هزینه مهاجرت به استرالیا و بررسی کامل روشهای مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۰ ، راههای مهاجرت به استرالیا و هزینه انواع روشهای مهاجرت قانونی به استرالیا در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار گرفته است. شرایط مهاجرت به استرالیا در سال ۲۰۲۰ چیست؟ هزینه مهاجرت به استرالیا چقدر است؟ در کدام شیوه مهاجرتی هزینه مهاجرت به استرالیا پایین تر است؟ آیا مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص امکان پذیر است؟ هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری چه میزان است؟ چگونه می توان با هزینه پایین اقامت استرالیا را اخذ کرد؟ فرم ارزیابی مهاجرت به استرالیا چگونه پر می شود؟ در این مقاله کوشیده ایم به این قبیل سوالات در خصوص انواع راههای مهاجرت به استرالیا و هزینه هر یک پاسخ داده و به بحث و بررسی بپردازیم. در سال ۲۰۱۵، کشور استرالیا بر مبنای استانداردهای سلامت، میزان امید به زندگی، میزان درآمد و برخی فاکتورهای دیگر دومین کشور برتر دنیا شناخته شد. این کشور یکی از سالم ترین کشورهای جهان است و سبک زندگی متعادل، اقتصاد قوی و نظام آموزشی با کیفیت این کشور آن را به یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرت تبدیل نموده است. برای مهاجرت به استرالیا شما به اجازه اقامت نیاز دارید و باید از هزینه مهاجرت به استرالیا آگاهی داشته باشید. برای کار ، تحصیل و زندگی باید اقامت دائم (PR) استرالیا را کسب کنید. اگر شما هم متقاضی مهاجرت به استرالیا هستید با ما همراه باشید تا ۶ راه معمول مهاجرت به استرالیا را بررسی کرده و در مورد جواب آن نکات مهمی را بیان کنیم. در این مقاله کارشناسان زبده موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تمامی نکات مربوط به هزینه مهاجرت به کشور استرالیا را بررسی خواهند کرد و از طریق تماس رایگان تلفنی با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور امکان کسب اطلاعات دقیق در زمینه هزینه مهاجرت به کشور شگفت انگیز استرالیا فراهم شده است.

هزینه مهاجرت به استرالیا
 • هزینه مهاجرت به استرالیا و شرایط عمومی آن
 • هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 • هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل
 • هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج
 • هزینه مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
 • هزینه مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا
 • هزینه های مهاجرت به استرالیا
 • هزینه مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا
 • هزینه مهاجرت به استرالیا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

هزینه مهاجرت به استرالیا و شرایط عمومی آن

کشور استرالیا کشوری دموکراتیک است که در سرتاسر آن با چشم اندازهای مهیج و چشم انداز مواجه می شویم. تفریح و خوشگذرانی بخش جدایی ناپذیر زندگی استرالیایی هاست و زندگی آنها با تکنولوژی پیوند نزدیکی دارد. حتماً برای علاقه مندان به کسب اطلاعات درباره هزینه مهاجرت به استرالیا جالب است بدانند که استرالیا چهارمین اقتصاد قدرتمند جهان را در اختیار دارد و سطح درآمد اقشار مختلف در آن بسیار رضایت بخش است. شاید برای علاقه مندان به کسب اطلاعات درباره هزینه مهاجرت به استرالیا جالب باشد که بدانند هزینه های زندگی استرالیایی ها تا حد زیادی از بخش معادن، ساخت و تولید، مخابرات و بانکداری تأمین می شود. انگلیسی زبان رسمی استرالیایی هاست اما زبان هایی همچون ایتالیایی، ماندارین و یونانی نیز در این کشور رواج دارند. هرگونه کپی برداری از مطالب و محتوای این مقاله بدون ذکر منبع آن کاملاً غیر شرعی و غیر قانونی است.

نمودار زیر اطلاعاتی مهم را درباره کشور استرالیا به تصویر می کشد.

نمودار اطلاعات و شرایط عمومی کشور استرالیا

مزایای مهاجرت به استرالیا و اخذ اقامت دائم این کشور

 • استفاده از امکانات زندگی در این کشور و مسافرت آزاد
 • استفاده از وام های تحصیلی و تحصیل در استرالیا
 • اجازه کار ( بجز نیروهای نظامی و خدمات عمومی)
 • استفاده از خدمات تامین اجتماعی و بیمه سلامت
 • امکان استفاده فرزندان از تسهیلات آموزشی و سلامت
 • امکان اقدام برای ویزای نیوزیلند
 • امکان استفاده از خدمات کنسولگری ها در خارج از استرالیا

در مقاله پیش رو درباره هزینه مهاجرت استرالیا و همچنین هزینه تحصیل در استرالیا و همچنین مهاجرت تحصیلی به استرالیا و یا شرایط تحصیل در استرالیا و یا شرایط کار در استرالیا و یا هزینه های سرمایه گذاری در استرالیا و یا هزینه ازدواج در استرالیا تمامی نکات و هزینه ها در اختیار شما قرار گرفته است. لطفا با ما همراه باشید :

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد ویزای کار کانادا و استرالیا (اسکیل ورکر)

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق کار

مهاجرت کاری یکی از شیوه های مهاجرت به استرالیا محسوب می شود. سیستم کاری استرالیا به شکل امتیازی و Point Based System است و افراد بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کاری و سطح زبان خود امتیاز کسب می کنند و در صورت کسب امتیاز لازم می توانند این ویزای کاری استرالیا را اخذ کرده و نتیجتا مجوز اقامت کاری استرالیا را دریافت نمایند. ویزای کار استرالیا تحت دو دسته Subclass 189 و Subclass 190 صادر می شود. ویزای کار استرالیا تحت Subclass 189 یک ویزای امتیازی بوده و به افراد متخصص و ماهر اعطا می شود. در واقع، در این روش افراد با بیان انگیزه و داشتن مهارت و کسب امتیازات لازم و بدون کسب حمایت از کارفرمایان استرالیایی می توانند به شکل کاری به استرالیا مهاجرت کنند. البته در این روش لازم است شغل فرد جزو مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد، در زمینه رشته خود سابقه کاری داشته باشد، بتواند مدرک زبان ارائه دهد و بین ۱۸ تا ۵۰ سال داشته باشد.

در Subclass 190، افرادی می توانند ویزای کاری استرالیا را دریافت کنند که اسپانسر ایالتی داشته باشند و بتوانند امتیازات لازم را بر اساس سن، سابقه کاری، تحصیلات و سطح زبان خود دریافت کنند. دریافت نامزدی یا کاندید (nomination) استانی اغلب ۵ امتیاز به امتیازات افراد اضافه می کند و می تواند دعوتنامه ای را جهت مهاجرت کاری به استرالیا دریافت نماید. البته در شرایط کنونی سخت گیری هایی برای اعطای این نوع ویزا وجود دارد و کد رشته های مورد نیاز استرالیا نیز مرتباً دچار تغییر می شوند. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق این شیوه چندان زیاد نیست و فرد تنها لازم است نشان دهد هزینه یک سال زندگی خود معادل ۱۲-۱۵ هزار دلار استرالیا را دارد و از پس هزینه مهاجرت به استرالیا و اقامت در این کشور به مدت یک سال بر می آید. نکته مهم در این میان زمانبر بودن این پروسه است و فرد ممکن است ناچار شود زمان بسیار طولانی منتظر بماند تا پاسخ مطلوب را بگیرد.

بررسی نرخ بیکاری استرالیا در مهاجرت کاری به این کشور بسیار تأثیرگذار است. در نمودارهای زیر به بررسی نرخ بیکاری استرالیا در بازه زمانی سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۹ پرداخته شده است. همانطور که نمودار زیر نشان می دهد میانگین نرخ بیکاری استرالیا در این بازه زمانی برابر ۶٫۸۲ بوده است و مطابق آخرین آمار نرخ بیکاری این کشور رو به افول و کاهش بوده و چیزی در حدود ۵ درصد است. ( یعنی از هر ۱۰۰ نفر استرالیایی تنها ۵ نفر بیکارند )

نمودار نرخ بیکاری استرالیا - کار در استرالیا - ویزای کار استرالیا

آخرین آمار نرخ بیکاری استرالیا در سال 2019

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کاریابی المان استرالیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اسکیل ورکر استرالیا و تحصیل در استرالیا

لینک مقاله پیشنهادی

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص انواع ویزاهای کاری استرالیا و هزینه هر یک بصورت جداگانه اطلاعات دقیقی کسب کنید، توصیه می کنیم مقاله زیر را از دست ندهید :

هزینه ویزای کاری استرالیا

ویزای کار استرالیا

لینک مقاله پیشنهادی

همانطور که اشاره شد، اگر می خواهید مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص را در برنامه خود داشته باشید، نیاز است که حرفه و تخصص شما در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور باشد. در لینک زیر به صورت کامل این لیست برای سال ۲۰۲۰ ارائه شده است.

لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا ۲۰۲۰ (‌جدید ترین شرایط کار در استرالیا )

لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

آموزش در استرالیا از مقطع مهدکودک آغاز می شود و ۱۳ سال به طول می انجامد. در واقع، در سن ۱۶ سالگی، دانش آموزان دوره آموزش اجباری را پشت سر می گذارند. کودکان و نوجوانان در سن مدارس می توانند در مدارس دولتی و غیر دولتی مشغول کار شوند. دانش آموزان اغلب در پایان سال دوازدهم یک گواهینامه رسمی مورد تأیید موسسات فنی حرفه ای و آموزش عالی را دریافت می کنند و پس از سال دوازدهم وارد کالج شده و بعد می توانند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. دانش آموزانی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند می توانند در مدارس شبانه روزی همراه با خوابگاه تحصیل نموده و یا به شکل home stay نزد خانواده های استرالیایی اقامت داشته باشند که هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق هریک متفاوت است.

 

شهریه چند مدرسه بین المللی در استرالیا

نام مدرسه

شهریه در سال (بر حسب دلار استرالیا)

مدرسه بین المللی استرالیای غربی  ۴۱٫۰۵۶-۳۰٫۰۸۸
مدرسه بین المللی آلمانی سیدنی ۱۳٫۴۳۰-۱۱٫۹۲۰
کالج وودکرافت ۹٫۳۰۰-۶٫۵۰۰

 

دوره کارشناسی در استرالیا دوره ای ۴ ساله است که ارائه مدرک دیپلم پیش نیاز آن است. اغلب دانشجویان ملزمند برای تحصیل در این مقطع مدرک زبان معادل آیلتس ۶ را ارائه دهند و در مواردی با ارائه آیلتس پایین تر نیز می توانند برای شرکت در دوره های زبان پیش نیاز دوره اصلی شرکت کنند. دانشجویان در این مقطع اجازه ۲۰ ساعت کار در هفته را نیز دارند. برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ارائه مدرک لیسانس معتبر و آیلتس معادل حداقل ۶٫۵ الزامی است و این دوره عموماً بین ۱۵ تا ۱۸ ماه است. دوره دکتری در استرالیا نیز اصولاً ۳ ساله بوده و تا حد زیادی وابسته به رزومه علمی و پژوهشی قوی است. ارائه مدرک آیلتس ۷ و یافتن سوپروایزر نیز از الزامات تحصیل در این مقطع است.

نکته جالب توجه در مورد استرالیا آن است که دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در صورتیکه به پروسه تحصیلی شان خدشه ای وارد نشود اجازه کار نامحدود دارند و این موجب می شود هزینه مهاجرت به استرالیا تا حد زیادی کاهش یابد.

شایان ذکر است که مدت زمان اعتبار ویزای دانشجویی استرالیا با توجه مدت زمان دوره تحصیلی متفاوت است و از ۶ ماه شروع می شود. در نظر داشته باشید که این ویزاها قابل تمدید هستند و زمان تمدید برای هر کدام متفاوت است.

 

شهریه برخی رشته ها در دانشگاه های استرالیا

رشته/مقطع/دانشگاه

شهریه ( دلار استرالیا )

مدیریت زنجیره تقاضا/فوق لیسانس/دانشگاه Wollongong ۱۸٫۸۹۳
حسابداری حرفه ای/فوق لیسانس/دانشگاه Tasmania ۲۲٫۴۶۱
امنیت سایبری/فوق لیسانس/دانشگاه نیوکاسل ۲۲٫۴۰۶
ریاضیات مالی/فوق لیسانس/دانشگاه Wollongong ۲۰٫۷۷۹
فناوری اطلاعات/فوق لیسانس/دانشگاه نیوکاسل ۲۲٫۴۲۲

 

چند نوع بورسیه تحصیلی در استرالیا

Australia Awards
Destination Australia (DAP)
Australian Government Research Training Program (RTP)
APEC Women in Research Fellowships
اعزام دانشجو به استرالیا
هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا
تحصیل در دانشگاههای استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

یکی از مرسوم ترین شیوه های مهاجرت به استرالیا سرمایه گذاری در این کشور است که به شیوه های مختلف و تحت عناوین مختلف امکان پذیر است و هزینه مهاجرت به استرالیا از این روش عموماً نسبت به روش های دیگر بالاتر است. یکی از انواع شیوه های رایج سرمایه گذاری در استرالیا subclass 188 است. این ویزا به فرد این امکان را می دهد که در یک بازه زمانی ۴ ساله بیزینس خود را در استرالیا به ثمر برساند و امکان تمدید آن به مدت ۲ سال نیز وجود دارد. این ویزا سیستم امتیازبندی دارد و فرد لازم است حداقل ۶۵ امتیاز را کسب نماید. در این امتیاز بندی مواردی همچون سابقه کار، سن، سرمایه، دانش زبانی و … تأثیرگذار است. در این شیوه فرد باید حداقل ۵۰۰ هزار دلار گردش مالی در حساب خود نشان دهد. سرمایه گذاری معمولی و ویژه نیز انواع دیگری از این نوع سرمایه گذاری هستند که هریک الزامات خاص خود را دارا می باشند.

سرمایه گذاری معمولی نیازمند نشان دادن حداقل ۲ میلیون دلار سرمایه، سابقه مدیریتی سطح بالا و یا مالکیت حداقل ۱۰ درصد یک بیزینس و سرمایه گذاری حداقل به مبلغ ۱٫۵ میلیون دلار است. در سرمایه گذاری ویژه فرد باید حدود ۵ میلیون دلار سرمایه داشته و تعهد نماید که حداقل ۵ میلیون دلار را در مدت ۴ سال در استرالیا سرمایه گذاری می نماید. این روش نیز دارای امتیازبندی است.

لذا به طور خلاصه از راه های سرمایه گذاری در استرالیا به موارد زیر می توان اشاره کرد:

 • کارآفرینی ، ویزای ۴ ساله و سن متقاضی کمتر از ۵۵ سال، حداقل سرمایه ۸۰۰ هزار دلار، گردش مالی ۵۰۰ هزار دلاری در ۲ سال از ۴ سال
 • سرمایه گذاری بالا، ۴ ساله ، مبلغ ۵ میلیون دلار ، بدون گردش حساب
 • ثبت شرکت ، ۴ ساله
 • سرمایه گذاری در بانک ، با سرمایه ۱٫۲ میلیون دلار و سپرده ۷۵۰ هزار دلاری در بانک های استرالیا ، ۴ ساله و قابل بازگشت

برای سرمایه گذاری در استرالیا می توان از ویزاهای ۱۳۲ و ۱۸۸ این کشور استفاده کرد. برای اطلاع از هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می توانید مقالات مرتبط را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

لینک مقاله پیشنهادی

مقاله زیر به صورت ریز و جزئي در خصوص پلن ها و انواع ویزاهای سرمایه گذاری در این کشور اطلاعاتی غنی به شما ارائه می نماید.

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در خارج از کشور - سرمایه گذاری خارجی

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ازدواج با یکی از اتباع استرالیایی از دیگر شیوه های مهاجرتی به استرالیا محسوب می شود. افرادی که با یکی از شهروندان استرالیا ازدواج می کنند در ابتدا اقامت موقت این کشور را اخذ می نمایند. در واقع، این اقامت به شکل سالیانه تمدید شده و فرد پس از اثبات زندگی طولانی مدت با همسر استرالیایی خود می تواند برای اخذ اقامت دائم استرالیا درخواست دهد. نکته حائز اهمیت در این میان آن است که فرد مستقیماً اقامت دائم استرالیا را اخذ نمی نماید و اقامت اولیه وی اقامت موقت خواهد بود. داشتن شرایط زیر برای اخذ اقامت استرالیا از طریق ازدواج ضروری است:

 • داشتن تابعیت استرالیایی توسط همسر
 • داشتن اقامت و یا تابعیت نیوزلند
 • اعلام حضور همسر به عنوان اسپانسر شخصی
 • ارزیابی سلامت جسمانی و مالی همسر استرالیایی توسط دولت استرالیا

ازدواج در خارج از کشور - مهاجرت به خارج از کشور از طریق ازدواج

برای مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج دو نوع ویزای ازدواج و نامزدی در نظر گرفته شده است. ویزای ازدواج معمولا بعد از ازدواج صادر شده و ویزای نامزدی قبل از آن می باشد و برای ورود همسر به استرالیا استفاده می شود. شخص متقاضی ویزای ازدواج در استرالیا باید تعهد دهد که تا دو سال می تواند هزینه های همسر خود را پوشش دهد. همچنین برای اثبات ازدواج باید مدارک دال بر زندگی مشترک در ۱۲ ماه گذشته ارائه شود. سایت مهاجرتی استرالیا تمام هزینه مهاجرت به استرالیا از طرق مختلف دسته بندی کرده و منتشر کرده است و با مراجعه به آن به صورت کامل می توانید از هزینه مهاجرت به استرالیا اطلاع یابید.

ویزای ازدواج استرالیا برای ۹ ماه اعتبار دارد و بعد از ورود به استرالیا باید ازدواج را ثبت کرد.

مدارک کلی مورد نیاز برای اخذ ویزای ازدواج استرالیا

 • عدم سوء پیشینه
 • معاینه پزشکی و تست سلامت
 • امتحان زبان برای ویزای ازدواج
 • ترجمه مدارک ازدواج

اغلب هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق این روش هزینه های دفاتر ثبت ازدواج را دربرمی گیرد. شما عزیزان می توانید برای کسب هرگونه اطلاعات تکمیلی درباره هزینه مهاجرت به استرالیا و سایر شیوه های مهاجرتی محصول راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه نمایید.

ازدواج در استرالیا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت

هزینه مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد

به طور کلی، کشورها در اعطای تابعیت از طریق تولد از دو قانون خون و یا خاک پیروی می کنند. قوانین استرالیا در این زمینه به شکل نسبی است، بدان مفهوم که تحت شرایطی هر دو مورد امکان پذیر است. طبق قوانین استرالیا، افراد متولد شده در تاریخی قبل از ۲۵ ژانویه ۱۹۴۹ بنابر اصل خاک به شکل خودکار تابعیت استرالیا را اخذ می کنند. از این تاریخ تا ۱۹ آگوست ۱۹۸۶ نیز قانون خاک بر استرالیا حاکم بود. از تاریخ ۲۰ آگوست ۱۹۸۶ با لغو قانون خاک و تبدیل آن به قانون خون، شخص متولد شده در استرالیا در صورتی می تواند تابعیت استرالیا را اخذ کند که یکی از والدین او در زمان تولد وی تابعیت استرالیا را داشته باشند. به علاوه، افرادی که از والدین نامشخص در استرالیا متولد شوند و تابعیت خاصی نداشته باشند می توانند تحت شرایط خاصی تابعیت استرالیا را کسب نمایند.

تولد در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت کشور های خارجی از طریق تولد

در شرایطی که فرد در زمان ارائه درخواست زیر ۱۸ سال سن داشته و در خارج از استرالیا متولد شده باشد، در صورتیکه یکی از والدینش شهروندی استرالیا را داشته باشد می تواند برای اخذ تابعیت استرالیا اقدام نماید. به علاوه، والدینی که تابعیت استرالیا را از طریق خون کسب کرده و تمایل داشته باشند تابعیت استرالیا را برای فرزند خود اخذ کنند لازم است حداقل دو سال در استرالیا سکونت داشته باشند. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق تولد به نوعی رایگان است، چرا که این مسئله به طور خودکار صورت می پذیرد.

هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت از طریق شیوه پناهندگی اغلب تصمیمی نامعقول است که افراد عمدتاً از روی ناآگاهی و عدم اطلاع از خطرات و آسیب های آن اتخاذ می کنند. همانطور که در مقالات متعدد بیان شده است پناهنده کسی است که حقوق طبیعی و اجتماعی او در کشورش رعایت نمی شود و مجبور است که برای حفظ جان خود به کشور دیگه پناه ببرد.

برای پناهندگی در استرالیا از ویزاهای پناهندگی ، بشردوستانه، نجات اضطراری و زبان در خطر استفاده می شود که به ترتیب ویزاهای ۲۰۰، ۲۰۱ ، ۲۰۳ و ۲۰۴ هستند. برای پناهندگی در خاک استرالیا نیز از سه ویزای حفاظت (۸۶۶) ، حفاظت موقت ( ۷۸۵ ) و پناهنگاه امن ( ۷۹۰ ) استفاده میشد.

برنامه ای که دولت استرالیا در سال ۲۰۰۹ به پناهندگان اختصاص داده بود ویزای بشر دوستانه بود که از طریق آن بیش از ۱۲ هزار نفر در استرالیا پذیرفته شدند. این ویزا به افرادی اختصاص داشت که شرایط زندگی نامناسبی داشته و از جهات مختلف دچار تبعیض شده بودند و در کشور خود تحت شکنجه و آزار و اذیت بودند. امروزه دولت استرالیا سختگیری های زیادی در زمینه پناهندگان دارد. اخذ پناهندگی در این کشور شرایط آسانی ندارد. لازم است توجه داشته باشید که موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) هیچ خدماتی در زمینه مسیر خطیر پناهندگی ارائه نمی نماید و هدف از این بخش صرفاً اشاره به خطرات و آسیب های پناهندگی است. اگرچه شاید فرد در این روش در تصور خود هزینه مالی زیادی نکند، هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی از نظر آسیب های روحی، جسمی و معنوی فراوان است و هزینه مهاجرت به استرالیا تنها به هزینه های مادی خلاصه نمی شود.

لینک مقاله پیشنهادی

با کلیک بر روی لینک زیر می توانید به اطلاعاتی جامع در خصوص شرایط پناهندگی به استرالیا، مراحل و نحوه اخذ اقامت از این طریق بیابید :

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

هزینه مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اگرچه در بسیاری از کشورهای دنیا امکاناتی برای مهاجرت هنرمندان و افراد فوق موفق فراهم شده است تا از تخصص، هنر و مهارت آنها در این کشورها بهره جسته شود، استرالیایی برنامه خاصی در این زمینه ندارد و علاقه مندان به مهاجرت به این کشور می توانند از طریق دیگر شیوه های مهاجرتی ، مهاجرت به این کشور را مد نظر قرار دهند. به عنوان مثال، شیوه کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری می تواند برای مهاجرت هنرمندان به استرالیا شیوه مناسبی باشد. در هریک از این شیوه ها هزینه مهاجرت کاملاً متفاوت است و بسته به شیوه مورد انتخاب فرد تعیین می شود. تمکن مالی، سن، تحصیلات و سطح زبان افراد هنرمند در این زمینه بسیار تأثیرگذار است. با توجه به شرایط کنونی و فقدان برنامه های مهاجرتی خاص برای هنرمندان، این قشر می توانند مهاجرت به کشوری همچون اتریش را مد نظر قرار دهند که در آن برنامه های خاصی برای آنها تعریف شده اند.

در واقع، کافی است که آنها بتوانند سابقه کاری مرتبط و تمکن مالی کافی نشان دهند تا بتوانند اقامت اتریش را از این طریق دریافت نمایند. در واقع، می توان نتیجه گرفت که هزینه مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان را شیوه انتخابی آنها تعیین می کند.

ویزای کار برای هنرمندان و افراد فوق موفق

هزینه مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در این کشور بسته به شهر مورد انتخاب فرد و در مناطق گوناگون استرالیا متفاوت است. به طور کلی، بخش مهم هزینه های زندگی فرد در استرالیا را هزینه مسکن تشکیل می دهد و در شهرهای بزرگ شاهد اختلاف قیمت فاحشی هستیم. به علاوه، در حومه شهرها هزینه مسکن نسبت به سایر نقاط پایین تر است. جالب است بدانید هزینه های زندگی در استرالیا ۱۵۲٫۹۲ درصد از هزینه های زندگی در ایران بالاتر است. برای اطلاع بیشتر شما عزیزان از هزینه اقامت در استرالیا در جدول زیر به هزینه برخی اقلام مهم زندگی در استرالیا اشاره شده است:

آیتم ها و اقلام

هزینه بر حسب دلار استرالیا

۱ کیلوگرم برنج سفید ۲٫۶۴
۱ لیتر شیر ۱٫۵۰
یک قرص نان سفید ۵۰۰ گرمی ۲٫۶۹
۱۲ عدد تخم مرغ ۴٫۳۲
۱ کیلوگرم سینه مرغ بدون استخوان ۱۰٫۶۵
۱ کیلوگرم سیب ۴٫۲۸
۱ کیلوگرم موز ۳٫۴۴
۱ کیلوگرم سیب زمینی ۵٫۰۹
۱ کیلوگرم پیاز ۲٫۵۸
یک بطری آب ۱٫۵ لیتری ۲٫۱۵
۱ کیلوگرم پرتقال ۳٫۷۹
بلیط یک طرفه (برای حمل و نقل در سطح محلی) ۴٫۲۰
کرایه تاکسی برای یک ساعت (تعرفه عادی) ۴۹٫۲۰
طی کردن یک کیلومتر توسط تاکسی ۲٫۰۰
۱ لیتر بنزین ۱٫۴۶
آب، برق، … برای یک آپارتمان ۸۵ متری ۲۰۳٫۰۳
۶۰ مگابایت اینترنت نامحدود ۷۳٫۶۵
شهریه ۱ ماه باشگاه برای یک نفر در رشته تناسب اندام ۶۵٫۸۰
یک جفت شلوار جین (مارک Levis) ۹۵٫۴۶
یک دست لباس تابستانی در فروشگاه های زنجیره ای (مارک زارا، H&M) ۵۹٫۲۴
یک جفت کفش نایک ۱۳۲٫۴۸
یک جفت کفش چرمی مردانه ۱۳۸٫۰۴
اجاره بهای آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر ۱٫۶۹۰٫۵۲
اجاره بهای آپارتمان ۳ خوابه در خارج از مرکز شهر ۱٫۹۰۷٫۵۵
قیمت خرید یک متر آپارتمان در مرکز شهر ۸٫۰۱۲٫۱۴
قیمت خرید یک متر آپارتمان در خارج از مرکز شهر ۵٫۹۲۴٫۳۴
هزینه زندگی در استرالیا (‌ کانبرا ،‌ ملبورن ، سیدنی )

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد دیدنی های توریستی استرالیا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد قرارداد مهاجرت به استرالیا

هزینه های مهاجرت به استرالیا

هزینه مهاجرت به استرالیا و هزینه ویزا بسیار متفاوت می باشد و بستگی به نوع ویزا دارد . هزینه های ویزا میتواند از ۲۰۰ دلار استرالیا تا ۷۰٫۰۰۰ دلار استرالیا باشد .

در اکثر موارد هزینه کل ویزا برای یک خانواده از ۷۰۰۰ دلار استرالیا تا ۱۲٫۰۰۰ دلار استرالیا می باشد.

هزینه مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا

همانطور که اشاره شد، هزینه مهاجرت به استرالیا از شیوه های مختلف متفاوت است و هریک آثار اقامتی خاصی را برای فرد به دنبال دارد. به عنوان مثال، شیوه تحصیلی به خودی خود منجر به اخذ اقامت دائم استرالیا نمی شود و لازم است فرد در بازه زمانی ۱۸ ماهه پس از تحصیل به جستجوی کار در استرالیا پرداخته و در صورتی که کار پیدا کند و ۴ سال بیمه و مالیات را به شکل منظم پرداخت نماید می تواند اقامت دائم استرالیا را اخذ کرده و ۲ تا ۳ سال بعد نیز تابعیت و پاسپورت استرالیا را اخذ کند. در شیوه کاری نیز فرد می تواند پس از ۴ سال رعایت الزامات قانونی و پرداخت مالیات اقامت دائم و پس از ۶ سال تابعیت این کشور را اخذ نماید. در شیوه سرمایه گذاری نیز بسته به مدت ویزایی که برای فرد صادر می شود شرایط متفاوت است، اما در صورتی که در مدت تعیین شده که اغلب ۴ سال است سرمایه گذاری خود را به سرانجام برساند می تواند اقامت دائم استرالیا را اخذ نماید.

پاسپورت استرالیا

تابعیت دوگانه در استرالیا و شرایط از دست دادن تابعیت

قانون شهروندی استرالیا در ۱۹۴۸ تصویب شده است. از ۱۹۴۸ قوانین شهروندی تغییرات فراوانی داشته اند اما مهمترین فاکتورها کماکان زمان تولد متفاضی و وضعیت اقامت والدین او می باشد.

اقامت استرالیا و شهروندی آن از طریق خوگیری تحت شرایط زیر اهدا می شود:

 • متقاضی نباید در خارج از کشور باشد.
 • شخص بیشتر از ۱۸ سال باشد.
 • شخصیت مناسب
 • دانش زبان انگلیسی
 • گذراندن ۲ سال از ۵ سال اخیر در استرالیا
تابعیت دوگانه : قانون جدید علاقه چندانی به تابعیت چندگانه ندارد اما آن را به رسمیت می شناسد.
از دست دادن تابعیت: شهروندی استرالیا را می توان با ترک تابعیت ، اخذ تابعیت کشور دیگر و فریبکاری در ارائه مدارک از دست داد.
ویزای توریستی استرالیا
اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای ۱۹۰ استرالیا
گرفتن اقامت استرالیا از روشهای مختلف
راهنمای اخذ انواع ویزای استرالیا
هزینه مهاجرت به استرالیا و سخن پایانی

هزینه مهاجرت به استرالیا و جزئیات هزینه انواع روشهای مهاجرت به استرالیا در این مقاله به شکل علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفت. همان گونه که اشاره نمودیم، هزینه مهاجرت به استرالیا از شیوه های مختلف یکسان نیست و هر شیوه مهاجرتی جزئیات خاص خود را دارد. کشور استرالیا به سبب شرایط مناسب طبیعی و اجتماعی، شرایط مناسب حقوق و دستمزد و ویژگی های طبیعی منحصر به فرد همواره مورد توجه مهاجران بسیاری بوده است. از نظر هزینه ها باید توجه داشت که شیوه کاری می تواند کم هزینه ترین روش مهاجرتی به استرالیا باشد. هزینه مهاجرت به استرالیا از طریق شیوه تحصیلی نیز با توجه به مقطع تحصیلی و دانشگاه یا موسسه محل تحصیل تعیین می شود. در مورد سرمایه گذاری نیز پروسه های مختلف هزینه های خاص خود را دارند. مهم ترین مسئله در این میان آن است که شخص متقاضی مهاجرت مناسب ترین شیوه را با توجه به بودجه و شرایط خود برگزیند. شما سروران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات در زمینه تمامی شیوه های مهاجرتی با کارشناسان زبده موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس رایگان تلفنی برقرار نموده و اطلاعات کامل تر را درباره هزینه مهاجرت به استرالیا دریافت نمایید. شما عزیزان با بیان دیدگاه ها و نظرات خود می توانید ما در ارائه خدمات مناسب تر یاری نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

179 پاسخ
 1. احسان قائدی گفته:

  سلام خدمت آقای دکتر ملک پور عزیز
  می خواستم برای تحصیل پسر ۱۵ سالم برای استرالیا اقدام کنم. می خواستم بدونم تحصیل پسرم چقدر هزینشه و اینکه من و مادرش هم اگه باهاش بریم مثل اروپا شانس تحصیل مجانی داره؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز در استرالیا تحصیل رایگان امکانپذیر نمی باشد .ولی چنانچه پدر یا مادر به طریقی اقامت این کشور را اخذ نمایند فرزند شانس تحصیل رایگان خواهد داشت..

   پاسخ
 2. امید گفته:

  سلام شرایط اسکیل ورر استرالیا به چه شکل هست؟ برای کسی که مدرک دانشگاهی نداره اما کار فنی بلده میشه اقدام کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   مدرک فنی در سیستم امتیازبندی استرالیا پایین ترین امتیاز را داراست و برای اینکه حد نصاب امتیاز را کسب کنید می بایست سابقه کاری بالا و مدرک زبان سطم بالا ارایت دهید.

   پاسخ
 3. ریاحی گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت موسسه ملک پور
  من ۴۰ سالمه و تمایل به مهاجرت به استرالیا دارم. لیسانس مدیریت دارم. ۱۵ سال سابقه کاری دارم. با توجه به سن بنده به نظر شما استرالیا برای من گزینه مناسبی می باشد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ارادت
   دوست عزیز از انجا که سن شما در سیستم امتیاز بندی استرالیا امتیاز خیلی پایینی خواهد داشت توصیه میگردد از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید.همچنین شما می توانید از طریق تحصیلی برای کشورهاید اروپایی مانند اتریش و هلند،دانمارک و سوید اقدام ـنمایید

   پاسخ
 4. آرام گفته:

  سلام و عرض ادب. خیلی ممنونم از مطالب خیلی خوب علمی تون. من چون به همراه همسرم دو سال پیش از طریق یک موسسه دیگه برای سرمایه گذاری این کشور اقدام کردیم اما هنوز ۲ ساله به نتیجه ای نرسیدیم، الان سوالم اینه که در حال حاضر ویزای سرمایه گذاری استرالیا راحت تر انجام میشه یا کانادا؟ هزینه های کدام یک از این دو کشور مناسب تر هست و کدوم بهتر جواب میده. ممنونم از پاسخگویی شما.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام.
   در حال حاضر کشور کانادا سرمایه گذاری های زیادتر، کم هزینه تر و منطقی تری نسبت به کشور استرالیا داره و زودتر هم به نتیجه میرسن. یک روشی هست به نام کار شرکت ، که تلفیقی ار ویزای کاری و کارآفرینی هست و خیلی سریعتر میتوان از این روش به اقامت رسید.
   موفق باشید

   پاسخ
 5. محمد گفته:

  سلام
  ممنون از مقاله خوبتون. من بخئام از طریق کارآفرینی بر ای استرایا اقدام کنم چند ساله می تونم پاسپورت استرالیا رو بگیرم؟

  پاسخ
 6. شیرین گفته:

  سلام
  ممنونم از مقاله عالی تون
  می خواستم بدونم برای تحصیل فرزندم در استرالیا باید چی کار کنم؟ فرزندم ۱۴ سالشه.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما می بایست برای فرزندتان از یکی از مدارس این کشور پذیرش اخذ نمائید .سطح زبان فرزندتان را می فرمائید ؟

   پاسخ
 7. R Dpr گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید،
  می خواستم بپرسم که آیا مهاجرت کاری کم هزینه ترین راه برای مهاجرت به استرالیا هست؟ اگر آیلتس بالا بگیرم می تونم به شکل کاری به استرالیا مهاجرت کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب،
   دوست عزیز بله می توان گفت شیوه کاری یکی از کم هزینه ترین شیوه های مهاجرت است. از آنجاییکه شیوه کاری استرالیا یک شیوه امتیازی است در صورتیکه از سن، سابقه کار، تحصیلات و … امتیاز خوبی را بگیرید ارائه آیلتس بالا می تواند به شما کمک کند امتیاز لازم را بگیرید.

   پاسخ
 8. فرجام گفته:

  من ۳۵ سالمه لیسانس پرستاری دارم و آیلتس ۷٫۵٫ پشتوانه مالی زیادی ندارم. میتونم برای کار در استرالیا اقدام کنم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   شما برای ادامه تحصیل و یا کار در هر کشوری دیگری نیاز هست در ابتدا مدرکتان معادلسازی شود .

   پاسخ
 9. رادین گفته:

  سلام و خسته نباشید. من ۳۴ سالمه فوق لیسانس مدیریت پروژه دارم و pte 79 دارم ۶ سال هم سابقه کار دارم آیا برای استرالیا میتوانم اقدام کنم؟ کدام ساب کلاس مناسب تر هست؟
  سپاس از سایت عالیتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز شرایط شما فوق العاده ست قطعا می توانید از طریق ساب کلاس ۱۸۹ برای استرالیا اقدام کنید. امتیازتان خیلی مناسب است.

   پاسخ
 10. مقداد گفته:

  من ۳۶ سالمه. کاردانی مهندسی عمران از دانشگاه ازاد در سال ۸۳٫ ۱۲ سال سابقه کار در شرکت های مهندسی و شهرسازی رو دارم با بیمه که ۷ سال مدیریت پروژه بوده. مدرک زبان رو اقدام کردم که به بالای ۷ برسونم. همسرم لیسانس روانشناسی که ایشون هم برای زبان اقدام کردن که به ۶ برسه. یک کودک ۱ سال و نیمه داریم. چند تقدیر نامه هم از شهرداری تهران و سایر شرکت ها دارم و یکی دو تا مقاله برنده شده در دانشگاه … به نظر شما شرایط اقامت کاری در استرالیا برای من فراهم هست یا خیر. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام. دوست عزیز شما اگر بتوانید آیلتس بالای ۷ ارائه دهید می توانید برای ویزای کاری استرالیا و کانادا اقدام کنید.
   موفق باشید

   پاسخ
 11. Aaron گفته:

  با سلام بنده ۲۷ سال سن
  مدرس فنی حرفه ای اصفهان برای کارهای پوستی و فیشییال هستم

  حدودا ۷ سال سابقه کاری دارم و ۳ سال هم سابقه کاری فنی حرفه ای

  سرمایمم ۴۰۰ میلون هست میخوام بدونم میتونم همراه پسرم که ۱۶ سالشه
  مهاجرت کنیم به استرالیا
  راه اندازی کار
  یا…..

  ممنون میشم پاسخ بدین با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اقدام از طریق برنامه کار آفرینی در استرالیا ݥی بایست بیزینس پلن ارائه دهید و این بیزینس پلن مورد تائید قرار گیرد و از طرفی می بایست ۲۰۰هزار دلار استرالیا سرمایه گذاری شود .دوست عزیز میزان تحصیلاتتون رو می فرمائید؟

   پاسخ
 12. جاوید عبدواللهی گفته:

  با سلام خدمت شما
  من الان مشغول به کار هستم و در یک دانشگاه علمی کاربردی هم مشغول تحصیل
  ۱- سابقه ی بیمه ام به هیچ عنوان در زمان تحصیل حساب نمیشه ؟؟؟
  ۲- من با مدرک فوق دیپلم سابقه ی کاری ۶ ساله دارم – در صورتی که ثابت کنم که دقیقا همین رشته ای که الان دارم لیسانس میگیرم مرتبط با کار قبل از لیسانسمه سابقه ی بیمه ام حساب میشه یا خیر
  ۳- بین کاردانی و کارشناسی حدود ۸ سال فاصله است . این برای من مشکل ایجاد میکنه ؟ ضمنا من مدارک فنی حرفه ای هم به مدت ۴۸۰ ساعت دارم
  و ویزایی هم که براش میخوام اقدام کنم ویزای ۱۸۹ هست و رشته metal machinist کاملا هم مسلط به این کار هستم و سابقه ی کاریم هم کاملا در همین زمینه هست
  الان هم تا یک سال دیگه مدرک لیسانسمو میگیرم و مدرک زبانم هم اوکی میکنم و مجرد هستم با سن ۲۹
  ممنون میشم سوالای من رو جواب بدید و اینکه کلا شرایط من چطوریه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در نظر داشته باشید چنانچه شما قصد ارائه مدرک لیسانس و استفاده از امتیازات این مدرک رو دارید پس سابقه کار برای شما از زمان فارغ التحصیلی در مقطع لیسانس محاسبه می شود. در اقامت کاری گپ تحصیلی اهمیتی ندارد . چنانچه حد اقل ۳ تا ۴ سال سابقه کار همراه با بیمه ارائه دهید و مدرک آیلتس با نمره بالا داشته باشید می توانید برای ویزای کار استرالیا اقدام کنید و توجه داشته باشید در زمان اقدام رشته شما می بایست از مشاغل مورد نیاز در استرالیا باشد .

   پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست گرامی شما می توانید از ساعت ۹ صبح الی ۶:۳۰ بعد از ظهر جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۴۹۰۷۶ و ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰ تماس بگیرید

   پاسخ
 13. الهه گفته:

  با سلام و خسته نباشید.من ۳۳سال دارم و ۴سال سابقه بیمه دارم.کارشناس ارشد کتابداری دارم. خواهرو برادرم در استرالیا زندگی میکنن.و خودم هم تمایل به اخذ اقامت دارم. اگه ایلتس بگیرم میتونم برم
  ؟ و اینکه نمره ۶ قبول هست یا حتما باید بالای ۷ باشه؟ برای چه ویزایی اقدام کنم راحتتره؟ تحصیل؟کار؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در نظر داشته باشید که شغل شما می بایست از مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا در دوره ای که قصد اقدام دارید باشد . بهتر هست که آیلتس رو ۷ به بالا داشته باشید .برای تحصیل هم گپ تحصیلی مهم هست چه سالی فارغ التحصیل شدید؟

   پاسخ
  • الهه گفته:

   برای کارشناسی سال ۸۹ فارغ التحصیل شدم. و برای ارشد ۹۴٫ گپ تحصیلی چی هست؟
   شغلم کارمند اداری در یک شرکت نیمه خصوص هستش. و ارتباطی با رشته تحصیلیم نداره متاسفانه.

   Rating: ۴
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    گپ تحصیلی فاصله ایجاد شده میان آخرین مدرک تحصیلی و سالی که شما قصد ادامه تحصیل دارید هستش .در هر صورت شغل شما می بایست از مشاغل مورد نیاز باشه و سابقه کاریتون همراه بابیمه

    پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای این منظور می بایست فرزند شما پذیرش تحصیلی اخذ نماید. دائی ایشون اقامت استرالیا رو از چه طریقی دارند ؟

   پاسخ
 14. رامین سلیمانی گفته:

  سلام من از طریق ویزای سرمایه گذاری اقدام کردم و فرم اولیه EOI و نامینیشن ایالتی را تکمیل و فرستادم. مایلم در صورت نیاز از مشاوره دفتر شما بهره مند شوم. آیا امکان برخورداری از این مشاوره وجود دارد. سپاسگزارم

  Rating: ۵
  پاسخ
 15. محمود گفته:

  سلام من می خوام برای دریافت اسپانسر کاری در شهر داروین اقدام کنم. چون اونجا احتیاج به مدرک زبان نداره و ویزای آن ۴ ساله هست و بعد از آن می شه تبدیل به اقامت کرد. شما در این زمینه می تونید کمک کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 16. نغمه گفته:

  با سلام من ۳۱ سالمه متاهل مدرک کارشناسی ارشد پرستاری سه سال سابقه کار در بخش مراقبت ویژه و تدریس پرستاری دارم. همسرم نیز کارشناسی ارشد پرستاری داره ۳۵سالشه و ۷سال سابقه کار بعنوان سرپرست کلینیک. پرستاری آی سی یو و تدریس پرستاری داره. یه کودک ۲ساله هم داریم. مدرک زبان هم هنوز نگرفتیم. آیا شرایط اقدام برای مهاجرت رو داریم؟ از چه طریقی اقدام کنیم مطمئنتر و سریعتره برای اقامت دائم؟ کدوم کشور بهتره استرالیا؟ کانادا؟ آلمان؟و…نمره زبان چند قابل قبوله و چه مدرکی آیلتس یا تافل؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایط کار برای رشته پرستاری خیلی خوب هست. در ابتدا باید تایید مدارکتون انجام بشه ، مدرک زبان با نمره ۷ خیلی کمکتون میکنه، از طریق کاری بهترین روش هست. هم آیلست و هم تافل رو میشه استفاده کرد. انگلستان ، کانادا و استرالیا رو میشه اقدام کرد. برای آلمان هم نیاز به مدرک زبان دارین

   پاسخ
 17. مینا گفته:

  خیلی ممنونم از توضیحاتتون . دیروز با توجه به صحبت های خونواده بین کشورهای انگلستان آلمان سوئد اتریش و سوئد میخواییم انتخاب کنیم .
  تو کدوم این کشورها زودتر و آسون تر میتونم به پزشکی برسم ؟
  در ضمن سریع ترین راه مهاجرت قانونی به این کشورها چیه ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، راه تحصیل معمولا راه سریع و مطمئنی هست. اگر قصد اقامت سریع تر رو دارین انگلستان گزینه مناسبی هست. مدرک زبان داشته باشید کاراتون سریع تر انجام میشه

   پاسخ
 18. مینا گفته:

  با سلام . خونواده ای پنج نفره هستیم . پدر و مادرم فرهنگی هستن . برادرم لیسانس مهندسی عمران داره و خواهرم دانش اموزه .چطور میتونیم به استرالیا مهاجرت کنیم ؟ به شرطی که خودم بتونم اونجا پزشکی بخونم . یا شما چه کشورهایی رو به ما پیشنهاد می دید ؟ و اینکه مدت زمان اخذ اقامت چقدر طول میکشه ؟ و هزینه چقدر میشه ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای پزشکی کشورهای مختلفی میشه اقدام کرد. برای هر کشور شما باید یک دوره پیش پزشکی بخونید و ازمون ورودی بدین استرالیا هم میشه اقدام کرد. اگر کل خانواده قصد مهاجرت دارند باید از روش های سرمایه گذاری استفاده بشه. وابسته به روش اقدامی شما هزینه ها و مدت زمان متفاوت هست.

   پاسخ
 19. حامد فخری گفته:

  سلام ، کارشناسی ارشد مکانیک دارم از دانشگاه دولتی بیش از ۱۶ ترم هست که در دانشگاه های مختلف تدریس میکنم سابقه صنعت هم تقریبا ۴ سال دارم ، ۳۲ سال سن دارم و متاهلم همسرم لیسانس مامایی دارن . آیا میشه برای مهاجرت به استرالیا یا کانادا اقدام کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید چون واقعا واقعا تصمیمم جدیه . تشکر .

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ بگیرین میشه اقدام کرد. کانادا و آلمان هم گزینه های خوبی هستند برای شما . پیشنهاد می کنیم که راجب المان هم تحقیق کنید.

   پاسخ
 20. امیر علی 29 گفته:

  سلام معلم کودکان استثنایی هستم با هفت سال سابقه کار، سنم ۲۹ سال،کارمند رسمی آموزش و پرورش ، لیسانس آموزش و پرورش کودکان استثنایی از دانشگاه فرهنگیان و فوق لیسانس روانشناسی از دانشگاه آزاد دارم، آیلتس نمره ۷ دارم، برای شغل کد ۲۴۱۵۱۱ میتونم اقدام کنم؟ شرایطم چطوره؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 21. آرش گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر ممنون از سایت خوبتون
  من یه جاب آفر از استرالیا دریافت کردم ولی مطمئن نیستم که واقعی باشه چطور میتونم اطمینان پیدا کنم و به فرض اینکه واقعی باشه برای دریافت ویزای کاری همین کافیست؟
  باتشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، باید از طریق سایت های کاریابی معتبر اقدام بفرمایید. خیر باید امتیاز شما هم حداقل موردنیاز باشه . بعد از اینکه امتیاز اوردین جاب افرتون بررسی میشه و اگر معتبر باشه در پرونده شما لحاظ میشه

   پاسخ
 22. تایماز گفته:

  سلام. من ۳۴ سالمه مدرک لیسانس کامپیوتر و مدرک MCSA از مایکروسافت دارم. ۱۰ سال سابقه‌ی کار مرتبط دارم و آیلتس ۶. من میتونم اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 23. رضا گفته:

  ۳۲سالمه مجردم خیاط حرفه ای کت شلوار چندسال جواز کسب دارم تا آخر امسال مدرک فنی حرفه ای و زبان آیلتس را میگیرم، برای دو سال یا ۴سال میشه اسپانسرشیپ گرفت هزینه رفتنم چقدر میشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای استرالیا باید امتیازتون محاسبه بشه. مدرک تحصیلی رو باید اعلام بفرمایید که بشه امیتازتون رو محاسبه کرد و نمره زبان رو ، به نظر اگر از طرق ثبت شرکت یا سرمایه گذاری اقدام بفرمایید شانستون خیلی بالاتر هست.

   پاسخ
 24. بابک گفته:

  سلام من ۲۳ ساله و مدرک کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران رو دارم. میشه برای تحصیل در مقطع ارشد و دکتری به استرالیا مهاجرت کرد و همون جا موند ینی تابعیت رسمی گرفت؟ یا نه این امکان وجود نداره و باید بعد تموم شدن تحصیلات به ایران برگردم. با این رشته میشه کار تو استرالیا پیدا کرد؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه اقدام کرد و برای اقامت دائم و تابعیت باید چند سال بعد از تحصیل رو بمونین و کار کنید. برای کار کردن هم با توجه به اینکه زبان انگلیسی زبان رسمی این کشورها هست باید تخصص ویژه ای داشته باشید. اگر قصد کار کردن رو دارین رشته های مدیریتی گزینه بهتری هستند که پروسه سریعتری دارند.

   پاسخ
 25. Mehrnaz گفته:

  سلام من ۱۹سالمه و قصد مهاجرت تحصیلی به استرالیا رو دارم در حال حاضر در حال تحصیل رشته کاردانی دامپزشکی هستم به زبام هم تسلط دارم میخواستم بپرسم که هزینه ها حدودا چقدر میشه و ایا خودم میتونم فقط از طریق کار کردن هزینه تحصیلمو بدم یا نه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هزینه ها با توجه به رشته و دانشگاه متفاوت هست. میشه با کار دانشجویی بخشی از هزینه ها رو پوشش داد اما برای نتیجه بهتر باید سرمایه کافی رو داشته باشید. هزینه های زندگی در استرالیا در مقالات مختلف بررسی شده و اگر همین عبارت رو با کلیدواژه ملک پور سرچ بفرمایید اطلاعات کاملی دریافت می کنید.

   پاسخ
 26. جعفر گفته:

  سلام ببخشید در خصوص خرید سهام شرکتهای خصوصی جدیدن تبلیغ میکنند شما هم اطلاعات دارید که میگن با خرید هر ۱۰ سهم از شرکتهای استرالیایی که قیمت هر سهم ۵۰۰۰دلار استرالیا میباشد هم سود ۳/۴٪درصدی دریافت میکنید و هم اقامت استرالیا رو دریافت میکنید اگر اطلاعات دارید میشود راهنمایی بفرماید سپاسگذارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام، اقامت استرالیا از طریق خرید سهام امکان پذیر است ، اما جزئیات دقیق آن را باید از وکلای متخصص ما در زمینه سرمایه گذاری بین الملل جویا شوید.

   پاسخ
 27. علی گفته:

  با سلام
  من ۳۰ سال سن دارم و فوق لیسانس عمران هستم. در حال بهبود شرایط زبان هستم که فکر می کنم ielts 6.5 یا ۷ رو تا یک سال دیگر بگیرم. ۵ سال سابقه کاربرنامه ریزی و کنترل پروژه دارم. برای ویزای کار استرالیا از الان باید اقدام کرد یا وقتی که مدرک زبان رو گرفتم باید اقدام کنم؟
  حدود هزینه چقدر خواهد بود؟ خواهشا راهنمایی های اولیه رو بفرمایید تا به صورت حضوری و مفصل مشاوره بگیرم ازتون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، شرایط اولیه را برای مهاجرت از طریق کار دارید. باید امتیاز شما محاسبه شود که در صورت داشتن ایلتس ۷ می توان اقدام کرد. برای هزینه ها هم شرایط شما باید به صورت کامل بررسی شود.

   پاسخ
 28. م ز گفته:

  با سلام
  پزشک متخصص هستم ۳۳ ساله همسرم مهندس الکترونیک فعال در زمینه سازه های فلزی زبان فول از نطر امتیاز و هزینه و زمان راهنماییم کنیدمرسی

  پاسخ
 29. رها گفته:

  سلام من ۲۸و شوهرم ۴۴ساله یه دختر ۵ساله هم داریم خودم دیپلم کامپیوتر و همسرم فعال بازار اتومبیله. خودم برای زبان دارم اقدام میکنم .سرمایه ما حدود ۳۰۰میلیون هست چطور میتونیم برای مهاجرت استرالیا اقدام کنیم توی استرالیا هم آشنا داریم .ممنون

  پاسخ
 30. صفدر گفته:

  سلام بزرگوار . بنده دیپلمه و سی و هفت ساله هستم مدرک فنی و حرفه ای در رسته جوشکاری برق ( الکترود) و جوشکاری co2 دارم ده سال سابقه جوشکاری دارم و چندتا سرتیفیکیت معتبر جوشکاری هم دارم به شدت پیگیر یادگیری زبان هستم لطفا برای مهاجرت راهنمایی بفرمائید . سپاسگزارم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای مهاجرت راه های متفاوتی وجود دارد. اگر مایل به تحصیل هستید کشورهای متفاوتی وجود دارد. اگر مایل به کار هستید برای استرالیا باید امتیاز شما محاسبه شود تا بتوانید برای کار اقدام کنید و مدرک زبان بالا نیاز دارید. اگر هم سرمایه لازم را دارید امکان سرمایه گذاری برای شما فراهم است.

   پاسخ
 31. اسماعیل گفته:

  با سلام و احترام
  آقای ملک پور بنده ۳۷ سالمه تحصیلاتم کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی و آسیب شناسی بوده و مدارک مربیگری فوتبال A و B و C فوتبال از AFC دارم دارای ۲ فرزند ۱۰ ساله و ۸ ساله می باشم که هر کدام در رشته شنا در کشور مقام دارند می توانم اقامت بگیرم .
  با تشکر

  پاسخ
 32. مریم گفته:

  سلام. وقتتون بخیر.
  من به تازگی تصمیم جدی برای مهاجرت دارم.اما اصلا اطلاعات کافی ندارم. ممنون از توضیحات لازم.
  ۲۷ سال دارم ارشد ارتباط تصویری(گرافیک) از هنرهای زیبا. رزومه کاری و تجربه کار عملی هم دارم. اما سابقه بیمه خیر.
  در اموزش و پرورش تدریس کردم. مدرک طراحی لباس و دوخت لباس هردو از فنی حرفه ای دارم. یک دوره نمایشگاه و گالری اثار هنری در مشهد برگزار کردم.
  متاسفانه زبان انگلیسی تسلط ندارم.
  ایا توضیحات فوق کار بنده رو برای اخذ ویزای کاری اسان میکنه؟
  وایا در کشور استرالیا در کنار کار، تحصیل هم امکان پذیر هست؟ودر دانشگاه ها به زبان انگلیسی تدریس میشود؟
  پیشاپیش ممنونم از توجه شما.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام ، ممنون از توضحیات کاملتون، بای استرالیا شما باید حداقل امتیاز سیستم امتیاز بندی این کشور رو بدست بیارید، لطفا عنوان کار در استرالیا را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید و امتیاز خود را محاسبه کنید. زبان انگلیسی زبان رسمی این کشور است.

   پاسخ
 33. محسن محمدی گفته:

  سلام من ۳۲ سالمه متاهل.لیسانس مکانیک گرایش طراحی و نقشه کشی صنعتی دارم ۸ سال سابقه کار در نجاری کابینتMDF و… دارم زبان انگلیسی مدرک شو ندارم میخواستم ببینم با این شرایط میتونم به استرالیا مهاجرت کنم ؟؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام خدمت شما
   در صورت داشتن مدرک زبان میتوان در مورد ویزای کاری در استرالیا بیشتر پرونده ی شمارا مورد بررسی قرار داد زیرا سابقه ی کار شما خوب است.لطفا برای دریافت اطلاعات کامل تر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 34. احمد گفته:

  با سلام با ۶سال سابقه کارمند مخابرات بودن و رشته س پرورش آبزیان و ۳۲ سال سن شانس ینده رو چی میبینید؟چه کمکی میتونید بهم بکنید و راهنمایی کنید.ممنون

  پاسخ
 35. Babak گفته:

  سلام من تکنسین داورخانه هستم و حساب راس هستم و خانم کارشناسی ارشد حسابداری و آرایشگر حرفه ایی هستن اگر امکانش هست راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. احمد گفته:

  با سلام احمد هستم ۳۲ ساله لیسانس شیلات و همسرم کارشناسی فیزیک هسته ای.مدرک کشتی رانی بالای ۵۰۰۰۰تن را دارم.۲ سال کار در رشته ی مرتبط ۲سال مدیر فروش کشنارگاه مرغ و۶ سال هم هست کارمند مخابرات هستم.بنده ۱فرزند ۲ساله هم دارم.زبانم در حد ضحبت روزانه بدک نیست که باید به حد نرمال برسونم .آیا همسرم هم آیلتس میخواد؟پیشنهاد شما چیه؟و حدود هزینه ی من برای مهاجرت چقدر خواهد شد؟من تصمیم جدی دارم با تشکر فراوان.

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. فرشاد گفته:

  سلام وقت بخیر
  من چطور میتونم بفهمم مدرک mcse شرکت مایکروسافت با کدوم مدرک استرالیا برابره؟
  ازمونش رو توی ترکیه دادم و مدرک رو از خود شرکت مایکروسافت بهم دادند.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست گرامی
   چنانچه مدرک شما بین المللی است قابل شناسایی و تایید میباشد برای استرالیا
   و به عنوان یک رزومه و مهارت شما به حساب خواهد آمد.

   پاسخ
 38. نسرین گفته:

  با سلام من۴۷ ساله و فوق لیساتس دارم و فرهنگی هستم ومدرک خیاطیو ارایشگری هم دارم همسرم مهندس کشاورزی وکارمند شهرداری با ۲۳ سال سابقه یک دختر ۱۸ و پسر ۱۶ ساله دارم سرمایه هم در حد ۷۰۰ میلیون من و همسرم در حال یادگیری زبان مکالمه هستیم دختر و پسرم در حال رفتن به کلاس ایلتس برای مهاجرت ما چه روشی بهتر هست لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، فرزندان شما برای تحصیل و خود شما با توجه به شرایط سنی میتوانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. فرشته گفته:

  سلام من ۲۸ساله و پرستار هستم با دوسال سابقه کار و هنوز برای آیلتس اقدام نکردم شغلم توی لیست مهاجرت هست و قصد مهاجرت دارم اما نمیدانم کدام ایالت و چجوری اقدام کنم لطف میکنین راهنمایی کنین؟

  پاسخ
 40. نگین اسماعیلی گفته:

  با سلام جناب ملک پور همسرم فوق لیسانس عمران ۲۸ساله و خودم لیسانس معماری ۲۵ساله همسر سابقه بیمه ۸ساله از شرکت آباد کیفیت پارس دارند. یک دختر ۳ماهه داریم و با محاسبه امتیاز ۶۰ رو دریافت کردیم. آیا این برا ویزای کار کافیه؟

  پاسخ
 41. شیما گفته:

  سلام من لیسانس معماری دارم دانشجوی فوق لیسانس رشته معماری هستم ۲۴ سالمه شغل آزاد دارم و مجرد هستم زبان هم دارم یاد میگیرم لطفا شرایط و امتیازات تحصیل رو بفرمایید ممنون

  پاسخ
 42. mari گفته:

  سلام، ۳۷ سال دارم، لیسانس نرم افزار و بالای ۱۰ سال سابقه کار مرتبط دارم، مجرد هستم، برای مهاجرت و اقامت دائم کدام کشور رو با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن پیشنهاد میدین. ممنون از راهنماییتون.

  پاسخ
 43. ملیحه گفته:

  سلام من زنی ۴۵ ساله هستم اموزشگاه ارایش دارم لیسانس گریم هستم با سابقه ۱۷ سال شوهرم لیسانس عمران کارمند وباز نشسته و دو پسر یکی ۲۱ ساله دانشجوی معماری و دیگری ۱۶ ساله ایا امکان داره بتونیم به استرالیا مهاجرت کنیم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید که البته باید امتیاز لازم آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. mina گفته:

  باسلام
  من مجرد و ۳۳ سال سن دارم لیسانس آمار از دانشگاه دولتی و ارشد و دانشجو دکترا مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد با نمره آیلتس ۷ هستم و در حال حاضر کارشناس آمار و اطلاعات جهاد کشاورزی با ۱۰ سال سابقه بیمه و کارمند رسمی میباشم
  به نظر شما دارای شرایط لازم برای مهاجرت به استرالیا یا یک کشور اروپایی را برای ویزای کار دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی که رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد و بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. Amir گفته:

  سلام
  من ۲۰ سالمه و سربازم،مسلط به زبان انگلیسی هستم و ایلتس نمره ۹ دارم،اما در دانشگاه تحصیل نکردم. واسه گرفتن ویزای تحصیلی باید چیکار کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و برای کشورهای کانادا ، انگلیس ، هلند ، دانمارک و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. شقایق گفته:

  سلام من ۳۳ سالمه و همسرم ۳۶ سال، یک فرزند ۳ سال هم داریم. لیسانس مترجمی زبان دارم و ۱۳ سال سابقه بیمه غیر مرتبط (منشی گری)، همسرم مهندس برق با سابقه ۶ سال هستن.. برادرم سیدنی اقامت داره اما گویا این شهر برای اسپانسر فمیلی قبول نیست.. خواستم بدونم من برای ویزای کار اقدام کنم یا موقعیت همسرم بهتره؟ تا تصمیم بگیریم کدوم سطح زبانمون رو بالا ببریم..
  ممنونم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 47. محسن محمدی گفته:

  سلام من ۳۱ ساله متاهل ام
  لیسانس طراحی ونقشه کشی صنعتی دارم ولی در حرفه نجاری و MDF مشغولم نزدیک ۸ سال سابقه بیمه دارم می خواستم ببینم میتونم بصورت قانونی مهاجرت کنم و چقدر هزینه اش میشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و کار اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. کامران گفته:

  سلام و خسته نباشید
  بنده ۳۴ ساله هستم و قصد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار دارم. دارای مدرک مهندسی مکانیک حرارت و سیالات ، متاهل و بدون فرزند، دارای هشت سال سابقه کار در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، مدرک آیلتس هم ندارم، سؤالم اینه که چنانچه بنده امتیازها رو کسب کنم میتونم بلافاصله در کشور استرالیا مشغول به کار بشم یا زمان میبره؟! لازم به ذکره که خانومم هم ۲۷ ساله و دارای لیسانس در رشته گرافیک هستش. و سؤال دیگه اینکه در مرحله اول تنهایی برم بهتره یا با همسر؟؟!

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. سیاوش گفته:

  سلام من ۳۷ سال سن دارم کارم نرم افزار و سخت افزار موبایل دیپلم دارم ده سال سابقه کار دارم متاهل یه بچه ده ماه دارم همسرم فوق لیسانس حسابداری آشنایی دارم که میتونه ببرم استرالیا با هزینه ۱۲۰میلیون تومن تضمینی از راه هوایی ایا اونجا به مشکل بر میخورم یا میتونم پناهنده بشم واسه اقامت بگیرم و کار کنم چون دلیل عمده ام کار کردنه یا کارم گره میخوره میخواستم نظر شمارو بدونم چون فرزند شیر خوار دارم خواستم بدونم اینکار شدنیه یا خیر

  پاسخ
 50. مارال گفته:

  سلام من ۲۵ سالمه مجردم .فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم .و گرایش کارشناسیم پالایش نفت و گاز هست. زبان انگلیسی ام نسبتا خوب حساب میشه. ۳ سال سابقه کار بدون بیمه دارم . آیا استرالیا برای من مناسبه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز مورد نیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. ارسلان گفته:

  سلام من ۲۸ سال سن دارم م دارای مدرک فنی حرفه ای نصب و راه اندازی دوبین های مدار بسته و سیستم های امنیتی دزدگیر و سیستم های ضد حریق سه سال هم سابقه کار دارم و مدرک زبان ielts هم دارم. برای کدام کشور میتوانم اقدام کنم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. مانی گفته:

  با درود وقت بخیر
  من مانی هستم و ۳۷ سال سن دارم متأهل و دارای دو فرزند پسر زیر ۱۲ سال . فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر دارم و شش سال در این رشته مشغول بکار بودم و در حال حاضر بعنوان به مدت شش سال هست که فعالیت عمرانی بعنوان پیمانکار دسته دوم برای شهرداری تهران در زمینه تعمیر و نگهداری پل های سواره رو بصورت تجربی انجام میدم ، در مرحله اول بدون خانواده قصد مهاجرت دارم در صورتی که اتفاق مثبتی حاصل شد در مرحله بعد برای خانواده ام اقدام کنم، با توجه به مطالبی که عرض کردم امکان مهاجرت وجود داره یا خیر در ضمن خیلی به زبان انگلیسی مسلط نیستم.
  سپاس از پاسخگویی شما

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 53. محمدرضا گفته:

  سلام من ۳۱ سال دارم فوق دیپلم عمران مسلط به زبان انگلیسی و سابقه کار ۱۱ ساله جوشکاری با مدرک smaw اما ۹ سال از سابقه کارم مربوط به قبل از اخذ مدرکه،شرایط مهاجرت به استرالیا دارم؟

  پاسخ
 54. Hamed گفته:

  سلام جناب ملک پور بنده ۲۴ سالمه لیسانس مکانیک دارم حدود دوسال سابقه کار دارم همسرم لیسانس مرمت بناهای تاریخی داره،زبان انگلیسی هم مسلط نیستیم.آسانترین و کم هزینه ترین مقصد مهاجرت کاری کدام کشوره.ممنون میشم از لطفطون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای آلمان ، اتریش ، کانادا ، استرالیا و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. اميد گفته:

  سلام من اميد هستم فوق ليسانس مكانيك هستم با ده سال سابقه كار ٣٥سالمه و همسرم ٣١ساله ليسانس كامپيوتر داره ويك پسر دو ساله داريم -ميخاستم براي ويزاي كار استراليا اقدام كنم -لطفا بنده رو راهنمايي كنيد-وضعيت زبان انگليسيمون هم خوبه براحتي ميتونيم lelts بگيريم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید در صورت اخذ امتیاز برای ویزای کار استرالیا اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان آیلتس ۷ به بالا نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. وحید احمدی گفته:

  سلام-من ۳۷ سال دارم و متاهل هستم و فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی و دارای ۱۷ سال سابقه طراحی و نقشه کشی ماشین آلات صنعتی دارم و مدارک نقشه کشی کشی صنعتی و اتوکد و مکانیکال و پتاگوژی عمومی از سازمان فنی حرفه ای دارم. میتونم جهت مهاجرت کاری اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای استرالیا ، کانادا ، آلمان ، اتریش و . . . اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 57. علی رضا گفته:

  سلام و درود
  من لیسانس مهندسی مکانیک حرارت و سیالات هستم. حدود ۵۱ سال سن دارم . دارای همسر و یک فرزند پسر حدود ۱۶ سال و یک دختر حدود ۱۳ سال هستم و برای مهاجرت به استرالیا از په طریقی امکانش هست . لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم .

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت نیز اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. مینا گفته:

  سلام .۳۱ ساله هستم مهندسی علوم وصنایع غذایی ۸سال سابقه کارو همسرم ۳۶ساله مهندسی برق قدرت ۹سال سابقه کار یک فرزند۲ساله داریم ایلتس نداریم برای مهاجرت استرالیا چه باید کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید اما بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. ارسلان گفته:

  سلام .
  وقت بخیر . من کارشناسی ارشد پرستاری هستم . ۴۱ ساله و مرد . سرپرستار هستم . سابقه ۱۵ سال کار دارم . و همسر م مهندسی محیط زیست دارند ولی سابقه کار ندارن، ۳۷ ساله هستن در ضمن دوره آرایشگری هم گذرانده اند . دو فرزنددارم که اولی ۱۰ ساله و دومی ۶ ساله است . میتوانم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم و موفق باشم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید اقدام نمایید اما باید امتیاز لازم را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 60. سعيد گفته:

  سلام بنده و همسرم هيچ مدركي در هيچ زمينه اي نداريم و ٣٥ ساله و ٢٩ ساله كل دارايي مون ٣٠٠ ميليون هست به زبان انگليسي تسلط نداريم ، امكان مهاجرت با اين شرايط ما هست ؟

  پاسخ
 61. ندا گفته:

  درود بر شما و سپاسگزاری از مطالب مفیدتان بنده هفت سال سابقه کار فروش و حسابداری دارم ، قصد مهاجرت به استرالیا را دارم
  ۳۲ سال سن دارم و متاهل هستم مدرک کارشناسی و مسلط به زبان انگلیسی نیز هستم ، ایا جهت ویزای کار مدرک ایلتس مورد نیاز میباشد ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بله امتیاز لازم را بدست آورید علاوه بر آن باید آیلتس ۷ به بالا نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 62. نامی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ۲۲ سالمه رشته تحصیلی کارشناسی ناپیوسته تکنولوژی برق قدرت از دانشگاه تهران جنوب
  در حال یاد گیری زبان هستم برای ایلتس . به دلیل این که این حکومت فقط مدرک کیلویی به همه داده سطح سواد پایینه ولی با توجه به
  رشته ام الان در فرصت دو تا سه ساله چه فنی چه تخصصی رو یاد بگیرم یا چه مدارکی از چه موسساتی بگیرم که بتونم زندگی کنم . خیلی ممنون

  پاسخ
 63. مهناز گفته:

  سلام .همسر من ٣٤ سالشه در زمينه بازسازي و تعميرات و ساخت انواع دكوراسيون و طراحي اشتغال دارد و تحصيلات ايشان زير ديپلم است لطفا راهنمايي نماييد براي مهاجرت به استراليا .تشكر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. سودابه صفری گفته:

  درود بر شما من ۴۱ سالمه و کوهنوردم با مدارک کوهنوردی و سنگ نوردی از فدراسیون و همچنین گواهی صعود از قله های ایران
  قصد گرفتن ویزای مهاجرت ورزشی دارم میتونید منو راهنمایی بفرمایید چکار باید انجام بدن

  پاسخ
 65. احمد گفته:

  با سلام واحترام
  بنده ۴۱ ساله و دارای مدرک فوق لیسانس مکانیک-شاغل در وزارت نفت، متاهل ودارای یک فرزند هستم.۱۸ سال سابقه کار درصنایع نفت وگاز و خودروسازی
  بهترین مسیر که برای مهاجرت به استرالیا می بایست طی کنم رو بفرمایید.آیا مدرک آیلتس ضروری است؟از کجا شروع کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق ویزای کار اقدام نمایید اما باید بتوانید امتیاز مورد نیاز را بدست آورید بنابراین باید آیلتس ۷ به بالا نیز ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. بهمن گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من استاد تمام ( پروفسور )دانشگاه در رشته جغرافیا هستم میخواهم از دانشگاه بازنشسته شوم برای مهاحرت به استرالیا اسانترین راه چیست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. علی گفته:

  سلام جناب ملک پور
  من ۳۶ سال سن دارم کارشناسی برق الکترونیک و کارشناسی ارشد برق -قدرت دانشگاه ازاد هستم کارمند رسمی ذوب آهن با ۱۰ سال سابقه کار و ۱۵ سال بیمه ومتاهل هستم خانمم کارشناسی کامپیوتر – نرم افزار هست قصد مهاجرت به استرالیا را دارم لطفا راهنمایی کنید جهت ویزای کار چه روشی بهتره ؟
  نمره زبان لازمه یا درحد مکالمه کافیه ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار استرالیا باید بتوانید امتیاز لازم را بدست آورید همچنین باید بتوانید آیلتس ۷ به بالا ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 68. هاله خليلي گفته:

  سلام جناب ملك پور من ٤٦سالمه و ليسانس پرستاري دارم و دانشجوي ترم آخر فوق ليسانس زبان هستم و ده سال سابقه كار پرستاري در بخش ويژه دارم و مدرك رجيستر نرسينگ امريكارو هم سال ٢٠٠٨ با آيلتس ٧گرفتم ولي اون مدرك سال٢٠١٤ منقضي شده ولي گرفتن مدرك دوباره براي استراليا نميدونم چقدر تفاوت داره و داري دو فرزند ٧ و ١٦ سال هستم همسرم هم مدرك تحصيلي ديپلم و كارمند بازنشسته بانك ميباشد ميخواستم ببينم آيا راهي براي مهاجرت به استراليا براي ما هست يا نه ممنون ميشم راهنمايي كنيد .

  پاسخ
 69. داوود گفته:

  سلام داوود هستم ۳۶ ساله من دیپلم میکانیک و مدرک فنی حرفه ای میکانیک کامیون دیزلی دارم ودوره های شرکت ارس خودرو دیزل را گزرانده ام وتمام مدرک دوره ها را دارم و طی ده سال هست که مغازه میکانیکی دارم و مشغول کار هستم .ومتحل هم هستم ویک فرزند ۱۰ ساله دارم .ایا با این شرایط میتونم وارد استرالیا شوم برای کار

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 70. حانیه میرحسینی گفته:

  سلام من لیسانس اقتصاد دارم و میخواستم برای کارشناسی ارشد درخواست ویزا بدم آیا امکان این هست که آزمون آیلتس رو در استرالیا بدم ؟ و اینکه با مقاله داشتن چقدر شانس اقامت گرفت بیشتر میشه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا مدرک زبان داشته باشید سپس می توانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 71. محمدرضا گفته:

  سلام من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی گرایش محیط زیست هستم برای بنیاد ملی نخبگان دستگاه ساختم و ۲۹ ساله هستم شرایط مهاجرت به چه صورته

  پاسخ
 72. کاوه گفته:

  سلام.من لیسانس مهندسی مکانیک ازدانشگاه دولتی هستم با ۲سال سابقه کار..مجرد هستم.و۲۵ سال سن دارم.
  چطوری میتونم از طریقویزایکاریا تحصیل به استرالیا برم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی وارد شوید و امتیاز لازم را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 73. رامین گفته:

  سلام من ۳۳سالمه مدرک کاردانی دامپزشکی دارم و ۸ساله انبار دار دارویی هستم خودم و خانومم و دختر ۹ماهه ام میتونیم اقدام کنیم برای مهاجرت دائم به استرالیا؟باتشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار حداقل مدرک تحصیلی شما باید لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 74. ali گفته:

  سلام و عرض ادب، بنده ۳۹ سالمه و مهندس برق گرايش كنترل هستم، سابق كار بالاي ۱۰ سال دارم براي استراليا بايد حتما ابتدا آيلتس بگيرم يا اينكه ميشه اقدام كرد و در زمان خودش مدرك رو ارائه نمود ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید بتوانید مدرک زبان خود را ارائه نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. سامان حیدری گفته:

  باسلام قصد مهاجرت دارم به استرالیا برای هرکاری اقامت دائم بگیرم.لیسانس عمران دارم ۲سال هم سابقه کاردارم.۲۹سالمه خدمت هم انجام دادم.راهنمایی کنید متشکرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید اما باید بتوانید امتیاز آن را بدست آورید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 76. رضا عابدینی فر گفته:

  با سلام
  احتراما اینجانب دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران سازه و به مدت ۱۴ سال کارمند دانشگاه آزاد و همچنین دارای پروانه اشتغال پایه ۱ از وزارت مسکن در زمینه طراحی و نظارت می باشم.زبان انگلیسی ضعیفی دارم.
  میزان موفقیت من و خانواده ام(همسرم و دخترم) جهت ویزای استرالیا چقدر می باشد.ویا کدام کشور رو جهت تسهیل در امر مهاجرت و ویزا با کمترین هزینه معرفی می نمایید.تا در اسرع وقت جهت مشاوره و ثبت درخواست به صورت حضوری به خدمتتان برسم.قبلا از بذل توجهتان کمال امتنان را دارم.
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که برای این برای امر باید بتوانید در سیستم امتیاز بندی امتیاز لازم را بدست آورید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 77. سپیده گفته:

  سلام من متاهل هستم شوهرم تکنسین کاشی داره با۱۲سال سابقه .راننده اژانسم هس خودمم دیپلم کامپیوتر دارم با مجوز مهدکودک باسابقه سه ساله و۵ساله مربیگری مهدکودک کل سرمایمون۱۵۰میلیونه یه بچه ۳ساله هم داریم میخوام ببینم کاری برا من وشوهرم هس بریم استرالیا طبق توضیحاتم ممنون که جوابگو هستین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 78. Hossein گفته:

  سلام جناب ملك پور.بنده ٣٢ سال دارم البته تا ارديبهشت ٩٧ وارد ٣٣ سال ميشم مدرك ليسانس سخت افزار دارم البته فوق ديپلم برق داشتم.مدرك فني حرفه اي برق بالاي ١١٠٠ ساعت هم دارم.مدرك آيلتس با نمره ٨ دارم.زمينه فعاليت هم در رشته برق و شبكه)passive) ميباشد.مدرك هوشمندسازي ساختمان از شركت فيبارو لهستان را هم دارم.قصد مهاجرت دارم خودم نظرم استراليا است الان همه سايت شمارو خوندم يه كم سر در گم شدم.در ضمن متأهل هستم و نياز دارم اگه ميشه راهنمايي بفرماييد.ميخواهم راهي بشه هر چه سريعتر كارم انجام بشه ممنون از حوصله اي كه به خرج ميديد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای کار استرالیا اقدام نمایید اما باید امتیاز لازم برای اخذ ویزا را کسب کنید تا بتوانید برای کار وارد استرالیا شوید همچنین امکان همراه داشتن خانواده خود را نیز دارید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ