مهاجرت قاچاقی به اتریش و بررسی آن

مهاجرت قاچاقی به اتریش ، شرایط و چگونگی مهاجرت قاچاقی به اتریش و اخذ اقامت از طریق پناهندگی در اتریش ، مراحل و خطراتی که در این مسیر شما را تهدید می کند و مراحل مهاجرت از این روش را در این مقاله به طور کامل و تخصصی مورد بررسی قرار خواهیم داد. شرایط پناهندگی در اتریش چگونه است؟ مزایا و معایب پناهندگی در اتریش چیست؟ آیا مهاجرت قاچاقی به اتریش روش درستی است؟ چه خطراتی در مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی شما را تهدید می کند؟ آیا روشی مناسب را می توان جایگزین پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به اتریش نمود؟ ما در این مقاله ضمن پاسخ به این قبیل سوالات تمام موارد و نکات مربوط به این روش مهاجرت قاچاقی به اتریش را به صورت نوشتار درآورده ایم تا شما عزیزان نسبت به این روش آگاه شوید و جان و مال خود را به خطر نیندازید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به اتریش را ندارد و این مقاله صرفا به دلیل کسب اطلاعات شما می باشد. متاسفانه خیلی از افراد با عدم آگاهی در این مسیر خطرناک قدم می گذارند و مورد فریب افراد سودجو قرار می گیرند. اگر شما تصمیم برای مهاجرت  و اخذ اقامت اتریش دارید به شما پیشنهاد می دهیم قبل از هر اقدامی با آگاهی کامل قدم بگذارید و شرایط خود را توسط وکلای مجرب مورد بررسی قرار دهید تا بی گدار به آب نزنید و از روش های قانونی مهاجرت و اخذ اقامت اقدام نمایید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با ارائه خدمات آنلاین می تواند شما سروران را در جهت روش های قانونی از جمله کار، تحصیل و سرمایه گذاری برای مهاجرت به اتریش شما را راهنمایی نماید تا بتوانید با آرامش خاطر قدم بگذارید و همچنین می توانید ارتباط تلفنی برقرار نمایید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

مهاجرت قاچاقی به اتریش
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و شرایط عمومی
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و کنوانسیون ژنو
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و خطرات آن
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و کیس های پناهندگی در اتریش
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و مراحل آن
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و روش های جایگزین
  • مهاجرت قاچاقی به اتریش و سخن پایانی

ارتباط با مشاورین ما

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت قاچاقی به اتریش و شرایط عمومی

اتریش یکی از کشورهایی است که از لحاظ جغرافیایی در اروپای مرکزی واقع شده است. پایتخت اتریش شهر وین می باشد که ۱۰ سال متوالی بهترین شهر دنیا شهرت پیدا کرده است. کشورهای هم مرز آن، مجارستان، اسلواکی، ایتالیا، آلمان، لیختن اشتاین،جمهوری چک، اسلوونی وسوئیس می باشند.

اتریش بر روی نقشه - موقعیت جغرافیایی اتریش - اتریش کجاست؟

آلمانی به عنوان زبان رسمی این کشور شناخته شده است. اتریش با مساحت ۸۳٫۸۷۸ کیلومتر مربع حدود ۸٫۸۲۲٫۲۶۷ نفر جمعیت را دارا می باشد. سالانه افراد زیادی برای مهاجرت به اتریش اقدام می کنند. به طور کلی مهاجرت به اتریش از شش روش امکان پذیر است که این روش ها از جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد. متاسفانه خیلی از افراد بدون آگاهی از روش های قانونی، پناهندگی به اتریش و مهاجرت قاچاقی به اتریش را انتخاب می کنند و جان و مال خود را به خطر می اندازند. مهاجرت قاچاقی به اتریش ممکن است از طریق دریا و یا زمینی باشد که در هر دو صورت خطرات بسیاری را با خود به همراه دارد. آخرین آمار تعداد پناهندگان به اتریش و مهاجرت قاچاقی به اتریش در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد:

نمودار آمار تعداد پناهندگان به اتریش و مهاجرت قاچاقی به اتریش

راهنمای نمودار فوق به این شرح است :

  • خط بالایی : تعداد کل پناهندگان به اتریش
  • خط سبز رنگ پایینی : تعداد پناهندگان پذیرفته شده
  • خط قرمز : تعداد پناهندگان ریجکت شده

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی به خارج از کشور – قسمت اول

مقاله مرتبط

اقامت اتریش از طریق پناهندگی

مهاجرت قاچاقی به اتریش و کنوانسیون ژنو

در این قسمت از مقاله به اینکه چگونه کنوانسیون ژنو شکل گرفت و به طبع آن قوانین پناهندگی به اتریش وضع گردید تا افراد بتوانند بر این اساس اعلام پناهندگی کنند خواهیم پرداخت. پس از اتمام جنگ جهانی دوم که افراد بسیاری از مردم در سراسر دنیا آواره شدند، بسیاری از صاحب منصبان در سراسر جهان تصمیم گرفتند که بتوانند این مساله را حل کنند و حامی افرادی باشند که اگر در کشور خود از لحاظ جانی، مالی و شرایط روحی در وضعیت مناسبی ندارند بتوانند به آن ها کمک کنند. به همین جهت پس از جنگ جهانی دوم در بین بسیاری از کشورها کنوانسیونی به نام ژنو صورت گرفت که اکثریت کشورهای جهان در این کنوانسیون ژنو عضو شدند تا بتوانند به افرادی که در کشور خود به دلایل مختلف از جمله، مذهب، رنگ پوست، عقیدتی سیاسی و …مورد شکنجه واقع شده اند پناه داده شود. طبق این قانون اکثریت کشورهای جهان این شرایط را برای افرادی که مورد شکنجه واقع می شوند فراهم آورده اند که اگر شخصی در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفت بتواند در یکی از کشورها درخواست پناهندگی کند.

ناهندگی اتریش و امکان پناهنده شدن در این کشور بر اساس قرارداد کنوانسیون وضعیت پناهندگان سازمان ملل متحد که در تاریخ 28 ژوئیه 1951 به تصویب رسید امکان پذیر می باشد و کشور اتریش با به عضویت در آمدن در این کنوانسیون متعهد گردیده است که از حقوق پناهجویان حمایت کند. با به اجرا در آمدن مفاد این کنوانسیون در 22 آوریل 1954 ،کشورهای عضو این کنوانسیون در قبال حق زندگی عادی برای همه انسان ها فارغ از هر نژاد و مذهبی ، متعهد شدند و از حقوق پناهجویان حمایت کنند. حال باید دید بر اساس تعریف کنوانسیون، شما جز آن دسته از افرادی می باشید که برای پناهندگی اتریش واجد الشرایط می باشید یا خیر ؟ بر طبق تعریف کنوانسیون عنوان پناهنده به شخصی اطلاق می شود که در کشور خود به یکی از دلایلی همچون دلایل نژادی ، مذهبی ، ملیتی، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص و همچنین عقاید سیاسی مورد تهدید و آزار و اذیت جدی باشد و اگر در کشور خود بماند خطرات جدی و جانی او را تهدید می کند. اگر شما نیز یکی از این دلایل را دارید میتوانید با قبول مخاطرات آن برای پناهندگی درخواست کنید .

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی به خارج از کشور ـ قسمت دوم

مقاله مرتبط

پناهندگی

مهاجرت قاچاقی به اتریش و خطرات آن

متاسفانه خیلی از افراد با عدم آگاهی در زندگی خود تصمیمات اشتباه می گیرند که این تصمیمات جبران ناپذیر می باشد. این روزها بحث مهاجرت در خیلی از کشورها رواج یافته است و افراد سودجو با از ساده بودن متقاضیان مهاجرت سوء استفاده نموده و تنها به دلیل نفع شخصی خود، جان و مال آن ها را به خطر می اندارند. خیلی از افراد سودجو هستند که به مردم پیشنهاد مهاجرت قاچاقی به اتریش را می دهند. در این مسیر غیر قانونی خطرات بسیاری وجود دارد که خیلی از افراد متاثر از آنها در گذشته و حال، جان خود را از دست داده اند. برای پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به اتریش به صورت غیر قانونی افراد را از راه دریا با قایق و یا راه های صعب العبور زمینی عبور می دهند، که خیلی از افراد در این مسیر به دلایل مختلف جان خود را از دست می دهند. افرادی که برای مهاجرت مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی بصورت قاچاقی اقدام می کنند هیچ گونه اطلاعات هویتی و بانک اطلاعاتی از شخص جایی ثبت نمی شود. این مقاله توسط متخصصین موسسه ملک پور گردآوری شده و به صورت نوشتار در آمده است هرگونه سوء استفاده و کپی برداری غیر قانونی می باشد. این بدان معناست در مهاجرت قاچاقی به اتریش که اگر اتفاقی در طول مسیر برای شخص رخ دهد هیچ اثری از آن نخواهد بود. بهتر است شما عزیزان با آگاهی کامل برای مهاجرت به اتریش قدم بردارید تا خطرات ناشی از این روش مهاجرت قاچاقی به اتریش شما را تهدید نکند.

مهاجرت از طریق پناهندگی | خطرات پناهندگی | پناهندگی به خارج از کشور

مهاجرت قاچاقی به اتریش و کیس های پناهندگی در اتریش

برای مهاجرت قاچاقی به اتریش می بایست کیس پناهندگی ارائه دهید. کیس ها با توجه به شرایط فرد متفاوت هستند که در ادامه به شرح هرکدام خواهیم پرداخت:

کیسی های مذهبی

در جهت مهاجرت قاچاقی به اتریش افرادی که در کشور خود از دین و مذهبی پیروی می کنند که این امر مورد قبول و تأیید کشورشان نیست و قوانین کشورشان اجازه فعالیتهای مذهبی را به آن افراد نمی دهند. به عنوان مثال افرادی که در ایران یهودی، مسیحی و… هستند و مورد شکنجه واقع می شوند می توانند در یکی از کشورهای عضو کنوانسیون ژنو ( که اتریش نیز جزء آنهاست ) اعلام پناهندگی کنند.

کیس های نژادی و قومی

افرادی که در کشور خود به دلیل تبعیض نژادی ، رنگ پوست و … مورد آزار و اذیت قرار می گیرند و در این حالت برای دیگر کشورها درخواست پناهندگی می کنند.

کیس های سیاسی

افرادی که از لحاظ عقیدتی شرایط خاص دارند و دارای عقاید سیاسی هستند و در زمینه های مختلف سیاسی فعالیت می کنند و به همین دلیل در کشور خود مورد شکنجه قرار می گیرند.

کیس های اجتماعی

افرادی که در گروه های اجتماعی مثل شیطان پرستی و… فعالیت می کنند و فعالیتشان در کشور متبوع آنها غیر قانونی باشد، می توانند در کشورهای عضور کنوانسیون ژنو اعلام پناهندگی کنند.

کیس های وضعیت جنگی

افرادی هستند که در کشورشان جنگ بوده و یا در حال جنگ هستند و از وضعیت کشور خود ناراضی هستند و مورد آزار و اذیت قرار می گیرند، نیز واجد الشرایط ارائه درخواست پناهندگی به کشورهای عضو کنوانسیون ژنو هستند.

پناهندگی در خارج از کشور | مهاجرت از طریق پناهندگی | آیا پناهندگی خوب است؟

مهاجرت قاچاقی به اتریش و مراحل آن

افرادی که برای مهاجرت قاچاقی به اتریش اقدام می کنند و خود را به نحوی به کشور اتریش می رسانند می بایست به پلیس اتریش درخواست خود را اعلام نمایند. به محض اینکه به ایستگاه پلیس رسیدند به طور کامل اموال شخصی آنها و اینکه از چه راهی در کشور اتریش حضور به عمل آورده اند مورد بررسی قرار می گیرد. مدارک هویتی هر شخص را از او می گیرند و به طور تخصصی از او بازجویی می کنند که به چه دلیل کشور مبدا را به قصد پناهندگی به اتریش ترک کرده است. پس از انجام این پروسه باید در Erstaufnshmestelle برای پناهندگی ثبت نام کنند. در مرحله اول طبق قانون دوبلین شخص متقاضی نباید قبل از ورود به اتریش از کشور دیگری گذشته باشد. در این حالت ممکن است شخص ۴۸ ساعت بازداشت شده تا این امر مورد بررسی قرار گیرد. اگر مطابق قانون دوبلین تشخیص داده شود که فرد پیش از اعلام درخواست پناهندگی به دولت اتریش ، به یک کشور اروپایی دیگر درخواست پناهندگی داده یا از طریق ویزای آن کشور به اروپا ورود نموده است، به وی یک هفته فرصت می دهند که برای تجدید نظر درخواست دهد.

با توجه به درخواست شما به دوبلین اگر جواب نهایی منفی باشد دولت اتریش در مدت زمان شش ماه می بایست شما را از کشور اخراج کند. اگر به هر دلیلی نتوانند شما را اخراج کنند، کشور اتریش می بایست پرونده شما مورد بررسی قرار دهد و مسئولیت آن را بر عهده گیرد و این پروسه ممکن است تا ۱۸ ماه به طول بی انجامد. اگر پرونده شما طبق قوانین دوبلین نباشد متقاضی که درخواست پناهندگی داده می تواند کارت سفید را دریافت کند. کارت سفید به این معنا می باشد که دولت اتریش مسئولیت پرونده پناهندگی شما را بر عهده می گیرد و شما می توانید در اتریش به راحتی حضور داشته باشید. در مرحله بعدی مصاحبه ای توسط مقامات BFA (Bundesamt fur Fremdenwesen) با شخص پناهنده صورت می گیرد. در این مصاحبه می بایست دلیل کافی برای پناهنده شده را متقاضی ارائه دهد. در این مرحله شخصی به عنوان مترجم زبان برای متقاضی در نظر گرفته می شود.

 پس از مصاحبه برای اینکه شخص دادگاهی شود می بایست یک مشاور حقوقی و یا یک وکیل برای خود داشته باشد. تا زمانی که پرونده شخص مورد بررسی قرار گیرد ممکن است حدود یکسال به طول بی انجامد. برای افرادی که برای مهاجرت قاچاقی به اتریش اقدام می کنند، حداقل مزایا و حقوقی که برای پناهجویان در نظر گرفته می شود شامل: محل اقامت، مراقبت های پزشکی، غذا، بیمه درمانی و مبلغی در ماه به عنوان کمک هزینه داده می شود. این مزایا شامل افرادی می شود که در مدت زمان مشخص شده به تعهدات خود عمل کرده باشند.

مهاجرت به اتریش - شرایط مهاجرت به اتریش

مهاجرت قاچاقی به اتریش و روش های جایگزین

افرادی که در پی مهاجرت قاچاقی به اتریش هستند می بایست نسبت به خطراتی که در مطالب فوق تنها گوشه ای از آنها شرح داده شد آگاه باشند. شما می توانید برای اینکه با آرامش خاطر برای آینده خود برنامه ریزی کنید و قدم بردارید روش های قانونی مهاجرت به اتریش را جایگزین روش غیر قانونی مهاجرت یا پناهندگی به اتریش نمایید. شما می توانید از روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج برای مهاجرت به اتریش اقدام کنید که در ادامه به طور خلاصه به آن ها خواهیم پرداخت:

مهاجرت به اتریش از طریق کار

علاوه بر مهاجرت قاچاقی به اتریش یکی از روش های مهاجرت به این کشور اخذ ویزای کار می باشد. کشور اتریش با توجه به اینکه در مشاغلی خاص نیاز به نیروی کار دارد این اجازه را به برخی از کارفرما ها داده است که بتوانند نیروی کار بین المللی را به خود جذب کنند. در این صورت اگر از سمت شرکت یا کارفرمایی در کشور اتریش Job Offer داشته باشید می توانید از طریق ویزای کار به اتریش مهاجرت نمایید. ویزای کار اتریش به صورت امتیاز بندی می باشد. شما می بایست امتیازات لازم را دریافت نمایید تا بتوانید ویزای کار را اخذ کنید. اگر شغل شما جز مشاغل مورد نیاز این کشور باشد علاوه بر ویزای Job Offer اتریش می توانید ویزای جست و جوی کار ۶ ماهه را از این کشور دریافت فرمایید که فرصتی برای کاریابی در این کشور داشته باشید. نمودار نرخ بیکاری در کشور اتریش را در طول سالیان در ادامه ملاحظه می فرمایید :

نمودار نرخ بیکاری در اتریش از سال 2010 تا 2019

مراجعه به لینک های زیر اطلاعات بیشتری را من باب انواع روشهای مهاجرت کاری به اتریش در خدمت شما عزیزان قرار خواهد داد:

مقاله مرتبط

اخذ اقامت اتریش از طریق کار

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد مقایسه ویزای کار آلمان و اتریش

مقاله مرتبط

ویزای جستجوی کار Job Seeker اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

تحصیل در اتریش یکی از طرق مهاجرت به این کشور می باشد. همان طور که مستحضر هستید نظام آموزشی کشور اتریش رایگان است؛ به همین جهت سالانه افراد زیادی برای تحصیل در این کشور درخواست اخذ ویزای تحصیلی اتریش را می دهند. شما می توانید در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا برای این کشور اقدام نمایید. اخذ ویزای تحصیلی برای اتریش فرصتی است برای شما که بتوانید کار پیدا کنید و بتوانید نوع ویزای خود را ویزای کار تبدیل نمایید و بتوانید با پرداخت بیمه و مالیات بعد از ۵ سال اقامت دائم کشور اتریش را دریافت کنید. دانشجویان در اتریش می توانند به کار حین تحصیل مشغول شوند. همچنین امکان بردن همراه را با خود به اتریش خواهند داشت.

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

محصول ویدئویی آموزش اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد نکات مهم تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش
تحصیل دکترا در اتریش
تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اتریش
تحصیل مهندسی در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در اتریش یکی از بهترین و جذاب ترین نوع اقامت در این کشور محسوب می شود. با توجه به اینکه وین ۱۰ سال متوالی بهترین شهر دنیا شناخته شده است، سالانه افراد زیادی برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام می کنند. برای سرمایه گذاری در اتریش روش های گوناگونی وجود دارد که می توان برای مثال ثبت شرکت ( قرمز، سفید، قرمز )، خودحمایتی و استارتاپ را نام برد که هر کدام بنا به حساس بودن نیازمند بررسی دقیق و کامل هستند که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آنها می توانید وارد لینک های زیر شده و به طور کامل اطلاعات کسب کنید.

نمودار نرخ مصادره اموال اتریش ـ سرمایه گذاری یورویی

مهاجرت به اتریش - اخذ اقامت اتریش - پاسپورت اتریش - ویزای اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

ثبت شرکت در اتریش
اقامت دائم اتریش با سرمایه کم
اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

برای مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج شما می بایست با فردی که شهروند و تبعه این کشور است ازدواج کنید. ازدواج شما باید واقعی باشد تا بتوانید ویزای ازدواج دریافت کنید. فردی که با تبعه اتریشی ازدواج می کند، می تواند به تبعه آن اقامت این کشور را دریافت کند. البته لازم به ذکر است که اقامت شما از ابتدا یکساله می باشد و هر سال تمدید می شود و پس مدت ۵ سال می توانید اقامت دائم کشور اتریش را اخذ نمایید.

ازدواج در خارج از کشور - مهاجرت به خارج از کشور از طریق ازدواج

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

ازدواج با خارجی

مهاجرت به اتریش از طریق تولد

همان طور که مستحضر هستید به طور کلی کشورها از دو قاعده خون و خاک پیروی می کنند. بر اساس قوانین اتریش، این کشور از سیستم خون تبعیت می کند. این بدان معناست که اگر فرزندی در خاک این کشور به دنیا باید تابعیت خود را از والدینش دریافت می نماید. یعنی اگر پدر یا مادرش ایرانی باشد، فرزند هم ایرانی می باشد و به وی تابعیت اتریشی تعلق نخواهد گرفت.

تولد در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت از طریق تولد

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد قواعد تولد در خارج از کشور

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت اتریش از طریق تولد

پرچم اتریش - مهاجرت به اتریش - ویزای اتریش - پاسپورت اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش

مهاجرت قاچاقی به اتریش و سخن پایانی

مهاجرت قاچاقی به اتریش، خطرات ناشی از پناهندگی به اتریش یا مهاجرت قاچاقی به این کشور و روش های جایگزینی که برای مهاجرت به اتریش امکان پذیر است و توضیحات تکمیلی از پناهندگی در این مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. همان طور دریافتید اگر هدفتان مهاجرت قاچاقی به اتریش می باشد باید بدانید خطرات بسیار شما را تهدید خواهد کرد. خیلی از افرادی که مهاجرت قاچاقی به اتریش را انتخاب نمودند جان و مال خود را از دست دادند و متاسفانه توسط افراد سودجو به مرگ متوسل شدند. بهتر است که شما هم از تجربیات افرادی که در مسیر پناهندگی جان یا مال خود را از دست دادند استفاده کنید و با آگاهی کامل قدم بگذارید و به جای تصمیم نادرست سعی کنید با روش های قانونی برای مهاجرت به اتریش اقدام کنید. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن بهترین وکلای مجرب و کاردان و مشاوران متخصص شما را در جهت مهاجرت قانونی به اتریش راهنمایی نمایند. شما می توانید با تماس تلفنی رایگان از مشاوره متخصصین ما بهره مند شوید. همچنین شما عزیزان می توانید در انتهای این مقاله سوالاتتان را در زمینه مهاجرت قاچاقی به اتریش مطرح نمایید تا متخصصین ما درست ترین پاسخ را برای سوال شما به اشتراک بگذارند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ