مهاجرت کاری به عمان

مهاجرت کاری به عمان

مهاجرت کاری به عمان اخیرا یکی از راههایی بوده که روزانه متقاضیان بسیاری در تماس تلفنی با ما در رابطه شرایط آن از ما سوال می نمایند ، به این جهت بر آن شدیم که در باب مهاجرت به عمان از طریق کار در عمان مقاله ای تحقیقی ارائه نماییم ، در صورتی که شما تمایل به کسب اطلاعات درباره مهاجرت کاری به عمان دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با مهاجرت کاری به عمان با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید. در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما درباره مهاجرت کاری به عمان پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این مورد در اختیار شما قرار گیرد.

لینک مقاله پیشنهادی :‌ هزینه مهاجرت به عمان ‌( شرایط جدید مهاجرت به عمان )

هزینه مهاجرت به عمان

در ابتدا می توانید فایل تصویری موسسه ملک پور را در مورد مهاجرت کاری به عمان مشاهده کنید و بخش مهمی از اطلاعات را به صورت کامل دریافت کنید. همچنین فایل صوتی که برگرفته از فایل تصویری است برای سهولت در امر دانلود و با کیفیت بالا و حجم کم برای شما ارائه شده است.

اجازه کار برای مهاجرت کاری به عمان

حمایت از یک کارگر خارجی برای کار در شرکت عمانی بیشتر به کارفرمایان متکی است، که باید اسنادی را بدست آورند تا کارمند برای مدت طولانی بتواند اقامت داشته باشد. کارفرما باید یک ویزای شغلی برای ورود به عمان، یک کارت اقامت دائم در کشور و اجازه اقامت کارگر را بگیرد. در عمان همه این اسناد مربوط به کارکنانی هستند که بین ۲۱ تا ۶۰ سال هستند که پیشنهاد شغلی از شرکت عمانی دریافت کرده اند. کارفرما به عنوان اسپانسر ویزا ، ویزا را دریافت می کند و معمولا ویزای و مجوز لازم را از وزارت نیرو دریافت می کند.

فرآیند حمایت از کارگر در مهاجرت کاری به عمان

 1. اخذ مجوز کار در هنگام مهاجرت کاری به عمان

اولین گام فرآیند حمایتی این است که کارفرما بتواند مجوز کار را از وزارت نیروی انسانی کسب کند تا بتواند کارمند خارجی را تحت استخدام قرار دهد. کارفرما یک فرم درخواست جذب را ارائه می کند تا به اداره تخصصی وزارت نیرو ارسال شود.

مجوز کار برای کارفرما ، استخدام مهاجران را فراهم می کند. یک برنامه موفق باید چندین مورد را برآورده کند:

هر شرکت مطابق با قوانین مالکیت عمان  ، در صورتی که حداکثر سهمیه برای کارکنان خارجی در آن بخش به دست نیامده باشد حق جذب دارد.

تعداد کل کارکنان درخواست شده برای اتباع خارجی باید مناسب برای عملیات شرکت باشد

کارکنان درخواست کننده بیگانه باید گواهینامه مناسب داشته باشند

وزارت نيرو نيازمند اسناد و مدارک براي تأمين اعتبار است. هنگامی که وضعیت تأمین کار مشخص شود، کارفرمای قانونی مجاز به استخدام کارمندان مشخص شده خارجی می باشد.

مستنداتی که در هنگام مهاجرت کاری به عمان مورد نیاز کارفرما است :

 • طرح مدیریت، شرح همه مواضع کاری است که توسط برخی از اتباع عمان مدیریت شده و در زمان های خاصی ثبت می شود
 • فهرست کارکنان بیگانه مورد نظر ، توضیح موقعیت و جنس هر کدام از کارکنان
 • کپی تمام گذرنامه های کارکنان خارجی
 • کپی گواهینامه مربوط به صلاحیت کارکنان
 • تایید رونوشت از موسسات آموزشی
 • تأیید وزارت امور خارجه کشور محل زندگی کارمند
 • تأیید سفارت عمان از کشور محل زندگی کارمند

رسیدگی این کار ممکن است تا دو سال طول بکشد. برای کارفرمایان متوسط ​​و بزرگ که دارای شهرت و رکورد خوب هستند، می توانند درخواست کارت سبز برای کاهش این روند تا شش ماه داشته باشند.

 1. پیشنهاد شغلی به کارمند

کارفرما در عمان نامه ای (دعوت نامه ) را برای همه کارکنانی که شرایط و مقررات مربوط به شرایط کار را برآورده می کنند، می فرستد.

 1. صدور ویزای کار

کارفرما باید ویزای شغلی فردی را برای هر فرد خارجی که باید حمایت شود، به دست آورد. کارفرما باید یک درخواست ویزای استخدامی را به اداره مهاجرت پلیس سلطنتی عمان بفرستد.

برای دریافت یک درخواست ویزا معتبر باید شرایط خاصی برای کارکنان رعایت شود که شامل موارد زیر است:

 1. کارمند باید بین ۲۱ تا ۶۰ ساله باشد
 2. این شخص باید جنسیتش مطابق آن چه در اجازه کار قید شده باشد
 3. حرفه و موقعیت باید با همان شرایط مندرج در مجوز کار منطبق باشد
 4. بعضی از ملیت ها مجوز ویژه ای دارند
 5. اتباع خارجی از کشورهای خاصی باید گواهی پزشکی ارائه دهند

مستنداتی که مورد نیاز کارفرما است :

 1. یک کپی از گذرنامه هر کارمند با حداقل شش ماه اعتبار
 2. یک کپی از مجوز کار صادر شده توسط وزارت نیرو برای هر فرم درخواست
 3. نامه دعوت نامه یا پیشنهاد شغل از یک شرکت ثبت شده
 4. یک گواهی نامه پزشکی تصدیق شده توسط یک کلینیک معتبر برای کارمندان مقیم کشورهای خاص (هند، پاکستان، فیلیپین، بنگلادش و غیره)
 5. دو قطعه عکس گذرنامه اخیر
 6. هر مدرک مربوط به صلاحیت یا مدارک تحصیلی
 1. صدور کارت اقامت

هنگامی که استخدام برای کارمند مهیا می شود، مهاجر باید کارت اقامت خود را برای اقامت قانونی در عمان در طول مدت استخدام بدست آورد. این کار زمانی انجام می شود که کارمند خارجی به عمان می رود.

کارمند، پس از ورود، باید برای دریافت کارت اقامت پس از ۳۰ روز از ورود به اداره وضعیت مدنی پلیس عمان مراجعه کند. کارکنان آزمایش خون را در یک مرکز پزشکی انجام خواهند داد و برای اخذ اثر انگشت اقدام می کنند. پس از جمع آوری اطلاعات، اداره کل وضعیت مدنی، کارت مسکن را برای کارمند صادر می کنند که دو سال معتبر است.

مستنداتی که مورد نیاز کارمند است :

 1. دو عکس گذرنامه اخیر
 2. اصل گذرنامه
 3. کپی پاسپورت
 4. گواهی عدم اخطار

در شرایطی که مستلزم آن است که کارکنان شغل را تغییر دهند، قرارداد کار را به طور موقت خاتمه دهند یا قرارداد منقضی شود، آنها ملزم خواهند بود که حداقل ظرف دو سال از کشور بیرون بیایند یا گواهی عدم اخطار (NOC) را بدست آورند که یک سند است که نشان می دهد که هر دو کارفرمای حمایت کننده و دولت عمان هیچ مشکلی با کارکنانی که در کشور کار نمی کنند ندارند .فرایند این مجوز طولانی است و NOC اغلب صادر نمی شود.

فایل های ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط مهاجرت به عمان

توضیحاتی در خصوص کار در عمان و شرایط آن برای پزشکان و پرستاران و دیگر تخصصها

محیط شهری مسقط عمان و توضیحات بیشتر

فرهنگ شهری و نحوه رانندگی در مسقط

فرودگاه عمان و مقایسه آن با دیگر فرودگاههای کشورهای عربی

فایل ویدئویی میزان رضایت مردم عمان از حکومت و نحوه اخذ تابعیت عمان

فایل ویدئویی مسیر داخلی شهر مسقط تا فرودگاه و مقایسه آن با کشورهای اروپایی

فایل ویدئویی شرایط عمومی و توصیف کشور عمان

فایل ویدئویی خیابان های مسقط و مقایسه آنها با محیط شهری در امارات

فایل ویدئویی پرواز First Class عمان به قطر

فایل ویدئویی مهاجرت به عمان یا کشورهای تاپ غربی

فایل ویدئویی نگاه درست واقع بینانه و علمی مهاجرت به عمان

همراهی خانواده برای مهاجرت کاری به عمان

متقاضی می تواند برای همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال خود تحت ویزای کار خود درخواست ویزا برای خانواده اش را ارائه دهد، اگر این کارمند حداقل دستمزد ماهانه ۳۰۰ OMR داشته باشد، و یا در کار اجرایی ارشد در عمان کار می کند و در محل اجاره ای زندگی می کند که به نام خود و یا کارفرمایش باشد، ویزا اجازه می دهد اعضای خانواده شخص در عمان اقامت کنند اما نمی تواننددر آنجا کار کنند.

برای درخواست این ویزا ، هر دو طرف باید یک کپی از گذرنامه خود داشته باشند و کارمند باید کپی کارت معتبر کارگری / اقامت خود، یک کپی از قرارداد اجاره نامه خود، و همچنین اثبات درآمد آنها را ضمیمه کند. برای مثال، این مدرک می تواند یک فرم امضا شده توسط وزارت نیرو که نشان دهنده حقوق و دستمزد کارمند می باشد یا صورت حساب بانکی شش ماهه شخص می تواند باشد. متقاضی همچنین باید دارای دو عکس گذرنامه رنگی باشد.

مهمتر از همه، شما نیاز به اثبات رابطه دارید، مثلا یک کپی تایید ازدواج یا گواهی تولد، که توسط سفارت و وزارت امور خارجه تایید شده است. در نهایت، برای ملیت های خاص، الزامات گواهی بهداشت نیز به اعضای خانواده اعمال می شود.

سخن آخر در مورد مهاجرت کاری به عمان

در این مقاله نکاتی درباره  مهاجرت کاری به عمان ، شرایط مهاجرت کاری به عمان و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما قرار داده شد. برای اخذ اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت کاری به عمان شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران ارتباط برقرار نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات جامع و مفید در مورد مهاجرت کاری به عمان به شما برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به عمان کمک شایانی می نماید و می تواند زمینه ساز مسیر ترقی برای شما باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

72 پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز با توجه به سن شما روش کاری توصیه نمی شود.با توجت به سن شما روش سرمایه گذاری بهترین روش ممکن می باشد. چه میزان پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 1. Abdolah گفته:

  باسلام وعرض ادب
  من۲۴سالمه ازجنوب کشورودارای مدرک دیپلم وفوق دیپلم برق صنعتی وهمچنین لیسانس کنترل وابزاردقیق.
  مسلط به زبان عربی وانگلیسی هم هستم ودرعمان هم آشنادارم,بااین شرایط ایامیتوانم برای کاردرعمان اقدام کنم واینکه چقدهزینه لازمه.
  باتشکرازموسسه ملک پور

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز در نظر داشته باشید برای اخذ اقامت کاری عمان شما نیاز به دعوتنامه و یک نفر کفیل عمانی دارید که قطعا حضور آشناییان شما در عمان بسیار کمک کننده خواهد بود.

   پاسخ
 2. رضا گفته:

  سلام عرض ادب
  من ۲۳ سالمه ۴ ساله مشغول به شغل طهویه مطبوع هستم
  مدرک فنی حرفه ای تعمیرات کولر کازی و پکیج هم دارم به نظر شما این رشته نیازمندی در عمان داره
  برای مهاجرین زبان پیشنهادیتون چیه عربی یا اینگیلسی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز صرف نظر از موقعیت و فرصت شغلی شما در عمان در نظر داشته باشید که یک نفر عمانی می،بایست کفالت شما را به عهده بگیرد تا بتوانید اقامت کاری این کشور را دریافت نمایید.

   پاسخ
 3. داریوش گفته:

  سلام وقت بخیر
  من برنامه نویس و طراح وب هستم. و نمونه کارهای خوبی توی این ۷ سال کار دارم. سوالم این بود که آیا در صورت توافق با کارفرما امکانش هست که بصورت دورکاری استخدام شد و کارت اقامت گرفت. صرفا برای اینکه بشه حساب بانکی بین المللی در عمان داشته باشیم؟؟ خواهشن راهنمایی کنید خیلی وقته دارم روش تحقیق میکنم ولی هیچ سایتی جواب درستی داده نشده.. خیلی ممنون میشم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اینکه شما حسابی در کشور دیگر داشته باشید می بایست محلی را به عنوان اقامت خود معرفی نمائید که صحت ادعای شما در خصوص اقامت در محل نیز بررسی می گردد . لذا از طریق دور کاری نمی توانید حسابی در کشور دیگر داشته باشید .

   پاسخ
 4. علی اکبر زارع گفته:

  سلام چگونه اقامت یا ویزای کار در کشور عربی بگیرم
  ۸ساله نقاش ساختمونم با۳سال بیمه مرتبط

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت کاری در کشور های عربی شما نیاز به یک نفر کفیل دارید که با قبول کفالت امور مربوط به اقامت شما را انجام دهند .

   پاسخ
 5. خسرو گفته:

  درود بر شما
  ممنون از راهنمای های خوبتون در سایت
  دنبال کارفرما هستم
  رزومه بلند بالا و وزینی ندارم
  رزومه کوتاه و نقلی دارم ممنون از راهنمایی که میکنید
  سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید مقالات کاریابی در عمان رو مطالعه بفرمایید و با کارفرماهای عمانی از طریق اطلاعات سایت های کاریابی ارتباط بگیرید. هرچی رزومتون کامل تر باشه شانس دریافت پیشنهاد کاری بیشتر هست.

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام خسته نباشین من داروساز هستم
  شرایط کار‌در عمان به چه صورت هست؟
  آیا باید داروخانه تاسیس کرد یا به استخدام دولت در آمد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر قصد ثبت شرکت دارین باید طرح تجاری مناسبی داشته باشید. برای کار هم باید یک کارفرمای عمانی شما رو بخواد و گواهی بده که هزینه های شما رو پوشش میده

   پاسخ
 7. کوروش گفته:

  سلام وقتتون بخیر بنده تمعیر کار خودرو هستم سابقه کاریمم پانزده ساله سی و هشت سالمم هست متاهل هم هستم میخاستم بدونم شرایط کاری برای من هست اونجا یا خیر

  Rating: ۵
  پاسخ
 8. VALI گفته:

  سلام و عرض ادب . بنده ۴۸ ساله بیست سال سابقه کار مداوم به عنوان تکنسین آزمایشگاه درشرکت L.A.Bاصفان را دارم به نظر شما فرصت شغلی برای کار در عمان برای من وجود دارد ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 9. وحید یزدی گفته:

  سلام ۳۹ ساله هستم با بیش از ۱۰ سال سابقه مربیگری در فوتبال دارای مدرک مربیگریB آسیا و دارای کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی
  آیا برای زمینه های کاری من شرایط کار در عمان یا کشور دیگری برای مهاجرت وجود دارد؟
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در عمان باید پیشنهاد کاری داشته باشید و یک کارفرما هزینه ها شما رو در عمان پوشش بده ، لطفا مقالات کاریابی در عمان رو مطالعه بفرمایید و با کارفرماها ارتباط بگیرید و رزومتون رو برای چند جا بفرستین.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، باید مقالات کاریابی در عمان رو مطالعه بفرمایید دوست عزیز، همچنین اگه سایت های کاریابی عمان رو بررسی کنید می توانید سریعا باهاشون ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. بیژن پوردهمیانی گفته:

  سلام ۴۵ساله هستم ۱۵سال سابقه کار در امارات دارم مسلط به زبان عربی و اردو هستم فروشندگی پارچه و لباس عربی

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مهاجرت کاری به عمان مدنظر شماست باید پیشنهاد کاری داشته باشید. بهترین گزینه برای شما سرمایه گذاری در یک کشور مطرح مانند اتریش است.

   پاسخ
 11. M گفته:

  باسلام.بنده۳۱ ساله و متاهل. دارای یک فرزند هستم. جوشکار برق و ارگون هستم.میخواستم برای مهاجرت کاری به عمان راهنمایی بفرمایید. شنیدم کارفرما لازم هست. چجور باید برای پیدا کردن کارفرما اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید ، در ابتدا پیشنهاد میشه که مقالات کاریابی در عمان رو مطالعه بفرمایید و بعد از طریق سایت های کاریابی اقدام کنید و با کارفرما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 12. حسین_فتاحی گفته:

  سلام‌ وقت بخیر، من دکترای داروسازی دارم‌‌‌ در ایران هم‌‌ مشغول به کار هستم میخاستم ببینم شرایط برای کار در عمان تو رشته خودم ‌امکان داره

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در عمان باید پیشنهاد کاری داشته باشید و یک کار فرما تضمین کند که هزینه ها شما را در این کشور پوشش می دهد. لطفا مقالات کاریابی در عمان را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 13. محمد رضایی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  برای کار در زمینه تجهیزات پزشکی اقامت و کار در عمان به چه صورت است؟
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در عمان داشتن پیشنهاد کاری از مهمترین عوامل می باشد. باید یک کارفرمای عمانی تایید کند که شرایط و هزینه های شما را در عمان پوشش می دهد و شرایط کار در عمان را برای شما فراهم می کند.

   پاسخ
 14. سید علیرضا گفته:

  با سلام، بنده کارشناس ارشد مهندسی نفت هستم، ۵ سال سابقه کاری در شرکت ملی نفت دارم، امکان مهاجرت کاری بنده به عمان چطوری هستش؟ میصرفه کار شرکت ملی رو ول کنم برم اونجا؟ میزان درآمد رو خبر دارید؟ چطوری میشه از شرکت های اونجا تقاضای کار داشته باشم؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در عمان شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید. مقالات کاریابی در عمان را مطالعه بفرمایید. موسسات کاریابی در عمان می توانند این شرایط را برای شما فراهم کنند. همچنین مقالات تخصصی کار در عمان بسیار کمک کننده هستند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، کار در عمان نیازمند پیشنهاد کاری از این کشور است. شما می توانید مقالات کاریابی در عمان را مطالعه کنید. برای مهاجرت کاری به عمان باید در ابتدا کارفرمای عمانی ورود شما به عمان برای کار را تایید کند.

   پاسخ
 15. فرهاد گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۷ سالمه فوق دیپلم برق هستم ینفرو تو عمان پیدا کردم برا کار بخام برم خیلی طول میکشه مراحلش یا فوری میشه اقدام کنم وبرم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط شما بررسی شود اما در صورت داشتن پیشنهاد شغلی از عمان معمولا پروسه زمان بر نیست. با دفاتر تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 16. مسعود قاسمی گفته:

  سلام و خسته نباشید من در شغل لوله کشی و جوشکاری تاسیسات ساختمانی و کشاورزی مشغول بکار هستم ایا در کشور عمان میتوانم فعالیت کنم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از شما

  پاسخ
 17. علی صالحی گفته:

  سلام من تعمییر کار و نصاب سیستم های سرمایشی گرمایشی هستم برای مهجارت ب عمان میتونم اقدام کنم

  پاسخ
 18. افشار گفته:

  باسلام اینجانب شف هستم با ۱۷سال سابقه کار درهتلها ورستورانها ومسلط به پخت انواع غذا زبان درحد ایلتس ۴٫۵ متاهل میخواستم جهت کاردرعمان ویاکشورهای عربی اقدام کنم چنانچه دراین زمینه فعالیت دارید ممنون میشوم که بنده ردراهنمایی کنید باتشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در عمان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید. پیشنهاد م شود که حتما شرایط کشور عمان را برای اقامت بعد از کار بررس کنید

   پاسخ
 19. Reza گفته:

  با سلام.
  رضا صالح نیا متولد ۱۳۵۷ متاهل داری دو فرزند.
  مهندس عمران با ۱۶سال سابقه در پروژه های بزرگ صنعتی در ایران و خارج از کشور در پست رئیس کارگاهی و مدیر پروژه..دنبال مهاجرت و اقامت هستم.کشور عمان شرایط دارد یا نه.

  پاسخ
 20. علي كريمي گفته:

  سلام، من ٣٠ ساله هستم و شغلم رانندگي كاميون هست. ايا در كشور عمان براي شغل من كار وجود دارد؟ كشور ديگر چطور؟

  پاسخ
 21. Neda گفته:

  با سلام بنده كارشناسي ارشد آموزش زبان انگليسي دارم با ٩ سال سابقه كار و همسرم ليسانس عمران دارد كه چون حرفه ي اصليش تو زمينه سنگ هست بايد نزديك به ايران باشيم .. آيا عمان گزينه ي خوبي براي كار من و همسرم ميتونه باشه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، پیشنهاد شغلی از عمان بسیار تعیین کننده است. اما چون اقامت دائم یا تابعیتی در پی ندارد از این نظر گزینه مناسبی نمی باشد.

   پاسخ
 22. حمید گفته:

  سلام خدمت شما،من تعمیرکار ماشین الات راهسازی هستم لیسانس مکانیک هم دارم چطور میتونم در عمان مشغول به کار بشم ؟این کشور مناسب شغل من هست یا کشور دیگه ایی؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید پیشنهاد کاری داشته باشید ، اگر مدرک زبان و مدرک تحصیلی لیسانس دارید کار در آلمان به شما پیشنهاد می شود.

   پاسخ
 23. Ali گفته:

  باسلام وخسته نباشید من شغلم تعمیرات لوازم خانگی و کولر اسپلیت هست وخانمم آرایشگر آیا میتونید کاری برام انجام بدید ممنون میشم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید پیشنهاد شغلی داشته باشید ، کشورهای بسیار مناسب تر از عمان وجود دارند که می توانید برای ویزای جستجو کار آن ها اقدام کنید و نیاز به پیشنعاد شغلی نیست. کشورهای المان و اتریش از این قبیل هستند.

   پاسخ
  • to.m گفته:

   با سلام و احترام
   خیر دوست عزیز.امکان پذیر نیست.شما حتما باید پیشنهاد کاری از کارفرمایی در عمان داشته باشید تا بتوانید ویزای کار عمان را اخذ نمایید.

   پاسخ
 24. علیرضا نیری گفته:

  سلام من مربی کاراته هستم
  داور بین المللی کاراته شتوکان
  ۱۹ سال سابقه مغازه داری در شیراز
  سابقه داوری و مربیگری درحد حرفهای
  ۳۸ سال سن دارم
  تقاضای کار را دارم

  پاسخ
 25. Javad گفته:

  مشخصات فردی
  اینجانب جواد کریمیان متولد اردیبهشت سال ۱۳۶۸ ساکن اصفهان میباشم متاهل هستم فرزند هم ندارم
  علایق حرفه ای
  من به کارهای فنی علاقه زیادی دارم در این زمینه ها فعالیتم را با دقت زیاد انجام میدهم و با کار بی عیب کاملا موافق هستم در زمینه هایی مثل جوشکاری برق. نصب درب ریل آسانسور صافکاری جوشکاری با هوا و کاربیت کاملا تسلط دارم کارهایی مثل جوشکاری مدت ۵ سال ب صورت حرفه ای مشغول هستم توانایی زیادی در انجام این نوع فعالیت ها دارم در زمینه ویزیت مواد غذایی هم فعالیت ۴ ساله دارم
  مدارک و سوابق تحصیلی
  من مدرک فوق دیپلم معماری دارم و حدود ۲ سال در زمینه رشته خودم همزمان با فعالیت های فنی داشتم

  ازشما دوستان گرامی خواستار ایجاد فعالیت در کشور عمان هستم با تشکر فراوان

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، ممنون از توضحیات کاملتون ، برای کار در عمان باید پیشنهاد کاری داشته باشید و کارفرما شما رو حمایت کنه. اگر راه اندازی کسب و کار منظورتون هست لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 26. داود رحمانی گفته:

  با سلام و خسته نباشید من در ایران مجوز و پروانه کسب تولیدی دارم مصنوعات اداری و خانگی چوب وفلز برای راه اندازی یه کارگاه تولیدی چه مراحلی را باید طی کنم آیا امکان راه اندازی کارگاه تولیدی هست یا نه ممنونم از شما

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، در صورت که طرح تجاری شما کامل باشد و سایر شرایط سرمایه گذاری را داشته باشید ، شاید امکان اقدام وجود داشته باشد. لطفا با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.

   پاسخ