مهاجرت و اقامت در اتریش

مهاجرت و اقامت در اتریشمهاجرت و اقامت در اتریش

مهاجرت و اقامت در اتریش و طرق مختلف اخذ اقامت اتریش در این مقاله به صورت کلی مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. مهاجرت و اقامت در اتریش نیز مانند دیگر کشورها دارای روش های مختلفی است که شما با توجه به اهداف و شرایط خود می توانید بهترین روش را انتخاب کنید. با توجه به درخواست های فراوان شما بر روی وب سایت های ملک پور و سوالات شما در باب مهاجرت و اقامت در اتریش، طرق مختلف اخذ اقامت اتریش را در دسته بندی زیر خدمت شما بیان می کنیم.

·         مهاجرت تحصیلی

·         مهاجرت کاری

·         مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

·         مهاجرت از طریق ازدواج

·         مهاجرت از طریق پناهندگی

·         مهاجرت از طریق تولد فرزند

با توجه به گستره بالای سوالات در باب مهاجرت و اقامت در اتریش موسسه ملک پور اقدام به برگزاری وبینارهای آموزشی متعددی در این زمینه کرده است. با شرکت در این جلسات آموزشی که در انتهای آن ها جلسات پرسش و پاسخ با جناب ملک پور انجام می شود بسیاری از ابهامات شما در این زمینه برطرف می شود.

موسسه ملک پور در باب مهاجرت و اقامت در اتریش ویدیو کوتاهی را تهیه کرده است که تمامی اطلاعات اصلی و مهم را به طور کامل در اختیار شما قرار می دهد، ضمنا فایل فشرده صوتی همین ویدیوها  نیز با دقت زیاد به همین موضوع می پردازد، این فایلها برای مدتی کوتاه مجانی در اختیار شماست و می توانید هم اکنون آنها را دانلود نموده و ذخیره نمایید.

مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق ویزای تحصیلی

با توجه به رایگان بودن دانشگاه های اتریش، این روش عملا یک فرصت استثنایی برای مهاجرت و اقامت در اتریش می باشد. با تحصیل در دانشگاه های اتریش که شرایط ان برای مقاطع و رشته های مختلف متفاوت است، علاوه بر تحصیل در دانشگاه های با امکانات عالی و سطح بالا این فرصت برای شما به وجود می آید که بعد از تحصیل مشغول به کار شوید. بعد از اتمام تحصیل به شما فرصت یکساله داده می شود که به جستجوی کار رفته و در صورت یافتن کار مناسب به شما اقامت اتریش اهدا می شود.

مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق ویزای کاری

برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان، اتریش، کانادا، استرالیا، نیوزلند و سایر کشورهای که این امکان وجود دارد، اقدام نمایید. برای همه این کشورها بجز آلمان باید در یک سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. این امتیاز بندی براساس مهارت زبان، سابقه کاری، سن و … تعیین می شود و با توجه به نوع ویزای که می خواهید برای آن اقدام کنید باید حداقل های مربوط به آن را کسب کنید.

برای دریافت این نوع ویزا شما باید حتما باید پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی داشته باشید و یا برای شغل های که در این کشور کمبود احساس می شود اقدام کنید. ویزای کاری در در اتریش و دریافت کارت قرمز سفید قرمز از ۶ روش قابل دستیابی است که بررسی کامل آن ها از حوصله این مقاله خارج است. طبیعتا ویدیوها و وبینارهای آموزشی که در این زمینه وجود دارد بهترین گزینه برای دریافت مشاوره در این باب است.

مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق سرمایه گذاری

اتریش نیز مانند دیگر کشورهای با اقتصاد قوی در جذب سرمایه گذار خوب عمل کرده است. زیرا امکاناتی که به سرمایه گذار اعطا می شود در سطح بالای قرار دارد و همچنین سود سرمایه گذاری مناسب است و می توان سرمایه گذاری را یکی از بهترین طرق مهاجرت و اقامت در اتریش دانست. برای سرمایه گذاری در اتریش نیز چندین روش وجود دارد. روش های بیزینس پلن، ثبت شرکت، استخدام در شرکت و ارائه طرح های مبتکرانه از روش های سرمایه گذاری در اتریش است. برای مثال با سرمایه پنجاه هزار یوروی نیز می توان برای مهاجرت به اتریش اقدام کرد.

با توجه به اهمیت بالای موضوع سرمایه گذاری در اتریش و میزان سرمایه ای که در این میان است موسسه ملک پور خواهشمند است که حتما از کسانی که در امر مشاوره و سرمایه گذاری دارای تجربه فراوان هستند مشاوره بگیرید. در این زمینه نیز وبینارهای کاربردی وجود دارد که همه اصول سرمایه گذاری در آن ها بیان شده است.

مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق پناهندگی

موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي MIE اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نمي دهند و اين مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهي عموم از مضرات و خطرات پناهندگي مي باشد. این روش برای کسانی که در کشورهای مختلف از نظر سیاسی دچار شده اند معمولا استفاده می شود. موسسه ملک پور علی رغم تسلط کامل به قوانین و شرایط این موضوع از انجام امور پناهندگی دوری می کند.

فایل صوتی موسسه ام ای ای که برگرفته از صحبت های آقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین) در باب مهاجرت و اقامت در اتریش در ادامه برای آن دسته از عزیزانی که مایل به شنیدن فایل صوتی و جهت سهولت در امر دانلود ارائه شده است.

مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق ازدواج

بر خلاف ایران که فقط ازدواج با مرد ایرانی سبب اهدای تابعیت به همسر می شود. در اغلب کشورها تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد. اتریش نیز از این قاعده مستثنی نیست و ازدواج با شخص اتریشی سبب اهدای اقامت می شود. بعد از مهاجرت و اقامت در اتریش و کسب اقامت این کشور و بعد از گذشت چند سال شما می توانید برای اخذ تابعیت این کشور اقدام کنید. اگر شما شخصی را در اتریش برای انجام این کار دارید موسسه ملک پور می تواند در انجام امور حقوقی شما را یاری کند.

مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق تولد فرزند

تولد فرزند در اتریش در نهایت می تواند به دریافت اقامت برای والدین منجر شود. اما مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق تولد فرزند معمولا پیشنهاد نمی شود و بهتر است که فرزندان از طریق ویزای والدین برای اخذ اقامت اتریش اقدام کنند. بعد از گذشت چند سال از تولد فرزند به او پاسپورت اتریشی اهدا می شود و بعد از آن نیز پدر و مادر می توانند برای امور اقامت و تابعیت اقدام کنند.

جمع بندی کلی در خصوص مهاجرت و اقامت در اتریش و پیشنهاد موسسه ملک پور در این خصوص

کشور اتریش با توجه با به امکانات فراوانی که در آن وجود دارد می تواند مقصد بسیار خوبی برای مهاجرت باشد. تسهیلات زندگی که در این کشور ارائه می شود با کشوری همچون سوییس قابل مقایسه است ولی هزینه زندگی در اتریش به نسبت سوییس پایین تر است و به همین دلیل کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالا است.

همانطور که در بالا عرض کردیم توضیح کامل روش های مهاجرت و اقامت در اتریش نیازمند زمان و بررسی بیشتر است. موسسه حقوقی ملک پور پیشنهاد می کند که شما در در ابتدا از طریق مقالات متعددی که بر روی سایت های مختلف ملک پور وجود دارد دامنه اطلاعات خود را افزایش دهید و سپس با شرکت در وبینارهای تخصصی مهاجرت و اقامت در اتریش به رفع ابهامات خود بپردازید.

در نهایت از تمام عزیزانی که تا پایان مقاله مهاجرت و اقامت در اتریش همراه ما بودند نهایت تشکر را داریم. امیدوار است که این مقاله به میزانی هر چند اندک اطلاعات شما را در خصوص مهاجرت به اتریش افزایش داده باشد. موسسه حقوقی ملک پور در تمام امور مهاجرتی همراه شما خواهد بود.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (13 نظرات, میانگین: 4٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 پاسخ
 1. روشنک گفته:

  سلام
  من میخوام برای اقامت موقت ۶ ماهه اقدام کنم که بتونم در حرفه ای که دارم کار پیدا کنم و مشغول بشم البته برای اتریش، لطفا راهنمایی میکنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر منظورتون ویزای جستجوی کار هست باید حداقل امتیاز رو بدست بیارید تا بشه اقدام کرد. لطفا ویزای جستجو کاری اتریش رو با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 2. خالد نوری گفته:

  میخوام اقامت فرانسه بگیرم کجا باید مراجعه کنم راهنمایی کنید لطفا من افغان هستم خودم کارت آمایش دارم همسرم با پسرم ندارند میشه برای من کاری بکنید

  پاسخ