موسسات کاریابی در آلمان

بررسی و معرفی موسسات کاریابی در آلمان

 • موقعیت آلمان و موسسات کاریابی در آلمان
 • بازار کار آلمان در زمینه موسسات کاریابی در آلمان
 • موسسات کاریابی در کشور آلمان
 • مشاغل موقت در موسسات کاریابی در آلمان
 • مجوز کار در آلمان و موسسات کاریابی در آلمان
 • دانش زبان برای موسسات کاریابی در آلمان
 • شغل در آلمان در موسسات کاریابی در آلمان
 • پس از یافتن شغل در آلمان از طریق موسسات کاریابی در آلمان

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

موسسات کاریابی در آلمان ، کاریابی در آلمان و کار در آلمان و راههای مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. شرایط مهاجرت به آلمان از طریق کار در آلمان و موسسات کاریابی در آلمان و کاریابی در آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان از طریق کار با کمک موسسات کاریابی در آلمان نیازمند تحلیل بیشتری است. در مورد موسسات کاریابی در آلمان و کار در آلمان چند سوال مهم وجود دارد که به شرح زیر هستند.

 • قوانین اخذ ویزای کاری آلمان و مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در آلمان چه مدارکی است ؟
 • از قوانین کار در آلمان اطلاع دارید؟
 • شرایط مهاجرت به آلمان و شرایط کار مهاجرت کاری به آلمان چگونه است ؟
 • آیا موسسات کاریابی آلمان را می شناسید ؟
 • فعالیت موسسات کاریابی در آلمان به چه صورت است؟
 • آیا با شرایط و راه های مهاجرت به آلمان از طریق تخصص آشنایی دارید؟

موسسه حقوقی ملک پور تقریباً تمام اطلاعات لازم در زمینه ی موسسات کاریابی در آلمان ، و شرایط کار در آلمان خلاصه ای از مطالب مرتبط با ویزای جستجوی کار آلمان، راه های کاریابی در آلمان، شرایط  کار در آلمان برای ایرانیان و نیز فهرست مشاغل مورد نیاز آلمان در سال ۲۰۱۸ شرح داده است .

چنانچه قصد دارید به اطلاعات جامعی در زمینه ی کار در آلمان، انواع راه های کاریابی در آلمان ، مطالب مقاله ی حاضر کمک شایانی به شما خواهد کرد. به علاوه اطلاعاتی در باب بازار کار کنونی آلمان، مشاغل مورد نیاز در آلمان و اخذ مجوز کار در کشور آلمان شرح داده می شود.

موقعیت آلمان و موسسات کاریابی در آلمان

چنانچه می خواهید به عنوان یک خارجی در آلمان اشتغال یابید، شاید در ابتدا فرآیند کاریابی و اخذ ویزای کاری آلمان برای شما مشکل به نظر برسد؛ با این حال فراموش نکنید که اگر  دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشید، تا حدودی به زبان آلمانی یا انگلیسی تسلط داشته باشید و از سوابق حرفه ای خوبی برخوردار باشید، راه های کاریابی و اخذ مجوز کار و ویزای کاری آلمان برای شما نسبتاً هموار است.

اقتصاد کشورآلمان در اروپا بسیار غنی و قدرتمند است و پنجمین اقتصاد بزرگ جهان بشمار می رود؛ بنابراین در کشور آلمان فرصت های شغلی متعددی برای نیروهای ماهر، متخصصین و دانش آموختگان دانشگاه ها وجود دارد. حتی مشاغل عادی و موقتی نیز در آلمان بازار کار نسبتاً مطلوبی دارند.

مقاله مرتبط

لیست مشاغل موردنیاز آلمان ۲۰۱۸

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان – بخش اول

مقاله مرتبط

مهاجرت به آلمان از طریق ویزای کار

مقاله مرتبط

کاریابی در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ویزای کار آلمان – بخش دوم

مقاله مرتبط

اقامت آلمان از طریق کار

بازار کار آلمان در زمینه موسسات کاریابی در آلمان

نرخ بیکاری در آلمان نسبت به سایر کشورهای اتحادیه اروپا بسیار کم است (حدود ۶/۳%). در برخی شهرهای جنوب آلمان  نظیر باواریا نرخ بیکاری حتی از این درصد نیز کمتر است. آمار مؤسسه پژوهشی فدرال آلمان نشان می دهد که بسیاری از افرادی که تبعه ی کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هستند در مدت کمتر از ۱۲ ماه موفق به یافتن شغل در آلمان شده اند.

مشاغل مورد نیاز در آلمان در سال ۲۰۱۸ در موسسات کاریابی در آلمان

انواع مشاغل مخصوص نیروهای ماهر، متخصصین و افراد حرفه ای در آلمان عبارتند از مهندسین  متخصص مکانیک، خودروسازی، برق، ساخت و ساز، دانشمندان، ریاضیدانان، مهندسین فناوری اطلاعات، پزشکان بیمارستان، متخصصین رشته های فنی. با توجه به اینکه جمعیت افراد مسن آلمان در حال افزایش است، مشاغل درمانی و پرستاری نیز در آلمان با کمبود نیروی کار مواجه است.

موسسات کاریابی در کشور آلمان

برخی از مؤسسات کاریابی در کشور آلمان عبارتند از:

 • TmL-professional Sp.zo.o.
 • Az Futuro – Trabajar en Alemania
 • Contacts & Management
 • Proco Global Frankfurt
 • Accenture Germany
 • TTA Personal GmbH
 • Hays
 • English Language Jobs
 • FOR Offshore
 • Spouse Career Centre

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کاریابی در آلمان

مقاله مرتبط

شرایط کاردر آلمان

مقاله مرتبط

گرفتن ویزای کار آلمان

مشاغل موقت در موسسات کاریابی در آلمان

مشاغل عادی موقت و انواع سایر مشاغل نظیر پیشخدمتی نیز مناسب متقاضیان خارجی است که هیچ گونه تخصصی ندارند یا قصد دارند به صورت پاره وقت یا در شغلی موقتی در آلمان کار کنند.

در آلمان ساعات کاری ۳۸ ساعت است و امکان اخذ حداقل ۱۸ روز مرخصی در سال  وجود دارد. درآمد براساس مقررات بین المللی در کشور آلمان برای مشاغل غیرتخصصی حدود ۵/۸ یورو در هر ساعت است.

مجوز کار در آلمان و موسسات کاریابی در آلمان

اگر تبعه ی اتحادیه اروپا و یا اسرائیل باشید، جهت اشتغال در آلمان نیازی به اخذ مجوز کار ندارید. اگر محل اقامت شما در آلمان مشخص و معتبر باشد، اجازه ی کار در این کشور به شما داده خواهد شد.

چنانچه تبعه ی کرواسی باشید، با توجه به قوانینی که در سال ۲۰۱۵ به تصویب رسید، جهت اشتغال در آلمان به اخذ مجوز کار نیاز خواهید داشت.

اتباع کشورهایی نظیر ایران، استرالیا، اسرائیل، ژاپن،کانادا، نیوزلند و امریکا اجازه ی ورود به آلمان و اشتغال در این کشور را دارند.

با این حال اتباع تمام کشورها جهت اشتغال در آلمان نیاز به اخذ مجوز کار دارند، در هر صورت اولویت های صدور مجوز کار براساس تخصص متقاضیان جهت کار در آلمان و همچنین موسسات کاریابی در آلمان است.

هرچند دریافت مجوز کار در آلمان سخت باشد، به هیچ وجه توصیه نمی شود که متقاضیان به صورت غیرقانونی در آلمان اشتغال یابند.

در خصوص بحث موسسات کاریابی در آلمان و قوانین و راههای مهاجرت کاری به آلمان همواره می توانید با دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در شعبه مرکزی این موسسه در قلب اروپا یعنی دفتر مرکزی مشاوره ای ام آی ای در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در رابطه با موسسات کاریابی در آلمان و همچنین راههای اخذ اقامت آلمان مشاوره رایگان اخذ نمایید .

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد موسسات کاریابی در آلمان

مقاله مرتبط

ویزای جستجو کار آلمان

مقاله مرتبط

شرایط اخذ بلوکارت آلمان

دانش زبان برای موسسات کاریابی در آلمان

جهت فعالیت در هر نوع شغلی در آلمان (حتی تدریس زبان انگلیسی ) متقاضی باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشد و امکان ندارد بدون دانش کافی زبان موفق به فعالیت در شغل بخصوصی شود. دارا بودن دانش زبانی در حد گفتگوهای روزمره الزامی است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کار رشته الکترونیک در آلمان

مقاله مرتبط

کارت آبی اتحادیه اروپا

مقاله مرتبط

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار آلمان

شغل در آلمان در موسسات کاریابی در آلمان

به طور معمول حدود۶۰ شغل اصلی و چند برابر این رقم مشاغل وابسته در آلمان وجود دارد؛ مشاغلی نظیر معلمی، پزشکی، چشم پزشکی و غیره. متقاضی جهت کار در هر یک از این مشاغل باید مدرک تحصیلی معتبری در زمینه ی مربوطه ارائه دهد. چنانچه قصد دارید از میزان اعتبار مدرک تحصیلی خود در کشور آلمان آگاه شوید به وبسایت KMK.ORG  مراجعه کنید.

آژانس فدرال (bundesagentur  fur arbeit)

آژانس فدرال در لیست موسسات کاریابی در آلمان که بزرگترین خدمات بازار کار را در آلمان  ارائه می دهد. این آژانس حدود ۷۰۰ دفتر زیرمجموعه در کشور آلمان دارد. آژانس فدرال خدمات بسیار گسترده ای را در خصوص مشاغل بین المللی، کاریابی و بازار کار کشور آلمان در اختیار متقاضیان قرار می دهد. به علاوه متقاضیان می توانند رزومه ی خود را به پورتال کاری آژانس ارسال کنید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کاریابی در آلمان و کار رشته IT

مقاله مرتبط

ویزای کار آلمان

مقاله مرتبط

ویزای کار و کاریابی در آلمان

پس از یافتن شغل در آلمان از طریق موسسات کاریابی در آلمان

به محض اینکه موفق به یافتن شغل مورد نظر خود در آلمان شدید، باید رزومه، کپی مدارک تحصیلی و سوابق  کاری خود را به مرکز مربوطه ارائه دهید. معمولاً مدت قرارداد متقاضی ۳ ساله است، زیرا کارفرمایان کشور آلمان عموماً در مدتی کمتر از سه سال با نیروی کار قرارداد نمی بندند.

در بحث موسسات کاریابی در آلمان لازم به ذکر است که میزان حقوق یک نیروی کار بدون داشتن تجارب کاری در آلمان معمولاً بین ۲۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه است و در صورتی که فرد دارای سوابق و تجارب کاری باشد حقوق بیشتری از این میزان دریافت خواهد کرد.

سخن پایانی در مورد موسسات کاریابی در آلمان

متقاضیان گرامی در صورت داشتن هر گونه پرسشی در ارتباط با مهاجرت به آلمان و مؤسسات کاریابی آلمان، راه های مختلف کاریابی در آلمان، راه های اخذ ویزای کاری آلمان، شرایط کار در آلمان، مهاجرت به آلمان از طریق تخصص ، مشاغل مورد نیاز کشور آلمان ، وبسایت ها و موسسات کاریابی در آلمان کاریابی کشور آلمان و مهاجرت کاری به آلمان و شرایط کار در آلمان و شرایط ویزای جستجوی کاری آلمان و در نهایت اخذ اقامت آلمان می توانید با تماس مستقیم با مؤسسات حقوقی معتبر از مشاوره ی تخصصی وکلای حقوقی و کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش بهره مند شوید . امیدوار است که مقاله موسسات کاریابی در آلمان مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38 پاسخ
 1. حمیدرضا زویداوی گفته:

  سلام ببخشید میخواستم بدونم میشه به خاطر ادامه فوتبال به آلمان رفت؟
  هزینش چقدره؟

  برای کار هزینش چقدر است؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر قصد این رو دارید که حرفه ای دنبال کنید باید پیشنهاد کار داشته باشید. باید شرایط شما رو کامل بدونیم. لطفا با دفاتر تماس بگیرید به صورت کامل راهنماییتون می کنند.

   پاسخ
 2. فرهنگ حسني گفته:

  بإسلام خدمت دكترعزيز،بنده فرهنگ٣٤ساله،ليسانس مكانيك،فوق ليسانس انرژي هاي تجديدپزير،٥سال سابقه كارمرتبط بارشته تحصيلي،رزومه ترجمه شده به انگليسي قصدمهاجرت به آلمان را دارم،تسلط به زبان انگليسي،متأهل،بدون فرزند،راهنماييم كنيد چطور ميتونم براي اقامت آلمان اقدام كنم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 3. محمد حسینی گفته:

  با سلام
  من محمد ۲۴ ساله هستم
  بنده مدرک کارشناسی فوریت های پزشکی دارم و برای ارشد پرستاری اورژانس هم قبول شده ام که بعد از خدمت سربازی میرم
  میخواستم بدونم با مدرک فعلی که دارم امکان کار در آلمان یا ادامه تحصیل دارم؟؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. کاظم گفته:

  سلام آقای دکتر بنده ۴۵سال دارم و در تهران دفتر چاپ و تبلیغات دارم سی سال سابقه کار در کلیه امور چاپ وتبلیغات دارم وبا بسیاری دستگاهی چاپ کار کردم ولی همگی بصورت تجربی بوده ودر زمینه رنگ سازی هم مهارت دارم .اعضا خانوادهم خودم وهمسرم ودو فرزند دارم لطفا آقای دکتر ملک زاده بنده را راهنمایی فرمائید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   ا سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید. برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. بهمن گفته:

  سلام بسیار سعی کرد تماس بگيرم لطفاً راهنمایی کنید حدود ۲۷ سال سابقه بهتر عنوان متخصص در نصب تجهیزات و پایپینگ از شرکت‌های مختلف از جمله نفت، تکنیمونت، چیو ا، سولزر و… دارم با ۵۱ سال سن و مدرک تکنسین مکانیک امکان کاریابی برای منطقه در کدامین کشور بخصوص اروپا ویا سایر نقاط هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن برای اخذ ویزا محدودیت سنی وجود دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. جواد رحیمی گفته:

  سلام عرض ادب خدمت آقای دکتر ملک پور
  من ۳۲سالمه و لیسانس برق از دانشگاه پیام نور شیراز دارم و الان ۳ سال سابقه کار مرتبط با رشتم دارم که البته کار پر پالایشگاه و سکوی گاز می‌باشد.
  خواستم بدونم که امکانش هست که بتونم ویزای کار آلمان بگیرم و اونجا کار پیداکنم؟
  یااینکه چه روشی برای پیدا کردن کار در آلمان بهتره به نظرتون؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. عقیل گفته:

  سلام عقیل هستم با عرض ادب و احترام خدمت شما ..من هم مثل دیگر دوستان عزیز میخواهم به آلمان مهاجرت کنم و از شما کمک میخواهم آیا میتوانید به من کمک کنید که به آلمان مهاجرت کنم .؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 8. هستی گفته:

  ۲۹ساله و لیسانس جغرافیای شهری دارن. متاسفانه هیچکدوممون در شغل مرتبط مشغول به کار نیستیم.
  پشتوانه مالی حدود ۹۰ میلیون داریم.
  آیا امکانش هست که ویزای کاری المان بگیریم؟!
  پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار آلمان باید بتوانید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را ارائه نمایید همچنین رشته تحصیلی شما باید جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید در غیر این صورت می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 9. مهرداد گفته:

  سلام و خسته نباشید.من ۳۷سالمه.متاهل و بدون فرزند هستم.مهارت در زمینه صنایع چوب دارم .بخاطر رشته ام که مهندسی ساخت و تولیده کمی مهارت در زمینه تراشکاری و جوشکاری برق و co2دارم.تو شرکت اتوبوس سازی هم نزدیک دوسال سابقه دارم.کاری هست برای من؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در صورتی می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد در این صورت می توانید برای ویزای کار اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 10. امید سلطانی گفته:

  سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور
  من ۲۷ ساله با همسرم قصد داریم به المان مهاجرت کنیم برای کار با مدارکای که دارم تا چه حدی شانس دارم ویزا کاری بگیرم و کاری پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنید
  مدارک اخذ شده :
  ۱-کارشناسی مهندسی علوم و صنایع غذایی
  در حال حاضر مدیر کنترل کیفیت شرکت…
  ۲-عضو کمیسیون فنی تدوین استاندارد
  ۳-پروانه تاییدصلاحیت مدیر کنترل کیفیت از سازمان ملی استاندارد ایران
  ۴-پروانه تایید صلاحیت مسئول فنی از غذاودارو
  گواهی های اخذ شده:
  ۱-آشنایی با روش های کنترل بهداشتی، آلودگی مواد غذایی و جلوگیری از فساد، مورد تایید اداره استاندارد
  ۲-گواهی HACCP از معاونت غذاودارو
  ۳-گواهی آزمایشگاه مواد غذایی در زمینه سالاد اولیه مورد تایید اداره استاندارد ایران
  ۴-دوره آموزشی نظری و عملی تجزیه های مواد غذایی(proximate Analysis)
  ۵-دوره آموزشی روش‌های نوین مواد غذایی
  ۲سال و ۶ ماه سابقه کار
  و…

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید و کار مناسب با رشته تحصیلی خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن شما باید در ایتالیا کارفرما داشته باشید که به مدت ۶ ماه کار مورد نظر در ایتالیا و در اتحادیه اروپا آگهی گردد و در صورت نبود نیروی کار شما می توانید وارد کشور شوید اما با توجه به مناسب نبودن بازار کار ایتالیا می توانید برای کشورهای دیگر اقدام داشته باشید . برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 11. فیروزه گفته:

  سلام خدمت جناب آقای دکتر..بنده دبیر درس تربیت بدنی هستم و۱۹سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش را دارم.دارای کارت مربیگری بدمینتون و فوتسال هستم.آشنایی به زبان آلمانی تاحدa1دارم.به نظرشما شرایط شغلی برای بنده درآلمان فراهم هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز باید شرایط شما توسط کارشناسان کاملا بررسی گردد اما امکان مهاجرت را دارید که به روش های متعددی می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 12. mie editor3 گفته:

  باسلام خدمت استاد ما من همیشه فایل های شما رو با دقت گوش میدم و همیشه حرف های شما رو مثل یه پدر سر مشق زندگیم میگیرم دکتر من اسمم محمدمن پیج رسمی شما رو داخل تلگرام دنبال میکنم سوال من از شما اینه من درمورد مهاجرت به کشور المان یا یه کشوری که بتونم ایندمو اونجا بسازم حقیقتا تو ایران به ادم ارزش نمیدهند و من با قچاقچیان و کسانی که میتوانند کمک کنند و سوالاتی درمورد چگونه برویم اونجا من گمراه شدم نمیدونم حرف کی درسته و حرف چه کسی صحیح بعضی از کسانی هستند که رفتن اونجا ودرمورد کمپ و اونجا هرکس رفت المان اونجا بهش خونه و ماشین میدن میخواستم درمورد این سوال پاسخ دهید ممنون میشم

  پاسخ
 13. mie editor3 گفته:

  سلام آقای دکتر عزیز و گرامی من ۳۵ سال سن دارم ، زبان آلمانی رو درحد a1 و انگلیسی رو در حد محاوره بلدم . رشته تحصیلی من هم مهندسی نرم افزار هست . حدود ۱۰ سال سابقه کار دارم ۵ سال سابقه مرتبط تخصصی و مابقی غیر مرتبط . تو سایت http://www.stepstone.de هم رزومه دارم . اما دنبال ی کار خوب میگردم . لطفا راهنمایی بفرمائید . متشکرم

  پاسخ
 14. امیر گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما
  بنده ۲۹ ساله وکارشناسی علوم دام و طیور دارم و دارای ۲ سال سابقه فعالیت در مرغداری صنعتی و کار مرتب هستم. آیا کار در این زمینه در آلمان موقعیت مناسبی دارد و میشود کار پیدا کرد.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.
  باتشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار باید شرایط کامل خود را ذکر بفرمایید علاوه بر آن باید رشته مورد نظر شما در لیست موردنیاز دولت آلمان برای کار باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 15. آزاد گفته:

  سلام و عرض ادب، *****احیاناً اگر سوالم رو هم در مسیر اشتباهی مطرح نمودم. عذرخواهی میکنم*****
  احتراماً مردی ۴۱ ساله، مجرد، دارای یک فرزند پسر ۱۰ ساله که در ایران زندگی میکنیم بعد از اخذ مدرک دیپلم ریاضی خود در سال ۱۳۷۵ وارد بازار کار شده و به مغازه داری مشغول شدم و قریب به سه سال است بیکار و قصد دارم از ایران مهاجرت کنم فاقد مدرک تحصیلی دانشگاهی فقط چند تا گواهی فنی حرفه‌ای کامپیوتر و تکنسین داروخانه جهاد دانشگاهی دارم وبا ۷ سابقه بیمه تامین اجتماعی و ۴ دوره پروانه کسب صنف اتحادیه لوازم یدکی خودرو، هیچگونه صنعت و حرفه‌ای هم بلد نیستم تقریبا به پول ایران مقدار ۳۰ میلیون تومان نقدینگی دارم که در این رابطه استدعا دارم به جهت مهاجرت توسط مشاوران محترم راهنمایی و ارشاد بفرمائید که مزید امتنا ن است – در ضمن عرض کنم که بخاطر تحصیل پسرم حاضرم در کشور مقصد به کارگری ساده مثل باغبانی و سرایداری و کارگر ساده فروشگاه و کارگر آشپزخانه و رستوران هم قانعم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در ابتدا بهتر است سرمایه خود را افزایش دهید و سپس اقدام به مهاجرت نمایید البته برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 16. مائده گفته:

  سلام.بنده ليسانس مهندسى صنايع از دانشگاه تهران غرب با معدل بالاى ١٧ دارم و يك سال سابقه كار و بيمه در رشته خودم دارم.نامزدم هم ليسانس صنايع با معدل ١٣/٥ از دانشگاه پيام نور داره.ما آشنايى نسبتا خوبى با زبان انگليسى داريم و بنده مدرك ket دارم.در حال حاضر هم كلاس زبان آلمانى ميريم تا b2 بگيريم.آيا كار براى ما پيدا ميشه؟همسرم سابقه كار مرتبط نداره اما سابقه بيمه يك سال داره.و اينكه براى ٦ماه زندگى چقدر پول ببريم كافيه؟

  پاسخ
 17. Ali گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما جناب دکتر ملک پور . من علی هستم .۱۸ سالمه . دانش اموز تیزهوشان علامه حلی تهران هستم . مدرک ایلتس ۷ اکادمیک و b2 المانی گوته دارم . معدل دیپلم ۱۹.۳۴ و پیش دانشگاهی ۱۹.۵۷. بنده حقیر قبلا هم مزاحمتان شده بودم و به خداوند یکتا قسم می خورم که فقط و فقط ویس های شما و اطلاعات دقیقتان و امید دادن های فوق العاده تان و صدای گرم و پر انرژی تان باعث شد که به این راه قدم بگذارم. تا اینجا خودم به تنهایی و فقط با ویس های پر امید شما و اطلاعات در اینترنت راه بسیار سختی را گذرانده ام و امید در این راه سخت مهاجرت و انهم بدون اطلاعات کامل . فقط مدیون شما هستم. الان با سختی های زیاد پذیرش از کالج المان گرفتم و ویزا گرفتم و امدم به المان و خدا را شکر ازمون ورودی کالج را با موفقیت قبول شدم . اما بازهم به مشکل برخوردم و تنها راه درمان مشکلم را شما یافتم . بنده به والدینم دروغ گفتم! انها فکر می کردند که من برای پزشکی و یا مهندسی مکانیک به المان امده ام اما من دروغ گفتم و اینجا رشته بیزینس international taxation and Law را انتخاب کرده ام .شاید درست انتخاب نکرده ام نمی دانم! فقط چون بیزینس و قوانین انرا دوست داشته ام و با حسم این رشته را انتخاب کردم که در ارشد هم mba بخوانم و شاید بتوانم یک بیزینس من موفق باشم ! شاید رویایی بیش نیست ! بدون تحقیق و فقط با حسم این راه را انتخاب کرده ام ! اما پدر و مادرم از من دکتر یا مهندس مکانیک میخواهند اما من دروغ به انها گفته ام وعذاب وجدان دارم! الان در المان هستم و برای این رشته بسیار مردد هستم حتی از کالج درخواست تغییر رشته کردم اما درخواستم را رد کردند! نمی دانم چه کنم! حس و دلم پزشکی و مهندسی را قبول ندارد و بیزینس می خواهد اما عقل و والدینم پزشکی و مهندس مکانیک ! جناب ملک پور به کمکتان نیاز دارم ! خیلی زیاد!اینده ای در این رشته در المان می بینید ؟ شرمنده ام که توقع دارم تمام متنم را بخوانید ! اما چاره ای جز پرسش از شخصی مورد اعتماد و …. جز شما را ندارم . امید وارم سوالم را خودتان جناب ملک پور پاسخ دهید و من را امیدوار کنید . با تشکر فراوان و بی انتها از شما جناب دکتر

  پاسخ
 18. سیدمحمدآیت الهی گفته:

  عرض سلام و ادب. با تشکر از زحمات جناب دکتر ملک پور عزیز. بنده کارشناس آزمایشگاه و همسرم پزشک عمومی هستن. هر دو ۶ سال سابقه کار مرتبط داریم. هر دو زبان انگلیسی مسلط و آموزش زبان آلمانی رو به تازگی شروع کردیم.رزومه به انگلیسی ترجمه شده و قصد مهاجرت کاری به آلمان داریم. ویزای توریستی شنگن ما حدودا دوماه دیگه میاد و میخوایم به آلمان سفر کنیم. توصیه جنابعالی برای پیدا کردن کار در کشور آلمان چیست؟ چگونه در خاک آن کشور برای یافتن موقعیت شغلی اقدام کنیم؟؟ با تشکر

  پاسخ