مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند ۲۱۰۸ پس از گرفتن وکیل مهاجرت برای مهاجرت به فنلاند از جمله مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند و در نهایت برای اخذ اقامت فنلاند چه شرایطی دارد ؟ در رابطه با راههای مهاجرت کاری به فنلاند و یا مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند ۲۰۱۸ و یا لیست مشاغل مورد نیاز فنلاند و یا موسسات کاریابی در فنلاند در هنگام مهاجرت به فنلاند از طریق کار باید اطلاعات کسب نمود . قوانین مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند و همچنین شرایط اخذ ویزای کار فنلاند و در نهایت اخذ اقامت فنلاند نیز دارای نکات مهمی می باشد .

در مورد کشور فنلاند :

در ابتدای بحث به مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند به توضیحی در خصوص کشور فنلاند می پردازیم . جمهوری فنلاند کشوری در منطقه اسکاندیناوی می باشد که در شمال اروپا واقع شده است. پایتخت کشور فلاند شهر هلسینگی می باشد که حدود یک میلیون نفر از جمعیت این کشور در کلان شهر هلسینگی زندگی می کنند.در کشور فلاند مردم به دو زبان رسمی فلاندی و سوئدی صحبت می کنند ولی در باره زبان می توان این نکته را حائز اهمیت دانست که میزان ۹۰ درصد از مردمان کشور فلاند به زبان فلاندی صحبت می کنند. حدودا ۷۸ درصد از مردم کشور فلاند پیرو آیین لوتری از دین مسیحیت هستند و ۲۲ درصد دیگر هیچ دین مذهبی ندارند. از لحاظ میزان مساحت کشور فلاند هشتمین کشور در قاره اروپا محسوب می شود که پس از جمهوری کنگو شصت و پنجمین کشور در جهان از لحاظ وسعت است. کشور فنلاند از نظر جمعیت کم ‌تراکُم‌ترین کشور در اتحادیه اروپا به‌ شمار می‌آید.

کار در کشور فلاند:

اگر شما متقاضی کار در کشور فنلاند می باشید می توانید از طریق مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند این امکان را برای خود محیا کنید. صدور ویزای کاری فلاند نیاز به پیدا کردن کار در کشور فلاند می باشد. متقاضیان کار در کشور فلاند نیاز به اجازه کار در کشور فلاند دارند و همچنین اگر متقاضیان قصد استخدام در کشور فلاند را دارند می بایست اجازه اقامت فردی را از دولت کشور فلاند اخذ نمایند.اگر شما یکی از شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و  منطقه اقتصادی اروپا ایسلند لیختن اشتاین نرو‌ژ و سوئد باشید برای کار در این کشور به اجازه اقامت برای کشور فنلاند ندارید.

در این مقاله سعی بر این شده است تمامی اطلاعات من باب مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند را برای شما متقاضیان عزیز شرح دهیم.

 • حق کار بدون اجازه اقامت در فنلاند

شما متقاضی گرامی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند این امکان را دارید که  بدون داشتن اجازه اقامت در کشور فنلاند مشغول به کار شوید:

متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می بایست  یک ویزای معتبر (اگر ویزا برای ملیت شما لازم ذکر شده است) یا یک اجازه اقامت شنگن صادر شده توسط یک کشور دیگر، که به شما این اجازه می دهد که برای مدت کوتاهی در کشور فنلاند اقامت داشته باشید در این کشور ۳ ماه کار کنید. اگر از شرایط ویزا معاف باشید، این شرایط محیا است که در طول مدت اقامت خود بدون ویزا در کشور فنلاند- بدون اجازه اقامت کار-کار کنید.

اخذ اجازه اقامت کاری فنلاند برای یک فرد با مجوز اقامتی از نوع دیگر در موارد زیر لازم نیست:

اگر شما خواهان مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشید و  مترجم، معلم، متخصص یا قاضی یا داور ورزشی هستید، و شما بر اساس دعوت از سوی کارفرمای فنلاندی یا به صورت قراردادی برای وی کار می کنید و مدت زمان کار شما بیش از ۹۰ روز نیست.

اگر شما خواهان مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشید و یک هنرمند حرفه ای، ورزشکار یا مربی یا یک عضو از یک تیم هستید که کمک یا پشتیبانی برای چنین فردی محیا میکنید ،و شما بر اساس دعوت یا قرارداد کار می کنید و مدت زمان کار بیش از ۹۰ روز نیست.

اگر شما خواهان مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشید و یک ملوان هستید و شما در یک کشتی که در اداره تجارت فنلاند Merchant Vessels ثبت شده است  کار میکنید و یا پس از ورود به فنلاند در یک کشتی بین المللی مشغول به کار شوید

اگر شما خواهان مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشید و کارمند دائمی شرکتی هستید که در یک کشور عضو اتحادیه اروپا / EEA فعالیت می کند و شما به فنلاند سفرهایی دارید که برای انجام موقت وظایف قرارداد مشخص شده میباشد قانون به شما اجازه می دهد اقامت و کار در کشور فنلاند را داشته باشید و این مجوز تا زمانی که کار شما در فنلاند مشغول هستید معتبر میباشد

اگر شما خواهان مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشید و یک محقق و برای اهداف تحقیق علمی، به فنلاند آمده اید و یک پروژه تحقیق علمی را طبق تعریف مندرج در دستورالعمل آن انجام میدهید و مدت اقامت شما بیش از ۹۰ روز طول نخواهد کشید

در خصوص اگر قصد دارید که از شرایط مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند آگاه شوید و قوانین و راه های مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند را مطلع شوید و اگر می خواهید با مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند به اخذ اقامت دائم فنلاند برسید  می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت تخصصی در خصوص مهاجرت کاری به فنلاند و چگونگی پیدا کردن کار در فنلاند و اخذ اقامت فنلاند از طریق ویزای کار مشاوره رایگان بدست آورید .

در غیر این صورت در خصوص ویزای کاری فنلاند اگر قصد دارید کار در کشور فنلاند داشته باشید ، به اجازه اقامت مجاز توسط دولت کشور فنلاند نیاز دارید.

 • مجوز اقامت کاری فنلاند برای یک فرد شاغل

اگر برای ورود به کشور فنلاند و  مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند اقدام نمایید و در هر یک از ظرفیت های زیر وارد شوید، نیازی به اجازه اقامت کاری فنلاند که برای یک فرد شاغل وجود دارد نخواهید داشت. با این حال، شما نیاز به اجازه اقامت دارید. مجوز اقامت شما به طور جداگانه برای هر مورد ذکر شده در موارد زیر اعطا می شود. این تصمیم توسط اداره مهاجرت کشور فنلاند گرفته خواهد شد.

یک متخصص و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

یک محقق و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

یک کارمند برای یک انجمن مذهبی یا غیر انتفاعی و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

یک ورزشکار، مربی یا مربی، یا قاضی یا داور ورزشی و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

یک دوره کارآموزی در یک شرکت برای بیش از یک سال

فردی که دارای مدرک یا مدرک تحصیلی در فنلاند است و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشد

کار در پست مدیریتی بالا یا مدیریت برای یک شرکت

معلم مهمان، مدرس، مدرس مشاغل یا پژوهشگر، اما در این مورد مدت اجازه کار شما بیش از یک سال نیست

کار  و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند در زمینه علم، فرهنگ، یا هنر (به هنرمندان در سطح معمولی اعطا نمی شود)

کار و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند در یک سازمان بین المللی و یا در موقعیت های مربوط به همکاری رسمی بین دولت ها

کار و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند در زمینه رسانه های جمعی، که کارفرمای شما دفتر رسمی در فنلاند ندارد

وظایفی که شامل : مطالعه بازارها، تهیه محل تاسیس یک شرکت درکشور  فنلاند، مذاکره برای خرید یا سفارش کالایی خاص، نظارت بر تحویل سفارشات یا اجرای سایر وظایف مشابه موارد بالا( در صورتی که کارفرمای شما دفتر رسمی در کشور فنلاند ندارد)

وظایفی که در مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند بخشی از قرارداد تحویل یک ماشین، دستگاه، خط تولید یا سیستم تخصصی است که به کشور فنلاند صادر شده است  یا در آینده به آن صادر می شود،( تا زمان کمتر از شش ماه)

 • کار بدون اجازه اقامت برای متقاضیان مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند

در شرایط خاص شما ممکن است در کشور فنلاند بدون اجازه اقامت کار کنید.

اگر برای درخواست اجازه اقامت برای کار در فنلاند درخواست می دهید، باید بتوانید هزینه زندگی خود را در فنلاند از طریق درآمد خود در طول زمان اقامت خود پوشش دهید.

اگر شما متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند می باشید و برای اجازه اقامت کاری فنلاند درخواست دهید تا بتوانید تمام وقت در این کشور کار کنید، حقوق شما میباید حداقل برابر حقوق و دستمزد مشخص شده در توافقنامه جمعی دولت این کشور در همان سال باشد. اگر هیچ توافق جمعی دولتی برای بخش شما وجود نداشته باشد، حقوق شما باید برابر حداقل دستمزد مربوط به شرایط اشتغال کشور فنلاند (työssäoloehto) مربوط به قانون کار و بیکاری باشد. اگر شما شرایط قانون مشاغل فنلاند را رعایت کنید  برای کمک هزینه جبران  بیکاری(بیمه بیکاری) شما شامل برخورداری از حقوق و دستمزد ناخالص برای یک کار تمام وقت  خواهید بود.(حداقل در سال ۲۰۱۷ در هر ماه ۱،۱۸۷ یورو )

اگر شما یک متخصص هستید و یا دارای کارت آبی اتحادیه اروپا هستید، شما میتوانید و متقاضی مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند باشید و حقوق و دستمزد بالاتر از حقوق و دستمزد ذکر شده در بالا را داشته باشید.

در انتها باید ذکر شود به جز موارد بالا تنها راه شما برای کار در کشور فنلاند داشتن پیشنهاد شغلی مستقیم و اختصاصی از یک کارفرمای فنلاندی است که این پروسه برای ایرانیان بسیار سخت و غیر معمول است.

شما متقاضیان مهاجرت کاری به فنلاند گرامی جهت ساده تر نمودن روند اخذ ویزای کاری خود به کمک مشاوران مجرب و در صورت داشتن هر گونه پرسشی در ارتباط با راه های مهاجرت کاری به فنلاند و اخذ ویزای کار فنلاند ، شرایط کار و زندگی در فنلاند ، راههای مهاجرت به فنلاند ، مهاجرت به فنلاند از طریق تخصص ،  مشاغل مورد نیاز فنلاند ،مهاجرت از طریق کار به فنلاند ، راه های اخذ پیشنهاد کاری (Job offer) از فنلاند و مهاجرت کاری به فنلاند و یا اخذ ویزای کار فنلاند و یافتن کارفرمای فنلاندی و شرایط اخذ اقامت فنلاند می توانید با تماس با موسسه ی حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و از مشاوره ی رایگان و تخصصی وکلای حقوقی و کارشناسان مجرب این موسسه بهره مند شوید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (3 نظرات, میانگین: 3٫67 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 پاسخ
 1. marziyeh گفته:

  باسلام من ۲۵ ساله هستم و مهندس نرم افزارکامپیوتر برای مهاجرت به کشور فنلاند راهنمایی کنید با سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما از طریق کاری و تحصیلی می توانید اقامت این کشور را اخذ نمائید . برای اخذ اقامت کاری شما نیاز به دعوتنامه کاری خواهید داشت. در روش تحصیلی شما پس از اخذ پذیرش با ویزای تحصیلی وارد این کشور شده و علاوه بر تحصیل می توانید کار کنید . در نظر داشته باشیید در طول دوره تحصیل شما ۲۵ ساعت در هفته اجازه کار خواهید داشت و پس از فارغ التحصیلی نیز می توانید یکسال در این کشور به دنبال کار باشید .هر زمان کار پیدا کردید اقامت کاری فنلاند را اخذ می نمائید.مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 2. Mohamad گفته:

  سلام من ۴۲ سالم هستش مجرد هستم میخواستم به کشور فنلاند برم برای کار و اقامت میخواستم اگر امکان داره راهنمایی کنید که چه جوری میشه رفت.ممنونم.با سپاس .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 3. على اصغر ملكى گفته:

  با سلام خدمت جناب ملك پور و تيم مهاجرت ايشون من على اصغر ملكى ٣٠ ساله و متاهل و در حال حاضر مدير فروش يكى ازشركتهاى صنايع لبنى تبريز با سابقه ١٠ سال و مدارك دانشگاهى فوق ديپلم حسابدارى و كارت و مجوز مهندسى فروش از سازمان فنى و حرفه اى و مدارك Mba و مهندسى فروش بصورت غير حضورى از دانشگاه آكسفورد انگلستان و در حال تكميل دوره زبان انگليسى هستم لطفا در مورد اقامت در فنلاند از طريق كارى راهنمايي هاى لازم را مبذول فرماييد با تشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار فنلاند باید کارفرمای خود را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت امکان پذیر نخواهد بود و می توانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید اما برای کشورهای دیگر باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. mie editor3 گفته:

  با عرض سلام خدمت شما جناب آقای ملک پور.جناب ملک پور این چندمین بار هست که در مورد مهاجرتمون به فنلاد پرسش خودم رو مطرح کردم.اما متاسفانه تا کنون جوابی دریافت نکردم.از شما خواهشمندم که راهنماییهای لازم را ارائه دهید.با تشکر بنده ۴۰ ساله و لیسانس صنایع دستی و کارمند هستم. همسرم ۴۱ ساله و دیپلمه و رنگکار و منبت کار مبلمان هستند. ما قصد مهاجرت به فنلاند را داریم.اما ازنظر شرایط مالی وضعیت مهاجرت نداریم.خیلی مایل هستیم تا از طریق دعوت به کار به فنلاد مهاجرت کنیم.در غیر اینصورت باید راه دیگری را امتحان کنیم.که آنهم سخت و خطرناک می باشد.در حال یادگیری زبان انگلیسی هستم.لطفا در این خصوص راهنمایی های لازم را بفرمایید

  پاسخ
  • افشین گفته:

   سلام آیا برای دبیر ریاضی با ۱۷ سال سابقه تدریس در دبیرستان‌های ایران و دارای نمره ۶٫۵ آیلتس امکان کار در فنلاند وجود داره؟

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام برای اخذ ویزای کار فنلاند باید در ابتدا کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

    پاسخ