هزینه های تحصیل در اتریش و بررسی مخارج مهاجرت تحصیلی و زندگی دانشجویی در اتریش

هزینه های تحصیل در اتریش ، مخارج مهاجرت تحصیلی به اتریش، زندگی دانشجویی در اتریش و اخذ اقامت ، تابعیت و پاسپورت اتریش از طریق تحصیل در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. هزینه های تحصیل در اتریش در مقاطع تحصیلی مختلف چگونه است؟ آیا هزینه های تحصیل در اتریش برای دانشجویان بین المللی رایگان می باشد؟ هزینه های زندگی در اتریش برای یک دانشجو به چه میزان است؟ در اتریش چه نوع بورسیه های تحصیلی و برای چه مقاطعی ارائه می گردد؟ در این مقاله سعی داریم در رابطه با هزینه های تحصیل در اتریش به عنوان یکی از بهترین کشورهای اروپایی با سیستم آموزشی با کیفیت و رایگان، مطالبی را برای استفاده شما عزیزان ارائه نماییم. امیدواریم تمام ابهامات شما بزرگواران در رابطه با هزینه های تحصیل در اتریش در این مقاله که نوشته مشاورین موسسه حقوقی ملک پور می باشد برطرف گردند. شما عزیزان می توانید با موسسه حقوقی ملک پور( MIE اتریش ) تماس بگیرید و مشاوره رایگان بهره مند گردید. در ادامه موضوعات زیر مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت :

هزینه های تحصیل در اتریش
 • هزینه های تحصیل در اتریش و شرایط عمومی آن
 • هزینه های تحصیل در اتریش در مدارس
 • هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع لیسانس
 • هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع فوق لیسانس
 • هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع دکتری
 • هزینه های تحصیل در اتریش و دانشگاه های مقرون به صرفه
 • هزینه های تحصیل در اتریش در دانشگاه های TOP اتریش
 • هزینه های تحصیل در اتریش در شهرهای مختلف
 • هزینه های تحصیل در اتریش و هزینه های متفرقه
 • هزینه های تحصیل در اتریش و بورسیه ها و کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی
 • هزینه های تحصیل در اتریش و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

هزینه های تحصیل در اتریش و شرایط عمومی آن

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد. اتریش با کشورهای آلمان، مجارستان، اسلواکی، ایتالیا، سوئیس، لیختن اشتاین، جمهوری چک، اسلوونی مرز مشترک دارد. کشور اتریش از نظر مساحت تقریبا هم اندازه کشور امارات می باشد و مساحت آن در حدود ۸۳۸۷۸ کیلومتر مربع است.

اتریش بر روی نقشه - موقعیت جغرافیایی اتریش - اتریش کجاست؟

پایتخت کشور اتریش ، شهر وین می باشد که بزرگترین شهر این کشور نیز به شمار می رود. زبان رسمی این کشور آلمانی است ولی مردم کشور اتریش به زبان های مجاری، کرواتی و اسلوونیایی نیز صحبت می کنند. طبق سرشماری های انجام شده در سال ۲۰۱۹ جمعیت کشور اتریش در حدود ۸,۹۶۸,۸۰۷ نفر بوده است. واحد پول رایج اتریش یورو است. کشور اتریش تولید ناخالص داخلی بالایی داشته است و همین امر سبب شده که یکی از کشورهای ثروتمند جهان محسوب گردد. مهمترین بخش اقتصاد کشور اتریش بر پایه ی گردشگری بین المللی می باشد. به دلیل اینکه ۶۰ درصد از مساحت کشور اتریش رشته کوه های آلپ قرار گرفته است و در مرکز اروپا واقع گردیده است، آب و هوای معتدلی در بیشتر بخش های اتریش دیده می شود. سرمای هوا در زمستان های اتریش غیرقابل تحمل و آزار دهنده نیست. کشور اتریش طبیعت بی نظیر و زیبایی دارد و به همین دلیل گردشگران بسیار زیادی اتریش را به عنوان یکی از مقصد های گردشگری خود انتخاب می کنند.

اتریش ـ پرچم اتریش

برای افرادی که قصد تحصیل در اتریش را دارند این کشور طیف گسترده ای از فرصت های آموزشی را به دانشجویان بین المللی اعطا می نماید و علاوه بر این هزینه های تحصیل در اتریش در مقایسه با سایر کشور های اروپایی بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر می باشد که در ادامه به بررسی هزینه های تحصیل در اتریش در مقاطع مختلف پرداخته و نحوه اخذ اقامت از طریق تحصیل را توضیح خواهیم داد.

مقاله مرتبط

ویزای تحصیلی اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم تحصیل در اتریش

مقاله مرتبط

اعزام دانشجو به اتریش

هزینه های تحصیل در اتریش در مدارس

دانش آموزان در کشور اتریش از سن ۶ سالگی مشغول به تحصیل می گردند و در سال اول تا نهم تحصیلی در این کشور تحصیلات اجباری می باشد و به صورت رایگان ارائه می گردد. مدارس ابتدایی از سن ۶ تا ۹ ساگی را پوشش می دهند و پس از آن  دانش آموزان وارد دوره راهنمایی می شوند که دانش آموزان از سن ۱۰ الی ۱۷ سالگی در این دوره تحصیل می نمایند که این نیز به دو بخشLower Secondary  و Upper Secondary تقسیم می گردد و برخی اوقات دانش آموزان به صورت پیوسته به مدت ۸ سال در این مقطع تحصیل می نمایند. دانش آموزانی که قصد تحصیل در فنی حرفه ای ها را دارند و بیشتر اهداف کار یابی را دنبالی می نمایند از سال ۱۴ تا ۱۸ تحصیلی را در مراکز فنی حرفه ای می گذرانند که یک سال به صورت پیش فنی می باشد و پس از آن وارد بازار کار می گردند یا برای ادامه تحصیلات در دانشگاه اقدام می نمایند. مقاله ای با عنوان « تحصیل زیر ۱۸ سال در خارج از کشور » می تواند راهنمای خوبی برای تحصیل در مدارس خارجی باشد. در جدول زیر می توانید توضیحات مربوط به تحصیل در مدارس اتریش و نظام تحصیلی این کشور را مشاهده نمایید.

جدول مربوط به تحصیل در مدارس اتریش و نظام تحصیلی اتریش

مدارس در اتریش به دو صورت خصوصی و دولتی هستند. هزینه های تحصیل در اتریش و در مدارس دولتی این کشور رایگان می باشد و عموماً دوره های تحصیلی در این مدارس، به زبان آلمانی ارائه می گردد. هزینه های تحصیل در اتریش برای دانش آموزان بین المللی که قصد تحصیل در مدارس خصوصی را دارند بسیار بالاتر از مقاطع عالی می باشد و دانش آموزان بایستی برای مدارسی که به صورت شبانه روزی هستند اقدام نمایند و بیشتر برای مقاطع دبیرستان تعریف می گردد. در جدول زیر هزینه های تحصیل در اتریش و در مدارس خصوصی این کشور را مشاهده می نمایید این هزینه ها بر حسب یورو و شامل هزینه های تحصیل، خوابگاه، خوراک و … می گردد.

توجه!

جالب است بدانید با تحصیل در سال آخر دبیرستان در اتریش فرد می تواند تحصیل رایگان در دانشگاه داشته باشد.

هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع لیسانس

موسساتی که در اتریش آموزش های عالی را ارائه می نمایند شامل ۱۳ دانشگاه دولتی، ۶ دانشگاه هنر، ۳ دانشگاه پزشکی، ۱۲ دانشگاه خصوصی، ۲۱ دانشگاه علوم پایه و تعداد ۱۴ دانشگاه تربیت معلم می باشند. دانشگاه های کشور اتریش به صورت دولتی و خصوصی می باشند و دانشجویانی که در ایران از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل گردیده اند می توانند با ارائه مدرک زبان آلمانی در این کشور تحصیل رایگان داشته باشند و عموماً دانشگاه های دولتی دارای آزمون ورودی می باشند. دانشجویان بین المللی که ۱۲ سال تحصیلی را تکمیل نموده اند نیز می توانند با ارائه مدرک زبان آیلتس در حد ۶ برای مقطع کارشناسی اتریش اقدام نمایند. طول دوره تحصیلی در این مقطع بین ۳ تا ۴ سال متغیر می باشد. دوره های درسی در اکثر دانشگاه های اتریش به زبان آلمانی و انگلیسی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری ارائه می گردد که برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا یا عضو منطقه اقتصادی اروپا به صورت رایگان عرضه می گردد.

تحصیل در مدارس خارج از کشور

برای نمونه یکی از دانشگاه های کشور اتریش که دانشگاه وین نام دارد که در اتریش در جایگاه نخست قرار دارد و در رنک بندی جهانی در رتبه ۱۷۵ دنیا واقع شده است، در برخی از رشته ها از دانشجویان بین المللی هزینه ای به مبلغ ۷۲۶٫۷۲ یورو به ازای هر ترم دریافت می کند و همچنین دانشجویان هزینه اندکی به مبلغ ۷۹٫۱۹ یورو برای اتحادیه دانشجویان می پردازند. هزینه های تحصیل در اتریش برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های خصوصی را دارند متفاوت می باشد. هزینه های تحصیل در اتریش برای دانشجویان کارشناسی در برخی از رشته ها و دانشگاه های مختلف اتریش به شرخ ذیل می باشد:

هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع فوق لیسانس

دانشجویانی که در مقطع لیسانس در ایران از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل گردیده اند می توانند در دانشگاه های دولتی اتریش به رایگان تحصیل نمایند و منظور از رایگان بودن دانشگاه پرداخت شهریه بسیار اندک می باشد و بسیار مقرون به صرفه است. افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های خصوصی را دارند بایستی هزینه های بیشتری را متقبل شوند .

تحصیل در خارج از کشور - تحصیل در دانشگاههای خارجی - مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور

برای تحصیل در این مقطع بایستی فرد دارای مدرک لیسانس باشد و چنانچه قصد تحصیل در دانشگاه دولتی را دارد بایستی نمره زبان در حدB1  ارائه نماید و برای تحصیل به انگلیسی نیز نیازمند ارائه مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ به بالا می باشد. طول دوره تحصیل در مقطع ارشد از ۱ تا ۳ سال می باشد. هزینه های تحصیل در اتریش برای مقطع فوق لیسانس در برخی از رشته ها در دانشگاه های مختلف این کشور می توان مشاهده نمود.

جدول هزینه های تحصیل در اتریش برای مقطع فوق لیسانس در برخی از رشته ها در دانشگاه های

هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع دکتری

دانشجویانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد می باشند می توانند برای تحصیل در اتریش در مقطع دکتری اقدام نمایند. هزینه های تحصیل در اتریش برای دانشجویان مقطع دکتری تقریباً رایگان می باشد.

تحصیل دکترا در خارج از کشور

دانشجویان معمولا با پیدا کردن سوپروایزر یا استاد راهنمایی در اتریش پذیرش تحصیلی را اخذ می نمایند و از این طریق می توانند بورسیه های تحصیل یا فاند دریافت نمایند. برای اخذ پذیرش در مقطع دکتری فرد بایستی دارای مقالات علمی و ژورنالی باشد و همچنین دارای معدل بالایی باشد و داشتن نمره زبان بالا نیز یکی از الزامات است. مدت تحصیل در مقطع دکتری تقریبا به مدت ۴ سال می باشد اما برخی دوره ها تا ۶ سال نیز به طول می انجامد. هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع دکترا در برخی از رشته ها در دانشگاه های مختلف برای دانشجویان بین المللی به شرح ذیل می باشد:

جدول هزینه های تحصیل در اتریش در مقطع دکترا در برخی از رشته ها در دانشگاه های مختلف

لینک خرید محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش از موسسه حقوقی ملک پور

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

هزینه های تحصیل در اتریش در دانشگاه های مقرون به صرفه

با توجه به مقطع، شهر و دانشگاهی که فرد برای تحصیل انتخاب می نماید هزینه های تحصیل در اتریش متفاوت است. به صورت کلی اتریش به تحصیل رایگان در جوامع بین المللی شناخته می گردد و افراد زیادی از سرتاسر دنیا با فراگیری زبان آلمانی یا داشتن مدارک معتبر برای تحصیل در دانشگاه های اتریش اقدام می نمایند. هزینه های تحصیل در اتریش برای برخی از رشته و دانشگاه ها را تشریح نمودیم در این قسمت به معرفی دانشگاه هایی که از نظر هزینه مقرون به صرفه می باشند می پردازیم. در جدول ذیل مقرون به صرقه ترین دانشگاه های اتریش را ذکر نموده ایم که هزینه های تحصیل در آنها با توجه به برنامه های مختلف متفاوت است و در برخی از رشته ها تقریبا رایگان می باشد.

جدول هزینه های تحصیل در دانشگاههای مقرون به صرفه اتریش

تحصیل در خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور

هزینه های تحصیل در اتریش در دانشگاههای top اتریش

دلایل بسیار زیادی برای تحصیل در اتریش وجود دارد. همانطور که بیان نمودیم هزینه های تحصیل در اتریش بسیار مقرون به صرفه می باشد. این کشور با هشت کشور اروپایی دیگر هم مرز می باشد و فرد می تواند مقاصد و آینده خود را علاوه بر اتریش در آن کشورها نیز جستجو نماید. به طور مثال فرد می تواند با اتوبوس با هزینه ۲۲ یورویی از وین به برلین سفر نماید، افرادی که در این کشور تحصیل می نمایند، علاوه بر دانش انگلیسی می توانند زبان آلمانی را یاد بگیرند. پایتخت اتریش به عنوان بهترین پایتخت دنیا قلمداد می شود و دارای بالاترین کیفیت زندگی در اروپاست. معماری بی نظیر، مهد موسیقی، مناظر زیبا و هزاران دلیل دیگر باعث می گردد دانشجویان بسیار زیادی از سرتاسر دنیا به این کشور مهاجرت نمایند و یکی از مهم ترین دلایلی که این کشور به عنوان مقصدی جذاب برای دانشجویان شناخته می گردد، رتبه بالای دانشگاه های این کشور با کمترین هزینه های تحصیل در اتریش می باشد.

در جدول زیر بهترین دانشگاه های کشور اتریش را با رتبه بندی بین المللی می توان مشاهده نمود:

جدول بهترین دانشگاه های کشور اتریش را با رتبه بندی بین المللی

شرایط تحصیلی اتریش

هزینه های تحصیل در اتریش در شهر های مختلف

هزینه های تحصیل در اتریش در دانشگاه های مختلف را بررسی نمودیم و همانطور که خاطر نشان کردیم دانشگاه هایی که در شهر وین، اینسبروک، گراتس، زالتسبورگ و … می باشند از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه می باشند. یکی از مهم ترین هزینه هایی که یک دانشجو علاوه بر هزینه های تحصیل در اتریش بایستی در نظر داشته باشد، هزینه های زندگی در اتریش می باشد لذا از آنجایی که هزینه های تحصیل در اتریش در دانشگاه و شهرهای مختلف را بیان نمودیم در این قسمت به بررسی هزینه های زندگی در شهرهای مقرون به صرفه اتریش می پردازیم. در جدول زیر هزینه های زندگی در اتریش برای ۴ شهر را می توان مشاهده نمود. همانطور که مشاهده می نماید شهر وین کمترین هزینه را بین شهرهای دیگر دارد.

هزینه های تحصیل در اتریش و هزینه های متفرقه

همانطور که بیان نمودیم، کیفیت زندگی در اتریش در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بالاتر می باشد و موضوع جالب این است که هزینه های زندگی در این کشور بسیار مقرون به صرفه و پایین می باشد. بی شک بی دلیل نیست که شهر وین به عنوان بهترین پایتخت دنیا شناخته می گردد. به طور کلی هزینه های زندگی در اتریش به صورت میانگین ۷۸٫۲۸ درصد بالاتر از ایران می باشد. در جدول زیر هزینه های زندگی در اتریش در قسمت های مختلف را بیان نموده ایم. این مقاله( هزینه های تحصیل در اتریش ) توسط مشاورین موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف اصول اخلاق و شرع و قانون می باشد.

هزینه های تحصیل در اتریش و بورسیه ها و کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی

دانشجویانی که قصد تحصیل در اتریش را دارند، علاوه بر اینکه هزینه های تحصیل در اتریش کم می باشد و هزینه کمی را می پردازند می توانند از بورسیه هایی که در این کشور ارائه می گردد نیز استفاده نمایند. بورسیه های تحصیل در اتریش متفاوت می باشد و برخی از بورسیه ها تمامی هزینه های اقامت فرد را نیز پوشش می دهد. سازمانی در اتریش تحت عنوان OEAD می باشد که بورسیه های مختلفی را برای دانشجویان معرفی می نمایند و به عنوان پایگاه اطلاعاتی قوی در این زمینه است علاوه بر آن دانشجویان می توانند از طریق سایت Grants.at به برنامه های بورسیه تحصیل در این کشور دستیابی داشته باشند. دانشگاه های مختلفی بورسیه های تحصیلی خود را اعلام می نمایند. برخی از برنامه های بورسیه تحصیل به شرح ذیل می باشد:

 • بورسیه تحصیلی دانشگاه سالزبورگ که کل هزینه های تحصیل را پوشش می دهد.
 • بورسیه تحصیل برای رشته های مهندسی کامپیوتر برای بانوان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه TU Wien فول فاند.
 • کمک های مالی بنیاد ریموند پرتلر
 • بورسیه هزینه تحصیلی ارنست ماخ

بورسیه تحصیلی در خارج از کشور

هزینه های زندگی در خارج از کشور
راههای اخذ اقامت اتریش
وکیل مهاجرت در اتریش
هزینه های تحصیل در اتریش و سخن پایانی

هزینه های تحصیل در اتریش و هزینه های زندگی در این کشور برای یک دانشجو بین المللی بسیار مقرون به صرفه می باشد. مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل یکی از روش های اصلی مهاجرت برای هر فردی می باشد و دقت فرمایید با توجه به نرخ بیکاری پایین در کشور اتریش تحصیل در این کشور و در پس آن کار یابی در اتریش منجر به اقامت این کشور می گردد و همچنین افراد می توانند از طریق ویزای جستجو کار اتریش یا سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت( قرمز-سفید-قرمز) اقامت این کشور را اخذ نمایند و بعد از ۵ سال به اقامت دائم این کشور دست بیابند و سال ششم برای پاسپورت اتریش درخواست دهند. امیدواریم پاسخ پرسش های خود را در باب هزینه های تحصیل در اتریش یافته باشید. در قسمت دیدگاه این مقاله می توانید پرسش های خود را در باب هزینه های تحصیل در اتریش مطرح نمایید و در اسرع وقت پاسخ آنها را دریافت نمایید.

18 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شهریه دانشگاه بین ۱۰ تا ۱۴ هزار یورو می باشد .حقوقی که از کار پاره وقت قانونی دریافت می کنید کمک هزینه شما خواهد بود و قطعا کل هزینه های شما را پوشش نمی دهد.

   پاسخ
 1. sina گفته:

  سلام و عرض ادب
  من در حال تحصیل در رشته مهندسی صنایع در مقطع لیسانس دانشگاه ازاد هستم میخواستم بدونم که با وجود اینکه پاسپورت ندارم میتونم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ و اینکه هزینه اولیه چقد باید باشه یا اینکه تحصیل در دانشگاه های دولتی رایگانه!

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای خروج از کشور اگر برای مقطع بالاتر اقدام کنید میشه خارج شد. هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی اندک هست و به همین دلیل از واژه رایگان استفاده میشه اما به معنای صفر بودن نیست چون شما باید هزینه های ثبت نام و امکاناتی که استفاده می کنید رو هرچند به صورت اندک هم بپردازید.

   پاسخ
 2. zahra.b گفته:

  سلام… من مدرک فوق لیسانس دانشگاه ازاد دارم و حدود سه سال سابقه کار با بیمه و ۴ سال بدون بیمه دارم… ایا میتونم برای ادامه تحصیل اتریش اقدام کنم؟ چون شنیدم مدرک ازاد رو قبول نداره اتریش….. من اتریش خیلی دوست دارم، یا حتی کروس زبان بردارم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط برای دانشگاه غیر از سراسری مشکل تر شده است. کورس زبان را معمولا برای تحصیل در دانشگاه های اتریش نیاز دارید و باید پذیرش دانشگاه داشته باشید.

   پاسخ
 3. مجتبی گفته:

  با سلام
  با توجه به اجازه کار دانشجویی هفته ای ۲۰ساعت، آیا ۱۰۰میلیون برای گذاراندن یک دوره کارشناسی ۳ساله کفایت خواهد کرد!؟
  ممنون میشم اگه فقط به صراحت بگین که در رنج مناسبی هست یا خیر!
  درود بر شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی برای مشاوره و راهنمایی دقیق نیاز به ارائه اطلاعات و رزومه می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. هومن گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من ۳۴ سالمه لیسانس ای تی رو دارم از دانشگاه اروپایی ایروان آیلتس دارم زبان فرانسه هم واردم اما تا حالا مدرکشو نگرفتم از لحاظ یاد گیری زبان آلمانی مشکل خاصی ندارم پنج سال سابقه کار دارم بدون بیمه همسرم لیسانس ای تی از دانشگاه آزاد رو دارن با ۱۴ سال سابقه کار با ۷ سال سابقه بیمه اما مدرک زبان ندارن سوال اولم اینه که گواهینامه بین المللی کار بردی در اتریش داره واینکه میخواستم شرایطمو واسه ویزای کار اتریش بدونم و آیا واسه ویزای تحصیل هم میتونم اقدام کنم؟
  ممنونم که منو راهنمایی کنین و ممنونم از وبسایت خوب و کاملتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام شما هم می توانید از طریق کار و هم از طریق تحصیل اقدام داشته باشید که برای اخذ ویزای کار باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز آن را اخذ نمایید که برای این امر باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. مهران گفته:

  سلام و عرض ادب
  آقای دکتر خسته نباشید. بنده دانشجوی کارشناسی ادبیات انگلیسی هستم. آیا امکان تطبیق واحد وجود دارد که بتونم کارشناسی رو تو اتریش ادامه بدم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 6. مجتبي گفته:

  سلام خسته نباشيد ، اقاي دكتر سوالي كه داشتم ،
  من ٢٠٠ ميليون سرمايه دارم و از طريق موسسه شما ميخوام كه براي مهاجرت تحصيلي اتريش اقدام كنم ،
  خواستم يه اطمينان به من بديد كه ايا ٢٠٠ ميليون مناسب هستش يا نه ، به دنبال زندگي انچناني نيستم تو اتريش ، فقط و فقط ميخوام واسه تحصيل موفق باشم ، تا چند سال ديگه ٨٠٠ ميليون پول به دستم ميرسه از يه سرمايه گذاري ، ولي الان در حال حاضر ٢٠٠ تومن دارم ، ايا كافيه يا خير ، متشكرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید شرایط کامل خود را نیز بفرمائید اما در ابتدا سرمایه ای که دارید مناسب است و می توانید اقدام داشته باشید که برای اطلاعات کاملتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای مدارس اقدام داشته باشید و پس از اخذ دیپلم ۱۲ ساله وارد دانشگاه شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 7. الهام درافشان گفته:

  با عرض درود و ادب ،،آیا وقتی برای فرزندمان پذیرش تحصیلی بگیریم به والدین هم ویزا داده میشه؟و آیا ویزای تحصیلی می‌تواند به اقامت دایم تبدیل بشه؟و اگر ممکن هست شرایطش چی هست؟
  سوال بعدی اینکه آیا برای گرفتن پذیرش ازدانشگاه وین برای رشته های کارشناسی محدودیت سنی وجود داره؟من ۳۹ ساله هستم پزشک هستم اما مدرکم برای دانشگاه آزاد هست،،خواستم ببینم از طریق ویزای تحصیلی میتونم اقدام کنم و آیا این ویزا به اقامت دایم تبدیل میشه؟و شرایطش چی هست ؟ سپاس از شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا شرایط فرزندان خود را بفرمایید تا امکان مشاوره و راهنمایی وجود داشته باشد علاوه بر آن اگر با ویزای تحصیلی اقدام می نمایید باید پس از تحصیل وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت نیز دست یابید علاوه بر آن در صورتی که قصد تحصیل در رشته خود را داشته باشید باید مدرک شما معادل گردد و سپس بتوانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
Rating: 5