مهاجرت کاری به هلند

مهاجرت کاری به هلند

مهاجرت کاری به هلند

مهاجرت کاری به هلند و همچنین شرایط مهاجرت کاری به هلند و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت دارای نکات مهمی می باشد . هدف این است که شرایط اخذ ویزای کاری هلند و همچنین راه های مهاجرت کاری به هلند و شرایط اخذ اقامت هلند را توضیح دهیم . شرایط کار در هلند چگونه است ؟ شرایط و قوانین مهاجرت به هلند از طریق ویزای کار هلند و کار در هلند چگونه است ؟

می­توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بزرگترین و مورد وثوق ترین موسسه حقوقی خاورمیانه تماس حاصل فرمایید و در خصوص راههای مهاجرت به هلند از جمله تحصیل در هلند و یا کار در هلند و یا ازدواج در هلند و یا تولد فرزند در هلند و یا سرمایه گذاری در هلند و یا ثبت شرکت در هلند و در نهایت شرایط اخذ اقامت هلند مشاوره رایگان اخذ نمایید .

کار در هلند برای اتباع خارجی

اتباع خارجی که می خواهند در هلند کار کنند باید تعدادی از الزامات را برآورده کنند. بسته به کشور مبدا، ممکن است برای کار در هلند مجوز اشتغال داشته باشند. کارگران خارجی جاهای خالی و مور دنیاز در بازار کار هلندی را پر می کنند.

اجازه کار در منطقه اقتصادی اروپا (EEA)

مهاجران اروپایی و سوئیس آزادانه در هلند بدون اجازه اشتغال کار می کنند.
تا ۱ جولای ۲۰۱۸، اتباع کرواسی باید دارای اجازه استخدامی برای کار در هلند داشته باشند. کرواسی از اول ژوئیه ۲۰۱۳ عضو اتحادیه اروپا بوده است.

مجوز اقامت و استخدام همراه (GVVA)

از آوریل سال ۲۰۱۴، اتباع خارج ازاتحادیه اروپا EEA و سوئیس باید برای مجوز اقامت و استخدام  (GVVA) درخواست دهند اگر قصد دارند در هلند برای مدت بیش از سه ماه کار کنند. مهاجر خارجی یا کارفرمای آن به اداره مهاجرت هلند  (IND) فقط برای یک مجوز برای زندگی و کار در هلند باید درخواست نمایند.

معافیت از  GVVA
برخی از گروه های خارجی اتباع خارجی نیازی به درخواست برای GVVA ندارند. با این حال، آنها هنوز هم باید به آژانس بیمه کارمندان (UWV) برای مجوز استخدام (TWV) درخواست دهند. این گروه ها عبارتند از:

 • اتباع خارجی که قصد مهاجرت کاری به هلند دارند و می خواهند کمتر از سه ماه در هلند کار کنند.
 • کارگران فصلی؛
 • دانش آموزان؛.
 • پناهجویان؛
 • کارکنان یک شرکت بین المللی که به هلند می روند؛
 • کرواتی ها (Croatians)

 

شرایط اعطای اجازه کار به کارگران خارج از EEA (منطقه اقتصادی اروپا) در مهاجرت کاری به کشور هلند
یک کارفرمای هلندی می تواند کسی را از خارج از EEA تنها در موارد زیر استخدام کند:

 • در شرایطی که کارفرما نمی تواند یک نامزد مناسب را از یک کشور عضو EEA پیدا کند؛
 • جای خالی حداقل پنج هفته باز است . مدت سه ماه جای خالی با نیروی کاری پر نشود. UWV تعیین می کند که آیا پرکردن جای خالی توسط کارمند هلندی و یا کارمندی از اتحادیه اروپا میتواند پر شود یا خیر.
 • کارفرما اقدامات لازم را برای یافتن کارگر از هلند یا EEA، از جمله تبلیغ در رسانه های چاپی و اینترنت، انجام داده است.
 • کارفرما به UWV برای مجوز اشتغال یا به IND برای GVVA درخواست میدهد. کارفرما همچنین باید سایر شرایط را برای مجوز اشتغال یا GVVA برآورده کند.

بعضی گروه ها نیازی به مجوز ندارند.
همه کارکنان خارج از EEA نیاز به اجازه کار ندارند. کسانی که شامل موارد زیر می شوند:

 • کارگران با تحصیلات عالی که می توانند به اقتصاد مبتنی بر دانش کمک کنند (مهاجران بسیار ماهر یا کارگران بسیار ماهر(
 • افراد دارای مجوز اقامت حاوی یادداشت “arbeid vrij toegestaan” )) مجاز به کار (گاهی اوقات فقط برای یک دوره معین استفاده می شود)؛
 • افراد خوداشتغال، در صورتی که کار مشخص شده در مجوز اقامت خود را انجام دهند.

خدمات مرزی در مهاجرت کاری به هلند

اگر یک ارائه دهنده خدمات از EEA، که در هلند فعالیت می کند، کارگران را از یک کشور بدون نیروی کار آزاد (به عنوان مثال یک شرکت نصب و راه اندازی آلمان با کارکنان از اوکراین) استخدام می کند، نیازی به اجازه کار برای این کارگران نیست. با این حال، این موضوع باید اطلاع رسانی شود. این به این معنی است که لازم است که به UWV در مورد کارگران اطلاع داده شود.

شما متقاضیان عزیز مهاجرت کاری به هلند و اخذ ویزای کار هلند و شرایط اخذ اقامت کاری هلند برای آگاهی از  شرایط کار در کشور هلند و شرایط پیشنهاد کاری از کارفرمایان هلند همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بصورت مستقیم با شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  در خصوص شرایط مهاجرت کاری به هلند و قوانین و راه های اخذ ویزای کاری کشور هلند و شرایط و راه های اخذ اقامت دائم هلند و اخذ دعوتنامه کاری از هلند مشاوره ی رایگان و تلفنی دریافت نمایید .

 

اعضای خانواده در خصوص کار در هلند

اگر شریک یا نسبتی دارید که دارای اجازه زندگی و کار در هلند است، ممکن است بتوانید اجازه اقامت به منظور احیای مجدد خانواده را بدست آورید . اگر آنها اجازه کار دارند، شما ممکن است مستلزم داشتن یک مجوز کار جداگانه باشید.

کارآفرینی و خوداشتغالی

اگر می خواهید برای راه اندازی یک کسب و کار درهلند به عنوان یک فارغ التحصیل به هلند بروید، باید برای اجازه اقامت (با مجوز کار) به عنوان یک فرد کارآفرین درخواست دهید.
این اجازه برای دو سال معتبر خواهد بود اما می تواند تمدید شود.
شما متقاضی مهاجرت کاری به هلند باید از مقامات هلندی اجازه بگیرید تا به عنوان خود کارمند کار کنید و باید قادر به اثبات آن باشید که منافع مهمی را برای کشور هلند دارید.  متخصصان پزشکی باید در لیست رسمی ثبت نام به نام BIG ثبت نام کنند و اگر شما می خواهید یک شرکت را راه اندازی کنید، برنامه کاری و امور مالی شما توسط سازمان اداره هلند ارزیابی خواهد شد.

مجوزبرای پژوهشگران علمی و کار در هلند

اگر شما در یک برنامه تحقیقاتی در یک موسسه پژوهشی شناخته شده پذیرفته شده و دارای مدارک مناسب برای دسترسی به برنامه دکترای دانشگاه هستید، این موسسه می تواند درخواست اجازه اقامت برای تحقیقات علمی را از طرف شما درخواست کند. شما مجوز کار جداگانه نخواهید داشت – در عوض اجازه اقامت شما با مجوز کار برای شما صادر می شود.
مجوز تحقیق برای مدت زمان تحقیق، تا حداکثر پنج سال، و قابل تمدید است.
در حالی که شما متقاضی کار در کشور هلند نیازی به اجازه کار برای انجام تحقیقات خود ندارید، اگر شما هر کار دیگری را انجام دهید، کارفرمای شما باید به نام خود شما اجازه کار را بدست آورد.

 

طرح کار در هلند در تعطیلات

کانادایی ها، استرالیایی ها و نیوزلندی ها می توانند برای برنامه های تعطیلات یک ساله درخواست کار کنند.

کار فصلی و کارگران فصلی و کارکوتاه مدت برای مهاجرت کاری به هلند

کارگران فصلی کسانی هستند که به مدت ۲۴ هفته در هلند برای کار فصلی کار می کنند. کارفرمای شما مجبور است اجازه کار را به اسم شما دریافت کند، و همچنین اجازه اقامت را در صورت طولانی تر شدن اقامت درخواست کند.

 

شما عزیزان می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه شرایط و راه های اخذ اقامت دائم هلند  و در خصوص راههای مهاجرت به هلند از جمله تحصیل در هلند و یا کار در هلند و یا ازدواج در هلند و یا تولد فرزند در هلند و یا سرمایه گذاری در هلند و یا ثبت شرکت در هلند و در نهایت شرایط اخذ اقامت هلند با موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و با سابقه ترین موسسه حقوقی خاورمیانه در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (12 نظرات, میانگین: 4٫92 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 پاسخ
 1. Babak khodaie گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران تان خدایی هستم راننده پایه یک که چند سالی هست تریلی دارم و با آن مشغول کار هستم مدرک تحصیلیم دیپلم کار و دانش با گرایش گرافیک کامپیوتری هست البته با معدل هفده با مدارک کامل کار با تریلی و جواز کسب این کار سرمایه چقدر نیازه و چه کشوری برام مناسب تره البته سالهاست تو فکر هلند هستم چطور میتونم استارت کار رو بزنم برای گرفتن ویزا و مهاجرت و اقامت به زبان انگلیسی آشنا هستم تازه هم شروع کردم برای مسلط شدن به زبان هلندی و کلاس میرم لطفاً راهنمایی کنید ضمنا متالکه کردم و بچه هم ندارم متولد ۱۹۸۱ میلادی هستم ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب ، ممنون از توضیحات کاملتون، برای کار در هلند باید پیشنهاد کاری داشته باشید و برای تحصیل نیز سن شما مناسب نمی باشد. به نظر بهترین گزینه برای شما سرمایه گذاری است که نیازمند تحلیل بیشتر است.

   پاسخ
 2. آرش گفته:

  سلام خسته نباشید،۲۹سالمه مجردم،لیسانس مهندسی برق-الکترونیک دارم از آزاد قزوین،کل سرمایم ۶۰میلیون تومن هست،سابقه کار مرتبط با رشته ندارم، شغلم آزاده،فروشنده پوشاک هستم،می خواستم بدونم شانسی برای اخذ اقامت هلند حالا به هر طریقی که شده،دارم یا نه؟ممنون می شم اگه راهنمایی کنید…

  پاسخ
 3. داود زمانی گفته:

  باسلام من و خاننم میتوانیم یک کارگاه قالیبافی در هلند احداث کنیم درصورت امکان چقدر سرمایه نیاز است.آیا کسی که مدرک بالا ندارد ولی تجربه کاری داشت باشد چگونه میتواند کار پیداکند.بنده دیپلم هستم ولی ۲۰سال دربرق صنعتی کار کردم.تشکر

  پاسخ
 4. مینا شایان ارا گفته:

  سلام ، بنده دارای لیسانس رشته رادیولوژی از دانشگاه دولتی ، دارای ۲سال سابقه مرتبط و ۷ سال سابقه غیرمرتبط همسرم نیز مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی و ۱۰ سال مرتبط و دارای دو دختر ۶ ساله و ۴ ماهه هستیم هر دو فقط به زبان انگلیسی آشنا هستیم قصد مهاجرت داریم به نظر شما بهترین و راحت ترین روش برای چه روشیه و ضمنا کدوم کشور برای ما مناسبه ؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، شرایط شما باید به صورت کامل بررسی شود. میزان سرمایه شما برای مهاجرت باید مشخص باشد بتوان راه های مناسب را پیشنهاد داد. شرایط سنی شما باید مشخص باشد.

   پاسخ
 5. محمود احمدی گفته:

  باسلام و احترام خدمت شما و همکارانتون
  یه سوال از خدمتتون دارم ،من با سن ۴۰ سال دارای مدرک فوق دیپلم ساخت و تولید و حدود سیزده سال سابقه ی کار در شرکت فولاد مبارکه که البته کارم مرتبط با مدرکم نبوده اما سابقه بیمه داشته ام ، همسرم هم ۳۲ سالشونه و دیپلمه هستند ویه دختر ۶ ساله دارم ،آیا میتونم برای کار در کشور هلند اقدام کنم و همراه خانواده ام به این کشور مهاجرت کنیم ، ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ، باتشکر از زحماتتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. mie editor3 گفته:

  باسلام خدمت موسسه محترم ملک پور و کارشناسان محترم بعرض میرسانم که بنده به همراه خانواده ام بمدت حدود دو سال است که از طریق کار در یکی از شرکتهای ایرانی به کشور هلند مهاجرت کرده وبعنوان مسول حسابداری مشغول کار می باشم.حال سوالم اینست که باتوجه اتمام قراردادم پس از سه سال ایا با پیدا کردن کاری دیگر ویزای کار من ادامه خواهد کرد و ایا من که از اعتبار ویزای کارواقامتم یکسال دیگر باقی مانده است ایا کارفرمای جدید لازم است برای استخدام من سه ماه اگهی در کشور هلند بدهد ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

  پاسخ
 7. مهران صدري گفته:

  سلام من يه اقاي ۳۸ ساله هستن متاهل بدون بچه شغلم آرايشگر هست و ۸سال سابقه كار دارم و مدارك فني حرفه اي هم ۳تا دارم درجه ۲ درجه ۱ و متعادل سازي ميخواستم ببينم كدوم كشور براي كار من احتياج هست و به كار من مياد لطفا راهنمايي بفرمایین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک شما لیسانس باشد علاوه برآن باید کارفرما داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 8. مشاور حقوقی گفته:

  سلام.وقت عالی به خیر.جناب اقای ملک پور بنده خانم ۳۸ ساله هستم.مجردم.شغلم برنامه نویسی هست. آیا به نظرتون چطوری میتونم ویزای کاری بگیرم از کشور هلند یا انگلیس یا هر جای دیگه.به نظرتون کجا برای مهاجرت بهتره.ممنونم

  پاسخ