هزینه مهاجرت به استرالیا

روش های مهاجرت به استرالیا

 • مزایای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم این کشور
 • شهروندی استرالیا و تابعیت دوگانه
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تولد
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
 • هزینه مهاجرت به استرالیا
 • سخن پایانی در مورد مهاجرت به استرالیا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

مهاجرت به استرالیا

استرالیا جزو کشور های در حال توسعه می باشد و یکی از سالم ترین کشورهای جهان می باشد. استانداردهای بالای زندگی ، سبک زندگی متعادل اکثر مردم ، اقتصاد قوی و چشم انداز علمی مثبت استرالیا را به یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرت تبدیل کرده است. برای مهاجرت به استرالیا شما به اجازه اقامت نیاز دارید و باید از هزینه مهاجرت به استرالیا آگاهی داشته باشید. برای کار ، تحصیل و زندگی باید اقامت دائم (PR) استرالیا را کسب کنید. اگر شما هم متقاضی مهاجرت به استرالیا هستید با ما همراه باشید تا ۶ راه معمول مهاجرت به استرالیا را بررسی کرده و در مورد جواب آن نکات مهمی را بیان کنیم. مدت اقامت دائم این کشور ۵ سال می باشد.

مزایای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم این کشور

 • استفاده از امکانات زندگی در این کشور و مسافرت آزاد
 • استفاده از وام های تحصیلی و تحصیل در استرالیا
 • اجازه کار ( بجز نیروهای نظامی و خدمات عمومی)
 • استفاده از خدمات تامین اجتماعی و بیمه سلامت
 • امکان استفاده فرزندان از تسهیلات آموزشی و سلامت
 • امکان اقدام برای ویزای نیوزیلند
 • امکان استفاده از خدمات کنسولگری ها در خارج از استرالیا

تابعیت دوگانه در استرالیا و شرایط از دست دادن تابعیت

قانون شهروندی استرالیا در ۱۹۴۸ تصویب شده است. از ۱۹۴۸ قوانین شهروندی تغییرات فراوانی داشته اند اما مهمترین فاکتورها کماکان زمان تولد متفاضی و وضعیت اقامت والدین او می باشد.

اقامت استرالیا و شهروندی آن از طریق خوگیری تحت شرایط زیر اهدا می شود:

·         متقاضی نباید در خارج از کشور باشد.

·         شخص بیشتر از ۱۸ سال باشد.

·         شخصیت مناسب

·         دانش زبان انگلیسی

·         گذراندن ۲ سال از ۵ سال اخیر در استرالیا

تابعیت دوگانه : قانون جدید علاقه چندانی به تابعیت چندگانه ندارد اما آن را به رسمیت می شناسد.

از دست دادن تابعیت: شهروندی استرالیا را می توان با ترک تابعیت ، اخذ تابعیت کشور دیگر و فریبکاری در ارائه مدارک از دست داد.

مهاجرت به استرالیا از طریق تولد

 • مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از طریق تولد با توجه به شرایط زیر انجام پذیر است.

  ·         شخص متولد شده قبل از ۲۵ ژانویه ۱۹۴۹ بنابر اصل خاک به صورت اتوماتیک تابعیت استرالیا را کسب می کند.

  ·         شخص متولد شده در استرالیا بین ۲۶ ژانویه ۱۹۴۹ تا ۱۹ آگوست ۱۹۸۶ به صورت اتوماتیک تابعیت استرالیا را کسب می کند.

  ·         از ۲۰ آگوست ۱۹۸۶ که قانون خاک لغو شد  و به خون تغییر پیدا کرده شخص متولد شده در استرالیا برای اینکه بتواند تابعیت استرالیا را به دست بیاورد باید یکی از والدین او در هنگام تولد تابعیت استرالیا را داشته باشند.

  ·         شخص متولد شده در استرالیا و کسی که در استرالیا زندگی می کند به صورت اتوماتیک بعد از ۱۰ سال تابعیت این کشور را اخذ می کند.

  ·         شخصی که در استرالیا متولد شده و والدین او نامشخص هستند و یا دارای تابعیت خاصی نیستند تحت شرایط خاص می تواند تابعیت استرالیا را کسب کند.

  ·         شخصی که در زمان ثبت درخواست زیر ۱۸ سال باشد و در خارج از استرالیا متولد شده باشد اگر یکی از والدین او شهروندی استرالیا را داشته باشد می توانید برای اخذ تابعیت استرالیا اقدام کند.

  ·         والدینی که تابعیت استرالیا را از طریق خون کسب کرده اند و متقاضی اخذ تابعیت استرالیا برای فرزند خود هستند باید حداقل دو سال را در استرالیا سکونت داشته باشند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ اقامت و تابعیت استرالیا از طریق تولد فرزند

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج دو نوع ویزای ازدواج و نامزدی در نظر گرفته شده است. ویزای ازدواج معمولا بعد از ازدواج صادر شده و ویزای نامزدی قبل از آن می باشد و برای ورود همسر به استرالیا استفاده می شود. شخص متقاضی ویزای ازدواج در استرالیا باید تعهد دهد که تا دو سال می تواند هزینه های همسر خود را پوشش دهد. همچنین برای اثبات ازدواج باید مدارک دال بر زندگی مشترک در ۱۲ ماه گذشته ارائه شود. سایت مهاجرتی استرالیا تمام هزینه مهاجرت به استرالیا از طرق مختلف دسته بندی کرده و منتشر کرده است و با مراجعه به آن به صورت کامل می توانید از هزینه مهاجرت به استرالیا اطلاع یابید.

ویزای ازدواج استرالیا برای ۹ ماه اعتبار دارد و بعد از ورود به استرالیا باید ازدواج را ثبت کرد.

شرایط اخذ ویزای ازدواج استرالیا

· عدم سوء پیشینه

· معاینه پزشکی و تست سلامت

· امتحان زبان برای ویزای ازدواج

· ترجمعه مدارک ازدواج

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

ازدواج در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار شما باید در یک سیستم امتیازبندی وارد شده و در صورت به حداقل رسیدن امتیاز برای کار در استرالیا اقدام کنید. اگر امتیاز شما به حداقل موردنیاز برسد در یک استخر قرار می گیرید و دوباره از طریق امتیاز جدید بهترین افراد برای کار در استرالیا انتخاب می شوند.

سیستم امتیازبندی استرالیا براساس سابقه کار ، سن و مدرک زبان و مدرک تحصیلی می باشد و باید شما حداقل ۶۰ امتیاز کسب کنید. برای ویزای کار استرالیا از سه ویزای ۱۸۹ ، ۱۹۰ و ۴۸۹ استفاده می شود. شما می توانید برای کاریابی در استرالیا از طریق سایت ها کاریابی اقدام کنید. همچنین اگر شما از استرالیا پیشنهاد کاری داشته ( JOB Offer ) شرایط شما به مراتب بهتر از قبل می شود.

نکته مهمی که در مورد کار در استرالیا قابل ذکر است این مطلب است که اگر شغل شما جز مشاغل موردنیاز استرالیا باشد امتیاز آن متقاوت است. شما می توانید برای تمام مراحل حقوقی مهاجرت به استرالیا از طریق کار از مشاوران موسسه ملک پور کمک بگیرید. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار در انتهای این مقاله برای شما بیان شده است.

مقالات مرتبط و فایل های صوتی و تصویری با کار در استرالیا

کار در استرالیا
لیست مشاغل موردنیاز استرالیا ۲۰۱۸

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا به توجه به تفاوت کمتر دلار این کشور نسبت به دیگر ارزهای معتبر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. در تمامی کشورها اگر شما طرح تجاری مناسبی داشته باشید و توانایی لازم برای دفاع از آن را داشته باشید می توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید، در استرالیا نیز شرایط به همین گونه است.

از راه های سرمایه گذاری در استرالیا به موارد زیر می توان اشاره کرد.

 • کارآفرینی ، ویزای ۴ ساله و سن متقاضی کمتر از ۵۵ سال، حداقل سرمایه ۸۰۰ هزار دلار، گردش مالی ۵۰۰ هزار دلاری در ۲ سال از ۴ سال
 • سرمایه گذاری بالا، ۴ ساله ، مبلغ ۵ میلیون دلار ، بدون گردش حساب
 • ثبت شرکت ، ۴ ساله
 • سرمایه گذاری در بانک ، با سرمایه ۱٫۲ میلیون دلار و سپرده ۷۵۰ هزار دلاری در بانک های استرالیا ، ۴ ساله و قابل بازگشت

برای سرمایه گذاری در استرالیا می توان از ویزاهای ۱۳۲ و ۱۸۸ این کشور استفاده کرد. برای اطلاع از هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می توانید مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشور های انگلیسی زبان

سرمایه گذاری در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
اقامت استرالیا از طریق خرید ملک
شرایط سرمایه گذاری و تابعیت استرالیا از این طریق

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

تحصیل در استرالیا نیز یکی از طرق مهاجرت به استرالیا می باشد که شرایط خاص مربوط به خود را دارد. تحصیل در استرالیا در تمامی مقاطع امکان پذیر است. شما می توانید برای دوره هی تحصیلی، دوره های کارآموزی و دوره های زبان این کشور اقدام کنید.

مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی استرالیا با توجه مدت زمان دوره تحصیلی متفاوت است و از ۶ ماه شروع می شود. در نظر داشته باشید که این ویزاها قابل تمدید هستند و زمان تمدید برای هر کدام متفاوت است. شما می توانید برای اطلاع از شرایط تحصیل در استرالیا مقالاتی که در ادامه در اختیار شما قرار می گیرد را مطالعه بفرمایید.

شما برای تحصیل در استرالیا به مدرک زبان نیاز دارید و با توجه به اینکه زبان رسمی این کشور انگلیسی می باشد، مدرک آیلتس یکی از معتبرترین مدارک قابل قبول در استرالیا است.

همچنین دانشجو اجازه کار ضمن تحصیل را دارد و دانشجو ۴۰ ساعت در دو هفته اجازه کار دارد. همچنین در تعطیلات این زمان کار تمام وقت است. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل و زندگی دانشجویی در استرالیا به صورت کامل در مقاله ای با همین عنوان ذکر شده است.

تحصیل در دانشگاه ملبورن استرالیا
تحصیل در استرالیا
دانشگاه های رایگان استرالیا
تحصیل رایگان در استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مقاله مرتبط

پناهندگی در استرالیا

همانطور که در مقالات متعدد بیان شده است پناهنده کسی است که حقوق طبیعی و اجتماعی او در کشورش رعایت نمی شود و مجبور است که برای حفظ جان خود به کشور دیگه پناه ببرد.

برای پناهندگی در استرالیا از ویزاهای پناهندگی ، بشردوستانه، نجات اضطراری و زبان در خطر استفاده می شود که به ترتیب ویزاهای ۲۰۰، ۲۰۱ ، ۲۰۳ و ۲۰۴ هستند. برای پناهندگی در خاک استرالیا نیز از سه ویزای حفاظت (۸۶۶) ، حفاظت موقت ( ۷۸۵ ) و پناهنگاه امن ( ۷۹۰ ) استفاده می شود.

به طور کلی راه پناهندگی با توجه به سختی های که دارد و مشکلات بسیار زیادی که در کمپ ها برای مهاجران پیش آمده است توصیه نمی شود. موسسه ملک پور مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی را به هیچ وجه پیشنهاد نمی کند و مشاوره ای در مورد آن ندارد. در نظر داشته باشید که مقالات ارائه شده بر روی وب سایت های ملک پور صرفا جهت آگاهی از خطرهای این راه است.

مقاله مرتبط

شرایط پناهندگی در استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت و در نهایت اخذ اقامت استرالیا یکی از موضوعات این مقاله می باشد که سعی داریم به تمام نکات آن در این مقاله بپردازیم . اکثر مردم در تلاش هستند که درباره هزینه مهاجرت به استرالیا اطلاعاتی داشته باشند .

 • هزینه مهاجرت به استرالیا چقدر می باشد ؟
 • هزینه های اجاره ملک در استرالیا برای مهاجرت چقدر می باشد ؟
 • هزینه های زندگی در استرالیا چقدر می باشد ؟

سوالات مربوط به هزینه مهاجرت به استرالیا از جمله سوالاتی هستند که هر متقاضی مهاجرت به استرالیا باید از آن اطلاع داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE  اتریش شما را درباره ی تمامی هزینه مهاجرت به استرالیا آگاه می کنند . همچنین با مطالعه این مقاله درباره هزینه مهاجرت استرالیا و همچنین هزینه تحصیل در استرالیا و همچنین مهاجرت تحصیلی به استرالیا و یا شرایط تحصیل در استرالیا و یا شرایط کار در استرالیا و یا هزینه های سرمایه گذاری در استرالیا و یا هزینه ازدواج در استرالیا تمامی نکات و هزینه ها در اختیار شما قرار گرفته است .

استرالیا کشوری در نیم کره جنوبی زمین می باشد که از طبیعت بکری برخوردار می باشد . کشور استرالیا از سمت شمال به دریا و از سمت جنوب به اقیانوس ختم می شود . کشور استرالیا حدود ۲۰ میلیون جمعیت دارد که از ۴ نفر ۱ نفر متولد غیر استرالیایی می باشد که از این رو میتوان فهمید که این کشور جزء کشور های مهاجر پذیر می باشد.

هزینه مهاجرت استرالیا میتواند بسیار متفاوت باشد و عوامل متعددی در نظر گرفته شود . همیشه شرایط و عوامل فردی است که میتوان در هزینه های کلی نقش داشته باشد به طور مثال شخصی به تنهایی مهاجرت کند هزینه اش با مهاجرت خانواده بسیار متغیر می باشد .

هزینه مهاجرت به استرالیا و هزینه ویزا بسیار متفاوت می باشد و بستگی به نوع ویزا دارد . هزینه های ویزا میتواند از ۲۰۰ دلار استرالیا تا ۷۰٫۰۰۰ دلار استرالیا باشد .

در اکثر موارد هزینه کل ویزا برای یک خانواده از ۷۰۰۰ دلار استرالیا تا ۱۲٫۰۰۰ دلار استرالیا می باشد.

مقاله مرتبط

هزینه های زندگی در استرالیا

مقاله مرتبط

هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا
سخن پایانی در مورد مهاجرت به استرالیا

راه های مهاجرت به استرالیا در این نوشتار برای شما بیان شد. اگر شما هم متقاضی مهاجرت به استرالیا هستید مقالات مرتبطی که برای شما بیان شد را به صورت کامل مطالعه کنید، همچینن ویدیو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت برای شما بسیار مناسب است. مشاوران ما اماده ارائه مشاوره به شما در تمام زمینه های مهاجرت به استرالیا می باشند. همچنین شما می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را در مورد مهاجرت به استرالیا و هزینه مهاجرت به استرالیا در بخش دیدگاه های همین مقاله یا بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید. امیدوار است که مقاله روش های مهاجرت به استرالیا مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

158 پاسخ
 1. جاوید عبدواللهی گفته:

  با سلام خدمت شما
  من الان مشغول به کار هستم و در یک دانشگاه علمی کاربردی هم مشغول تحصیل
  ۱- سابقه ی بیمه ام به هیچ عنوان در زمان تحصیل حساب نمیشه ؟؟؟
  ۲- من با مدرک فوق دیپلم سابقه ی کاری ۶ ساله دارم – در صورتی که ثابت کنم که دقیقا همین رشته ای که الان دارم لیسانس میگیرم مرتبط با کار قبل از لیسانسمه سابقه ی بیمه ام حساب میشه یا خیر
  ۳- بین کاردانی و کارشناسی حدود ۸ سال فاصله است . این برای من مشکل ایجاد میکنه ؟ ضمنا من مدارک فنی حرفه ای هم به مدت ۴۸۰ ساعت دارم
  و ویزایی هم که براش میخوام اقدام کنم ویزای ۱۸۹ هست و رشته metal machinist کاملا هم مسلط به این کار هستم و سابقه ی کاریم هم کاملا در همین زمینه هست
  الان هم تا یک سال دیگه مدرک لیسانسمو میگیرم و مدرک زبانم هم اوکی میکنم و مجرد هستم با سن ۲۹
  ممنون میشم سوالای من رو جواب بدید و اینکه کلا شرایط من چطوریه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در نظر داشته باشید چنانچه شما قصد ارائه مدرک لیسانس و استفاده از امتیازات این مدرک رو دارید پس سابقه کار برای شما از زمان فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس محاسبه می شود. در اقامت کاری گپ تحصیلی اهمیتی ندارد . چنانچه حد اقل ۳ تا ۴ سال سابقه کار همراه با بیمه ارائه دهید و مدرک آیلتس با نمره بالا داشته باشید می توانید برای ویزای کار استرالیا اقدام کنید و توجه داشته باشید در زمان اقدام رشته شما می بایست از مشاغل مورد نیاز در استرالیا باشد .

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست گرامی شما می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۶:۳۰ بعد از ظهر جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۴۹۰۷۶ و ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰ تماس بگیرید

   پاسخ
 2. الهه گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من ۳۳سال دارم و ۴سال سابقه بیمه دارم.کارشناس ارشد کتابداری دارم. خواهرو برادرم در استرالیا زندگی میکنن.و خودم هم تمایل به اخذ اقامت دارم. اگه ایلتس بگیرم میتونم برم
  ؟ و اینکه نمره ۶ قبول هست یا حتما باید بالای ۷ باشه؟ برای چه ویزایی اقدام کنم راحتتره؟ تحصیل؟کار؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در نظر داشته باشید که شغل شما می بایست از مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا در دوره ای که قصد اقدام دارید باشد . بهتر هست که آیلتس رو ۷ به بالا داشته باشید .برای تحصیل هم گپ تحصیلی مهم هست چه سالی فارغ التحصیل شدید؟

   پاسخ
  • الهه گفته:

   برای کارشناسی سال ۸۹ فارغ التحصیل شدم. و برای ارشد ۹۴٫ گپ تحصیلی چی هست؟
   شغلم کارمند اداری در یک شرکت نیمه خصوص هستش. و ارتباطی با رشته تحصیلیم نداره متاسفانه.

   Rating: ۴
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    گپ تحصیلی فاصله ایجاد شده میان آخرین مدرک تحصیلی و سالی که شما قصد ادامه تحصیل دارید هستش .در هر صورت شغل شما می بایست از مشاغل مورد نیاز باشه و سابقه کاریتون همراه بابیمه

    پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای این منظور می بایست فرزند شما پذیرش تحصیلی اخذ نماید. دائی ایشون اقامت استرالیا رو از چه طریقی دارند ؟

   پاسخ
 3. رامین سلیمانی گفته:

  سلام من از طریق ویزای سرمایه گذاری اقدام کردم و فرم اولیه EOI و نامینیشن ایالتی را تکمیل و فرستادم. مایلم در صورت نیاز از مشاوره دفتر شما بهره مند شوم. آیا امکان برخورداری از این مشاوره وجود دارد. سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. محمود گفته:

  سلام من می خوام برای دریافت اسپانسر کاری در شهر داروین اقدام کنم. چون اونجا احتیاج به مدرک زبان نداره و ویزای آن ۴ ساله هست و بعد از آن می شه تبدیل به اقامت کرد. شما در این زمینه می تونید کمک کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 5. نغمه گفته:

  با سلام من ۳۱ سالمه متاهل مدرک کارشناسی ارشد پرستاری سه سال سابقه کار در بخش مراقبت ویژه و تدریس پرستاری دارم. همسرم نیز کارشناسی ارشد پرستاری داره ۳۵سالشه و ۷سال سابقه کار بعنوان سرپرست کلینیک. پرستاری آی سی یو و تدریس پرستاری داره. یه کودک ۲ساله هم داریم. مدرک زبان هم هنوز نگرفتیم. آیا شرایط اقدام برای مهاجرت رو داریم؟ از چه طریقی اقدام کنیم مطمئنتر و سریعتره برای اقامت دائم؟ کدوم کشور بهتره استرالیا؟ کانادا؟ آلمان؟و…نمره زبان چند قابل قبوله و چه مدرکی آیلتس یا تافل؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط کار برای رشته پرستاری خیلی خوب هست. در ابتدا باید تایید مدارکتون انجام بشه ، مدرک زبان با نمره ۷ خیلی کمکتون میکنه، از طریق کاری بهترین روش هست. هم آیلست و هم تافل رو میشه استفاده کرد. انگلستان ، کانادا و استرالیا رو میشه اقدام کرد. برای آلمان هم نیاز به مدرک زبان دارین

   پاسخ
 6. مینا گفته:

  خیلی ممنونم از توضیحاتتون . دیروز با توجه به صحبت های خونواده بین کشورهای انگلستان آلمان سوئد اتریش و سوئد میخواییم انتخاب کنیم .
  تو کدوم این کشورها زودتر و آسون تر میتونم به پزشکی برسم ؟
  در ضمن سریع ترین راه مهاجرت قانونی به این کشورها چیه ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، راه تحصیل معمولا راه سریع و مطمئنی هست. اگر قصد اقامت سریع تر رو دارین انگلستان گزینه مناسبی هست. مدرک زبان داشته باشید کاراتون سریع تر انجام میشه

   پاسخ
 7. مینا گفته:

  با سلام . خونواده ای پنج نفره هستیم . پدر و مادرم فرهنگی هستن . برادرم لیسانس مهندسی عمران داره و خواهرم دانش اموزه .چطور میتونیم به استرالیا مهاجرت کنیم ؟ به شرطی که خودم بتونم اونجا پزشکی بخونم . یا شما چه کشورهایی رو به ما پیشنهاد می دید ؟ و اینکه مدت زمان اخذ اقامت چقدر طول میکشه ؟ و هزینه چقدر میشه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای پزشکی کشورهای مختلفی میشه اقدام کرد. برای هر کشور شما باید یک دوره پیش پزشکی بخونید و ازمون ورودی بدین استرالیا هم میشه اقدام کرد. اگر کل خانواده قصد مهاجرت دارند باید از روش های سرمایه گذاری استفاده بشه. وابسته به روش اقدامی شما هزینه ها و مدت زمان متفاوت هست.

   پاسخ
 8. حامد فخری گفته:

  سلام ، کارشناسی ارشد مکانیک دارم از دانشگاه دولتی بیش از ۱۶ ترم هست که در دانشگاه های مختلف تدریس میکنم سابقه صنعت هم تقریبا ۴ سال دارم ، ۳۲ سال سن دارم و متاهلم همسرم لیسانس مامایی دارن . آیا میشه برای مهاجرت به استرالیا یا کانادا اقدام کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید چون واقعا واقعا تصمیمم جدیه . تشکر .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین میشه اقدام کرد. کانادا و آلمان هم گزینه های خوبی هستند برای شما . پیشنهاد می کنیم که راجب المان هم تحقیق کنید.

   پاسخ
 9. امیر علی 29 گفته:

  سلام معلم کودکان استثنایی هستم با هفت سال سابقه کار، سنم ۲۹ سال،کارمند رسمی آموزش و پرورش ، لیسانس آموزش و پرورش کودکان استثنایی از دانشگاه فرهنگیان و فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه آزاد دارم، آیلتس نمره ۷ دارم، برای شغل کد ۲۴۱۵۱۱ میتونم اقدام کنم؟ شرایطم چطوره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 10. آرش گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر ممنون از سایت خوبتون
  من یه جاب آفر از استرالیا دریافت کردم ولی مطمئن نیستم که واقعی باشه چطور میتونم اطمینان پیدا کنم و به فرض اینکه واقعی باشه برای دریافت ویزای کاری همین کافیست؟
  باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید از طریق سایت های کاریابی معتبر اقدام بفرمایید. خیر باید امتیاز شما هم حداقل موردنیاز باشه . بعد از اینکه امتیاز اوردین جاب افرتون بررسی میشه و اگر معتبر باشه در پرونده شما لحاظ میشه

   پاسخ
 11. تایماز گفته:

  سلام. من ۳۴ سالمه مدرک لیسانس کامپیوتر و مدرک MCSA از مایکروسافت دارم. ۱۰ سال سابقه‌ی کار مرتبط دارم و آیلتس ۶. من میتونم اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 12. رضا گفته:

  ۳۲سالمه مجردم خیاط حرفه ای کت شلوار چندسال جواز کسب دارم تا آخر امسال مدرک فنی حرفه ای و زبان آیلتس را میگیرم، برای دو سال یا ۴سال میشه اسپانسرشیپ گرفت هزینه رفتنم چقدر میشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای استرالیا باید امتیازتون محاسبه بشه. مدرک تحصیلی رو باید اعلام بفرمایید که بشه امیتازتون رو محاسبه کرد و نمره زبان رو ، به نظر اگر از طرق ثبت شرکت یا سرمایه گذاری اقدام بفرمایید شانستون خیلی بالاتر هست.

   پاسخ
 13. بابک گفته:

  سلام من ۲۳ ساله و مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران رو دارم. میشه برای تحصیل در مقطع ارشد و دکتری به استرالیا مهاجرت کرد و همون جا موند ینی تابعیت رسمی گرفت؟ یا نه این امکان وجود نداره و باید بعد تموم شدن تحصیلات به ایران برگردم. با این رشته میشه کار تو استرالیا پیدا کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه اقدام کرد و برای اقامت دائم و تابعیت باید چند سال بعد از تحصیل رو بمونین و کار کنید. برای کار کردن هم با توجه به اینکه زبان انگلیسی زبان رسمی این کشورها هست باید تخصص ویژه ای داشته باشید. اگر قصد کار کردن رو دارین رشته های مدیریتی گزینه بهتری هستند که پروسه سریعتری دارند.

   پاسخ
 14. Mehrnaz گفته:

  سلام من ۱۹سالمه و قصد مهاجرت تحصیلی به استرالیا رو دارم در حال حاضر در حال تحصیل رشته کاردانی دامپزشکی هستم به زبام هم تسلط دارم میخواستم بپرسم که هزینه ها حدودا چقدر میشه و ایا خودم میتونم فقط از طریق کار کردن هزینه تحصیلمو بدم یا نه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هزینه ها با توجه به رشته و دانشگاه متفاوت هست. میشه با کار دانشجویی بخشی از هزینه ها رو پوشش داد اما برای نتیجه بهتر باید سرمایه کافی رو داشته باشید. هزینه های زندگی در استرالیا در مقالات مختلف بررسی شده و اگر همین عبارت رو با کلیدواژه ملک پور سرچ بفرمایید اطلاعات کاملی دریافت می کنید.

   پاسخ
 15. جعفر گفته:

  سلام ببخشید در خصوص خرید سهام شرکتهای خصوصی جدیدن تبلیغ میکنند شما هم اطلاعات دارید که میگن با خرید هر ۱۰ سهم از شرکتهای استرالیایی که قیمت هر سهم ۵۰۰۰دلار استرالیا میباشد هم سود ۳/۴٪درصدی دریافت میکنید و هم اقامت استرالیا رو دریافت میکنید اگر اطلاعات دارید میشود راهنمایی بفرماید سپاسگذارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، اقامت استرالیا از طریق خرید سهام امکان پذیر است ، اما جزئیات دقیق آن را باید از وکلای متخصص ما در زمینه سرمایه گذاری بین الملل جویا شوید.

   پاسخ
 16. علی گفته:

  با سلام
  من ۳۰ سال سن دارم و فوق لیسانس عمران هستم. در حال بهبود شرایط زبان هستم که فکر می کنم ielts 6.5 یا ۷ رو تا یک سال دیگر بگیرم. ۵ سال سابقه کاربرنامه ریزی و کنترل پروژه دارم. برای ویزای کار استرالیا از الان باید اقدام کرد یا وقتی که مدرک زبان رو گرفتم باید اقدام کنم؟
  حدود هزینه چقدر خواهد بود؟ خواهشا راهنمایی های اولیه رو بفرمایید تا به صورت حضوری و مفصل مشاوره بگیرم ازتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط اولیه را برای مهاجرت از طریق کار دارید. باید امتیاز شما محاسبه شود که در صورت داشتن ایلتس ۷ می توان اقدام کرد. برای هزینه ها هم شرایط شما باید به صورت کامل بررسی شود.

   پاسخ
 17. م ز گفته:

  با سلام
  پزشک متخصص هستم ۳۳ ساله همسرم مهندس الکترونیک فعال در زمینه سازه های فلزی زبان فول از نطر امتیاز و هزینه و زمان راهنماییم کنیدمرسی

  پاسخ
 18. رها گفته:

  سلام من ۲۸و شوهرم ۴۴ساله یه دختر ۵ساله هم داریم خودم دیپلم کامپیوتر و همسرم فعال بازار اتومبیله. خودم برای زبان دارم اقدام میکنم .سرمایه ما حدود ۳۰۰میلیون هست چطور میتونیم برای مهاجرت استرالیا اقدام کنیم توی استرالیا هم آشنا داریم .ممنون

  پاسخ
 19. صفدر گفته:

  سلام بزرگوار . بنده دیپلمه و سی و هفت ساله هستم مدرک فنی و حرفه ای در رسته جوشکاری برق ( الکترود) و جوشکاری co2 دارم ده سال سابقه جوشکاری دارم و چندتا سرتیفیکیت معتبر جوشکاری هم دارم به شدت پیگیر یادگیری زبان هستم لطفا برای مهاجرت راهنمایی بفرمائید . سپاسگزارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مهاجرت راه های متفاوتی وجود دارد. اگر مایل به تحصیل هستید کشورهای متفاوتی وجود دارد. اگر مایل به کار هستید برای استرالیا باید امتیاز شما محاسبه شود تا بتوانید برای کار اقدام کنید و مدرک زبان بالا نیاز دارید. اگر هم سرمایه لازم را دارید امکان سرمایه گذاری برای شما فراهم است.

   پاسخ
 20. اسماعیل گفته:

  با سلام و احترام
  آقای ملک پور بنده ۳۷ سالمه تحصیلاتم کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی و آسیب شناسی بوده و مدارک مربیگری فوتبال A و B و C فوتبال از AFC دارم دارای ۲ فرزند ۱۰ ساله و ۸ ساله می باشم که هر کدام در رشته شنا در کشور مقام دارند می توانم اقامت بگیرم .
  با تشکر

  پاسخ
 21. مریم گفته:

  سلام. وقتتون بخیر.
  من به تازگی تصمیم جدی برای مهاجرت دارم.اما اصلا اطلاعات کافی ندارم. ممنون از توضیحات لازم.
  ۲۷ سال دارم ارشد ارتباط تصویری(گرافیک) از هنرهای زیبا. رزومه کاری و تجربه کار عملی هم دارم. اما سابقه بیمه خیر.
  در اموزش و پرورش تدریس کردم. مدرک طراحی لباس و دوخت لباس هردو از فنی حرفه ای دارم. یک دوره نمایشگاه و گالری اثار هنری در مشهد برگزار کردم.
  متاسفانه زبان انگلیسی تسلط ندارم.
  ایا توضیحات فوق کار بنده رو برای اخذ ویزای کاری اسان میکنه؟
  وایا در کشور استرالیا در کنار کار، تحصیل هم امکان پذیر هست؟ودر دانشگاه ها به زبان انگلیسی تدریس میشود؟
  پیشاپیش ممنونم از توجه شما.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام ، ممنون از توضحیات کاملتون، بای استرالیا شما باید حداقل امتیاز سیستم امتیاز بندی این کشور رو بدست بیارید، لطفا عنوان کار در استرالیا را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید و امتیاز خود را محاسبه کنید. زبان انگلیسی زبان رسمی این کشور است.

   پاسخ
 22. محسن محمدی گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه متاهل.لیسانس مکانیک گرایش طراحی و نقشه کشی صنعتی دارم ۸ سال سابقه کار در نجاری کابینتMDF و… دارم زبان انگلیسی مدرک شو ندارم میخواستم ببینم با این شرایط میتونم به استرالیا مهاجرت کنم ؟؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام خدمت شما
   در صورت داشتن مدرک زبان میتوان در مورد ویزای کاری در استرالیا بیشتر پرونده ی شمارا مورد بررسی قرار داد زیرا سابقه ی کار شما خوب است.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 23. احمد گفته:

  با سلام با ۶سال سابقه کارمند مخابرات بودن و رشته س پرورش آبزیان و ۳۲ سال سن شانس ینده رو چی میبینید؟چه کمکی میتونید بهم بکنید و راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
 24. Babak گفته:

  سلام من تکنسین داورخانه هستم و حساب راس هستم و خانم کارشناسی ارشد حسابداری و آرایشگر حرفه ایی هستن اگر امکانش هست راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. احمد گفته:

  با سلام احمد هستم ۳۲ ساله لیسانس شیلات و همسرم کارشناسی فیزیک هسته ای.مدرک کشتی رانی بالای ۵۰۰۰۰تن را دارم.۲ سال کار در رشته ی مرتبط ۲سال مدیر فروش کشنارگاه مرغ و۶ سال هم هست کارمند مخابرات هستم.بنده ۱فرزند ۲ساله هم دارم.زبانم در حد ضحبت روزانه بدک نیست که باید به حد نرمال برسونم .آیا همسرم هم آیلتس میخواد؟پیشنهاد شما چیه؟و حدود هزینه ی من برای مهاجرت چقدر خواهد شد؟من تصمیم جدی دارم با تشکر فراوان.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. فرشاد گفته:

  سلام وقت بخیر
  من چطور میتونم بفهمم مدرک mcse شرکت مایکروسافت با کدوم مدرک استرالیا برابره؟
  ازمونش رو توی ترکیه دادم و مدرک رو از خود شرکت مایکروسافت بهم دادند.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   چنانچه مدرک شما بین المللی است قابل شناسایی و تایید میباشد برای استرالیا
   و به عنوان یک رزومه و مهارت شما به حساب خواهد آمد.

   پاسخ
 27. نسرین گفته:

  با سلام من۴۷ ساله و فوق لیساتس دارم و فرهنگی هستم ومدرک خیاطیو ارایشگری هم دارم همسرم مهندس کشاورزی وکارمند شهرداری با ۲۳ سال سابقه یک دختر ۱۸ و پسر ۱۶ ساله دارم سرمایه هم در حد ۷۰۰ میلیون من و همسرم در حال یادگیری زبان مکالمه هستیم دختر و پسرم در حال رفتن به کلاس ایلتس برای مهاجرت ما چه روشی بهتر هست لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، فرزندان شما برای تحصیل و خود شما با توجه به شرایط سنی میتوانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 28. فرشته گفته:

  سلام من ۲۸ساله و پرستار هستم با دوسال سابقه کار و هنوز برای آیلتس اقدام نکردم شغلم توی لیست مهاجرت هست و قصد مهاجرت دارم اما نمیدانم کدام ایالت و چجوری اقدام کنم لطف میکنین راهنمایی کنین؟

  پاسخ
 29. نگین اسماعیلی گفته:

  با سلام جناب ملک پور همسرم فوق لیسانس عمران ۲۸ساله و خودم لیسانس معماری ۲۵ساله همسر سابقه بیمه ۸ساله از شرکت آباد کیفیت پارس دارند. یک دختر ۳ماهه داریم و با محاسبه امتیاز ۶۰ رو دریافت کردیم. آیا این برا ویزای کار کافیه؟

  پاسخ
 30. شیما گفته:

  سلام من لیسانس معماری دارم دانشجوی فوق لیسانس رشته معماری هستم ۲۴ سالمه شغل آزاد دارم و مجرد هستم زبان هم دارم یاد میگیرم لطفا شرایط و امتیازات تحصیل رو بفرمایید ممنون

  پاسخ
 31. mari گفته:

  سلام، ۳۷ سال دارم، لیسانس نرم افزار و بالای ۱۰ سال سابقه کار مرتبط دارم، مجرد هستم، برای مهاجرت و اقامت دائم کدام کشور رو با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن پیشنهاد میدین. ممنون از راهنماییتون.

  پاسخ
 32. ملیحه گفته:

  سلام من زنی ۴۵ ساله هستم اموزشگاه ارایش دارم لیسانس گریم هستم با سابقه ۱۷ سال شوهرم لیسانس عمران کارمند وباز نشسته و دو پسر یکی ۲۱ ساله دانشجوی معماری و دیگری ۱۶ ساله ایا امکان داره بتونیم به استرالیا مهاجرت کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید که البته باید امتیاز لازم آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. mina گفته:

  باسلام
  من مجرد و ۳۳ سال سن دارم لیسانس آمار از دانشگاه دولتی و ارشد و دانشجو دکترا مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد با نمره آیلتس ۷ هستم و در حال حاضر کارشناس آمار و اطلاعات جهاد کشاورزی با ۱۰ سال سابقه بیمه و کارمند رسمی میباشم
  به نظر شما دارای شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا یا یک کشور اروپایی را برای ویزای کار دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد و بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. Amir گفته:

  سلام
  من ۲۰ سالمه و سربازم،مسلط به زبان انگلیسی هستم و ایلتس نمره ۹ دارم،اما در دانشگاه تحصیل نکردم. واسه گرفتن ویزای تحصیلی باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و برای کشورهای کانادا ، انگلیس ، هلند ، دانمارک و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. شقایق گفته:

  سلام من ۳۳ سالمه و همسرم ۳۶ سال، یک فرزند ۳ سال هم داریم. لیسانس مترجمی زبان دارم و ۱۳ سال سابقه بیمه غیر مرتبط (منشی گری)، همسرم مهندس برق با سابقه ۶ سال هستن.. برادرم سیدنی اقامت داره اما گویا این شهر برای اسپانسر فمیلی قبول نیست.. خواستم بدونم من برای ویزای کار اقدام کنم یا موقعیت همسرم بهتره؟ تا تصمیم بگیریم کدوم سطح زبانمون رو بالا ببریم..
  ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. محسن محمدی گفته:

  سلام من ۳۱ ساله متاهل ام
  لیسانس طراحی ونقشه کشی صنعتی دارم ولی در حرفه نجاری و MDF مشغولم نزدیک ۸ سال سابقه بیمه دارم می خواستم ببینم میتونم بصورت قانونی مهاجرت کنم و چقدر هزینه اش میشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و کار اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. کامران گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۴ ساله هستم و قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار دارم. دارای مدرک مهندسی مکانیک حرارت و سیالات ، متاهل و بدون فرزند، دارای هشت سال سابقه کار در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مدرک آیلتس هم ندارم، سؤالم اینه که چنانچه بنده امتیازها رو کسب کنم میتونم بلافاصله در کشور استرالیا مشغول به کار بشم یا زمان میبره؟! لازم به ذکره که خانومم هم ۲۷ ساله و دارای لیسانس در رشته گرافیک هستش. و سؤال دیگه اینکه در مرحله اول تنهایی برم بهتره یا با همسر؟؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. سیاوش گفته:

  سلام من ۳۷ سال سن دارم کارم نرم افزار و سخت افزار موبایل دیپلم دارم ده سال سابقه کار دارم متاهل یه بچه ده ماه دارم همسرم فوق لیسانس حسابداری آشنایی دارم که میتونه ببرم استرالیا با هزینه ۱۲۰میلیون تومن تضمینی از راه هوایی ایا اونجا به مشکل بر میخورم یا میتونم پناهنده بشم واسه اقامت بگیرم و کار کنم چون دلیل عمده ام کار کردنه یا کارم گره میخوره میخواستم نظر شمارو بدونم چون فرزند شیر خوار دارم خواستم بدونم اینکار شدنیه یا خیر

  پاسخ
 39. مارال گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه مجردم .فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم .و گرایش کارشناسیم پالایش نفت و گاز هست. زبان انگلیسی ام نسبتا خوب حساب میشه. ۳ سال سابقه کار بدون بیمه دارم . آیا استرالیا برای من مناسبه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز مورد نیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. ارسلان گفته:

  سلام من ۲۸ سال سن دارم م دارای مدرک فنی حرفه ای نصب و راه اندازی دوبین های مدار بسته و سیستم های امنیتی دزدگیر و سیستم های ضد حریق سه سال هم سابقه کار دارم و مدرک زبان ielts هم دارم. برای کدام کشور میتوانم اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. مانی گفته:

  با درود وقت بخیر
  من مانی هستم و ۳۷ سال سن دارم متأهل و دارای دو فرزند پسر زیر ۱۲ سال . فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر دارم و شش سال در این رشته مشغول بکار بودم و در حال حاضر بعنوان به مدت شش سال هست که فعالیت عمرانی بعنوان پیمانکار دسته دوم برای شهرداری تهران در زمینه تعمیر و نگهداری پل های سواره رو بصورت تجربی انجام میدم ، در مرحله اول بدون خانواده قصد مهاجرت دارم در صورتی که اتفاق مثبتی حاصل شد در مرحله بعد برای خانواده ام اقدام کنم، با توجه به مطالبی که عرض کردم امکان مهاجرت وجود داره یا خیر در ضمن خیلی به زبان انگلیسی مسلط نیستم.
  سپاس از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. محمدرضا گفته:

  سلام من ۳۱ سال دارم فوق دیپلم عمران مسلط به زبان انگلیسی و سابقه کار ۱۱ ساله جوشکاری با مدرک smaw اما ۹ سال از سابقه کارم مربوط به قبل از اخذ مدرکه،شرایط مهاجرت به استرالیا دارم؟

  پاسخ
 43. Hamed گفته:

  سلام جناب ملک پور بنده ۲۴ سالمه لیسانس مکانیک دارم حدود دوسال سابقه کار دارم همسرم لیسانس مرمت بناهای تاریخی داره،زبان انگلیسی هم مسلط نیستیم.آسانترین و کم هزینه ترین مقصد مهاجرت کاری کدام کشوره.ممنون میشم از لطفطون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. اميد گفته:

  سلام من اميد هستم فوق ليسانس مكانيك هستم با ده سال سابقه كار ٣٥سالمه و همسرم ٣١ساله ليسانس كامپيوتر داره ويك پسر دو ساله داريم -ميخاستم براي ويزاي كار استراليا اقدام كنم -لطفا بنده رو راهنمايي كنيد-وضعيت زبان انگليسيمون هم خوبه براحتي ميتونيم lelts بگيريم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در صورت اخذ امتیاز برای ویزای کار استرالیا اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان آیلتس ۷ به بالا نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. وحید احمدی گفته:

  سلام-من ۳۷ سال دارم و متاهل هستم و فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و دارای ۱۷ سال سابقه طراحی و نقشه کشی ماشین آلات صنعتی دارم و مدارک نقشه کشی کشی صنعتی و اتوکد و مکانیکال و پتاگوژی عمومی از سازمان فنی حرفه ای دارم. میتونم جهت مهاجرت کاری اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای استرالیا ، کانادا ، آلمان ، اتریش و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. علی رضا گفته:

  سلام و درود
  من لیسانس مهندسی مکانیک حرارت و سیالات هستم. حدود ۵۱ سال سن دارم . دارای همسر و یک فرزند پسر حدود ۱۶ سال و یک دختر حدود ۱۳ سال هستم و برای مهاجرت به استرالیا از په طریقی امکانش هست . لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. مینا گفته:

  سلام .۳۱ ساله هستم مهندسی علوم وصنایع غذایی ۸سال سابقه کارو همسرم ۳۶ساله مهندسی برق قدرت ۹سال سابقه کار یک فرزند۲ساله داریم ایلتس نداریم برای مهاجرت استرالیا چه باید کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید اما بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. ارسلان گفته:

  سلام .
  وقت بخیر . من کارشناسی ارشد پرستاری هستم . ۴۱ ساله و مرد . سرپرستار هستم . سابقه ۱۵ سال کار دارم . و همسر م مهندسی محیط زیست دارند ولی سابقه کار ندارن، ۳۷ ساله هستن در ضمن دوره آرایشگری هم گذرانده اند . دو فرزنددارم که اولی ۱۰ ساله و دومی ۶ ساله است . میتوانم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم و موفق باشم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید امتیاز لازم را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. سعيد گفته:

  سلام بنده و همسرم هيچ مدركي در هيچ زمينه اي نداريم و ٣٥ ساله و ٢٩ ساله كل دارايي مون ٣٠٠ ميليون هست به زبان انگليسي تسلط نداريم ، امكان مهاجرت با اين شرايط ما هست ؟

  پاسخ
 50. ندا گفته:

  درود بر شما و سپاسگزاری از مطالب مفیدتان بنده هفت سال سابقه کار فروش و حسابداری دارم ، قصد مهاجرت به استرالیا را دارم
  ۳۲ سال سن دارم و متاهل هستم مدرک کارشناسی و مسلط به زبان انگلیسی نیز هستم ، ایا جهت ویزای کار مدرک ایلتس مورد نیاز میباشد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله امتیاز لازم را بدست آورید علاوه بر آن باید آیلتس ۷ به بالا نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. نامی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ۲۲ سالمه رشته تحصیلی کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی برق قدرت از دانشگاه تهران جنوب
  در حال یاد گیری زبان هستم برای ایلتس . به دلیل این که این حکومت فقط مدرک کیلویی به همه داده سطح سواد پایینه ولی با توجه به
  رشته ام الان در فرصت دو تا سه ساله چه فنی چه تخصصی رو یاد بگیرم یا چه مدارکی از چه موسساتی بگیرم که بتونم زندگی کنم . خیلی ممنون

  پاسخ
 52. مهناز گفته:

  سلام .همسر من ٣٤ سالشه در زمينه بازسازي و تعميرات و ساخت انواع دكوراسيون و طراحي اشتغال دارد و تحصيلات ايشان زير ديپلم است لطفا راهنمايي نماييد براي مهاجرت به استراليا .تشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. سودابه صفری گفته:

  درود بر شما من ۴۱ سالمه و کوهنوردم با مدارک کوهنوردی و سنگ نوردی از فدراسیون و همچنین گواهی صعود از قله های ایران
  قصد گرفتن ویزای مهاجرت ورزشی دارم میتونید منو راهنمایی بفرمایید چکار باید انجام بدن

  پاسخ
 54. احمد گفته:

  با سلام واحترام
  بنده ۴۱ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس مکانیک-شاغل در وزارت نفت، متاهل ودارای یک فرزند هستم.۱۸ سال سابقه کار درصنایع نفت وگاز و خودروسازی
  بهترین مسیر که برای مهاجرت به استرالیا می بایست طی کنم رو بفرمایید.آیا مدرک آیلتس ضروری است؟از کجا شروع کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای کار اقدام نمایید اما باید بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید بنابراین باید آیلتس ۷ به بالا نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. بهمن گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من استاد تمام ( پروفسور )دانشگاه در رشته جغرافیا هستم میخواهم از دانشگاه بازنشسته شوم برای مهاحرت به استرالیا اسانترین راه چیست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. علی گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من ۳۶ سال سن دارم کارشناسی برق الکترونیک و کارشناسی ارشد برق -قدرت دانشگاه ازاد هستم کارمند رسمی ذوب آهن با ۱۰ سال سابقه کار و ۱۵ سال بیمه ومتاهل هستم خانمم کارشناسی کامپیوتر – نرم افزار هست قصد مهاجرت به استرالیا را دارم لطفا راهنمایی کنید جهت ویزای کار چه روشی بهتره ؟
  نمره زبان لازمه یا درحد مکالمه کافیه ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید همچنین باید بتوانید آیلتس ۷ به بالا ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. هاله خليلي گفته:

  سلام جناب ملك پور من ٤٦سالمه و ليسانس پرستاري دارم و دانشجوي ترم آخر فوق ليسانس زبان هستم و ده سال سابقه كار پرستاري در بخش ويژه دارم و مدرك رجيستر نرسينگ امريكارو هم سال ٢٠٠٨ با آيلتس ٧گرفتم ولي اون مدرك سال٢٠١٤ منقضي شده ولي گرفتن مدرك دوباره براي استراليا نميدونم چقدر تفاوت داره و داري دو فرزند ٧ و ١٦ سال هستم همسرم هم مدرك تحصيلي ديپلم و كارمند بازنشسته بانك ميباشد ميخواستم ببينم آيا راهي براي مهاجرت به استراليا براي ما هست يا نه ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

  پاسخ
 58. داوود گفته:

  سلام داوود هستم ۳۶ ساله من دیپلم میکانیک و مدرک فنی حرفه ای میکانیک کامیون دیزلی دارم ودوره های شرکت ارس خودرو دیزل را گزرانده ام وتمام مدرک دوره ها را دارم و طی ده سال هست که مغازه میکانیکی دارم و مشغول کار هستم .ومتحل هم هستم ویک فرزند ۱۰ ساله دارم .ایا با این شرایط میتونم وارد استرالیا شوم برای کار

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. حانیه میرحسینی گفته:

  سلام من لیسانس اقتصاد دارم و میخواستم برای کارشناسی ارشد درخواست ویزا بدم آیا امکان این هست که آزمون آیلتس رو در استرالیا بدم ؟ و اینکه با مقاله داشتن چقدر شانس اقامت گرفت بیشتر میشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا مدرک زبان داشته باشید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. محمدرضا گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش محیط زیست هستم برای بنیاد ملی نخبگان دستگاه ساختم و ۲۹ ساله هستم شرایط مهاجرت به چه صورته

  پاسخ
 61. کاوه گفته:

  سلام.من لیسانس مهندسی مکانیک ازدانشگاه دولتی هستم با ۲سال سابقه کار..مجرد هستم.و۲۵ سال سن دارم.
  چطوری میتونم از طریقویزایکاریا تحصیل به استرالیا برم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. رامین گفته:

  سلام من ۳۳سالمه مدرک کاردانی دامپزشکی دارم و ۸ساله انبار دار دارویی هستم خودم و خانومم و دختر ۹ماهه ام میتونیم اقدام کنیم برای مهاجرت دائم به استرالیا؟باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 63. ali گفته:

  سلام و عرض ادب، بنده ۳۹ سالمه و مهندس برق گرايش كنترل هستم، سابق كار بالاي ۱۰ سال دارم براي استراليا بايد حتما ابتدا آيلتس بگيرم يا اينكه ميشه اقدام كرد و در زمان خودش مدرك رو ارائه نمود ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. سامان حیدری گفته:

  باسلام قصد مهاجرت دارم به استرالیا برای هرکاری اقامت دائم بگیرم.لیسانس عمران دارم ۲سال هم سابقه کاردارم.۲۹سالمه خدمت هم انجام دادم.راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید اما باید بتوانید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. رضا عابدینی فر گفته:

  با سلام
  احتراما اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران سازه و به مدت ۱۴ سال کارمند دانشگاه آزاد و همچنین دارای پروانه اشتغال پایه ۱ از وزارت مسکن در زمینه طراحی و نظارت می باشم.زبان انگلیسی ضعیفی دارم.
  میزان موفقیت من و خانواده ام(همسرم و دخترم) جهت ویزای استرالیا چقدر می باشد.ویا کدام کشور رو جهت تسهیل در امر مهاجرت و ویزا با کمترین هزینه معرفی می نمایید.تا در اسرع وقت جهت مشاوره و ثبت درخواست به صورت حضوری به خدمتتان برسم.قبلا از بذل توجهتان کمال امتنان را دارم.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که برای این برای امر باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. سپیده گفته:

  سلام من متاهل هستم شوهرم تکنسین کاشی داره با۱۲سال سابقه .راننده اژانسم هس خودمم دیپلم کامپیوتر دارم با مجوز مهدکودک باسابقه سه ساله و۵ساله مربیگری مهدکودک کل سرمایمون۱۵۰میلیونه یه بچه ۳ساله هم داریم میخوام ببینم کاری برا من وشوهرم هس بریم استرالیا طبق توضیحاتم ممنون که جوابگو هستین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. Hossein گفته:

  سلام جناب ملك پور.بنده ٣٢ سال دارم البته تا ارديبهشت ٩٧ وارد ٣٣ سال ميشم مدرك ليسانس سخت افزار دارم البته فوق ديپلم برق داشتم.مدرك فني حرفه اي برق بالاي ١١٠٠ ساعت هم دارم.مدرك آيلتس با نمره ٨ دارم.زمينه فعاليت هم در رشته برق و شبكه)passive) ميباشد.مدرك هوشمندسازي ساختمان از شركت فيبارو لهستان را هم دارم.قصد مهاجرت دارم خودم نظرم استراليا است الان همه سايت شمارو خوندم يه كم سر در گم شدم.در ضمن متأهل هستم و نياز دارم اگه ميشه راهنمايي بفرماييد.ميخواهم راهي بشه هر چه سريعتر كارم انجام بشه ممنون از حوصله اي كه به خرج ميديد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار استرالیا اقدام نمایید اما باید امتیاز لازم برای اخذ ویزا را کسب کنید تا بتوانید برای کار وارد استرالیا شوید همچنین امکان همراه داشتن خانواده خود را نیز دارید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ