه کار خارجی در کنار سابقه کار در کانادا در بخش تطابق پذیری با محیط

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به سابقه کار خارجی در کنار سابقه کار در کانادا در بخش تطابق پذیری با محیط

 • امتیازات اضافی که در مرحله دوم می توانید دریافت کنید

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - جدول امتیازبندی مربوط به امتیازات اضافی در مرحله دوم

همانطور که مطالعه فرمودید شما در مرحله دوم باید از موارد و جداول ارائه شده امتیازی حداقلی در حدود ۴۶۰  امتیاز را به دست بیاورید ( البته کف امتیازات در مرحله دوم هر ماه ۲ بار اعلام می گردد که تجربه نشان داده است کف آن تقریبا بین ۴۴۰ تا ۴۶۰ امتیاز است ) ، تا بتوانید از استخر خارج شوید و اقامت کانادا را دریافت نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و ویزای همراه

لازم است به ذکر است برای واجدین شرایط مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص که امتیازات لازم را کسب نموده اند، PERMANENT RESIDENT صادر می گردد و شخص متقاضی زمانی که برای این پروسه اقدام می کند باید در پروفایل خود حتما قید کند که صاحب همسر و فرزند می باشد. چرا که در این پروسه مجوز PR برای متقاضی و همراهان وی صادر می گردد و متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص از همان ابتدا می توانند با همراهان خود که شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می باشد، به کانادا وارد شوند.

مهاجرت با اخذ ویزای همراه ـ مهاجرت با خانواده ـ ویزای همراه

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مدارک مورد نیاز

نکته حائز اهمیت در بحث مدارک مورد نیاز برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص بدین صورت است که شما باید تمامی مدارکی را که از آن ها می خواهید امتیاز کسب کنید را به صورت کامل و دقیق تهیه کنید. در واقع در سیستم اکسپرس اینتری مرحله اول مرحله امتیازات اولیه و مرحله دوم مرحله ایست که شما باید تمامی آن مواردی را که از آن ها امتیاز کسب نموده اید را به صورت مستند ارائه دهید. این مدارک شامل مدارک هویتی، تحصیلی، سوابق کاری، مدرک زبان، مدارک همسر و … می باشد.

 • مدارک شناسایی خود و همسر شامل پاسپورت معتبر
 • مدارک تحصیلی و ریز نمرات
 • مدارک سوابق کاری با ریز مسئولیت ها
 • مدارک زبان
 • فرم های تکمیل شده سفارت
 • نامه تمکن مالی

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و میزان حقوق در کانادا

متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص بر اساس نوع و عنوان شغلی خود در این کشور حقوق دریافت می کنند و بر اساس قوانین صادر شده از سوی وزارت کار این کشور هر عنوان شغلی حقوق منحصر به فرد خود را دارد. در جداول زیر می توانید میزان حقوق دریافتی در هر سال و همچنین میزان حقوق را در هر ساعت برای مشاغل مختلف مشاهده نمایید:

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص - میزان حقوق سالیانه برخی مشاغل در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹

کشور کانادا به دلیل کمبود نیروی کار و بستر مناسب و بازار کار قوی همیشه در مشاغل خاصی ، نیاز به نیروی کار دارد و دولت کانادا هر ساله از طریق اداره کار این کشور نیازمندی های خود را در هر رده شغلی، برای مشاغل تخصصی و غیر تخصصی اعلام می کند. اگر شما نیز از متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص هستید، باید رشته خود و عنوان شغلی خود را در NOC جستجو کنید. اگر عنوان شغلی شما در سطح کدهای A ، B و ۰ باشد شما می توانید برای پروسه کاری کانادا اقدام نمایید. در جدول زیر لیستی از مشاغل مورد نیاز در کشور کانادا را می توانید مشاهده کنید.

شما می توانید برای اطلاعات جامع تر در خصوص مشاغل مورد نیاز کشور کانادا و همچنین کد عنوان شغلی مورد نظر خود به لینک مقاله « لیست مشاغل مورد نیاز کشور کانادا » مراجعه فرمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و نحوه کاریابی در کانادا

یکی از بهترین روش های کاریابی در کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، جستجو در سایت های کاریابی و موسسات کاریابی کشور کانادا می باشد. در واقع قدم بعدی شما پس از خارج شدن از استخر و اخذ اقامت کانادا از طریق اسکیل ورکر و ورود به این کشور، پیدا کردن کار متناسب با تخصصتان می باشد. این کشور به دلیل بستر مناسب بازار کار و زیر ساخت های اصولی روش هایی عالی برای جستجوی شغل دارد. همچنین به کسانی که تازه وارد این کشور شده اند، خدماتی در این زمینه ارائه می گردد که این افراد تازه وارد به راحتی بتوانند برای جستجوی کار در این کشور اقدام نموده و کار مورد نظر خود را بیابند. از این رو شما می توانید با مراجعه به سازمان های مذکور که وظیفه خدمات رسانی به مهاجران را دارند، تحت آموزش برای جستجوی شغل قرار بگیرید. در این موسسات به شما یاد داده می شود که چگونه رزومه بنویسید و چگونه از سرویس های کاریابی و وب سایت های مخصوص تازه واردین استفاده کنید.

موسسات کاریابی در کانادا
Immigrant serving organization
Job bank
Service Canada
کوآپ کانادا
مهاجرت به اروپا یا کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و مؤسسات کاریابی در کانادا

همانطور که پیشتر عنوان گردید از بهترین روش های جستجوی شغل، برای متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، مراجعه به سایت های کاریابی و موسسات کاریابی می باشد. در کانادا نیز موسسات و سایت های معتبری وجود دارد که هر شخص میتواند با مراجعه به این وب سایت ها بر اساس شرایط شغلی به دنبال کار مد نظر خود باشد. در ادامه فهرستی از سایتهای کاریابی کشور کانادا را ملاحظه می فرمایید:

سایت های کاریابی کانادا
http://jobbank.gc.ca
https://www.workopolis.com/en
https://www.indeed.ca
http://www.working.com
https://www.bcjobs.ca
https://www.gov.mb.ca/govjobs
/https://www.monster.ca
http://www.saskjobs.com
https://www.gojobs.gov.on.ca/Jobs.aspx
https://www.jobboom.com
https://www.indeed.ca
https://www.workopolis.com/en
https://www.monster.ca
https ://www.working.com

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کانادا

از بهترین سیاست گذاری های مهاجرتی در دنیا سیاست گذاری کشور کانادا می باشد که می توان گفت، یکی از بالاترین رتبه ها را در اختیار دارد. چرا که راه های مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت این کشور و پاسپورت و تابعیت آن بسیار هدفمند و در جهت منافع این کشور می باشد. یکی از بهترین راه های اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص می باشد که شخص از همان ابتدا اقامت دائم را اخذ می کند و پس از آنکه ۳ سال در این کشور مشغول به کار بوده و مالیات پرداخت نماید، می تواند برای پاسپورت کانادا درخواست خود را به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهد.

پاسپورت کانادا ـ اخذ تابعیت کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و خدمات موسسه حقوقی ملک پور

متقاضیان گرامی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص ، لازم است بدانید موسسه حقوقی ملک پور ، ( MIE اتریش ) دارای یک شعبه در کانادا و در شهر ونکوور می باشد که با همکاری و نظارت مستقیم مشاور رسمی مهاجرت دولت کانادا که عضو ICCRC می باشند، اداره می شود و شما متقاضیان گرامی می توانید برای هر گونه اقدام جهت مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت و پاسپورت کانادا از ایشان مشاوره تخصصی دریافت نمایید و صفر تا صد کار خود را به ایشان بسپارید. لازم به ذکر است مشاور رسمی ما در کانادا با دانش لازم و آشنایی کافی به تمامی شرایط مهاجرت از جمله پروسه SKILL WORKER  می تواند از ابتدا تا انتها هر دو مرحله را به صورت تخصصی در کنار شما باشد و شما را راهنمایی کند. همچنین لازم است بدانید محصولی ویدئویی با عنوان« آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا » توسط ایشان تهیه شده است، که شما می توانید با خرید این ویدئو همانند یک وکیل، پروفایل خود را تشکیل دهید.

مشاوره مهاجرت به کانادا
مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و سخن پایانی

مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص و امتیازات آن در دو مرحله به صورت کاملا تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که مطالعه فرمودید متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص باید بتوانند طی دو مرحله امتیازات لازم را دریافت کنند تا واجد شرایط اخذ اقامت کانادا گردند. از آنجائیکه که کشور کانادا در این زمینه سیستم EXPRESS ENTRY را برای این پروسه طراحی کرده است و شخص نیاز دارد تا یک پروفایل در این سیستم تشکیل دهد، ضروری است تا به صورت تخصصی توسط یک وکیل رسمی مهاجرت کانادا این اتفاق صورت گیرد تا درصد خطا و اشتباه بسیار کم و شانس اخذ اقامت شما بالاتر باشد. از این رو می توانید برای بررسی تخصصی امتیازات خود با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و مشاوره رایگان اخذ نمایید. همچنین متقاضیان گرامی مهاجرت به کانادا از طریق نیروی متخصص اگر در پایان این مقاله همچنان ابهامی در این خصوص دارید می توانید در قسمت پرسش سوالات همگانی و یا زیر همین مقاله سوالات خودتان را مطرح کنید و پاسخ خود را دریافت کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

90 پاسخ
 1. Hani گفته:

  باسلام
  داروساز ۳۶ سال مجرد کمی اشنا به زبان فرانسه و تا حدود ایلتس۶.۵ باسابقه کاری ۱۰سال چه راهی برای مهاجرت به کانادا داره و بهترینش چیه؟
  سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام وقت بخیر
   شما میتونید برای ویزای اسکیل ورکر کانادا اقدام کنید، البته به شرط اینکه بتونید سطح زبان رو به حدود آیلتس ۷ به بالا برسونید.
   برای کشورها و راههای دیگه هم شما شانس خیلی خوبی دارید.
   موفق باشید

   پاسخ
 2. کاربر گفته:

  من(۳۶ ساله) و همسرم (۳۷ ساله) هردو مدرک دکتری رشته ریاضی داریم. همسرم هفت سال است که استاد (عضوهیئت علمی) دانشگاه است، مسلط به زبان انگلیسی و رزومه علمی خیلی خوبی هم داره! و یک دختر ۴ساله دارم. ما چگونه میتوانیم به کانادا مهاجرت کنیم؟ آیا پس از مهاجرت میشه شغل مناسبی پیدا کنیم؟ مدرک زبان بین المللی نداریم ولی فکر نکنم برای گرفتن مدرک زبان مشکل جدی داشته باشیم. سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما و همسرتان اخذ ویزای تحصیلی شما با ریسک بسیار بالایی همراه می باشد. دوست عزیز شما می توانید برای ویزای اسکیلد ورکر اقدام کنید که نیاز به اخذ مدرک ایلتس با نمره بالا دارید.البته شرایط شما نیاز به بررسی و محاسبه امتیازات شما دارد.شما برای کشورهای تاپ اروپایی نیز می توانید اقدام کتید.

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    در نظر داشته باشید که در اکثر کشورهای اروپائی شما می بایست دعوتنامه کاری داشته باشید . کشورهائی نظیر آلمان و اتریش ویزای ۶ ماهه برای جست و جوی کار دارند . روش تحصیلی چه از طریق تحصیل دکترا و یا پست داک در کشورهائی نظیر اتریش ،دانمارک ، هلند ، سوئد و… برای شما گزینه مناسبی می باشد . در صورت تمایل می توانید اطلاعات خود را در قسمت مربوط به تحصیلات رایگان در سایت وارد نمائید تا اطلاعات شما بررسی گردد.

    پاسخ
 3. کاربر گفته:

  با سلام
  من و همسرم هردو مدرک دکتری رشته ریاضی داریم. همسرم هفت سال است که استاد (عضوهیئت علمی) دانشگاه است و رزومه علمی خیلی خوبی هم داره! و یک دختر ۴ساله دارم. ما چگونه میتوانیم به کانادا مهاجرت کنیم؟ آیا پس از مهاجرت میشه شغل مناسبی پیدا کنیم؟ سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز از آنجا که فاکتور سن در مقوله مهاجرت بسیار مهم هست و در تعیین راه و روش مهاجرت شما تاثیر بالائی دارد می فرمائید شما و همسرتان چند ساله هستید و آیا مدرک زبان دارید ؟؟

   پاسخ
 4. فرشاد گفته:

  سلام. بنده ۲۹ سالمه. متاهل هستم. آتشنشان هستم. مدرک کارشناسی دارم و ۷ سال سابقه کار دارم. برای مهاجرت لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون میشم اگر سریع جواب بدید
  با تشکر.

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. میلاد گفته:

  با سلام
  میلاد هستم ۳۱ ساله ، کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دارم و ۳ سال سابقه کار در پالایشگاه رو دارم همچنان شاغلم ، متاهل هستم ، همسرم هم مهندسی شیمی هستن ولی سابقه کار ندارن ، نمره ۶.۵ ایلتس هم دارم آیا شرایط کافی برای مهاجرت به کانادا و پیدا کردن شغل مرتبط به رشتمو دارم .برای پیدا کردن شغل باید قبل از مهاجرت کار فرما پیدا کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط اولیتون خوب هست اما باید کامل تر بررسی بشه. باید نمره تک تک بندهای آیلتس رو بدونیم . بله پیشنهاد کاری باعث میشه که برای مرحله دوم شانس بالاتری داشته باشید و امتیازتون بیشتر میشه

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  با سلام
  بنده ۳۵ سالم هست متاهل و دو فرزند دارم.
  من کارشناسی مهندسی صنایع و همسرم کارشناسی مهندسی کشاورزی دارند. برای آیلتس اقدام خواهم کرد. اگر نمره ۷ بگیرم از مرحله دوم عبور خواهم کرد یا خیر؟
  ضمنا حدود ۱۲ سال سابقه کار با بیمه دارم.
  و کلا برای استخدام در کانادا چطور باید عمل کرد؟

  متشکرم از پاسخگویی شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا در ابتدا امتیاز شما محاسبه می گردد. اگر حداقل موردنیاز را کسب نمایید می توان برای مرحله اول اقدام نمود . با آیلتس حداقل ۷ می توان برای شما اقدام کرد. انشالله بعد از ورود به استخر شما باید مجددا سطح زبان خود را افزایش دهید تا باز مرحله دوم نیز گذر کنید.

   پاسخ
 7. خاطره گفته:

  با سلام
  خاطره هستم ۲۷ ساله و مجرد , دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی , مسلط به زبان انگلیسی و فرانسوی , دارای ۲ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی , تور لیدر هستم و مدرک لیدری رو هم دریافت کردم , در حال حاضر هم دانشجوی رشته حقوق در مقطع کارشناسی هستم , شرایط مهاجرت رو دارم؟ اگر دارم از چه طریق؟ و با چند امتیاز میتونم از استخر مرحله اول عبور کنم؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، با تشکر از توضیحات کامل شما ، به نظر به راحتی می تویند برای اخذ مدرک زبان اقدام کنید اگر بتونید مدرک زبان با نمره بالای ۸ اخذ بفرمایید شانستون خوب هست. باید حداقل ۶۷ امتیاز رو برای عبور از مرحله اول اخذ بفرمایید. البته با توجه به رشته شاید شانس کاریابی خیلی بالا نباشه و یشنهاد ما این هست که برای دوره های تحصیلی کوتاه مدت اقدام کنید و بعد دنبال کار باشید.

   پاسخ
 8. صابر گفته:

  سلام
  پرستار هستم ۳۱ ساله با ۸ سال سابقه کار در بیمارستان زبان انگلیسی در حال تحصیل، متاهل و دارای یک فرزند ۵ ساله برای مهاجرت کاری به کانادا چقدر هزینه باید صرف بشه و چقدر زمان میبره
  ممنون از راهنمایی تون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالای ۶٫۵ دارین میشه اقدام کرد. تاریخ و زمان دقیقی نمیشه ارائه کرد چون وابسته به کامل بودن مدارک شما هست و در مرحله دوم شما باید برای پیشنهاد کاری صبر کنید که زمانش مشخص نیست ، پروسه یک سال الی یک و نیم سال رو باید در نظر گرفت. برای اطلاع از هزینه ها با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 9. رامین گفته:

  سلام, راین هستم ۲۱ ساله,دانشجوی ترم ۵ داروسازی دیدم نوشته بودید کار در حین تحصیل حتی اگه بیمه هم رد بشه حساب نیست. سوال من اختصاصی در مورد رشته خودم هست.توی ایران داروساز ها از ترم ۹ اجازه کار رسمی دارند با بیمه ولی خب باز هم کار در حین دانشجویی حساب میشه. میخواستم بدونم اون یک سال کار در حین تحصیل رشته داروسازی,سابقه کار حساب میشه یا خیر؟ و اینکه اگر یک سال کار حساب بشه,من قبل از سربازی رفتن امتیازم به حد نصاب میرسه. آیا میتونم بدون اینکه سربازی برم وثیقه بذارم و مهاجرت کنم؟ یا حتما طرح و سربازیم رو باید برم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید سابقه کارتون بعد از تاریخ درج شده فارغ التحصیلی در مدرک تحصیلیتون باشه. اگر می تونید پاسپورت بگیرید و مدارک رو آزاد کنید بله میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 10. جعفر گفته:

  با سلام.
  بنده ۲۷ سال دارم. لیسانس برق. ایلتس ۷٫ ۶ سال سابقه کار در شرکت تولیدی معتبر و رسمی با سابقه بیمه و کار بنده در حین تحصیل بوده. بااین شرایط و طبق اطلاعات و امتیازات اعلام شده شما در این صفحه، من در مرحله دوم حدوداً ۳۵۰ امتیاز کسب میکنم. آیا نمیتونم شرایط لازم برای عبور از مرحله دوم و داشته باشم؟
  باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سابقه کاری نباید در حین تحصیل باشه و اون حساب نیمشه براتون ، اگر از مرحله اول عبور کنید در مرحله اوم هر چند هفته یا چند ماه یک بار افراد با بیشترین امتیاز انتخاب میشن برای کار

   پاسخ
 11. جعفر گفته:

  با سلام.
  امتیازاتی که برای خروج از استخر و مرحله دوم اعلام کردید، بنظر میرسه کامل نیست. چون با این امتیازات به ۶۰۰ هم نمیرسه. لطف میکنید بقیه امتیازات یا شرایط مرحله دوم را هم توضیح بدید.
  باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 12. ابراهیم گفته:

  سلام و وقت بخیر بنده ۳۱ سالمه متأهل هستم و دو فرزند دارم دیپلمه هستم و۱۴ سال سابقه کار تعمیرگاهی دارم مکانیک هستم و الان دارم زبان انگلیسی رو ادامه میدم میخواستم بدونم شرایط مهاجرت رو دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا در ابتدا امتیازتون محاسبه میشه که برای خود شما شرایط آسان نیست. بهتر هست برای تحصیل همسر یا فرزندان اقدام بشه

   پاسخ
 13. مسعود گفته:

  سلام.سلام میشه راهنمایی بفرمایید چه روش مهاجرتی برای بنده مناسب هستش
  سن:۲۷سال. تحصیلات:ارشد مهندسی عمران مدیریت ساخت. سابقه:۷ سال سابقه همراه بیمه در پروژه های راهسازی و یکسال انتقال آب. زبان:درحال تمرین برای نمره خوب ایلتس
  ۲ سال از فارق التحصیلی ارشد میگذره
  و اینکه بازار کار کانادا برای رشته بنده چطور است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر سابقه کارتون در حین تحصیل نبوده برای کشور های کانادا و آلمان میشه اقدام کرد. برای هر دو کشور باید مدارکتون در ابتدا معادلسازی بشه ، اگر به نرم افزارهای تجاری مسلط باشید شرایط خوبی برای کار دارید.

   پاسخ
 14. علی گفته:

  سلام
  ۳۲سالمه با لیسانس مدیریت وشغل برقکار ساختمان با حدود ۸سال سابقه با بیمه
  چه طور میتونم برای ویزای کانادا اقدام کنم از چه راهی زودتر به نتیجه میرسم ممنون میشم جواب بدین
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پروسه کار در کانادا معمولا زمان بر هست ، برای تحصیل اقدام بفرمایید زودتر به نتیجه می رسید. عدم ارتباط کار و رشته شرایطتون رو سخت میکنه

   پاسخ
 15. فرزاد گفته:

  با سلام…من فردی ۳۰ ساله با ۴ سال سابقه کار در مهندسین مشاور معتبر در رشته مهندسی آب و مدرک کارشناسی چقدر برای ویزای کاری شانس دارم؟؟با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالا بیارین و سابقه کار رو افزایش بدین میشه اقدام کرد. مدرک تحصیلیتون رو هم بفرمایید. برای کار در کانادا باید در ابتدا امتیازتون محاسبه بشه

   پاسخ
 16. محمود گفته:

  یک فرد ۱۹ ساله با مدرک دیپلم ریاضی با حدودا ۲۰۰ملیون و یک پشتیبان در کانادا چقدر احتمال گرفتن مهاجرت دائم دارد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهترین پیشنهاد می تونه این باشه که در ابتدا برای تحصیل اقدام بفرمایید و بعدش دنبال کار بگردین که اقامتتون رو بشه به اقامت دائم تبدیل کرد.

   پاسخ
 17. سایه گفته:

  با عرض سلام و احترام
  میخواستم بدونم امسال چه مشاغل دیگری به این مشاغل اضافه شدند؟
  ایا برای ارایشگری و طراحی لباس هم میشه اقدام کرد؟؟
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 18. لورا گفته:

  باسلام
  یک سوال از خدمت شما دارم ،من میخوام به روش express entry اقدام کنم اینجانب فارغ التحصیل رشته زیست شناسی هستم و در طی ۱۰ سال گذشته من فقط ۲ سال را به صورت ساعتی در مدرسه ای تدریس کردم که نه قراردادی از آن زمان دارم و نه بیمه ای برای من ردشده است و پس از آن تصمیم گرفتم با گذراندن دوره های آموزشی در فیلد دیگری که کاملا از رشته تحصیلی ام جدا بود فعالیت کنم ،میخواستم بدونم آیا امکان پذیرفته شدن دراین روش برای من وجود دارد ؟ باوجود آنکه از سابقه مرتبط ام زمان زیادی گذشته و بیمه ای رد نشده است ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در کانادا باید در ابتدا امتیازات شما محاسبه گردد. سن و سابقه کاری از عوامل مهم هستند. ما مدرک تحصیلی شما و نمره زبان نیز از دیگر عوامل تعیین کننده هستند. با توجه به اینکه سابقه کاری شما غیرمرتبط است. سن و مدرک زبانتون رو بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

   پاسخ
 19. رضا گفته:

  با سلام من ۳۰ساله لیسانس کامپیوتر دارم ولی آتش نشان هستم ومدارک دوره های بین المللی آتش نشانی(سرتیفیکیت)را دارا هستم و برای آیلتس هم دارم تلاش میکنم .به نظر شما شانسی برای اقامت در کانادا یا کشورهای اروپایی برای من وهمسرم وجود دارد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، متاسفانه امکان ارتباط از طریق ایمیل وجود ندارد. شما می توانید با دفاتر تماس بگیرید و اطلاعات اولیه خود را ذکر کنید، سپس مشاور شما را راهنمایی می کند که بهترین گزینه چه گزینه ای است.

   پاسخ
 20. مازيار گفته:

  سلام، من از طريق ادرس ايميل شما رزومه ارسال كردم، لطفا برسي كنيد اگر شانسي براي مهاجرت به كانادا يا كشوري مهاجرپذير را دارم اعلام كنيد تا با دفتر تماس بگيرم، ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، متقاضی گرامی با توجه به تعداد بالای ایمیل ها پیشنهاد می شود که برای دریافت پاسخ سریعتر با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 21. نرمین گفته:

  سلام من ۳۵ ساله دانشجوی فوق لیسانس هوش مصنوعی هستم برای ویزای تحصیلی یا ویزای کاری اقدام کنم تا بعدا بتونم کار داشته باشم و بتونم دکترامم بگیرم

  پاسخ
 22. سنا فرد گفته:

  سلام من مدرک کارشناسی زیست شناسی سلولی مولکولی با معدل ۱۶ و ایلتس ۷/۵ دارم و مدرک کاردانی پروتز دندان دارم از دانشگاه تهران میخواستم بدونم اگر از طریق اینترای درخواست بدم برای کانادا میتونم در زمینه پروتز دندان فعالیت داشته باشم کاری ک در ان حرفه ای هستم??? ۲۹ ساله هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا باید امتیاز شما محاسبه شود و به مقدار حداقل برسد سپس با توجه به مهارت ها و سطح زبان اشخاص برای کار در کانادا دعوت می شوند.

   پاسخ
 23. محبوبه گفته:

  با سلام و خسته نباشید من ۶۷ امتیاز میگیرم و متاهل هستم و سابقه کارم کمک حسابداری ۴ سال بوده ولی مدرک دانشگاهم لیسانس زبان الان هم دارم آیلتس میخونم و همسرم دیپلم داره ایا منم میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم ..ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا اگر سابقه کاری باید مرتبط با رشته تحصیلی باشد و همچنین زبان انگلیسی با توجه به تسلط اکثر مردم این کشور به انگلیسی شانس بالایی برای کاریابی ندارند.

   پاسخ
 24. مصطفی گفته:

  تورو خدا یکی به من بگه من امید دارم به صورت قانونی برم یا غیر قانونی برم آقای ملک پور شما که همیشه و در همه حال راهنمایی میکنین که البته لطف میکنین و میگین به صورت قانونی برین، من برج ۳ سال ۹۸ دیپلم جوشکاری برق میگیرم و دارای ۴ مدرک تخصصی جوشکاری از سازمان فنی حرفه ایی کشور متاهل و داری یک فرزند ۳ ساله زبان انگلیسی هم در حال خوندنم آیا میتونم ویزای کاری برای کانادا بگیرم یا اصلا هر کشور خوبه دیگه آیا میشه?ممنون میشم جواب منو بدین با تشکر

  پاسخ
 25. maryamb گفته:

  باسلام من ۳۷سال دارم وفوق لیسانس بیولوژی هستم وهمسرم ۴۰سال ولیسانس عکاسی ویک فرزند داریم امتیازم بالاتر ۶۷شد ایا برای فدرال میشه اقدام کرد واز چه طریقی ؟زبان هم میتونم ایلی ۵-۶بگیرم

  پاسخ
 26. عاطفه گفته:

  سلام عاطفه هستم۲۸ سالمه لیسانس معماری دارم ۱۰ سال کار عکاسی وفیلمبرداری وِدینگ کردم، متاهلم همسرم۲۸ سالشه دیپلم مکانیک داره اما کار عکاسی انجام میده، هردو مدرک عکاسی داریم ک گویا بین المللی هست،برای آیلتس کلاس خصوصی میریم ک احتمالاخودم بتونم ایلتس ۴ قبول بشم، خیلی دوست دارم ک به کانادا مهاجرت کنم اما بازم هر کشوری ک بشه، میخوام شما راهنماییم کنید که اصلا شرایطم طوری هست ک بخوام ب مهاجرت فکر کنم یا خیر؟!۴۰۰میلیون هم پس انداز دارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما می توانید از طریق تحصیل برای کانادا و همسر نیز از طریق کار اقدام کند. اما شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود.

   پاسخ
 27. مانا گفته:

  سلام وعرض ادب
  من ۲۶سالمه فوق دیپلم حساب داری و دارم ایلتس میگیرم وهمسرم ۳۴سالشه دیپلم داره پیمانکار اسکلت فلزیه یک فرزند ۶ساله هم داریم لطفا راهنمایی کنید با شرایط ک ما داریم امکان مهاجرت ب کانادا را داریم
  با سپاس فراوان

  پاسخ
 28. m.n گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
  شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 29. حسن احمدپور گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملکپور عزیز؛ من متولد ۱۳۶۳ هستم تقریبا ۳۴ سالمه، مدرک کارشناسی ریاضی محض دارم از دانشگاه پیام نور، همسرم هم مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارند، سابقه کار مرتبط با. رشته تحصیلیم ندارم وبه عنوان حسابدار و مامور پخش تو یه شرکت خصوصی کار میکردم که سابقه ی بیمه هم ندارم؛ دو سالی هست که به کار زنبورداری مشغول هستم و میخوام به کانادا مهاجرت کنم و اونجا کار زنبورداری رو ادامه بدم یا بصورت خوداشتغالی یا اینکه برای یک زنبوردار دیگه کار کنم؛ با زبان انگلیسی هم آشنایی دارم و کلاس هم میرم و اگه وقت بذارم میتونم ۳ ماهه آیلتس۷ بگیرم؛ آیا این امکان مهاجرت به کانادا برای من وجود دارد؟

  پاسخ
 30. نوید سیار گفته:

  با سلام. استاد ملک پور خوش سیما و خوش بیان.
  ۳۶ سالمه. مجرد. ارشد مهندسی مواد. گرایش جوشکاری. از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل بالای ۱۷٫ تا اینجا دو مقاله ISI در ژورنالهای معتبر در حیطه متالوژی. سومین مقاله هم نزدیک به سابمیت هست. ۵ سال سابقه کار مرتبط با جوشکاری. مربی بین المللی جوشکاری IWP و سابقه تدریس در مراکز آموزشی تحت نظر پتروشیمی. و چندین certificate دیگر. تسلط به فرایندهای جوشکاری ذوبی بطور حرفه ای. مسلط به زبان انگلیسی…
  آیا مدرک آیلتس اکادمیک، نوع جنرالش رو برای ورود سریع بع کانادا کاور خواهد کرد؟ یا اینکه مجددا بایستی برای آیلتس جنرال آزمون داد؟
  استاد بزرگوار. کاش امکانش بود که با خودتون صحبت کنم. نیازمند دانش، تجربه و راهنمایی جنابعالی هستم
  سپاسگزار

  پاسخ
 31. مریم گفته:

  با سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز من ۳۰ سال دارم و کاردانی روانشناسی و دانشجوی کارشناسی روانشناسی و چهار سال سابقه کار و همسرم ۳۴ساله لیسانس حقوق و ۱۵ سال سابقه کار و که چند سالی از این سابقه نرتبط با رشته تحصیلیشان و مابقی هم مدیریتی دارند هر دو درحال خواندن زبان جهت امتحان ایلتس هستیم در ضمن دختری هفت ماهه داریم لطفا راهنمایی بفرمایید که با این شرایط ما برای مهاجرت به کدامین کشورها موفق تر هستیم و اتریش،کانادا،آلمان،استرالیا،سوئد ویا….و کلا چه از چه روشی میتوان اقدام کنیم تا انشالله با یاری شما بتوانیم اقدام کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید باتشکر فراوااااااان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید همچنین می توانید برای کشورهای بسیاری مانند کانادا ، هلند ، دانمارک و . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 32. مهرداد گفته:

  سلام وقت بخير فوق ليسانس عمران هستم با ٧ سال سابقه كار و در حال گرفتن مدرك b1 زبان آلماني و همسرم هم فوق ليسانس برق هستند و در حال گرفتن مدرك b1 زبان آلماني شانس ما جهت اخذ اقامت كاري اتريش چقدر هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. کریم دیانی گفته:

  ۳۲ ساله شش سال سابقه بیمه فوق دیپلم عمران زبان بلد نیستم متاهل و دارای فرزند آیا امکان کسب اقامت کانادا را دارم با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. آرش گفته:

  سلام من ۳۲ ساله و ۵ سال سابقه ی کاری و فوق لیسانس برق هستم در صورتی که آیلتس ۷ رو بگیرم امتیازم ۶۴ میشه
  اگر یک پیشنهاد کار دریافت کنم‌ امتیازم میرسه؟و سفارت قبول میکنه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید در ۲ مرحله امتیاز را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. زهرا گفته:

  با سلام
  اگر امکان دارد لیست مشاغل موردنیاز اتریش و آلمان رو هم بنویسید.امکان گرفتن ویزای کار در این دو کشور برای رشته های بهداشتی هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. عادله گفته:

  با سلام خدمت اقاي ملكپور عزيز
  همسرم ٤٠ سال سن دارن و دكتري مديريت و هيات علمي هستن و خودمم فوق مديريت و مدرس دانشگاه هستم
  و يه دختر ٦ ساله هم داريم ممكنه لطف بفرماييد كه أيا شرايط گرفتن پست دكتري يا دكتري برا من البته بصورت بورس تحصيلي وجود داره؟
  با توجه به شرايط ما اروپا بهتره يا كانادا
  البته اگر بورس تحصيلي هم نميشه كاري ممكنه اقدام كنيم و كجا بهتره؟

  پاسخ
 37. هومن گفته:

  ۱۳۹۷٫۰۶٫۱۹
  عرض سلام و خسته نباشید
  جناب آقای دکتر ملک پور گرانقدر، چند وقتی است که شما را در تلگرام دنبال می کنم و بسیار از شما آموخته ام. بسیار سپاسگزارم
  من قبلا با موضوعی که در پایین مطرح می کنم مزاحم دفتر مرکزی و دفترتهران شده ام اما هیچ کدام متاسفانه در پاسخگوئی به موضوع راهگشا نبود.در اینجا مصدع اوقات شدم تا به صورت خاص در مورد شرایط خود راهنمایی بگیرم و در صورت صلاحدید حضرتعالی مراحل آتی را با کمک شما ادامه دهم.در ابتدا پیرو فرمایش شما در پاسخ هایی که به سوالات قبلی دوستان دادید، شرایط فعلی خود را به طور کامل قرار می دهم.
  من تا چند روز دیگر وارد ۳۵ سالگی می شوم.دارای مدرک لیسانس عمران از دانشگاه ازاد و مدرک فوق لیسانس عمران – مدیریت ساخت از دانشگاه تکنولوژی مالزی هستم مدرک فوق لیسانس خود را ۲۰۱۱ گرفتم و گپ بعد از فوق لیسانس خود را با ۳ سال سابقه تدریس در دانشگاه، ۳ سال سابقه کار مرتبط در شرکت ساختمانی و ۲ مقاله isi و ۳ مقاله کنفرانس داخلی پر کرده ام. دارای مدرک آیلتس آکادمیک با میانگین ۷ (listening7-Writing6-Reading8-Speaking7) هستم.
  همسرم ۳۵ سال سن دارند، بدون سابقه کار مرتبط، دارای لیسانس اقتصاد از دانشگاه دولتی (۱۳۸۷) و فوق دیپلم معماری از دانشگاه آزاد(۱۳۹۳) و لیسانس معماری از دانشگاه ازاد (۱۳۹۵) می باشند.خاله و دایی ایشان هم شهروند کانادا می باشند
  ضمنا فرزند دختری ۳ ساله داریم.
  در حال حاضر در حال مکاتبه با اساتید دانشگاه های کانادا برای دریافت پذیرش و بورس تحصیلی می باشم
  آنچه دفاتر شما گفتند این بود که شرایط امتیازی اکسپرس را دارا می باشم و تا اینجا مشکلی نبود اما جواب سوالات زیر را نمی دانستند.
  با توجه به شرایط بنده آیا صلاح بنده را در ادامه پروسه تحصیلی می بینید یا اینکه اگر از روش اکسپرس اقدام کنم بهتر است یا راه سوم اینکه با توجه به سریع بودن روش اکسپرس تا زمان شروع تحصیل در کانادا(به احتمال زیاد سپتامبر ۲۰۱۹) پرونده اکسپرس خود را به جریان بیندازم.
  ریشه سئوال بنده سر در گمی ای است که به سبب پیش فرض های ذهنی ای که در این مدت با تحقیق حول کشور کانادا به آنها رسیده ام، برایم ایجاد شده است. هر چند که سبب اطاله کلام خواهد شد ولی آن پیش فرض ها را مطرح می کنم که اگر در فهم آنها قصوری بوده است بنده را اصلاح بفرمائید.
  ۱) در روش اکسپرس تحصیل در کانادا امتیاز ویژه دارد پس آیا بهتر نیست ابتدا در کانادا برای تحصیل اقدام کنم وپس از اتمام تحصیل یا در حین آن از روش اکسپرس برای اخذ اقامت استفاده کنم؟؟؟؟
  ۲) در کانادا پس از گذشت ۱ سال از تحصیل در مقطع دکتری می توان همزمان با داشتن ویزای تحصیلی، پرونده اقامت را به جریان انداخت.آیا چنین چیزی صحت دارد؟؟؟؟
  ۳)دارا بودن پرونده اکسپرس پیش از اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی، روند اخذ ویزای تحصیلی را دچار مشکل می کند. پس اگر تا زمان شروع تحصیل روش اکسپرس به نتیجه مطلوب نرسد انگاه اصطلاحا از اینجا رانده و از آنجا مانده خواهم شد.آیا چنین حالتی محتمل می باشد؟؟؟؟
  پوزش بنده را از بابت این پرگویی پذیرا باشید و امیدوارم خاطرتان را آزرده نکرده باشد.

  با آرزوی لحظاتی خوش

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام با توجه به زمان بر بودن ویزای کار کانادا می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. مصطفى گفته:

  سلام و عرض ارادت
  من ۳۴ ساله هستم متاهل، دارای دو فرزند دختر ۶ ساله،، رستوران دارم و مدرک سرآشپزی دارم، به زبان انگلیسی هم آشنا هستم و میتونم شش ماهه مدرک آیلتس بگیرم، همسرم هم مدرک سرآشپزی داره، با توجه به شرایط سنی خودم و بچه‌ها میخوام هر چه سریعتر راه مناسبی برای مهاجرت به کانادا، استرالیا یا اروپا پیدا کنم، لطفاً راهنمایی فرماييد تا اگر شرایط من و پیشنهاد شما مناسب باشد هرچه سريعتر نسبت به تنظیم قرارداد و شروع کار اقدام کنیم
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز مهاجرت به روش های متعددی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما با توجه به کشور مورد نظرتان بررسی گردد تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ