هزینه مهاجرت به آلمان و بررسی کامل شرایط و راههای مهاجرت به آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق شیوه های مختلف مهاجرتی و روشهای دستیابی به اخذ اقامت و تابعیت آلمان موضوع بحث و بررسی تخصصی و علمی در این مقاله است. هزینه مهاجرت به آلمان چقدر است؟ شرایط مهاجرت به آلمان از طریق تخصص چگونه است؟ شرط سنی مهاجرت به آلمان چند سال است؟ آیا هزینه مهاجرت به آلمان از سایر کشورهای اروپایی پایین تر است؟ مشکلات مهاجرت به آلمان کدامند؟ آیا گرفتن مشاوره از وکیل مهاجرت به آلمان در امر مهاجرت ضروری و لازم است؟ آیا هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار پایین تر از سایر روشهاست؟ آیا اخذ اقامت و تابعیت آلمان هزینه های بالایی به دنبال دارد؟ طبیعی است که چنین پرسش هایی ذهن متقاضیان مهاجرت به آلمان را به خود مشغول می نماید. از همین رو، پاسخ به چنین سوالاتی هدف بررسی علمی در این مقاله است. آلمان همواره به سبب دانشگاه های رایگان، کیفیت آموزشی بالا و تنوع فرهنگی مورد توجه مهاجران فراوانی بوده است. در این مقاله کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) به جزئیات هزینه مهاجرت به کشور آلمان از طریق شیوه های گوناگون پرداخته اند و از طریق تماس رایگان تلفنی با آنها می توانید اطلاعات جامع و مفیدی را در زمینه هزینه مهاجرت به کشور صنعتی آلمان کسب کنید.

هزینه مهاجرت به آلمان
 • هزینه مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن
 • هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار
 • هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
 • هزینه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • هزینه مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج
 • هزینه مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • هزینه مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی
 • هزینه مهاجرت به آلمان برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان
 • هزینه مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت آلمان
 • هزینه مهاجرت به آلمان و تابعیت دوگانه در آلمان و شرایط از دست دادن تابعیت
 • هزینه مهاجرت به آلمان و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

هزینه مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

آلمان کشوری با حدود ۸۱ میلیون جمعیت است که یک سوم مساحت آن را جنگل و بیشه زار تشکیل داده است. آلمان عضو اتحادیه اروپاست و جالب است بدانید که ۶۵% بزرگراه ها در این کشور محدودیت سرعت ندارند. کشور آلمان هفتمین کشور اروپا از نظر وسعت است که مساحت آن در حدود ۱۳۷٫۸۴۷ کیلومتر مربع است. به علاوه، شاید آنچه بیش از همه مورد توجه علاقه مندان به کسب اطلاعات در زمینه هزینه مهاجرت به آلمان قرار می گیرد، تحصیل رایگان حتی برای افراد غیر آلمانی در این کشور است. با این حال، اطلاع دقیق در مورد جزئیات هزینه های زندگی در شهرهای مختلف آلمان و هزینه مهاجرت به آلمان نیازمند بررسی دقیق تر است که در ادامه به آن پرداخته می شود. در میان شهرهای اروپایی، بزرگترین ایستگاه قطار در اروپا در برلین قرار گرفته است و برلین وسعتی ۹ برابر پاریس دارد و حتی از نظر تعداد پل ها بر ونیز پیشی می گیرد. جالب است بدانید سنت درخت کریسمس از فرهنگ آلمانی نشأت می گیرد و در کشور آلمان هیچ مجازاتی را برای افرادی که قصد فرار از زندان را دارند در نظر نمی گیرند؛ چرا که آزاد بودن یک غریزه طبیعی تلقی می شود. نمودار زیر اطلاعاتی را درباره کشور آلمان به تصویر می کشد.

برای اینکه شخص برای مهاجرت به آلمان واجد شرایط باشد می بایست معیارهای زیر را داشته باشد .

 • اثبات توانایی پوشش هزینه های مهاجرت به آلمان
 • برای مهاجرت به آلمان با هر هدفی متقاضی می بایست شرایط مالی خود را ثابت نماید و باید ثابت نمایند که می توانند هزینه های خود در آلمان را تامین نمایند ، حتی اگر شخص با ویزای کاری به آلمان ورود می کند یا با ویزای جستجوی کار به آلمان ورود می کند می بایست هزینه های ابتدایی زندگی خود را پوشش دهد تا حقوق و دستمزد در آلمان دریافت کنند ، اصولا شخص می بایست برای مهاجرت به آلمان مبلغی در حدود ۸ تا ۱۰ هزار یورو برای مدت یک الی سه ماه با توجه به روش مهاجرت در حساب خود داشته باشد ، این حساب می بایست در یک بانک معتبر و نوع حساب کوتاه مدت باشد .
 • ارائه بیمه درمانی یا سلامت برای مهاجرت به آلمان

متقاضی نمی تواند بدون پوشش بیمه بهداشتی و درمانی معتبر به آلمان مهاجرت کنند و حتما باید بیمه نامه معتبر برای مهاجرت به آلمان تهیه نماید .

 • تسلط کافی به زبان آلمانی

که شخص می بایست با توجه به روش مهاجرت خود به سطحی از زبان آلمانی برسد و مدرک معتبر که به زبان آلمانی مسلط است را ارائه نماید .

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار

به طور کلی مهاجرت کاری به آلمان از دو طریق امکان پذیر است. در شیوه نخست فرد لازم است پیشنهاد شغلی را از یک کارفرمای معتبر در آلمان دریافت نماید. در این روش اثبات کمبود نیرو در موقعیت شغلی مورد نظر در آلمان بسیار ضروری است و لازم است کارفرما ثابت کند نیروی کاری مشابه آن فرد در آلمان و یا اتحادیه اروپا وجود ندارد و حداقل حقوق و دستمزد کارکنان آلمانی برای فرد در نظر گرفته شده است. به علاوه، استخدام فرد لازم است طبق الزامات کشور آلمان از نظر ثبت اسناد و صدور گواهینامه انجام شود. یکی دیگر از شیوه های مهاجرت کاری به آلمان اقدام از طریق ویزای job seeker (جستجوی کار) آلمان است. فرد در صورت دارا بودن شرایط لازم و اخذ این ویزا می تواند به مدت ۶ ماه در کشور آلمان به جستجوی کار مشغول شود و در صورت یافتن شغل نوع ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهد. از الزامات اخذ این ویزا داشتن مدرک حداقل لیسانس، سه سال سابقه کاری و مدرک زبان آلمانی حداقل تا سطح B1 است و البته فرد نباید بالای ۴۰ سال سن داشته باشد. به علاوه، باید توجه داشت که بازار کار رشته های فنی همچون مکانیک، IT، برق، و کامپیوتر برای اقدام از طریق این روش مناسب تر است.

در این روش لازم است فرد تمکن مالی معادل ۹ هزار یورو در حساب خود به سفارت نشان دهد و به طور کلی هزینه مهاجرت به آلمان از طریق کار زیاد نیست.

نمودار زیر نرخ بیکاری آلمان را نشان می دهد. بر اساس این نمودار، نرخ بیکاری آلمان در بازه زمانی سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۹ برابر با ۵٫۸۶ بوده است. این نمودار نشان میدهد که بعلت تعداد کم افراد بیکار در کشور آلمان می توان با احتمال بیشتری کار پیدا کرد:

نمودار نرخ بیکاری کشور آلمان

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مقایسه ویزای کار آلمان و اتریش

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

تحصیل در آلمان از سه سالگی آغاز می شود. دوره آموزش ابتدایی از ۶ سالگی آغاز شده و ۴ ساله است. طبق سیستم آموزشی آلمان پس از سال دهم تحصیلی دانش آموزان می توانند دوره های فنی را گذرانده و وارد بازار کار شوند و یا با تحصیل به مدت ۳ سال دیگر وارد دانشگاه شوند. البته باید توجه داشت که برای تحصیل دانش آموزان خارجی در آلمان نیاز به قیم قانونی وجود دارد. افرادی که قصد تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های آلمان را دارند لازم است دیپلم ۱۲ ساله داشته باشند. اغلب پس از این دوره ۱۲ ساله دانش آموزان وارد کالج و سپس وارد دانشگاه می شوند. تحصیل در برخی رشته ها نظیر رشته های مربوط به پزشکی در آلمان آزمون ورودی دارد اما در برخی رشته ها امکان ورود مستقیم به دانشگاه نیز وجود دارد. اغلب دوره تحصیلی لیسانس در آلمان ۴ ساله است. در صورت تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع حداقل مدرک B1 و در صورت تحصیل به زبان انگلیسی ارائه حداقل مدرک آیلتس ۶ ضروری است.

مهاجرت از طریق تحصیل - تحصیل در خارج از کشور

ارائه مدرک لیسانس یکی از الزامات تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاههای آلمان است که عموماً در آلمان دو سال به طول می انجامد. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیز ارائه مدرک زبان آلمانی B2 و یا آیلتس ۶٫۵ ضروری است.

یکی از موارد تأثیرگذار برای تحصیل در مقطع دکتری داشتن رزومه علمی قوی، مقالات علمی و نمرات بالاست و فرد متقاضی باید استاد راهنما یا Super Visor ی را در کشور آلمان پیدا کند و وی را متقاعد سازد. در این مقطع نیز دانشجو موظف است آیلتس حداقل ۶٫۵ را ارائه دهد. در هنگام بررسی هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تحصیلی باید توجه داشت که با وجود مقرون به صرفه و گاهاً رایگان بودن هزینه تحصیل در آلمان بورسیه هایی نیز از سوی بخش دولتی و خصوصی ارائه می شوند که گاهی تنها هزینه تحصیل و در برخی موارد دیگر هم هزینه تحصیل و هم هزینه اقامت و زندگی دانشجویی را پوشش می دهند. دانشجویان با اخذ ویزای تحصیلی آلمان تا ۱۲۰ ساعت در سال هم اجازه کار دارند. شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز از موارد بسیار تأثیرگذار بر اخذ ویزای تحصیلی آلمان است و لازم است فرد پیش از فرارسیدن وقت سفارت تمکن مالی لازم برای یک سال زندگی در آلمان (حدود ۱۲ هزار یورو) را به سفارت نشان دهد. اصولاً دانشجویان طی مدت اقامت تحصیلی خود در آلمان ملزم به پرداخت هزینه های زیر هستند:

 • شهریه هر ترم تحصیلی
 • مخارج زندگی شامل اجاره بها، خوراک، پوشاک، کتب درسی، قبض تلفن، …
 • بیمه درمانی
 • هزینه های تحصیلی جانبی
 • هزینه درخواست ویزای دانشجویی معادل ۷۵ یورو

شهریه چند مدرسه بین المللی در آلمان

نام مدرسه شهریه در سال (بر حسب یورو)
مدرسه بین المللی برلین ۱۱۶۷۰
مدرسه بریتانیایی برلین ۱۴۴۸۴
Berlin Cosmopolition School ۱۲۲۱۶
مدرسه دو زبانه برلین ۵۷۶۰

شهریه برخی رشته ها در دانشگاه های آلمان

رشته/دانشگاه/مقطع شهریه (یورو)
مدیریت کسب و کار بین المللی/دانشگاه Kingston/فوق لیسانس ۱۶٫۵۰۰
توریسم بین المللی/مدرسه کسب و کار برلین/فوق لیسانس ۷٫۸۶۷
بازاریابی دیجیتال/دانشگاه حقوق برلین/فوق لیسانس ۱۹٫۲۵۰
مدیریت سلامت/دانشگاه Arden/لیسانس ۸٫۰۰۰
طراحی داخلی/دانشگاه بین المللی علوم کاربردی برلین/لیسانس ۷٫۹۲۰

 

چند نوع بورسیه تحصیلی در آلمان

بورسیه دولتی Erasmus
بورسیه دولتی DAAD
بورسیه تحصیلی انیشتین
بورسیه تحصیلی ماری کوری

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت تحصیلی به آلمان

تحصیل در آلمان
شرایط بورسیه تحصیلی آلمان
هزینه های تحصیل در آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر آلمان برای سرمایه گذاری از برنامه گلدن ویزا برخوردار نیست. با این حال، مانند بریتانیا، فرانسه، بلژیک و آلمان نوعی ویزای کارآفرینی را به منظور ترغیب افراد به سرمایه گذاری در صنعت این کشور ارائه می دهد. در واقع، در این نوع سرمایه گذاری هیچ حداقلی برای سرمایه گذاری وجود ندارد اما متقاضی می بایست پشتوانه مالی کافی برای راه اندازی یک بیزینس و ایجاد فرصت های شغلی در آلمان و در واقع، تأمین هزینه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری داشته باشد. در چنین شرایطی در ابتدا ویزای موقت به اعضای خانواده اعطا می شود که می تواند برای متقاضی اصلی بعد از ۳ سال و برای سایر اعضای خانواده پس از ۵ سال منجر به اقامت دائم (PR) آلمان شود. می توان گفت بهترین نوع سرمایه گذاری در آلمان از طریق راه اندازی کسب و کار در قالب یک شرکت است. از آنجائیکه آلمان دارای اقتصادی بسیار قوی است روی بیزینس پلن های ارائه شده سخت گیری فراوانی وجود دارد و لازم است تأثیر مثبت این طرح ها بر اقتصاد آلمان به اثبات برسد، علاقه مندان به کسب آگاهی درباره هزینه مهاجرت به آلمان باید توجه داشته باشند که عموماً برای ثبت شرکت در آلمان ۳ تا ۴ هزار یورو سرمایه نیاز است و لازم است سرمایه ۳۵۰۰۰ یورویی به عنوان سرمایه اولیه شرکت نشان داده شود. خرید سهام و اوراق قرضه نیز از شیوه های دیگر سرمایه گذاری در آلمان محسوب می شود که البته برای فرد آثار اقامتی به دنبال ندارد.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق سرمایه گذاری

شاید بتوان گفت سرمایه گذاری از نظر هزینه مهاجرت به آلمان از پر هزینه ترین شیوه های مهاجرت به این کشور است.

از استانداردهای تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در کشورهای خارجی نرخ مصادره اموال است که بر اساس آن امنیت سرمایه و اموال افراد بیگانه در کشور مورد نظر به اثبات می رسد. بر اساس نمودار زیر نرخ مصادره اموال در آلمان در بازه زمانی سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ برابر با ۱ است که رقم بسیار قابل قبولی محسوب می شود. ( این نمودار نشان میدهد که ریسک سرمایه گذاری در آلمان بسیار پایین و امنیت آن بسیار بالاست )

راه های مختلف سرمایه گذاری در آلمان به شرح زیر است

 1. فعالیت حرفه‌ای فردی (نظیر رستوران یا مغازه فرش فروشی)
 2. تاسیس شرکت مدنی (۲ نفر یا بیشتر)
 3. تاسیس شرکتهای شخصی (تضامنی)
 4. تاسیس شرکت با مسئولیت محدود
 5. تاسیس شرکت سهامی
 6. تاسیس شعبه
 7. دفتر نمایندگی
 • شعبه مستقل
 • شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)

روش های دیگر که برای فعالیت اقتصادی در آلمان وجود دارد به شرح زیر است.

 1. فعالیت حرفه‌ای فردی (مانند رستوران یا مغازه فرش فروشی)
 2. تاسیس شرکت با مسئولیت محدود (Gesellschaft mit beschränkter Haftung (GmbH
 3. تاسیس شعبه
 4. دفتر نمایندگی
 5.  شعبه مستقل برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آلمان
 6.  شعبه وابسته (مانند دفتر کارخانه، انبار پخش کالا و یا کارگاه)

مهمترین نکته ای که در مورد سرمایه گذاری در آلمان باید در نظر داشته باشید این است که طرح تجاری شما از قدرت کافی برخوردار باشد تا بتوان از آن تاییدیه گرفت. همچنین مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری اگر با مشورت وکیل مجرب انجام شود به نتایج خوبی منجر خواهد شد.

لینک مقاله پیشنهادی

مطالعه این مقاله نیز می تواند برای شما مفید بوده و اطلاعات جزئی تری در مورد انواع سرمایه گذاری در آلمان و روشهایی که میتوان از طریق سرمایه گذاری اقامت آلمان اخذ کرد را در اختیار شما قرار دهد :

سرمایه گذاری در آلمان ۲۰۲۰

سرمایه گذاری در آلمان

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

حداقل سن ازدواج در کشور آلمان ۱۸ سال است، اما افراد از سن ۱۶ تا ۱۸ سالگی با اجازه والدین نیز قادر به ازدواج هستند. در صورتیکه فرد قبلاً ازدواج کرده باشد و تمایل به ازدواج مجدد داشته باشد باید مدارکی را دال بر اتمام و انحلال ازدواج قبلی و یا گواهی فوت همسر یا حکم طلاق را ارائه دهد. در صورت تمایل به برگزاری مراسم ازدواج در کشور آلمان، فرد غیر آلمانی می تواند با دریافت ویزای توریستی برای بازه زمانی ۶-۳ ماهه وارد آلمان شود تا مراسم ازدواج برگزار شود. در این شرایط ازدواج با فردی آلمانی می تواند منجر به اقامت شود که البته این مسئله دارای پیش شرط هایی همچون داشتن سطح درآمد مناسب برای تأمین هزینه های زندگی خود فرد و همسرش، داشتن مدرک و دانش زبان آلمانی است. در واقع، هزینه مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج خیلی زیاد نیست و تنها کافی است فرد تمکن مالی لازم از نظر تأمین هزینه های زندگی را نشان دهد. کپی برداری از مطالب این مقاله در هیچ شرایط و به هیچ نحوی پذیرفته شده نیست و موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) آن را خلاف قانون و شرع می داند.

اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج - ازدواج در خارج از کشور

اخذ تابعیت آلمان از طریق ازدواج
اقامت و ازدواج در آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت از طریق تولد

تولد یکی دیگر از شیوه های اخذ اقامت آلمان است. با این حال با توجه به اینکه کشور آلمان در مسئله تولد از قانون خون پیروی می کند، صرف تولد در این کشور منجر به اخذ اقامت نمی شود و تنها تحت شرایطی فرد می تواند اقامت آلمان را از طریق تولد اخذ نماید. در واقع، اشخاص متولد ۱ ژانویه ۲۰۰۰ و بعد از آن از والدین غیر آلمانی می توانند در صورت دارا بودن شرایط زیر توسط یکی از والدین تابعیت آلمان را کسب نمایند:

 • والدین مجوز اقامت دائم در آلمان را داشته باشند.
 • به مدت ۸ سال در آلمان سکونت داشته باشند.

در ادامه، فرد برای حفظ شهروندی آلمان لازم است تا ۲۳ سالگی اقدامات مثبتی را از خود نشان دهد و در غیر این صورت شهروندی وی لغو می شود. این اقدامات مثبت در قالب ارتباط مطابق بخش زیر با آلمان به اثبات می رسد:

 • اقامت حداقل ۸ ساله در آلمان قبل از رسیدن به ۲۱ سالگی
 • ثبت نام در مدرسه های آلمان به مدت حداقل ۶ سال
 • فارغ التحصیلی از آلمان
 • اتمام دوره های کاری و آموزشی در آلمان به شکل موفقیت آمیز

در صورت عدم امکان انجام موارد مذکور شخص می تواند اثبات نماید که شهروندی کشورهای غیر از اتحادیه اروپا و یا کشورهایی مثل ایران، نیجریه و مراکش که در قانون داخلی آنها امکان ترک تابعیت نیست را ندارد. والدین شهروند منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس می توانند بعد از ۵ سال برای اقامت دائم اقدام کنند. افرادی که در پی کسب آگاهی از هزینه مهاجرت به آلمان از طریق تولد هستند می توانند اطمینان داشته باشند که این روش هزینه چندانی به دنبال ندارد.

اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق تولد ـ تولد در خارج از کشور ـ اصل خاک در اعطای تابعیت

اخذ تابعیت آلمان از طریق تولد

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی نیز امکان پذیر است. طبق کنوانسیون ژنو، پناهنده فردی است که به واسطه عقاید سیاسی، ملیت، دین، نژاد و یا عضویت در گروه های اجتماعی بیم و هراس قرار گرفتن تحت شکنجه و آزار و اذیت وجود داشته باشد. بر این اساس، کشورهای متعهد به کنوانسیون ژنو موظفند از افرادی که در چنین شرایطی هستند حمایت به عمل آورند. آلمان نیز به این کنوانسیون پیوسته است و از همین رو موظف است از پناهندگان در صورتیکه واقعاً اثبات نمایند تحت خطر هستند حمایت نماید. افرادی که قصد دارند درخواست پناهندگی خود را به آلمان ارائه دهند، لازم است در آلمان حضور داشته باشند و شخصاً درخواست خود را ارائه دهند. در واقع، فرد در ابتدا لازم است اطلاعات خود را به عنوان یک پناهجو در اداره امور پناهندگان به ثبت برساند. این پرسه دو روز به طول می انجامد. این ثبت نام شامل ارائه اطلاعات شخصی همچون نام، تاریخ تولد، عکس و غیره و همچنین انجام تست پزشکی است. پس از انجام این مرحله فرد حداقل شش هفته و حداکثر شش ماه در یک مرکز پناهجویان سکونت می گزیند. در صورتیکه درخواست فرد رد شود در همان مرکز می ماند تا به کشور خود بازگردانده شود. در صورت پذیرش درخواست فرد، وی مجوز اقامت ۳ ساله را دریافت می کند و دسترسی نا محدودی به بازار کار دارد. با گذشت ۵-۳ سال فرد در صورت رعایت برخی الزامات همچون پوشش مخارج زندگی و فراگیری مهارت های زبان آلمانی می تواند پاسپورت آلمان را نیز دریافت کند. با این حال، پناهندگی شیوه ای پر خطر و غیر قانونی است که به هیج وجه مورد تأیید موسسه ملک پور نیست و این موسسه در زمینه آن هیچ اقدامی ندارد و این بخش از مقاله تنها به جهت ارائه اطلاعات برای شما عزیزان تهیه و نگارش شده است. در واقع، در مورد هزینه مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی باید توجه داشت که اگرچه فرد در این پروسه هزینه ای را به دولت آلمان پرداخت نمی نماید، هزینه روحی ( معنوی ) و فیزیکی که متحمل می شود جبران ناپذیر است.

پناهندگی به خارج از کشور - اخذ اقامت از طریق پناهندگی

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی در آلمان

مقاله مرتبط

پناهندگی در آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان برای هنرمندان و افراد فوق موفق

بسیاری از کشورها بستری را برای مهاجرت افراد نخبه و موفق به قلمرو خود فراهم می آورند تا از این طریق به جامعه خود کمک کنند و بتوانند از مهارت­ها و تخصص این افراد در جهت رشد کشور خود بهره جویند. کشور آلمان برنامه ویژه ای برای چنین افرادی ندارد و اگر افراد قصد دارند از این شیوه به آلمان مهاجرت کنند بهتر است شیوه های دیگری را جایگزین نمایند. به عنوان مثال، بسته به شرایط خود می توانند شیوه تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را مد نظر قرار دهند و در محیط از مهارت ها و تخصص خود بهره بجویند. بنابراین، هزینه مهاجرت به آلمان از این طریق بسته به شیوه انتخابی توسط فرد می تواند متغیر باشد. به عنوان مثال، یکی از شیوه های مناسب برای افراد موفق آن است که اگر در حوزه خاصی تخصص دارند از طریق شیوه ثبت شرکت اقدام کنند و مهارت های خود را به کار گیرند. شما سروران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در زمینه هزینه مهاجرت به آلمان و تمامی شیوه های مهاجرتی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه نمایید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

هزینه مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی، آلمان کشور خیلی گرانی محسوب نمی شود. در حقیقت، بهای غذا، مسکن، پوشاک و فعالیت های فرهنگی نسبت به میانگین اتحادیه اروپا کمی بالاتر است. به طور میانگین، دانشجویان در آلمان حدود ۸۵۰ یورو در ماه را صرف هزینه های زندگی می کنند. علاقه مندان به کسب آگاهی درباره هزینه مهاجرت به آلمان و زندگی در این کشور باید توجه داشته باشند که بیشترین هزینه در این میان مربوط به اجاره ملک است. به طور کلی، هزینه زندگی در شهرهای بزرگ آلمان تفاوت زیادی دارد. به عنوان مثال، هزینه های زندگی و تحصیل در مونیخ نسبت به لایپزیگ بالاتر است. در واقع، به عنوان یک قانون کلی هزینه زندگی در شهرهای کوچک تر نسبت به شهرهای بزرگ کمتر است. البته باید توجه داشت که میزان صرفه جو بودن و سبک زندگی شخصی افراد نیز در هزینه های زندگی آنان تأثیرگذار است. همانطور که اشاره شد، بالاترین هزینه زندگی ماهیانه در راستای تأمین هزینه مهاجرت به آلمان به اجاره خانه مربوط می شود. بسته به محل زندگی، افراد عموماً ماهیانه ۲۹۰ تا ۵۶۰ یورو را صرف اجاره ماهیانه می کنند. در برخی شهرهای بزرگ همچون کلن، مونیخ، هامبورگ و فرانکفورت هزینه زندگی نسبت به میانگین هزینه زندگی در آلمان بالاتر است. در جدول زیر به هزینه برقی اقلام ضروری زندگی و جزئیات هزینه مهاجرت به آلمان اشاره شده است:

اقلام زندگی

هزینه آیتم زندگی در آلمان بر حسب یورو

یک وعده غذا در رستوران ارزان قیمت ۱۰٫۰۰
غذا در مک دونالد ۸٫۰۰
یک لیتر شیر ۰٫۷۳
یک عدد نان ۵۰۰ گرمی ۱٫۴۴
یک کیلوگرم برنج سفید ۲٫۱۴
۱۲ عدد تخم مرغ ۱٫۹۷
یک کیلوگرم پنیر محلی ۸٫۹۷
یک کیلوگرم سیب ۲٫۲۹
یک کیلوگرم گوجه ۲٫۳۰
یک کیلوگرم پیاز ۱٫۲۶
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی) ۲٫۷۰
اجاره آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر ۷۲۰٫۶۵
اجاره آپارتمان ۳ خوابه در خارج از مرکز شهر ۱٫۰۱۳٫۵۴

هزینه مهاجرت به آلمان و هزینه های اخذ ویزا برای مهاجرت به آلمان از مهمترین مسائلی است که باید در هنگام برنامه ریزی برای مهاجرت به آلمان در نظر گرفته شود.  همانطور که به تفصیل توضیح داده شد، مهاجرت به آلمان روش های متعددی دارد که با توجه به روش های گوناگون مهاجرت هزینه مهاجرت به آلمان متفاوت است. بنابراین این هزینه ها بستگی به روش مهاجرت دارد.

هزینه ویزای برای مهاجرت به آلمان

ویزای حمل و نقل هوایی : ۶۰ یورو

ویزای شنگن کوتاه مدت کمتر از ۹۰ روز : ۶۰ یورو

ویزای بلند مدت بیش از ۹۰ روز : ۹۹ یورو

هزینه ویزا ۳۵ یورو برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال

ملیتهای گرجستان، کوزوو، روسیه و اوکراین

برای ویزای شنگن افراد زیر صرف نظر از ملیت خود معاف از پرداخت هزینه ویزا هستند :

کودکان زیر شش سال که به عنوان همراه دانشجویان ، کارمندان برای اهداف تحصیلی و آموزشی به آلمان سفر می کنند .

نمایندگان سازمان های غیر انتفاعی در سن ۲۵ سال یا کمتر که در سمینارها ، کنفرانس ها یا سایر رویدادهای ورزشی ، رویدادهای فرهنگی یا آموزشی که توسط سازمان های غیر انتفاعی برگزار می شود شرکت می کنند .

محققان کشورهای جهان سوم که به منظور انجام تحقیقات علمی به آلمان مهاجرت می کنند .

هزینه های زندگی در آلمان

هزینه مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت آلمان

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، اخذ تابعیت آلمان به شش طریق امکان پذیر است. هریک از این شیوه ها ویژگی های خاص خود را دارا می باشد و به همین دلیل هزینه مهاجرت به آلمان از طریق شیوه های مختلف متفاوت است. به علاوه، باید توجه داشت که برخی از شیوه های مهاجرتی منجر به اخذ اقامت آلمان می شوند و برخی شیوه های دیگر مستقیماً اخذ تابعیت آلمان را به دنبال ندارند. به عنوان مثال، ازدواج، اقامت کاری و سرمایه گذاری شیوه های سریع تری برای دستیابی به اقامت دائم سپس تابعیت یا پاسپورت آلمان هستند. در اکثر این شیوه ها فرد در ابتدا اقامت دائم و سپس تابعیت آلمان را اخذ می نماید. تحصیل نیز شیوه ی غیر مستقیمی برای اخذ اقامت دائم و تابعیت آلمان محسوب می شود و فرد زمانی می تواند اقامت دائم آلمان را کسب کند که پس از تحصیل موفق به کاریابی در کشور آلمان شود. بنابراین بسیار مهم است که فرد شیوه مناسبی را از نظر هزینه مهاجرت به آلمان و سایر جوانب برگزیند. ویزای تحصیلی آلمان برای مدت تحصیل صادر می شود و تنها زمانی تمدید و به ویزای کاری تبدیل می شود که فرد در آلمان موفق به کاریابی شود و یا به شیوه های دیگری همچون سرمایه گذاری برای اخذ اقامت آلمان اقدام کند. اصولاً در شیوه کاری مدت اقامت کاملاً وابسته به شرایط قرارداد کاری است و به اندازه مدت قرارداد است و می توان آن را بسته به تمدید قرارداد تمدید نمود. افرادی که بتوانند بلوکارت را دریافت نمایند مجور اقامت ۴ ساله صادر می شود و پس از ۳۳ ماه می توان اقامت دائم و سپس با گذشت ۲۱ ماه و یادگیری کامل زبان آلمانی می توانند تابعیت آلمان را اخذ نمایند. در شیوه سرمایه گذاری نیز اغلب پس از سه سال می توان درخواست اقامت دائم و پس از ۵ سال درخواست تابعیت نمود.

هزینه مهاجرت به آلمان و تابعیت دوگانه در آلمان و شرایط از دست دادن تابعیت

قانون شهروندی آلمان ترکیبی از قانون خاک و قانون خون می باشد. قانون شهروندی در ۱ ژانویه ۲۰۰۰ میلادی با تغییراتی همراه بود. به طور کلی شخص متولد شده از والدین آلمانی صرف نظر از محل تولد می تواند تابعیت آلمان را کسب کند. همچنین اگر شرایط کامل باشد شخصی که از والدینی خارجی در آلمان متولد می شوند می تواند تابعیت این کشور را به دست بیاورد.

خوگیری:

معمولا بعد از ۶ تا ۸ سال سکونت در آلمان می توان برای تابعیت آلمان از طریق خوگیری اقدام کرد. همچنین متقاضیان خارج از اتحادیه اروپا و سوئیس قبل از اقدام برای تابعیت از طریق خوگیری باید تابیعت قبلی خود را رد کنند. شهروندان اتحادیه اروپا و سوئیس می تواند تابعیت قبلی خود را نیز حفظ کنند.

تابعیت دوگانه :

در عمل شناخته شده نیست اما اگر شهروند آلمانی تابیعت کشور دیگری را بدست بیاورد می تواند تحت شرایط تابعیت آلمان را داشته باشد. تابعیت دوگانه تا سن ۲۳ سال مجاز است.

از دست دادن تابعیت:

دواطلبانه: این امکان برای شهروندان آلمان وجود دارد و باید مراتب به اطلاع دولت فدرال یا سفارت آلمان برسد.

اجباری: بدون اجازه مقامات آلمانی شهروندی کشور دیگه ای را کسب کند و در شهروندی آلمان را نیز حفظ کند.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد بلوکارت آلمان و اتریش، ویزای کاری

کارت آبی اتحادیه اروپا
ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش
هزینه مهاجرت به آلمان و سخن پایانی

هزینه مهاجرت به آلمان از طریق شیوه های مختلف مهاجرتی موضوع بحث و بررسی علمی در این مقاله بوده است. همانطور که اشاره شد آلمان به سبب هزینه های پایین تحصیل، صنعت قوی، نرخ بیکاری پایین، ثبات اقتصادی و نظام اقتصادی قوی شرایط بسیار مناسبی برای مهاجرت بیگانگان دارد. به طور کلی، برای مهاجرت به آلمان شش شیوه مهاجرتی تعریف شده است که هزینه مهاجرت به آلمان از طریق هریک از آنها متفاوت است. در میان این شیوه ها، کم هزینه ترین آنها می تواند مهاجرت کاری به آلمان باشد که هزینه مهاجرت به آلمان را کاهش می دهد. البته لازم است که هر فردی نسبت به شرایط خود شیوه ای مهاجرتی را برگزیند که انتخاب شیوه هزینه مهاجرت به کشور آلمان را تعیین می نماید. در این مقاله کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) نکات مهم را درباره شش شیوه مهاجرتی به آلمان و هزینه مهاجرت به آلمان از طریق هریک از آنها خاطر نشان نمودند و تماس رایگان تلفنی با آنها می تواند راه مناسبی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه مهاجرت به آلمان باشد. همچنین بیان دیدگاه ها و نظرات شما عزیزان در پایان این مقاله می تواند به ما کمک کند خدمات بهتری را به شما عزیزان ارائه دهیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

346 پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
 1. محمدرضا گفته:

  با سلام به دلیل کم بودن نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی و گذراندن دوران سربازی آیا امکان تحصیل در رشته پزشکی در آلمان را دارم؟؟
  در ضمن تمکن ۸۷۰۰ یورو رو دارم
  ممنون از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل پزشکی در آلمان باید زبان آلمانی را در سطح عالی بلد باشید. پیشنهاد ما به شما تحصیل پزشکی در کشورهای نظیر چک می باشد.

   پاسخ
 2. نگار گفته:

  سلام
  برای مهاجرت تحصیلی اگه بتونیم بورسیه تحصیلی بگیریم بازهم نیاز به اثبات تمکن مالی و بلوکه شدن پول هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شرایط دانشگاه ها و کشور های مختلف متفاوت است. بورسیه تحصیلی معمولا بعد از ترم اول به دانشجو تعلق می گیرد از این روی دانشجو باید در ابتدا برای ویزا تمکن مالی را اثبات کند.

   پاسخ
 3. Majid گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید.لیسانس حقوق هستم ۳۲سالمه .راننده ماشین سنگین هستم پایه یک دارم .واسه کار از چه طریقی اقدام کنم.سپاس از راهنمایی

  پاسخ
 4. تهرانی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملک پور عزیز
  آیا با مدرک فنی حرفه ای برای رشته صنایع چوبی (نجاری) و مدرک زبان سطح ب۱ شانسی برای دریافت ویزای کاری وجود دارد ؟ و به غیر از این دو شرط ، شرایط موجودی حساب هم باید همون ۹۰۰۰ یورو حتما داشته باشیم؟

  پاسخ
 5. سمین گفته:

  سلام،خسته نباشید،من ۳۲ سالمه،کارشناس مامایی،استخدام رسمی با۹سال سابقه کار در بیمارستان،دو بچه یک و نیم و پنج ساله دارم،اصلا زبان آلمانی بلد نیستم،شانس من رو برای گرفتن اقامت کاری در آلمان چقدر میبینید؟

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای کار در آلمان احتیاج به زبان B2 دارید که البته این موضوع مشکلی ایجاد نمی کند. چرا که تا مصاحبه حضوری سفارت ۲۰ ماه فرصت برای تحصیل زبان آلمانی دارید. مشکل اصلی معادل سازی مدرک شما می باشد که زمان بر بوده و ویزای جست و جوی کار ۶ ماهه صادر می شود. بنابراین امکان اقدام به این طریق وجود ندارد. روش های جایگزین به شما پیشنهاد می شود که فرصت مهاجرت داشته باشید. مشاوره رایگان تلفنی با همکاران ما شما را راهنمایی می کند.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، موسسه ملک پور هیچ گونه مشاوره ای در امر پناهندگی ندارد ، لطفا طرف جایگزین که در شان یک ایرانی است را انتخاب کنید.

   پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   مؤسسه ملک پور در زمینه پناهندگی فعالیتی ندارد و اطلاعات موجود در سایت صرفاً جهت اطلاع شما عزیزان است. توصیه خیرخواهانه ما به عزیزان، بررسی سایر شیو های مهاجرت می باشد. پناهندگی صرفاً برای افرادی است که در کشور خود امنیت جانی و مالی نداشته و در خطر آزار و اذیت می باشند.

   پاسخ
 6. نیما گفته:

  سلام من ۱۷ سالمه قصد مهاجرت به المان دارم رشته تحصیلیم حسابداری و۱۲ سال تکواندو کارم در لیگ ها و مسابقات کشوری مقام دارم از طریق ورزش میتونم برم ؟ هزینه مهاجرت از این طریق چقدره ؟

  پاسخ
 7. كياندخت گفته:

  سلام وقت بخير
  در صورتي كه بخوام مشاوره بگيرم بايد با همون شماره قيد شده تماس بگيرم
  با عرض معذرت سؤال من قابل طرح در سايت نمي باشد

  پاسخ
  • rahele hosseini گفته:

   سلام و عرض ادب
   کلیه روش های ارتباطی در قسمت ارتباط با ما موجود می باشد. همواره میتوانید از مشاوره رایگان با کارشناسان مجرب ما بهره مند شوید.

   پاسخ
 8. مهدی گفته:

  اگه یه سخص ایرانی بره و اقامت اونجارو بگیره .اگه با اون شخص ایرانی ازدواج کنی اقامت از طریق ازدواج میدن؟

  پاسخ
 9. مهدی گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه دانش اموز رشته انسانی تو بهترین مدرسه انسانی گیلان معدلمم بالای ۱۹ بود تا الان برای مهاجرت به المان میتونم از طریق تحصیل برم و دائمی اونجا بمونم ؟زندگی کنم سربازی هم باید حتمن برم چون یکی از داداشام خریدش راهی نیستش سربازی نرم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، می توان برای تحصیل در آلمان اقدام کرد اما با توجه به شرایط سنی شما انگلستان گزینه مناسب تری می باشد.

   پاسخ
 10. Milad گفته:

  سلام من ۲۱ سالمه رشته فنی حرفه ای دیپلم ساخت و تولید ماشین ابزار (تراشکاری)رو دارم ۲تا مدرک فنی و حرفه ای فرز و Cnc دارم زبان المانی دارم یاد میگیرم ازچه طریقی به المان مهاجرت کنم بهتره

  پاسخ
 11. samareh گفته:

  سلام وقت بخیر من همسرم متولد ۶۱ و لیسانس برق هست ۱۱ سال هم سابقه کار با بیمه داره و من هم متولد ۶۷ و لیسانس it دارم اما سابقه کار ندارم آیا با این اوصاف میشه اقدام کرد و ویزا میدهند حالا با تمام شرایطی که شما فرمودید؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، می توان برای کار در آلمان برای همسر اقدام کرد اما باید مدرک زبان داشته باشید و با توجه به وقت سفارت آلمان می توان این مدرک را در طول انجام پروسه کسب کرد.

   پاسخ
 12. یونس گفته:

  سلام. من ۳۵ ساله هستم و لیسانس مهندسی معماری دارم با ۱۰ سال سابقه کار و بیمه مرتبط. همسرم هم ۳۲ساله هستند با مدرک فوق لیسانس مهندسی معماری و ۷ سال سابقه کار و بیمه مرتبط. شرایط من را چطور ارزیابی میکنید؟ ممنون

  پاسخ
 13. Abbas گفته:

  سلام من ليسانس مهندسي شيمي دارم ٢٩ ساله هستم و متاهل و ٤ سال سابقه كار مرتبط در پالايشگاه به عنوان بهره بردار رو دارم و زبان انگليسي در حد متوسط و زبان آلماني در حال يادگيري هستم ميخواستم بدونم براي رشته من چقدر احتمال پيدا كردن شغل در آلمان هست

  پاسخ
 14. ماریا.راد گفته:

  سلام.من ۱۹ سالمه.متاهل هستم.پاسپورت دارم و میخوام با هزینه تقریبا ۱۰۰ملیون برم آلمان.از طرفی تو آلمان آشنایی دارم که قراره واسم دعوتنامه بفرسه تا بتونم راحت تر ویزا بگیرم.میشه لطفا یکم منو راهنمایی کنید که چیکار باید انجام بدم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دعوت نامه برای ویزای توریستی کمک کننده است. اگر پیشنهاد کاری داشته باشید شرایط برای کار ویزای شما راحت تر است. با توجه به سن برای تحصیل نیز می توانید اقدام کنید.

   پاسخ
 15. رضا گفته:

  با سلام
  جناب ملک پور بنده ۲۴ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری هستم و دو سال هم هست در اداره دارایی به صورت رسمی مشغول کار هستم
  مدرک زبان انگلیسی هم دارم. از طریق ویزای کار میتونم اقدام کنم ؟ سرمایه ۲۰۰ تومانی هم دارم . شرایط اقامت در آلمان رو میتونم داشته باشم ؟

  پاسخ
 16. اکبر عباسی گفته:

  سلام وخسته نباشید. اقای ملک پور من ۳۲ سالمه لیسانس روانشناسی دارم ۱۰۰ تومن پول چجوری برا امدن به المان اقدام کنم با تشکر

  پاسخ
 17. باران گفته:

  با سلام
  من ۲۸ سالمه و ۵ سال سابقه ترخیص کالا و مدرک فوق دیپلم دارم از چه طریقی می تونم برای مهاجرت اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، کار و تحصیل در صورت داشتن مدرک زبان برای شما مناسب هستند. اگر هم سرمایه بالا دارید می توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید.

   پاسخ
 18. ahmad گفته:

  با سلام.بنده۳۲ ساله کارشناسی شیلات و همسرم کارشناسی فیزیک هسته ای ینده ۵سال در شیلات سابقه کار دارم و ۶سال هم هست کارمند مخابرات هستم مدرک بین المللی کشتیرانی ۵۰۰۰۰ تن مدرک فنی حرفه اس نقاشی ساختمان و…….لطفا راهنمایی بفرمایید من چطور میتونم برای ویزای skill اقدام کنم؟در ضمن کاردانی it هم دارم.سپاس از راهنمایتون.

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کار می توان اقدام کرد، هم برای شما و هم برای همسر، لطفا مقالات کار در آلمان را در گوگل با کلیدواژه ملک پور سرچ کنید و در کانال تلگرام مجموعه عضو شوید

   پاسخ
 19. میلاد رضایی گفته:

  با سلام
  جناب ملک‌پور بنده مدت چهار سال سابقه کار در صنعت نفت را دارم. مدرک تحصیلی هم در مقطع ارشد در همین زمینه دارم. با توجه به اینکه متاهل هستم آیا شانسی برای اقامت با ویزای کاری را دارم؟ با تشکر

  پاسخ
 20. کامران گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۲۰ سالمه میخام به آلمان مهاجرت کنم
  چون سربازی نرفتم بهم پاسپورت نمیدن
  میشه یکم راهنمایی کنین
  ممنون میشم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، شما در ابتدا روش خود را برای مهاجرت انتخاب کنید و سپس مقالات منتشر شده در مورد ان را مطالعه بفرمایید. افزایش اطلاعات شما را بسیار توامندتر از قبل خواهد کرد

   پاسخ
 21. Kosar گفته:

  با سلام
  من ۱۹سالمه و مجردهستم قصد مهاجرت به المان رو دارم در حال حاضر دانشجوی رشته مدیریت دولتی هستم و در کنارش دارم مدرک های ارایشگری رو میگیرم مدرک های ارایشگریم بین المللی هستش و الان از۷تا مدرک اصلی ۳تاشو گرفتم سرمایه من حداقل۵۰ میلیون به نظر شما چه راهی مناسب هستش برای گرفتن اقامت با این شرایطی که من دارم ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 22. بهراد گفته:

  سلام من۳۷سالمه و متاهل هستم در ایران بصورت پیمانکاری در فضای سبز شهرداری مشغول بکارهستم میخواستم بدونم با دویست میلیون میتونم اقدام به مهاجرت بکنم و چقدر زمان لازم داره برای پذیرفتن . ممنون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. Parsa گفته:

  سلام
  من ۱۶ سال سن دارم و میخواستم به المان برای تحصیل در دبیرستان های المان مهاجرت کنم
  و من میخوام که تنها مهاجرت کنم،شرایطش چجوریه اقای ملک پور؟؟

  پاسخ
 24. زهرا عزیزی گفته:

  سلام. من۳۵ سالمه و کارشناس ادبیات انگلیسی دارم و شوهرم ۳۵ ساله و تکنسین برق هستن و حدود ۱۰ سال در عسلویه توی همین فیلد کار کردند. ما دو تا پسر ۲ و ۷ ساله داریم. از لحاظ مالی هم حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومان رو داریم. میخواستم بدونم از طریق ویزای کار میتونیم اقدام به مهاجرت به آلمان کنیم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   باسلام اگر مدرک همسر شما لیسانس باشد میتواند از طریق ویزای جست و جوی کار اقدام نماید.شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. امیر آزاد گفته:

  درود بیکران
  خسته نباشید
  من مدرک ملوانی زیر ۵۰۰ تن دارم ۱۰ سال سابقه کار تو سازمان بنادر بخش خصوصی دارم میتونم امیدوار باشم با این مدرک و سابقه بهم اقامت بدن چه کاری باید انجام بدم چقدر سرمایه میخواد
  با عرض پوزش اگه امکان داره شرایطشو واسم ایمیل کنین ممنون میشم براورد هزینشو بهم بگید
  و ۳۵ سال سنم هست مدرک تحصیلیم دیپلمه با مدرک ملوانی میتونم اقامت بگیرم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. کوروش گفته:

  با سلام،،من ۴۵ ساله هستم و سابقه ای ۳۰ ساله در خیاطی دارم و همسرم سابقه ای ۱۰ ساله در همین رشته با دو فرزند پسر۱۴ و ۹ ساله،آیا میتونم از طریق ویزای کار آلمان برای اقامت اقدام کنم؟؟یا اینکه از طریقِ تحصیلِ فرزندانم؟؟

  پاسخ
 27. خاطره گفته:

  سلام.من ۲۹سالمه.دوتا پسر ۳ساله دارم.ماما هستم و ۳سال سابقه کار تو مرکز بهداشت دارم.با زبان المانی اشنایی تقریبا خوبی دارم.چطور میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟؟؟؟همسرم مدیریت خوندن.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   جهت دریافت ویزای کار درابتدا باید یک جاب افر از یک کارفرما داشته باشید.شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 28. سید محمد ابطحی گفته:

  با عرض سلام.من میخوام واسه ویزای تحصیلی یا کاری اقدام کنم.اما واسه تمکن مالی ،خواهرم که شهروند آلمان محسوب میشه و داروسازه میتونه ضمانت کنه؟ اگه میتونه،باید حتما پول و بلوکه کنه یا فقط همینکه ضمانت کنه تعهد بده کافیه.ممنون.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 29. samin گفته:

  سلام خسته نباشید.ببخشید من کارشناسی عکاسی تبلیغات از دانشگاه علمی کاربردی خبرنگاران مشهد دارم.میخوام بدونم این مدرک در آلمان معتبر هست یا خیر؟و اگر مورد قبول هستش آیا برای کارشناسی ارشد میشه اونجا ادامه تحصیل داد؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
   • پرویز گفته:

    سلام ببخشید میشه برای پناهندگی دادن ب کشور آلمان یه خرده توضیح بدین که چقد هزنیه اش هست و چجوری میشه رفت شیوه ی رفتنش رو اگه میدونین برای ما ب ارمغان بگذارید ممنونتون میشم

    Rating: ۴
    پاسخ
 30. behnam گفته:

  سلام اقای ملکپور من لیسانس بیوشیمی دارم ۲۷ ساله نامزدمم ۲۶ ساله لیسانس پرستاری
  میخواستم ببینم شرایط ما برای کدوم کشور مناسب تره
  سرمایه حدود ۱۰۰ میلیون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 31. سحر گفته:

  سلام خسته نباشید.. من دانشجوی PhD رشته بیولوژی سلولی مولکولی هستم .. هم تز ارشد و هم دکترا رو انستیتو پاستور کار کردم و هم ارشد و هم دکترا واحد علوم پزشکی دانشگاه ازاد درس خوندم.. هنوز فارغ التحصیل نشدم و یک سال و نیم دیگه دارم..میخواستم برای مقطع postdoc اقدام کنم اما با توجه به اینکه شنیدم پذیرش برای این مقطع یک مقداری سخته میخواستم لطف بفرمایید راهنمایی کنید برای PhD مجدد اقدام کنم بهتره یا برای همون pistdoc اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 32. mehrdad گفته:

  سلام من فوق دیپلم مکانیک دارم حدود ۲۰۰ ملیون تومن سرمایه دارم و ۱۰ سال سابقه کار دارم چطور میتونم به المان مهاجرت کنم؟

  پاسخ
 33. سجاد گفته:

  سلام بنده فوق لیسانس برق قدرت با دو سال سابقه کار و دارای مدرک زبان آلمانی b1 هستم خواستم بدونم برای اخذ ویزای کاری آلمان برای کل هزینه هام از صفر تا صد چقدر باید در نظر بگیرم؟

  پاسخ
 34. امیر گفته:

  سلام ۳۲ ساله هستم دارای مدرک فوق دیپلم تعمیر و نگهداری هواپیما و تمایل به مهاجرت به کشور آلمان رو دارم آیا شرایط اقامت کاری و تحصیلی رو دارم ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
 35. Milad گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من متولد ۱۳۷۶ و در حال حاضر دانشجو ترم سه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل حدود ۱۶ هستم
  در ضمن پایان خدمت ندارم
  آیا بعد از اتمام دوره لیسانس یا هر قبل از آن امکان مهاجرت به آلمان از طریق تحصیلی برای من امکان دارد؟؟!
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
 36. مهتا گفته:

  سلام
  من ۲۸ سالمه و لیسانس نرم افزار دارم و ۶ سال سابقه کار برنامه نویسی دارم میخاستم بدونم میتونم برای ویزای کار آلمان اقدام کنم ؟
  برای ادامه تحصیل چطور؟
  در کل سریع ترین و بهترین راه چی میتونه باشه برای من؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، امکان اقدام برای هر دو روش وجود داره، بهترین با توجه به اهداف شما انتخاب میشه، لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 37. ابوالفضل گفته:

  با سلام من ۳۳ سالمه متاهل هستم و مدرکم فوق دیپلم گرافیک رایانه هست.۱۰ سال سابقه کار چاپ و ۱۰ سال هم سابقه بیمه دارم .همچنین ۲ سال هم در کشتارگاه دام کار کردم همسرم مدرک کارشناسی مدیریت دولتی داره و۲ سال سابقه کار و ۲ سال هم بیمه داره .ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
 38. نازی گفته:

  سلام
  من کارشناسی ارشد برق کنترل دارم و خواهرم کارشناسی مامایی و مشغول به کار است
  با سرمایه ۷۰ میلیونی
  چقدر میتونیم امیدوار باشیم برای ویزای کار
  بنظرتون اموزش زبان المانی بریم یا با این سرمایه کلن باس قید مهاجرت رو زد؟
  مرسی

  پاسخ
   • نازی گفته:

    واقعن مرسی که به اندازه سرمایه ام جواب دادین
    اگه مینوشتم ۳۰۰ میلیونی مث بقیه جواب میدادین بهم؟
    بدون در نظر گرفتن حتی مدرکم.‌‌.‌من سرمایه حساب بانکیمو فقط نوشتم نه بقیه شو..‌‌

    پاسخ
    • mansoor soltani گفته:

     دوست عزیز تمام تلاش ما حصول بهترین نتیجه برای موکلین و هموطنان گرامی است. با توجه به وضعیت قیمت ارز در کشور و بدون در نظر گرفتن دستمزد موسسه برای امور حقوقی این مطلب عرض شد. شما باید اثبات کنید که توانایی مالی جهت حضور شش ماهه در آلمان برای ویزای کار را دارید. که مبلغلی بین ۵ تا ۱۰ هزار یورو می باشد و در هنگاام ورود باید همراه شما باشد. ما با توجه به اطلاعات شما نکات مهم را عرض می کنیم.

     پاسخ
 39. محسن حیدری گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۲۹ سال دارم و متاهل،دارای دو فرزند زیر سه سال
  از دانشگاه انصراف دادم و دیپلم فنی دارم
  ۱۱ سال سابقه کار طراحی دکوراسیون داخلی و معماری دارم
  همسرم دانشجوی ترم ۶ حقوق
  با حدود ۳۰۰ میلیون سرمایه
  زبان انگلیسی رو در حد متوسط میدونم
  میخواستم ببینم امکان مهاجرت از چه طریقی و به چه کشورهایی برای ما وجود داره؟

  پاسخ
 40. کوروش گفته:

  با سلام
  بنده قصد مهاجرت به آلمان دارم .
  آیا امکان راه اندازی کسب و کار یا تولید در آلمان وجود دارد؟
  برای سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در آلمان حداقل چقدر سرمایه لازم است؟
  آیا یادگیری زبان آلمانی لازم است ؟ اگر هست برای یادگیری و اخذ مدرک زبان جای خاصی مطرحه ؟
  آیا امکانش هست مادرم تحت تکفل بنده اقامت بگیرد یا جداگانه باید اقدام شود. چون توان یادگیری زبان خارجه ندارد.
  ممنون

  پاسخ
 41. امیر گفته:

  سلام من ۲۳ سالم لیسانس مکانیک دارم تجربه کاری در ام دی اف و کارای کامپیوتری اکسل وورد سالیدورک اتوکد رو دارم میخواستم بدونم از چه طریق میتونم برای مهاجرت به المان اقدام کنم
  ممنون

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام و عرض ادب، ویزای کاری و تحصیلی برای شما مناسب به نظر می رسد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. ﻣﻬﺴﺎ گفته:

  ﺳﻼﻡ
  ﻣﻦ ﻗﺼﺪ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ب اﻟﻤﺎﻥ ﺩاﺭﻡ ۳۰ ﺳﺎﻟﻤﻪ و ﻣﺠﺮﺩ ﻟﻴﺴﺎﻧﺲ ﺣﺴﺎﺑﺪاﺭﻱ ﺩاﺭﻡ ﺑﺎ ﺳﻪ ﺳﺎﻝ ﺳﺎﺑﻘﻪ ﺑﻴﻤﻪ …ﺗﺎﺯﻩ ﺗﺼﻤﻴﻢ ﻛﺮﻓﺘﻢ ك ﺑﺮﻡ اﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﻛﺎﻓﻲ ﻧﺪاﺭﻡ و ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻛﺪﻭﻡ ﺭاﻩ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﻫﻴﭻ اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ ﻧﺪاﺭﻡ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺯﻣﻴﻨﻪ ﻣﻴﺨﻮاﻡ ﺗﺎ ﺩﻭﺳﺎﻝ ﺁﻳﻨﺪﻩ ﻛﺎﺭاﻣﻮ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺑﺮﻡ ﻗﺼﺪ ﺗﺤﺼﻴﻞ ﻧﺪاﺭﻡ , ﻗﺪﺭﺕ ﺳﺮﻣﺎﻳﻪ ﻛﺬاﺭﻱ ﻣﺎﻟﻲ ﻫﻢ ﻧﺪاﺭﻡ …ﺩاﺭﻡ ﺑﻪ ﭘﻨﺎﻫﻨﺪﮔﻲ ﻓﻜﺮ ﻣﻴﻜﻨﻢ اﻣﺎ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ …ﺷﻤﺎ ﭼﻪ ﺭاﻫﻲ و ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ و اﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭﺳﺎﻝ ﭼﻪ ﻛﺎﺭاﻳﻲ و ﺑﺎﻳﺪ اﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻡ و ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺭاﻫﺶ ﭼﻴﻪ? ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻴﻢ ﻛﻨﻴﺪ ﻛﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﺑﺎﻳﺪ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، موسسه حقوقي ملك پور و موسسه مشاوره اي mie اتريش هيچگونه خدمات و مشاوره اي در زمينه ي پناهندگي انجام نميدهند، قطعا راه های مهاجرتی بهتری وجود دارد، در این مدت شما می توانید به تحصیل زبان پرداخته و سرمایه خود را افزایش دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. نازنین گفته:

  با سلام من وکیل پایه یک کانون وکلای خوزستان ام برای مهاجرت به کدوم کشور پیشنهاد شماست با توجه به شغل و. مدرکم چه راهی پیشنهاد میدید

  پاسخ
 44. م,م گفته:

  سلام میخواستم بدونم برای اینکه شما من را به آلمان ترانسفر کنید به هر طریقی که شما بلد هستید هزینه دستمزد شما و کللا برای من چقدر هزینه دارد و با چه روشی .
  با تشکر از شما

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام بسته به روشی که برای مهاجرت انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود، اما در ابتدا باید شرایط شما به طور کامل بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. اسماعیل زارع گفته:

  ‌‌سلام‌من‌سنم‌چهل‌سه‌سال‌است‌‌چند‌سال‌سابقه‌کار‌دارم‌دارای‌مدرک‌‌فنی‌حرفه‌ای‌هستم‌برق‌ص‌‌نعتی‌‌ودارای‌مدرک‌‌‌‌‌بینی‌المللی‌فنی‌‌‌حرفه‌‌ای‌هات‌‌لاین‌‌‌به‌معنی‌اصول‌کار‌بر‌روی‌شبکه‌هوایی‌‌به‌روش‌خط‌گرم‌‌یعنی‌برقدار‌‌فشار‌متوسط‌هستم‌وسابقه‌هم‌دارم‌می‌توانم‌در‌المان‌کار‌پیدا‌کنم‌باتشکر‌‌بعد‌برای‌ساکن‌شدن‌چغدر‌سر‌مایه‌میخواهد

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار می توانید برای کشورهای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند و . . . اقدام نمایید که برای این کشورها بجز آلمان باید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم آن را بدست آورید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. حسین ناصری گفته:

  سلام من ۱۷سالمه و بازیکن سابق تیم ملی فوتبال هستم بعد درحال گرفتن دیپلمم چجوری میتونم برم کشوری مثل المان ؟؟

  پاسخ
 47. مونا گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من ۳۵ سالمه رشته ارشد مشاوره توانبخشی ۱۲ سال سابقه کاری در بهزیستی دارم همسرم کارشناس عمران می باشد ۳۹ ساله ودارای ۱۵ سال سابقه کاری در پروژه های مختلف است ما دو فرزند ۷ ساله و۴ ساله داریم می خوام بدونم مهاجرت کاری برای ما وجود دارد یا باید از روشهای دیگر اقدام نمود .
  با تشکر از شما بزرگوار گرامی.

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید. شما دارای این شرط هستید اما باید تمام شرایط شما بررسی شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. رضا گفته:

  باسلام و تشکر
  بنده ۲۷ ساله هستم و پزشک عمومی
  خواستم بپرسم برای مهاجرت به آلمان اتریش یا دانمارک چه راهی رو پیشنهاد میدین و اگر برای ویزای کار اقدام کنم چه مقدار هزینه دارد و نیاز ب سرمایه اولیه حدودا چقدر است؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. سارا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم ۳۱ سالمونه من لیسانس مترجمی زبان و ۶ سال سابقه بیمه و همسرم دیپلم برق و ۵ سال سابقه بیمه داریم و درحال حاظر درحال یادگیری زبان المانی هستیم . با این شرایط امکان مهاجرت برای ما هست ؟
  سپاس از وقتی که میذارید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل اقدام نمایید که کشورهای بسیاری را نیز می توانید اقدام داشته باشید مانند کانادا ، هلند ، دانمارک و . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. مسعود گفته:

  سلام
  بنده دو فرزند پسر ۱۴ و ۱۵ ساله دارم.
  قصددارم برای ادامه تحصیل و فوتبالشون بفرستم یکی از کشورای اروپایی.
  اولا اقامت درکدوم یک از کشورها هزینه کمتری داره؟
  دوما مینیموم و ماکسیموم هزینه اقامت کشور ها رو بفرمایید.
  سوم اینکه چقدر باید داشته باشی که بتونی بی درد سر ساپورت کنی؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای تحصیل در کشورهای اروپایی باید قیم داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. کیارش گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  لیسانس حسابداری دارم با ۱۰ سال سابقه کار بیمه ای و متاهل با ۱ فرزند ۴ ساله و حدودا ۳۰۰ میلیون سرمایه دارم . آیا میتونم برای ویزای تحصیلی یا کاری از طریق موسسه شما اقدام کنم ؟ اگه میشه هزینه حق الزحمه موسسه شما چقدره و چه مدت زمانی طول میکشه ؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید همچنین این امکان را دارید که بتوانید برای بسیاری از کشورها اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. Lili گفته:

  با سلام بنده در حال حاضر درگیر مساله طلاقم هستم قصد دارم بعد از طلاق به آلمان مهاجرت کنم. دارای لیسانس مهندسی کشاورزی و همچنین نویسنده هستم که کتابی در حال چاپ دارم . چقدر سرمایه نیاز دارم و آیا برای خانمی با شرایط من که داره جدا میشه آلمان چه شرایطی داره؟؟؟ اصلا برای نویسندگی و کتاب در آلمان جایگاهی هست یا خیر؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. مسعود. ح گفته:

  سلام وقت بخیر. جناب ملک پور من ۲۸ سالمه، متاهل و داری یک فرزند ۵ ماهه. مهندسی تکنولوژی معماری دارم و ۴ سال فعالیت در دفاتر خدمات فنی و مهندسی بعنوان مسئول امور چاپ و ۳ سال بعنوان طراح در کانون تبلیغات شامل طراحی لوگو و کاتالوگ و…. مشغول هستم. ضمنا ۵ _ ۶ سال بیمه شرکت برق هم دارم. سرمایه ام حدود ۲۵۰ میلیون که ارزش خونه م هست. چطور میتونم اقدام کنم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و یا کار اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 54. سعید گفته:

  سلام من۲۱سالمه دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک هستم
  راستش خییلی دوست دارم داخل کشور آلمان تحصیل کنمو همونجاهم کار کنم
  خواستم بدونم شرایطش رو دارم?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا مدرک زبان آلمانی را اخذ نمایید تا بتوانید برای تحصیل در آلمان اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. مهرزاد گفته:

  باسلام
  ۳۳ ساله هستم مهندس الکترونیک ۱۵ سال سابقه کار مرتبط تعمییر و نگهداری تجهیزات بندری میخواستم بدونم میتونم اقدام کنم برای اقامت

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. احمد گفته:

  سلام
  ۳۰ سالمه و متاهل کارشناسی ارشد حسابداری دارم با ۷ سال سابقه بیمه ولی شغل اصلیم کار در امور ترانزیت کالا هست سرمایه بالای ۴۰۰ م دارم
  امکان گرفتن ویزای آلمان رو دارم و چقدر طول میشه ویزا بگیرم.
  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای جستجوی کار باید بتوانید مرتبط با رشته تحصیلی خود کار مورد نظر را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. sepid گفته:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز
  من ۳۰ ساله مدرک کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه پیام نور دارم میخواستم برای اقامت آلمان اقدام کنم زبان انگلیسیم متوسطه و قصد گذروندن دوره ی زبان آلمانی رو دارم ۴ سال هم سابقه کار غیرمرتبط دارم آیا با مدرک A2 و سرمایه ی ۱۰۰میلیونی شانس خوبی دارم؟
  در ضمن آیا داشتن سند یک واحد آپارتمان با ارزش ۲۰۰ میلیون تاثیری در روند اخذ ویزا و اقامت سریع دارد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید همچنین می توانید برای تحصیل نیز اقدام داشته باشید که البته بهتر است سرمایه خود را افزایش دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. ر.ش گفته:

  سلام من ۲۶سالمه و۱۵ساله درحرفه کناف وسقف های کاذب مشغول کارم ومدرک ازکناف ایران دارم ورزومه کاری ۱۵ساله ام دارم آیامیتونم باویزای کاربه همراه همسرم به آلمان سفرکنم حدود۱۵۰تا۲۰۰ملیونم سرمایه دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. مهدی گفته:

  سلام خسته نباشیدمن ۳۱ سالمه درحال تحصیل دررشته فقه وحقوق ویک ترم مونده تموم کنم ودارای ۲ فرزندپسرسن ۷ ساله ویکی ۱ساله نیم وهمسرم دارای مدرک لیسانس معارف سن۳۴ سال وزبان المانی وانگلیسی متوسط وسرمایه ۱۰۰ میلیون ومیخوام تابعیت کشورالمان بگیرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ اقامت و تابعیت روش های متفاوتی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. Mahdi zolghadr گفته:

  من داراي مدرك ديپلم داراي همسر بدون فرزند ٣٤ساله وداراي مدرك فني وحرفه اي برق ساختمان ودرب اتوماتيك ١٢سال سابقه كار پنج سال بيمه ميتوانم به المان مهاجرت كاري كنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 61. ساناز گفته:

  سلام.جناب ملکپور
  ۲۲ ساله هستم
  دارای مدرک لیسانس میکروبیولوژی.بایک سال سابقه کار آزمایشگاهی اما بدون بیمه.با آشنایی متوسط به زبان انگلیسی.با حداکثر سرمایه ۴۰میلیون.میخواستم بدونم از چه راهی میشه مهاجرت کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. مهدیه گفته:

  با سلام من ۱۸ سالمه دیپلم تجربی میخوام مدرک زبانمو تو یکسال بگیرم و ب فکر اینم ک برای دندون پزشکی برای ادامه تحصیل برم آلمان هستم و همسرم فوق لیسانس حسابداری و حداکثر سرمایمون ۵۰ ملیون تومنه میخواستم ببینم‌هم میتونیم برای ویزای کار و هم ویزای تحصیلی اقدام‌کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام همسرمحترمتان می توانند برای ویزای کار اقدام داشته باشند و شما نیز می توانید برای تحصیل اقدام نمایید اما باید در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. احمد گفته:

  باسلام و خسته نباشید خدمت جناب دکتر ملک پور.اینجانب ۳۰ ساله مجرد و دارای مدرک مهندسی برق قدرت هستم.دارای گواهینامه پایه یکم رانندگی میباشم آیا میشه از طریق گواهینامه رانندگی اقامت کاری آلمان رو گرفت.باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر ویزای کار را می توانید با توجه به مدرک تحصیلی خود اخذ نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. هادی گفته:

  باسلام وعرض ادب،بنده ۳۶ساله مجرد،فوق دیپلم برق،هشت سال سابقه فنی با بیمه دارم،وحداکثردارای مبلغ هشتادوپنج میلیون تومن،میخواستم بدونم چطوراقدام کنم بهتره،ادامه تحصیل یا درخواست اقامت کار؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.باتشکرفراوان

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید سپس بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. مهدی اقبالی گفته:

  سلام‌من کارشناس مهندسی کشتی سازی و مکانیک دریا از پلی تکنیک دارم و با ۱۱ سال سابقه کار ،۳۹ ساله ایا امکان مهاجرت دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. علی محمدسلطانی گفته:

  سلام
  من۳۲ سالسن دارم
  لیسانس حسابداری
  ۹سال سابقه بیمه دارم
  سرمایه ای حداکثر بالغ بر ۶۰میلیون تومان دارم. تا حدودی با انگلیسی آشنا هستم.اگر مهاجرت به آلمان قطعی باشد سریعا زبان آلمانی را یاد می گیرم
  لطفا راهنمایی بفرمایید چه روشی برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم وجود دارد.
  باسپاس–سلطانی

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و یا کار اقدام نمایید اما بهتر است در ابتدا سرمایه خود را افزایش دهید سپس بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. سارا گفته:

  باسلام من سارا ۳۱ ساله کارشناس بیهوشی با ۹ سال سابقه کار وبیمه هستم بدون مدرک زبان .زبان آلمانی در حال یادگیری و انگلیسی متوسط میخواست هزینع اقدام جهت مهاجرت کاری به آلمان رو بدونم سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید که در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. محمد رضا گفته:

  سلام.محمد رضا هستم.۳۷ ساله متاهل داری ۲ فرزند.۱۲ سال سابقه کار در نمایندگی یک شرکت آلمانی به اسم mtu را با سمت مکانیک دیزل ژنراتور، ریلی و دریایی را دارم، و دارای مدرک بین المللی certificate مکانیک و برق از کشور آلمان و دبی.آیا امکان کار برای اینجانب در شرکت مذکور وجود دارد

  پاسخ
 69. فاطمه گفته:

  سلام وقتتون بخیر،من۲۸ساله،مجرد و فوق لیسانس حسابداری هستم،سابقه کار و بیمه ندارم،از،چه طریقی میتونم مهاجرت کنم?

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید و سپس وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. روح الله تقدسی گفته:

  سلام من متاهل هستم زبان انگلیسیم در سطح خوبی هست دیپلم دارم متاهلم فرزند ندارم اتباع افغانستان هستم ساکن تهرانم. آیا راهی برای مهاجرت ازطریق شینگن یا دیگر طرق وجود داره؟ممنون میشم راهنمائی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. خلیل گفته:

  باسلام ۳۵ ساله هستم دارای همسر و یک فرزند ارشد حسابداری و ۱۰ سال سابقه کار به عنوان تکنسین مکانیک در شرکت نفت. آیا امکان اخذ ویزای کار و پیدا کردن کار وجود دارد؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط شما کاملا بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 72. Akram گفته:

  با سلام من ۳۳ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی هستم و همسرم ۳۸ساله و لیسانس نرم افزار دارند و دارای ۱۷ سال سابقه کار با عنوان رییس اداره فناوری اطلاعات یک شرکت بزرگ هستند و دارای یه فرزند ۶ ساله
  بهترین راه مهاجرت برای ما از چه طریقی است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلا می توانید برای ویزای کار اتریش و آلمان اقدام نمایید و از این طریق اقامت خود را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 73. مجید گفته:

  با سلام و احترام
  ۳۰ ساله هستم. فارغ التحصیل رشته شیمی. ۵ سال سابقه کار در هواشناسی را دارم. چگونه می توانم برای رفتن به آلمان یا اتریش اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام روش های متعددی وجود دارد مانند تحصیل و کار که می توانید اقدام نمایید اما بهتر است شرایط خود را با کارشناسان ما بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. Mahsa گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه و لیسانس نفت از دانشگاه دولتی دارم با معدل ۱۵ میخواستم ببینم دانشگاه های آلمان برای ارشد نفت میپذیرند؟ و اینکه احتمال اینکه بتونم از دانشگاه پذیرش بگیرم با این شرایط چقدر است؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما با توجه به وقت سفارت آلمان بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی ما بررسی نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. حسین گفته:

  سلام وقت به خیر
  من ۳۴سالمه متاهلم و یه پسر ۳ساله دارم
  مدرک تحصیلی ندارم
  راننده پایه یک هستم با۷ سال سابقه کار تو شرکت نفت
  دیپلم فنی حرفه ای سرد کننده های صنعتی هم دارم
  همسرم هم آرایشگر هست
  چجوری میتونیم مهاجرت به آلمان داشته باشیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 76. فروغ گفته:

  سلام من ۲۲ سالمه متاهل کارشناس مامایی تازه فارغ التحصیل شدم میخواستم بدونم چطور میتونم ب آلمان برم از چه طریقی از ویزای تحصیلی یا ویزای کار و اینکه همسرم ب عنوان همراه میتونه بیاد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید علاوه بر آن باید بتوانید در ابتدا خودتان وارد کشور شوید سپس همسر محترمتان به عنوان همراه ورود داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 77. سعید گفته:

  سلام من ۲۷ سالمه و همسرم ۲۰ سالشه. میخوایم به آلمان مهاجرت کنیم برای کار.اما نگران پیدا نکردن کار و به ناچار برگشتن هستیم.من تکنسین کامپیوتر بودم.جوش کاری صنعتی یا ارگون بلدم.کار ساختمانی انجام دادم و دستیار سر اشپز هستم.با وجود این شرایط میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید مانند تحصیل ، سن و . . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. الی گفته:

  سلام من ۱۸سالمه دیپلم ریاضی فیزیک دارم با معدل ۱۹به بالا میخواستم ببینم از چه طریقی باید اقدام کنم که تو وقت و هزینم صرفه جویی بشه لطفا راهنماییم کنین حداقل هزینه لازم برا رفتن به کشور المان چقده ؟برا همهاجرت همین یوروی ۱۳۰۰۰تومنی رو باید تهیه کرد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن وقت سفارت می توانید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 79. زهره گفته:

  سلام و خسته نباشید … جهت تحصیل در کشور اتریش علاوه بر داشتن مدرک دیپلم ایا پیش دانشگاهی هم لازمه یا فقط مدرک زبان المانی و دیپلم یعنی سومم دبیرستان کافیه؟؟؟؟ چون من الان در کشوری تحصیل میکنم که مورد تایید وزارت نیست……و میخوام انتقالی بگیرم برم کشور مورد تایید ولی نمیدونم امکان انتقالی وجود داره یانه؟؟؟چون من بلافاصله بعد از اینکه دیپلم گرفتم از ایران رفتم …… و امسال تازه وارد دانشگاه شدم ….از شهریور ماه هم کلاسام شروع میشه… لطفا راهنمایی کنید …ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله باید دارای دیپلم ۱۲ ساله باشید اما باید شرایط شما به طور کامل بررسی گردد سپس اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 80. سهيل گفته:

  با سلام خدمت دكتر ملك پور و خسته نباشيد به شما و تيم خوبتون

  من سهيل ٢٧ سال سن دارم و متأهل هستم و شغلم دكوراسيون داخلى هست و ١٠ سال سابقه كار دارم، ٦ سال بطور حرفه اى انجام كار دارم، و همسر ٢٠ سال دارد و براى كنكور ميخواند رشته رياضى ، سؤالى كه از جنابعالى دارم اين است كه قصد مهاجرت به كشور آلمان يا اتريش را داريم، ميخواستم بدانم چگونه مهاجرت قانونى كنيم،

  ممنون از شما

  پاسخ
 81. سعید پورشبانان گفته:

  درود .بنده پورشبانان هستم کارشناس برق متاهل بایک فرزند دارای ۱۰ سال سابقه بیمه در اداره برق اصفهان.از جنابعالی سوال دارم آیا شرایط مهاجرت به کشور آلمان را دارم در ضمن۳۶ سال دارم.باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 82. المیرا گفته:

  سلام. خسته نباشید. من مدرک تحصیلیم دیپلم هست و به طور حرفه ای کار تدوین با نرم افزار ادیوس انجام میدم. دوتا برنامه تلویزیونی دستیار تدوین بودم و مابقی کارام مربوط به کار کلیپ و کار آتلیه ای بوده. متاهل هستم و پسرم ۱۰ ماهشه. من و همسرم هم قصد مهاجرت داریم اما نمیدونیم از چه طریقی باید اقدام کنیم. ممنون میشم راهنماییمون کنین. همسرم مدرک کاردانی کامپیوار داره و در شرکت ایران خودرو مشغول کاره. از طریق ویزای کار یا جستجوی کار امکان اقدام داریم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 83. mehrdad گفته:

  درود برجناب دکتر و همکاران عزیزتون،خدا قوت،بنده ۳۰ سال سن دارم،مجرد،لیسانس نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد،در حال حاضر در مرحله دفاع از پایان نامه ارشد مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه ی ها ی کامپیوتری از دانشگاه آزاد ،۵ سال سابقه کاربیمه ای(بدون بیمه هم تقریبا ۵ سال دارم)و در پروژه های گازی در عسلویه و سکوهای نفتی مرتبط با رشته ام شاغل بوده و هستم،دارای مدارک تخصصی مربوط به شبکه ،در حال حاضر دارم کلاس های آمادگی آزمون آیلتس رو پشت سر میذارم(امیدوارم تا پایان شهریوربتونم آیلتس رو بگیرم) و تا حدودی با زبان آلمانی از طریق خودخوانی آشنا هستم، با توجه به ماهیت کارهای پروژه ای و وضعیت بد کاری و اقتصادی کشور قصد گرفتن ویزای جست و جوی کار در آلمان را دارم و سوال بنده این است که با شرایط فوق امکان اقدام جهت اخذ ویزای مذکور از طریق دفتر شما میسر هست و با توجه به زمان بر بودن پروسه اخذ ویزا الان اقدام و تا آن زمان تمامی مدارکی که در حال گرفتن آنها هستم را تقدیم کنم،سپاس از محبت شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید اما با توجه به طولانی بودن پروسه سفارت بهتر است با کارشناسان حقوقی شرایط خود را بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 84. ایمانه گفته:

  باسلام من ۳۱ ساله و کارشناس بیهوشی با نه سال سابقه کار وبیمه در بیمارستان میباشم .برای کار میخواستم اقدام کنم ضمن اینکه همسر و یک فرزند سه ساله دارم زبان آلمانی رو تازه شروع به یادگیری کردم ودرحد صفر فعلا هستم اگه امکانش هست لطفا راهنمایی کنید که آیا با مدرکی که دارم امکان کار هست؟ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید در ابتدا مدارک خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید وارد بازار کار شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 85. مهشید گفته:

  سلام.
  مهشید هستم ۳۱ سالمه و داری یک فرزند که از همسرم جدا شدم. ۱۰ سال سابقه کار دارم با بیمه و لیسانس کامپیوتر و مشغول یاد گیری زبان المانی هستم. و تعداد زیادی از فامیل های ما اقامت دارن در المان مثل عمو و پسر عمه و دختر عمه و پسرعمو و تعداد زیادی که همه اقامت دایم دارن . و برای همین مهاحرت به این کشور را انتخاب کردم . میشه راهنمایی بفرمایید من از چه طریقی میتونم اقدام کنم برای نهاجرت به المان. هزینه ها رو اعلام بفرمایید و بهترین راه اقدام به المان.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام داشته باشید که پس از آن بتوانید به اقامت و سپس تابعیت دست یابید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. محمدی گفته:

  با سلام .جناب دکتر .من ۳۵سالمه با مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد وسابقه یازده سال کارمند بانک که پنج سالش رییس شعبه هستم ایا امکان مهاجرت به آلمان رو دارم یاخیر .و شرایط مربوطه ..باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله می توانید اقدام نمایید اما باید شرایط شما توسط کارشناسان حقوقی بررسی گردد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 87. معصومه گفته:

  سلام خدمت اقای ملک پور معصومه محمدی هستم دارای چهار فرزند وهمسر مریض به نظرشما راه هس که ما به المان مهاجرت کنیم داره فرزندانم از دستم می ره قادر به زندگی اینجا نیستیم

  پاسخ
 88. melodi گفته:

  سلام و خسته نباشید ممنون میشم که راهنماییم کنید من فارغ تحصیل رشته ی برق الکترونیک دانشگاه آزاد هستم که معدل و نمره های زیاد خوبی هم ندارم.ولی مدارک فنی حرفه ای نقشه کشی و کنترل پروژه رو دارم میخواستم بدونم امکان مهاجرت برای من وجود داره با توجه ب اینکه ۲۵سال سن دارم از چه روشی اقدام کنم و تقریبا هزینش چقد میشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید اما باید بتوانید سابقه کار مرتبط نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 89. وحید گفته:

  با عرض سلام خسته نباشید
  جناب ملک پور بنده اتش نشان با ۱۰ سال سابقه کار هستم ودارای ۱ فرزند میخواستم برای مهاجرت به المان یا اطریش از چه طریقی و با چه مبلغی میتوان اقدام نمود.باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 90. کیوان شیاری گفته:

  سلام راهنمایی میخواستم ازتون بابت مهاجرت به المان از طریق پیوست به همسر
  شرایط کلی و هزینه ای که از این طریق باید کرد و میخواستم اطلاعات بدونم از شما.
  لطفا راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
 91. شقایق گفته:

  سلام روزتون بخیر
  چندتا سوال دارم اگه پاسخ بدین ممنون میشم
  من ۲۶ سالمه مدیریت بازرگانی خوندم اما وسطش انصراف دادم الان دوره های فنی و حرفه ایی طراحی لباسو میگذرونم و قصد دارم خارح از ایران تحصیل کنم و در کنارش کار تا چند ماه دیگه مدرک زبانم هم میگیرم همسرم ۲۷ سالشه مهندسی برق قدرت خونده ؛برق کاری هم به صورت حرفه ایی بلده وسابقه کارم داره
  با شرایط ما امکان مهاجرت هست؟
  امکان تحصیل برای من و کار در کنارش هست؟
  و اینکه در صورت اقدام چقد زمان میبره ؟و کدوم کشور مناسب تره برای ما؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی شما می توانید از طریق تحصیل خود و همسر محترمتان هم از طریق ویزای کار اقدام داشته باشند که برای کشورهای متعددی می توانید اقدام نمایید مانند هلند ، دانمارک ، آلمان ، اتریش و…. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 92. شیما گفته:

  با عرض سلام و ادب خدمت جناب دکتر ملک پور
  در ابتدا لازم میدانم از اینکه همچون خانواده ی خود و دلسوزانه پاسخگوی سوالات ما هستید و همچنین از سخنان برگرفته از ایمان و معرفت درونی شما نهایت سپاس و قدردانی را داشته باشم و از خداوند منان آرزوی توفیق روزافزون و سلامتی را برای شما و خانواده ی محترمتان خواستارم.
  من به همراه همسر و دو فرزند پسر ۶ ماهه و ۶ ساله ام می خواهیم برای اقامت کاری به اروپا سفر کنیم چون سن همسرم ۳۸ سال است و خودم ۳۱ ساله هستم و متوجه شدم برای کار در آمریکا و کانادا و استرالیا زیر ۳۵ سال و سابقه ی بیمه لازم می باشد که ما نداریم بنابراین اروپا را انتخاب نمودیم. همسرم دارای فوق دیپلم خودرو و لیسانس مکانیک سیالات در سال ۸۶ می باشد و در سال ۹۳ کاردانی به کارشناسی تکنولوژی نقشه برداری را گرفت و اکنون در حال گرفتن ارشد عمران-ژئودزی (نقشه برداری) می باشد (در حال انجام پایان نامه است) و دارای سابقه ی کاری بیش از ۱۰ سال در نقشه برداری است. تمامی مدارک از دانشگاه آزاد تهران جنوب اخذ شده است. اینجانب نیز دارای لیسانس آی تی به صورت مجازی علم و صنعت و در حال خواندن فوق لیسانس عمران-سنجش از دور (پایان نامه) می باشم. هر دو معدلمان در فوق بالای ۱۷ است. اینجانب ۱ سال تدریس و ۱ سال کار در زمینه ی کامپیوتر دارم و بدلیل بدنیا آمدن فرزندانم دیگر سر کار نرفتم. به نظرم برای همسرم اقدام کنیم بهتر باشد. در حال حاضر زبان انگلیسی را در حد متوسط رو به پایین بلدیم و در هر کشوری که لازم باشد برویم زبان آنجا را انشاالله یاد خواهیم گرفت. آیا شرایط لازم را دارا می باشیم؟
  در صورت واجد شرایط بودن چند سوال داشتم و پیشاپیش بابت پاسخگویی شما متشکرم
  ۱- بهترین کشور از لحاظ کار برای رشته ی نقشه برداری کدام کشور است؟
  ۲- آیا برای پسرم که باید دبستان برود مدرسه ی ایرانی زبان وجود دارد یا ایشان هم باید زبان یاد بگیرند؟
  ممنون بابت وقتی که گذاشتید و خدا نگهدارتان باشد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش اقدام نمایید و با اخذ ویزای جستجوی کار می توانید کار مورد نظر خود را بدست آورید و سپس بتوانید به اقامت و تابعیت نیز دست یابید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام نمایید و وارد بازار کار شوید تا بتوانید به اقامت و تابعیت دست یابید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 93. حمیدرضا گفته:

  سلام جناب افای ملکپور .در خصوص جستجوی کار راهنمایی میخواستم . عرض کنم اینجانب فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک با ۱۸ سال سابقه کار که در حال حاضر دارای ویزای جستجوی کار میباشم . همچنین مدارک و ریز نمرات توسط ZABدر المان تایید شده است .همچنین به زبان انگلیسی مسلط میباشم . ایا امکان پیدا کردن کار برای اینجاب وجود دارد و چگونه . ممنونم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان کاریابی را دارید که بهتر است برای کاریابی با دفتر mie اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانید اطلاعات کاملی را دریافت کنید .

   پاسخ
 94. محمد گفته:

  سلام
  جناب ملک پور برای گرفتن ویزای دوره زبان در کشور آلمان چه اقداماتی باید انجام بدهم. البته بعد از دوره زبان می خواهم ادامه تحصیل در کشور آلمان بدهم. لطفا هزینه های ویزای دوره زبان را ذکر کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در حال حاضر اخذ ویزا برای گذراندن دوره زبان به سادگی امکان پذیر نخواهد بود اما می توانید دوره زبان آلمانی را در کشور مجارستان بگذرانید و سپس برای آلمان اقدام نمایید برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »