هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا

هزینه تحصیل و زندگی در آمریکا

هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا

هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا در هنگام مهاجرت به آمریکا ۲۰۱۸ و بعد از گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط اخذ اقامت آمریکا ۲۰۱۸ چگونه است ؟ آیا از راه ها و قوانین اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و شرایط اخذ بورسیه تحصیلی آمریکا اطلاعی دارید ؟ هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا بالا می باشد ؟ شرایط مهاجرت تحصیلی به آمریکا و شرایط تحصیل در دانشگاههای آمریکا و شرایط تحصیل رایگان در آمریکا چگونه است ؟ آیا می دانید هزینه های زندگی در آمریکا چقدر است ؟ قوانین کمک هزینه تحصیل در آمریکا  وجود دارد ؟ تا چه اندازه از هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا اطلاع دارید ؟اگر می خواهید در خصوص شرایط اخذ اقامت دائم آمریکا و اخذ گرین کارت آمریکا می توانید از کارشناسان و حقوقدانان متخصص در موسسه حقوقی ملک پور  مشاوره رایگان دریافت نمایید .

به صورت کلی اشخاصی که تمایل به مهاجرت به آمریکا را دارند از عمده ترین ومهمترین سوالات آنها هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا است

بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل را دارند و از هزینه های زندگی و تحصیل در آمریکا اطلاعات دقیقی ندارند و اطلاعات دقیقی برای تحصیل و زندگی در آمریکا را کسب نکرده اند و برای تحصیل در آمریکا هزینه های زندگی و تحصیل را بر آورد ننموده اند می توانند در جهت اخذ اطلاعات جامع در باب هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا با این موسسه تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی در زمینه هزینه های تحصیل و زندگی درآمریکا کسب نمایند و از هزینه های تحصیل و زندگی در کشور آمریکا مطلع شوند و اگر قصد مهاجرت به این کشور و ادامه تحصیل در آمریکا را دارند تمامی شرایط را به انضمام تمامی هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا مطلع شوید .

هزینه های تحصیل در ایالات متحده آمریکا

هزینه های تحصیل در آمریکا از طرف دولتاز ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ، و این وجوه تفارق از حیث نوع دانشگاه و طول دوره مطالعه دانشجو می باشد . دانشگاه ها در آمریکا به دو دسته تقسیم شده است که شامل : نهادهای عمومی / دولت و نهادهای خصوصی می باشد که بستگی دارد به شهریه و یا محدوده که به طور متوسط ​​هزینه در هر سال برای دانشگاه های خصوصی، از ۱۵،۰۰۰ $ به ۳۰۰۰۰ $ برای دوره مطالعه USD10000 به USD20000 حدود هزینه تحصیل در آمریکا در هر سال برای دانشگاه های دولتی آمریکا  و ۸۰۰۰ $ به ۱۲۰۰۰ $ است و حتی برای کالج های محلی. از این رو، به طور متوسط ​​هزینه تحصیل در آمریکا  از USD5،۰۰۰ متفاوت USD50،۰۰۰ و هزینه های تحصیل در آمریکا  هر سال بسته به این دوره است که در آن قصد تحصیل را دارید . هزینه های تحصیل در آمریکا  بالا برای دوره های MBA و پزشکی در مقایسه با دوره های مهندسی است.
>>>> آیا بورس تحصیلی نیز در آمریکا شامل دانشجویان وجود دارد ؟
بورس های تحصیلی در ایالات متحده آمریکا به گونه ای است که حتی دانش آموزان هند به دنبال آن است که برای کمک هزینه تحصیلی ایالات متحده آمریکا و به منظور مطالعه کردن در خارج از کشور خودشان ممکن است به انجمن های هند به علاوه انجمن های بین المللی، و دریافت کمک هزینه تحصیلی ایالات متحده آمریکا برای سرخپوستان و یا کمک هزینه های تحصیلی اعمال کنند و بورسیه تحصیلی کشور آمریکا نیز شامل حال آنان شود . بسیاری از این برنامه می توانید بر اساس نیاز، اساس شایستگی و یا ترکیبی از هر دو مواردی که پیش تر گفته شده برای بورس در نظر گرفته شده باشد

هزینه های زندگی در کشور آمریکا

هزینه زندگی در آمریکا نیز بر نوع از محل اقامت شما را انتخاب کنید به بیان واضح تر هزینه زندگی به خانه ای که برای اقامت خود انتخاب می کنید واین که خانه ای که برگزیده اید چه سطحی از امکانات را دارا است بستگی دارد واقامت در آمریکا هزینه های روزانه خود را دارد. شما می توانید در خصوص هزینه زندگی در آمریکا برای خوابگاه ، پردیس آپارتمان ، و اقامتگاه (با یک خانواده میزبان زندگی) که به اصطلاح به آنها هوم استی می گویند هوم استی ها شرایطی را محیا می کند که دانشجو می تواند در محیطی شبیه به محیط خانگی خود در کنر یک خوانواده آمریکایی تحصیل می کند . شما برای هزینه زندگی در آمریکا ممکن است تا پایان دوره ی اقامت خود مبلغی حدود ۳۵۰۰ $ تا ۶۰۰۰ $ در هر ترم برای خوابگاه دانشجویی ،و مبلغی حدود USD400- USD700 در هر ماه است در حالی که با یک خانواده میزبان زندگی می کنند همان هوم استی ، ۴۰۰ $ حدود در هر ماه برای آپارتمان دانشگاه مشترک که چندین دانشجو برای صرفه جویی در هزینه زندگی در آمریکا می توانند با هم در یک منزل زندگی کنند ، ۸۰۰ $ حدود در هر ماه برای آپارتمان دانشگاه تکی که هر کسی که می خواهد به صورت انفرادی اقدام کند و USD300 به USD600 اجاره کردن در هر ماه برای یک آپارتمان اجاره ای . شما در خصوص هزینه زندگی در آمریکا باید اضافی $ ۱۰۰۰ به ۲۰۰۰ $ حدود نگه دارید اگر شما در حال برنامه ریزی برای در خوابگاه بمانید که ممکن است در طول تعطیلات بسته است و این اضافه مبلغ کمک می کند در زمان تعطیلات مثل همین ژانویه که دوره ی تعطیلات است دانشجویان مجبور به ترک محل اقامت دانشجویی خودهستند در شرایط مطلوبی باشند . . به غیر از محل اقامت، هزینه زندگی در آمریکا خود را نیز شامل خواهد شد قیمت ، مواد غذایی، لباس، گوناگون و تلفن. هزینه زندگی در آمریکا ممکن است از مبلغی بین $ ۱۰،۰۰۰ به ۱۲،۰۰۰ $ در هر سال متفاوت باشد .

شما عزیزان در خصوص بحث هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی آن در وین اتریش  به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

شهرهای ساحلی بزرگ مانند نیویورک و سانفرانسیسکو دارای قیمت اجاره و قیمت گران قیمت هستند. اما در همتایان کوچکتر Midwestern مانند Indianapolis و Toledo، Ohio، چیزها ثابت می کنند بسیار بسیار ارزان تر هستند.

و در حالی که هزینه زندگی پایینتر همواره با کیفیت زندگی بهتر معادل نیست، می تواند برای کسانی که به دنبال چک کردن حقوقشان هستند، متفاوت باشد.

Niche، شرکتی است که اطلاعاتی را در مورد مکان های زندگی تحقیق می کند و اخیرا لیستی از شهرهای ایالات متحده را با کمترین هزینه زندگی، منتشر کرده است. رتبه بندی – که بیش از ۲۲۰ شهر با جمعیت بیش از ۱۰۰،۰۰۰ را ارزیابی کرد – در درجه اول به نسبت ارزش خانه ها به درآمد، مالیات ملک متوسط، ارزش های خانه متوسط، اجاره متوسط ​​و نسبت هزینه های زندگی و  مسکن در آمریکا  ماهانه به درآمد برای هر مکان متمرکز بود. همچنین قیمت گاز، قیمت مواد غذایی و نسبت اجاره متوسط ​​به درآمد را در نظر گرفت. در اینجا از روش متدولوژی کامل بخوانید.

۲۵ شهر برتر در دو منطقه قرار دارند: Midwest و South، با یک شهر در ایندیانا به دست آورده است. بقیه لیست زیر را بررسی کنید.

  1. لیتل راک، آرکانزاس
  2. لیتل راک، آرکانزاس

کلیف / فلیکر

جمعیت: ۱۹۶،۱۸۸

اجاره متوسط: ۷۸۵ دلار

ارزش خانه متوسط: ۱۵۱،۶۰۰ دلار

نسبت اجاره به درآمد: ۰٫۲ تا ۱

ارزش خانه به نسبت درآمد: ۳٫۳ تا ۱

  1. ایندیاناپولیس
  2. ایندیاناپولیس

Shutterstock

جمعیت: ۸۳۵،۰۹۷

اجاره متوسط: ۷۸۴ دلار

ارزش خانه متوسط: ۱۱۷،۲۰۰ دلار

نسبت اجاره به درآمد: ۰٫۲ تا ۱

مقدار خانه به نسبت درآمد: ۲٫۸ تا ۱

  1. آماریلو، تگزاس
  2. آماریلو، تگزاس

جمعیت: ۱۹۴،۹۳۰

کرایه متوسط: ۷۵۱ دلار

ارزش خانه متوسط: ۱۱۴،۸۰۰ دلار

نسبت اجاره به درآمد: ۰٫۲ تا ۱

ارزش خانه به نسبت درآمد: ۲٫۴ تا ۱

  1. موبایل، آلاباما
  2. موبایل، آلاباما

Shutterstock

جمعیت: ۱۹۴،۹۴۲

اجاره متوسط: ۷۶۴ دلار

ارزش خانه متوسط: ۱۲۳،۶۰۰ دلار

نسبت اجاره به درآمد: ۰٫۲ تا ۱

ارزش خانه به نسبت درآمد: ۳٫۱ تا ۱

  1. Toledo، Ohio
  2. Toledo، Ohio

Shutterstock

جمعیت: ۲۸۳،۹۳۲

اجاره متوسط: ۶۳۸ دلار

مقدار خانه متوسط: $ ۸۰،۶۰۰

نسبت اجاره به درآمد: ۰٫۲ تا ۱

ارزش خانه به نسبت درآمد: ۲٫۴ تا ۱

آیا دانشجویان در آمریکا بیمه سلامت دارند ؟

در ارتباط با هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا منطقی است که متقاضیان به عنوان یک دانش آموز، شما باید بیمه پزشکی و سلامت را به عنوان درمان پزشکی بسیار گران قیمت در ایالات متحده است را داشته باشند . در حالی که تحصیل در آمریکا ، آن را اجباری به یک بیمه درمانی جامع است. و دانشجویان را تحت پوشش قرار می دهد هزینه بیمه خدمات درمانی در آمریکا مبلغی از ۳۰۰ $ تا ۵۰۰ $ در هر سال دانشجویی است.
در نتیجه :
با این حال که در آمریکا تحصیل می کنید و این کشور تقریبا ۸۰ درصد علم جهان را تامین میکند باید دانید که ، هزینه های تحصیل در آمریکا بالا است و برای تامین هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و برای کمک های مالی ارائه شده توسط دانشگاه های مختلف به عنوان کمک هزینه تحصیلی آمریکا  از بورسیه های تحصیلی آمریکا کمک بگیرید

موسسه حقوقی ملک پور در پایان بحث هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و شرایط مهاجرت به آمریکا و قوانین و راه های اخذ اقامت آمریکا بیان می دارد که اگر شما عزیزان می خواهید مهاجرت به آمریکا از جمله مهاجرت تحصیلی به آمریکا داشته باشید و می خواهید از هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا مطلع شوید و پس از آگاهی از هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و تطبیق هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا با شرایط خود برای اخذ ویزای تحصیلی آمریکا و مهاجرت تحصیلی به آمریکا اقدام نمایید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و  یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در رابطه با هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا و شرایط اخذ گرین کارت آمریکا مشاوره رایگان دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (18 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ