موسسه مهاجرتی در کرج و بررسی آن

موسسه مهاجرتی در کرج ، شرایط و معیار های شناسایی موسسه مهاجرتی معتبر و متخصص در شهرستان کرج در این مقاله بصورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. از چه راههایی می توان به موثق بودن و تخصص یک موسسه مهاجرتی در کرج پی برد؟ چگونه می توان میزان صداقت و اعتبار یک موسسه مهاجرتی در کرج را تشخیص داد؟ آیا از طریق وبسایت یا دیگر شبکه های اجتماعی می توان یک موسسه مهاجرتی در کرج اعتماد کرد و چگونه؟ در این مقاله کوشیده ایم تا به این پرسش ها و پرسش های دیگر در باب شناسایی و بستن قرارداد با یک موسسه مهاجرتی مطمئن، موثق و با سابقه در شهرستان کرج را پاسخ داده و نکات حائز اهمیت پیرامون آن را خدمت شما سروران گرامی شرح دهیم. شما عزیزان پس از مطالعه این نوشتار همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE‌ اتریش تماس برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در باب تمامی روشهای مهاجرتی و معیارهای شناسایی یک موسسه مهاجرتی موثق در کرج بهرمند گردید. در ادامه مقاله به طرح مطالبی در باب عناوین زیر خواهیم پرداخت :

موسسه مهاجرتی در کرج
 • موسسه مهاجرتی در کرج و شرایط عمومی
 • موسسه مهاجرتی در کرج و ویژگی مشاوران حرفه ای
 • موسسه مهاجرتی در کرج و ارائه خدمات به صورت آنلاین
 • موسسه مهاجرتی در کرج و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت
 • موسسه مهاجرتی در کرج و ارتباط با سایر وکلای بین المللی
 • موسسه مهاجرتی در کرج و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور
 • موسسه مهاجرتی در کرج و سخن پایانی

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

موسسه مهاجرتی در کرج و شرایط عمومی

اغلب اشخاص به منظور دستیابی به آینده ای روشن و مطلوب به فکر مهاجرت به کشورهای خارجی پیشرفته و مرفه می افتند، اما نکته حائز اهمیت این است که بنا بر شرایط و هدف هر شخص، کشور مناسب مهاجرت وی، متفاوت از سایرین است. قطعا تا به حال به این اندیشیده اید که کشور مورد علاقه شما برای مهاجرت چه کشوری است، اما آیا واقعا آن کشور مناسب ترین و بهترین گزینه برای مهاجرت شما به منظور دست یابی به آن آینده موفق و روشن می باشد؟ بدیهی است که برای دست یابی به پاسخ این سوال می بایست با افراد کاردان ، وکلا و مشاورین متخصص در امر مهاجرت به مشورت پرداخت و با در میان گذاشتن شرایط، علایق، اهداف تان، بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها را از او دریافت نمایید. پس از مشورت و دریافت دستورالعمل های مناسب مهاجرتی وارد مراحل عملی پروسه مهاجرت خواهید شد. اینجاست که مجددا به افرادی توانمند و متخصص در امر تعیین وقت سفارت، پر کردن فرم های درخواست ویزا، مصاحبه با افسر صدور ویزا و متقاعد نمودن وی و دیگر مراحل حقوقی و قانونی که در کشور مورد نظرتان نیاز خواهید داشت، زیرا انجام دادن و پیش بردن هر یک از این امور عملی، به احتمال قوی خارج از توان، دانش و حوصله یک فرد بوده و هرگونه خطایی در هر کدام از این مراحل باعث رد شدن ویزا و مشکل تر شدن اخذ ویزا برای دفعات آتی خواهد شد.

همه ی این امور را از اخذ مشاوره مهاجرتی تا اقدامات عملی در سفارت، می توان در خدمات یک موسسه حقوقی-مهاجرتی یا یک وکیل مهاجرت یافت و شما بدون نیاز به یک موسسه مهاجرتی به احتمال قوی نخواهید توانست با موفقیت مهاجرت کنید و به آن آینده مطلوب خود دست یابید.

البته ذکر این نکته نیز ضروری است که به دلیل بالا رفتن نرخ مهاجرت از ایران، موسسات مهاجرتی زیادی در شهرهای مختلف از جمله موسسه مهاجرتی در کرج ، تهران و دیگر شهر های بزرگ کشور عزیزمان اخیرا تأسیس شده اند که اغلب آنها تخصص کافی در زمینه مهاجرت ندارند و صرفا تنها بمنظور دریافت کمیسیون های کلان، افراد را به کشور های مورد نظر خود هدایت می کنند، نه کشوری که آینده روشن او و خانواده اش رقم خواهد خورد و بدین سبب با آینده متقاضی مهاجرت و خانواده وی به اصطلاح بازی می کنند.

این جاست که این سوال پیش می آید با وجود این همه موسسه مهاجرتی که اغلب آن ها سودجو می باشند و از تخصص و دلسوزی کافی در این زمینه برخوردار نیستند، چگونه می توان یک موسسه مهاجرتی موثق، مطمئن، متخصص در امر مهاجرت را از دیگر موسسات مهاجرتی تمیز داد و بهترین موسسه مهاجرتی در کرج را انتخاب نمود؟ این سوالی است که باعث نگارش این مقاله شده است و در ادامه به طور مفصل به ارائه پاسخ آن خواهیم پرداخت.

پیش از رفتن به سراغ اصل مطلب، در نمودار زیر می توانید مجموع میانگین نرخ مهاجرت از ایران به خارج از کشور و از کشور های خارجی به ایران را ملاحظه بفرمایید. نکته حائز اهمیت در باب این نمودار این است که اعداد منفی به این معنی است که مهاجرت اتباع ایرانی به دیگر کشور ها بیشتر از مهاجرت اتباع دیگر کشور ها به ایران بوده است:

نمودار نرخ خالص مهاجرت از ایران

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

موسسه مهاجرتی در کرج و ویژگی مشاوران حرفه ای

یک موسسه مهاجرتی در کرج یا در هر شهر دیگری باید از کادری مجرب و متخصص از مشاوران مهاجرتی، تیم اخذ ویزا و مدیریت مشتریان، تیم مدیریت فضای مجازی، Social Media ها و وب سایت ها برخوردار باشد. هر کدام از این بخش ها و واحد ها می بایست دارای ویژگی هایی باشد که شما بعنوان یک متقاضی مهاجرت می بایست از این ویژگی ها آگاهی داشته باشید تا بتوانید بعنوان معیار و سنجه برای شناسایی و انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در کرج آنها را ملاک و چراغ راه خود قرار دهید. در این بخش از مقاله به بررسی ویژگی های مشاوران حرفه ای مهاجرتی می پردازیم که هر موسسه مهاجرتی واجد الشرایطی می بایست از این قبیل مشاورین در کادر خود برخوردار باشد. این ویژگی ها عبارتند از :

 • برخوردار بودن از اطلاعات جامع و کامل در امر مهاجرت و اخذ اقامت، تابعیت کشور های مختلف
 • برخورداری از فن بیان عالی و قدرت انتقال علم خود به مشتریان با سطح هوش و گیرایی متفاوت بمنظور ارائه دیدی روشن و واضح به آنها
 • برخورداری از صداقت و اخلاق مداری و دلسوز بودن در راهنمایی مشتریان و مراجعین
 • توانایی تکلم به زبان های خارجی به جهت برقراری ارتباط با وکلای بین المللی و سهل الوصول بودن دست یابی به اطلاعات از منابع موثق و به روز خارجی
 • توجه به کلام مشتری و آنالیز شرایط او پیش از ارائه راهکار مهاجرتی به وی

همواره به یاد داشته باشید که یک مشاور حرفه ای و اخلاق مدار در ابتدای جلسه مشاوره ، پای حرف شما می نشیند تا شما شرایط خود را شامل نمره زبان، سن، مدرک تحصیلی، میزان سرمایه، شرایط همسر و … مورد بررسی قرار داده و با آنالیز شرایط شما و پی بردن به علایق تان و هدف شما از مهاجرت به شما بهترین مسیر مهاجرت ( شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری و … ) و بهترین کشور با توجه به شرایط شما را پیشنهاد نماید. این ویژگی یک مشاور اخلاق مدار و حرفه ای است، لذا اگر در حین جلسه مشاوره با یک موسسه مهاجرتی در کرج متوجه شدید که آن مشاور بیشتر از شما حرف می زد و سعی در این دارد که مسیر مهاجرتی و کشور مورد نظر خود را به شما غالب کند نه آن چیزی که به صلاح شماست، قطعا به اخلاق مدار و دلسوز بودنش شک ببرید.

مشاوره مهاجرتی ـ وکیل مهاجرت ـ مهاجرت

مشاوره مهاجرتی و ویزا

موسسه مهاجرتی در کرج و ارائه خدمات به صورت آنلاین

اشاره شد که یکی دیگر از ویژگی های دیگری که یک موسسه مهاجرتی در کرج و دیگر شهرستان ها می تواند داشته باشد، برخورداری از تیم مجرب و متخصص در زمینه IT و بازاریابی دیجیتال است. شما ممکن است با یک search ساده در موتورهای جستجویی نظیر گوگل بتوانید عده زیادی از موسسات مهاجرتی را بیابید، اما آیا همه آنها از تخصص کافی برخودارند؟ آیا همه آنها دلسوز و اخلاق مدارند؟ همه آنها به روز و به اصطلاح فرنگیان up to date هستند؟ به راستی از کجا می توانید با یک سرچ ساده به میزان تخصص و اعتبار یک موسسه مهاجرتی در کرج و یا دیگر شهرستان ها پی برد؟

امروزه با توجه به پیشرفت فناوری همه موسسات و سازمان هایی که در تمامی زمینه ها از جمله در زمینه مهاجرت مشغول به فعالیت هستند، می بایست خود را با این پیشرفت همراه و همگام می سازند؛ در غیر این صورت زیر چرخ های صنعت IT خورد خواهند شد و از میدان رقابت خواه ناخواه حذف می گردند. یک موسسه مهاجرتی در کرج که خود را با جهان امروز همگام کرده است، می بایست تخصص، رزومه و توانایی های خود را نه تنها در جهان واقعی بلکه هم در بستر اینترنت و هم در فضای مجازی به دیگران ارائه نماید، به این معنی که شما با مراجعه به وب سایت موسسات مهاجرتی مختلف می توانید به به روز بودن، سطح تخصص و رزومه آنها به راحتی پی ببرید. وب سایت رسمی یک موسسه مهاجرتی موثق و معتبر هر روزه آپدیت می شود و مقالات جدیدی بر روی آن منتشر می گردد. برای تمامی موضوعات مهاجرتی در این وبسایت مطلب وجود دارد و این مطالب کاملا به روز و از منابع معتبر خارجی استخراج شده اند. حال سوال اینجاست که از کجا می توان به تخصص پرسنل و مشاورین یک موسسه مهاجرتی در کرج پی برد؟ پاسخ در مطالعه مقالات مهاجرتی وب سایت آن هاست.

عمده محتوای وبسایت رسمی یک موسسه مهاجرتی را مشاورین و سایر کارکنان آن موسسه تأمین می نمایند. لذا اگر حین مطالعه مقالات و مطالب وب سایت رسمی یک موسسه مهاجرتی به این نکته پی بردید که مطالب آن به روز نیست و یا در آن تناقض وجود دارد یا آن موسسه از طریق وب سایت خود افراد را به راههای غیر قانونی مهاجرت نظیر پناهندگی دعوت می نماید و در آن زمینه خدمات ارائه می کند، می توانید با اطمینان آن موسسه را از لیست انتخاب های خود برای انجام مشاوره و سایر پروسه های مهاجرتی تان حذف نمایید.

از دیگر ویژگی های یک موسسه مهاجرتی به روز و متخصص، نحوه فعالیت آنها در شبکه های اجتماعی است. یک موسسه مهاجرتی در کرج که از اعتبار بالایی برخوردار است، اطلاعات رایگان مهاجرتی را در قالب شبکه های اجتماعی منتشر می سازد. شما با بررسی اکانت های رسمی موسسات مهاجرتی در شبکه های اجتماعی می توانید در مورد سطح تخصص، اخلاق مداری، کیفیت خدمات و … به خوبی اطلاع پیدا نمایید.

سیاست ها و رویه های آنلاین

موسسه مهاجرتی در کرج و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت

یکی از دیگر ویژگی ها و ملاک های یک موسسه مهاجرتی در کرج که از اعتبار و تخصص بالایی برخوردار است، میزان سابقه کار بالا و همچنین تعداد پرونده های فراوان مهاجرتی است که پس از اتمام مراحل با موفقیت تبدیل به ویزا شده اند.

طبیعی و بدیهی است که هرچه میزان سابقه کار یک موسسه مهاجرتی در یک شهر یا یک کشور بالاتر باشد، مشاورین و کادر آن موسسه دارای تجربه بیشتری در زمینه مهاجرت می باشند، مخصوصا اگر این سابقه فعالیت کاری، پیوسته و ممتد باشد نه مقطع. همچنین اکثر موسسات مهاجرتی ، کیس ها و پرونده های مهاجرتی را که با موفقیت به انجام رسانیده اند را بر روی وبسایت خود در معرض عموم افراد قرار می دهند تا به آنها اعتماد شود. لذا شما با مراجعه به وبسایت های رسمی و دیگر شبکه های اجتماعی یک موسسه مهاجرتی در کرج و چرخیدن در صفحات سایت و شبکه های اجتماعی شان می توانید تعداد پرونده هایی را که با موفقیت به ویزا تبدیل نموده اند، مشاهده نمایید. تعداد و همچنین نوع پرونده ها ( کاری،‌تحصیلی، سرمایه گذاری و … ) ها را بررسی نمایید. شما با این کار همچنین می توانید از میزان رضایت مشتریان از آن موسسه مهاجرتی مطلع گردید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر درآمده و در قالب وبسایت رسمی این موسسه به انتشار رسیده است؛ علی ای حال هر گونه کپی برداری از آن به هر وجه من الوجوه شرعا حرام بوده و شامل پیگرد قانونی خواهد گردید.

سابقه کار در خارج از کشور ـ ارائه مدرک سابقه کار برای مهاجرت

موسسه مهاجرتی در کرج و ارتباط با سایر وکلای بین المللی

ارتباط با وکلای بین المللی در کشور های مختلف برای یک موسسه مهاجرتی معتبر و متخصص یکی از ضروری ترین و حیاتی ترین ویژگی هاست. زیرا هر چقدر هم که کادر یک موسسه مهاجرتی در کرج ، اخلاق مدار، متخصص، دلسوز و معتبر باشند، تا وقتیکه با وکلای بین المللی در کشور های مختلف ارتباط نداشته باشند، قادر نخواهند بود که به قوانین به روز آن کشور های دسترسی داشته باشند و تا وقتی که به قوانین حقوقی و مهاجرتی کشور های خارجی اشرافی وجود نداشته باشد، عملا نمی توان ادعا کرد که مراجعین،‌ مشتریان و موکلین را بر اساس اطلاعات به روز و موثق به بهترین مقصد مهاجرتی شان هدایت نمود. دلیل این امر نیز تغییر قوانین مهاجرت کشور های مختلف در بازه های زمانی کوتاه است.

بعنوان مثال تا یک موسسه مهاجرتی در کشور کانادا با وکلای کانادایی که در زمینه های مختلف نظیر تحصیل، سرمایه گذاری در شاخه های خرید ملک، خرید سهام، راه اندازی کسب و کار ، ثبت شرکت، کار و کاریابی تخصص دارند و به تغییرات قوانین کشور خودشان آگاه اند، ارتباط نداشته باشد؛ چگونه می تواند موکلین و مراجعین خود را به سرمایه گذاری در کانادا دعوت نماید؟ تا زمانی که یک وکیل امور املاک در کانادا با آن موسسه مهاجرتی در ارتباط نباشد، آن موسسه چگونه می توانید به مشتری خود پیشنهاد دهد که کدام ملک را بخرد تا به بیشترین سود دست یابد؟

لذا ارتباط با سایر وکلای بین المللی یکی از مهم ترین و حیاتی ترین ویژگی و معیار برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی در کرج می باشد.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

موسسه مهاجرتی در کرج و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

تا به این قسمت از مقاله به بررسی مهمترین ویژگی های یک موسسه مهاجرتی در کرج پرداختیم و با برشمردن ویژگیهای یک موسسه مهاجرتی معتبر به شما معیار هایی برای شناسایی و انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی را معرفی نمودیم. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه پیوسته و مستمر در امر مهاجرت و همچنین با برخورداری از کادری مجرب، متخصص و اخلاق مدار در تمامی زمینه های مهاجرتی آماده ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به شما عزیزان متقاضی مهاجرت است. شما عزیزان می توانید با مراجعه به دیگر صفحات همین وبسایت یا دیگر وبسایت های رسمی موسسه حقوقی ملک پور ، از میزان اعتبار و به روزرسانی مقالات و اطلاعات مهاجرتی ما مطلع گردید. همچنین با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی قادرید بهترین و داغترین فرصت های مهاجرتی را بر روی گوشی موبایل خود داشته باشید. شما عزیزان می توانید به جهت بررسی میزان موفقیت این موسسه در عرصه مهاجرت و همچنین میزان رضایت مشتریان از این موسسه به گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین مراجعه نمایید تا با طیب خاطر از کیفیت خدمات و میزان رضایت مشتریان موسسه حقوقی ملک پور، ما را به منظور انجام پروسه های مهاجرتی خود انتخاب نمایید. بعلاوه شما عزیزان به منظور آگاهی از راههای ارتباط با ما می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

موسسه حقوقی ملک پور همچنین با اتخاذ سیاست های جدید سعی در کاهش تعرفه کمسیون های قراردادهای خود با مشتریان نموده است که پیشنهاد می گردد به منظور دستیابی به اطلاعات بیشتر در این خصوص به مقاله ای با عنوان خدمات مهاجرتی با کمترین هزینه رجوع کنید.

در زیر وب سایت های رسمی و محصولات ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در باب مهاجرتی و هنر زندگی کردن را مشاهده نمایید :

جدول معرفی وبسایت های رسمی موسسه حقوقی ملک پور

محصولات ویدئویی مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور

محصولات ویدئویی موفقیت و زبان موسسه حقوقی ملک پور

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی
موسسه مهاجرتی در کرج و سخن پایانی

موسسه مهاجرتی در کرج و معیار های شناسایی و انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در کرج و دیگر شهرستان ها در این مقاله به بحث و بررسی گذاشته شد. از جمله ویژگی های شناخت یک موسسه مهاجرتی متخصص، معتبر و معتمد می توان به برخورداری از مشاورین حرفه ای، به روز بودن و ارائه اطلاعات رایگان در وبسایت های رسمی و خدمات اجتماعی، ارتباط با وکلای بین المللی اشاره کرد. موسسه حقوقی ملک پور با دارا بودن تمامی این ویژگی ها و معیار ها میتواند بهترین گزینه برای پیمودن مسیر مهاجرت باشد. شما عزیزان همواره می توانید با دفاتر این موسسه تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند گردید. همچنین در صورت هر گونه سوال می توانید در انتهای مقاله موسسه مهاجرتی در کرج ، در بخش دیدگاهها ابهام خود را مطرح نموده تا در اسرع وقت به پاسخ آن دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ