مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه می باشد ؟ بهترین راه های مهاجرت به کانادا ۲۰۱۸ و قوانین مهاجرت تحصیلی به کانادا و راه های اخذ اقامت کانادا چگونه است ؟ راه های اخذ ویزی تحصیلی کانادا  چیست ؟ شرایط  مهاجرت تحصیلی به کانادا چگونه است ؟ اقدامات لازم جهت  مهاجرت تحصیلی به کانادا به چه صورت می باشد ؟ هزینه های تحصیل در کانادا به چه صورت است ؟ چگونه می توان با  مهاجرت تحصیلی به کانادا به اخذ اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل دست پیدا نمود ؟ از شرایط تحصیل در دانشگاه های کانادا و قوانین اخذ پذیرش تحصیلی از کانادا تا چه اندازه مطلع هستید ؟ می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط مهاجرت تحصیلی به کانادا و شرایط مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل و اخذ اقامت کانادا به صورت تلفنی و رایگان در رابطه با  مهاجرت تحصیلی به کانادا و شرایط اقامت بعد از تحصیل در کانادا مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید ، بهتر است پیش از اقدام نهایی، چند نکته درباره این کشور بدانید.

برخی از دلایلی که تحصیل در کانادا را برای متقاضیان جذاب می کنند، از قرار زیر هستند:

استانداردهای بالا و کنترل کیفیت تحصیلی در کانادا سبب شده است مدارک تحصیلی صادره از دانشگاه های کانادا ، راه را برای ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی و همچنین یافتن شغل های پردرآمد هموار می کند خیلی از اشخاص به کانادا لقب اروپای آمریکا را داده اند زیرا کشوری زیبا با امکانات آمریکا ست لیکن امنیت اروپا را دارد.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک

 

مدارک تحصیلی صادره از کانادا ، در سراسر جهان معتبر هستند و در سطح مدارک دانشگاهی صادره از انگلستان و آمریکا به شمار می آیند.

کیفیت زندگی و تحصیل در کانادا، در زمره بالاترین سطوح بین المللی به شمار می آید، اما هزینه زندگی و شهریه دانشگاه های کانادا نسبت به آمریکا و انگلستان اندکی پایین تر است و سالانه به حدود ۱۰ تا ۱۲ هزار دلار می رسد. البته باید این نکته را نیز مد نظر داشت که تحصیلات کارشناسی ارشد در انگلستان تنها یک سال به طور می انجامد در حالی که طول تحصیلات کارشناسی ارشد در کانادا، دو سال است. لذا بی اغراق میتوان گفت بر خلاف زعم خیلی از اشخاص ، تحصیل در انگلستان ارزان تر از کانادا می باشد.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین در باب  مهاجرت تحصیلی به کانادا

در خصوص  مهاجرت تحصیلی به کانادا می توان بیان نمود که با توجه به این که تقریبا نمایندگانی از همه نژادهای مردم جهان در کانادا زندگی می کنند، به راحتی می تواند از غذاهای بومی هر یک از مناطق جهان و یا فعالیت های فرهنگی مربوط به این فرهنگ ها در کانادا بهره مند شد. در واقع، راهنمای دانشجویان بین المللی می تواند به شما کمک کند که با گروه ها و سازمان های قومی گوناگون در ارتباط باشید.

اگر چه شما متقاضیان  مهاجرت تحصیلی به کانادا ممکن است با فرهنگ دوستانه و باز کانادا آشنایی داشته باشید، شاید این را ندانید که سازمان ملل متحد، به طور مستمر این کشور را به عنوان یکی از بهترین جاهای دنیا برای زندگی بر می گزیند. شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در کانادا، از همان آزادی هایی بهره مند می شوید که شامل شهروندان کانادا نیز می شود.

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   سرمایه گذاری در كانادا با كمترين هزينه و ریسک

 

کانادا کشوری است دو زبانه و در زمینه آموزش زبان، از زمره کشورهای پیشرو جهان به شمار می آید. از آنجا که یادگیری زبان های فرانسوی و انگلیسی، بخشی ضروری از آموزش عالی در کانادا است ،  شما می توانید تسلط خود را به هر یک از این زبان ها ارتقا بخشید.

محیط دانشگاه های کانادا، از تازه ترین فناوری ها و امکانات مدرن بهره مند است. امکانات ورزشی دانشگاه ها، در سطح استانداردهای المپیک است و به راحتی می توان سالن های کنسرت و نمایشگاه های هنری را در این دانشگاه ها یافت.

شما متقاضیان عزیز  مهاجرت تحصیلی به کانادا همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی وین در اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص  مهاجرت تحصیلی به کانادا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره دریافت نمایید .

از آنجا که پژوهش، یکی از بخش های کلیدی تحصیلات عالی در کانادا است، شما از فرصتی مطلوب برخوردارید که از این محیط پژوهشی بیشترین بهره برداری را داشته باشید. در کانادا، دولت و بخش خصوصی از پژوهش حمایت می کنند که زمینه هایی را همچون ارتباطات، دارو، کشاورزی، فناوری کامپیوتر و محیط زیست را در بر می گیرد.

در محیط دانشگاهی پویا و پیشرفته، شما افزون بر دستیابی به دانش و مهارت در زمینه های تحلیلی و ارتباطی، از توانایی هایی همچون فن بیان، ارتقاء خلاقیت، و افزایش اعتماد به نفس برخوردار می شوید. اساتید همواره آماده هستند که در دروس و پژوهش ها به شما کمک کنند.

متقاضیان  مهاجرت تحصیلی به کانادا نیز می توانند با بهره مندی از مدارک آموزشی کانادایی و سابقه کار در این کشور، برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق تحصیل  اقدام کنند. برای اطلاعات بیشتر درباره چگونگی مهاجرت به کانادا پس از پایان تحصیل در این کشور، می توانید مقالات راجع به  مهاجرت تحصیلی به کانادا را در سایت موسسه حقوقی ملک پور با دقت مطالعه نموده و با اطمینان خاطر بیشتری برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام نمایید .

شاید این مطلب نیز برایتان مفید باشد:   روش های مهاجرت به اتریش

 

سالانه آمارهایی گوناگون درباره رتبه بندی علمی دانشگاه ها در کانادا منتشر می شود. از جمله معتبرترین رتبه بندی ها، در نشریه مکلین و با عنوان Maclean’s University Rankings است. هدف از این رتبه بندی ها، اطلاع رسانی به متقاضیان ادامه تحصیل است و معیار این رتبه بندی ها، عواملی است همچون ویژگی های دانش آموختگان، کلاس ها، دانشکده ها، مسائل مالی، کتابخانه و شهرت دانشگاه.

بر پایه رتبه بندی مؤسسه مکلین، در زمینه دانشگاه های جامع کانادا که در همه مقاطع دانشجو می پذیرند، دانشگاه دالهوس رتبه نخست را دارد و پس از آن، دانشگاه ویکتوریا، دانشگاه واترلو، و دانشگاه نیو برانزویک، رتبه های بعدی را دارند.

در دانشگاه های پزشکی، دانشگاه مک گیل رتبه نخست را دارد و دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه تورونتو، رتبه های بعدی را در اختیار دارند.

در پایان بحث  مهاجرت به کانادا و مهاجرت تحصیلی به کانادا و اخذ اقامت کانادا به صراحت می توان بیان نمود که متقاضیان  مهاجرت تحصیلی به کانادا همواره خواهند توانست که برای  مهاجرت تحصیلی به کانادا در تمام مقاطع اقدام نموده و از طریق موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در باب و هزینه های تحصیل در کانادا و  مهاجرت تحصیلی به کانادا و چگونگی اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا و چگونگی اخذ ویزای تحصیلی کانادا و مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایند .

9 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام تشکر فراوان برای وقت با ارزشی که صرف پاسخگویی به سوالات ما میکنید،من ملیحه قدیانی ۲۴ ساله و متاهل هستم دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک گرایش هواشناسی هستم کارشناسی هم در رشته ی فیزیک تحصیل کردم،بسیار مشتاق مهاجرت به یکی از سه کشور چین،کانادا و استرالیاهستم ،میخواستم بدونم با توجه به رشته ی تحصیلی بنده اگر برای مطالعه مقطع دکتری بخوام اقدام کنم کدام کشور بهتر است در کدام کشور هزینه های زندگی پایین تر است ؟همسر من ۳۳ ساله هستند مدرک کارشناسیشون رو در رشته ی متالوژی گرایش ذوب فلزات گذروندن و در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع ارشد در رشته ی MBA هستند مهارت های زیادی در زمینه ی ذوب فلزات و جوشکاری دارند . حدود ۱۰ سال در این زمینه فعالیت شغلی داشته اند در حال حاضر مدیر فروش بخش سازمان ها و ارگانهای پاناسونیک در ایران هستند با توجه به شرایط و مهارت های ایشون کدام کشور را توصیه میکنید؟چون در صورت مهاجرت ایشون باید توان کار در کشور مقصد را داشته باشند.

  پاسخ
 2. محمد جواد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  جناب ملک پور میخواستم ببینم امکان بورس برای ۲سال دوم مقطع کارشناسی یعنی ۲سال ایران کارشناسی بخوانیم و بعد ۲سال بعدی رو بورسیه بگیریم چقدر شانس هست

  پاسخ
 3. جواد گفته:

  سلام من کلاس دوم دبیرستان هستم خیلی دوست دارم به کانادا مهاجرت کنم و نمیخوام اینجا کنکور بدم . میخواستم ببینم ایا امکانش هست ؟؟ چجوری میشه بورسیه شد و رایگان در دانشگاه های سطح متوسط کانادا تحصیل کرد ؟؟ حتما باید پولی رو پرداخت کنیم؟
  در ضمن زبان رو هم به خوبی بلدم ولی هنوز مدرکم رو نگرفتم تا انشالله سال دیگه . ممنون خیلی زود جواب بدید.

  پاسخ
 4. MJA گفته:

  سلام و عرض ادب ..
  اخیرا در کانال تلگرام درباره ی شرایط تحصیل در کانادا بدون نیاز به مدرک زبان پست هایی گذاشتید. بنده با یکی از دفاتر همکار شما تماس گرفتم تا شرایط کلی رو بپرسم و اطلاعاتی کسب کنم . اما آقای پشت تلفن مشاوره ای به من ندادند و پیشنهاد کردن که دفترشون مزاجعه کنم و با پرداخت ۸۵ هزار تومن حق المشاوره اطلاعات راجع به تحصل در کانادا و شرایظ ویزا شدن رو حضوری کسب کنم.

  البته بنده چند بار سعی کردم با دفتر وین برای این موضوع تماس بگیرم که تماس برقرار نشد. لطف کنید راهنمایی بفرمایید و در باره ی کار موسسه همکار شما و موضوع تحصیل در کانادا و هزینه ها و شهریه توضیحی به بنده بدبد..

  با تشکر

  پاسخ