هزینه مهاجرت به اتریش

هزینه مهاجرت به اتریش

هزینه مهاجرت به اتریش

در ابتدای هر مهاجرتی آگاهی از هزینه های آن مهمترین نکته امر مهاجرت است ، هزینه مهاجرت به اتریش ۲۰۱۸ و گرفتن وکیل مهاجرت از نکات مهم اخذ اقامت در این کشور است ، هزینه مهاجرت به اتریش شامل هزینه های مختلفی از جمله هزینه های ابتدایی و هزینه های جاری و مصرفی و هزینه های تحصیلی و هزینه های زندگی در این کشور را شامل می شود .

ویدیو ای کوتاه از زیبایی های اتریش

مهمترین نکته در هزینه مهاجرت به اتریش مقدار و زمانی است که باید این مبلغ را متقاضی مهاجرت به اتریش و همچنین اخذ اقامت اتریش را در نظر داشته باشد ، بسیاری از افراد که قصد تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش ، ثبت شرکت در اتریش ، اقامت خود حمایتی اتریش ، ازدواج در اتریش ، تولد فرزند در اتریش و سایر طرق از جمله اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش و یا ویزای توریستی اتریش دارند باید توجه زیادی به هزینه مهاجرت به اتریش داشته باشند .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش درصدد است تا با بررسی قوانین مهاجرتی اتریش تمامی هزینه مهاجرت به اتریش را به نظر شما متقاضیان اخذ اقامت اتریش ۲۰۱۸ برساند . این مقاله تحت نظر وکیل مهاجرتی اتریش و با شرایط و قواعد بین المللی روز این کشور تنظیم شده است .

بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اتریش در بسیاری از اوقات زمانی که برای کار های مشخص شده وارد سفارت می شوند ، باید در نظر داشت که در ابتدا باید مدارک شما ( هویتی ، تحصیلی ، کاری و … ) بنا به ویزایی که شما در خواست می دهید تائید شود ، این ابتدایی ترین هزینه مهاجرت به اتریش است که هر ساله این سفارت بنا به یورو مبلغ مشخصی را از متقاضی دریافت خواهد کرد ، این مبلغ در حال حاضر ۴۰ یورو برای هر پانچ ترجمه خواهد بود . در نظر داشته باشید که برای تائید مدارک در سفارت باید خود شخص حضور داشته باشد و مدارک را مرتب و با نظمی خاص به مسئول سفارت تحویل دهد که در این زمینه باید با مشاوران ارشد حقوق بین الملل خصوصی مشورت نمایید .

در دومین مورد از هزینه مهاجرت به اتریش هزینه های زندگی در این کشور خواهد بود که باید مورد بحث و گفتگو قرار گیرد ، در تمام راه های مهاجرتی به این کشور در هزینه های زندگی تقریباً یکسان خواهد بود ، هزینه مهاجرت به اتریش در قسمت هزینه های زندگی بسته به تعداد اعضای خانواده و محل سکونت و بسیاری از فاکتور های دیگر متفاوت است .

در ماه شخص متقاضی مهاجرت به اتریش حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو هزینه زندگی خواهد داشت ، این هزینه ارتباط مستقیمی با سبک زندگی فرد خواهد داشت ، لازم به ذکر است که بیشترین مبالغ در هزینه مهاجرت به اتریش به اجاره محل سکونت فرد صرف خواهد شد که با یک دقت می توان دریافت که این مبلغ به تعداد اعضای خانواده به صورت صعودی بالا نخواهد رفت .

نکته بسیار مهم در هزینه مهاجرت به اتریش ، تمکن مالی فرد در ارائه مدارک به سفارت است ، سفارت هر کشور بنا به هر نوع ویزای درخواستی شخص می خواهد مطمئن شود که وی هزینه های زندگی روزمره ی خود را در طی یک سال داشته باشد ، این علت سبب شده است تا در لیست مدارک مورد نیاز سفارت تمکن مالی نیز باید ارائه شود ، این تمکن مالی در سال هزینه های زندگی را به صورت کامل شامل می شود .

در اینجا لازم به ذکر است که در مورد هزینه های تحصیل در اتریش هم توضیحی به نظر شما بزرگواران برسانیم ، تحصیلات رایگان در این کشور سبب شده بسیاری از افراد به فکر تحصیل در این کشور شوند ، این رایگان بودن به نحو است که تنها سالیانه چیزی حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو تنها برای خدمات دانشجو باید ارائه شود .

این موضوع شایان ذکر است که تحصیلات رایگان در این کشور سبب شده است تا بسیاری از دانشجویان به فکر تحصیل در اتریش باشند ، اینکه در اتریش وارد دانشگاه شوید امکان کار دانشجویی وجود دارد ولکن در نظر داشته باشید که این کار دانشجویی می تواند بخشی از هزینه های هزینه مهاجرت به اتریش را بر آورده کند .

بیمه در کشور اتریش از هزینه مهاجرت به اتریش محسوب خواهد شد ، این موضوع بسیار حائز اهمیت است که باید برای آینده اگر اتفاق ناگواری در این کشور بیفتد پیش بینی شود . بیمه در کشور های اروپایی به گونه ای است که تمامی درمان ها و جراحی ها را شامل خواهد شد ولی در کشور اتریش به بیمه های بسیاری رو به رو خواهید شد . اما در این کشور مرسوم ترین بیمه ۵۰ تا ۱۰۰ یورو هزینه خواهد داشت .

هزینه های مصرفی در این کشور به این صورت است که برای تمامی اقشاری که قصد مهاجرت به این کشور را دارند لام الاجرا خواهد بود ، این هزینه های شامل دار الترجمه و هزینه های تائید سفارت ، هزینه های وقت سفارت و دیگر هزینه های مثل بیمه نامه ی مسافرتی خواهد شد .

برای ورود به کشور اتریش نیاز هست تا شخص متقاضی مهاجرت به اتریش یک مکانی را برای سکونت از قبل اجاره نماید ، بسیاری از افراد برای ویزا های توریستی یک اتاق در هتل را رزرو خواهند کرد و این مکان برای ویزا های توریستی کفایت خواهد کرد . ولکن باید بای ویزاهای بلند مدت یک منزل را باید اجاره و اسناد آن را به سفارت ارائه دهند .

در پایان شایان ذکر است برای آگاهی از تمامی اطلاعات در باب هزینه مهاجرت به اتریش می توانید با وکیل مهاجرتی اتریش و مشاورین ارشد حقوق بین المللی مشورت نمایید و تمامی اقدامات خود را قبل از هر کاری با وی بررسی نمایید ، اینکه هزینه مهاجرت به اتریش را بسیاری از افراد با حدس و گمان و اطلاعات نادرست به متقاضیان مهاجرت به اتریش می گویند از ناکارآمدی و عدم اطلاع آنها است .

موسسه حقوقی ملکپور با همکاری MIE اتریش تلاش کرده است تا تمام اطلاعات هزینه مهاجرت به اتریش را به صورت کامل به نظر شما بزرگواران عزیز برساند . دیده شده است که با اطلاع اشتباه متقاضیان ورود به این کشور شرایط برای آنها سخت خواهد شد . ما هزینه مهاجرت به اتریش بنا به قوانین مهاجرتی اتریش اکنون به نظر شما بزرگواران می رسانیم .

موضوع هزینه مهاجرت به اتریش در تمامی راه های مهاجرت به این کشور همچون  تحصیل در اتریش ، کار در اتریش ، سرمایه گذاری در اتریش ، ثبت شرکت در اتریش ، کارآفرینی در اتریش ، ازدواج در اتریش ، تولد فرزند در اتریش و حتی ویزا های توریستی در اتریش  برای شما مفید خواهد بود . همواره می توانید با دفاتر همکار موسسه ی حقوقی ملک پور در سراسر ایران و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و به صورت تلفنی و رایگان اطلاعات تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 5
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (23 نظرات, میانگین: 4٫35 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 پاسخ
 1. فروزانفر گفته:

  سلام وقت بخیر من ۱۷ سالمه و قصد مهاجرت به یکی از کشورای اروپایی رو برای تحصیل دارم تحت حمایت مالی خانواده هستم رشته تحصیلیم شبکه و نرم افزار در هنرستان فنی حرفه ای و میخوام بدونم از کجا باید شروع کنم .کدوم کشور متناسب با رشته تحصیلیم دانشگاه خوبی داره ؟ برای کاردانی یا لیسانس درخواست بدم بهتره و درکل همه چیز که دارای اهمیت برای مهاجرت تحصیلی هزینه های صفر تا صد رو هم بگین اعم از زندگی و دانشگاه ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما با داشتن مدرک تحصیلی ۱۲ ساله در بسیاری از کشورها می توانید اقدام کنید . پشتوانه مالی شما در انتخاب کشور بسیار تاثیر گذار هست . کشورهائی نظیر کانادا و انگلستان ودانمارک و هلند، مجارستان و…. که هزینه های زندگی و تحصیل در این کشورها متفاوت هست .در کشور آلمان و فرانسه و نروژ نیز شما می توانید تحت شرایطی تحصیل رایگان داشته باشید . در خصوص شرایط و هزینه ها مقالات کاملی در سایت های متعلق به موسسه حقوقی ملک پور وجود دارد .در ضمن مدرک زبان از مدارک بسیار مهم برای اخذ پذیرش می باشد.

   پاسخ
 2. زهرا گفته:

  سلام ..من ٢٨ ساله هستم و فوق ليسانس حسابداري دارم از دانشگاه ازاد با معدل ١٨..كارمند رسمي وزارت بهداشت هستم و همسرم ليسانس حسابداري دارن و كارمند موسسه تامين اجتماعي هستن و حسابرس..متاسفانه تسلط به زبان الماني نداريم ولي جهت فراگيري زبان اقدام كرديم ..امكان مهاجرت به اتريش جهت كار و اقامت در اين كشور براي ما چقدره؟؟؟ با اين شرايط چه كشوري براي ما بهتره؟؟ ممنون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   برای اخذ اقامت کاری می بایست امتیازات لازم از سن سابقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان را در سیستم امتیاز بندی اتریش کسب نمائید . چه سالی فارغ التحصیل شدید و چقدر پشتوانه مالی دارید؟

   پاسخ
 3. افشین گفته:

  بنده مهندس عمران هستم از دانشگاه ازاد ۳۵ سالمه با سابقه کار حدود ۹ سال خانمم ارایشگر میخاستم ببینم ما از چه روشی میتونیم مهاجرت کنیم به اتریش

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما می توانید از طریق ویزای جاب سیکر یا همان ویزای جست و جوی کار در اتریش اقدام کنید .مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 4. احد گفته:

  با سلام و خسته نباشید من کارم فنی هستش لوله کشی آب و فاضلاب و تعمیر ابگرمکن و وسایل گاز سوز رو بلدم کابینت سازی هم بلدم ام دی اف و فلز مدرک ندارم میتونم بیام اونجا واسه کار چقدر باید داشته باشم؟ممنون میسم راهنماییم کنید با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. سهیل گفته:

  سلام خسته نباشید من کشتیگیر هستم و قهرمانی جهان دارم و چندین تورنمت معتبر بین المللی ۱۹ سالمه و معاف از خدمت هستم میخواستم بدونم از چه راهی و با چه قد هزینه میشه راحت تر به اتریش مهاجرت کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، مهاجرت از چه طریقی دوست گرامی. باید هزینه زندگی رو برای مدت اقامتتون داشته باشید و بتونید در حساب این موارد رو نشون بدین

   پاسخ
 6. ساغر گفته:

  با سلام . من ۳۲ و همسرم ۳۷ سالشه. کار همسرم آی تی هست و داره برنامه نویسی یاد میگیره . کل سرمایمون حدود ۴۰۰ میلیون هست. مدرک زبان هم نداریم. با این شرایط میشه برای مهاجرت به اتریش اقدامی کرد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، از راه تحصیل می توان اقدام کرد و باید همسر یا شما قبولی کنکور سراسری را داشته باشند. بهتر است برای کشورهای نظیر کانادا یا هلند اقدام شود.

   پاسخ
 7. اسدی گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده لیسانس کامپیوتر و تخصص سخت افزار الکترونیک دارم و در یک حوزه بسیار پر کاربرد برنامه نویسی و طراحی مدارات داخل FPGA تخصص دارم. به نظر شما ایا می توانم در کشور اتریش یا هر کشور اروپایی دیگری هم سطح اتریش ویزای کار و اقامت بگیرم. من ۱۰ سال سابقه مدیریت در یکی از بخش های مهم وزارت دفاع را دارم.
  با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله امکان اقدام برای شما وجود داره اما دو نکته وجود داره ، سطح زبان و سن ، برای افزایش شانس کاریابی باید سطح زبانتون خوب باشه و آلمانی رو بلد باشید. لطفا سنتون رو بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

   پاسخ
 8. مارسن گفته:

  با سلام. من ۲۶ سالمه و لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری دارم و همسرم کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش hse دارن.فرزندی نداریم میخواستم بدونم واسه مهاجرت کاری و تحصیلی در چه حدودی هزینه لازمه و شانسمون چقدره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • somayeh sahraian گفته:

   با سلام دوست عزیز شما شرایط مهاجرت رو دارید ضمن اینکه سطح زبان شما و معدل در اخذ پذیرش تحصیلی و همچنین سابقه کار در اخذ ویزای کار تاثیر دارد. هزینه دانشگاه و زندگی در هر کشوری متفاوت است.

   پاسخ
 9. آیدا گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و تو زمینه ی خاصی از آرایشگری مهارت خوبی دارم، ویزای کار شامل میشه برام؟
  اگه سرمایه کافی باشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • tlu گفته:

   با سلام و احترام
   به شما پیشنهاد می کنیم یک ورود تحصیلی داشته باشید تا شرایط کاری با توجه به حرفه ای که دارید فراهم بشه.ویزای کار به دو صورت می توان گرفت:
   در روش اول شما (job offer) یا پیشنهاد کاری و یا دعوتنامه کاری از کارفرما کشور مقصد دارید که در این صورت ما برای اخذ ویزای کار می تونیم کمکتون کنیم.که اکثر کشورهای اروپایی تنها میشه از این روش اقدام کرد که یافتن کارفرما به عهده خود شماست.
   در روش دوم اخذ ویزای جستجوی کار هست که ما ایرانیها تنها برای سه کشور می تونیم از این طریق اقدام کنیم که شامل کشورهای آلمان ،اتریش و آفریقای جنوبی هست.برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویزای جستجوی کار به لینک زیر مراجعه کنید.
   https://legalmalekpour.com/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%A7%D8%AE%D8%B0-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B4-2/
   می فرمایید رشته تحصیلیتون رو؟

   پاسخ
   • آیدا گفته:

    من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم، ولی چون علاقه داشتم به کار آرایشگری ، تحصیل رو زیاد پیگیر نشدم واقعیتش نمیدونم ورود تحصیلی رو بتونم موفق بشم یا نه

    Rating: ۴
    پاسخ
    • m.s گفته:

     سلام، طبیعتا علاقه و هدف شما تعیین کننده مسیر درست هست. اما برای مشاغلی مانند آرایشگری در ابتدا شما باید یک راه ورود مناسب انتخاب کرده و سپس با بررسی شرایط اقدام به کار کنید. بهترین راه ورود می تواند دوره های تحصیلی کوتاه مدت در کشورهای مطرح باشد.

     پاسخ
 10. ا.خ گفته:

  سلام. من فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علم و صنعت هستم و ۲۶ سالمه. همسرم هم لیسانس آی تی از دانشگاه غیر انتفاعی و ۶ سال سابقه کار دارن. یک فرزند یک ساله هم داریم. آیا امکان مهاجرت به اتریش برای ما وجود داره؟ از چه طریقی؟ به غیر از سرمایه گذاری

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام ، برای اقامت اتریش شما می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید و همسر نیز از طریق کار ، لطفا سن همسر و مدرک زبان ایشان را نیز بیان کنید تا شرایط ایشان را بررسی کنیم.

   پاسخ
 11. علی گفته:

  با سلام
  بنده ۳۹ سالمه مدرک فوق لیسانس مدیریت صنعتی و ۱۴ سال سابقه کار در ادارات دولتی (مالی و حسابداری) و همسرم ۳۶ ساله دانشجوی تخصص پزشکی رشته رادیولوژی (رزیدنت رادیولوژی) و یک فرزند آشنایی با زبان انگلیسی در حد متوسط با توجه به شرایط ما چه روشی مناسب می باشد.

  پاسخ
 12. محمد گفته:

  من ۳۰ سالمه متاهل هستم دوتا بچه دارم و مدرک کارشناسی کامپیوتر دانشگاه آزاد دارم. شغلم آزاده و چند سالی هم سابقه بازاریابی دارم. خانمم هم لیسانس ریاضی داره و مدرک دیپلم حسابداری… میخوام بدونم شرایط ما به اقامت اتریش میخوره؟

  پاسخ
 13. ماهان گفته:

  باسلام و عرض ادب
  من ۲۰ سالمه و مدرک فوق دیپلم تربیت بدنی دانشگاه ازاد دارم میخوام از طریق کار یا تحصیل برای گرفتن اقامت اتریش اقدام کنم هزینه کامل گرفت اقامت چقدر هستش و ایا مدرک من برای ادامه تحصیل در انجا به درد میخورد یا خیر و شرایط زندگی و کار کردن در اتریش چطوره
  با تشکر و ممنون از راهنمایی های شما

  پاسخ
 14. یحیی عبداللهی گفته:

  من ۴۲سال سن دارم لیسانس پرستاری هستم .متاهل و دارای ۲ فرزند . ۱۷ سال سابقه کار و مدرک زبان a1 آلمانی
  قصد مهاجرت به اتریش رو دارم

  پاسخ
 15. سودابه امیری گفته:

  سلام ۲۳ ساله هستم و متاهل۵ نفر هستیم هزینه ی مهاجرت به اتریش چقدر میشه برای ما ۵ نفر
  تابعیت افغان داریم

  پاسخ
 16. رحیم گفته:

  سلام وقت بخیر،مهندس عمران م دارای ۱۷ سال سابقه و کارمند رسمی شرکت گاز هستم،خانمم فوق دیپلم کامپیوتره،دارای دو فرزند و زبان انگلیسی در حد متوسط،لطفا روش وطریق پیشنهاد شما برای اقامت در اتریش چیه ؟

  پاسخ
 17. مهرداد گفته:

  سلام.میخواستم بدونم که شرایط کار تو اتریش به چه صورت هستش بنده سابقه ۸سال کار تو شرکت رنو را دارم و مدرک بین المللی کیوسی رنو را دارم وقبلا ویزای بیزینس شینگن داشتم و ویزای کشورهای هند الجزایر و مراکش راهم تو واسم خورده .در ضمن مدرک لیسانس مکانیک سیالات را دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید که باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 18. زهرا دهقانی گفته:

  سلام وقت شما بخیر. من ۳۳ ساله هستم. مدرک کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی با معدل ۱۸٫۲۴ و دارای مدرک ایلتس آکادمیک با نمره ۶٫۵ . همچنین چهار سال سابقه ییمه ازاد دارم. کارم تدریس و ترجمه زبان انگلیسی در اموزشگاه های خصوصی است. چطور میتونم به اتریش مهاجرت کنم آیا شانسی برای مهاجرت دارم.
  تشکر
  زهرا دهقانی.

  پاسخ
 19. مهسا گفته:

  سلام. میخواستم بدونم من که اخیرا ارشد مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم گرفتم و هنوز سابقه ی کاری ندارم و همسرم هم لیسانس عمران و ۵ سال سابقه‌ی کار
  چطور میتونم و بهترین راه برای مهاجرت به اتریش چیه؟ درس؟کار؟ و چقد باید حداقل سرمیات باشه. خیلی باید سرمایه داشته باشی؟ روش پیشنهادیتون چیه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ