کار در پرتغال و بررسی آن

کار در پرتغال
 • کار در پرتغال و شرایط عمومی آن
 • کار در پرتغال و ویزای کاری پرتغال
 • کار در پرتغال و مدارک مورد نیاز ویزای کار پرتغال
 • کار در پرتغال و نرخ بیکاری در پرتغال
 • کار در پرتغال و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ پرتغال
 • کار در پرتغال و میزان حقوق در پرتغال
 • کار در پرتغال و نحوه کاریابی در پرتغال
 • کار در پرتغال و مؤسسات کاریابی در پرتغال
 • کار در پرتغال و بررسی ویزای همراه
 • کار در پرتغال و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در پرتغال

کار در پرتغال و مقدمه ای بر آن

کار در پرتغال ، شرایط اخذ ویزای کار پرتغال و مهاجرت کاری به پرتغال در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار پرتغال چیست؟ حقوق و دستمزد نیروی کار در کشور پرتغال چقدر است؟ شرایط اخذ ویزای همراه در مهاجرت کاری به پرتغال برای افراد متأهل چگونه است؟ مشاغل مورد نیاز کار در پرتغال  در سال ۲۰۱۹ کدام ها هستند؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه کار در کشور پرتغال و اخذ ویزای کاری این کشور پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات در این خصوص را بیان می نماییم. کار در پرتغال از راه ها و شرایط مختلف قابلیت بررسی دارد. نرخ بیکاری در هر کشوری بیانگر وضعیت اقتصادی آن کشور است. نرخ بیکاری در مجارستان طبق آمار رسمی و بین المللی رو به کاهش و در حدود ۶٫۷% است که در ادامه مقاله شرایط کار در پرتغال را با آن را تحلیل می کنیم. شما همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و شرایط خود را برای مهاجرت کاری به پرتغال بوسیله مشاوران مجرب این موسسه مورد ارزیابی قرار دهید. با این مقدمه در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

پرچم پرتغال

کار در پرتغال و شرایط عمومی آن

کل جمعیت پرتغال حدودا ۱۵ میلیون نفر است. جمعیت کارگری ۵٫۵۷ میلیون نفر (۲۰۱۰) است و نرخ بیکاری ۱۰٫۷ درصد (۲۰۱۰ میلادی) – رتبه پرتغال در مقیاس جهانی: ۱۱۷ بر اساس CIA می باشد. در شرایط کنونی اقتصادی، حتی صنایع پویایی مانند صنایع الکتریکی، الکترونیکی، شیمیایی، مونتاژ اتوموبیل و غیره نیز بیش از پیش در معرض برخی مشکلات هستند و ایجاد فرصتهای شغلی جدید جهت کار در پرتغال کاهش می یابد. در ماه های اخیر آمار تقلیل نیرو بالا رفته است، به ویژه در فعالیت هایی که بیشتر به صادرات متمرکز است. برخی از کارخانه ها در آستانه بسته شدن هستند، به ویژه در صنایع نساجی، کفش و صنایع برق و الکترونیک.

میانگین ساعات کاری ۹ تا ۷ بعد از ظهر با دو ساعت صبحانه برای ناهار، و از دوشنبه تا جمعه است. حداکثر ساعت کار قانونی ۴۰ ساعت در هفته است که در بعضی موارد تا ۶۰ ساعت هم امکان دارد ( ۱۲ ساعت در روز). کارگران علاوه بر ۹ روز تعطیلات رسمی به طور کلی ۲۲ روز مرخصی در سال دریافت می کنند.

ویزای کار درکشور پرتغال به چندین شیوه اخذ می گردد یکی از شیوه های اخذ ویزای کار این است که فرد در کشور پرتغال یک دعوت نامه کاری از یک فرد دارای شرایط که دارای شرکتی معتبردر کشور پرتغال است اخذ نماید که فرد نیز باید شرایط مورد نیاز را داشته باشد (موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ی مهاجرت کاری به کشور پرتغال به شما مشاوره حقوقی رایگان خواهد داد.) از دیگر شرایط مورد نیاز جهت پذیرفته شدن برای ویزای کار این است که در آگهی پذیرفته شوید ، که طی مراحلی که نخست ۳ ماه در داخل کشور سپس ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی شود در صورتی که فرد مد نظر یافت نشود از ایران یا کشور دیگر نیرو میگیرند ، وقتی شخص در این آگهی پذیرش شد می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید.

پرتغال بر روی نقشه

کار در پرتغال و ویزای کاری پرتغال

اگر شما یک شهروند غیر اتحادیه اروپا هستید، به طور معمول باید یک ویزا برای کار در پرتغال کسب کنید. اگر یک قرارداد کاری کوتاه مدت جهت کار در پرتغال دارید، می توانید یک ویزای اقامت موقت بگیرید که عموما تا حداکثر سه ماه معتبر است. برای استخدام دراز مدت، ابتدا باید درخواست مجوز اقامت پرتقال را از اداره کل وزارت آموزش و علوم (SGMEC) دریافت کنید. اجازه اقامت موقت به شما اجازه خواهد داد که به مدت ۴ ماه در پرتغال بمانید و برای دریافت اجازه اقامت دائم درخواست دهید که برای یک سال معتبر است و پس از آن می تواند تمدید شود. برای درخواست باید با اداره مهاجرت و مرزی (SEF) تماس بگیرید.

مهاجران غیر اتحادیه اروپا تنها درصورتی می توانند مجوز کار در پرتغال دریافت کنند که یک پیشنهاد رسمی استخدام و دعوتنامه کاری از یک کارفرمای پرتغالی داشته باشند. به عنوان فرد خارج از اتحادیه اروپا، ممکن است دریافت مجوز کار دشوار باشد ، زیرا طبق قانون اتحادیه اروپا، شرکت ها باید موقعیت شغلی را آگهی کنند تا اگر شهروندان پرتغالی یا کشورهای عضو اتحادیه اروپا و اروپایی واجد شرایط لازم می باشند، استخدام شوند. اگر کسی واجد شرایط نباشد ممکن است شرکت پیشنهاد شغلی مورد نظر را به شخصی دیگر ارائه دهد. اگر مهارت یا تخصص منحصربفرد یا رشته تحصیلی شما جزو رشته های پرتقاضا باشد، احتمال بیشتری دارید که پیشنهاد استخدام را دریافت کنید.

ساده ترین راه برای دریافت یک مجوز کار پرتغالی احتمالا کار برای یک شرکت چند ملیتی است که در پرتغال کار می کند. مزیت این شرکت ها این است که معمولا تمامی پروسه اداری را انجام می دهند.

کار در پرتغال و مدارک مورد نیاز ویزای کار پرتغال

اگر شما موفق به گرفتن یک کار در پرتغال شدید، کارفرمای شما باید یک کپی از قرارداد خود را برایتان ارسال کند، تا شما بتوانید از سفارت پرتغال در کشور خود، درخواست اجازه کار کنید. علاوه بر آن به مدارک زیر نیز نیاز خواهید داشت:

 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کاری کشور پرتغال
  • دو عکس گذرنامه
  • گذرنامه و نسخه های ویزای قبلی شما
  • یک نسخه از رزرو بلیط بازگشت (اگر چه همیشه مورد نیاز نیست)
  • بیمه مسافرتی برای پوشش شما برای منطقه شنگن
  • نامه ی کتبی که هدف سفر و سفر شما را مشخص می کند
  • تاریخ پرواز و زمان
  • برنامه های اقامت در طول مدت اقامت خود (به عنوان مثال رزرو هتل)
  • اثبات مبالغ کافی برای طولانی بودن اقامت شما
  • اثبات وضعیت مدنی (ازدواج، کودکان و غیره)
  • اثبات وضعیت اقتصادی (استخدام، کارفرمایان، دانشجویان، بازنشسته و غیره)

زمان پردازش ویزای کار در پرتغال بسته به اهداف بازدید شما متفاوت است. این می تواند از ۲ هفته تا ۳ ماه طول بکشد.

 این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و غیرقانونی می باشد.

کار در پرتغال و نرخ بیکاری در پرتغال

نرخ بیکاری در پرتغال نسبتا بالا است، در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ حدود ۶٫۷ درصد تخمین زده می شود (www.ine.pt)، اگر چه بیکاری جوانان (زیر ۲۵ ساله) حدود ۳۰ درصد و حدود ۴ درصد از ثبت نام بیکاری در ماه ژانویه ۲۰۱۶ از سوی خارجی ها بود. با این حال، برخی صنایع همچنان گزارش کمبود کارگران ماهر جهت کار در پرتغال می دهند مانند بخش فناوری اطلاعات، بخش سلامت، بخش گردشگری (هرچند این شغل ها فصلی است)، بخش کشاورزی و بخش ارتباطات / تماس تلفنی. در زیر نمودار نرخ بیکاری پرتغال طی ۳ سال گذشته ارائه شده است:

کار در پرتغال و مشاغل مورد نیاز 2019 پرتغال

کار در پرتغال و مشاغل مورد نیاز ۲۰۱۹ پرتغال

اگر چه سطح بیکاری تقریبا در تمام گروه های شغلی افزایش یافته است، اما برخی از مشاغل کماکان مورد نیاز هستند. بخش خدمات در اقتصاد پرتغال بویژه در بخش گردشگری تاثیر مهم دارد. صنعت مخابرات، بخش املاک، بخش هوا فضا، بیوتکنولوژی و فناوری اطلاعات نیز گسترش یافته است. لیسبون پایتخت پرتغال محل نمایندگی تعدادی از شرکت های چند ملیتی مانند Energias de Portugal نستله، نوکیا و سامسونگ و فرصتهای شغلی بهتر جهت کار در پرتغال است.

 • سایر صنایع عمده در پرتغال عبارتند از:

  کشاورزی و جنگلداری

  • صنعت اتومبیل
  • خدمات مالی
  • خدمات هتل
  • خرده فروشی
  • منسوجات
 • بطور کلی کمبود نیروی متخصص جهت کار در پرتغال در بخشهای زیر وجود دارد:
  • ارتباطات (عمدتا مدیران مرکز تماس و پستهای اداری، منابع انسانی، وظایف نظارت و حسابداری و مدیریت)
  • فناوری اطلاعات، مهندسان کامپیوتر و آی تی
  • مراقبت های بهداشتی (پزشکان و پرستاران)
  • مهمان نوازی (کارکنان هتل و پذیرایی)
  • گردشگری.

از بهترین شغل های موجود برای فارغ التحصیلان دانشگاه می توان به بیوتکنولوژی، محصولات شیمیایی، پزشکی و پرستاری، IT و داروسازی اشاره کرد.

حقوق و دستمزد در خارج از کشور

کار در پرتغال و میزان حقوق در پرتغال

حداقل حقوق و دستمزد در پرتغال سالانه تنظیم می شود و در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۷۰۰ یورو در هر ماه تعیین شده  است. علاوه بر حقوق و دستمزد پایه، کارگران تمام وقت در پرتغال نیز حق پاداش کریسمس سالانه برابر با پرداخت یک ماه در ماه دسامبر را دارند. حداقل دستمزد پرتغال، توسط یک کمیته دولتی مورد بحث قرار می گیرد که شامل وزرا و نمایندگان سازمان های تجاری و اتحادیه ها می شود. حداقل دستمزد پرتغال سالانه بر اساس هزینه زندگی، بهره وری ملی و سیاست های دولت و قیمت های درآمد به روز می شود. در حالی که حداقل حقوق و دستمزد در پرتغال کم است، مجازات سنگین برای کسانی که به آن پایبند نیستند، و کارفرمایانی که ناقض قانون هستند، تحت ماده ۲۷۳ قانون کار وجود دارد.

حداقل دستمزد کار در پرتغال به طور قابل توجهی پایین تر از برخی کشورهای اتحادیه اروپا مانند اسپانیا، انگلیس، آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند، ایرلند و لوکزامبورگ است که حداقل حداقل حقوق و دستمزد ۱۰۰۰ یورو در هر ماه است. حداقل دستمزد کار در پرتغال در رده با کشورهای اسلوونی، یونان و مالتا است.

کار در خارج از کشور و کارفرمای معتبر خارجی

کار در پرتغال و نحوه کاریابی در پرتغال

گفته شد که اکثر افراد غیر اتحادیه اروپا قبل از اینکه بتوانند برای کار در پرتغال استخدام شوند، نیاز به مجوز کار خواهند داشت. در اکثر موارد، مجوز کار در پرتغال برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا در صورتی ارائه می شود که فرد پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای پرتغالی داشته باشد، یا اینکه فرد با یک شهروند پرتغالی ازدواج کرده باشد. در صورت تأیید، آنها می توانند روند اخذ ویزای کاری پرتقال یا اجازه اقامت را ادامه دهند. برای پیدا کردن پیشنهاد شغلی، چندین راه وجود دارد که مهمترین آنها جستجو در شبکه های اجنماعی، ارسال رزومه کاری برای کمپانی ها و شرکت ها، روزنامه ها، جستجو در اینترنت و آژانس های کاریابی می باشد.

کار در پرتغال برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا بدلیل نرخ بالای بیکاری پرتغال در سال های اخیر تحت تاثیر قرار گرفته است. پرتغال در حال حاضر برای بهبود فرصت های شغلی برای شهروندان اتحادیه اروپا، دارای مقرراتی برای محدود کردن تعداد مشاغلی است که به اتباع کشورهای ثالث می دهد. اکثر شغل ها قبل ازاینکه موسسه اشتغال و آموزش حرفه ای در پرتغال (IEFP) آنها را به عنوان مشاغلی که می تواند به صورت آزادانه توسط کارکنان غیر اتحادیه اروپا پر شود، طبقه بندی کند، باید برای ۳۰ روز در اتحادیه اروپا جهت استخدام شهروندان پرتغالی و اروپایی آگهی شود.

کار در خارج از کشور ـ کاریابی در خارج از کشور

کار در پرتغال و مؤسسات کاریابی در پرتغال

تعداد آژانس های استخدام که بطور موقت در زمینه کار در پرتغال فعال می باشند، حدود ۲۵۰ آژانس است. شما می توانید با مکاتبه با کمپانی ها بصورت مستقیم و یا جستجوی آژانس های کاریابی جهت دریافت پیشنهاد کاری در پرتغال اقدام کنید. در زیر چند نمونه معتبر از این موسسات کاریابی ارائه شده است:

 • ادرس سایت موسسات کاریابی معتبر برای کار در پرتغال
  • https://ec.europa.eu/eures/public/en/homepage
  • https://www.expatica.com/pt/jobs/
  • https://www.iefp.pt
  • https://www.netemprego.gov.pt
  • http://www.jobsinlisbon.com
  •  Portuguese Yellow Pages (Paginas Amarelas)
  •  Portuguese White Pages (Paginas Brancas)

کار در پرتغال و بررسی ویزای همراه

طبق قانون شنگن اگر فردی دارای اقامت کاری بلند مدت بیش از ۳ ماه پرتغال باشد، می تواند برای الحاق خانواده خود درخواست ویزای همراه و سپس اقامت موقت بدهد. علاوه بر مدارک هویتی همراه و اسناد ازدواج یا تولد برای فرزندان، فرد اصلی باید ثابت کند توانایی حمایت مالی خانواده خود را جهت زندگی در پرتغال دارد. حقوق ماهانه فرد مشغول به کار در پرتغال نباید از حداقل دستمزد کمتر باشد. . این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعا حرام و غیرقانونی می باشد.

ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور

کار در پرتغال و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در پرتغال

حداقل حقوق و دستمزد در پرتغال سالانه تنظیم می شود و در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۷۰۰ یورو در هر ماه تعیین شده  است. علاوه بر حقوق و دستمزد پایه، کارگران تمام وقت در پرتغال نیز حق پاداش کریسمس سالانه برابر با پرداخت یک ماه در ماه دسامبر را دارند. حداقل دستمزد پرتغال، توسط یک کمیته دولتی مورد بحث قرار می گیرد که شامل وزرا و نمایندگان سازمان های تجاری و اتحادیه ها می شود. حداقل دستمزد پرتغال سالانه بر اساس هزینه زندگی، بهره وری ملی و سیاست های دولت و قیمت های درآمد به روز می شود. در حالی که حداقل حقوق و دستمزد در پرتغال کم است، مجازات سنگین برای کسانی که به آن پایبند نیستند، و کارفرمایانی که ناقض قانون هستند، تحت ماده ۲۷۳ قانون کار وجود دارد.

حداقل دستمزد کار در پرتغال به طور قابل توجهی پایین تر از برخی کشورهای اتحادیه اروپا مانند اسپانیا، انگلیس، آلمان، فرانسه، بلژیک، هلند، ایرلند و لوکزامبورگ است که حداقل حداقل حقوق و دستمزد ۱۰۰۰ یورو در هر ماه است. حداقل دستمزد کار در پرتغال در رده با کشورهای اسلوونی، یونان و مالتا است.

کار در پرتغال و مؤسسات کاریابی در پرتغال

معمولا مجوز (Autorização de Residência) به مدت یک سال اجازه اقامت پرتقال را می دهد. این اجازه می تواند هر دو سال به مدت ۵ سال تمدید شود، پس از اقامت قانونی و بدون وقفه در پرتغال برای مدت پنج سال کار در پرتغال و پرداخت بیمه و مالیات، شخص می تواند برای اجازه اقامت دائم درخواست کند؛ که مستلزم اثبات مهارت اساسی زبان پرتغالی، از طریق گواهینامه تحصیل یا تسلط در مرکز ارزیابی زبان می باشد. اگر در طی مدت این ۵ سال بازه زمانی بیش از ۳ ماه را بدلایل کاری خارج از پرتغال حضور داشته باشد، باید مدارک و ادله کافی جهت عدم حضور ارائه کند. هزینه های اقامت دائم پرتغال از ۱۰۰-۲۰۰ یورو می باشد.

درخواست برای اقامت دائم پرتغال باید به اداره مهاجرت و مرزی پرتغالی (SEF) ارائه شود.

 • مدارک مورد نیاز برای درخواست تابعیت پرتغال پس از ۵ سال کار در این کشور
  • ویزای اقامت معتبر
  • گذرنامه / شناسه سفر
  • دو عکس گذرنامه
  • اثبات مالی کافی برای حمایت از خود
  • اثبات محل اقامت
  • بیمه سلامت
  • گواهینامه رانندگی
  • اثبات ثبت نام در امنیت اجتماعی و شواهد وضعیت مالیاتی
  • اثبات اقامت قانونی و بدون وقفه در پرتغال برای پنج سال پیش

 ساکنان خارجی می توانند پس از شش سال اقامت با شرط قبولی در ازمون شهروندی و عدم سوء پیشینه کیفری در مدت ۶ سال اقامت در پرتغال برای شهروندی کامل پرتغالی درخواست کنند.

کار در بلژیک و موسسات کاریابی در بلژیک

راههای اخذ اقامت پرتغال
هزینه زندگی در پرتغال

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

کار در پرتغال و سخن پایانی

کار در پرتغال ، شرایط و مدارک لازم جهت کاریابی و دریافت ویزای کاری کشور پرتغال در این مقاله بطور علمی و تخصصی مورد بررسی گرفت. شما ممکن است با برخی از موانع جهت پیدا کردن کار پرتغال روبرو شوید. تعداد روز افزون فارغ التحصیلان وجود دارد و بنابراین رقابت در بازار کار افزایش یافته است، نرخ بالای بیکاری در پرتغال برای شهروندان کشور یک مسئله جدی است و اشغال موقعیتهای کار در پرتغال برای افراد غیر از شهروندان اروپایی دارای محدودیتهایی است، اما هنوز هم برای کارکنان با مهارت و صنایع در حال رشد کمبود وجود دارد. متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره کار در پرتغال و شرایط ویزای کار در این کشور از ویدیو های رایگان ارائه شده در سایت مؤسسه و ویدیوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دیدن نمایند. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با وکلای و مشاورین تخصصی مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش مشاوره داشته و با کسب اطلاعات کامل جهت مهاجرت خود اقدام نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید در قسمت انتهایی مقاله ، در قسمت دیدگاه ها ، نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 پاسخ
 1. مریم بانو گفته:

  سلام عرض ادب
  دررابطه با کار مرتبط با دام داری و دامپروری آیا درکشور پرتغال نیاز به نیروی کار هست و اینکه اولین گام برای مهاجرت به پرتغال چیست باید از کجا شروع کنم
  وآیا تحصیلات آکادمیک حتما لازمه برای گرفتن کار وآیا براورد مدارک کاری چندین ساله مورد قبول هستش
  شرایط پذیرش کارفرما ها توی این رشته کاری که گفتم چیا هستش ممنون میشم کمک کنید لطفا

  سپاس از شما و تیم فوق العادتون دکترجان❤

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. علیرضاگلی گفته:

  با سلام وعرض درود و شاباش برای شما هم وطنان عزیز که باکمک به هموطنان عزیز خودتون آنها را راهنمایی میکنین تا بهترین تصمیم را جهت مهاجرت بگیرن.

  بنده ۲۹ساله مجرد ولیسانس متالورژی ولی کارم اشپزی وتجربه چندین ساله در این کار وحتی مدیریت را دارم. لذا درخواست مهاجرت به کشورهای اروپایی را دارم لطفا راحت ترین و وسیع ترین روش رو بهم معرفی میکنین.

  باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و کار اقدام نمایید اما در صورت اخذ ویزای کار باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. مهرداد گفته:

  درودبه شما
  من وخانواده اگرقصدمهاجرت داشته باشیم با۵۰هزاریورومیتونیم اقدام کنیم سرمایه گذاری یاکار

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از روش متفاوتی می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. محسن سعیدی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید من ۳۰سالمه کارم جوشکاری و تاسیسات هست خواستم ببینم میتونم تو پرتقال به کار ادامه بدم و سطح درامدش چطوره تو حرفه خودم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید کارفرما داشته باشید و کار مورد نظر به مدت ۶ ماه آگهی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. احسان گفته:

  سلام
  من ليسانس پرستاري دارم از دانشگاه علوم پزشكي ايران
  ٢٦ سالمه حدود ٣ سال سابقه كار دارم
  متاهلم بدون فرزند
  ميخوام كه با مهاجرت كاري از ايران برم ترجيحا به همراه همسرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای ویزای کار برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا و استرالیا اقدام نمایید که البته شرایط شما باید توسط کارشناسان بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. كيان گفته:

  سلام و عرض ارادت جناب آقاي ملك پورواقعا به خاطر مطالب مفيدي كه درركانالها مي گذاريد ممنونم
  من خانم ٣٧ساله هستم باتحصيلات ليسانس طراحي صنعتي از دانشگاه علمي كاربردي (فوق ديپلمم از دانشگاه ازاد ) سابقه كاري ١٤ساله دارم و الان ١ساله دارم بيمه بيكاري مي گيرم يه پسر ٣ساله دارم و همسرم هم طراحي صنعتي خوندن ولي در قسمت مكانيك دستگاههاي حفاري نفت داخل دريا مشغول به كار هستن
  مدتي هست كه پيگير هستيم براي مهاجرت جاهاي مختلف مشاوره رفتم و خيلي پيگير اين مسايل بودم ولي از شما خواهش مي كنم راهنماييم كنيد كه بهترين روش براي ما براي مهاجرت كجا ميتونه باشد چون پولي براي سرمايه گذاري نداريم و شايد تا ١سال ديگه مدارك زبانمون آماده ارايه باشه
  ممنون ميشم راهنمايي كنيد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار و تحصیل می توانید اقدام نمایید که برای هر دو این موارد کشورهای متعددی وجود دارد که شانس اقدام دارید که بهتر است شرایط شما کاملا بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 7. امید جلالی فراهانی گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما

  باید خدمت شریفتان عرض کنیم که کشور بسیار مناسبی را برای کار و تحصیل انتخاب نموده اید چون کشور پرتغال عضو شنگن محسوب میشود برای اینکه کارفرمایی بخواهد برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید می بایست آن شغل مورد نظر را ۳ ماه در خود کشور پرتغال و ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی نماید و اگر در این مدت شخصی نتوانست شغل مذکور رااخذ کند کارفرما میتواند برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید که به نظر میرسد در قدم اول یه کم سخت باشد اما شما میتوانید با هزینه های بسیار مناسب و از طرق دیگر مانند اخذ بورسیه تحصیلی وارد پرتغال شوید لذا در این باب اطلاعات جامعی وجود دارد اما به طور کلی شما شرایط مهاجرت به کشور زیبا و ساحلی پرتغال را دارید و اگر تمایل دارید می توانید برای بررسی پرونده خود با مشاورین ارشد موسسه همکار آقای ملک پور با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان مشاوره حقوقی شوید.
  موفق و پیروز یاشید

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شرایط شما برای مهاجرت تحصیلی یا کاری قید نشده است
   پیشنهاد می شودبرای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 8. معصومه ابراهیمی گفته:

  من ۴۹سال سن دارم و کارشناس پرستاری با سابقه کار در اطاق عمل هستم ایا می توانم در کشور های عضو شنگن کار کنم

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و احترام.
   برای اخذ ویزاهای کاری بهترین زمان اقدام سن زیر ۴۰ سال می باشد و شرایط شما برای اقدام مناسب نیست.
   شما می توانید از طرق دیگر مهاجرتی اقدام کرده و پس از حضور در اروپا شروع به فعالیت نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 9. editor گفته:

  salam behtar hast az tarighe tahsili eghdam namaieed va inke keshvare porteghal yekam sharayetesh sakht hast va sakht visa midahad ama mitonid shansetono emtehan konin va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ