هزینه های زندگی در استرالیا و مقدمه ای بر آن

هزینه های زندگی در استرالیا، هزینه های اقامت در استرالیا، درآمد مشاغل مختلف در استرالیا و مواردی از این قبیل موضوع ارزیابی علمی در این مقاله هستند. هزینه های زندگی در شهرهای مختلف استرالیا چقدر است؟ شرایط زندگی در استرالیا برای ایرانیان چگونه است؟ آیا هزینه های زندگی در استرالیا برای مشاغل مختلف متفاوت است؟ مشکلات زندگی در استرالیا چیست؟ آیا هزینه مسکن در استرالیا بالاست؟ در این مقاله، پاسخ دادن به چنین پرسش هایی در دستور کار مشاورین مجرب موسسه MIE قرار گرفته است. کشور استرالیا در سال ۲۰۱۵ از نظر کیفیت زندگی دومین کشور برتر دنیا شناخته شد. این گزارش بر اساس فاکتورهای گوناگونی همچون شاخص های اقتصادی مثل میانگین میزان درآمد در استرالیا، استانداردهای سلامت، سطح آموزش و امید به زندگی ارائه شده بود. قطعاً زندگی در کنار مردمی که غالباً ترجیح می دهند در کنار دریا زندگی کنند برای هر مهاجری هیجان انگیز خواهد بود. در این نوشتار این امکان برای شما سروران گرامی فراهم شده تا از طریق تماس رایگان تلفنی با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور اطلاعات مفیدی را درباره هزینه های زندگی در استرالیا دریافت کنید. در این مقاله مطالب زیر با رویکرد علمی و تخصصی موضوع بررسی هستند:

هزینه های زندگی در استرالیا
 • هزینه های زندگی در استرالیا و شرایط عمومی آن
 • هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه مسکن
 • هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها
 • هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف
  • هزینه های زندگی در ملبورن
  • هزینه های زندگی در کانبرا
  • هزینه های زندگی در سیدنی
 • هزینه های زندگی در استرالیا و درآمد مشاغل مختلف
 • هزینه های زندگی در استرالیا و توصیه های مهم
 • هزینه های زندگی در استرالیا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

هزینه های زندگی در استرالیا و شرایط عمومی آن

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و شرایط عمومی آن

کشور استرالیا در سطح دنیا به عنوان کشوری لیبرال و دموکراتیک شناخته می شود. این فاکتورها در کنار محیطی گرم و چشم اندازهای مهیج از مهم ترین دلایل علاقه افراد به مهاجرت به استرالیا هستند. مردم استرالیا علاقه شدیدی به گذراندن وقت خود در خارج از خانه دارند؛ چه این گذران وقت به شکل شنا، دویدن و موج سواری باشد چه به شکل اسب سواری و اسکیت و قدم زدن در ساحل دریا. قرار گرفتن در آفتاب بخشی از فرهنگ استرالیایی هاست که البته تا حدودی هم کار دست آنها داده است چرا که آمار سرطان پوست در این کشور بسیار بالاست. علاقه استرالیایی ها به تکنولوژی نیز بی حد و اندازه است به نحوی که طبق تحقیقات اخیر ۷۵ درصد از مردم استرالیا تلفن هوشمند دارند. شاید دور افتادن آنها در گوشه ای از کره زمین موجب شده باشد تا این اندازه گوشی به دست بگیرند. استرالیا کشوری دارای تنوع زیستی فراوان است که وسعت آن سبب شده مناظر بیابانی، جنگل های بارانی و مناظر کوهستانی را به یکباره در خود جای دهد.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و شرایط عمومی آن

درآمدزایی و تأمین هزینه های زندگی در استرالیا از طریق صادرات مرتبط با مواد استخراج شده از معادن، مخابرات، بانکداری و فرآیند ساخت و تولید صورت می گیرد. از طرفی، توسعه یافتگی استرالیا، دارا بودن چهاردهمین اقتصاد قدرتمند دنیا و بالا بودن سطح درآمد در این کشور به سهولت در تأمین هزینه های زندگی در کشور استرالیا کمک می کند. در نمودار زیر اطلاعاتی درباره کشور استرالیا قابل مشاهده است:

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و شرایط عمومی آن

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد دیدنی های استرالیا

مقاله مرتبط

مقایسه اروپا و آمریکا و کانادا و استرالیا برای مهاجرت

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت استرالیا

مقاله مرتبط

اقامت استرالیا

هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه مسکن

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه مسکن

هزینه مسکن را می توان بخش اعظم تشکیل دهنده هزینه های زندگی در استرالیا برای دانشجویان و مهاجران به استرالیا به شمار آورد. طبیعی است که هزینه مسکن در مناطق مختلف استرالیا دارای تفاوت هایی است. به علاوه، در شهرهای بزرگ قیمت اجاره مسکن حتی در مناطق مختلف نیز تفاوت های فاحشی دارد و در این شهرها شاهد اختلاف قیمت چشمگیری هستیم. بنابراین، افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند نیاز است زمان کافی را برای تحقیق در مورد هزینه های زندگی در کشور استرالیا سپری کرده و به جستجوی آپارتمان هایی بپردازند که قیمت آنها بیش از همه با توان مالی آنها مطابقت دارد. به علاوه، قیمت مسکن در مناطق شهری نسبت به حومه شهرها بیشتر است. جداول زیر اطلاعاتی را راجع به قیمت مسکن (بر حسب دلار استرالیا) در شهرهای مختلف استرالیا و میانگین قیمت مسکن در این کشور را به تصویر می کشند.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه مسکن - جدول 1

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه مسکن - جدول 2

مهاجرت به استرالیا از طریق خرید ملک
هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها

هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها

بررسی های انجام شده نشان می دهد هزینه های زندگی و اقامت در کشور استرالیا نسبت به هزینه های زندگی در ایران ۸۲٫۸۱ درصد بیشتر است (بدون احتساب اجاره بها). نرخ اجاره بها در استرالیا نیز نسبت به ایران ۱۵۲٫۹۲ درصد بیشتر است. اگر هزینه های زندگی در استرالیا را به عنوان مثال بر مبنای هزینه ها در شهر سیدنی با لندن مقایسه کنیم در می یابیم که هزینه های زندگی در لندن از بسیاری جهات همچون اجاره بهای آپارتمان ها در مرکز و خارج شهرها، بهای برق و آب، بلیط های یک طرفه برای دسترسی محلی، بنزین و … بالاتر است. البته در برخی موارد همچون اقلام خوراکی مانند گوشت، سیب زمینی، کاهو، سیب و موز هزینه ها در سیدنی بر هزینه ها در لندن پیشی می گیرد. بررسی هزینه های زندگی در کشور استرالیا مستلزم بررسی دقیق هزینه اقلام مختلف در این کشور است. از همین رو، در جدول زیر هزینه اقلام مختلف در استرالیا به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرد.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها - جدول 3

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها - جدول 3

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها - جدول 3

از دیگر مواردی که بررسی آن اهمیت بسزایی در بررسی شرایط اقتصادی و هزینه های زندگی در استرالیا دارد نرخ تورم است. بر اساس نمودار زیر درصد نرخ تورم در استرالیا در بازه زمانی سال های ۱۹۶۱ تا ۲۰۱۹ معادل ۴٫۸ درصد بوده است.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در استرالیا و سایر هزینه ها - درصد نرخ تورم استرالیا 2019

هزینه زندگی دانشجویی در استرالیا

هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف

استرالیا بزرگ ترین کشور اقیانوسیه است و جمعیت ۲۶ میلیونی آن غالباً در مناطق شهری متمرکز شده است. پایتخت استرالیا کانبرا و بزرگ ترین شهر آن سیدنی است. دیگر کلان شهرهای مهم استرالیا عبارتند از ملبورن، بریزبن، پرث و آدلاید. هزینه های زندگی در کشور استرالیا بسته به شهر، ایالت و یا منطقه متفاوت است و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف استرالیا یکسان نیست. قطعاً یکی از موارد مهم که متقاضیان مهاجرت به استرالیا علاقه دارند بدانند تفاوت هزینه های زندگی در استرالیا در شهرهای مختلف است. این تفاوت ها را می توان در مورد مخارج روزانه ای همچون اجاره خانه، بنزین، خوار و بار، کرایه وسایل نقلیه، خدمات رفاهی و آموزش بررسی کرد. بر اساس بررسی های انجام شده در وب سایت Numbeo، هزینه های زندگی در شهر هوبارت نسبت به بسیاری از شهرهای مهم استرالیا پایین تر است. به علاوه، شواهد نشان از بالا بودن هزینه های زندگی در کشور استرالیا در شهر سیدنی دارد به نحوی که شهرهای ملبورن، داروین و پرث در رده های بعدی قرار دارند.

هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه های زندگی در ملبورن

هزینه های زندگی در ملبورن

اگر عاشق قهوه، جلوه های فرهنگی زیبا و غذاهای لذیذ هستید، ملبورن می تواند مقصد مناسبی برای مهاجرت شما باشد. ملبورن یکی از زیست پذیرترین شهرهای دنیاست که از جنبه های مختلف می تواند برای مهاجران خارجی جذاب باشد. در واقع، سهولت استفاده از وسایل نقلیه عمومی، نرخ پایین جرائم و فرصت های شغلی فراوان ملبورن را به زیست پذیرترین شهر استرالیا و کل دنیا تبدیل کرده است. جلوه های هنر و فرهنگ، دانشگاه های دارای سطح علمی بالا و سبک زندگی راحت و آسان نیز از نکات قابل توجه درباره ملبورن به شمار می روند. بر مبنای یکی از گزارش های انجام شده در سال ۲۰۱۷، ملبورن به عنوان مهم ترین مقصد فرهنگی منطقه آسیا اقیانوسیه معرفی شد. هزینه های زندگی در استرالیا به شکل ماهیانه برای یک خانواده چهار نفره در ملبورن (بدون هزینه اجاره) ۳٫۱۰۴٫۴۳ دلار و برای یک نفر ۸۶۷٫۷۷ دلار است. به علاوه، شاخص هزینه های زندگی در ملبورن ۷۵٫۸۲ درصد بالاتر از تهران است و شهر ملبورن در سطح جهانی رده ۷۲ را از نظر هزینه های زندگی به خود اختصاص داده است.

جدول زیر هزینه برخی اقلام (بر حسب دلار استرالیا) را در شهر ملبورن نشان می دهد.

هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه های زندگی در ملبورن - جدول 1

 

نمودار زیر توزیع هزینه های زندگی در بخش های مختلف در شهر ملبورن را به تصویر می کشد.

هزینه های زندگی در استرالیا و هزینه های زندگی در ملبورن - جدول 2

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در کانبرا

هزینه های زندگی در کانبرا

کانبرا پایتخت استرالیا و مرکز سیاسی استرالیاست. این شهر سرشار از تاریخ، تمدن، فرهنگ و فرصت انجام فعالیت های مهیج است. برخی از دانشگاه های برتر استرالیا و جهان در زمینه حقوق، فیزیک، ریاضی و غیره در این شهر قرار گرفته اند. با همه این تفاسیر حق دارید تصور کنید که کانبرا از نظر هزینه های زندگی در استرالیا شهر گرانی است اما حقیقت آن است که هزینه های زندگی حتی برای دانشجویان در کانبرا نیز مقرون به صرفه است. با این وجود، تفاوت هزینه های زندگی در مرکز این شهر و مناطق حاشیه ای قابل توجه است. تعداد رو به رشد رستوران ها و کافه ها در شهر کانبرا موجب می شود افراد زیادی علاقه به صرف غذا در بیرون خانه پیدا کنند. خوشبختانه به لطف تعداد فراوان دانشجویان در کانبرا تعداد رستوران های ارزان قیمت در این شهر کم نیست. طبق بررسی های انجام شده در وب سایت numbeo، هزینه های زندگی ماهیانه در استرالیا در شهر کانبرا برای یک خانواده ۴ نفره معادل ۲٫۹۷۹٫۹۷ دلار استرالیا و برای یک نفر برابر با ۸۴۲٫۶۲ دلار استرالیاست. به طور کلی هزینه های زندگی در کانبرا ۷۶٫۵۴ برابر تهران است. در جدول زیر به هزینه برخی اقلام زندگی (بر حسب دلار استرالیا) در کانبرا اشاره شده است.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در کانبرا - جدول 2

توزیع هزینه های زندگی در بخش های مختلف در شهر کانبرا در نمودار زیر نشان داده شده است.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در کانبرا - جدول 2

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در سیدنی

هزینه های زندگی در سیدنی

شهرت سیدنی به عنوان یکی از زیباترین شهرهای دنیا به آن مفهوم است که هیچ وقت از بودن در آن خسته نمی شوید. شهر سیدنی به دلیل دارا بودن سواحل چشم نواز و امکانات تفریحی فراوان مقصدی ایده آل برای زندگی و تحصیل مهاجران به شمار می رود. اگرچه تهیه غذا تا حدی به سبک زندگی و مواد غذایی مورد استفاده هر فرد بستگی دارد، هزینه های زندگی در کشور استرالیا در زمینه پختن غذا در خانه در شهر سیدنی به طور میانگین برای وعده صبحانه ۲ دلار استرالیا، برای ناهار ۵ دلار استرالیا و برای شام ۱۱ دلار استرالیا هزینه دارد. از آنجائیکه هزینه های زندگی در استرالیا در شهرهای مختلف متفاوت است، در شهر سیدنی هزینه های زندگی برای یک خانواده ۴ نفره ۳٫۳۷۷٫۹۷ و برای یک نفر ۹۳۲٫۰۷ دلار استرالیاست. شاخص هزینه های زندگی در سیدنی ۸۹٫۶۲ برابر تهران است. شهر سیدنی از نظر هزینه های زندگی در رده ۳۹ دنیا قرار گرفته است. جدول زیر هزینه برخی اقلام ضروری در شهر سیدنی (بر حسب دلار استرالیا) را نشان می دهد.

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در سیدنی - جدول 1

 

در نمودار زیر، شاهد توزیع هزینه های زندگی در سیدنی هستیم:

هزینه های زندگی در استرالیا - هزینه های زندگی در سیدنی - جدول 2

هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا یکی از مقالاتی است که می تواند به نحو دیگری اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار دهد.

مشکلات زندگی در استرالیا

هزینه های زندگی در استرالیا و درآمد مشاغل مختلف

هزینه های زندگی در استرالیا و درآمد مشاغل مختلف

به طور قطع، یکی از مواردی که مستقیماً با هزینه های زندگی در استرالیا در ارتباط است درآمد مشاغل مختلف در این کشور است. البته که بسته به نوع شغل و منطقه مورد نظر میزان درآمد در استرالیا متغیر است. در واقع، استرالیا کشوری وسیع است که سطح درآمد در ایالات و شهرهای آن کاملاً متغیر است. بسیاری از افراد علاقه دارند بدانند که علاوه بر هزینه های زندگی و اقامت در استرالیا سطح درآمد در شهرهای مختلف آن چگونه است و چه مشاغلی بالاترین درآمد را در استرالیا دارند. بر اساس گزارش اداره مالیات استرالیا (ATO) 10 حرفه زیر بالاترین حقوق دریافتی را در استرالیا دارند. تعداد افراد شاغل در هر شغل نیز در جدول زیر نمایش داده شده است. این مقاله را کارشناسان مجرب موسسه MIE به رشته تحریر درآورده اند و هیچ رضایتی در قبال کپی برداری از مطالب آن بدون ذکر منبع ندارند.

هزینه های زندگی در استرالیا و درآمد مشاغل مختلف - جدول 1

نمودار زیر نمایانگر درصد نرخ بیکاری استرالیا در بازه زمانی سال های ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۷ است. بر اساس آنچه در این نمودار می بینید، میانگین نرخ بیکاری استرالیا در این بازه زمانی ۶٫۶۲ درصد است و در بازه زمانی سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۸ به زیر ۶ درصد رسیده است که این مسئله نشان می دهد وضعیت اشتغال در استرالیا مناسب است.

هزینه های زندگی در استرالیا و درآمد مشاغل مختلف - جدول 2

لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا

هزینه های زندگی در استرالیا و توصیه های مهم

عموماً استرالیایی ها ۲۱ سال از زندگی خود را در بازه زمانی ۵ تا ۳۹ سالگی مشغول تحصیل هستند. تحصیل در استرالیا نه تنها برای دانش آموزان و دانشجویان داخلی کیفیت بالایی دارد، سومین منبع درآمد استرالیا در بخش بین المللی محسوب می شود به نحوی که ۱۹٫۹ میلیارد دلار درآمد برای استرالیا به همراه دارد. آنگونه که آمار نشان می دهد، هفتاد و سه درصد استرالیایی ها در بازه ۱۵ تا ۶۴ در مشاغل درآمدزا مشغول کارند و تنها ۱٫۳ درصد استرالیایی ها مشغول به کار نیستند. به علاوه، مردم استرالیا در تأمین هزینه های زندگی در کشور استرالیا و ایجاد تعادل بین کار و زندگی شرایط نسبتاً مناسبی دارند. یکی دیگر از حقایق قابل توجه در مورد استرالیا فاصله میزان دستمزد افراد ثروتمند و مستمند است به نحوی که ۲۰ درصد از ثروتمندترین مردم استرالیا درآمدی ۶ برابر ۲۰ درصد مستمندترین افراد جامعه دارند و شاید همین اختلاف موجب دشوای تأمین هزینه های زندگی در استرالیا برای مستمندان شود. شما عزیزان و سروران گرامی می توانید اطلاعات تکمیلی در همه زمینه های مهاجرتی اعم از هزینه های زندگی و اقامت در استرالیا را از محصول ارزشمند راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دریافت کنید.

ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر

هزینه های زندگی در استرالیا - سخن پایانی

ویزای استرالیا
هزینه های زندگی در استرالیا و سخن پایانی

هزینه های زندگی در استرالیا و میزان حقوق و دستمزد مشاغل مختلف موضوع بررسی علمی در این مقاله بوده است. مردم استرالیا به لطف دارا بودن یکی از قوی ترین اقتصادهای دنیا ثبات اقتصادی را قابل توجهی را تجربه می کنند. سیستم آموزشی این کشور بسیار نظام مند است و طی ۷۰ سال گذشته، امید به زندگی مردم استرالیا افزایش یافته است. به همین سبب است که مهاجران بسیاری از سرتاسر دنیا به مهاجرت به استرالیا علاقه مند شده اند. با این وجود، تفاوت حقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف استرالیا قابل توجه است و همین می تواند زنگ خطری برای افراد علاقه مند به زندگی در استرالیا و تأمین هزینه های زندگی در کشور استرالیا باشد. از نکات قابل توجه دیگر تفاوت هزینه های زندگی در استرالیا در شهرهای مختلف این کشور است به نحوی که به عنوان مثال هزینه های زندگی در سیدنی و ملبورن بالاتر از شهرهای دیگر این کشور است. در این مقاله، نکات مهمی در مورد هزینه های زندگی و اقامت در استرالیا به اطلاع شما عزیزان رسید و شما سروران برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه های زندگی در استرالیا و سایر زمینه های مهاجرتی می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس رایگان به شکل تلفنی برقرار کنید. همچنین می توانید نظرات ارزشمندتان را در بخش ثبت دیدگاه بیان کنید.

8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. عباس گفته:

  سلام و خسته نباشید…بنده ۲۷سال سن دارم…چندماهی هست در صنعت لبنیات شاغل هستم(علاقه شدیدی هم به این صنعت دارم و فنی کاملا مسلطم) و مدرک لیسانس از دانشگاه علم و صنعت در رشته مهندسی شیمی دارم…سربازی نرفتم و قصدم این هست که سربازی برم و در حین سربازی هم مدرک زبان مورد نیاز استرالیارو بگیرم…چندتا سوال داشتم: آیا میتونم ارشد صنایع غذایی بخونم؟؟ (در ایران مقطع ارشد یکی از شاخه های مهندسی شیمی هس در بعضی دانشگاه ها ) آیا حین تحصیل فاند یا اجازه کار نیمه وقت بهم میدن که بخشی از هزینه ها جبران شه؟؟ باتشکراز مطالب مفیدتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و وقت بخیر ، شما اگر سطح زبان مورد نظر رو برسونید در رشته های مختلفی برای کشورهای مختلف میشه برای شما اقدام کرد. اما اینکه بتونید بورسیه بگیرید از ابتدا معمولا امکان دریافت این بورسیه کمتره ، اما از ترم های بعد در صورت قوی کردن رزومه تحصیلی می توان از دانشگاه مورد نظر درخواست کمک هزینه تحصیلی هم داد.
   اجازه کار در حین تحصیل نیز به صورت ۲۰ سوعت در هفته دارید.

   پاسخ
 2. سید حمید مومنی گفته:

  سلام من ۳۹ سالمه مدرک شیرینی پزی از فنی و حرفه ای دارم ۱۴ سال سابقه بیمه دارم زبانم زیاد وارد نیستم میتونم ویزای کار بگیرم اگه میشه چقدر هزینه داره

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری استرالیا شما می بایست مدرک زبان با نمره بسیار بالا ارائه دهید. مهارت و تخصص شما بسیار عالی ست . ممکنست شرایط مهاجرت شما از طریق دیگری مانند تحصیلی و یا در صورت تاهل، با توجه به شرایط همسرتان فراهم گردد. شما مجرد هستید یا متاهل ؟

   پاسخ
 3. Alipour گفته:

  سلام خدمت شما
  من کلا باید چقدر داشته باشم که بتونم ویزای کار بگیرم بعد از امدن به استرالیا کمپ هم باید برم ایا
  با هزینه مسکن البته اجاره و وکیل و…
  چقدر زمان میبره که من کار پیدا کنم ومیانگین حقوق برای اینجانب که فوق لیسانس مکانیک رو دارم چقدر هستش
  ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، هزینه های شما برای اخذ ویزای کار استرالیا شامل معادلسازی و ترجمه مدارک هست. اگر با وکیل اقدام کنید هزینه ها وکالت هم اضافه میشه . شما در ابتدا باید امتیاز حداقل رو بیارن و بعد کارفرما ها خودشون انتخاب می کنند ، برای گزینه های استانی هم میشه اقدام کرد. با توجه به رشته اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ داشته باشید شانس کاریابی در استرالیا خیلی بالا هست. باید سنتون رو هم بدونیم که دقیق راهنمایی کنیم. معمولا کارفرما ها هر یک الی دو ماه انتخاب نیرو می کنند.

   پاسخ
Rating: 4