مهاجرت پزشکان

مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان (همه اطلاعات برای پزشکی و دندانپزشکی ، پزشکان محترم، پزشکان متخصص)

اگربدنبال یافتن وکیل مهاجرت متخصص برای پزشکان هستید ویا اگر می خواهید اطلاعات مناسبی برای  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی از پایه یا در مقطع تخصص اخذ نمایید.در این صفحه مطالب مفیدی خواهید یافت.

در اینجا به صورت گام به گام پیش خواهیم رفت و نکاتی را در مورد آغاز رشته پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های خارج کشور به نظرتان خواهیم رساند.( چنانچه شما پزشک یا دندانپزشک هستید و دنبال ویزای کار یا تخصص درکشورهای دیگر هستید قسمت پایین را مطالعه فرمایید).

چگونه رشته پزشکی و دندانپزشکی را در دانشگاه های خارج کشور شروع نماییم.(پذیرش پزشکی و دندانپزشکی – وکیل برای پزشکی و دندانپزشکی در خارج از کشور- پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاههای برتر)

موسسه حقوقی ملک پور تمامی موارد را در رابطه با اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاهای خارج کشوردر ذیل جمع آوری وبه طور مختصر به عرضتان می رساند.

چنانچه تمایل دارید برای ادامه تحصیل  وارد رشته پزشکی و دندانپزشکی شده و پذیرش دانشگاه های اروپایی یا آمریکایی در رشته پزشکی و دندانپزشکی را بدست آورید باید قبل از هرچیز بدانید که شرایط پذیرش از اروپا ،آمریکا و آسیا متفاوت است.ما به تفکیک پذیرش از این دانشگاه ها را مشخص نمودیم.

 پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از انگلستان

چنانچه مایلید در اروپا رشته پزشکی و دندانپزشکی را مطالعه کنید دانشگاه های انگلستان از بالاترین رتبه پزشکی برخوردار هستند. برای اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی (دکترای حرفه ای ) در انگلستان شما بایستی از دو طریق عمل کنید.

۱- گذرندان دو سال A Level : در این روش شما بایستی دوسال در مقطع A Level درس خوانده و بعد وارد رشته پزشکی و دندانپزشکی شوید. البته در پایان دوره A Level  که دوره ای شبیه دوره پیش دانشگاهی درایران است نمرات بالا به عنوان پیش نیاز محسوب می شود شخص متقاضی پزشکی بهتر است که در بیمارستانها در کنار پزشکان و اطبا به عنوان داوطلب کار کند و در نهایت توصیه نامه از ایشان دریافت کند. چنانچه مایلید در مورد این دوره و روشهای ورود ازاین طریق اطلاعات بیشتر کسب نمایید بهتر است با مشاورین یا وکلای ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و ابتدا مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

۲- پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از طریق دوره های یک ساله (اخذ پذیرش Foundation پزشکی درانگلستان و ویزای تحصیلی)

در این طریق، شخص به طور سریع تر دوره را مطالعه نموده و ظرف یکسال آن را پشت سر می گذارد. این دوره کلا فشرده تر است و معمولا کالج با دانشگاه های پزشکی انگلیس ، ایرلند و سایر کشورها طرف قرارداد دارد و دانشجو در صورت اخذ نمرات مفید، وارد پزشکی می شود و در نهایت کارت نظام پزشکی انگلیس را پس از اتمام تحصیلات دریافت می دارد و می تواند پس از فارغ التحصیلی در انگلیس، مشغول به کار شود. چنانچه مایلید در مورد اخذ پذیرش پزشکی از این طریق اطلاعات بیشتر اخذ نمایید، با مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور مشاوره نمایید. مشاوره تلفنی ما رایگان است. مدرک پزشکی انگلستان مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان ایران و اکثر کشورهای جهان است وهیچ پیش شرطی ندارد.

شیوه بعدی اخذ پذیرش پزشکی در اروپا تحصیل پزشکی در دانشگاه های عضو اتحادیه شنگن است.

الف) پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های آلمان

یکی از کشورهای عضو شنگن که بسیار محل مناسبی جهت اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی است کشور آلمان می باشد که این کشور از نظر رتبه دانشگاهی نیز صاحب نام و مشهور است . لیکن پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های آلمان برای رشته پزشکی و دندانپزشکی مستلزم مقدماتی است از جمله داشتن مدرک زبان آلمانی، گذراندن علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی و اموری نظیر آن که امر را با صعوبت در بعضی موارد روبرو نموده است و به طور کلی برای کسب تخصص در رشته پزشکی و دندان پزشکی ، شخص متقاضی اصولا باید قبل از هر اقدامی به دنبال استاد راهنما باشد تا استاد راهنما شخص را به کمیته دانشگاه معرفی نماید ، پیدا کردن استاد راهنما کاری خیلی سخت محسوب نمیشود و پزشکان که در این خصوص وقت صرف کنند میتوانند موفق گردیده و استاد با زمینه مورد علاقه خود را بیابند و نکته قابل توجه ای که سبب درخشش کشور آلمان نسبت به سایر کشورمی گردد این است که پزشکانی که برای تخصص به آلمان مهاجرت میکنند ، اکثرا در آن کشور حقوق میگیرند که درس بخوانند اما در هر حال به دست آوردن این مزیت مستلزم این است که کلیه مراحل ذکر شده رعایت گردد . توصیه می گردد شخصی که دارای  مدرک پیش دانشگاهی از ایران یا از هر کشور دیگری میباشد با توجه به مدارکی که در فوق ذکر شد ، ابتدا در کشور های دیگر همچون انگلستان مشغول به تحصیل شود و در نهایت با توجه به شرایط مناسب کشور آلمان ، برای گذراندن دوره های تخصص وارد کشور آلمان شود. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای درخشان در زمینه اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کشور آلمان و به همراه بهترین وکلای دادگستری و حقوق دانان مهاجرتی به دنبال ان است که این راه را برای شما آسان کند و شما میتوانید برای مشاوره مهاجرتی رایگان با شماره تلفن های موسسه  تماس حاصل نمایید و ما در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

پروسه پذیرش تا ویزای تحصیلی کشور آلمان از این طریق  اصولا  بایستی بین ۶ ماه تا یک سال صورت گیرد که اگر وکیل مهاجرتی به درستی اقدام نماید شانس پذیرش و ویزابرای پزشکان در آلمان  بالای ۸۰ درصد میباشد. نکته حایز اهمیت این است که در این طریق داشتن مدرک B2 آلمانی الزامی میباشد زیرا در مرحله کلینیکال اساسا کار با بیماران نیاز به دانستن زبان آلمانی دارد که البته این مدرک برای دوره های تخصص در کشور آلمان مورد نیاز می باشد و همچنین این مدرک در این دوره ، مدرک کافی برای برقراری ارتباط در این زمینه نمی باشد و شخص متقاضی برای آنکه بتواند به آسانی در رشته خود و در نهایت پس از اتمام تحصیل در بیمارستان های کشور آلمان مشغول به کار شوند ، میتواند پس از ورود به کشور آلمان در کالج های زبان آلمانی این کشور مشغول به فراگیری زبان آلمانی شوند .

ما در مورد پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از آلمان به شما توصیه می کنیم قبلا با مشاورین یا وکلای موسسه حقوقی برگزیدگان ملک پور(MIE) مشورت کنید. به یاد داشته باشید از نشانه های کار با موسسه حقوقی ملک پور این است که این موسسه و مشاور های مهاجرتی ما اولا پذیرش را تضمین میکنند به این معنی که اگر پذیرش نشدید مبلغ شما کلا عودت داده میشود و ثانیا، اگر پذیرش شدید و ویزا نشدید پول پذیرش و ویزا به شما عودت داده میشود و اگر شما پذیرش پزشکی و همچنین  تخصص پزشکی شدید و ما توانستیم ویزا را هم برای شما اخذ کنیم ولی خانواده شما ویزا نشود ما هزینه پذیرش و ویزای شما را هم بر میگردانیم.(این تضمین در صورتی میباشد که در قرارداد شما ذکر شود که ما با درخواست شما و بررسی رزومه شما ، کارهای پذیرش و ویزای شما را انجام داده ایم )

ب) اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های اتریش (پذیرش پزشکی و دندانپزشکی وین- تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در وین یا اتریش)

دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی اتریش جهت پذیرش دانشجو شرایط بسیار خاصی دارد. دانشجو باید در ایران در کنکور پزشکی و دندانپزشکی قبول شده باشد یا معدل بالایی داشته باشد تا بتواند از دانشگاه های معتبر اتریش اخذ پذیرش نماید. اساسا پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های اتریش با همه رشته های دیگر در اتریش متفاوت است و این کشور نیز همانند کشور آلمان برای افرادی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند به نسبت شرایط سخت تری نسبت به افرادی که پزشک عمومی و دندان پزشک هستند، دارد . پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های اتریش مستلزم شرایط بسیار مناسب دانشجو است. البته این شرایط شامل حال کسانی نیست که در حال حاضر پزشک یا دندانپزشک هستند،کسانی که پزشک یا دندانپزشک هستند به راحتی می توانند در مقطع PHD تحصیل کنند لذا اساسا شرایط ایشان سهلتر و آسانتر است  ، و همانطور که در رابطه با تحصیل در کشور آلمان نیز توضیح داده شد ، پزشکان زمانی که پذیرش میشوند برای درس خواندن خودمی توانند حقوق دریافت کنند و البته باز هم بدست آوردن این شرایط مستلزم ان است که شخص متقاضی بتواند استاد راهنما پیدا کند

چنانچه شما مایلید راجع به اخذ پذیرش از دانشگاه های وین یا اتریش اطلاعات بیشتری کسب کنید با مشاورین حقوقی ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی نمایند . خاطر نشان می کنیم که بهترین راه ورود به دانشگاه های اتریش دررشته پزشکی و دندانپزشکی اخذ پذیرش از دانشگاه های دیگر اروپاست که راحت تر پذیرش می کنند و سپس بعد از چند ترم  به دانشگاه وین (اتریش) منتقل شوید مدرک دانشگاه وین کاملا مورد تأیید وزارت بهداشت می باشد و هیچ پیش شرطی ندارند و این شرایط کشور اتریش در حال حاضر سبب درخشش کشور اتریش در این زمینه شده است.

لازم به ذکر است بیشتر رشته های پزشکی در کشور اتریش به صورت زبان انگلیسی برگزار خواهد شد و همچنین اگر به صورت زبان آلمانی نیز برگزار گردد در ابتدای کار برای پذیرش نیازی به مدرک زبان نمیباشد و همچنین آنچه که سبب تمایز کشور اتریش با کشور آلمان میگردد ان است که کشور اتریش برای اخذ ویزا ، حتی در صورتی که رشته شخص نیز به صورت زبان آلمانی در دانشگاه برگزار گردد ، نیازی به مدرک زبان آلمانی ندارد و به شخص متقاضی این اجازه داده میشود که در کشور اتریش در کالج های زبان آلمانی به فراگیری زبان آلمانی بپردازد.

اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کشور اتریش در این زمینه به طور کلی حدود ۶تا ۹ ماه صورت میگیرد و لازم به ذکر است که کلیه کارها و اقدامات لازم برای اخذ پذیرش و ویزا در صورتی که فرد متقاضی شرایط لازم برای اقدام را داشته باشد با تضمین کامل از طرف موسسه حقوقی ملک پور صورت خواهد گرفت  همچنین موسسه حقوقی ما ، بهترین وکلای دادگستری و حقوق دانان مهاجرتی را دور هم جمع نموده که این راه را برای شما آسان کنیم و شما میتوانید برای مشاوره مهاجرتی رایگان با تلفن تماس حاصل نمایید و ما در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

ج) اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های مجارستان (پذیرش و تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های مجارستان)

اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های مجارستان بی تردید امری سهل تر از اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از آلمان و اتریش است هر چند مدرک پزشکی انگلستان، آلمان، و اتریش از مدرک پزشکی مجارستان معتبرتر است. مدرک دانشگاه های مجارستان در رشته پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و امثالهم، با پیش شرط و بصورت مشروط در ایران قبول می شود. اشخاص بایستی در ایران دوباره دوره تکمیلی بگذرانند و امتحاناتی را پشت سر بگذرانند تا بتوانند کارت نظام پزشکی ایران را اخذ کنند.

برای ورد به دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی مجارستان شما نیاز به IELTS 5/5 یا ۶ دارید لیکن اگر مدرک زبان ندارید می توانید در کالج های زبان در مجارستان تحصیل کرده و پس از آن وارد دانشگاه شوید.

سالانه عده زیادی دانشجو در دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی انگلستان، اطریش، آلمان و مجارستان تقاضای پذیرش می کنند و تنها اشخاصی واجد شرایط هستند پذیرش می گردند.

مؤسسه حقوقی ملک پور با توجه به ارتباط قوی و شناخت کاملی که نسبت به اوضاع در اروپا دارد می تواند این مسیر را روشن نموده و بهترین نوع مشاوره را جهت شما عزیزان برقرار نماید.

شایان ذکر است که اخیرا کلاهبرداران، دفاتر سودجو و اشخاص متخلف به کرات و کثرت ادعای داشتن ارتباطاتی در سفارت یا دانشگاه های اتریش، آلمان و امثالهم دارند که می توانند پذیرش پزشکی و دندانپزشکی اخذ نمایند. اینها کاملا شیاد و دروغگو هستند زیرا تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی به خصوص در اروپا با پارتی بازی، رشوه دادن و امثالهم میسر نیست و این دانشگاه ها از طریق قانونی و براساس شایستگی اشخاص آنها را انتخاب می کنند . اگر ادعا می کنند که شما می توانید در ابتدا دوره ای را در کالج گذرانده و سپس به رشته پزشکی و دندانپزشکی تغییر رشته دهید و از این گونه وعده ها در صحت امور شک کنید و حتما با مراجع قانونی و وکلای دادگستری مشورت نمایید.

باز هم تکرار می کنیم که ادعای رشوه دادن برای اخذ پذیرش تحصیلی در اروپا در رشته پزشکی یا رشته های دیگر ادعایی واهی است و بعید است که این اشخاص، اشخاص سلیم النفس باشندو برای آنکه بتوانیم مانع فعالیت اینگونه افراد شویم توصیه میکنیم قبل از هر گونه اقدامی در این زمینه با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل نماید و همچنین می توانید از خدمات مشاوره تلفنی موسسه ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

د) اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های جمهوری چک (وکیل برای پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های چک)

دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی جمهوری چک نیز همانند دانشگاه های مجارستان مورد تأیید مشروط وزارت بهداشت می باشد. شرایط امنیت در خصوص زندگی در جمهوری چک به حد و کمال امنیت در اتریش و آلمان نمی باشد هرچند دانشگاه پزشکی چک دانشگاه بی اعتبار نیست و اخیرا دانشجویانی جهت تحصیلی در دانشگاه کشور چک درخواست نموده و اقدام می کنند.

چنانچه به اطلاعات تفصیلی در این باب نیاز دارید با وکلا یا مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید ما قطعا توصیه می کنیم در کشورهایی درس پزشکی بخوانید که از نظر مدرک بالاترین رتبه را دارند و امکان تحصیل و کار بعد از این دوره پزشکی عمومی را هم دارا باشند و ما در این سایت  سعی بر ان داشته ایم تا بتوانیم بهترین کشور ها به همراه بهترین شرایط در این رشته تحصیلی را به شما معرفی کنیم .

ه)اخذ پذیرش پزشکی و دندانپزشکی از دانشگاه های آمریکا (تحصیلی در آمریکا وکیل برای اخذ پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه آمریکا) 

آمریکا و اخذ پذیرش تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در این کشور از موضوعات مورد علاقه بسیاری از دانشجویان است زیرا دانشجویان رشته های مختلف به این کشور به عنوان یک کشور علمی با مدارکی با رتبه بالا نگاه می کنند.

مدرک پزشکی و دندانپزشکی در آمریکا مورد تأیید وزارت بهداشت ایران است و در اکثرکشورهای دنیا این مدرک بدون قید و شرط مورد تأیید است. دوره پزشکی در آمریکا ۷ ساله است شخص باید ۴سال علوم پایه بخواند و بعد وارد دوره کارورزی و رزیدنتی شود. نکته حایز اهمیت این که اخذ ویزای تحصیلی برای علوم پایه از سفارت آمریکا کاری آسان نیست. باز هم یادآوری می کنیم این شامل کسانی نیست که پزشک هستند. و برای پزشکان اخذ ویزا خیلی آسانتر و سهل تر است. در مورد کسانی که پزشکند و می خواهند در آمریکا مشغول کار شوند مفصل بحث نمودیم و توضیح دادیم که می توانید به قسمت مربوط آن روجوع کنید .

چنانچه مایلید در مورد پذریش در رشته پزشکی در دانشگا ه های آمریکا اطلاعات بیشتری کسب کنید، با مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید.

مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان (تحصیل یا کار برای پزشکان و دندانپزشکان و وکیل مهاجرت برای پزشکان و دندانپزشکان)

چنانچه مدرک دکترای حرفه ای دارید یا به عبارتی پزشک یا دندانپزشک هستید و میخواهید که در خارج از ایران کار کنید یا تحصیل را در خارج از ایران ادامه دهید این اطلاعات که ما به طور اختصار و شامل اهم مطالب آوردیم ، میتواند برای شما عزیزان مفید باشد. ما مطالب را به طور مقایسه ای و با تحلیل آوردیم تا شما بتوانید با اطلاع از جمیع شرایط و مطالب به راحتی اتخاذ تصمیم بفرمایید.

کار برای پزشکان   (ویزای کار برای پزشکان و دندانپزشکان – راههای مهاجرت  کاری برای دکترها )

پزشکان و دندانپزشکان عزیزی که مایل به مهاجرت به اروپا یا امریکا هستند بایستی به این نکته توجه داشته باشند که مدرک دکترای حرفه ای یا پزشکی و دندانپزشکی ایران در اکثر کشورهای دنیا مورد تایید قطعی نیست و مدرک ایشان  به طور کارشناسی ارشد ارزیابی میگردد. برای ارزیابی مدرک و قبولی آن در اکثر کشورها یک امتحان دیگر برگزار میگردد که پزشک مورد نظر ابتدا باید ان امتحان را با موفقیت پشت سر بگذارد تا بتواند بعد از آن و پشت سر گذاردن دوره های ملزوم، به عنوان یک پزشک یا دندانپزشک شروع به کار کند. این امتحانات با هم فرق دارد مثلا در امریکا تمام دکترها  باید امتحان USMLE را پشت سر بگذارند. لذا پیش از هر مطلبی ما در مورد امریکا و این امتحان با شما سخن خواهیم گفت.

تحصیل یا کار پزشکان و دکترها در آمریکا (وکیل مهاجرت امریکا برای مهاجرت دکترها یا پزشکان)

چنان که عرض شد پزشکان برای مهاجرت به امریکا چه برای تحصیل یا کار در امریکا ، بایستی امتحان USMLE را اخذ کنند ، البته یک نکته  حائز اهمیت این است که در بعضی ایالات و در قسمت های دور افتاده آنها ، دکتر میتواند حتی بدون پشت سر گذاشتن امتحان USMLE وارد کار شوند لیکن در عموم موارد گذراندن امتحان USMLE خیلی مهم است و شخص طبیب مذکور باید این دوره را بگذراند. چه برای امتحان USMLE تشریف ببرید یا  چه برای کار در مناطق دور افتاده متقاضی باشید ، هر دوی اینها راه درستی برای اقدام نیست زیرا اگر برای USMLE اقدام کنید یا  برای ویزای کار (H1b) در هر دو صورت ویزای شما بسیار پرریسک است.

ما تصور میکنیم که بهترین کار برای شما این است که از طرق دیگر ویزای امریکا را گرفته ، وارد امریکا بشوید و اولا ببینید همه چیز مورد نظرات شما و همان طور که تصور مینمودید هست یا نه ؟ ثانیا اگر مایلید بعد از ورود به امریکا بمانید میتوانید در یک course آمادگی آزمون USMLE ثبت نام کنید و ویزای شما و خانواده به تحصیلی تبدیل میشود، سپس بعد از گذراندن دوره و انجام امور مقدماتی ، امکان اقدامات بعدی برای اخذ اقامت کاری در امریکا فراهم خواهد شد. توجه داشته باشید در موسسه حقوقی برگزیدگان ملکپور (MIE) ما این امکان را داریم که شما را در دوره USMLE برای رشته پزشکی ثبت نام کنیم یا به عبارت دیگر ثبت نام شما در دوره های USMLE به سادگی صورت میپذیرد و ما این امر را به سادگی انجام میدهیم.

نکته بسیار مهم این است که چنانچه کمی قبل هم هم بر عرضتان رسید اصولا با ثبت نام USMLE نمی توانید ویزای امریکا را بگیرید یا به عباراتی شانس اخذ ویزا خیلی کم است. همچنین شانس پیدا کردن کار در مناطق محروم امریکا که بدون USMLE شما میتوانید برای آن کارها درخواست کنید که برفرض هم اگر کار را پیدا کنید پروسه اخذ ویزای H1b خود یک پروسه سخت محسوب میشود که گاها تا دو سال زمان می برد.اما راههای آن در صورتی که در امریکا باشید بسیار سا ده تر است، لذا اول برای ویزای امریکا اقدام کنید، به امریکا بروید بعدا در آنجا برای امور دیگر اقدام بفرمایید. چنانچه مایلید در باب ویزای امریکا برای پزشکان و دندانپزشکان، چگونگی ورود اولیه ، اخذ اقامت امریکا و امثال اینگونه اطلاعات مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید میتوانید با وکلا و مشاورین موسسه حقوقی ملکپور تماس حاصل فرمایید.

 

Rating: 4
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 3٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 پاسخ
 1. ارمغان گفته:

  سلام من دانشجوي دندان پزشكي سال ٤ هستم در كشور بلاروس،ميخواستم بدونم بعد بلاروس چه كشوري بهتر نتيجه ميگيرم براي كار ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. elham گفته:

  سلام
  همسرم متخصص اورولوژي از كشور مصر هست و قصد مهاجرت و اخذ ويزاي كار داريم
  لطفا راهنمايي بفرماييد
  كشورهاي عربي مثل دبي خوبه يا المان

  Rating: ۴
  پاسخ
 3. ز گفته:

  سلام، من دانشجوی پزشکی عمومی سال چهارم هستم،، قرار است با فردی ک مقیم دبی هست ازدواج کنم. میخواستم ببینم برای کار در دبی بعد از اتمام دوره پزشکی عمومی، و اقامت در انجا از کی باید اقدام کنم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بعد از اتمام درس و اخذ پیشنهاد کاری می توانید اقدام کنید. شرایط بسته به پیشنهاد کاری شما متفاوت است.

   پاسخ
 4. آرش گفته:

  سلام، من منخصص رادیوتراپی و انکولوژی و هیات علمی پیمانی دانشگاه هستم. تمایل دارم در رشته انکولوژی پستان در اروپا فلوشیپ بگیرم. میخواستم بدونم آیا امکانش برام وجود دارد؟ آیا محدودیت سنی وجود دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. زهرا گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  من پزشک عمومی ۲۸ ساله هستم
  میخواستم شرایط کاری و زندگی پزشک عمومی در قطر و دبی رو بدونم
  ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
 6. بهنوش گفته:

  سلام من پزشكي عمومي رو تازه تمام كردم همسرم خلبان هست و ميخواد براي كار در خطوط هوايي قطر اقدام كنه،ميخواستم ببينم مدرك پزشكي عمومي من رو اونجا قبول دارن؟شرايط كار پزشك و درآمد اونجا چطوره؟بهتره تخصص بگيرم برم يا تحصيل را در قطر ادامه بدهم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا مدرک تحصیلی خود را باید معادل سازی نمایید و سپس می توانید برای تحصیل و کار اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 7. عباس کریمی گفته:

  سلام من ۳۳ ساله کارشناس ارشد عمران هستم، مدرک آیلتس ۶ دارم و ۷ سال سابقه کار مرتبط، همسرم پزشکی عمومیه با ۳۰ سال سن و ۱ سال تجربه کار ولی مدرک زبان نداره، به نظرتون کدوم کشور برای مهاجرت کاری مناسبه برای ما؟ کشوری که برای همسرم هم مناسب باشه بتونه در رشته پزشکی کار و ادامه تحصیل بده و هم برای من مناسب باشه که بتونم کار کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی کشورهایی متعددی را می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید مانند اتریش ، آلمان ، کانادا ، استرالیا اما برای کشورهای کانادا و استرالیا باید امتیازات لازم را کسب نمایید تا بتوانید ویزای کار را اخذ نمایید اما همسر محترمتان باید مدرک تحصیلیشان را معادل نمایند تا بتوانند برای تخصص و یا حتی کار اقدام داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 8. ناهید گفته:

  باسلام
  من پزشک عمومی هستم و درحال حاضر طرحم رو در یکی از مناطق محروم ایران میگذرونم. خواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در کدوم کشورها اسونتر و با هزینه کمتر ،هست؟؟ مقاله isi ندارم. مدرک زبان دارم. برای پذیرش در کشورهایی که بدون ازمون پذیرش میدن چه شرایطی باید داشته باشم. ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا باید مدارک شما معادل گردد تا بتوانید برای تخصص و یا حتی ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت امکان اخذ ویزای کار برای کشورهای عربی وجود ندارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 9. مسعود خوشبین گفته:

  باسلام.من ۴۱ ساله و متخصص بیهوشی و فلوشیپ درد با سابقه ۷ سال کار در این رشته هستم.همسرم لیسانس گرافیک هست و دو فرزند ۱۴ و ۴ ساله دارم.کدام کشور از جهت شروع به کار در رشته من سریعتر به نتیجه میرسد.خودم در مورد نیوزیلند تحقیق مختصری کردم.چه پیشنهادی دارید؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا مدارک شما باید بررسی گردد اما می توانید برای کشورهای نیوزلند و استرالیا نیز اقدام نمایید البته باید شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 10. حمیدرضا گفته:

  سلام
  من پزشک عمومی هستم با سابقه ۳ سال کار. همسرم کارشناس اتاق عمل هست و یک دختر دارم.
  برای مهاجرت و اقامت ترجیح به ویزای کار دارم.از شرایط دانمارک هم نسبتا اطلاع دارم. میخواستم بدونم شرایط کاری در لوکزامبورگ یا اتریش چیجوری هست؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باتوجه به اینکه شما پزشک هستید باید برای اخذ ویزای کار مدارک شما معادل گردد که می توانید برای راهنمایی بیشتر با دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 11. غزال گفته:

  سلام من متخصص راديولوژي هستم امتحان هاي usmle steps 1&2ck را داده ام ولي براي step 2cs به من ويزا نميدهند ،چكار بايد بكنم؟ميخواستن ببينم ميتوانم در دبي كار كنم ؟ساكن ايرانم و ويزاي دبي ندارم .چطور بايد ويزاي كار دبي رو بگيرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار باید کارفرما داشته باشید اما می توانید برای مشاوره بیشتر با دفتر mie اتریش تماس حاصل نمایید با تشکر

   پاسخ
 12. پوریا گفته:

  با عرض سلام
  ایا اجازه کار برای کسی که فارغ التحصیل رشته ی پزشکی از دانشگاههای ترکیه هست،در کشور ترکیه وجود داره؟مدرک پزشکی دانشگاههای ترکیه برای کار در آلمان اعتبار داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در ابتدا باید بتوانید کارفرما پیدا نمایید و دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 13. مژده گفته:

  سلام ضمن تشکر از شما .من پزشک عمومی فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی شیراز هستم حدود ۱۶ سال سابثه کار دارم تقاضای مهاجرت به آلمان دارم الان دارم زبان آلمانی می خونم می خواهم در صورت امکان از طریق تحصیلی جهت تخصص اقدام کنم .ِلطفاراهنمایی بفرمایید .آیا خانواده رو هم می تونم با خودم ببرم؟ممنون هستم از پاسخ شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ورود به تخصص در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل نمایید و سپس بتوانید اقدام داشته باشید اما امکان بردن همراه به صورت همزمان وجود ندارد و در ابتدا فرد اصلی باید وارد کشور شود و سپس همراهان برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 14. Mhd گفته:

  سلام وقت شما بخیر باشه بنده تخصص اعصاب و روان دارم و چندیدن سال سابقه پزشکی عمومی و تازه تخصصم رو گرفتم
  لطفا نحوه کار در بیمارستان ایرانیان در دبی و نحوه ورود و امتحان DHA رو توضیح بدید با تشکر

  پاسخ
 15. پدرام گفته:

  سلام من متخصص اورولوژی هستم و چند سال هست که در ایران مشغول به کارم.می‌خواستم شرایط مهاجرت کاری برای پزشکی در سویس را بدانم.و این که چه مشاغل آزاد دیگری را می‌توانم داشته باشم.ممنون

  پاسخ
 16. حسین گفته:

  سلام .من متخصص پوست هستم.میخواستم برای کار و یا تحصیل همراه با حقوق از کشور اتریش یا المان اقدام کنم. امکانش هست؟

  پاسخ
 17. محمد خضری گفته:

  سلام.ممنون از سایت پر محتوا تون.من دو تا سوال داشتم.
  ۱٫من دانشجوی دوسال اخر پزشکی هستم.ایا با داشتن ثبت مقاله در isi و مدرک زبان ایلتس میتوانم برای رشته پزشکی ورزشی در مقطع phd در کشور هلند بورسیه تحصیلی بگیرم؟

  ۲٫همسرم داروساز هستن.ایا میتوانم برای ایشان هم شغلی مربوط به خودشان پیدا کنم؟
  ممنونم

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و خسته نباشید
   در رابطه با سوال شما باید بیان داشت که ابتدامیبایست مدرک شما معادل سازی شده سپس برای تخصص یا کار در خاک فرانسه اقدام نمود

   پاسخ
 18. Farzin گفته:

  با سلام، من دارای مدرک دندانپزشکی از اروپا هستم که مورد تأئید آلمان نیزشده است و دارای قرارداد کاری و حتی به مدت یک سال در آلمان زبان آموختم ولی فاقد مدرک زبان میباشم ٬ اینجانب چه مرحلی بایستی طی کنم؟

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام
   البته سوال شما کمی نامفهمو بوده و قصد شما مشخص نشد که در انتها چیست. چراکه دارای قرارداد کاری هستید و مدرکتان معادلسازی شده و مشکلی از این بابت ندارید. اگر قصد شما اخذ بلوکارت و مهاجرت به دیگر کشورهای اتحادیه اروپاست می بایست پس از یک سال درامدزایی و پرداخت مالیات درخوواست بلوکارت بفرمایید که البته این مرحله نیازمند مدرک زبان b1 می باشد. برای اطلاع از شرایط با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶-۴۰

   پاسخ
 19. صبا گفته:

  سلام و خسته نباشيد من پزشك هستم و تخصصم رو راديولوژي خوندم ، ميخواستم ببينم آيا مدرك تخصص من در انگلستان قابل پذيرش هست واسه كار؟ اگه هست به چه صورت؟ و اگر نيست در صورتي من بخوام با مدرك پزشكي عمومي وارد انكليس بشم و اونجا كار كنم چكار بايد كرد؟

  پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   جهت اخذ اقامت کاری انگلستان و کار در انگلستان می بایست مدرک پزشکی شما مورد تأیید این کشور قرار بگیرد و مدرک پزشکی ایران مورد قبول کشور انگلستان نمی باشد. لذا برای تأیید مدرک پزشکی می بایست در آزمون های مربوطه در انگلستان شرکت نمایید
   جهت کسب اطلاعات کامل می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 20. آیدا گفته:

  سلام من پیش دانشگاهی هستم رشتم تجربیه معدلم بالا ی ۱۹ هست برای ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی میخوام ب امریکا برم اگه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  مدرک تافل هم دارم و همچنین یکی از فامیل های درجه ۲ ما در امریکا است وضع مالی بسیار بسیار عالی داره و به من گفته ک حتما میارمت امریکا خواستم ببینم وجود این اسپانسر کارو برام اسون تر میکنه اگه میشه راهنماییم کنید و کمی توضیح دهید؟؟؟؟؟
  با درود و سپاس فراوان

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما باید به عرض شریفتان برسانیم که امکان تحصیل در رشته دندانپزشکی در در کشور امریکا برای شما مهیا می باشد اما قبل از ورود می بایست یک دوره زبان و پبیش دانشگاهی بگذرانید سپس برای دانشگاه اقدام نمایید که در این زمینه اطلاعات جامعی وجود دارد که برای آگاهی از این اطلاعات و بررسی پرونده خود می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل کرده و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 21. سارا پيشوا گفته:

  سلام من دندانپزشكم فارق التحصيل دانشگاه تهران مي خوام بدونم كدوم كشور راحتر براي ادامه تحصيل و بعد كار و زندگي كه بتونم با همسرم برم ويزا ميده و مي تونم اقدام كنم ممنون از راهنماييتون

  پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   چنانچه قصد ادامه کار دررشته خود دارید در ابتدا می بایست ازمون معادل سازی مدرک تحصیلی خود را با موفقیت در کشور مورد نظر گذرانده سپس برای کار یا پذیرش در تخصص اقدام نمایید. همچنین می توانید با راه اندازی یک مطب و مدیریت ان از دندانپزشکان کشور مورد نظر بهره جوییده و در امدزایی نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید
   شماره تماس :

   ۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۷۳۲۶ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۹۱۲۲ ۲۱ (۹۸+)

   پاسخ
  • علی حسینی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   اتمام تحصیلات در رشته های پزشکی و health science و کسب مدرک در انها و در ادامه پذیرش در مقاطع تخصص و یا کار در این زمینه ها در کشور ثالث نیاز به تایید ان مدرک در کشور مورد نظر است. شما می توانید با تماس با مشاوربن ما در این زمنیه و ارایه نظر خود در مورد اینکه چه کشور یا کشورهایی مورد نظرتان است اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین باید افزود این پروسه تقریبا در تمام کشورها وجود داشته و تفاوتی از این حیث میان کشورها نخواهد بود.شماره های تماس با ما:
   شماره تماس :

   ۸۸۵۶۷۳۴۰ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۷۳۲۶ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۶۱۴ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۷۷۲۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۸۹۶۸ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۰۸۹۰۶۳ ۲۱ (۹۸+)

   ۸۸۵۶۹۱۲۲ ۲۱ (۹۸+)

   پاسخ
 22. امين گفته:

  سلام . من پزشك متخصص بيهوشي هستم، لطفا شرايط كار به عنوان متخصص بيهوشي رو در كشور تركيه بيان كنيد

  پاسخ
  • المیرا زمانی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   خدمت شما عرض شود که جهت اخذ اقامت کاری داشتن مدرک دانشگاهی حداقل لیسانس و سابقه کاری حداقل سه سال و مرتبط با مدرک تحصیلی که دارای بیمه باشد را باید دارا باشید.
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 23. پیام فاضل گفته:

  سلام من متخصص جراحی عمومی هستم حدود ۶ ساله مشغول کار در ایرانم برای مهاجرت با خانواده در کدام کشورترجیحا شنگن راحت تر میتونم کار پیدا کرده ویزا شویم

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار شما می رساند شما برای کار در اروپا به علت عدم قبول پی اچ دی ایران و معادل سازی با مدرک فوق لیسانس باید اجازه طبابت در کشور های اروپایی را باید داشته باشید که پیشنهاد می شود با دوره های تحصیلی رایگان اروپا اقدام نمائید و پس از آن وارد بازار بازار کار شوید .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • سمیرا میرزاقایی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   همانطور که می دانید مدرک پزشکی ایران مورد قبول کشور های اروپایی نیست و جهت ورود به تخصص و تأیید مدرک تحصیلی می بایست با استاد راهنما مکاتبه نمایید و تأییدیه اخذ نمایید. جهت اخذ ویزای کار نیز می بایست دعوتنامه کاری از کارفرمای هلندی داشته باشید و در صورتیکه مدرک شما مورد تأیید نباشد شانس این اقدام بسیار پایین خواهد بود. شما در حال حاضر جهت مهاجرت به اروپا می توانید از طریق پذیرش در مقطع دکترای رشته های مرتبط پزشکی اقامت خود را اخذ نمایید و یا از طریق ثبت شرکت ورود نمایید
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس بگیرید
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۰۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰

   پاسخ
 24. لعیا گفته:

  سلام و خسته نباشید
  از یکی که ادعای اطلاعات درست داشت چیزی شنیدم ولی گفتم کار رو باید از کاردان پرسید، ممنون میشم سریع جواب منو بدین:
  اینکه مدرک دانشگاه Yerevan State Medical University رو خیلی از کشورهای اروپایی مثل اتریش، انگلیس ، فنلاند برای کار قبول دارند ..یعنی برای کار کردن بعنوان دندانپزشک عمومی در این کشورها نیازی به امتحان و گذراندن دوره های مجدد نیست! آیا درسته؟
  و دومی سوال خودم:
  با مدرک دندان ایران آیا کشوری هست که بدون گذراندن امتحان و دوره بشود در آن کار کرد؟
  و اینکه در آینده برای مهاجرت استرالیا یا کانادا اینکه مدرک دندان از ارمنستان گرفته شده باشه یا ایران تفاوتی در روند مهاجرت دارد یا خیر؟
  ممنون میشم جواب بدبد

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و عرض احترام و پوزش به دلیل تاخیر در پاسخ دهی .
   برای طبابت در کشورهایی که فرمودید احتیاج به گذراندن دوره و دادن آزمون معادلسازی مدرک پزشکی خود خواهید داشت.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

   پاسخ
 25. حیدر گفته:

  سلام من قصد مهاجرت دارم تقاضای زمان برا مشاوره دارم من و دوستم وخانمهامون ودوهر کدوم یک بچه داریم لطفا امروز یا فردا به ما وقت بدین من وکیلم خانمم پزشک متخصص زنان است ودوستم صرافه وخانمش خانه داره

  پاسخ
  • admin گفته:

   با سلام دوست عزیز شما می توانید با موسسه تماس بگیرید به طور رایگان مشاوره می شوید و برای شما وقت حضوری برای مشاوره قرارداده میشود

   پاسخ
 26. editor گفته:

  salam baraie mohajerat be alman niaz be adrake zabane almani va hamchenin name adame mane tahsil az daneshgahe sarasari ya azad darid va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ
 27. editor گفته:

  salam doste aziz vizaie amrica baste be nazare afsare visa hast ama mitonid shansetono emtehan konin va shoma mitonid ba moasese tamas begirid be tor raygan moshavare telehoni khahid dasht va rahnamieeton mikonim

  پاسخ