مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و بررسی شرایط اقامت دندانپزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندان پزشکان در اروپا ، مسیر مناسب مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشكان در اروپا و همچنین مراحل معادلسازی رشته های پزشکی و زیر شاخه های آن به منظور مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشكان در اروپا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. مراحل معادلسازی به جهت مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا چه میزان زمانبر خواهد بود؟ اخذ اقامت پزشکان و دندان پزشکان در اروپا ، کانادا و آمریکا از چه طرقی امکان پذیر است؟ کوتاهترین مسیرهای مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان کدامند؟ برآنیم در این نوشتار در رابطه با رشته های پزشکی و دندان پزشکی و مراحل سپری نمودن پروسه مهاجرت صاحبین مشاغل پزشکی و دندان پزشکی را به کشورهای مختلف و اخذ اقامت از آن طریق را به صورت کامل و مفصل خدمت شما سروران شرح دهیم. موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش در راستای افزایش سطح آگاهی شما سروران، مقالات بسیاری در رابطه با تحصیل پزشكی و راه های مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان عزیز در كلیه سایتهای ملك پور ارائه نموده تا مطلب مورد نظر خود را با استفاده از كلیدواژه ملك پور در گوگل جستجو نموده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید با كلیه دفاتر موسسه حقوقی ملك پور تماس حاصل فرمایید و با مشاوره رایگان تلفنی شرایط خود را بررسی نموده و اطلاعات بسیاری كسب نمایید.كارشناسان و متخصصان حقوقی ملك پور آماده اند تا شما سروران را در مسیر یافتن مسیر مناسب در این امر خطیر یاری رسانند.

مهاجرت برای پزشکان و دندان پزشکان
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط عمومی اقامت دندانپزشکان در اروپا
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق کار
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق تحصیل
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و دانشگاه های برتر پزشکی در اروپا
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در آلمان
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اتریش
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در سوئد
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در انگلستان
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در دانمارک
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در کانادا
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در نروژ
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در هلند
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در آمریکا
 • مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط عمومی اقامت دندانپزشکان در اروپا

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا از جمله مطالبی است که دغدغه بسیاری از هموطنان پزشک دندانپزشک ما می باشد. اینکه بهترین مسیر به جهت اخذ اقامت اروپا و در کل کشورهای top جهان برای کلیه پزشکان کدامیک خواهد بود را می توان از نقطه نظرهای بسیاری بررسی نمود. پزشکان و دندانپزشک می توانند با راههایی نظیر ثبت شرکت ، کارآفرینی و خرید ملک به کشورهای متعدد ورود نمایند؛ اقامت موقت و یا در برخی کشورها اقامت دائم اخذ نمایند و در نهایت با طیب خاطر به طی مراحل معادلسازی بپردازند. چرا که به منظور کار در تخصصهای مختلف پزشکی ، نظام پزشکی هر کشوری قوانین و قواعد خاص خود را دارد که به جهت کار در هر کشور باید تاییدیه نظام پزشکی کشور مقصد را دریافت نمود. دریافت این تائیدیه در اکثر کشورها در گروی سپری نمودن دوره های معادلسازی در کشور مقصد می باشد که این پروسه بسته به قوانین کشور مقصد مدت زمان مشخصی به طول خواهد انجامید. لازم به ذکر است پزشکان و دندانپزشکانی که تمایل به مهاجرت و کسب اقامت دائم و پاسپورت دارند، در ابتدای مسیر باید به زبان کشور مقصد مسلط گردند و می توان گفت اولین مرحله معادلسازی تسلط کامل به زبان کشور مقصد می باشد. در ادامه می توانید راههای مناسب مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اخذ اقامت دندانپزشکان در اروپا به همراه شرایط تحصیل پزشکی و مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان در کشورهای پیشرفته اروپایی ، کانادا و آمریکا را مطالعه نمایید.در ادامه نموداری مبنی بر نیاز اروپا به نیروی كار پزشكان را مشاهده خواهید نمود:

نمودار آمار مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل تخصص برای دندان پزشکان و پزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق کار

بسیاری از پزشکان و دندانپزشکان عزیز تمایل به مهاجرت کاری دارند ، این امر میسر خواهد بود در صورتی که به کشور مورد نظر از طریق تحصیلی ورود نموده و پروسه های معادل سازی را سپری نمایند. چرا که نظام پزشکی کشورهای مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و همچنین متقاضیان پزشک و دندانپزشک به جهت مهاجرت حتما باید به زبان کشور مقصد آشنایی و تسلط داشته باشند. مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان امکان پذیر خواهد بود، اما گذراندن کلیه دوره های همسان سازی مدارک تحصیلی و در برخی موارد گذراندن دوره های کارآموزی الزامی خواهد بود. بسته به قوانین کشور مقصد و شرایط متقاضی مدت دوره معادل سازی حدود یک الی دو سال بطول می انجامد و با توجه به قوانین نظام پزشکی کشور مورد نظر گاهی نیاز به قبولی در آزمونها پس از دوره معادلسازی می باشد که پس از طی تمامی مراحل ذکر شده متقاضی قادر به ارائه درخواست مجوز کاری و در نهایت اخذ اقامت کاری گردد. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از پانزده سال سابقه در امر مهاجرت و به کار گیری وکلا و متخصصین زبده در امر مهاجرت آماده است تا شما سروران را در راستای هدفتان یاری نماید. به منظور کسب اطلاعات دقیقتر و بررسی شرایط خود توسط کارشناسان می توانید به کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید. همچنین می توانید با جستجوی مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا و دیگر کشورها با استفاده از کلید واژه ملک پور مقالات مرتبط در کلیه سایتهای ملک پور یافته و اطلاعاتی به روز ، دقیق و موثق دست یابید.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص تحصیل تخصص برای دندان پزشکان و پزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق ثبت شرکت

از جمله راحت ترین راهها به جهت مهاجرت، سرمایه گذاری می باشد که ثبت شرکت ، خرید ملک ،کارآفرینی  و همچنین در برخی کشورها خودحمایتی از جمله انواع آن محسوب می گردد. ثبت شرکت که یکی از انواع طرق مهاجرت می باشد می تواند راهی مناسب به جهت مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا گردد. جامعه پزشکان و دندانپزشکان به دلیل توان مالی مناسب می توانند از ثبت شرکت  به منظور بهانه ای جهت ورود و در نهایت کسب اقامت دائم استفاده نمایند و در اثنای اقامت مراحل معادسازی خود را انجام دهند. در برخی کشورها به محض ثبت شرکت امکان دریافت اقامت دائم وجود دارد که می توان راه مناسبی برای پزشکان محسوب گردد، چرا که دیگر محدودیت زمانی به جهت انجام کلیه مراحل معادلسازی وجود ندارد و متقاضیان می توانند با آرامش خاطر این پروسه را سپری نمایند. به شما سروران توصیه می نماییم ویدئوی آموزشی که در راستای مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اقامت  دندانپزشکان در اروپا توسط جناب استاد ملک پور ( دانشجوی دکترای حقوق در اروپا) در دست تهیه است را از دست ندهید و همینطور کلیه مقالات سایتهای ملک پور در زمینه ثبت شرکت و سرمایه گذاری در خارج از کشور را می توانید با جستجو در گوگل با استفاده از کلیدواژه ملک پور یافته و اطلاعات دقیقی کسب نمایید. بر این اساس از شما دعوت می کنیم که در این خصوص به مقالات بهترین کشور برای سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در اروپا و سرمایه گذاری یورویی مراجعه فرمایید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت در اتریش

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اروپا از طریق تحصیل

تحصیل و به صورت کلی مهاجرت تحصیلی می تواند از راههای مهاجرت برای پزشکان و دندان پزشکان و اقامت دندان پزشکان در اروپا باشد؛ چرا که به جهت ادامه تحصیل می توان این مسیر را انتخاب نمود. لازم به ذكر است برای پزشكان و دندانپزشكانی كه مهاجرت كاری را انتخاب می نمایند ، شرایط کمی می تواند دشوار باشد؛ زیرا به منظور تحصیل رایگان ابتدا باید فرد متقاضی به زبان رسمی کشور مقصد تسلط داشته باشد. به منظور تحصیل پزشکی و دندان پزشکی به صورت رایگان، متقاضیان باید در آزمونهای ورودی که به زبان رسمی کشور مقصد برگزار می گردد، مسلط باشند. به منظور تحصیل به زبان انگلیسی متقاضیان باید شهریه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی را بپردازند. لازم به ذکر است اگر دانش آموزان تمایل به تحصیل در رشته های پزشکی در اروپا داشته باشند، باید دوره های پیش پزشکی را طی نمایند و پس از آن جهت تحصیل رایگان آزمون ورودی داده و در صورت قبولی وارد دانشگاه گردند و در صورت تمایل به تحصیل با پرداخت شهریه می توانند دانشگاههای معتبر انگلستان که در سطح جهان از اعتبار بسیار بالا و پروسه زمانی کوتاهتر انتخاب نموده، همچنین دانشگاههای معتبر کشور جمهوری چک و یا تحصیل در دانشگاههای کشور اتریش و همین طور کشوری قدرتمند نظیر دانمارک را به جهت تحصیل در رشته های پزشکی انتخاب نمایند. از آنجایی که در ادامه در رابطه با کشورهای نام برده توضیح داده شده ، توصیه می کنیم مقاله تحصیل پزشکی در جمهوری چک را از دست ندهید چرا که اطلاعات بسیار جالبی بدست خواهید آورده و می توانید با آگاهی کامل به جهت تحصیل پزشکی این کشور را انتخاب نمایید.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و دانشگاه های برتر پزشکی در اروپا

به منظور مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان و اخذ اقامت دندانپزشکان در اروپا می توان از طریق تحصیل نیز اقدام نمود. در این راستا انتخاب دانشگاه بسیار مهم می باشد. تعداد کمی از دانشگاههای پزشکی هستند که می توان به صورت رایگان در آنها به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی پرداخت. کسب نمره قبولی در آزمونهای پزشکی آنها و همچنین تسلط به زبان رسمی کشور مقصد و دادن آزمون ورودی پزشکی این دانشگاه به آن زبان از الزمات آنها محسوب می گردد. در ادامه تلاش نمودیم تعداد بسیاری از دانشگاههای معتبر در اروپا را که رایگان هستند و دانشگاههای معتبری که خصوصی هستند و می توان به زبان انگلیسی تحصیل نمود و شامل هزینه می گردند خدمت شما سروران معرفی نماییم و اطلاعات مختصر و مفیدی در این رابطه خدمت شما سروران ارائه دهیم.

لیست بهترین دانشگاههای جهان برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در آلمان

مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به قصد ادامه تحصیل یا کار به آلمان حاوی نکات بسیار مهمی می باشد که آنها را متذکر خواهیم شد. کشور آلمان از پزشکان و دندان پزشکان مدرک زبان B2 آلمانی می خواهد و حتما باید یک سوپروایزر (استاد راهنما ) را از داخل ایران بیابند و ضمن مکاتبه با وی و قادر به متقاعد نمودن استاد راهنمای خود از داخل ایران شوند و سپس با یک بیمارستانی در آلمان قرارداد ببندند و آن بیمارستان در آلمان، آن پزشک را بخواهد. پس از آن وزارت کار آلمان نیز آن کار را مورد تایید قرار دهد و… . ناگفته پیداست که شرایط مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به آلمان نیز با شرایط فوق الذکر بسیار طاقت فرسا و زمان بر خواهد بود. زیرا گرفتن مدرک زبان B2 آلمانی در ایران چیزی حدود یک سال و نیم زمان خواهد برد و از همه مهمتر اینکه پیدا کردن یک سوپروایزر و متقاعد ساختن آن از داخل ایران یک توان بسیار بالا و وقت کثیری را نیازمند می باشد .

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به آلمان

حتی اگر این کار باز هم عملی باشد ممکن است که استاد سوپروایزر در آلمان برای پزشک یا دندان پزشک ایرانی وقت مصاحبه حضوری تعیین کند و برفرض مثال اعلام دارد که برای هفته بعد باید در آلمان حضور داشته باشد ، اما متاسفانه پروسه گرفتن ویزا برای ورود به آلمان در بهترین حالت حدود ۵ تا ۶ ماه زمان می برد و اگر شخص پزشک دلیل بیاورد که حضور او در این مصاحبه ۶ ماه طول میکشد، ممکن است استاد سوپروایزر این دلیل را قبول نکند و در نهایت ویزای او رد می شود . پس در نتیجه وقت مصاحبه از بین میرود و  مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به آن نتیجه مثبت و مورد رضایت منجر نخواهد شد .به منظور اخذ نکات کلیدی و مهم در رابطه با مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان و اخذ اقامت دندانپزشکان در آلمان مقاله تحصیل پزشکی در آلمان بسیار راهگشا خواهد بود. در لیستی از دانشگاههای پزشکی معتبر آلمان را خدمت شما سروران ارائه نمودیم.

لیستی از دانشگاههای پزشکی معتبر آلمان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در اتریش

پزشکان و دندان پزشکان در اتریش می توانند یک پذیرش PHD را در کورس PHD کلینیکال اتریش گرفته و به زبان انگلیسی به مدت ۳ یا ۴ سال تحصیل نمایند. کشور اتریش از پزشکان و دندانپزشکان هیچ مدرک زبانی را نمی خواهد و هیچ گونه آزمون یا معادل سازی را برای مدرک پزشکی آنها انجام نخواهد داد .مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به اتریش از بهترین روشهای مهاجرتی قلمداد می شود. در خصوص مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان می توان بیان نمود که پس از اینکه پزشکان و دندانپزشکان به راحتترین و کوتاه ترین طریق ممکن به کشور اتریش ورود پیدا کردند، می توانند در همان ۶ ماه اول فعل یا شاخه ی پزشکی خود را انتخاب کنند و در آن شاخه ی انتخابی مشغول به تحصیل در دوره PHD کلینیکال شوند؛ ضمن اینکه استاد سوپر وایزر خود را نیز در همین مدت پیدا می نمایند. بعد از پایان این دوره پزشکی و دندان پزشکی سریعا میتوان وارد دوره تخصص پزشکی و دندانپزشکی در كشور اتریش شده و تخصص خود را نیز گذراند و یا اینکه برای گرفتن تخصص به کشور آلمان ، آمریکا ، انگلیس یا هر کشور دیگری بدون هیچ محدودیتی انتقالی گرفت. كشور اتریش امکانات و موقعیت های فوق العاده مفیدی را در اختیار پزشکان قرار می دهد که اصلا قابل قیاس با هیچ شرایط دیگری نخواهد بود. به این صورت که پزشکان به راحتی می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه با خود ببرند و همسر و فرزندان او نیز از تحصیل رایگان دولت اتریش برخوردار شوند. شایان ذکر است که پس از گذشت یک سال به راحتی می توانند ماهیانه بین ۳ تا ۴ هزار یورو از استاد راهنمای خود حقوق دریافت نمایند و هزینه ی زندگی خود را از این طریق پوشش دهندو مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به اتریش این امکان را به آنها می دهد که در حدود ۲۵ شاخه پزشکی تخصص خود را دریافت نمایند.

دانشگاه های اتریش برای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی

به جهت دریافت اطلاعات کامل و صحیح مطالعه مقاله تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اتریش را از دست ندهید، در ادامه با دانشگاههای معتبر پزشکی در اتریش آشنا خواهید شد.

لیست دانشگاههای معتبر پزشکی در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در تحصیل رایگان در آلمان و اتریش

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در سوئد

دولت سوئد نیز از پزشکان و دندان پزشکان مدرک زبان سوئدی می خواهد؛ یعنی در مقایسه پزشکان و دندان پزشکان به کشورهای آمریکا، انگلیس و آلمان ، مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به سوئد در عمل ده برابر سخت تر و دشوار تر خواهد بود. زیرا برای ورود باید مدرک زبان سوئدی را ارائه دهند. آزمون زبان سوئدی نیز اصلا در ایران و حتی دبی نیز برگزار نمی گردد و شخص پزشک یا دندان پزشک باید برای گرفتن یک مدرک زبان سوئدی ویزای سوئد را اخذ کرده و پس از ۶ ماه به سوئد رفته و در آزمون زبان سوئدی در خود این کشور شرکت نمایند و باز هم آیا قبول بشود آیا قبول نشود؟ و برفرض قبولی بعد از این مرحله باید وارد مرحله ی معادل سازی شوند. بنابراین مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان برای کشور سوئد نیز اصلا پیشنهاد نمیگردد اما همانگونه که در این مقاله وعده داده بودیم، شرایطی فوق العاده و بسیار ویژه را برای مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان شرح خواهیم داد که یکی از بهترین شرایط در زمینه مهاجرت به حساب می آید و روزانه متقاضیان زیادی را در همین راستا مشاوره می نماییم .در ادامه به معرفی برخی دانشگاههای معتبر پزشکی سوئد خواهیم پرداخت.

جدول دانشگاههای معتبر پزشکی سوئد

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در تحصیل رشته های پزشکی در خارج از کشور

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در انگلستان

کشور انگلیس مراحلی را شبیه آمریکا برای مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان اعمال می کند؛ به این صورت که مدرک پزشکی آنها را از طریق آزمونی به نام plap1 و plap2 معادل سازی خواهد کرد و اگر در این آزمون موفق و قبول شوند، پس از آن باید ماهی حدود ۵ هزار پوند هزینه تحصیل پرداخت کنند. از این رو مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به انگلیس نیز چندان با میل و رضایت آنها مطابق نمی باشد، زیرا مدرک پزشکی آنها را به عنوان یک مدرک پزشکی قبول نداشته و معادل سازی و آزمون حتما باید برای قبل از ورود به دوره های تخصص در انگلستان صورت بگیرد.

به جهت کسب اطلاعات دقیق و تکمیلی در رابطه با تحصیل پزشکی و تحصیل دندان پزشکی در انگلستان و مهاجرت پزشکان و دندانپزشكان و همچنین اقامت دندانپزشکان در اروپا می توانید این عناوین را با استفاده کلیدواژه ملک پور در گوگل جستجو نموده و مطالب دقیق و موثق را از کلیه سایتهای موسسه حقوقی ملک پور در یابید. در ادامه به معرفی دانشگاههای معتبر پزشکی در انگلستان خواهیم پرداخت.

لیست دانشگاههای معتبر پزشکی در انگلستان

تحصیل دندانپزشکی در انگلستان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در دانمارک

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به کشور دانمارک و اقامت در این کشور به این صورت می باشد که در ابتدای امر بتوانند دوره های معادلسازی را با موفقیت سپری نمایند و همچنین به زبان دانمارکی (دنیش) تسلط یابند. در صورتی که متقاضیان پزشک و دندانپزشک در کشوری غیر از دانمارک تحصیلات خود را در این رابطه تکمیل نموده باشند و چندین سال سابقه کاری در تخصص خود داشته باشند، می توانند جهت کار و کسب اقامت اروپا از طریق معادلسازی اقدام نمایند. اقامت از این طریق سبب ساز یادگیری زبان دانمارکی خواهد شد و چنانچه در آزمون های تخصصی پزشکی نمرات قبولی را کسب نمایند، موفق به دریافت اجازه اقامت خواهند شد. لازم به ذکر است مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان از طریق سپری نمودن مراحل معادلسازی به آنها اجازه کار نمی دهد و متقاضیان تنها با کسب مجوز کاری  قادر به کار ضمن تحصیل خواهند بود. در صورتی که در حین تحصیل بیمارستانی به متقاضیان پیشنهاد کارآموزی با حقوق ارائه نمایند، می توانند مشغول به کار گردند. اگر متقاضیان موفق به اخذ مجوز به جهت کار در تخصص خود نشدند، قادر خواهند بود تا پایان دوره معادلسازی به جهت تأمین برخی از هزینه های خود در شغل های دیگری مشغول به کار گردند که در این زمینه نیز نیاز به اخذ مجوز کاری می باشد. به منظور اخذ مجوز کاری ارائه قرارداد ، میزان حقوقی دریافتی و رعایت تمامی مفاد در رابطه با قانون کار در کشور دانمارک الزامی می باشد.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به دانمارک

به جهت کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان و کسب اقامت دندانپزشکان در اروپا و همچنین پزشکان عزیز می توانید به مقاله کار پزشکان در دانمارک مراجعه نمایید. همچنین به جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود می توانید به کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان و متخصصین مجرب شما را در این امر مهم یاری رسانند. در ادامه به معرفی دانشگاههای پزشکی کشور دانمارک خواهیم پرداخت:

لیست دانشگاههای پزشکی کشور دانمارک

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط عالی مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به دانمارک

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص شرایط عالی مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به دانمارک

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در کانادا

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان به کانادا نیز با سپری نمودن دوره های معادلسازی میسر خواهد بود. در ابتدای امر مدرکی که به جهت کار پزشکی باید دریافت نمود، مدرکMD  می باشد که دوران رزیدنتی را دوره  POST-MD می نامند. به دلیل بالا بودن هزینه های تحصیل پزشکی در کانادا به پزشکانی که به مهاجرت به کانادا را انتخاب می کنند. پیشنهاد می گردد در یکی از رشته های مدیریت مرتبط به بیمارستان پذیرش اخذ نمایند. دریافت این پذیرش به جهت ورود به کشور کانادا خواهد بود که در همین اثنا کلیه اقدامات مرتبط با معادلسازی را با هزینه های متناسبتر انجام گردد. پس از گذراندن مراحل معادلسازی که همان دوران کارآموزی در بیمارستانها محسوب می گردد، متقاضیان می توانند در آزمون های(MCAT) که مختصر شده عبارت Medical College Admission Test می باشد، شرکت نموده و نمره قبولی را کسب نمایند. لازم به ذکر است دانش آموزانی که تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور کانادا را انتخاب می کنند، باید بدانند که می توانند در ابتدای امر در مقطع لیسانس یکی از رشته های علوم پایه را تحصیل نموده و در نهایت در آزمون (MCAT) شرکت کرده و در صورت قبولی، به ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و دندان پزشکی بپردازند. مجموعا از این طریق، مدت زمان تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی همان ۷ سال می باشد که به صورت معمول تحصیل در رشته پزشکی عمومی هم همین میزان زمانبر خواهد بود. به منظور کسب اطلاعات دقیقتر و بیشتر در رابطه با تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا می توانید مقاله مرتبط با آن را با استفاده از کلیدواژه ملک پور جستجو نموده و به کلیه مقالات سایتهای ملک پور دست یابید. همچنین به جهت بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات می توانید به دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان در این رابطه برخوردار گردید.کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور آماده اند تا شما سروران را در این راستا یاری رسانند.در ادامه به جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان جدولی از لیست اسامی دانشگاههای معتبر کانادا در رشته پزشکی و رتبه جهانی آنها آماده گردیده است تا تحقیقاتی هدفمند برای شما عزیزان ایجاد گردد.

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در نروژ

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در نروژ امکان پذیر خواهد بود. به منظور مهاجرت به کشور نروژ پزشکان و دندانپزشکان می بایست در ابتدای امر مانند دیگر کشورها به زبان رسمی نروژ یعنی زبان نروژی تسلط یابند تا موفق به سپری نمودن کلیه مراحل معادلسازی گردند. در این رابطه یافتن مدرسین و آموزشگاههایی که زبان نروژی را تدریس نمایند، در ایران دشوار می باشد. متقاضیان باید در کشور نروژ در کلاسهای زبان نروژی شرکت نمایند.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به نروژ

در امتداد این مسیر و در مراحل بعدی پزشکان به منظور معادلسازی باید دوره های کارآموزی در بیمارستانهای نروژ را سپری نمایند که این پروسه معمولا به مدت یکسال به طول خواهد انجامید. پس از سپری شدن این مدت کلیه مدارک پزشکی متقاضیان تایید شده و پزشکان و دندان پزشکان می توانند جذب بازار کار کشور نروژ گردند و همین طور در رشته های تخصصی مورد نظر ادامه تحصیل نمایند.در ادامه به معرفی دانشگاههای معتبر نروژ که رشته های پزشکی ارائه می گردند خواهیم پرداخت:

لیست دانشگاههای معتبر نروژ که رشته پزشکی را ارائه می نمایند

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در هلند

کشور هلند دارای دانشگاههای پزشکی بسیار معتبر در سطح جهانی می باشد. پزشکان و دندانپزشکان به جهت مهاجرت به هلند  و اخذ اقامت كاری باید مراحل ذیل را طی نمایند.

 1. اخذ ویزای بلند مدت به منظور سپری نمودن کلیه مراحل
 2. یادگیری زبان هلندی در سطح b2 ، لازم به ذکر است زبان هلندی در شهرداری های شهرهای این کشور به صورت رایگان تدریس می گردد.
 3. قبولی در آزمون AKV که این آزمون در راستای سنجش میزان مهارت و دانش عمومی متقاضی گرفته می شود.
 4. قبولی در آزمون BI که این آزمون در راستای اثبات برابری سطح دانش پزشکی متقاضی با استانداردهای کشور هلند برگزار می گردد.
 5. در صورت قبولی در آزمونهای نام برده متقاضی باید در یکی از بیمارستانهای هلند دوران کارآموزی خود را آغاز نماید.
 6. پس از اتمام تمامی مراحل ذیل متقاضی می تواند در BIG ثبت نام نماید و مشغول به یافتن کارفرمای مناسب گردد.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان به هلند

مراحل نام برده معمولا مدت زمانی نظیر ۳ الی ۴ سال به طول می انجامد و طولانی و یا کوتاه بودن آن به سرعت یادگیری زبان هلندی توسط متقاضی بستگی خواهد داشت.در صورتی که دانش آموز هستید و تمایل به تحصیل در کشور زیبا و توسعه یافته هلند را دارید، می توانید مقاله تحصیل پزشکی در هلند را مطالعه فرمایید تا بصورت کاملا دقیق و تخصصی اطلاعات لازمه را کسب نمایید. در ادامه به معرفی دانشگاههای معتبر هلند خواهیم پرداخت:

لیست دانشگاههای معتبر هلند

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و شرایط اقامت دندانپزشکان در آمریکا

امکان مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان برای ادامه تحصیل و در کنار آن کار کردن به کشور آمریکا وجود دارد اما عملی کردن این امر دور از سختی و دشواری نخواهد بود. به این صورت که آمریکا برای مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان دو امتحان بسیار سخت به زبان انگلیسی به نام (USMAL) دارد که بعد از این امتحان باید چند سال دیگر نیز تحصیل کنند تا موفق شوند به دوره های تخصص ورود پیدا کنند؛ یعنی در واقع در مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به آمریکا معادل سازی مدرک پزشکی از طریق آزمونهای بسیار سختی که گرفته می شود انجام می پذیرد و این اقدام بسیار جای سوال دارد که آیا بعد از سپری کردن مراحل سخت و دشوار آیا ویزا میشود و یا خیر؟ و مهمتر از همه پزشکی که برای آمریکا اقدام می کند و قصد گرفتن تخصص یا کار در کنار تحصیل دارد آیا در این نوع آزمونها قبول می شود یا خیر؟ با وجود این تفاسیر مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به آمریکا در اکثر موارد وقت مفید و طلایی پزشکان و دندان پزشکان را تلف و هدر خواهد داد اما موسسه حقوقی ملک پور برای مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان راهکارهای بسیار مفید و ارزنده ای را در توان علمی  خود دارد که در این مقاله به توضیح آن پرداخته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله تحصیل پزشکی و دندان پزشکی در آمریکا رجوع کنید.

مهاجرت پزشکان و دندان پزشکان به آمریکا

در ادامه به معرفی برخی دانشگاههای کشور آمریکا خواهیم پرداخت:

دانشگاههای معتبر آمریکا برای تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی

تحصیل داروسازی در آمریکا
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت پزشکان
مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا و سخن پایانی

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان ، مدت زمان پروسه و کلیه مراحل معادسازی جهت مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا و همچنین معرفی دانشگاههای معتبر با رتبه های بالای جهانی به جهت مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان و اقامت دندانپزشکان در اروپا در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. همانطور که در اثنای نوشتار ذکر شد از طرقی نظیر سرمایه گذاری که خود طرق متفاوتی دارد می توان جهت مهاجرت انتخاب نمود و در حین کسب اقامت دائم به طی مراحل معادلسازی با آسودگی خاطر پرداخت. از آنجایی که قشر پزشک و دندانپزشک از نظر توان مالی در جایگاه بالایی قرار دارند راههای بسیاری را می توانند به جهت مهاجرتی مناسب و کسب اقامت دائم و پاسپورت کشورهای پیشرفته اروپایی انتخاب نمایند و از خدمات رفاهی و اجتماعی در سطح بسیار عالی بهره مند گردند. در این نوشتار تلاش نمودیم کشورهای مورد استقبال جامعه پزشکی را به جهت مهاجرت به صورت دقیق و موثق مورد بررسی و تحلیل قرار داده و به منظور آشنایی شما سروران با دانشگاههای مطرح اروپایی ، کانادا و آمریکا اطلاعاتی را ارائه نماییم تا با آگاهی کامل مسیر خود را انتخاب نموده و سهم اندکی در راستا رسیدن شما عزیزان به آینده ای درخشان داشته باشیم.موسسه حقوقی ملک پور با به کارگیری وکلای مجرب در امور بین الملل و کارشناسان و متخصصان زبده در امور مهاجرت و اخذ اقامت آماده است تا به شما بزرگواران یاری رساند.صورت تمایل به اخذ اطلاعات کامل و بررسی شرایط خود می توانید به کلیه دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار گردید. بعلاوه می توانید سوالات و ابهامات ذهنی خود را در بخش کامنت های همین مقاله درج نموده تا در سریعترین زمان ممکن به پاسخ دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

148 پاسخ
 1. جمال گفته:

  با سلام. من دندانپزشک هستم ومشغول طبابت. سوالم این هست که برای مهاجرت به اروپا چه کشوری ساده ترین راه رو داره. و میزام هزینه احتمالی برای این مهاجرت چقدر هست. با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما برای تحصیل و یا کار نیاز به معادلسازی مدرک خواهید داشت . کشورهای دانمارک و سوئد ویزای مخصوص برای پزشکان و دندانپزشکان دارد که شما با اخذ پذیرش در دوره های زبان های رسمی این دو کشور علاوه بر آموزش زبان می توانید پروسه معادلسازی مدرک خود را انجام دهید .شما جند ساله هستید ؟

   پاسخ
 2. مائده گفته:

  سلام وقت بخیر
  دانشجوی سال سوم پزشکی عمومی سراسری هستم، بعد از اتمام عمومی برا گرفتن تخصص و کار قصد مهاجرت دارم. میخواستم بدونم بهترین کشورهای انگلیسی زبان که کم هزینه تر هم باشن کجاها هستن؟؟
  و برای پذیرش راحت تر گرفتن، در طول دوره ی عمومی چه پوینت هایی مهم تره؟ معدل بالا باشه یا مقالات بیشتر؟
  ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما برای گرفتن تخصص و همچنین کار در کشور های دیگر نیاز به معادلسازی مدرک دارید . برای معادلسازی پس از ارزشگذاری مدرک در صورت لزوم آزمون از شما گرفته می شود و بعد از قبولی در آزمون می بایست دوره ای را به صورت عملی گذرانده و سپس وارد نظام پزشکی آن کشور شوید . در هر صورت معمولا در اکثر کشورها قبولی در آزمون شرط اساسی و اولیه برای کار و ادامه تحصیل می باشد

   پاسخ
 3. Gulistan گفته:

  سلام من پزشک هستم ، و قصد تحصیل در یکی از رشته های تخصصی پزشکی در کانادا را دارم، آیا بعد از تمام کردن دوره ماستر یا دکتورا در کانادا اجازه کار بعنوان پزشک را خواهم داشت ، یا اینکه نیازمند معادلسازی MCCEE exam خواهم بود ؟ ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. salman گفته:

  سلام. ایا بعد از فارغ اتحصیل شدن در رشته دندان پزشکی در ایران ،نیازی به معادل سازی برای تخصص در المان هست ؟ با توجه به داشتنC1 مدرک المانی.
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. زینب گفته:

  سلام من تا سال اینده پزشکی عمومیمو تموم میکنم و دانشگاه سراسری خوندم. میخواستم بدونم اگ برای تخصص المان بخوام اقدام کنم با توجه ب چ شرایطی دانشگاه مورد نظرمو میتونم برم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 6. روژین گفته:

  با سلام و تشکر از راهنمایی های کامل و مفید شما. برای آمادگی آزمون معادلسازی آیا موسساتی هست که با شرکت در آن ها و آزمون های مشابه سال های قبل، برای آزمون اصلی آمادگی کسب کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 7. روژین گفته:

  با سلام. برای آزمون معادلسازی آلمان آیا منابعی اعلام می کنند که از از اون منابع بخونیم؟ درصورتی که جواب مثبت هست این منابع رو از کجا می تونیم به صورت الکترونیکی دانلود کنیم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 8. یاسمن گفته:

  سلام و خسته نباشید
  دانشجوی سال ۵ ام دندانپزشکی در ایران هستم، برای تخصص کدام کشور رو پیشنهاد میکنید و ایا مدرک دکتری عمومی ما را می پذیرند؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، با تشکر از دقت شما ، به زودی مقالات قدیمی وبسایت بروزرسانی خواهد شد و اطلاعات به روز به شما عزیزان ارائه می گردد.

   پاسخ
 9. دنیا گفته:

  سلاام. من متخصص دندانپزشکی کودکان هستم. دارای بورد تخصصی و به تازگی فارغ التحصیل شدم.
  علاقه مند به مهاجرت به امریکا یا کانادا هستم.
  میخواستم بدونم امکان قبول مدرک تخصص ایران وجود داره و اینکه چه چیزهایی برای مهاجرت لازمه ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای اکثر رشته های پزشکی باید مدارک شما در ابتدا معادلسازی گردد. اگر به دنبال راه سریع هستید دانمارک گزینه مناسبی است.

   پاسخ
 10. میعاد نیکیان گفته:

  باسلام و تشکر از اطلاعات دقیق موسسه ملک پور من پزشک ۲۸ ساله ای هستم که دوران خدمت و طرح خود را در ایران گذرانده ام برای مهاجرت به اتریش علاقه مندم که با شما و تیم ماهر موسسه شما مکاتبه کنم چون در کرمان زندگی میکنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شما می توانید با دفاتر تماس گرفته تا به صورت کامل شما را راهنمایی کنند. برای کشور اتریش باید مدارک را معادلسازی بفرمایید و سپس برای کار اقدام نمایید.

   پاسخ
 11. شیلا گفته:

  سلام من دندانپزشک عمومی هستم ولی مدرکم از اوکراین هست نظام پزشکی ایران هم گرفتم ، برای تخصص کدام کشور رو پیشنهاد می کنید ؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کشورهای انگلستان و آلمان از برای ادامه تحصیل گزینه های مناسبی هستند. برای آلمان باید رو سطح زبان کار کنید و برای انگلستان هم علاوه بر زبان باید سرمایه کافی برای ساپورت رو داشته باشید.

   پاسخ
 12. Mohammad گفته:

  سلام
  من دانشجو پزشکی سال سوم هستم
  میخواستم بدونم بعد از اتمام پزشکی و گذراندن طرح، مدرک من برای مهاجرت آزاد میشه؟!
  اگر نه برای آزاد شدن باید چیکار کرد؟!

  Rating: ۵
  پاسخ
 13. سارا گفته:

  سلام. من متخصص دندانپزشکی کودکان هستم. دارای بورد تخصصی و استادیار دانشگاه سراسری
  فعلا حدود ۲ سال از طرح ضریب کای بنده باقی مانده است.
  علاقه مند به مهاجرت به امریکا یا کانادا هستم.
  میخواستم بدونم آیا راه دشواری در پیش دارم یا شدنی هست ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، بله میشه برای کانادا اقدام کرد ولی به صورت مستقیم خیلی سخت هست. شما می تونین در ابتدا یه دوره مدیریتی کوتاه مدت برید و بعد برای رشته خودتون اقدام کنید. الان شرایطتش فراهم هست ولی باید مدرک زبان داشته باشید.

   پاسخ
 14. شیلا گفته:

  با سلام من دندانپزشک هستم فارغ التحصیل از دانسگاه شیراز ۵ سال سابقه کار دارم خواستم بدونم برای کار کردن در کشور اسپانیا باید چ اقداناتی انجام بدم ؟ سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، دوست عزیز برای کار در اسپانیا باید پیشنهاد کاری داشته باشید. شما می تونید در ابتدا مقالات کاریابی در اسپانیا رو مطالعه کنید و بعد با کارفرماها ارتباط بگیرید. البته با توجه به رشته به احتمال زیاد نیاز به معادلسازی مدارک دارید.

   پاسخ
 15. مژگان گفته:

  سلام.ایا در کشورهای سوئد یا المان یا اتریش برای پزشکان متخصص طبق گفته ها محدودیت سنی وجود دارد ؟ اگر بله تا چه سنی؟ واگر ممکنه ایا راهی هست برای مهاجرت به اون کشورها بدون شرط سنی؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، دوست گرامی مهاجرت پزشکان از چه طریق ؟ برای کار یا تحصیل ؟ برای کار معمولا محدویت سنی خاصی وجود ندارد و در ابتدا باید مدارک شما با مدارک مورد قبول آن کشور معادلسای شود. در حال حاضر بهترین کشورهای برای تحصیل پزشکی چک و انگلستان و برای کار کشور دانمارک از مناسب ترین گزینه است ، البته در نظر داشته باشید که کار پزشکان در دانمارک نیاز به بررسی بیشتری دارد که به زودی اطلاعات نهایی آن بر روی وب سایت های مختلف ملک پور منتشر خواهد شد. لطفا مقاله کار پزشکان در دانمارک رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 16. رضا جباری گفته:

  با سلام اینجانب ۳۷ ساله فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی از دانشگاه سنترو اسکولار فیلیپین دارای شماره نظام پزشکی از ایران و سابقه کاری ۱/۵ ساله درخواست ویزای تحصیلی برای تخصص دندانپزشکی در دانشگاه دولتی آلمان و اجازه کار در درمانگاه آلمان حین تحصیل با حقوق می باشم. با توجه به شرایطم آیا امکان پذیر است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام
   برای تحصیل و کار در آلمان باید در ابتدا مدارک شما با مدرک موردتایید اداره کار آلمان معادلسازی شوند. همچنین پزشکان باید از سطح بالایی دانش زبان آلمان بهرمند باشند تا بتوانند در آلمان کار کنند. پیشنهاد ما به شما معادلسازی مدارک برای کار در دانمارک است. لطفا مقاله کار پزشکان در دانمارک را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 17. ehsan گفته:

  با سلام بنده تخصص طب اورژانس هستم فارغ التحصیل دانشگاه شیراز ولی هنوز قسمت عمده ای از طرحم باقیمانده چطور و از چه طریقی و با ارایه ی چه مدرکی میشه برای ادامه تحصیل در اتریش اقدام کرد ضمن اینکه سهمیه من در قبولی تخصص آزاد بوده و بابت آزاد شدن مدرک تخصص و تعهدی که به دانشگاه شیراز و محل طرح دادم باید طرح تخصصی رو به اتمام برسانم
  ولی مدرک عمومی آزاده وطرح عمومی رو گذراندم
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تخصص باید در ابتدا با دانشگاه مورد نظر ارتباط برقرار کنید و بعد از تعیین سوپروایز امکان باید سطح زبان خود را تا C1 افزایش دهید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لیست رشته ها با توجه به دانشگاه متفاوت است، لطفا بخش دکترای سایت دانشگاه های اتریش رو مطالعه بفرمایید. اما به زودی مطلبی در این مورد در وب سایت های ملک پور منشر خواهد شد.

   پاسخ
 18. fateme گفته:

  سلام برای تحصیل در رشته دندانپزشکی بین کشورهای اکراین و لهستان و رومانی و مولداوی کدام را پیشنهاد میکنید و ب چ علت؟

  پاسخ
 19. Toktam گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من دندانپزشک هستم با سابقه ۵ ساله، مدرک دکترامو از فیلیپین گرفتم میخواستم ببینم برای گرفتن ویزای کاری هلند چه اقداماتی باید انجام بدم؟؟؟؟ ممنونم

  پاسخ
 20. نازنین گفته:

  سلام من ‌ و همسرم دندانپزشک هستیم و قبلا ویزای شنگن گرفتیم ولی اخیرا دو بار ریجکت شدیم ، امکان گرفتن ویزا یا اقامت اتریش رو داریم؟؟ سپاسگزارم

  پاسخ
 21. رضا گفته:

  سلام.من دندانپزشک عمومی هستم و خانمم پزشک عمومی هر دو به تازگی فارغ التحصیل شدیم. برای کار در سنگاپور امکانش هست راهنمایی کنید

  پاسخ
 22. Dr sara گفته:

  سلام
  من فارغ التحصیل ENT دانشگاه تهرانم و بورد هم دارم.معادل سازی مدرک من برای انگلیس با دو آزمون plap1 v 2 اگر به فرض انجام بشه بعدش امکان جراحی رو دارم؟؟؟
  با سپاس

  پاسخ
 23. دکتر قاسمی گفته:

  سلام بنده پزشکی را در دانشگاه شهید بهشتی به اتمام رساندم و همسرم هم رشته داروسازی را به اتمام رسانده.خواستم بدونم برای ادامه زندگی ،تحصل و کار انگلستان بهتر است یا امریکا؟خودمون به شخصه امریکا رو دوست داریم اما با این شرایطی که شما گفتین به نظر میاد امکانش نباشه که به راحتی مهاجرت کنیم!به نظر شما چه کنیم ما؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید برای کار یا تخصص اقدام نمایید که برای این کشورها باید کارفرما نیز داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 24. عادل دستبوس گفته:

  سلام من دندانپزشک و ۵۰ ساله هستم آیا ميتونم در دوره های کلینیکال شرکت کنم من مدارکم در آلمان تأیید شده

  پاسخ
 25. محمد پورعلی گفته:

  سلام
  من متخصص پروتز و استاد داشنگاه سراسری هستم میخاستم بدونم بلافاصله بعد از پایان طرح ضریب کا میتونم اقدام کنم ؟
  و اینکه قانون پذیرفتن مدرک تخصص در اتریش چگونه هست
  و ایا از الان هم میشه اقدام کرد یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید زرومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام اگر برای ویزای کار قصد اقدام را دارید باید در ابتدا مدارک خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 26. علی گفته:

  سلام
  من در کشور ترکیه در دانشگاه های دارای سلتیفیکای اکردیتاسیون رشته دندانپزشکی قبول شدم
  ایا میتونم برای تخصص به المان برم؟
  و اینکه اگه بتونم برم ایا مثله رشته پزشکی بورسیه ۴۵۰۰ یورویی میدن و بدون ازمون هست یا شرایط بورسیه و اینا متفاوته
  و همینطور اگه تماس بگیریم میتونیم ازتون مشاوره بگیریم چون من از شهرستان هستم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید شرایط شما توسط کارشناسان حقوقی بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. پریسا گفته:

  سلام …از آنجا که می خواهم مطب دندانپزشکی ۲۵ ساله ی خود را به آلمان منتقل کنم .به ترتیب چه اقدامانی لازم الاجراست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. حمیرا اکبری گفته:

  سلام ، من پزشک عمومی از دانشگاه آزاد تهران هستم ،کدام کشور های اروپایی این مدرک را قبول دارند؟ و اینکه امکان کار در گرجستان ذر زمینه پوست و زیبایی برای پزشکان عمومی هست ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. شمس گفته:

  با سلام ،من دندانپزشک هستم ،سابقه کار ۱۲-۱۳ سال،میخواستم ببینم امکان رفتن به اتریش برای دندانپزشکان در حال حاضر وجود داره؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله ولی در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید و سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. سپند گفته:

  سلام خسته نباشید
  من الان دانشجوی سال اخر رشته پزشکی از دانشگاه تهران هستم. میخواستم بدونم ایا بعد گرفتن مدرک پزشکی عمومی برای ادامه تحصیل در مقطع PhD با اولویت ریسرچ در کانادا باز هم نیاز معادل سازی از طریق امتحانات سخت هست یا این سختی ها فقط مربوط به کار در بالین و تحصیل در رشته های تخصص هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید و سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید و سپس بتوانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 31. sheida گفته:

  سلام من پزشک عمومی با بیست سال سابقه کار میخواستم بدونم بعد از معادل سازی مدرک برای ادامه تحصیل در رشته تخصصی هم شرایط سنی رو مهمه و احتمال ادامه تحصیل برای رشته تخصصی با شرایط سنی من هست یا خیر ممنونم

  پاسخ
 32. مژگان گفته:

  سلام من تخصص دندانپزشکی دارم و هییت علمی ضریب کا هستم همسرم داروساز هست برای مهاجرت به کشور اتریش برای کار از چه مسیری و با چه سرمایه ای باید اقدام کنیم؟ و ایا انتخاب کشور مقصد درست هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به بازار کار در ابتدا باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. سارا گفته:

  سلام، کدام کشورهای اروپایی مدرک تخصص پزسکی ایران رو قبول دارند و پس از معادل سازی میشود در پوریشن متخصص مشغول لکار شد و دیگر نیازی به گذراندن دوره تخصص نیست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در صورتی که قصد اخذ ویزای کار را دارید باید در ابتدا مدرک تحصیلی شما معادل گردد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. Ff12 گفته:

  سلام ۲۱ ساله هستم و به تازگی سال سوم تحصیلم در دانشگاه ازاد به اتمام رسیده، چطور میشود به اتریش رفت؟؟ صبرکنم تا مدرک بگیرم یا میشود الان هم رفت؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید اما در حال حاضر کشور اتریش مدرک دانشگاه آزاد را نمی پذیرد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. حسین گفته:

  سلام آقایون من تا دوسال دیگه رشته دندونپزشکیم تموم میشه و مدرک عمومی میگیرم شرایطش چیه برای کار نه تحصیل یعنی برای اشتغال به خارج برم حالا هر کشوری؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. Hmd گفته:

  با سلام من (٣١ سال)و همسرم (٣٦سال)هر دو دندانپزشك هستيم.براي گذراندن دوران پي اچ دي شهريه دانشگاه به چه صورت هست؟ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. ngr گفته:

  سلام ببخشيد اینطور که من متوجه شدم برای ادامه تحصیل تخصص دندانپزشکی در اتریش علاوه بر ۱/۵ سال که طول میکشه تا مدرک معادل سازی بشه ۴ سال هم مدت دوره ی phd clinical است و احتمالا ۴ سال هم طول دوره ی تخصص ، درسته ؟!

  پاسخ
 38. Parastoo گفته:

  سلام.میخواستم بپرسم دانشگاه توی روند مهاجرت تاثیر داره یا نه ؟ چون من شنیدم دانشگاه تهران معتبرترینه و خیلی راحت تر از بقبه دانشگاه ها میشه برای مهاجرت اقدام کرد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله تاثیرگذار خواهد بود اما باید اطلاعات خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. f گفته:

  سلام من سال دوم پزشکی از دانشگاه سراسری هستم . می خوام برای ادامه تحصیل به ایتالیا برم . امکان ادامه ی تحصیل در رشته ی پزشکی در این کشور وجود داره؟ امکانش هست ادامه ای ۲ سال رشته رو ایتالیا بخونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و اینکه میشه با ارائه ی مدرک قبولی در کنکور رشته ی قبول شده رو در خارج از کشور و درکشور اروپایی خوند؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل پزشکی در ایتالیا باید آزمون imat را شرکت نماید و در صورتی که قبول شوید می توانید برای این کشور اقدام داشته باشید که می توانید با کارشناسان حقوقی نیز مشاوره نمایید.

   پاسخ
 40. Zahra گفته:

  سلام
  من دانشجو پزشكي دانشگاه پرديس زنجان هستم.سوالي كه داشتم اينه كه دانشگاهي كه تو ايران مدرك عمومي ازش گرفتم مهمه؟اصلا شانسي براي مهاجرت به المان يا اتريش براي گرفتن تخصص دارم؟و اين كه نمرات و معدلم هم مهم هست يا خير؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله شانس دارید اما قبل از ورود به تخصص باید مدرک تحصیلی شما معادل سازی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. صادق گفته:

  با سلام و خسته نباشید . من از مسکو سال ۲۰۰۵ در رشته تخصص جراحی عمومی فارغ التحصیل شدم مدرک تخصصی مسکو در ایران ارزشیابی نمیشود فعلا در پزشک عمومی طبابت میکنم . خواهان مهاجرت کار پزشکی در خارج از کشور هستم لطفا راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا برای معادل سازی مدرک تحصیلی خود اقدام نمایید و سپس بتوانید جذب بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 42. محمد گفته:

  سلام.دندانپزشک فارغ التحصیل از دانشگاه ULBبروکسل/بلژیک هستم.(با اجازه کار و سابقه کار چند ساله). خواستم بی زحمت در مورد کار در ترکیه راهنمایی کنید.

  با تشکر

  پاسخ
 43. دریا گفته:

  سلام من دندانپزشک هستم ۴۶ سال سن دارم با ۲۰ سال سابقه کاری با بیمه در بخش دولتی در ایران. مدرک دندانپزشکی من از دانشگاه سراسری می باشد آیا امکان پذیرش برای PHD کلینیکال برای من وجود دارد؟ و اینکه اگر این پذیرش را بگیرم و سپس دوره ی تخصصی را بگذرانم سنم در حدود ۵۰ تا ۵۵ سال شود می توانم برای دریافت اقامت اتریش اقدام کنم؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه مدرک پزشک های ایران مورد تایید نمی باشد در ابتدا باید مدرک شما معادل سازی گردد و سپس بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن روش های متعددی برای اخذ اقامت وجود دارد که می توانید اقدام نمایید که برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای معادل سازی مدرک خود باید آزمونهای مربوطه را پشت سر بگذارید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. حماد گفته:

  سلام
  من دندانپزشک هستم ۳۵ سالمه ،همسرم هم ۳۵ ساله فوق لیسانس شیمی تجزیه با ۱۰ سال سابقه کار، مدرک دندانپزشکی را از اکراین گرفتم و ایران هم تایید کردم و مشغول به کار هستم.ممکنه در اتریش مشغول به کار بشیم؟؟
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید در ابتدا مدارک تحصیلی شما معادل سازی گردد تا بتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. شیمابقائی پور گفته:

  باسلام من دندانپزشک عمومی هستم میخواستم بدونم که برای مهاجرت به دبی یاقطر چه اقدامی باید انجام بدم؟ممنون میشم

  پاسخ
 46. ARghavan raoof گفته:

  سلام من دندان پزشك عمومى هستم مى خواستم بدونم از زمانى كه اقدام مى كنيم براى كار و اقامت در اتريش چقدر هزينه لازم هستو اينكه در زمان درس خواندن يا فلوشيپ مى توان كار كرد ؟ و اينكه من مجردم و تك فرزند امكانش هست پدر و مادرم هم بيان باهام ، و چقدر ماهيانه خرج داره
  ممنون مىشم جواب بديد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید یعنی باید برای معادل سازی مدرک تحصیلی خود اقدام داشته باشید و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید اما پدر و مادر همراه محسوب نمی شوند و همراهان شما همسر و فرزند خواهند بود برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 47. دینا گفته:

  سلام،من متخصص رادیولوژی هستم و همسرم گوس‌و‌حلق و بینی،امکان کار در رشته خودمون بعد از معادل سازی وجود داره؟یا اگر برای‌گذروندن فلوشیپ اقدام کنیم بعد از اون میشه بدون گذروندن دوره اضافه مستقیم تو رشته خودمون شروع به فعالیت کنیم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی پس از معادل سازی مدرک تحصیلی خود می توانید برای کار و یا تخصص اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 48. امين گفته:

  با سلام، ميخواستم بدونم معادل كردن مدرك دندانپزشكى معمولا چقدر زمان ميره؟ چقدر هزينه ميبره؟ و آيا در اين مدت اجازه ى كار هم براى فرد وجود داره؟ مثلا بعنوان دستيار دندانپزشك يا مشابه اون؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی معدل سازی مدرک حدودا بین ۱ تا ۱٫۵ سال زمان میبرد که باید اطلاعات کامل خود را بفرمائید امکان کار به صورت پارت تایم وجود دارد اما برای کار مرتبط با رشته تحصیلی خود باید در ابتدا مدرک معادل گردد و سپس بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای مهاجرت روش های متعددی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید اما برای اخذ ویزای کار و یا حتی اقدام برای تخصص باید مدرک تحصیلی شما معادل گردد و سپس بتوانید وارد بازار کار و یا حتی تخصص شوید همچنین این امکان را دارید که برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا خود حمایتی اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 49. نوید گفته:

  با سلام بنده دندانپزشکی رو از کشور رومانی دریافت کردم ۳۷ سال سن دارم برای مهاجرت به آلمان آیا نیاز به معادل سازی مدرکم هست یا خیر. بنده مدرکم رو در سال ۲۰۱۴ دریافت کردم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله باید مدرک خود را معادل نمایید تا بتوانید برای کار و تخصص اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. فرشاد ارجمند گفته:

  سلام.من دندانپزشک هستم و ۲۵ ساله و متاهل.
  میخواستم ببینم چطوری میتونم اقامت آمریکا بگیرم برای کار.مدرکم رو قبول دارند؟یا مثلا کشور دیگه یی هست که هم مدرکم رو بهتر قبول کنند و هم شرایط کاری دندانپزشکی مناسبی توش فراهم باشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه مدرک پزشک های ایرانی مورد تایید نمی باشد باید در ابتدا مدرک خود را معادل نمایید و سپس بتوانید برای کار اقدام داشته باشید و وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. محمدرضا عبدالله پور گفته:

  سلام
  پزشک عمومی هستم ۴۸ ساله
  خانم بنده بینایی سنج و یا اپتومتریست هستند .
  امکان مهاجرت به اتریش با فرض اشتغال به پزشکی برای هر دو نفر ما وجود دارد ؟
  و یا کشور دیگری که امکانش باشد؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار در اتریش محدودیت سنی وجود دارد و علاوه بر آن باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید اما برای اشخاصی که پزشک هستند باید مدارک تحصیلی خود را معادل نمایند و سپس بتوانند برای کار و یا حتی تخصص اقدام نمایند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود از جمله سن را هم ذکر بفرمایید اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر پیدا نمایید و سپس بتوانید برای پذیرش و ویزا اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 52. شهرام کتانی گفته:

  سلام دندانپزشک هستم ۴۷ ساله ۲ فرزند ۱۲و ۱۵ ساله برای اخذ ویزای کار اسپانیا مناسب تر است یا اتریش. لطفن شماره تماس موسسه را اعلام بفرمایید با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار باید در ابتدا مدارک شما معادل سازی شود و سپس اقدام نمایید برای اطلاعا بیشتر میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 53. احسان گفته:

  با سلام و احترام
  من دانشجوی ترم اخر دندان پزشکی مسکو هستم.
  میخواستم ببینم کشوری هست برای فارق التحصیلان کشور روسیه که بدون ازمون و معادل سازی ما رو بپذیزند برای تخصص

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای تخصص کشورهای بسیاری را می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط شما کامل بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 54. مهشید گفته:

  سلام . وقت بخیر. من پزشک عمومی و همسرم کارشناس بیهوشی می باشند. شرایط کار برای همسرم در کشور اتریش ایا فراهم می باشد یا نیاز به تحصیل مجدد دارند. با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید امتیاز لازم را کسب نمایید علاوه برآن با توجه به اینکه پزشک هستید مدارک شما باید معادل گردد تا امکان کار را نیز داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. آفتاب سهیلی گفته:

  سلام، یک روانپزشک ۴۴ ساله هستم،،برای تحصیل در اتریش در یک مقطع PHD،سطح زبان حداقل باید چقدر باشد،وآیا در سال اول یا قبل از دریافت حقوق میتوان کار دیگری برای تامین مخارج انجام داد؟منظور در زمینه پزشکی یا تحقیقاتی؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز بهتر است در ابتدا یک اطلاعات کاملی از خود را بفرمایید تا امکان مشاوره دقیق تر وجود داشته باشد شما به روش های متفاوتی می توانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. جواد گفته:

  سلام دکتر ملک پور عزیز . من مدرک دکترای دامپزشکی دارم و خانمم مدرکه دندانپزشکی دارند. ما هر دومون در سطح A1 هست سطح زبانمون. و هر دومون ۳۵ ساله هستیم .میخواستم ببینم میشه ما برای ویزای کار اقدام کنیم برای اتریش یا المان؟ شانسمون چه قدر است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه مدرک پزشک های ایرانی باید معادل سازی شود در ابتدا باید بتوانید مدارک تحصیلی خود را معادل نمایید و سپس برای کار و یا تخصص اقدام نمایید که می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 57. الهه لهراسبی گفته:

  سلام و عرض ادب .من پزشک عمومی هستم و ۴۴ سالمه زبان آلمانی هم تا ب۱ خوندم یک پسر ۹ ساله هم دارم آیا میتونم در اتریش مشغول به کار شم لطف راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ویزای کار محدودیت سنی وجود دارد علاوه بر آن مدرک شما باید معادل گردد تا بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 58. بهنام شیرانی گفته:

  سلام ..با تشکر از شما…میخواستم خواهش کنم چند نمونه از PHDهای کلینیکال را که امکان تحصیل پزشکان درش هست را ذکر بفرمایید ممنون..

  پاسخ
 59. محمد گفته:

  با سلام بنده متخصص پروستودانتيكس هستم( متخصص پروتز هاي دنداني) همسرم رزيدنت اندودانتيكس. براي ٥ سال اتي قصد مهاجرت داريم. لطفا راهنمايي بفرماييد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به اینکه قوانین مدام در حال تغییر می باشند بهتر است در زمانی که قصد اقدام دارید اطلاعات خود را آپدیت نمایید اما در حال حاضر باید در ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید تا بتوانید برای کار یا تخصص اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 60. مژگان صدری گفته:

  سلام من دندانپزشکم وشوهرم پزشکه ویه دختر ۱۲ ساله داریم .ویزای کانادا هم داریم ولی اگر اتریش کار بهتر پیدا میشه،ممکنه منو راهنمایی کنید ؟ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   کار در کشور اتریش کاملا به خود شخص بستگی دارد . ممکن است که شما نتوانید اینجا کار پیدا نمایید و مدتی را از پس انداز خود استفاده نمایید . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید زیرا ممکن است راه های بهتری برای ورود به اتریش برای شما وجود داشته باشد . با تشکر

   پاسخ