مهاجرت به هلند از طریق کار و شرایط اخذ ویزای کاری هلند ۲۰۲۰

مهاجرت به هلند از طریق کار ، شرایط اخذ ویزای کاری هلند، نرخ بیکاری در هلند، معرفی موسسات کاریابی در این کشور و مشاغل مورد نیاز در هلند در این مقاله به طور کاملا علمی و تخصصی تفکیک شده و مورد تفحص قرار می گیرد. شرایط کار در هلند برای ایرانیان چگونه است؟ پیشنیازها و شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار برای سال ۲۰۲۰ چیست؟ شغل های پر درآمد در هلند کدامند؟ آیا پس از مهاجرت کاری به هلند و کار در هلند می توان اقامت و تابعیت این کشور را اخذ نمود؟ مدارک لازم برای ویزای کاری هلند کدامند؟ مشاغل مورد نیاز هلند کدامند؟ در این مقاله به این سوالات و سایر سوالات در زمینه مهاجرت به هلند از طریق کار پاسخ داده خواهد شد. موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) با ارائه خدمات آنلاین و مشاوره تخصصی در جهت مهاجرت به تمام کشورهای اروپایی از روشهای مختلف از جمله مهاجرت به هلند از طریق کار به شما عزیزان می تواند کمک شایانی نماید. همچنین شما همواره می توانید با موسسه تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان و متخصصان حیطه مهاجرت در این موسسه بهره مند شوید.

مهاجرت به هلند از طریق کار
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و ویزای کاری هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کاری هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و نرخ بیکاری در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و میزان حقوق در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و نحوه کاریابی در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و موسسات کاریابی در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و ویزای همراه
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق کار و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به هلند از طریق کار و شرایط عمومی آن

هلند یکی از پرجمعیت ترین کشور در اروپا شناخته شده است. هلند دارای طبیعت و چشم اندازهای زیبایی می باشد. این کشور در شمال غربی اروپا و شمال غربی دریای شمالی واقع شده است. کشور هلند با بلژیک از جنوب و آلمان از شرق و شمال شرقی هم مرز است و آب و هوای آن مرطوب و معتدل می باشد. زبان رسمی این کشور هلندی است ولی درصد بالایی از افرادی که در این کشور زندگی می کنند، زبان انگلیسی می دانند و شما مشکل زبان در این کشور نخواهید داشت. هلند از اقتصاد قوی برخوردار است و با توجه به اینکه کشاورزی، دامداری و صنعت توریسم در این کشور بسیار رونق دارد، افرادی که در این زمینه ها تخصص دارند این کشور را جهت مهاجرت انتخاب می کنند.

نقشه هلند - اقامت هلند - مهاجرت به هلند - هلند کجاست؟

مهاجرت از طریق مهاجرت به هلند از طریق کار تنها یکی از طرق مهاجرت به هلند به شمار می رود و شما باید از تمامی موارد مهاجرت به این کشور مطلع باشید و سپس بهترین راه مهاجرتی به هلند برای خود و خانواده خود انتخاب نمایید. آخرین نکته کلی که در نهایت در خصوص مهاجرت به هلند از طریق کار به نظر می رسد این است که هرچند پروسه اخذ ویزای کاری هلند کمی دشوار است، اما راه هایی برای وصول و تسهیل کردن آن را معرفی خواهیم نمود. در درجه اول برای مهاجرت کاری به هلند می بایست از یک کارفرمای هلندی پیشنهاد کاری یا Job Offer داشته باشیم. البته داشتن یک پیشنهاد کاری از هلند پروسه ای بس طولانی و طاقت فرسا با شانس بسیار پایین خواهد داشت و در بهترین حالت ۶ ماه طول خواهد کشید. روش دیگر این است که با هدف تحصیل در هلند به عنوان دانشجو وارد کشور هلند شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را تقاضا نماییم یا صبر کنیم زمانی که فارغ التحصیل شدیم از کارفرمایی در کشور هلند درخواست کار کنیم که این راه از جمله راههای بسیار مناسب می باشد، زیرا پس از مهاجرت به هلند فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را یافته و آن را تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری هلند اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ تا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام نماید. در ادامه با ما همراه باشید تا به طور کامل شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار و پروسه اخذ ویزای کاری هلند را خدمت شما عزیزان تشریح نماییم.

مهاجرت به هلند - اقامت هلند - سفر به هلند - کشور زی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص کار در هلند

اقامت هلند
قوانین هلند
کارآفرینی در هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و ویزای کاری هلند

ویزای کاری هلند به چندین شیوه اخذ می گردد. یکی از شیوه های مهاجرت به هلند از طریق کار این است که فرد در کشور هلند یک دعوت نامه کاری از یک شخص ( کارفرمای ) حقوقی یا حقیقی در شرکتی معتبر از هلند اخذ نماید و فرد متقاضی نیز باید شرایط مورد نیاز مهاجرت به هلند از طریق کار را داشته باشد. شما برای مهاجرت به هلند از طریق کار می بایست پروسه ای را بگذرانید تا ویزای کاری هلند را دریافت نمایید. در مرحله اول شغل مورد نظر باید به مدت ۳ ماه در هلند آگهی شود. اگر افراد مورد نظر برای تصدی آن پوزیشن شغلی در هلند پیدا نشدند در مرحله دوم به مدت ۳ ماه در کل اتحادیه اروپا آگهی صورت می گیرد. در مرحله سوم در صورتی که اگر نیروی کار برای آن شغل یافت نشود، متقاضی از ایران یا هر کشور دیگر خارج از اتحادیه اروپا می تواند بمنظور مهاجرت به هلند از طریق کار اقدام نماید و ویزای کار هلند دریافت کند.

یافتن کارفرما در کشورهای اروپایی یا کاریابی شرایط ویژه ای دارد که در ادامه مطالب به صورت مفصل آن را بررسی خواهیم کرد و کارفرما پس از آگهی شغل مورد نیاز خود باید برای استخدام فرد متقاضی مهاجرت به کشور هلند از طریق کار، مطابق قانون کار هلند، دستمزد و حقوقی را لحاظ نماید که کل هزینه های فرد و خانواده آن را شامل شود. این حقوق باید پس از کسر هزینه مالیات محاسبه گردد که آیا برای مخارج فرد مهاجر کافی است یا خیر؟

راهنمای اخذ انواع ویزای هلند
ویزای کار هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کاری هلند

برای مهاجرت به هلند از طریق کار و پس از اینکه توانستید کارفرما پیدا کنید می بایست مدارک مورد نیاز را ارائه دهید تا بتوانید ویزای کاری هلند را دریافت کنید. خواننده گرامی! این مقاله توسط متخصصین مهاجرتی موسسه MIE اتریش به صورت نوشتار درآمده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع غیرقانونی بوده است و این موسسه هیچ گونه رضایتی در این خصوص به هیچ وجه نخواهد داشت. مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری هلند و مهاجرت به هلند از طریق کار به شرح زیر می باشد:

 • پیشنهاد شغلی از سمت کارفرما
 • پاسپورت معتبر
 • تمکن مالی (ثابت شود که از اوضاع مالی خوبی برخوردار هستید)
 • عدم سوء پیشینه
 • پرداخت هزینه های مورد نیاز سفارت و فی ویزا
 • مدرک زبان
 • ارائه CV و مدارک دیپلم و سایر مدارک تحصیل
 • فرم درخواست ویزا
 • ارائه گواهی ازدواج در صورت تأهل
 • ارائه گواهی تولد فرزند(ان) در صورت لزوم

و…

شما پس از مهاجرت به هلند از طریق کار و قبل از اینکه شغل خود را تحت نظر کارفرمای مشخص شده آغاز نمایید، می بایست شماره ای به عنوان خدمات شهروندی BSN دریافت کنید. هر شخصی در هلند از ابتدا با ورود در این کشور باید برای اختصاص یافتن شماره امنیت اجتماعی به خود جهت پرداخت مالیات شخصی و.. درخواست دهد.

ویزا - مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اقامت هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و نرخ بیکاری در هلند

برای متقاضیان ویزای کاری هلند و یا هر کشور دیگری، یکی از شاخص هایی که حتما می بایست برای مهاجرت به هلند از طریق کار مد نظر قرار گیرد، نرخ بیکاری و همچنین شاخص اشتغال و شرایط کار در آن کشور می باشد. هنگامی که نرخ بیکاری در یک کشور روندی نزولی را طی می کند، نشانگر روند صعودی اشتغال زایی و رشد اقتصادی آن کشور می باشد و این امر بیانگر این مطلب است که در آن کشور با چنین شرایطی، همواره تقاضای نیروی کار وجود دارد و نشانگر بالا رفتن شانس متقاضیان کار در یک کشور می باشد. آگاهی از نرخ بیکاری کشور هلند برای کلیه متقاضیان اخذ ویزای کاری هلند، احساس امنیت و حاشیه امنی ایجاد می کند و موجب می شود افراد این کشور را به عنوان مقصد نهایی انتخاب نمایند، چرا که نرخ بیکاری در کشور هلند بر اساس آمار موجود، از سال ۲۰۱۴ روندی به شدت نزولی داشته، به طوری که در سال ۲۰۱۹ این عدد به ۳٫۴% تنزل یافته است که این مورد خود بیانگر بازار کار بسیار مطلوب و مطبوع در کشور هلند بوده و افراد با داشتن تجربیات و تخصص های مناسب شانس بسیار بالایی برای اخذ ویزای کاری هلند خواهند داشت.

کار در هلند - نمودار نرخ بیکاری در کشور هلند

با وجود نرخ بیکاری پایین در هلند، اولویت جذب و استخدام نیروی متخصص ابتدا با شهروندان هلندی سپس با اتباع اروپایی خواهد بود. یک مسیر راحت تر برای پیدا کردن کار در هلند ، شرکت در دوره های کوتاه مدت تحصیلی موسوم به top up به جهت آمادگی برای ورود به بازار کار هلند است. در واقع تحصیل در هلند ، راحت ترین راه مهاجرت به هلند و ورود به این کشور است. این دوره ها شما را با زبان هلندی و فرهنگ کار در این کشور آشنا نموده و با افزودن مهارت و تخصص شما، شما را یک گام به کار در هلند و اخذ اقامت کاری هلند نزدیک تر خواهد نمود. به جهت کسب اطلاعات بیشتر اکیدا پیشنهاد می کنیم مطالعه مقاله ای با عنوان « تحصیل در هلند » را از دست ندهید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت تحصیلی به هلند

هزینه های تحصیل و زندگی در هلند
هزینه های زندگی دانشجویی در هلند
شرایط اقامت پس از تحصیل در هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و مشاغل مورد نیاز ۲۰۲۰

برای افرادی که متقاضی اخذ ویزای کاری هلند می باشند، یکی دیگر از شاخص های مهم بعد از آگاه بودن نسب به نرخ بیکاری در این کشور، شاخص بازار اشتغال و مشاغل مورد نیاز هلند می باشد. برای دسترسی به چنین اطلاعاتی، متقاضی محترم می بایست به بررسی نیازمندی های بازار و نیز نیازمندی های شغلی این کشور بپردازد و با توجه به مشاغل مورد نیاز در این کشور و متناسب با مهارت ها و تخصص ها همچنین رشته تحصیلی، اقدام به درخواست ویزای کاری هلند نماید. لکن در این قسمت از مقاله به معرفی برخی از مشاغل بسیار قابل توجه و پر تقاضا در کشور هلند می پردازیم البته دولت هلند هر ساله لیست مشاغلی که در آنها با کمبود نیرو مواجه است را منتشر می نماید تا متقاضیان و متخصصان خارجی بتوانند برای تصدی آن شغل ها داوطلب شوند؛ گفتنی است که رشته های تحصیلی مرتبط با کامپیوتر به خصوص فناوری اطلاعات یا IT، برنامه نویسی و… رشته های مربوط به فنی و مهندسی، امور مالی و محاسباتی و مدیریت مالی، بازاریابی و مدیریت فروش و مدیریت برنامه ریزی و همچنین رشته های مربوط به بهداشت از جمله پرستاری و… که این مشاغل نسبت به سایر مشاغل دارای تقاضای بسیار بالاتری می باشند. پیدا کردن کار و شانس اخذ ویزای کاری هلند برای متقاضیانی که از تخصص و مهارت بالا در زمینه مشاغل مورد نیاز هلند برخوردارند بسیار بالاتر از سایر متقاضیان است.

در جدول زیر می توانید به شکل کاملتری با این مشاغل آشنا شوید:

مهندسی جوش الکترونیک با گرایش انرژی و ساختمان
مکانیک ساخت و ساز الکترونیک با گرایش سیستم های ساخت و ساز و زیرساخت
مهندسی برق برق صنعتی
مشاغل مرتبط با کوره و سیستم های گرمایش هوا مهندس تجهیزات بهداشتی
مشاغل مرتبط با توسعه نرم افزاری مهندسی الکترونیک
برنامه نویسی مهندسی مکانیک

پیدا کردن کار در خارج ار کشور - کاریابی در خارج از کشور - چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم؟

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط کار در هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و میزان حقوق در هلند

از دیگر موارد بسیار با اهمیتی که جویندگان کار در هلند و متقاضیان اخذ ویزای کاری هلند می بایست بررسی نمایند، میزان دستمزد پرداختی بابت مشاغل مختلف در یک کشور می باشد. کشور هلند با توجه به رشد اقتصادی بالا، کشوری است که در آن افراد با حداقل دستمزد پرداختی، می توانند زندگی مناسب و خوبی داشته باشند. برای مهاجرت به هلند از طریق کار حداقل دستمزد پرداختی به کارگران ساده بین ساعتی ۸ الی ۱۰ یورو متغیر بوده که تجارب کاری و تخصص و مهارت و حتی رشته تحصیلی می تواند بر میزان این دستمزد تاثیرگذار باشد، اگر چه برای افراد دارای تخصص و مهارت، حداقل دستمزد پرداختی بسته به نوع تخصص، ساعتی ۲۵ الی ۳۰ یورو در نظر گرفته می شود. برای افراد در شهر آمستردام در طول یکسال به طور میانگین ناخالص دستمزد دریافتی کارکنان حدود ۶۰٫۰۰۰ یورو محاسبه شده است. البته دستمزد ها در هر شهر با شهر های دیگر نسبتا متفاوت بوده لکن به طور میانگین در بین شهرهای مختلف هلند، حد وسط حقوق های پرداختی حدود ۴۰٫۰۰۰ یورو در سال برآورد شده است. به جهت دریافت حقوق های بالا حداقل مدرک تحصیلی در هلند لیسانس و رایج آن کارشناسی ارشد می باشد و حداقل سابقه کار در هلند ۴ الی ۸ سال است.

در جدول زیر میزان دستمزد برای برخی از مشاغل آورده شده است:

سن نیروی کار

میانگین حقوق ماهیانه

میانگین حقوق هفتگی

میانگین حقوق روزانه

۲۲ سال و بالاتر €۱,۵۷۸٫۰۰ €۳۶۴٫۱۵ €۷۲٫۸۳
۲۱ ساله €۱,۳۴۱٫۳۰ €۳۰۹٫۵۵ €۶۱٫۹۱
۲۰ ساله €۱,۱۰۴٫۶۰ €۲۵۴٫۹۰ €۵۰٫۹۸
۱۹ ساله €۸۶۷٫۹۰ €۲۰۰٫۳۰ €۴۰٫۰۶
۱۵ ساله €۷۴۹٫۵۵ €۱۷۲٫۹۵ €۳۴٫۵۹
۱۷ ساله €۶۲۳٫۳۰ €۱۴۳٫۸۵ €۲۸٫۷۷
۱۶ ساله €۵۴۴٫۵۰ €۱۲۵٫۶۵ €۲۵٫۱۳
۱۵ ساله €۴۷۳٫۴۰ €۱۰۹٫۲۵ €۲۱٫۸۵

جدول شغل های پردرآمد در هلند و میزان حقوق مشاغل مختلف

نام مشاغل میانگین حقوق در ماه (یورو)
دندان پزشکی ۴۰۰۰
پزشکان ۳۲۰۰
مهندسی آی تی ۲۷۰۰
اقتصاد مالی ۳۰۰۰
تجارت ۲۵۰۰
هوش مصنوعی ۲۴۰۰
وکالت ۲۳۰۰
مدیریت ۲۳۰۰
حسابداری ۲۳۰۰
طراحی صنعتی ۲۲۰۰
مشاغل کوچک ۲۱۵۰
مترجمی زبان ۲۰۵۰
فیزیوتراپی ۲۰۰۰
تاریخ هنر ۱۸۰۰
باستانشناسی ۱۸۰۰
هنرهای تجسمی ۱۳۰۰
مدیریت پروژه ۷۹۰۰

مهاجرت به هلند - اقامت هلند - ویزای هلند - مسافرت به هلند - هلند زیبا

سرمایه گذاری و گرین کارت کشور هلند
ویزای استارت آپ هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و نحوه کاریابی در هلند

در پروسه کاریابی و جستجوی کاری برای ورود افراد به بازار کار هلند دو حالت حضوری (جستجوی فیزیکی) و مجازی وجود دارد که هر دوی این حالات، شرایط بخصوص خود را داشته و مزایای خود را دارند. لکن در حالت کلی با نگاهی به امر جستجوی کار در هلند خاطر تأکید می گردد، آن چیزی که کمک اصلی فرد برای کسب یک شغل مناسب می باشد داشتن تسلط در حرفه بخصوص، تحصیلات مناسب و مرتبط و همچنین تسلط به زبان می باشند که می توانند اثر بخش باشند. به عبارت دیگر برای افرادی که با ویزای جستجوی کار وارد کشوری می شوند، داشتن تخصص حرفه ای و تسلط زبان بسیار حائز اهمیت بوده و در کسب شغل تاثیر فراوانی دارد.

در این بخش کاریابی در هلند ، دو حالت فیزیکی ( کاریابی به صورت حضوری) و همچنین کاریابی بصورت مجازی را بررسی می کنیم:

کاریابی در هلند به صورت حضوری و فیزیکی:

از محاسن حضور فیزیکی در کشور مورد نظر برای جستجوی کار این است که زمانی که فرد در کشور مقصد حضور داشته باشد برای مدتی می تواند به تحقیق در خصوص بازار کار پرداخته و با نقاط ضعف و قوت بازار کار از نزدیک آشنا شود. از طرف دیگر می تواند با حضور در شرکت ها و با ارتباط مستقیم از نزدیک با کارفرمایان در شرکتها برای معرفی خود و رزومه شخصی تاثیر بهتر گذاشته و توانایی های فردی خویش را بهتر به کارفرمایان نشان دهد. این شکل از کاریابی بسیار محاسن بیشتری از شکل کاریابی غیر حضوری و مجازی دارد.

کاریابی غیر حضوری و مجازی:

برای مهاجرت به هلند از طریق کار در این روش افراد می بایست با رجوع به سایتها و ایمیل های شرکت ها و موسسات و همچنین ارتباط مجازی با کارفرمایان، مبادرت به ارسال رزومه کاری و توانمندی های خویش نمایند که این امر اولین قدم برای ورود فرد به بازار کار می باشد و طی این فرآیند می بایست به دنبال اخذ پیشنهاد کاری یا job offer باشند. در صورت تائید رزومه و مدارک تحصیلی و توانایی های فردی متقاضی، پروسه ارسال پذیرش شغلی آغاز می گردد. از این مرحله به بعد تمامی امور در هر دو حالت کاریابی یکسان است و کارفرما بعد از تایید متقاضی می بایست مراحل قانونی را طی کند و در صورتی که برای شغل مورد نظر بعد از گذشت زمان قانونی نیروی کاری از داخل کشور یا اتحادیه اروپا پیدا نشد، مبادرت به ارسال پذیرش شغلی تحت اجازه اداره کار و امور اجتماعی برای متقاضی خارجی می نماید.

مهاجرت به هلند از طریق کار به روش کاریابی مجازی راحت تر بوده و زحمت کمتری دارد اما چیزی که اثر بهینه و تأثیر گذارتری خواهد داشت کاریابی حضوری و ملاقات رو در رو با کارفرمایان می باشد. شایان ذکر است که شما با ورود تحصیلی به هلند، فرصت این را بخوبی خواهید داشت که بازار کار و کارفرمایان هلندی را شناخته ، بیشتر با زبان هلندی آشنا شوید و با تجربه کار ضمن تحصیل در هلند ، بصورت تستی با فرهنگ کار در هلند آشنا شوید و فرآیند کاریابی فیزیکی را به راحتی انجام دهید تا به هدف خود که پیدا کردن شغل در هلند است برسید.

کاریابی در خارج از کشور - روزنامه های کاریابی خارجی

مهاجرت به هلند از طریق کار و موسسات کاریابی در هلند

همه افراد قبل از اقدامات لازم برای مهاجرت به هلند از طریق کار و اخذ ویزای کاری هلند می بایست در جست و جوی کارفرمای مورد نظر با توجه به شغل و سابقه کاری خود باشند. قبل از ورود به هلند شما باید از طریق موسسات کاریابی ، از شرایط مهاجرت به هلند از طریق کار آگاه شوید و رزومه کاری خود را برای کارفرماهای مختلف ارسال کنید تا مورد قبول یک کارفرما واقع شوید تا بتوانید ویزای کاری هلند را دریافت کنید. در این قسمت از مقاله با برخی از موسسات کاریابی در هلند آشنا خواهید شد.

موسسات کاریابی در هلند

__AQUENT در مورد طراحی وب، استراتژی و محتوای وب
ARDEKEY __مشاغل مربوط به علوم کامپیوتر
DARWIN RECRUITMENT مشاغل مربوط به فناوری اطلاعات
RAVE RECRUITMENT فناوری اطلاعات

سایت های مربوط به کاریابی در هلند

EXpatica
EURES
UWV
XPATICA JOB مشاغل مربوط به شرکت های بین المللی
            MONSTERBOARD شرکت های هلندی
STEP STONE
INTER MEDIAIR
LINKDIN

تحصیل در دانشگاههای هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و ویزای همراه

برای افرادی که ویزای کاری هلند را اخذ نموده اند، شرایطی وجود دارد که طی این شروط می توانند درخواست دهند تا به خانواده اصلی ایشان ویزای حضور در هلند داده شود و بتوانند ترتیبی اتخاذ نمایند تا خانواده به ایشان ملحق شود .بدین ترتیب که فردی که دارای ویزای کار بوده و در هلند صاحب شغل قانونی با حقوق مکفی شده است، می تواند با کارفرمای خویش صحبت نموده و درخواست الحاق خانواده به خویش نماید. خانواده متقاضی در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند از طریق ویزای MVV به فرد متقاضی در کشور هلند ملحق شوند که شرایط آن از این قرار است:

 • خانواده درجه یک( همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)
 • ارائه گواهی تمکن مالی به لحاظ حقوق دریافتی
 • ارائه مستندات مسکن و سرپناه
 • ارائه مستندات واقعی خانوادگی و اثبات ازدواج رسمی
 • ارائه مدارک شناسایی اعضای خانواده

ویزای همراه

ویزای توریستی هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در هلند

اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق اخذ ویزای کاری هلند ممکن و دست یافتنی است، بدین صورت که فرد متقاضی با داشتن اجازه کار یا ویزای کاری هلند، زمانی که بتواند در این کشور به بازار کار ورود نماید و بصورت مرتب و منظم به دولت این کشور بیمه و مالیات خود را بپردازد، می تواند هر سال ویزای کاری هلند خود را تمدید نموده تا به ۵ سال حضور در خاک هلند به همراه داشتن کار قانونی برسد. در این صورت متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم یا Permanent Residency هلند در صورت نداشتن سوابق کیفری، درخواست دهد. بعد از اخذ اقامت دائم، فرآیند اخذ پاسپورت هلند و دستیابی به شهروندی یا تابعیت هلندی امکان پذیر است، بدین ترتیب که متقاضی می بایست ثابت نماید که در طول اقامت طولانی مدت خود در هلند هیچ گونه سوابق قضایی و کیفری نداشته و به کلیه قوانین هلند پایبند بوده و تسلط کافی به زبان بومی کشور هلند دارد و به عبارت دیگر با هنجار های جامعه این کشور ادغام شده است. پروسه واجد الشرایط شدن بمنظور اخذ شهروندی یا پاسپورت هلند به طور معمول یک الی سه سال پس از دریافت کارت اقامت دائم (PR) به طول می انجامد.

پاسپورت هلند - تابعیت هلند - شهروندی هلند - اخذ اقامت دائم هلند

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

کار در هلند و سخن پایانی

 مهاجرت به هلند از طریق کار و شرایط دریافت ویزای کاری هلند و تمام نکات مربوط از جمله نرخ بیکاری در هلند، معرفی موسسات کاریابی در هلند، چگونگی پیدا کردن کار در هلند و مشاغل مورد نیاز در سال ۲۰۲۰ در این مقاله مورد مطالعه قرار گرفت. همچنین دریافتید یکی از راه های مناسب برای مهاجرت به هلند از طریق کار و پیدا کردن کارفرما در این کشور این است که به عنوان دانشجو وارد کشور هلند شویم و چون در طول تحصیل اجازه کار پاره وقت داریم می توانیم به محض این که شغلی آگهی شد آن را تقاضا نماییم یا صبر کنیم زمانی که فارغ التحصیل شدیم از کارفرما در کشور هلند درخواست کار کنیم. این راه از جمله راه های بسیار مناسب می باشد، زیرا فرد پس از مهاجرت به هلند فرد چون به عنوان دانشجو وارد کشور شده است فرصت دارد تا شغل مد نظر خود را یافته و آن را تا پس از پایان تحصیلات خود ادامه دهد تا زمانی که بتواند از طریق این شغل اقامت کاری هلند اخذ نموده و پس از پرداخت مالیات به مدت ۳ تا ۴ سال برای اخذ اقامت دائم اقدام نماید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در جهت مهاجرت به هلند از طریق کار و دیگر راه های مهاجرت و اخذ ویزای هلند با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین به شما پیشنهاد می شود که اگر در زمینه مهاجرت به هلند از طریق کار و ویزای کاری هلند سوالی دارید، در انتهای این مقاله یا در انجم پرسش و پاسخ مهاجرتی این سایت سوال خود را مطرح نمایید تا متخصصین ما پاسخ سوال شما را بدهند.

359 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های جدیدتر »
 1. بشير گفته:

  باعرض سلام.
  من ازاتباع افغاني هستم.ويزاي تحصيلي دارم ودرايران ،درمشهد مهندسي عمران خوندم.براي ادامه تحصيل چجوري ميتونم برم هلند يافنلاند؟باتوجه به اين که ويزايي که دارم اجازه تحصيل براي همه کشورهاروداره.ويزاي تحصيلي رو دارم،فقط نميدونم چجوري بايدبرم
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
  پيشاپيش سپاسگذارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ادامه تحصیل در هلند باید حتما مدرک زبان ارائه نمایید تا بتوانید پذیرش تحصیلی را اخذ نمایید علاوه بر آن باید برای ویزای تحصیلی کشور هلند یا فنلاند اقدام نمایید و با اخذ ویزا می توانید وارد کشور شوید و تحصیلات خود را ادامه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     دوست عزیز ممنون از لظف شما
     برای اخذ پذیرش باید با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه نمایید و در صورتی که شرایط مورد نیاز فراهم بود بتوانید از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش تحصیلی را اخذ نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

     پاسخ
 2. مهدی محمدی گفته:

  با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت شما و همکاران محترمتون.
  جسارتا مطلبی هست که بابتش میخواستم ازتون کمک بگیرم!!
  بنده به علت بعضی مسائل که تو ایران برام پیش اومده، نمیتونم دیگه تو ایران زندگی کنم!
  چون هم ممنوع الحصاب، هم ممنوع المعامله، هم ممنوع الخروج هستم، و نمیتونم جای استخدام بشم، نمیتونم بیمه بشم، نمیتونم پروانه کسب بگیرم، نمیتونم سندی به اسمم بزنم، و و و!!
  و با توجه به مدرک غواصی و جوشکاری حرفه ای زیر آب هست دارم رو، و از لحاظ تغییر مذهب هیچ مشکلی نخواهم داشت، میخواستم ببینم میتونم با ارائه اسناد مربوط به کشور هلند، پناهندگی یا اقامت داعم اونجارو بگیرم یا نه!!!؟؟؟
  و اینکه اگر تمامی مشکلات پناهندگی رفع شد، میزان حقوق این رشته در شرکتهای نفتی و گازی در هلند چقدر خواهد بود!!؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید!!

  پاسخ
 3. علی گفته:

  با سلام
  من ملیت هلندی دارم ولی چند سال است که در ایران زندگی میکنم. من و همسرم قصد رفتن به هلند را داریم و هر ۲ مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی داریم. حال برای همسر (خانم) من که اقامت یا ملیت ندارد چه راه هایی برای مهاجرت وجود دارد؟ آیا میتوان بدلیل هلندی بودن من با شهریه پایین تری مشغول به تحصیل در مقطع ارشد شود یا ؟؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در صورتی که شما تابعیت را دارا باشید می توانید برای همسر خود نیز اقدام نمایید اما قبل از هر اقدامی بهتر است با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
   • علی گفته:

    با سلام و تبریک سال نو.
    ممنون از جواب دهی. من چون ایرات هستم و منبع درآمدی در هلند ندارم. آیا باز هم میتوانم برای همسرم اقدام نمایم؟
    البته حتما با مشاورین شما جهت مشاوره هماهنگ خواهم کرد

    پاسخ
    • mie editor3 گفته:

     با سلام
     ممنونم دوست گرامی باز هم می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما برای انواع راههای مهاجرت بررسی گردد .

     پاسخ
 4. مهیار گفته:

  سلام.
  لطفا شرایط و هزینه های لازمه جهت اخذ اقامت سریع از طریق سرمایه گذاری را به تلگرام بنده ارسال بفرمایید ممنون میشم. تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید اطلاعات خود را به طور کامل بفرمائید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد و می توانید با دفاتر mie برای مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید مدارک شما معادل شود و سپس بتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید اما باید در کشورهایی مانند هلند و بلژیک کار فرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 5. محمدرضا باوندپور گفته:

  سلام کارمند هستم ۳۴ساله دارای یک فرزند مدرک کاردانی دارم شما چه روشی برای مهاجرت به من معرفی میکنید باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات کاملی خود را ذکر بفرمایید اما در حال حاضر می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید وسپس وارد بازار کار شوید همچنین کشورهای متفاوتی را نیز می توانید اقدام داشته باشید اما بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به رشته پزشکی باید قبولی کنکور سراسری و مدرک B2 زبان آلمانی داشته باشید علاوه بر آن برای پروسه پذیرش و ویزا محدودیت سنی وجود دارد به همین دلیل برای کشور آلمان متاسفانه سانس بالایی ندارید و می توانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 6. ابراهیم نادی گفته:

  با سلام و خسته نباشبد من ۲۶ ساله دارای کارشناسی حسابداری و شاغل در کشاورزی و همسرم نیز۲۲ساله دارای کارشناسی کامپیوتر هستیم میتونید ما رو زمینه گرفتن اقامت هلند راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر می توانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید تا بتوانید از این طریق به اقامت هلند نیز دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 7. صابر دوستوندی گفته:

  سلام وعرض ادب وتشکر ازاقای ملکپور وگروه قوی ایشان اینجانب ۲۵دانشجوی ارشد الکترونیک سربازی رفتم وزبان انگلیسی کلاس میروم. ازشما تقاضا دارم برای دکترا در آلمان واتریش یا دانمارک میشه بورس شد اینجانب ازنظر مالی ضعیف ولی ازنظر درسی قوی درحال حاضر روی پروژه مشغول هستم خیلی لطف میکنید مرا راهنمایی کنید یاعلی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی ممنون از محبت شما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما بهتر است بدانید که تحصیل در مقطع دکترا نوعی شغل محسوب می شود که می توانید حقوق دریافت نمایید و برای اخذ بورس تحصیلی نیز باید شرایط آن را داشته باشید که معدل بالا و مقاله نیز باید ارائه نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. Shirin گفته:

  با سلام و خسته نباشید من ۲۵ ساله کارشناس ارشد مامایی از دانشگاه دولتی با معدل ۱۷ و نیم و ۴ مقاله isi دارم دو سال سابقه کار دادم اگه بتونم نمره ایلتس ۶ و نیم هم کسب کنم ایا امکانش هست که بتونم از کشور آلمان یا هلند یا دانمارک پذیرش برای مقطع ارشد یا دکتری بگیرم‌؟ ممنون میشم در مورد ویزای تحصیلی یا کار مامایی هم مطلب بزارید با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما باید قبل از هر اقدامی مدرک زبان خود را ارائه نمایید همچنین مدرک تحصیلی شما باید معادل گردد تا بتوانید برای مقاطع بالاتر اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 9. لیلی گفته:

  سلام
  خواهر و برادر من ساکن هلند هستند . اقامت و پاس هلندی هم گرفتن. من و همسر و دختر ۵ سالمم هم تمایل به رفتن داریم. شما چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟ من دارم آیلتس میگیرم. همسرم مربی بدنسازی هستن.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد در حال حاضر می توانید برای تحصیل و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. Maede گفته:

  سلام ببخشيد
  من ليسانس ادبيات زبان انگليسي اذ دانشگاه تهران هستم و مدرك B2 زبان آلماني از موسسه گوته آيا من ميتونم واسه ادامه تحصيل در رشته داروسازي در دانشگاه آلمان اقدام كنم؟
  و ميشه بگين چقدر سرمايه مي خواد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به رشته های پزشکی یا داروسازی در آلمان محدودیت سنی وجود دارد و علاوه بر آن قبولی کنکور سراسری نیز مورد نیاز است در حال حاضر متاسفانه شانس اخذ پذیرش و ویزا را نخواهید داشت و می توانید برای کشورهای دیگری که برای پروسه ویزا محدودیت ندارند اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 11. حسين گفته:

  سلام، من ليسانس مهندسي شيمي از دانشگاه ازاد با معدل ١٤,٥ دارم،در ضمن ٢٧ سالمه،ميخوام واسه زبانمم اقدام كنم، ٦٠ تومنم سرمايه دارم، ميتونم واسه هلند يا ي كشور اروپايي ويزاي كاري بگيرم؟ لطفأ راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار هلند در ابتدا باید کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا کار مورد نظر باید آگهی شود که این امر متاسفانه امکان پذیر نمی باشد اما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و اتریش اقدام نمایید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 12. مهرداد گفته:

  با سلام
  ببخشید من امسال خدمتم رو تمام میکنم ببخشید سوالی داشتم
  من سطح زبانم خیلی خیلی بالا نیست
  میشه به صورت قانونی مهاجرت کرد ولی ادامه ی زبانم رو در کشور هلند بخونم و اونجا زبانم رو یاد بگیرم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز امکان پذیر است و می توانید اقدام نمایید اما باید یک سطحی از زبان رو بتوانید ارائه نمایید حداقل مدرک این است که شما بتوانید IELTS 5.5 ارائه نمایید و سپس برای هلند اقدام داشته باشید البته شرایط سنی نیز مهم است برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 13. حامد گفته:

  سلام فوق لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه امیر کبیر رشته بیومکانیک هستم . مقاله ها و تز های مختلف هم برای ارایه دارم .. امکان ادامه تحصیل و کار در راستای رشته تحصیلم در کشور هلند و یا آلمان وجود دارد ؟ ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید اما برای ویزای جستجوی کار آلمان امکان اقدام دارید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 14. محمد گفته:

  با سلام
  من ٢٩ سال دارم و ليسانس عمران و فوق شهرسازي دارم
  همسرم هم فوق مديريت داره در ضمن من متولد هلند هستم و تقريبا يك سال اول زندگيمو اونجا بودم… ميخواستم بدونم ايا اين متولد شدن من در هلند مضيت حساب ميشه؟! و اينكه بهترين شرايط برا رفتن كدام است؟ كار يا تحصيل؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در حال حاضر می توانید برای تحصیل اقدام نمایید و سپس اقامت خود را اخذ نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 15. ALI گفته:

  سلام
  من و همسرم هردو ۳۹ساله هستیم.یک پسر۱۱ساله داریم. همسرم لیسانس حفاری از شرکت نفت هست و۱۸سال سابقه کار در شرکت نفت دارد و رسمی شرکت نفت هست.
  من لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه سراسری و فوق لیسانس جمعیت شناسی از دانشگاه آزاد رو دارم و خانه دار هستم
  سرمایه در حد ۴۰۰میلیون داریم
  آیا شانس مهاجرت به اروپا یا کانادا برای خانواده ماهست؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان پذیر است همچنین می توانید از طریق فرزندتان نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 16. مرضیه گفته:

  سلام
  من و همسرم هردو ۳۹ساله هستیم و یک پسر ۱۱ساله داریم .همسرم فوق دیپلم مکانیک و لیسانس حفاری از شرکت نفت داره و ۱۸ سابقه کار در شرکت نفت به ناظر عملیات بر حفاری را دارد.
  خودم لیسانس علوم اجتماعی از دانشگاه سراسری وفوق لیسانس جمعیت شناسی از دانشگاه آزاد دارم
  درآمد همسرم خوبه چون رسمی شرکت نفت خیز جنوب هست .و خودم خانه دار هستم .سرمایه در حد ۴۰۰میلیون داریم .آیا سانس مهاجرت به اروپا را داریمممنون میشم پاسخ بدید .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان مهاجرت برای شما فراهم است و شرایط متفاوتی را می توانید اقدام نمایید از جمله تحصیل و کار و .. .. البته کشورهای بسیاری را نیز می توانید اقدام نمایید که می توانید شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 17. بهمن فاتحی گفته:

  با عرض سلام و ارادت .خانومم ارشد روان سنجی با معدل ۱۹٫۵ است و ۴۰ سال سن .ایا امکانش هست بورسیه دکتری رایگان هلند بگیریم .در ضمن داره برای ایلتس اماده میشه .منم ۴۱ ساله و دو فرزند زیر ۱۸ سال داریم .ویزای همراه میدن یا خیر .خیلی ازتون ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر خود را از دانشگاه و کشور مورد نظر پیدا نمایند و سپس برای پذیرش اقدام داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. سجاد گفته:

  سلام. من ۳۴ سالمه و ۸ سال سابقه کار تو شرکت نفت ایران دارم. مدرک لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه شیراز دارم و مدرک زبان ۶.۵ دارم. به نظرتون امکان مهاجرت من به اروپا هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله امکان مهاجرت را دارید هم می توانید به روش کار و هم تحصیل اقدام نمایید که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر Mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 19. دریا ماهیار گفته:

  با سلام و عرض ادب- اینجانب لیسانس نرم افزار کامپیوتر و فوق لیسانس مدیریت IT دارم، متولد ۱۳۶۲ و مجرد هستم. ۱۰ سال سابقه کار مرتبط با بیمه نیز دارم. آیا امکان مهاجرت بنده به هلند از طریق ویزای کار وجود دارد؟ در صورت امکان راهنمایی بفرمائید.سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز امکان مهاجرت و اخذ ویزای کار برای شما وجود دارد اما برای هلند شما باید کارفرما داشته باشید در غیر این صورت باید برای کشورهای دیگر نظیر آلمان و اتریش اقدام نمایید که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 20. حسین گفته:

  با سلام حضور کارشناس محترم ، بنده حدود ۱۵ سال بعنوان کارشناس خرید شرکت نفتی در ایران فعالیت میکنم و دارای تجربه خرید و فروش تاسیسات و اقلام مختلف ابزار دقیقی و مکانیکی از سراسر دنیا هستم . مدرک خودم کارشناس نرم افزار هستش و زبان انگلیسیم متوسط . میخواستم بدونم برای کار در یکی از شرکت های تولیدی و واسطه در هلند چطوری میتونم اقدام کنم . هدفم کارشناس فروش در یکی از شرکت های اروپایی برای ارسال کالا به شرکت های نفتی ایران هستش .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید در ابتدا کارفرما داشته باشید و کارفرمای موردنظر باید به مدت ۳ ماه در کشور و ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی نماید و اگر فرد متقاضی یافت نشد می توانید برای کار اقدام نمایید در غیر این صورت برای هلند متاسفانه امکان پذیر نیست و با توجه به تحصیلاتی که دارید می توانید برای کشورهای دیگر اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 21. علی گفته:

  با سلام بنده۲۸ سالمه مجرد،دارای مدرک فنی حرفه ای،کاردانی برق قدرت ،مهندسی کنترل ابزار دقیق،۵سال سابقه مرتبط،با شرایط مالی ضعیف،قصد مهاجرت کاری دارم،ولی اطلاعات کافی ندارم،‌ونظرم روی کشور های مثل استرالیا،هلند….است،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت کاری به هلند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که باید ۶ ماه در هلند و اتحادیه اروپا آگهی انجام شود اما برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 22. حامد شکری گفته:

  سلام
  من و همسرم هر دو پرستار و ۵ سال سابقه داریم و میخواستیم مشاوره بگیریم که مهجرت کنیم به کشور انگلیسی زبان اروپا یا وقت بذاریم المانی یاد بگیرم و به المان برویم و یا اینکه به دانمارک که ویزای باز داره جهت پرستاری مهاجرت کنیم؟!
  شما با توجه به میزان درامد و هزینه ها و مالیات و نوع زبان چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   شما امکان مهاجرت به چندین کشور و به چندین روش ازجمله ویزای کار را دارید اما برای راهنمایی بیشتر باید اطلاعات کاملی از شما را داشته باشیم که بتوانیم راهنمایی دقیق و درستی را ارائه نماییم شما می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله برای اخذ ویزا باید خدمت سربازی را انجام داده باشید علاوه بر آن باید در هلند کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 23. کاظم گفته:

  سلام بنده جوشکار هستم.هم ارگون هم الکترود و ۸ سال هست که به صورت حرفه ای مشغول به کارم.ایا در هلند یا المان میتوانم کار پیدا کنم؟در ضمن ۳۲ سال دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید شرایط شما کاملا بررسی گردد برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. سعیدخاکپور گفته:

  سلام.۲۹ساله فوق لیسانس مهندسی علوم دامی و کشاورزی رو دارم با۸سال سابقه ی مرتبط ایاازطریق حرفه ای ک دارم شانسی برای اقامت و کار رو دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار می توانید برای کشورهای کانادا ، استرالیا ، آلمان و اتریش اقدام نمایید همچنین برای تحصیل نیز می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید اما باید شرایط کامل شما بررسی گردد که می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 25. امید بیگی گفته:

  سلام وقتتون بخیر.من ۱۰ سال تو زمینه نصب آپشن های صوتی و تصویری و امنیتی خودرو فعالیت دارم.امکانش هست که تو هلند تو این زمینه کار پیدا بشه و فعالیت داشته باشم.در ضمن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای دارم.از طریق تحصیل هم میشه اقدام کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه بر آن برای هلند باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید اما می توانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام داشته باشید که بهتر است قبل از هر اقدامی شرایط کامل شما بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 26. حمید گفته:

  سلامو عرض ادب خدمت دکتر خوش گفتار.می خواستم بدونم اگر از طریق ویزای گردشگری وارد کشورهای اروپایی شوم می تونم درخواست پناهندگی دهم

  پاسخ
 27. آرش گفته:

  سلام . خسته نباشید . ببخشید من مدرک ماماییمو از دانشگاه آزاد گرفتم و چند ماهه هم شروع به کار کردم ؛ میخواستم بدونم برای مهاجرت چه کشوری کار هست برای ماماها ؟ از لحاظ حقوق و هزینه زندگی چه کشوری بهتر هست که خیلی هم پذیرش سخت نباشه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای کشورهای استرالیا ، کانادا و…. اقدام نمایید اما باید توجه داشته باشید که در زمان اقدام رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد اما باید در سیستم امتیاز بندی قرار بگیرید و امتیازات لازم آن را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 28. عالمه گفته:

  سلام من پرستار هستم ۴سال ونیم سابقه کار دارم برا هلند چطوری باید اقدام کنم
  درکل شما هم کدوم کشورهارو پیشنهاد میکنید که سریعتر انجام بشه همسرم هم با سال سابقه مهندس کامپیوتر برنامه نویس هستن

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   مهاجرت کاری به هلند شرایط ویژه ای دارد . البته شما ممکن است کشورهای بهتری را نیز بتوانید اقدام نمایید ولی باید شرایط شما دقیقا بررسی گردد . به طور مثال چند سال دارید ؟ شما میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر نمایید یا با دفاتر ما در ایران یا دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 29. بهار گفته:

  سلام من می خوام از طریق مربیگری ورزش کاراته اقدام کنم برای کار و بک گراند خوبی توی این زمینه دارم.امکانش وجود داره یا خیلی سخته؟این راحت تره یا دانشجویی.البته من ترجیح میدم که دانشجویی نباشه.ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 30. امید جمالی گفته:

  با سلام
  بنده دارای مدرک کارشناسی حسابداری و سابقه کاری ۶ سال و سن ۳۱ سال می باشم آیا می توانم از این شرایط استفاده کنم.

  پاسخ
 31. مجتبی گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده با مدرک تحصیلی دیپلم برق .و مهارت کامل در رشته برق صنعتی و ساختمانی و اشنایی متوسط با زبان اینگلیسی و نیز در رشته کیک بوکس و بوکس با داشتن حکمهای قهرمانی اماده اخذ ویزای کاری در کشور هلند را دارم .با تشکر و سپاس از سایت شما ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 32. مهدی فرحزادی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده مدرک تحصیلی دیپلم هستم
  و پروانه بین المللی صنعت ساختمان از وزارت فنی و حرفه ای کشور دارم در رشته های مختلف ساختمانی با انواعی از نمونه کار های خودم در ضمینه های مختلف ایا میتوانم از این طریق ویزای هلند را دریافت کنم
  لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 33. سینا گفته:

  سلام من لیسانس ساخت و تولید – قالبسازی هستم.
  ولی جاهای مختلفی کار کردم که تقریبأ مرتبط با رشته تحصیلیم نبوده. الان مدیر فروش هستم داخل استان مرکزی با ۴ سال سابقه توی فروش. ولی درکل ۷ سال سابقه کار دارم.
  البته مدارک دوره هدی فروش هم دارا میباشم.
  بنظرتون توی کدوم کشور امکان برای من هست.?
  ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ
 34. علی رجبی گفته:

  اینجانب ۴۱ ساله با ۱۸ سال سابقه در شرکت و دارای مدرک بین المللی جوش صنعتی ۱۸ ماهه تقاضای جویای کار در هلند یا دانمارک هستم لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 35. مریم صالحی گفته:

  سلام. من کارشناسی ارشد مترجمی با سابقه ی تدریس زبان انگلیسی هستم. و همسرم کاردانی آی تی با سابقه و تخصص خوب در زمینه دوربین های مدار بسته. میخواستم ببینم چطور میتونیم اقامت هلند رو دریافت کنیم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 36. فرهاد۲۵ گفته:

  باسلام بنده استاد کار ماهر ام دی اف و تزئینات ساختمان هستم مدرک لیسانس معماری دارم و همسرم حسابدار میخواستم ببینم کدوم کشور مناسبه برای اقامت دایم آیا آلمان یا هلند یا کشوری که خوب باشه میشه مهاجرت کرد لطفا راهنمایی کنید ۳۰ سالمه

  پاسخ
 37. محمد گفته:

  سلام
  من دانشجو فوق لیسانس عمران هستم همسرم لیسانس روانشناسی واقعا خسته شدم بس به هر دری زدم برا کار الان تو کار دکورداخلی ساختمان هستم برای مهاجرت کاری هلند یافتن کار طبق توضیحاتی که دادید میشه اینجا پیگیری کنم چقدر سرمایه پول باید داشته باشم حداقل که بتونم اونجا جوری سرکرد

  پاسخ
 38. محمد گفته:

  سلام من محمدهستم جوشکار برق آرگون باسابقه بالای ده سال آیا توی کشور هلند واسه من کارهست من رابطشو دارم که بخوام برم

  پاسخ
 39. علی رجایی گفته:

  سلام من یک جوانی هستم برقکشی نیمه ماهرم قنادی هم وردستم چگونه میتونم کارکنم راهنمایی میکنید برای هلند مجردم

  پاسخ
 40. مسعود گفته:

  سلام
  من ي جوان ٢٨ ساله هستم
  ليسانس دارم با معدل ١٤:٣٠
  قصد مهاجرت به كشورهاي اروپايي دارمترجيحا هلند ميخواستم ببينم راهي هست كه بتونم قانوني اقدام كنم براي رفتن
  لطفا راهنماييم كنين
  چون من واقعا قصد مهاجرت دارم

  پاسخ
 41. مهرزاد گفته:

  سلام
  من چگونه میتوانم یه کارفرما با توجه به رشته تحصیلی خودم و همسرم پیدا کنم؟
  آیا سابقه کار در ایران در این رابطه کمکی میکند؟
  آیا شرکتهایی هستند که به کارفرمایان دسترسی داشته باشند؟
  خیلی مشتاق هستیم به کشور هلند بدلیل داشتن فامیلهای بسیار و … مهاجرت کنیم.

  پاسخ
 42. مهران گفته:

  با سلام و توفیق در زندگیتان !.مرد ۴۶ساله ام.مجرد.بیش از ۲۰ سال سابقه کاری در زمینه نجاری و کابینت سازی و دکورسازی و رنگ کاری چوب دارم.نزدیک ۱۷سال سابقه بیمه.سرمایه برای خارج رفتن ۲۰میلیون.زبان آلمانی بلدم بخونم و بنویسم و در حد محاوره صحبت کنم.پروانه کسب نجاری نزدیک ۱۰ سال دارم.مدرک فنی و حرفه ای نجاری و رنگ چوب دارم.دیپلمه ام.ممنون میشم بفرمایید راهی برای رفتن به آلمان.هلند.بلژیک.اطریش ویا کشوری دیگر دارم یا نه ؟!.با تشکر !.

  پاسخ
 43. پوریا ییلاقی گفته:

  ۱٫سلام من دیپلم دارم و میخوام واسه کار به هلند برم شما چه راهی برای من پیشنهاد میکنید؟؟
  ۲٫در ضمن من یکی از دوستام تو هلند شرکت سیکورتی داره اون چطوری میتونه منو ببره هلند اصلا میتونه این کارو بکنه
  اگه امکانش هست جواب دوتا سوال جداگونه بدید ممنون میشم

  پاسخ
 44. majid گفته:

  سن ۲۹
  رشته تحصیلی تراشکاری
  مقطع دیپلم ردی
  شغل تکنیسین ونصاب آسانسور
  سابقه حدود ۹ سال
  بیمه ۱۲۸ روز دارم? تازه خودمو بیمه کردم
  زبانم پایینه?
  جوشکاری برق انجام دادم هم‌تخت هم سر بالا
  برشکاری با فرز انجام دادم همه جوره
  لوله کشی هم بلدم
  ميخواستم راهنماييم بفرماييد كه چطور امكان مهاجرت براي من فراهم است
  و چيكار ميتونم بكنم.

  پاسخ
 45. سوران گفته:

  سلام
  متولد ۱۳۵۸
  متاهل و دارای یک پسر ۲ ساله
  همسرم ارشد پرستاری و ۱۷ سال سابقه ی پرستاری
  خودم لیسانس زبان و ادبیات پارسی و سابقه ی بدون بیمه در امور نویسندگی و ترجمه ام.
  پیشنهاد شما کدام کشور برای آسایش، رشد و رفاه بیشتره؟
  هزینه های مهاجرت چقدره؟ ممنون!

  پاسخ
 46. مهدی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه کاردانی برق صنعتی رو دارم و زبان دارم کار میکنم و عموی بنده در کشور هلند یک شرکت خدماتی برق داره سوالم این هست که میتونه به عنوان اسپانسر بنده دعوت نامه کاری یا چیزی شبیه به اون رو بده؟
  با تشکر از پاسخ شما

  پاسخ
 47. Kawan گفته:

  سلام من ۳تا مدرک فنی و حرفه ای دارم ۱_مکانیک۲_جوشکاری۳_درب و پنجره پی وی سی
  رشته اصلی خودمم مکانیک خودرو
  ایا میتونم اقدام کنم برای ویزای کار ؟

  پاسخ
 48. نصراله آشنایی گفته:

  من . برق کار صنعتی و ساختمان هستم . لوله کشی ساختمان انجام میدم . جوشکاری بلدم .مسلط به تابلو های فرمان ماشین افزار هستم .آیا می تونید منو بفرستین به یه کشور اروپایی یا امریکایی برای کار .

  پاسخ
 49. مجتبی دولت آبادی گفته:

  سلا م
  جوینده کار در هلند یا کشور دیگری از این قبیل هستم ۳۲ سال دارم متا هل هستم آیا شما میتوانید کار در این کشورها درست کنید
  خیر

  پاسخ
 50. محمد و علی گفته:

  سلام
  ما دو دانشجو آقا هستیم در رشته الکترونیک در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه فنی دولتی.
  پس از اتمام کارشناسی قصد مهاجرت جهت کار در کشور هلند یا آلمان را داریم و سن هردو ۲۰ میباشد.
  لطفا راهنمایی های لازم را بفرمایید.

  پاسخ
 51. باغبان گفته:

  باسلام
  فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم و به کار عطاری و داروهای گیاهی واردم ، توی کشور هلند میتونم ویزای کار دائم بگیرم برای کسب و کار گیاهان دارویی و مغازه عطاری بزنم؟؟
  در ضمن به بورس بین الملل هم واردم و مدارک حرفه ای بورسی رو هم دارم!

  پاسخ
 52. zahra گفته:

  سلام من مدرک کارسناسی برق و ۶ماه دیگه ارشد مهندسی پزشکیم هم می گیرم ۲تا مدرک A هم از فنی حرفه ای دارم.می تونم برای ویرای کار هلند اقدام کنم؟

  پاسخ
 53. Vahid گفته:

  سلام من مهندسی شیمی پالایش دارم.سابقه کار تقریبا سه سال دارم. لطفا راهنمایی کنید کدوم کشور برای رشته من مناسبه و برای مهاجرت باید چکار کنم .ممنون

  پاسخ
 54. سینا گفته:

  سلام و خسته نباشید، از اینکه برای سوالات ما وقت میزارید ممنون. من ارشد مکانیک و متاهل هستم. میخواستم بدونم اگر در هلند ارشد مجدد پذیرش بگیرم و بعد از پایان تحصیلاتم کار پیدا کنم تا درخاست اقامت بدم، میزان درآمد اون شغل چقدر باید باشه؟ چون همونطور که میدونید اگر بخوایم با بلوکارت بیام باید قراردادم یه چیزی بالای ۵۰۰۰۰ یورو باشه (اگر اشتباه نکنم). حالا سوال من اینه که اگه اونجا درس خونده باشم و کار پیدا کنم، آیا باز هم باید قرارداد همین قدر باشه یا نه؟ با هر قراردادی میشه ویزای تحصیلی رو تبدیل به کاری کرد؟ ممنون که پاسخ میدید.

  پاسخ
 55. حسین گفته:

  با سلام. متخصص پوست هستم با سابقه کار بالای ۱۰ سال ..۴۲ سالمه. میخوام یک کشور اروپایی خوب بهمراه خانواده زندگی کنم.. ارزش داره اقدام کنم.. از کجا شروع کنم.

  پاسخ
 56. Lashini گفته:

  با سلام
  لشینی هستم متاهل با تحصیلات فوق لیسانس میکروب شناسی و کارشناسی علوم آزمایشگاهی. تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم. ۲۰ سال سابقه کار در ازمایشگاه تشخیص طبی دارم .
  میخواستم ببینم چطور میتوانم به کشور هلند مهاجرت کنم. لطفا راهنمایی کنید.

  Dear immigration consultant
  I am Lashini. I received my MSC Degree in microbiology and Bachelor degree in laboratory sciences. I am married . I can speck English fluently. I have IELTS certificate with 7.5 score. I have got 20 years experienced in clinical diagnostic laboratory. I would like to know about the immigration to Netherlands . Could you please help me.
  Best Regards.
  lashini

  پاسخ
 57. آرزو رحمانی گفته:

  کارشناس محترم با سلام اینجانب کارشناس پرستاری ۳۸ ساله سابقه ۱۲ سال کار بدون مدرک زبان دارای دو فرزند بهترین روش مهاجرت برای من کدام روش می باشد ممنون

  پاسخ
 58. Shahram گفته:

  باسلام لیسامس صنایع غذایی دارم یک سال سابقه کار بعنوان uf man و یکسال pastor manوالان هم آزمایشگاه مواد غذایی مشغول به کارم خانه یا یه جا برا زندگی تو هلند دارم ولی مال خودم نیست ومیخوام اقامت هلندبگیرم. میتوانم با ویزا برای نمایشگاه در هلند برم اونجا ومیخوام بعداز اتمام ویزام برنگردم وبرم خودمومعرفی بکنم و….آیا امکان دارم من این کار رو انجام بدم؟لطفا راهنماییم بکنید سپاسگزارم

  پاسخ
 59. نسترن گفته:

  سلام
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم ولی در حال حاضر کدوم کشور رو نمیتونیم انتخاب کنیم
  هردو برای کار میخواییم اقدام کنیم میشه راهنمایی بفرمایید از کجا و به چه صورت میتوان اقدام کرد ؟

  پاسخ
 60. علیرضاذوالفقاری گفته:

  سلام مهندس مکانیک گرایش ماشین ابزارهستم وحدود۱۳سال سابقه کاردرفولادمبارکه اصفهان دارم.خواستم بدونم بهترین کشوربرای اقامت من وخوانواده ام چه کشوریست وآیا پیشنهادکاری درهلندبرای من هست.ممنون ازلطفتون

  پاسخ
 61. انیماتور گفته:

  با سلام … فوق لیسانس انیمیشن و لیسانس نقاشی هستم … ۴۴ ساله هستم و حدود ۱۵ سال سابقه کار دارم و بیمه … در زمینه نقاشی ایرانی و غربی ، انیمیشن (طراحی شخصیت و زمینه ، انیماتور، کارگردانی و…) ، کاریکاتورو تصویر سازی کتاب کودک ، هم به صورت دستی و هم به صورت دیجیتال کامپوتری ، کار کرده ام و نمونه کار دارم . با نرم افزارهای photo shop,after effects,premier,tv paint animation ,corel painterهم کار کرده ام و بلد هستم … زبان انگلیسی من زیاد خوب نیست ! می خواستم ببینم آیا می توانم از کشور هلند یا کشوری شبیه به آن ویزای کار بگیرم ؟ با تشکر

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ ویزای کاری کشور هلند و یا هر کشوریدیگر در اتحادیه اروپا می بایست کارفرمایی پیدا نموده تا از شما به عنوان اسپانسر حمایت کند. با توجه به اینکه اقدام در این زمینه مقداری سخت می باشد پیشنهاد می شود برای دوره دکتری اقدام نموده و با اخذ ویزای تحصیلی پروسه مهاجرت خود را اغاز نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید.
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 62. حسین هادی گفته:

  سلام ،لیسانس حسابداری دارم با پنج سال سابقه کار در موسسه اعتباری هم اکنون سمت ریاست شعبه را دارم با۳۲ سال سن البته زبان خارجه ام قوی نیست ،می خواستم برای مهاجرت به هلند با همسر و فرزندم منو راهنمایی کنین .ممنون.

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام وادب
   احتراماً به استحضار می رساند سن و سابقه کاری شما ایده آل هست ولکن شاید به علت مدرک زبان و یا مدرک تحصیلی شما بزرگوار شرایط خوبی برای کار در این کشور وجود نداشته باشد ، شما باید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمائید که پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاوران ارشد حقوق بین الملل موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس حاصل نمائید و از مشاوره رایگان بهره مند شید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 63. قاسم گفته:

  خواهر خانم من مدرک کاردانی امداد و سوانح داره مدرک پانسمان زخم های خاص هم داره اما مدرک زبان نداره برای مهاجرت از طریق کار به هلند یا ایسلند یا یکی از کشورهای اسکاندیناوی چه باید بکنه ؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما برای دریافت اقامت کاری در کشورهای اروپایی شما باید از کشور مورد نظر پیشنهاد کاری داشته باشید یعنی یک کارفرما برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق باشید

   پاسخ
 64. حسین گفته:

  با سلام و تشکر از راهنمایی جامع و زحمات شما …. من حدود بیست و اندی سال کاریکاتوریست هستم و کار طراحی و انیمیشن هم انجام میدم قبل از مزاحمت تلفنی میخواستم بدانم با خانواده میتونم در کشور اروپایی جهت اشتغال اقامت بگیرم ؟؟ ممنون از پاسخگویی و راهنماییتون

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   سلام و عرض ادب
   در رابطه با مهاجرت شما و راههای مناسب با شرایط شما می بایست اطلاعات دقیقی از سن و تحصیلات و سابقه کاری شما و همسرتان موجود باشد
   لطفأ برای دریافت اطلاعات کامل و راهنمایی دقیق با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید و مشاوره رایگان با کارشناسان مؤسسه داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 65. لیلا گفته:

  سلام خسته نباشید متحمل هستم و مدررک فنی دارم شوهرم هم رزمی کار و دو فرزند زیر دوازده سال دارم برای اقامت کاری می تونم اقدام کنم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ اقامت کاری از طریق ویزای کار می بایست حداقل دارای ندرک تحصیلی لیسانس با سابقه کار مرتبط و همچنین دانش زبانی خوب باشید تا بتوان برای ویزای کاریابی اقدام نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای اخذ اقامت کاری از طریق ویزای کار می بایست حداقل دارای ندرک تحصیلی لیسانس با سابقه کار مرتبط و همچنین دانش زبانی خوب باشید تا بتوان برای ویزای کاریابی اقدام نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما به عرض شریفتان می رسانیم که برای اخذ ویزای کاری در ابتدای امر باید دعوت نامه کاری یا همان پیشنهاد شغلی داشته باشید و همین برای دریافت سایر ویزایهای کاری نیازمند مدرک دانشگاهی هستید اما از طریق گذراندن دوره های زبان یا تحصیل می توانید به کشورهای اروپایی مهاجرت داشته باشید که در کنار آن نیز مشغول به کار شوید.برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه همکار آقای ملکپور تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۰۸۸۹۶۸
   لینک کانال موسسه اریکه :
   @parsiaanlaw
   @malekpourlaw

   پاسخ
 66. راجیه فخاری گفته:

  سلام خودم و همسرم کارشناس کشاورزی هستیم با ده سال سابقه کار لطفا راهنمایی کنید که بهترین کشور برای مهاجرت ما کدام کشورها میتوانند باشند. متشکرم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما به استحضار شما میرسانیم که کشورهای مختلفی را میتوانید برای مهاجرت انتخاب نمااید همانند کشور آلمان، اتریش، هلند ، اسپانیاو پرتغال و سایر کشور های اروپایی دیگر اما در این راستا باید کلیه شرایط شما بررسی گردد تا بتوانیم کشور مناسب را به شما پیشنهاد دهیم با این شرایط شما نمیتوانید با موسسه همکار اقای ملکپور تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   موفق و پیروز باشید
   موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان ملکپور:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
 67. ساناز گفته:

  سلام من از طريق موسسه شما(در شيراز)ميخوام اقدام كنم خواستم بدونم مدرك آشپزي فني و حرفه اي رو هلند قبول داره كه بتونم باهاش كار كنم؟ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 68. کامبیز گفته:

  با سلام فارغ تحصیل تکنولوژی نساجی ۴۷ ساله هستم و ۱۸ سال سابقه کار و چند بار جهت دوره به آلمان رفتم
  شانسی جهت کار در المان یا هلند دارم

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما اگر شما دعوت نامه کاری یا همان جاب آفر از این دو کشور داشته باشید می توانید از طریق کار به این کشورها ورود پیدا کنید اما در غیر ایتصورت با توجه به شرایط سنی شما یه مقدار شانس شما ضعیف می باشد اما در کل برای بررسی شرایط خود میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان شوید.
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳
   ۸۸۵۶۹۱۰۷

   پاسخ
 69. محمدرضا لشگری گفته:

  باسلام من mdfکاری جوشکاری و رنگ کاری بلدم چطوری میتونم ویزای کار یا اقامت داءم درهلندو بگیرم ۲۴ساله از تهران

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   اخذ ویزاهای کاریابی برای کشورهای اروپایی عمدتا احتیاج به مدرک دانشگاهی در رشته های مورد نیاز و دانش زبان و سابقه کاری دارد.
   بنا براین اخذ ویزایجهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴ فوق برای شما محتمل نمیباشد.

   پاسخ
 70. محسن رحمنی گفته:

  سلام من مهندس الکترونیک از دانشگاه آزاد قزوین دارای سابقه کار در ایران خودرو ابهر به عنوان مدیر تولید و مدیر تعمیرات می باشم مدت نه سال وچهار سال به عنوان مدیرتعمیرات در شرکت تارا ذوب گروه عظام که قطعات خودرو می سازند می باشم آیا میشود در زمینه کار ومهاجرت به هلند یا دانمارک یا سوئد مرا راهنمایی کنید با سپاس

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   اطلاعاتی که در مورد شرایط خودتان فرمودید برای اظهار نظر در زمینه سوال مطروحه کافی نیست و معیارهایی نظیر سطح دانش زبان و مقطع تحصیلی و شرایط سنی بسیار حائز اهمیت می باشد.
   لذا توصیه می گردد جهت دریافت پاسخ دقیق از طریق کانال های ذیل با ما در ارتباط باشید.
   @parsiaanlaw
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 71. فاطمه گفته:

  سلام من سی و دو سالمه مهندس ای تی هستم و با همسر و پسرم میخوام مهاجرت کنم برای اروپا اما دقیقا نمیدونم برای من کجا بهتره ممنون میشم راهنماییم کنید
  ایا ویزای دانشجویی بهتره بگیرم با کاری و یا سرمایه گزاری

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما با شرایطی که شما دارید میتوانید هم از طریق تحصیل و هم از طریق کار برای اکثریت کشورهای اروپایی اقدام نمایید زیرا این ویزاها نسبت به سرمایه گذاری کم هزینه تر و مناسب تر می باشد لذا برای بررسی شرایط خود و آگاهی از اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   شما می توانید در صورت داشتن سابقه کاری کافی و دانش زبان انگلیسی یا آلمانی برای ویزای کاریابی المان درخواست دهید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 72. عادل گفته:

  سلام خدمت دوستان عزیزم
  من دانشجوی رشته زبان و ادبیات عرب در مقطع دکتری هستم ۵ سال سابقه کار در دانشگاه هم بعنوان مدرس و هم بعنوان مسئول امور پژوهشی دانشگاه را دارم.اغلب کار من ترجمه می باشد.
  چگونه میتونم اقامت در یکی از کشورهای اروپایی رو بگیرم؟
  البته سنم ۳۴ و زن و دو تا بچه که یکی پیش دبستان و دیگری ۱/۵ ساله هم دارم
  با تشکر ویژه

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   یکی از بهترین راه های مهاجرت برای شما مهاجرت از طریق تحصیل می باشد و در صورت داشتن دانش زبان می توانید از دانشگاه هایی نظیر دانشگاه گوتنبرگ پذیرش بگیرید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 73. عادل گفته:

  سلام خدمت دوستان عزیزم
  من دانشجوی رشته زبان و ادبیات عرب در مقطع دکتری هستم ۵ سال هم سابقه کار در دانشگاه هم بعنوان مدرس و هم بعنوان مسئول امور پژوهشی دانشگاه را دارم
  چگونه میتونم اقامت هلند رو بگیرم؟
  البته سنم ۳۴ و زن و دو تا بچه یک پیش دبستان و دیگری ۱/۵ ساله هم دارم
  با تشکر ویژه

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت مهاجرت به هلند می توانید یکی از طرق اخذ اقامت را انتخاب نمایید طرق اصلی مهاجرت تحصیل، کار و سرمایه گذاری هستند بهترین راه برای شما اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا است با این روش شما می توانید از راه تحصیل وارد کشور هلند شوید و اقامت هلند را از این طریق اخذ نمایید
   جهت کسب اطلاعات کامل می توانید با شماره تلفن های موسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 74. عادل گفته:

  سلام
  کشور هلند برای کار در رشته پزشکی چطور است و آیا اصلا نیازی در این زمینه هست؟
  شرایط داشتن شغل در رشته پزشکی در این کشور چگونه است؟

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض ادب.
   مهمترین مساله برای شما معادلسازی مدرک پزشکی و کسب اجازه کار می باشد.
   پیشنهاد می گردد برای کشورهایی نظیر اتریش یا اسپانیا اقدام کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 75. حسین گفته:

  لطفا درمورد اقامت و کار در هلند راهنمایی کنین
  لیسانس متالورژی دارم و دو سال در ذوب آهن مشغول
  کار بودم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند شما می توانید از طریق ازدواج ، ادامه تحصیل ، کار و یا سرمایه گزاری برای کشور هلند اقدام نمائید ولکن باید برای ادامه کار شما نیاز بهدعوت نامه کاری خواهید داشت و پیشنهاد می شود شما از طریق تحصیل در صورت داشتن شرایط اقدام نمائید .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 76. هنگامه گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی کشاورزی دارم و داییم در هلند زندگی میکنه…و به من گفته که میتونه کارمو درست کنه که برم هلند…حالا میخواستم بپرسم اگر کارم درست بشه همسرمم میتونه با من بیاد یا فقط من میتونم برم؟؟؟

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که برای ویزای همراه هلند شانس بالایی ندارید الیبت با توجه به این که نفرمودید از چه طریقی اقدام خواهید کرد به صورت دقیق نمی توان شمارا راهنمایی کرد

   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 77. ساغر گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی مقطع ارشد هستم و قصد اقامت در هلند رو دارم و ادامه تحصیل در این.کشور میشه لطفا راهنمایی کنین.ممنون.

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما میتوانید برای ویزای تحصیلی هلند اقدام نمائید
   دانشگاه و شرایط و رشته ی تحصیلی شما باید مورد بررسی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 78. سارسر گفته:

  باسلام، من و همسرم هردو کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (شبکه) از بهترین دانشگاه هستیم،سن زیر ۳۶ سال داریم،ایا برای کار تو کشورهای مثل المان،سویس، اتریش و..میتونیم اقدام به نتیجه داشته باشه که باعث نشه سر از افراد سودجو در بیاریم و باعث بشه …..،سابقه کارهم تو حد ۱۰ سال و بیشتر هستش،فقط بخاطر اینده فرزندم که سه سالشه هدف دارم، ما که سوختیم،لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • admin گفته:

   باسلام دوست عزیز شما می توانید برای کار درکشور المان در شرکتهایی نظیر پورشه و زیمنس و … اقدام فرمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید و به طور رایگان مشاوره می شوید و شما را راهنمایی می کنند

   پاسخ
 79. میلاد گفته:

  با سلام من مدرک دکتری دامپزشکی دارم و مجرد هستم .میخواستم بدونم شرایط هلند برای من مناسب هست یا نه؟ واگه با شرایط من جای مناسب تری را توصیه میکنید کجاست؟ با تشکر

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید برای ادامه تحصیل در کشور های بهتری اقدام کنید که هزینه های زندگی در آن کمتر باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید

   پاسخ
 80. هوشنگ شهبازی گفته:

  با سلام من ۳۰ سال سایقه و تجریه در کار پرستاری وذارای دیپلم می باشم علاقه مند م در اروپا یا هر چایی که شما مناسب بدانید کار کنم خواهشمندم در این مورد مرا راهنمایی کنید با تشکر شهبازی کرمانشاه

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ یزای کاری هلند نیاز به دعوت نامه ی کاری از کارفرما در هلند می باشد
   پیشنهاد می شود از طریق ویزای تحصیلی برای کشورهایی که محدودیت سنی ندارند اقدام بفرمائید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای اخذ ویزای کاری هلند نیاز به دعوت نامه ی کاری از کشور هلند می باشد
   توصیه می شود در صورت نداشتن دعوت نامه ی کاری از طریق ویزای تحصیلی اقدام نمائید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 81. رضا گفته:

  با سلام
  دیپلم الکتروتکنیک از هنرستان فنی و حرفه ای رو دارم دوازده سال سابقه کار هم دارم گواهینامه پایه یک ,لودر,لیفتراک هم دارم به نظر شما میتونم تو کشور هلند کار کنم در ضمن زبان اصلا بلد نیستم راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   برای ورود به کشور هلند از طریق ویزای کاری می بایست حداقل دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشید. به علاوه اینکه برای کار در این کشور نیاز است یک کارفرما برای شما دعوتنامه ارسال نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
 82. ياشار گفته:

  سلام
  من ميخواستم بدونم کدام يک از کشور ها براي
  کار نجاري و mdf
  ايده ال ميباشد
  لطفا راهنماي کنين
  ممنون از زحماتتون

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما میاتوانید برای بسیاری از کشورهای اروپایی اقدان نمایید لذا برای بررسی شرایط خود پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 83. سمیه گفته:

  با سلام اینجانب ۳۴ سال دارم ودارای مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی وکارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی هستم و۴سال سابقه کار درآزمایشگاه را دارم .لطفا جهت مهاجرت وکار وبعد تحصیل در هلند مرا راهنمایی فرمایید.

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما در کشور مورد نظر الزامی می باشد.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 84. عرفان گفته:

  من خودم دانشجوی ارشد در قبرسم اولا میخواستم برای ویزای کار اقدام کنم برای هلند و دوما برای خانواده درخواست اقامت دارم راهنمایی فرمایید خواهرم پدر و مادر

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   معمولا در قوانین موضوعه تعریف شخص همراه محدود به همسر و فرزندان بوده وبا فرض اخذ اقامت کشور هلند از طریق پیدا کردن کارفرما و اخذ ویزای کار تنها می توانید برای انها به منظور اخذ اقامت خانواده اقدام نمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 85. منیژه گفته:

  سلام لیسانس کتابداری دارم بیست و دوسال سابقه کار در زمینه کتابداری واموراداری . تمایل به کاردرکشورهلند، سوئیس ،بلژیک ،سوئد و نروژ را دارم ۴۴ سال دارم ولی جوان وفعال هستم.با بیست سال سابقه کاربازنشسته شدم زبان انگلیسی من ضعیفه لطفا راهنمایی بفرمائید آیا میتونم اقامت کاربگیرم.

  پاسخ
 86. هروی گفته:

  سلام.برادر من در هلند زندگی میکنم و من هم تمایل دارم اقامت اونجا رو بگیرم ،میشه راهنماییم کنید به چه صورت میتونم

  پاسخ
 87. محمد گفته:

  سلام
  من کارشناس کشاورزی هستم
  شنیدم که مدرک فنی و حرفه ای ایران در هلند ارزش دارد.
  من چند مدرک کشت و کار گلخانه ای از فنی حرفه ای هم دارم
  ایا در زمینه گلخانه در کشور هلند میتوان کار پیدا کزد؟
  و ایا مدارک فنی حرفه ای تاثیر دارد یا خیر؟

  پاسخ
  • اردلان گفته:

   دیگه چون فک کردی گل و گیاه زیاد داره و سوغاتشه و کشور گل گیاه هست رشته کشاورزی میگیره
   ن عزیزم اینا خدادای و بصورت طبیعی و از غرتیز طبیعته ک ب هلند رسیده هیچ ربطی ب رشته کشاورزی نداره
   من دانشجو دکترا برق ام تو ای کشور بی صاحت خاک شده تو سرم بیکارم

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
Rating: 4