هزینه های زندگی در کانادا و بررسی کامل آن

هزینه های زندگی در کانادا ، هزینه های خانوار در بخش های مختلف و هزینه های زندگی و اقامت در ایالات مختلف کشور کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. هزینه های زندگی در کانادا چقدر است؟ شهرهای گران قیمت و ارزان قیمت کانادا از نظر هزینه های زندگی و اقامت کدامند؟ درآمد مشاغل مختلف در کشور کانادا چقدر است؟ کدام شهرهای کانادا از نظر هزینه ای برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند مقرون به صرفه تر می باشد؟ شما با مطالعه این مقاله تخصصی و تحلیلی به پاسخ این قبیل سوالات دست خواهید یافت. کشور کانادا به عنوان یکی از کشور های چند فرهنگی که دارای شهرهایی بسیار تمیز ، با دانشگاه هایی در کلاس جهانی، فرصت های شغلی بسیار مناسب، شناخته می گردد. از این رو مهاجرین بسیار زیادی کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب می نمایند. هزینه های زندگی در کانادا یا هزینه اقامت در کانادا به عنوان یکی از مهم ترین موضوعاتی است که ذهن هر مهاجری را درگیر خود می سازد، لذا در این مقاله سعی داریم هزینه های زندگی در کانادا و هزینه های اقامت در شهرهای مختلف این کشور را بررسی نماییم. برای اخذ مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به کانادا وبررسی هزینه های زندگی در کانادا می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش و وکیل مهاجرت در کانادا تماس حاصل نمایید. مباحث زیر در این مقاله بررسی می شود :

هزینه های زندگی در کانادا
 • هزینه های زندگی در کانادا و شرایط عمومی آن
 • هزینه های زندگی در کانادا و هزینه مسکن
 • هزینه های زندگی در کانادا و سایر هزینه ها
 • هزینه های زندگی در کانادا و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف
 • هزینه های زندگی در کانادا و درآمد مشاغل مختلف
 • هزینه های زندگی در کانادا و توصیه های مهم
 • هزینه های زندگی در کانادا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

هزینه های زندگی در کانادا و شرایط عمومی آن

کانادا در آمریکای شمالی واقع شده است و ایالات متحده آمریکا کشور همسایه کانادا می باشد. سه اقیانوس اطلس، آرام و منجمد شمالی مرزهای کشور کانادا را در برگرفته است. کشور کانادا یکی از وسیع ترین کشور های جهان است و پس از روسیه به عنوان دومین کشور پهناور جهان محسوب می شود. مساحت کشور کانادا در حدود ۹,۹۸۴,۶۷۰ کیلومتر مربع می باشد. جمعیت این کشور ۳۷,۴۸۰,۷۶۱ نفر در سال ۲۰۱۹ بوده است. هرچند کانادا کشور پهناوری است اما جمعیت بسیار کمی دارد و تراکم کمی به لحاظ جمعیتی دارد، به دلیل سرمای شدید بخش های بسیار زیادی از این کشور خالی از سکنه می باشد. شهرهای پر جمعیت کانادا تورنتو، مونترال و ونکور می باشد و هزینه های زندگی در کانادا در این سه شهر از سایر شهر ها بیشتر می باشد. اتاوا پایتخت این کشور و تورنتو پرجمعیت ترین شهر آن است. زبان رسمی کشور کانادا فرانسوی و انگلیسی می باشد.

مهاجرت به کانادا | هزینه زندگی در کانادا در شهرهای مختلف

استان کبک بیشترین جمعیت فرانسوی زبانان را داراست. اقتصاد کشور کانادا بسیار پیشرفته است و تولید ناخالص داخلی بالایی را دارا می باشد. این کشور در صنایع مختلف همچون صنایع نفتی،صنایع غذایی،فرآورده های کشاورزی و خودرو سازی به عنوان یکی از برترین کشورهای دنیا شناخته می گردد و همچنین دارای منابع معدنی زیادی است. آب و هوای این کشور عموما سرد است و بعضی نقاط این کشور آب و هوای قطبی دارد. آب و هوای بعضی از استان های کشور کانادا مانند استان بریتش کلمبیا معتدل می باشد. این کشور اماکن دیدنی بسیار زیادی دارد و هرساله افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی کانادا یا ویزای مولتی کانادا برای دیدن این اماکن گردشگری و طبیعت بکر و زیبای کانادا به این کشور سفر می کنند. برخی از اماکن دیدنی کانادا نظیر آبشار نیاگارا، منطقه کوهستانی آدام ملنیک، سواحل زیبای توفینو، دریاچه لوئیز و دریاچه ها و کوهستان های بسیاری زیادی در این کشور وجود دارد.

آبشار نیاگارا | جاذبه های گردشگری کانادا | ویزای توریستی کانادا

کانادا کشوری مهاجر پذیری است و شرایط مطلوبی دارد و هزینه های زندگی در کانادا نسبتا پایین می باشد. به همین جهت سالانه افراد بسیار زیادی با اهداف ادامه تحصیل، کار و زندگی به این کشور سفر می کنند. در مقاله « هزینه های تحصیل در کانادا » به طور کامل هزینه ها و مخارج اقامت تحصیلی و زندگی دانشجویی در شهرهای مختلف کانادا بررسی شده و شهریه های تحصیلی در مقاطع مختلف برریس شده است. در ادامه این مقاله هزینه های زندگی در کانادا را در شهرهای مختلف آن بررسی خواهیم نمود.

مقاله مرتبط

برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

مقاله مرتبط

زندگی در کانادا

شرایط عمومی و اطلاعات و شاخصه های کشور کانادا

هزینه های زندگی در کانادا و هزینه مسکن

یکی از قابل ملاحظه ترین موارد هزینه های زندگی در کانادا هزینه مسکن می باشد. به طور میانگین هزینه های مسکن در کانادا ۱۲۲٫۷۶ درصد بالاتر از ایران می باشد. یکی از گرانترین شهرهای کانادا برای اجاره مسکن شهر تورنتو می باشد که در سال ۲۰۱۹ میانگین هزینه اجاره آپارتمان تک خوابه در حدود ۲,۲۹۰دلار در ماه بوده است و هزینه های اجاره ملک دو خوابه در این شهر در حدود ۲,۸۵۰ دلار در ماه گزارش گردیده است. در تصویر ذیل هزینه های زندگی در کانادا در بخش مسکن برای چند شهر کانادا را می توان مشاهده نمود.

نمودار هزینه های زندگی در کانادا در بخش مسکن برای چند شهر کانادا

در جدول ذیل هزینه های زندگی در کانادا در بخش مسکن به طور میانگین قابل مشاهد می باشد.

جدول هزینه اجاره یا خرید ملک آپارتمان در کانادا

هزینه های زندگی در کانادا و سایر هزینه ها

سالیانه افراد زیادی از طرق گوناگون مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و… به کانادا مهاجرت می کنند. کشور کانادا به عنوان یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای دنیا شناخته می گردد که در مقایسه با کشورهای استرالیا و انگلستان هزینه های زندگی در این کشور پایین تر می باشد. علاوه بر اینکه کانادا یکی از بهترین سیستم های آموزشی در دنیا را داراست، این کشور از نظر هزینه های زندگی در بخش های مختلف تقریباً مقرون به صرفه می باشد. بنابراین هر ساله دانشجویان بسیار زیادی این کشور به عنوان مقصد مطالعاتی خود انتخاب می نمایند. در این قسمت از مقاله هزینه های زندگی در کانادا را از جهات مختلف بررسی خواهیم نمود. یکی از عمده ترین هزینه هایی که در لیست هزینه های یک خانوار مشاهده می گردد هزینه های مواد غذایی می باشد. در جدول ذیل برخی از اقلام اساسی در سبد خانوار در کشور کانادا را بررسی می نماییم.

یکی دیگر از آیتم های هزینه های زندگی در کانادا ، هزینه های مربوط به قبوض آب، برق، گاز و قبوض خدماتی می باشد. کشور کانادا از منابع زیر زمینی و ذخایر گازی محدودی برخوردار است و در بخش های مختلف از انرژی برق استفاده می گردد. در جدول زیر بهای خدمات مصرفی را می توان مشاهده نمود:

جدول میانگین هزینه خدمات و قبوض در کانادا

یک مورد دیگر از هزینه های زندگی در کانادا که برای افراد بسیار مهم و ضروری است، هزینه های مربوط به حمل و نقل می باشد. استفاده از وسایل نقلیه عمومی در کشور کانادا و در فرهنگ این کشور نمود بسیار خوبی دارد؛ بنابراین افراد زیادی از وسایل نقلیه عمومی یا مترو برای رفت و آمد استفاده می نمایند، به ویژه در فواصلی از سال که هوا سرد می باشد. لذا استفاده از وسایل نقلیه عمومی در کانادا رو به افزایش است. از این رو در جدول زیر می توانید هزینه های مربوط به استفاده از وسایل نقلیه را مشاهده نمایید.

جدول میانگین هزینه های حمل و نقل در کانادا

علاوه بر هزینه های یاد شده به عنوان هزینه های زندگی در کانادا ، هزینه هایی دیگری نظیر هزینه پوشاک، هزینه هایی که یک فرد برای استفاده از اماکن ورزشی در اوقات فراغت خود استفاده می نماید نیز در لیست هزینه ای فرد وجود دارد، که در جدول زیر می توانید این هزینه ها را مشاهده نمایید:

یکی از شاخص های مهم اقتصادی در رابطه با قیمت، نرخ تورم است که نشان دهنده افزایش یا کاهش قیمت ها در یک سال می باشد که افزایش تورم نشان دهنده کاهش دستیابی به کالا و خدمات در سبد مصرفی خانوار می باشد. بر طبق نمودار زیر نرخ تورم کشور کانادا برای سال ۲۰۱۹ در حدود ۲ درصد می باشد که در ماه آگوست ۱٫۹ ثبت گردیده است.

نمودار نرخ تورم کشور کانادا در سالهای 2018 و 2019

پاسپورت کانادا

هزینه های زندگی در کانادا و هزینه های زندگی در شهرهای مختلف

کشور کانادا از ۱۰ استان و سه قلمرو تشکیل شده است و شهرهای بزرگ این کشور تورنتو، ونکوور، مونترال، اتاوا و … می باشد در این بخش به بررسی چند شهر کانادا و هزینه های زندگی در کانادا در شهر های مختلف این کشور می پردازیم. این مقاله به وسیله مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اترش گردآوری شده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر مبنع از آن خلاف اصول قانونی و اخلاقی است. در تصویر زیر موقعیت استان های کانادا را مشاهده می نمایید.

نقشه تقسیم بندی استانی کشور کانادا

هزینه زندگی در کانادا در اوتاوا | اوتاوا کجاست؟ | پایتخت کانادا

هزینه های زندگی در کانادا در اوتاوا

پایتخت کشور کانادا اتاوا می باشد و در استان آنتاریو و قسمت جنوب شرقی این استان واقع گردیده است. پایتخت کانادا به عنوان چهارمین شهر بزرگ کانادا شناخته می شود و در همسایگی کبک قرار گرفته است و هر دو زبان انگلیسی و فرانسوی در آن رایج است. اب و هوا در این شهر مانند بسیاری از شهرهای کانادا در زمستان بسیار سرد است و تابستان گرمی و با رطوبت بالا دارد. برخلاف سایر پایتخت های دنیا هزینه های زندگی در پایتخت کانادا پایین تر از برخی از شهر های کانادا می باشد. به طور کلی هزینه های زندگی در کانادا و در پایتخت این کشور برای یک خانواده چهار نفره به صورت میانگین در حدود ۴,۰۲۶ دلار در ماه می باشد و هزینه های زندگی برای یک فرد تنها در حدود ۱،۱۱۸ دلار می باشد. به طور کلی هزینه های زندگی در اتاوا ۶۵٫۷۸ درصد بالاتر از تهران است. در جدول و نمودار زیر هزینه های زندگی در اتاوا را مشاهده می نمایید:

جدول متوسط هزینه های زندگی در کانادا در شهر اتاوا

 

سهم هر کدام از اقلام هزینه ای از کل هزینه های زندگی در شهر اتاوا در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد:

هزینه های زندگی در کانادا در تورنتو

شهر تورنتو  مرکز استان آنتاریو می باشد و در جنوب این استان قرار گرفته است و از نظر جمعیتی، پرجمعیت ترین شهر کانادا می باشد که در حدود ۶ میلیون نفر را در خود جای داده است. شهر تورنتو به عنوان پایتخت اقتصادی کانادا شناخته می گردد و این شهر را می توان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز اقتصادی جهان نام برد. تعدادی از بزرگترین بانک های کانادا نیز در این شهر واقع گردیده است. آب و هوا در شهر تورنتو در زمستان سرد و طولانی می باشد و در تابستان گرم و مرطوب است. از اماکن گردشگری در این شهر می توان از تالار شهر، جزایر تورنتو، کلیسای سنت مایکل، قلعه کاسالوما، موزه سلطنتی تورنتو و … نام برد. هزینه های زندگی در تورنتو نسبتا بالاتر از سایر شهرهای کانادا می باشد. متوسط هزینه های زندگی در تونتو برای یک خانواده چهار نفره در حدود ۴,۸۸۲ دلار کانادا می باشد و هزینه های زندگی برای یک فرد مجرد در حدود ۱,۳۲۶ دلار است. هزینه های زندگی در تورنتو ۱۰۱٫۷ درصد بالاتر از هزینه های زندگی در تهران است. در جدول زیر متوسط هزینه های زندگی در کانادا در پایتخت اقتصادی این کشور را می توان مشاهده نمود:

درنمودار زیر فاکتور های هزینه های زندگی در کانادا در شهر تورنتو را می توان مشاهده نمود، همانطور که از نمودار نیز بر می آید هزینه های زندگی در بخش مسکن با ۳۵٫۸ درصد بالاتر از سایر هزینه ها می باشد:

نمودار سهمیه اقلام مختلف خانوار در شهر تورنتو

هزینه زندگی در کانادا در ونکوور | ونکوور کجاست؟

هزینه های زندگی در کانادا در ونکوور

شهر ونکوور به عنوان شهر ساحلی و بندری در کانادا شناخته می شود که در استان بریتیش کلمبیا قرار دارد و سومین کلان شهر کشور کانادا محسوب می گردد. تراکم جمعیت در این شهر بیشتر از سایر شهر های کانادا است. از نظر آب و هوایی شهر ونکوور به عنوان گرم ترین شهر کانادا شناخته می گردد و آب و هوایی معتدل دارد و به عنوان پر باران ترین شهر کانادا یاد می شود. از آنجایی که این شهر به عنوان شهر بندری شناخته می گردد، هر ساله سیل عظیمی از کالاهای تجاری از این طریق مبادله و تجارت می شود. شهر ونکوور نیز به عنوان شهری گران در کانادا شناخته می شود، خصوصاً هزینه های مسکن در این شهر بسیار بالاست. در نمودار زیر متوسط هزینه های زندگی در کانادا و در شهر ونکوور را برای یک خانواده چهار نفره می توان مشاهده نمود.

متوسط هزینه های زندگی در کانادا و در دومین کلانشهر این کشور برای یک خانواده چهار نفره در حدود ۴,۲۵۱ دلار و هزینه های زندگی برای یک نفر در حدود ۱,۱۵۱ دلار می باشد.

جدول متوسط هزینه های زندگی در کانادا در شهر ونکوور

 

سهم آیتم های مختلف از هزینه های زندگی در کانادا و در شهر ونکوور در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد. همانطور که در نمودار پیداست هزینه های مسکن بیشترین سهم را در لیست هزینه های یک خانوار دارد:

نمودار سهمیه اقلام مختلف خانوار در شهر ونکوور

نحوه پیگیری جواب ویزای کانادا
راهنمای ثبت نام آنلاین ویزای کانادا

مقایسه هزینه های زندگی در کانادا در شهر های مختلف

در نمودار زیر هزینه های زندگی در کانادا و در شهر های مختلف را می توانید مشاهده نمایید:

مقایسه هزینه های زندگی در شهر های مختلف کانادا

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

هزینه های زندگی در کانادا و درآمد مشاغل مختلف

یکی از مباحث مهم در زمینه مهاجرت به کانادا ، اطلاع از مخارج و هزینه های زندگی در کاناد است. هر ساله افراد بسیار زیادی از سرتاسر دنیا کشور کانادا را برای مهاجرت انتخاب می نمایند. یکی از روش های مهاجرت که بسیار کم هزینه می باشد و منتج به اخذ اقامت دائم کانادا می گردد، مهاجرت از طریق سیستم اسکیل ورکر کانادا که به صورت امتیاز بندی می باشد که نیروهای متخصص و ماهر از سرتاسر جهان از این طریق اقدام می نمایند. یکی از دلایل اصلی متقاضیان مهاجرت کاری به کانادا ، نرخ بیکاری پایین در کانادا و درآمد خوب در مشاغل مختلف است. در نمودار زیر نرخ بیکاری کانادا را می توانید مشاهده نمایید.

نمودار نرخ بیکاری کانادا

درآمد مشاغل مختلف با توجه به شغل و شهر متفاوت می باشد. میانگین در آمد در کانادا در حدود ۶,۰۸۸ دلار کانادا است. میانگین درآمد برای افرادی که تخصص دارند و استخدام گردیده اند در حدود ۳۵ دلار کانادا در ساعت می باشد. درآمد مشاغل مختلف را در جدول زیر می توان مشاهده نمود. همانطور که مشاهده می نمایید بیشترین درآمد به دندانپزشکان و مدیران اختصاص دارد.

جدول درآمد مشاغل مختلف در کانادا

متوسط درآمد ماهیانه برای ۴ سال اخیر در نمودار زیر قابل مشاهده می باشد:

نمودار میانگین حقوق و درآمد در 4 سال اخیر کانادا

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه ملک پور

هزینه های زندگی در کانادا و توصیه های مهم

با توجه به شرایط مناسب کشور کانادا، افراد زیادی از سراسر جهان از روش های گوناگون به این کشور مهاجرت می کنند. دانشگاه های بسیار زیادی با کیفیت های بالای آموزشی در این کشور وجود دارد که رویای دانشجویان برای کسب مدارج بالای علمی را محقق می سازد. علاوه بر این به تعداد سالی که دانشجویان در این کشور تحصیل می نمایند، می توانند در این کشور حضور داشته و به دنبال کار باشند که اعلب با توجه به نرخ بیکاری پایین ، کار مرتبط با رشته خود را می یابند و اقامت این کشور را اخذ می نماید. پس از سه سال کار در کانادا فرد می تواند برای اقمامت دائم درخواست دهد. نیروهای کاری ماهر نیز می توانند از طریق سیستم اسکیل ورکر اقدام نمایند و اقامت دائم کشور کانادا را اخذ نمایند. شرایط ایده آلی نیز برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد که سرمایه گذاران می توانند از طریق سرمایه گذاری به میزان ۱۰۰ هزار دلار کانادا اقامت این کشور را اخذ نمایند. با توجه به مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی در کانادا در نقطه مقابل درآمد مناسب، این کشور می تواند به عنوان یکی از مهم ترین انتخاب های افراد برای مهاجرت باشد.

کوآپ کانادا
مهاجرت به اروپا یا کانادا

پرچم کانادا | مهاجرت به کانادا |

مشاوره مهاجرت به کانادا
هزینه های زندگی در کانادا و سخن پایانی

هزینه های زندگی در کانادا ، درآمد مشاغل گوناگون در کانادا و هزینه های زندگی در شهر های مختلف در این کشور مورد بررسی علمی واقع گردید. نرخ بیکاری پایین، شرایط تحصیلی مناسب، کیفیت زندگی بالا، استاندارد های سرمایه گذاری مناسب، مناطق بسیار زیبا با اماکن گردشگری متنوع و هوایی پاک جزء دلایلی است که افرادی که قصد مهاجرت دارند این کشور را انتخاب می نمایند. علاوه بر این مقرون به صرفه بودن هزینه های زندگی در کانادا و درآمد بالای مشاغل مختلف مزید بر علت می باشد. هزینه های زندگی در کانادا در شهرهای مختلف این کشور متفاوت می باشد و شهر تورنتو، ونکوور و … به عنوان شهرهای گران کانادا شناخته می شوند. چنانچه شما بزرگواران در رابطه با هزینه های زندگی در کانادا ابهامی دارید می توانید با تماس با مشاوران موسسه حقوقی ملک پور مشاوره رایگان اخذ نمایید. با ثبت دیدگاه یا سوالات خود در قسمت دیدگاه این مقاله در باب هزینه های زندگی در کانادا نیز می توانید پاسخ سوالات خود را بیابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 پاسخ
 1. Azin گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۹ سالمه و دیپلم انسانی دارم قصد دارم تو رشته حقوق کنکور بدم بنظرتون کنکور بدم برم دانشگاه اینجا مدرک لیسانسمو بگیرم بعد مهاجرت کنم یا همین الان ؟ مجرد هستم اما زبانم تکمیل نیست!
  بنظرتون بهترین کارو بهترین راه چیه؟
  با شرایط من زندگی تو کانادا چطوریه و آیا از نظر درآمد و کارمیتونم تو رشته حقوق موفق بشم؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   چنانچه پشتوانه مالی خوبی داشته باشید بهترین راه اینست که در مقطع لیسانس اقدام کنید .چرا که اکثر مباحث حقوقی و همچنین قوانین ایران برگرفته از فقه هست که کاملا متفاوت با حقوق کشور کاناداست بنا براین توصیه می شود که مدرک لیسانس را از این کشور اخذ نمائید .

   پاسخ
 2. بهروز فریدون پور گفته:

  سلام وقت شما بخیر .ی سوال درمورد حقوق مثلا پایه حقوق ی کارگر ساده(یک میلیون و پانصدهزار تومان میباشد با ی سری داستان اداره کار تادومیلیون پامصد تاسه میلیون)میرسه. حالا کشور کانادا مثلا ی مرد۳۲ساله درکارگاه تراشکاری کارکنه ماهیانه حقوقش چقدره که با مخارج زندگی در کانادا بچرخه.ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   با سلام قبل از هر چیز در نظر داشته باشید که برای اخذ ویزای کاری کانادا شما پی بایست در سیستم امتیاز بندی کانادا امتیازات لازم را کسب کنید. سن و سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان برای شما امتیاز خواهد داشت .ضمن اینکه میزان حقوق بسته به نوع مهارت شما متفاوت هست . سایقه کاری همراه با بیمه دارید؟

   پاسخ
 3. حمید گفته:

  سلام.کارشناس معدن هستم.با ۹سال سابقه کار مرتبط.ومدرک آیلس ۶.۵ .و ۳۰سال سن.بنظرتون بهترین راه برای مهاجرت چی هست با شرایط بنده؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 4. هلن دانشمند گفته:

  سلام. من خانمی هستم ۵۱ ساله با مدرک ف ق لیسانس. میخواستم اقدام به مهاجرت و اقامت در کانادا را داشته باشم . البته به همراه ۲ تا پسرم. نمیدونم از چه راهی بهتر میتونم این کار را انجام دهم. لطفا راهنمایی ام بفرمایید. سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای شما میشه جهت مقطع دکتر اقدام کرد باید مدرک زبان داشته باشید. برای تحصیل فرزندان هم میشه اقدام کرد و ریسک ویزا نسبت به پرونده شما کمتر خواهد بود. در ادامه هم شما می تونید به عنوان همراه به فرزندان اضافه بشید.

   پاسخ
 5. فرزانه گفته:

  استاااااد شما فوق العاااده اید.صبح لایو دیشبتون رو دیدم اننقدرررر با ایمان صحبت میکنید و مثبت هستید و انقدر حرفهاتون به دل میشینه دلم میخواست گریه کنم.مخصوصا صحبت های لایو آخرتون.ازتههههه دلم ازخدا میخوام ثروت،سلامتی،آرامش،ادم های خوب و اتفاقات عااالی به سمت زندگیتون سرازیر بشه.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، موسسه ملک پور از حمایت و انرژی مثبت شما کمال تشکر را دارد، امیدوار است که بهترین ها برای هموطنان عزیز حاصل شود.

   پاسخ
 6. mie editor3 گفته:

  سلام خدمت اساتید عزیز و با تشکر از راهنماییهاتون من میخاستم برای اقامت اقدام کنم ولی بین کانادا و سوئد موندم به نظر شما هزینه زندگی تو کدام پایین تر هست وراحت میشه کار پیدا کرد و هزینه های زندگیرو مهیا کرد؟؟؟ممنون از راهنماییتون

  پاسخ