مهاجرت به کانادا و بررسی روشهای مهاجرت به کانادا و قوانین آن

مهاجرت به کانادا ، روشهای ۶ گانه مهاجرت به این کشور و شرایط گرفتن اقامت کانادا و راههای دستیابی به شهروندی ، تابعیت و پاسپورت کانادا در هر یک از این ۶ روش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. از چه راههای می توان به کانادا مهاجرت کرد؟ بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟ از چه راه یا راههایی می توان پاسپورت کانادا را به دست آورد و با آن سفر کرد؟ آیا با تولد فرزند در کانادا می توان اقامت آنجا را اخذ نمود؟ شما از جدیدترین قوانین و هزینه های مهاجرت به کانادا با مطالعه مقاله پیش رو آگاهی خواهید یافت. مهمترین نکات مهاجرت به کانادا و شرایط اقامت کانادا با استفاده از مشاورهای وکیل مهاجرت مجرب در این مقاله بیان شده است. مهاجرت به کشور کانادا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از ۶ طریق قابل انجام است. قانون شهروندی کانادا بر مبنای قانون ۱۹۴۷ و اساسنامه ۱۹۷۷ می باشد. کسانی که قبل از ۱۴ فوریه ۱۹۷۷ شهروند کانادا بوده اند، شهروند کانادا باقی می مانند. بسیاری از روشهای مهاجرت به کشور کانادا نظیر روش کاری و سرمایه گذاری از طریق سیستم امتیازبندی انجام می شود و شما بر اساس فاکتورهایی نظیر سن، مدرک تحصیلی، میزان سابقه کاری، شرایط همسر، داشتن روابط فامیلی در کانادا و همچنین سازگاری با این کشور امتیازات لازم را کسب نمایید. این مقاله با تلاشهای بی وقفه کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور گردآوری شده و به انتشار رسیده است. این مقاله بطور خلاصه وار اما کامل روشهای مهاجرت به کانادا را ارائه نموده است؛ در ادامه مقاله روشهای شش گانه مهاجرت به کشور کانادا مباحث زیر بصورت تحلیل بررسی می شوند.

مهاجرت به کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی و تحصیل در کانادا
 • مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق تولد
 • مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپ
 • مهاجرت به کانادا ، تابعیت دوگانه در کانادا و شرایط از دست دادن تابعیت
 • مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی در کانادا

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط جدید سیاسی کانادا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا باید چه شرایط و پیشنیازهایی را تهیه کنیم؟ – آقای افضلی

خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به کانادا – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار در مورد اقامت کاری در ساسکاچوان کانادا – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین خبر در خصوص انگشت نگاری در داخل کانادا و نحوه تمدید اقامت – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار در مورد اقامت کاری پس از تحصیل در کانادا – آقای افضلی – PGWP in Canda – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری

اخذ ویزای کاری به عنوان یکی از روش های مهاجرت به کانادا مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است. با توجه به رونق شرایط بازار کار در کانادا ، پائین آمدن نرخ بیکاری این کشور در سالیان اخیر و بالا بودن کیفیت زندگی در این کشور متقاضیان مهاجرت از بین روش های مهاجرت به کشور کانادا ، کار را به عنوان اولویت اول قرار می دهند.

نمودار درصد نرخ بیکاری کانادا در بازه زمانی سال های 1976 تا 2019

مهاجرت کاری به کانادا براساس سیستم امتیازبندی می باشد که بعد از به حداقل رسیدن امتیاز می توان برای آن اقدام کرد.

امتیازدهی مهاجرت کاری یا نیروی متخصص فدرال ( Skilled Worker ) کانادا از طریق سیستم اکسپرس اینتری یا Express Entry و براساس پارامترهای:

 • سن
 • پیشنهاد کاری
 • مدرک تحصیلی
 • سابقه کار
 • مدرک زبان
 • شرایط همسر

بصورت دو مرحله ای می باشد که در مرحله اول باید ۶۷ امتیاز از ۱۰۰ امتیاز ممکن کسب شود تا امکان ورود به مرحله دوم یا استخر مجازی وجود داشته باشد. در مرحله دوم نیز براساس فاکتورهای بالا امتیازات جدید محاسبه می شود.

در قانون جدید اکپرس اینتری در مرحله دوم یا استخر ، امتیاز مربوط به داشتن دعوتنامه کاری از کارفرمای کانادایی ، به جز در ۶ شغل خاص از ۶۰۰ امتیاز به ۵۰ امتیاز کاهش یافت. متقاضی پس از قبولی در مرحله دوم موفق به دریافت دعوتنامه اقامتی از دولت فدرال کانادا می شود  که این اقامت از ابتدا بصورت اقامت دائم می باشد. شایان ذکر است که فرد پس از دریافت دعوتنامه از کشور کانادا ۹۰ روز فرصت دارد درخواست اقامت خود را به ثبت رساند و کشور کانادا پس از بررسی مدارک وی ، طی مدت ۶ ماه برای صدور ویزا برای اقامت دائم متقاضی اقدام می نماید. پیش از این بسیاری از استان های کشور کانادا به طور مجزا به جذب نیروی متخصص می پرداختند اما در سال های اخیر بیشتر استان ها خود را با سیستم فدرال منطبق کرده و از همین روش Express Entry برای جذب نیروهای خود استفاده نمودند. برخی از استان ها در کشور کانادا بصورت مجزا طی بازه زمانی خاص و طی چند مرتبه در سال اقدام به جذب نیروی متخصص می نمایند. اگر در اندیشه مهاجرت به کشور کانادا هستید اما نمی دانید از کجا و چگونه شروع کنید، پیشنهاد میکنیم که مطالعه مقاله « برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟ » را از دست ندهید.

لیست مشاغل مورد نیاز کانادا

مقالات مرتبط و فایل های صوتی و تصویری با کار در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار
محاسبه امتیاز برای کار در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای تحصیلی

تحصیل نیز یکی از روش های مهاجرت به کانادا می باشد. برای مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا و اقامت تحصیلی این کشور لازم است بدانید که نظام آموزشی کشور کانادا رایگان نبوده و برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی هزینه بردارست. برای ورود به دانشگاه های کشور کانادا در مقطع کارشناسی شرط سنی وجود ندارد، اما سفارت این کشور به طور معمول به افراد بالای ۲۲ سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی ویزا نمیدهد. افرادی که خواستار تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا هستند نیز بهتر است تا قبل از ۳۰ سالگی برای این امر اقدام نمایند. همچنین بهترین سن برای تحصیل در مقطع دکتری در کانادا به طور معمول تا ۳۵ سالگی است. افراد میتوانند در مقاطع مختلف علی الخصوص مقطع دکتری از انواع بورس های تحصیلی که در کشور کانادا ارائه میشود استفاده کنند که شامل تخفبف در شهریه, رایگان شدن شهریه, دریافت کمک هزینه برای زندگی و … می باشد. شایان ذکر است که صرف  مهاجرت تحصیلی به کانادا منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت این کشور نمی گردد، اما اگر پس از اتمام دوره تحصیلی موفق به پیدا کردن کار شوید، می توانید اقامت خود را به اقامت کاری تغییر داده و با ۳ الی ۵ سال کار در این کشور به اقامت دائم و سپس پاسپورت و شهروندی کانادا دست یابید.

مهاجرت به کانادا ـ تحصیل پزشکی در کانادا

ازجمله ویژگی های مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا عبارتند از:

 • امکان تحصیل در تمام مقاطع
 • هزینه تحصیل ۱۰ تا ۱۵ هزار دلاری در سال
 • بالا بودن شانس کاریابی بعد از تحصیل
 • کار ضمن تحصیل ، ۲۰ ساعت در هفته
 • امکان اخذ بورسیه تحصیلی

از جمله شرایط لازم برای تحصیل در کانادا را نیز میتوان این گونه بر شمرد:

 • مدرک زبان
 • تمکن مالی برای خود و همراه
 • مدارک تحصیلی قبلی

اگر مدرک دیپلم خود را تازه گرفته اید و نمره زبان شما به حد ایده آل خود نرسیده است، دو مقاله « تحصیل در کانادا با مدرک دیپلم » و « تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان » می تواند راهنمای بسیار مناسبی برای مهاجرت تحصیلی شما به این کشور باشند.

دوره های کوآپ کانادا ـ فرصتی عالی برای ورود به بازار کار کانادا

از جمله دوره های تحصیلی موجود در کشور کانادا که امروزه بر سر زبان ها افتاده است، دوره کوآپ است که با نام « تحصیل با تضمین کار در کانادا » شناخته می شود. متقاضیان با تحصیل در این دوره می توانند در عرض کمتر از یک سال هزینه تحصیل خود بدست آورند. زیرا دوره های کوآپ کانادا غالبا بصورت ۶ ماه تحصیل و ۶ ماه کارآموزی بوده و دانشجو در طی دوره کارآموزی حقوق دریافت می کند. لذا هزینه ای برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برای شرکت در دوره های کوآپ می کنید در عرض کمتر از یک سال به جیب شما بازخواهد گشت. شایان ذکر است که متقاضیانی که موفق به گذران دوره کوآپ شوند، می توانند به صورت تضمینی پس از اتمام دوره تحصیلی در کانادا کار کنند. به جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مقاله کوآپ کانادا از همین وبسایت رجوع بفرمایید.

اگر قصد دارید فرزند یا فرزندان خود را برای تحصیل به کانادا بفرستید این امکان برای شما فراهم است. مقاله تحصیل در مدارس کانادا به این دلیل به نگارش درآمده و به انتشار رسیده است تا شما اطلاعات تحلیلی و جامعی را برای تحصیل فرزند خود بعنوان محصل در کانادا بدست آورید.

لینک مقاله : دوره های تحصیلی پرستاری کوآپ کانادا ۲۰۱۹ (سریعترین روش اخذ اقامت با مدرک دیپلم)

پرستاری کوآپ کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

در بحث روش های مهاجرت به کانادا موضوع سرمایه گذاری از اهمیت خاصی برخوردار است. هنگامی که روش های مهاجرت به کشور کانادا را مبح سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار می دهید این را در نظر داشته باشید که علاوه بر اقامت موضوع کسب سود و رونق کسب و کار نیز بسیار مهم است. سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به کانادا می باشد که اگر با مشاوره درست انجام پذیرد با نتایجی خارق العاده ای همراه خواهد بود.

سرمایه گذاری در کانادا با توجه به ایالت های مختلف این کشور دارای شرایط، پلن ها، مبالغ اولیه متفاوتی است. ولی به طور کلی از سه روش امکان پذیر است

 • سرمایه گذاری ۸۰۰ هزار دلاری دولتی
 • سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری
 • سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری
سرمایه گذاری در کانادا ـ سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

در نظر داشته باشید که برای سرمایه گذاری شما باید دارای طرح تجاری یا Business Plan مناسبی باشید تا بتوان اقدام کرد. از سایر شرایطی که برای راه اندازی یک پروژه سرمایه گذاری در کشور کانادا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سن
 • تحصیلات
 • سطح معلومات زبان انگلیسی یا فرانسه
 • تجربه و سوابق کاری
 • انطباق پذیری او با محیط

شرایط و پارامتر های فوق بر اساس پلن های مربوط به هر استان در یک سیستم امتیازبندی یا PBS‌ قرار می گیرد. بعنوان مثال در سرمایه گذاری در استان بریتش کلمبیای کانادا هر یک از این پارامترها امتیاز مختص به خود را دارد که متقاضیان بر اساس این شرایط و پارامترها که ریز جزئیات آن در این مقاله به تحلیل درآمده است، برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استان بریتیش کلمبیای کانادا به رقابت می پردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از پلن ها و برنامه های سرمایه گذاری در این کشور می توانید به مقالات سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ، سرمایه گذاری ۲۱۰ هزار دلاری کانادا و همچنین مقاله شرایط سرمایه گذاری در کانادا رجوع بفرمایید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد کارآفرینی در کانادا

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری تا ۲۰۰ هزار دلار در کشورهای انگلیسی زبان 

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق تولد

تولد در کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق تولد در این کشور امری امکان پذیر است. عموما کشورها بر اساس قوانین مدنی خود برای واگذاری تابعیت و حقوق شهروندی خود در مبحث تولد پیرو دو روش « اخذ تابعیت از طریق خاک » یا « اخذ تابعیت از طریق خون » می باشند. گفتنی است که قانون مدنی کانادا اعطای تابعیت از طریق خاک را پذیرفته است:

 • اخذ تابعیت از طریق خاک : اشخاص متولد شده در کانادا صرفنظر از ملیت پدر و مادر ، تبعه و شهروند کانادایی محسوب می گردند. برای این قانون استثناهایی هم وجود دارد که شامل فرزندان پرسنل دیپلماتیک و کسانی می شود که در زمان تولد والدین آن ها ساکن قانونی کانادا نبوده اند.
 • اخذ تابعیت از طریق خون: کسانی که بعد از ۱۴ فوریه ۱۹۷۷ در خارج از کانادا متولد شده اند و حداقل یکی از والدین آن ها شهروند یا تبعه کانادا هستند. این اشخاص باید قبل از ۲۸ سالگی برای سکونت در کانادا اقدام کرده یا درخواست خود را اعلام کنند، در غیر این صورت شهروندی آن ها لغو می شود.
 • خوگیری: شهروندی کانادا همچنین با توجه به شرایط زیر نیز قابل اخذ می باشد:
 • سن بیشتر از ۱۸ سال
 • اقامت سه ساله قانونی در کانادا از هر ۴ سال
 • تونایی ارتباط به زبان فرانسه و انگلیسی
 • دانش کافی در مورد کانادا، حقوق و مسئولیت های شهروندی
 • فرد تحت مجازات جنایی، اخراج یا محکوم به جرم نباشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تولد

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت کانادا از طریق تولد

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق ازدواج

در روش مهاجرت از طریق ازدواج با یک مقیم دائم یا شهروند کانادایی با استفاده از حمایت همسر قابل دستیابی است. سه تعریف از شریک زندگی در قانون کانادا وجود دارد.

 1. Spouse : همسر عقدی و قانونی
 2. Common law partner: شریک زندگی عرفی
 3. Conjugal Partner: در یک محل زندگی نمی کنند اما رابطه زناشویی دارند.
 4. گفتنی است که شریک زندگی همسر را نیز شامل می شود.

ازدواج در خارج از کشور ـ اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج با اتباع خارجی

شرایط حمایت از همسر

 • حداقل سن ۱۸ سال
 • توانایی حمایت مالی به مدت ۳ سال، درصورت عدم توانایی همسر
 • سکونت در کانادا
 • مجرد بودن در لحظه درخواست
برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق ازدواج شروطی وجود دارد که در فوق به برخی از آنها اشاره شد. اگر شما بعنوان یک شهروند ایرانی بخواهید با کسی از آشنایان تان که مجوز اقامت دائم کانادا را دارد یا با یک شخص کانادایی تبار که شهروندی یا به اصطلاح Citizenship کاناداست، ازدواج کنید،‌ با رعایت یک سری شرایط و نکات و اثبات واقعی بودن و عدم صوری بودن ازدواج تان به اداره مهاجرت کانادا به اقامت دائم این کشور و نهایتا پاسپورت کانادایی دست یابید.
شایان ذکر است که ماموران اداره مهاجرت کانادا در صورتی که ازدواج شما با شهروند کانادایی را صوری تشخیص دهند، هم شما و هم آن شهروند کانادایی مجرم محسوب شده و مشمول مجازات مطابق قوانین کشور کانادا خواهید شد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

مقاله مرتبط

اخذ تابعیت کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

اشخاصی بمنظور مهاجرت به کشور کانادا از طریق پناهندگی اقدام می نمایند که از خانه‌های خود به دلیل سختی‌های غیر قابل تصور فرار کرده اند و اکثرا مجبور به زندگی‌ در اردوگاه‌های پناهندگی به مدت چند سال بود اند، دولت کانادا در بدو ورود این اشخاص آنها مورد حمایت قرار میدهد و زندگی‌ با امکانات مناسبی را برای ایشان فراهم می نماید. کانادا به عنوان عضوی از جامعه بین‌المللی به پیدا کردن راه حل برای دموکراسی‌های نو ظهور از این طریق کمک می‌کند. به این منظور کانادا دارای ارتباطی‌ تنگاتنگ با دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان می‌باشد. پناهندگی در کانادا را می توان یکی از روش های مهاجرت به کانادا دانست که با سختی های زیادی همراه است. گفتنی استکه روش مهاجرت به کشور کانادا از طریق پناهندگی به هیچ عنوان مورد تأیید موسسه حقوقی ملک پور نبوده و این موسسه هیچگونه خدماتی را در این خصوص به علاقمندان مهاجرت و اخذ اقامت کانادا ارائه نمی دهد؛ اما با احترام به این افراد مقاله ای تحت عنوان « قوانین پناهندگی به کانادا » را گردآوری و منتشر نموده است تا علاقمندان به این روش مهاجرتی بیشتر با سازوکار این روش آشنایی یابند.

پناهندگی به خارج از کشور

مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق اسپانسرشیپ

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت از روش اسپانسرشیپ در کانادا می باشد . بدین معنی است که اگر فردی موفق به اخذ کارت شهروندی  کشور کانادا شود می تواند اسپانسر فرد دیگری قرار گیرد . این شخص باید حداقل ۱۸ سال را داشته باشد . فرد اسپانسر می تواند همسر , فرزند , پدر , مادر , خواهر , برادر پدربزرگ ، مادربزرگ ، عمو ، عمه ، خاله ، دایی ، خواهر زاده و برادر زاده  خود را برای کسب اقامت دائم کشور کانادا از روش اسپانسرشیپ به این کشور دعوت نماید . البته در مورد همسر مورد به روشی دیگری می باشد و فرد می تواند در هر ایالتی که در کانادا زندگی می کند برای همسر خود بمنظور اخذ اقامت کانادا به کشور کانادا دعوتنامه ارسال نماید. در سایر موارد همانند خواهر و برادر و افراد مذکور بالا اسپانسر می بایست در یکی از این استان ها زندگی کرده باشد. مقاله پیش رو به همت کارشناسان و متخصصان تیم حرفه ای موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده و مطالب آن از طریق وبسایت رسمی این موسسه به شما ارائه گردیده است، لازم به ذکر است که هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع حرام بوده و رضایت موسسه بر آن نیست.

شرایط مهاجرت به کشور کانادا

شرایط مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا و تابعیت دوگانه در کانادا و شرایط از دست دادن تابعیت

مقاله مرتبط

انواع تابعیت در کانادا و قوانین شهروندی کانادا

مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی و هزینه مهاجرت به کانادا

 • هزینه اسکیل ورکر: ۵۵۰ دلار برای متقاضی اصلی، ۵۵۰ دلار برای همسر و ۱۵۰ دلار برای هر کودک زیر ۲۲ سال است.
  در رده حمایتی: درخواست حمایت کننده ۷۵ دلار است، شخص مورد حمایت ۴۷۵ دلار است.
 • متقاضیانی که قصد اقامت در کبک را دارند، باید برای گواهینامه انتخابی کبک (CSQ) درخواست دهند. هزینه این گواهینامه۳۹۰ دلار برای متقاضی اصلی، ۱۵۰ دلار برای همسر و ۱۵۰ دلار برای هر کودک است.
 • همه مهاجران در کانادا باید حق پرداخت اقامت دائمی را پرداخت کنند که ۴۹۰ دلار برای هر نفر است.

پروسه مهاجرت دارای یک جدول دستی است که به شما کمک می کند هزینه های درخواست خود را محاسبه کنید.

هزینه های زندگی در خارج از کشور

اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا دارید و از هزینه های آن آگاهی کافی ندارید، باید گفت که هزینه های تحصیل در کانادا نیز در مقطع کارشناسی بیشتر از مقطع ارشد و در مقطع ارشد بیشتر از دکتری است. ما در مقاله هزینه های تحصیل در کانادا آمده ایم تمام هزینه های زندگی دانشجویی در مدارس و سایر مقاطع مختلف دانشگاهی در شهر ها و دانشگاههای مختلف به با دقت بررسی کرده ایم.

اگر نه ، می خواهید از روشهای دیگری به کشور کانادا مهاجرت نمایید و از هزینه زندگی در شهر های مختلف نظیر مونترال ، تورنتو ، کبک ، اوتاوا و … اطلاعی ندارید؛ مقاله زیر می تواند اطلاعات جامع و مقایسه ای در اختیار شما عزیران قرار دهد:

لینک مقاله : هزینه های زندگی در شهر های مختلف کانادا و مقایسه آنها با یکدیگر

هزینه های زندگی در کانادا

مقاله مرتبط

آموزش جامع اخذ اقامت کاری دولت فدرال کانادا

مقاله مرتبط

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

مهاجرت به کانادا و روشهای ورود به این کشور و هزینه های اقدام به مهاجرت به کانادا در هر یک از روشهای ۶ گانه متفاوت و متنوع هستند. از این بین روش مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای تحصیلی منجر به اخذ اقامت دائم یا اصطلاحا اخذ کارت PR‌ کانادا نمی شود؛ و لازمه آن پیدا کردن کار پس از تحصیل است. این شما هستید که تعیین می کنید که مناسب ترین راه مهارت به کانادا چیست؟ نکته مهم در باب مهاجرت به کشور کانادا این است که بیشتر روشهای ورودی به این کشور بصورت امتیازی هستند و متقاضیان باید در یک سیستم امتیاز بندی امتیازات لازمه را کسب نمایند.

موسسه ملک پور در تمام مراحل مهاجرت به کشور کانادا از طرق قانونی در کنار شما خواهد بود و شما می توانید مشاوره کامل در مورد انواع طرق مهاجرت به کانادا را از مشاورین ما دریافت کنید. شما می توانید تمام سوالات و تجربیات خود را در مورد مهاجرت به کشور کانادا در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید. امید است که نوشتار راه های مهاجرت به کانادا مورد توجه شما قرار گرفته باشد. بخش دیدگاه های این مقاله در اختیار شماست تا تمام ابهامات و سوالات خود را مطرح کرده و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ آن برسید.

224 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه های جدیدتر »
 1. جعفری گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  همسرم ۳۳ سالشونه و مدرک دیپلم مکانیک دارند و به مدت ۱۰ سال سابقه گل ارایی و تزئنات گل و گیاه را دارند و من هم ۲۸ سالمه و لیسانس گرافیک هستم و یه بچه دو ساله داریم و با سرمایه ۸۰۰میلیون تومان میخواستم بدونم چطور میتونیم برای مهاجرت اقدام کنیم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   عرض ادب دوست عزیز
   برای اخذ ویزای کار شما نیاز به دعوتنامه کاری دارید .کشورهائی مانند آلمان و اتریش و آفریقای جنوبی ویزای جست و جوی کار دارند . کشورهای کانادا و استرالیا و نیوزلند از روش اسکیلد ورکر (نیروی کار ماهر ) اقامت اعطا می کنند .راه تحصیلی برای شما بهترین گزینه می باشد . شما می توانید جهت اخذ پذیرش تحصیلی در مقطع مستر در کشورهائی نظیر هلند و دانمارک ، اتریش ، مجارستان و… اقدام نمائید که هر کدام از کشورها شرایط خاص خودشان را دارند.زبان شما در چه سطحی ست؟

   پاسخ
 2. مهسا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من ۴۴ ساله هستم لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس مدیریت آموزشی. همسرم ۴۹ ساله هستن و دانشجوی phd انگل شناسی. دو فرزند دارم ۱۹ و ۱۲ ساله. فرزند ارشدم مسکو پزشکی میخونن و خودم و همسرم دوتا مدرسه خودمون رو داریم و مدیریت ۱۰ ساله. هدفمون برنامه کارآفرینی کانادا برای ونکور است بتونیم مدرسه احداث کنیم. برای این کار واجد شرایط هستیم؟ چطور میتونید راهنمایمون کنید؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز بله از نظر شرایط غییر مالی این برنامه شرایط شما بسیار مناسب می باشد . از نظر مالی بیزینس پلن شما می بایست بیانگر این باشد که شما در ونکور ۲۰۰ هزار دلار قصد سرمایه گذاری خواهید داشت و در ایران نیز ۶۰۰ هزار دلار کانادا دارائی دارید.در ابتدا به شما یک ویزای کاری داده می شود ظرف دو سال می بایست بیزینس خود را راه اندازی و برای اخذ اقامت دائم اقدام نمائید .

   پاسخ
 3. elmira f گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من مهندس کامپیوتر هستم. ۳۴ سالمه و میخوام برای اسکیل ورکر اقدام کنم و می خواستم بدونم چه مقدار تمکن مالی نیاز هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. R Dpr گفته:

  سلام به شما عزیزان در موسسه حقوقی ملک پور،
  ممنون از مطالب مفیدی که در وب سایتتون قرار می دید. می خواستم بدونم که برای مهاجرت کاری به کانادا چقدر باید تمکن مالی داشته باشم؟ من به همراه همسرم قصد مهاجرت دارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز هزینه ها با توجه به روش مهاجرتی شما متفاوت هست در روش اخذ اقامت از طریق اسکیلد ورکر شما می بایست حدود ۱۶هزار دلار کانادا به عنوان تمکن مالی نشان دهید . و در روش تحصیلی نیز با توجه به پرداخت شهریه و هزینه های زندگی حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار دلار کانادا نیاز خواهید داشت.

   پاسخ
 5. آرزو گفته:

  سلام بر شما و ممنون از مطالب مفیدتون. یه سوالی در مورد تحصیل در کانادا داشتم در خصوص تحصیل در این کشور. میخواستم بدونم آیا می تونم با سن ۲۵ سال برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنم؟ رشته تحصیلی خودم پرستاریه و میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل باید چکاری انجام بدم. ممنون از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز سن شما برای اخذ ویزای تحصیلی مناسب هست ولی شما می بایست این گپ تحصیلی را پر کنید . از آنجا که رشته پرستاری نیاز به معادلسازی مدرک دارد شما می توانید با اخذ پذیرش در رشته هائی نظیر مدیریت سلامت و مدیریت بهداشت فرصت معادلسازی مدرک را داشته باشید .

   پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام و خسته نباشد ، میخواستم بپرسم بودجه ۱ و نیم میلیارد شرایط ایده آلی رو داره برای گرفتن اقامت کانادا و این که خانواده ۴ نفره که ۲۲ سالمه من فرزند خانواده هستم و بهترین راه کدومه ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   راههای مهاجرت کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری هست.با توجه به شرایط هر فرد مانند سن ،تحصیلات ، مدرک زبان و هم چنین پشتوانه مالی می توان یکی از این سه راه پیشنهاد داد. لطفا شرایط هر یک از اعضای خانواده را به تفکیک بفرماید تا شرایط شما بررسی و بهترین راه و روش اقامت به شما معرفی گردد.

   پاسخ
 7. تینا گفته:

  سلام
  خیلی مقالتون عالی بود. خیلی مننونم که وقت میزارید و این اطلاعات رو به ما میدید. من می خواستم بدونم یک خانواده چهارنفره در ونکور به صورت میانگین هزینه زندگیشون در ماه چقدر میشه؟ درآمدها به چه صورتی و اصطلاحا دخل و خرج با هم می خونه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   ممنونم از شما دوست عزیز
   سوالتون رو خیلی کلی مطرح فرمودید هزینه ها کاملا بستگی به شرایط خانواده دارد .هم چنین در آمد نیز کاملا بستگی به شغل شما دارد .لطفا شرایطتون رو کامل بفرمائید .

   پاسخ
 8. samira گفته:

  در مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری هر جای ایالت بریتیش کلمبیا میشه بیزنس خریداری کرد

  Rating: ۵
  پاسخ
 9. samira گفته:

  سلام ممنون از مقاله خوبتون فقط سوالی برای من پیش اومده که مبلغی که برای تمکن مالی باید توی حساب باشه دقیقش چقدر است؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 10. سعید گفته:

  با سلام
  در واقع یکی از دوستام مترجمه و با یک وکیل کانادایی تو همون کانادا صحبت کرده، ایشونم گفته اوکی با اکسپرس اینتری میتونی اقدام کنی و حتما با مدارکی که داری اوکی میشی، الان ایشون منو بعنوان همراه میخواد ببره و گفته بعنوان دوست پسر.
  الان چالشی که بوجود اومده اینه که میگن رابطه باید کاملا جدی باشه چون افسرای مهاجرت کلی پرس و جو میکنن و امکانش هست اگه دروغی از یکیمون بشنون ریجکت کنن پروندمونو.
  با این شرایط مشکلی بوجود میاد؟
  واقعا ممنون میشم اگه اطلاعات خاصی کسی تو این زمینه دارید به ما کمک کنه 🙏🙏🙏

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز شما می بایست ثابت کنید که حد اقل در یک سال گذشته روابط جدی داشتید و در این راستا می بایست اسناد و مدارکی ارائه دهید .مثلا چنانچه اجاره نامه و یا حساب بانکی مشترکی داشتید و یا هر مدرک دیگری که نشان دهنده ارتباط جدی میان شما و نفر اصلی پرونده باشد.

   پاسخ
 11. اشکان گفته:

  با سلام و خسته نباشید.
  بنده ۳۴ ساله و دارای لیسانس محیط زیست هستم و ۱۱ سال سابقه کار با بیمه دارم، همسرم هم ۳۴ ساله دارای فوق لیسانس آلودگی های محیط زیست میباشد.یک دختر ۳/۵ ساله داریم و قصد مهاجرت به کانادا داریم.ممنون میشم راهنماییم کنید که با توجه به شرایط ما کدوم راه برای مهاجرت به کانادا بهتر هست؟ با تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   راه های موجه برای مهاجرت، تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری ست .با توجه یه سن شما و گپ تحصیلی ایجاد شده و از آنجا که کانادا به فاکتور سن بسیار اهمیت میدهد راه تحصیلی برای شما با ریسک همراه هست.ولی شرایط شما برای اخذ اقامت کاری کانادا مناسب به نطر می رسد چنانچه شما بتوانید مدرک زبان با نمره بالا ارائه دهید .البته فاکتورهای دیگر برای اخذ اقامت کاری کانادا نیز می بایست در نظر گرفته شود .لطفا مقالات مربوط به اسکیلد ورکر کانادا بر روی سایت های موسسه حقوقی ملک پور را مطالعه بفرمائید.در خصوص سرمایه گذاری نیز در حال حاضر برنامه های سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری و ۲۰۰ هزار دلاری کانادا وجود دارد که از این طریق می توانید اقامت کانادا را دریافت نمائید.شما یا همسرتان مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 12. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۲۵ ساله دارای مدرک لیسانس رشته نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵، که در حال تمام کردن خدمت سربازی هستم و قصد مهاجرت و کار در کانادا را دارم، مقداری هم برنامه نویسی بلدم که در حال توسعه اون هستم و انگلیسی زیاد قویی ندارم ولی در حال خوندنش هستم و بین خوندن ارشد در ایران و کانادا موندم… که نظر خودم خوندن ارشد توی ایران در کنارش کار کردن برنامه نویسی و قوی کردن زبانم و سپس اقدام کردن برای مهاجرت کاری یا تحصیلی هست نمیدونم آیا کار درستی هست یا نه ..راه دومی که به ذهنم اومد خواندن سریع زبان طی ۱ سال در کنارش توسعه برنامه نویسیم و سپس اقدام تحصیلی یا کاری برای کانادا هست .. میخواستم ببینم شما کدوم رو پیشنهاد میکنید یا راه بهتری وجود داره یا خیر ؟ …

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز علاوه ب امکان ر تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا در رابطه با رشته شما دور های کو آپ در کانادا برگزار میشه که تحصیل و کار با هم هست و در طول دور های که شما کار می کنید به شما حقوق پرداخت می شه . میزان پشتوانه مالی شما هم برای تصمیم گیری در این خصوص بسیار مهم هست .

   پاسخ
  • محمد گفته:

   ممنون از پاسخگویی تون .. پشتوانه مالی حدودا ۲۰۰ میلیون هست میخواستم بهترین تصمیم رو بگیرم
   نکته ای هم فراموش کردم من داییم کانادا هست از طریق اسپانسرشیپ هم میتونم اقدام بکنم ؟

   Rating: ۵
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    سلام
    دوست عزیز بابت تحصیل در کانادا حتی در دوره های کوآپ از آنجا که شما هزینه تحصیل را در زمان اخذ پذیرش پرداخت می کنید و نیاز هست که هزینه یکسال زندگی در کانادا رو به عنوان تمکن نشون بدید بنابراین باید پشتوانه مالی تون رو افزایش بدید. در دوره های کو آپ شما در خصوص برنامه ها کامپیوتری و آی تی آموزش می بینید .

    پاسخ
 13. علی اصغر معتمدی گفته:

  سلام من ۳۴ سالمه خانمم ۳۰ سالشه لیسانس هم داره آیا بدون مدرک آیلتس یا حداقل ۴ یا ۵ میشه ویزای تحصیلی کانادا رو گرفت یا اروپا راحت تره

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   برای تحصیل در کانادا از حیث اخذ ویزا سن همسر شما مناسب تر هست . در کانادا امکان اخذ پذیرش مشروط وجود داره که به فرد فرصت میده که زبان رو در کانادا بخونن .ولی در حال حاضر برای جلوگیری از ریسک ویزا و همچنین هزینه های تحصیل زبان در کانادا توصیه می شه که مدرک زبان رو در ایران بگیرند. .همسر تون چه رشته ای تحصیل کردند؟

   پاسخ
 14. حمید گفته:

  سلام
  من ۳۳ سال دارم فوق لیسانس مهندسی عمران گرایش سازه دارم
  نزدیک ۶ سال دارم کارمیکنم
  میخوام ببینم کدوم روش برای من خوبه ؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به شرایط سنی شما مهاجرت کاری و تحصیلی و سرمایه گذاری امکانپذیر هست . مدرک آیلس دارید ؟پشتوانه مالی شما به چه میزان هست؟سابقه کار شما همراه با بیمه هستش؟

   پاسخ
 15. نونا گفته:

  ممنون بابت پاسختون حقیقتش می خواستم بدونم از طریق حرفه ای که داریم می تونیم اقدام کنیم یا نه؟ و اینکه از طریق سرمایه گذاری چه مبلغ باید داشته باشیم؟ضمنا می خواستم راهی پیدا بشه که خانوادگی مهاجرت کنیم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   در نظر داشته باشید یکی از راه های اخذ اقامت کاری کانادا روش اسکیلد ور کر هست که سن و سایقه کار و مدرک تحصیلی و مدرک زبان برای شما امتیاز خواهد داشت .برای سرمایه گذاری در کانادا حداقل ۱۰۰ هزار دلار مبی بایست در کانادا سرمایه گذاری کنید و ۳۰۰ هزار دلار نیز در ایران دارائی داشته باشید .تمایل شما به مهاجرت به کاناداست؟

   پاسخ
 16. نونا گفته:

  سلام وقت بخیر من ۳۸ سال و همسرم ۴۳ سال سن داریم و یک دختر ۱۱ ساله داریم رشته تحصیلی همسرم مهندسی کشاورزی و من فوق دیپلم گرافیک هستم حدود ۱۳ ساله که آتلیه عکس و فیلم داریم و کلیه خدمات عکاسی و تصویربرداری و ادیت و مونتاژ و … رو انجام میدیم و جواز کسب در این زمینه داریم و مجوز عکاسی و فیلمبرداری هم از فنی حرفه ای داریم و همسرم هم۱۵ سال سابقه بیمه دارن می خواستم ببینمم از طریق حرفه عکاسی و تجربه کاری که در این زمینه داریم راهی برای مهاجرت هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز با توجه به شرایط تحصیلی شما و شرایط سنی همسر تان سرمایه گذاری بهترین راه خواهد بود . هم چنین شما می توانید از طریق تحصیل فرزندتان در کشور کانادا اقدام کنید اما در نظر داشته باشید که تنها یکی از والدین می توانند با فرزند باشند. پشتوانه مالی شما به چه میزان هست؟

   پاسخ
 17. بهار گفته:

  سلام وقتتون بخیر، من ۲۵ سال سن دارم، ارشد معماری دارم، ۳سال سابقه بیمه، آیلتس ۶، و مدرک خیاطی از فنی حرفه‌ای
  چقدر شانس دارم برای مهاجرت؟
  و حداقل هزینه لازم چقدر هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز چنانچه مدرک آیلتس بالاتری ارائه دهید امکان استفاده از روش اکسپرس انتری کشور کانادا برای شما فراهم خواهد بود .البته امتیازات شما می بایست به طور دقیق محاسبه شود. آیا اقوام درجه یک در کانادا دارید؟ ضمن اینکه روش تحصیلی برای شما می تواند راه مطمئن تر و سریع تری باشد . هزینه ها با توجه به راه مهاجرت شما متفاوت هست

   پاسخ
  • بهار گفته:

   خیلی ممنون از جوابتون ، میتوانم آیلتسم رو ارتقاع بدم، خالم کادت پی‌آر دارد، شما کدام روش را توصیه میکنید. میشه لطفا یه هزینه حدودی به من بدید؟
   نظر شما در رابطه با تحصیل در رشته طراحی لباس در مقطع ارشد در آنجا چیست؟

   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    برای اخذ اقامت کاری کانادا حضور اقوام درجه یک برای شما می توان امتیاز آور باشد هزینه تمکن برای اقامت کاری تقریبا ۱۳ هزار دلار هست که می بایست برای مدت چند ماه در حساب باشد . هزینه تحصیل در کانادا بسته به کالج یا دانشگاه از ۱۲ هزار دلار تا ۱۷-۱۸ هزار دلار کاناداست . رشته ای که شما در مقطع مستر انتخاب می کنید می بایست مرتبط با رشته لیسانس باشه

    پاسخ
 18. نوشین گفته:

  سلام من ۲۸ سالم ارشد فقه و حقوق دارم همسرم هم ۳۷ ساله و کارمنداب و فاصلاب البته کلا کارش برق و مکانیک و فوق دیپلم داره حدود ۱۱ سال سابقه کار داره و یه فرزند ۶ ساله دارم که اتیسم داره میشه اقدام کرد و چقدر هزینشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت تحصیلی کانادا از طریق اخذ پذیرش برای شما امکان اقدام دارید . شما مدرک آیلتس دارید؟

   پاسخ
 19. مشهد گفته:

  سلام من مدرک آموزش زبان انگلیسی دارم بدون سابقه کاری. اما همسرم مدرکشون دیپلمه اما از فنی حرفه ای مدرک دارن و ۱۰ سال سابقه کاری بسیار عالی دارن. سنمون ۲۵ و ۲۷ هستش میخواستم بدونم برای شرایط اکسپرس انتری شانسی داریم آیا؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت کاری کانادا شما نیاز به حد اقل مدرک لیسانس و مدرک آیلتس بالا دارید .ضمنا سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی می بایست همراه با بیمه باشد . رشته تحصیلی شما مترجمی ست یا تیچینگ ؟مدرک آیلتس دارید؟

   پاسخ
 20. S گفته:

  سلام من ۱۷ سالمه و در رشته انسانی تحصیل می کنم سال آخرمه میخواستم ببینم که من چطوری میتونم ویزای تحصیلی بگیرم برای کانادا هیچ منبع پولی ندارم ولی زبانم دو سال دیگه تموم میشه میتونم امتحان بدم برای آیلتس و تافل چه کار میتونم بکنم منبع پول ندارم متاسفانه ولی میتونم برم اونجا و شروع به کار بکنم در کنار درس خوندنم . مدرک های مختلف کامپیوتر دارم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز در کشور کانادا تحصیل رایگان برای دانشجویان بین المللی وجود نداره و شما می بایست هزینه تحصیل و زندگی تون رو در این کشور
   پرداخت کنید . در نظر داشته باشید که در حین تحصیل تنها ۲۰ ساعت در هفته اجازه کار خواهید داشت که حقوق ناشی از آن کمک هزینه شماست و مخارج شما رو به طور کامل تامین نخواهد کرد در برخی از کشورهای اروپائی شما می توانید به صورت تقریبا رایگان تحصیل کنید .مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 21. صفا گفته:

  سلام . من ۳۰ ساله و کارمند بانک هستم با مدرک کارشناسی ارشد MBA و وضعیت زبانم خوبه. همسرم ۳۵ ساله مسئول فروش شرکت لاستیک سازی با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستند که در ضمن شاعر و نویسنده هم هستند و یک کتاب شعر و یک کتاب داستان هم از ایشون چاپ شده . دو کتاب شعر و داستان دیگر هم آماده چاپ دارند.
  میخواستم بپرسم بهترین راه برای گرفتم ویزا و اقامت برای ما چه راهیه؟ آیا ازطریق خوداشتغالی نویسندگان و هنرمندان میتونیم اقدام کنیم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   دوست عزیز سلام
   می توانید از طریق اخذ پذیرش تحصیلی برای شخص شما اقدام کنید . همچنین از طریق روش اسکیلد ورکر که برای اخذ اقامت کاری کاناداست هم امکان اقدام دارید . در نظر داشته باشید برای اخذ ویزای هنرمندان به سرمایه بالا تری نسبت به روش کاری و تحصیلی نیاز دارید. شما و یا همسرتان مدرک آیلتس دارید؟

   پاسخ
 22. هستی گفته:

  سوال من اینکه شرایط مهاجرت از طریق ازدواج که همسر خودش اقامت کانادا را داره در حال حاضر هم به همین منوال هست یا به دلیل موارد سیاسی اخیر تغییر کرده یا که راحت میشه از این طریق اقدام کرد و نتیجه گرفت . ممنون میشم

  Rating: ۵
  پاسخ
 23. omid گفته:

  با سلام و خسته نباشيد من و همسرم تازه عقد كرديم من فوق ديپلم مكانيك خودرو دارم و ۴سال سابقه كار در نمايندگي هيونداي و ۲۳ سالم هست و همسرمم ليسانس ميكروبيولوژي ۲۲ سال سنشون هست . سوالي كه از شما داشتم اينه كه آيا امكان مهاجرت هست با بودجه اي تقريبا ۲۵۰ ميليون؟ و اينكه از چه طريقي اقدام كنيم؟ با تشكر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ اقامت تحصیلی و یا کاری شما قطعا به مدرک لیسانس نیاز دارید . همسر شما می تونن به عنوان نفر اصلی در پرونده شما باشند و شما به عنوان همراه به ایشون ملحق بشید .بهترین راه این هست که ایشون یک پذیرش تحصیلی بگیرند که این امر مستلزم این هست که پشتوانه مالی تون رو تقویت کنید چرا که باید شهریه پرداخت کنید. همسر شما مدرک زبان دارند؟

   پاسخ
 24. معصومه گفته:

  سلام وقت بخیر، من ۲۶ ساله لیسانس نرم افزار رو دارم زبانم بد نیس ولی مدرک ندلرم و ۳ سالی تو کار طراحی سایت و سئو کار میکنم بدون بیمه، همچنین آرایشگر هم هستم. میخواستم ببینم خودم بخوام برای کار ارایشگری با مدرک بین المللی اقدام کنم میتونم؟ و چقدر سرمایه لازمه چون سرمایه من خیلی کمه در حال حاضر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر قصد دارین از طریق ویزای کار برین. باید برای کارهای مرتبط با رشته تحصیلی اقدام کنید و مدرک زبان بگیرین. با توجه به سن اقدام برای تحصیل گزینه بهتری هست ،

   پاسخ
 25. حمید گفته:

  سلام ۳۲ سالمه دیپلم ریاضی ۴۰۰ میلیون هزینه میتونم بکنم ۹ سال سابقه کار دارم ۵ سال کارمند دولت هستم چه راهی خوبه واسم اقدام کنم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام ، با توجه به گپ تحصیلی که دارید نمیشه از طریق تحصیل اقدام کرد. بهتره که در زمینه شغل خودتون و مرتبط به اون یک لیسانس بگیرید و سپس از طریق اسکیل ورکر اقدام کنید.مدرک زبان هم خیلی مهمه

   پاسخ
 26. منصور گفته:

  با سلام و درود
  مهندس برق الکترونیک با ۴۸ سال سن و ۲۳ سال سابقه کار
  پسرم ۲۰ سالشه و دانشجوی سال اول کامپیوتر هست
  همسرم کارشناس پرستاری و بازنشسته هست
  پسرم علاقه به تحصیل در کانادا رو داره
  سوال من اینه که :
  ۱- پسرم لیسانس کامپیوترش رو ایران بگیره و ادامشو بره کانادا ؟
  ۲- یا همین حالا دانشگاهشو رها کنه و بره اونجا درسشو از اول بخونه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر چند ترم گذشته که بهتره لیسانس رو بگیرین. مدرک زبان با نمره ۶٫۵ بگیرین و با معدل خوب فارغ التحصیل بشن که بشه براشون پذیرش دانشگاه گرفت. اگر قصد دارین با کل خانواده اقدام کنید سرمایه گذاری راه بهتری هست.

   پاسخ
 27. Arezu گفته:

  سلام آقای ملک پور.شما در پاسختون فرمودین،باید برای یک سال،تمکن مالی خودمون رو اثبات کنیم.سوالم اینه که درصورت گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا(و نه کانادا)باز هم اثبات این تمکن مالی لازمه؟اگه پاسخ مثبته برای اثبات این تمکن، ارائه ی اسناد ملکی میتونه کافی باشه یا مشخصا باید پول باشه؟باتشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، فاند تحصیلی و یا بورسیه از هر کشوری میتونه به عنوان مدرک مالی حساب بشه. نامه رسمی رو می تونید در زمان ویزا در مدارکتون قرار بدید. برای نشون دادن تمکن مالی باید حتما پول در حساب داشته باشید.

   پاسخ
 28. Arezu گفته:

  سلام.همسر من دانشجوی مهندسی برق دانشگاه تهران هستن و ۲۶ سالشونه.تا آخر تابستان دفاع از پایان نامشون هم انجام میشه.ایشان مقاله و ژورنال هم دارن و نمراتشون بالاست و استاد راهنماشون هم اعلام کردن برای معرفی به دانشگاهای امریکا و کانادا ایشون رو توصیه هم میکنن.نمره ی تافل ایشون هم ۹۰هست.میخواستم بپرسم امکان گرفتن فاند براشون چقدره و اینکه آیا این فاند برای پوشش هزینه های ۲نفر کافی هست؟اگر بر فرض حساب ایشون بتونن ۲۰۰۰دلار در ماه فاند بگیرن،آیا برای یک زوج کافیه؟برای اثبات تمکن مالی چه مقدار پول احتیاج هست؟باتشکر از پاسخ شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر بورسیه کامل بشن بله میشه اقدام کرد. برای تمکن مالی شما باید هزینه های یک سال تحصیل و زندگی رو در حساب داشته باشید. ۲ هزار دلار در ماه برای دو نفر و برای زندگی در کانادا کافی هست.

   پاسخ
 29. haninaeemi گفته:

  سلام خسته نباشید ؛ همسر من هفده سال کار مشاور املاک کار میکنه و جواز کسب هفده سال دارن در مشاور املاک و سابقه بیمه ایا ما میتونیم از طریق جواز کسب ویزا بگیریم و همسر من ۳۹ سال سن دارن و تحصیلاتشون دیپلم هست دارای یک فرزند ۸ ساله و خودم که ۳۸ سال سن دارم ایا میتونیم به کاندا مهاجرت کنیم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، خیر نمیشه از طریق جواز ویزا گرفت. میشه از طریق سرمایه گذاری اقدام کرد و شرایطتون خوب هست. بهترین روش برای اخذ اقامت کل خانواده سرمایه گذاری هست.

   پاسخ
 30. Maryam گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۱ ساله لیسانس مهندسی صنایع دارم و همسرم ۲۹ ساله و آتش نشان هستن و لیسانس مدیریت شهری دارن. زبان انگلیسی مسلط نیستیم و مدرک نداریم . اگر شرایطمون اوکی باشه و فقط مشکل زبان داشته باشیم برای یادگیری اقدام میکنیم . میخواستم اگر امکانش هست راهنماییمون کنید و هزینه لازم برای اقدام به مهاجرت رو بهمون بگید . باتشکر از سایت خوبتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، میشه براتون اقدام کرد. سن شما و همسر خوب هست. اگر مدرک زبان ارائه بدین علاوه بر کاهش هزینه ها شانس ویزا هم بالاتر میره. هزینه های تحصیلی از ۱۴ تا ۲۵ هزار دلار در سال متفاوت هست و برای زندگی هم وابسته به سطح و استایل زندگی در حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ دلار کانادا به صورت ماهیانه باید هزینه کنید.

   پاسخ
 31. fatemeh گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجو سال سوم رشته مهندسی برق از دانشگاه غیر انتفاعی هستم و ۲۰ سالمه . زبانم متوسطه ولی در پی دریافت مدرک زبان هستم .در صنعت بیمه عمر هم فعالیت داشتم منتهی به صورت پورسانتی و سابقه بیمه ای برای من ثبت نشده است . آیا برای من سابقه بیمه مهم است ؟ .آیا از طریق دانشگاه میتونم اقدام کنم یا اینکه باید دانشگاه معتبری باشه ؟ برای من چه روششی مناسب است و چه مبلغی رو باید هزینه کرد ؟
  برادرم مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر را دارد و ۳ سال سابقه کار را دارد ولی ۵ سال هم در کار ازاد بوده مدرک زبانی هم ندارد و ۲۸ سال سن دارد برای ایشون چه روشی و پیشنهاد میکنید و همچنین چه مقدار مبلغی ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن برای شما بهترین روش اقامت کانادا از راه تحصیل می باشد. باید مدرک زبان با نمره بالاتر از ۶٫۵ اخذ بفرمایید. سابقه کار شما برای پوشش گپ تحصیلی استفاده خواهد شد و با نامه کاری قابل انجام است و نیازی به سابقه کار نیست. معدل شما اگر بالاتر از ۱۵ باشد شانس بالایی دارید. برای برادر محترم نیز شرایط به همین صورت است . برای ایشان از طریق کار نیز می توان اقدام کرد و باید مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ ارائه نمایند تا حداقل امتیاز سیستم کاری کانادا را کسب نمایند.

   پاسخ
 32. نوشین گفته:

  سلام من ۳۵ سالم هست و‌لیسانس برق مخابرات دارم آیا میتونم برای خواندن ارشد در کانادا درخواست بدم یا شرایط سنی حتما باید کمتر باشه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای کانادا یکی از موارد مهم گپ تحصیلی هست. اگر گپ تحصیلی شما از ۵ سال کمتر هست میشه اقدام کرد. لطفا بفرمایید که لیسانس رو در چه سالی تموم کردین

   پاسخ
   • MIE Malekpour07 گفته:

    با سلام، باید حتما با وکیل اقدام کنید و فاصله اتمام پیش دانشگاهی یا دیپلمتون تا شروع لیسانس با مدرکی که نشان دهنده شما با درس باشد پر شود. اگر در این مدت مرتبط با رشته مشغول به تحصیل بوده اید می توان شانس شما را امتحان کرد.

    پاسخ
 33. Bahare گفته:

  سلام .من ۲۳ سالمه لیسانس مدیریت امور بانکی دارم .برای ارشو میخوام برای کانادا اپلای کنم .اصلا رشته من ارشد داره؟ و اینکه ۶۰ میلیون کافی هست؟ایلسم ماک دادم ۶ گرفتم ولی میتونم ۷ بگیرم.

  Rating: ۴
  پاسخ
 34. علی عبداللهی گفته:

  سلام من ۳۵ سالمه و دکتری مهندسی مکانیک دارم زبانم متوسط است ولی مدرک ندارم همسرم فوق لیسانس حسابداری داره. من حدود ۶ سال سابقه بیمه دارم و هیات علمی دانشگاه هستم چطور میتونیم برای مهاجرت اقدام کنیم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، شرایطتون خوب هست. برای پست داک میشه براتون اقدام کرد که باید مدرک زبان داشته باشید. اگر هم مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ داشته باشید میشه برای اسکیلد ورکر کانادا اقدام کرد براتون. میشه برای همسر هم پذیرش تحصیلی گرفت و شما به عنوان همراه اقدام کنید و اجازه کار فول تایم داشته باشید.

   پاسخ
 35. حمید زکی خانی گفته:

  سلام و خسته نباشید.من ۵۱ سالمه . دیپلم فنی مکانیک ماشین الات راهسازی .متاهل.همسرم دیپلم انسانی داره . دارای دو فرزند ۱۴ و ۹ ساله . هر ۲ نفرمون زبانمون ضعیفه. حدودا یک میلیارد و دویست میلیون پول داریم
  به نظر شما با چه روشی میتونیم مهاجرت کنیم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با توجه به سن روش های سرمایه گذاری براتون مناسب هست. برای تحصیل فرزندان هم میشه اقدام کرد. سرمایتون باید بیشتر باشه که بشه برای کل خانواده اقامت گرفت.

   پاسخ
 36. م.ن گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  من ۲۹ سال سن دارم. لیسانس. در حال حاضر جواز کسب دارم و به شغل آزاد مشغولم. قبلا مدرس زبان بودم و حداقل ایلتس ۸ رو تضمین می کنم.
  از نظر مالی مشکلی ندارم شاید تا صد هزار دلار کانادا می تونم داشته باشم. برای من چه نوع مهاجرتی رو پیشنهاد می کنید؟ آیا شانسی دارم؟ چه بازه زمانی زمانبر هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر سابقه کارتون مرتبط با رشته تحصیلی بود با توجه به نمره زبان میشه برای کار اقدام کرد. برای تحصیل هم به راحتی میشه اقدام بفرمایید. هدف مهاجرتی شما تعیین کننده هست.

   پاسخ
 37. شهرام گفته:

  با سلام واحترام
  من ۴۶ سال سن، لیسانس زبان انگليسي و حدود ۱۸ سال سابقه کار در يك شركت معتبر خودروسازي نيمه دولتي در بخش يازرگاني خارجي را دارم. همسرم کارشناسی ارتباط تصويري( گرافيك) با معدل بالا با سن ۳۸ سال و خانه دار است. همسرم در مرحله آموزش آيلتس و هر دو مدرك نداريم. . یک پسر هشت ساله هم داریم. تمكن مالی براي تحصيل همسرم ( كالج يا فوق ليسانس) خوب است. من دو ويزاي شنگن و همسرم يك ويزاي شنگن طي دو سال گذشته دارد.خواستم بدونم که آيا ميتوان براي همسرم درخواست ويزاي تحصيلي و همزمان براي خودم درخواست Open work permit و پس از ويزا شدن همسرم و خودم براي پسرم ويزاي توريستي كه بطور خودكار پس از ورود به كانادا تبديل به تحصيل رايگان ميشه اقدام و پس از يكسال تحصيل ويكسال كار همسرم هر سه اقامت كانادا را بگيريم؟ آيا برای ما امکان مهاجرت و کار مناسب وجود دارد؟ با تشکر از شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار باید امتیازتون محاسبه بشه. باید نمره زبانتون مشخص بشه که بشه دقیق راهنمایی کرد. آیلتس بیشتر از ۷ شانستون رو افزایش میده . برای تحصیل همسر چون گپ تحصیلی زیاد هست ریسک وجود داره .

   پاسخ
 38. بهروز گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۱ سالمه فوق دیپلم مهندسی نرم افزار دارم قهرمانی ملی در رشته کیک بوکسینگ هستم .برای مهاجرت باید از چه راهی اقدام کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 39. امید گفته:

  سلام خسته نباشید ، من ۱۹ سالمه ، زبانم در سطح متوسطه ولی مدرک زبان معتبر مثل آیلتس ندارم ، رشته ام تجربیه و دیپلم دارم و امسال باید کنکور بدم ، شرایط مالی خوبی هم ندارم یا کسی رو که بتونه ساپورتم کنه ، میخواستم بدونم چه راهی برای من مناسبه یا باید چیکار کنم برای مهاجرت ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سنتون خیلی خوبه ، برای تحصیلی باید اقدام کنید. لطفا تو کانال تلگرام و اینستاگرام مجموعه عضو بشین و ویدوهای آموزش اخذ بورسیه تحصیلی رو مشاهده کنید.

   پاسخ
 40. علیرضا گفته:

  سلام وقت شمابخیر
  من ۴۶ سال سن دارم، لیسانس مخابرات دارم و حدود ۲۰ سال سابقه کار دولتی دارم. همسرم کارشناسی ارشد زیست سلولی دارد و خانه دار است. هردو زبان انگلیسی خوبی داریم ولی مدرک نگرفتیم. یک دختر کوچک هم داریم. همسرم مقالات تخصصی در نشریات بین المللی دارد. وضعیت مالی هم متوسط هست.خواستم بدونم که برای ما امکان مهاجرت و کار مناسب وجود دارد؟ با تشکر از شما

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه اقدام کرد. لطفا سن همسر بزرگوار را نیز اعلام بفرمایید. دقت بفرمایید که اگر ایشان سابقه کاری در حدود ۵ سال دارند می توان برای ایشان اقدام نمود و سپس شما به عنوان همراه ایشان اقدام نمایید. همچنین باید مدرک زبان با نمره بالاتر از ۷ اخذ بفرمایید.

   پاسخ
 41. ساناز گفته:

  سلام وقتتون بخیر، من ۳۱ ساله هستم و مربی ورزش هستم در باشگاه و همسرم ۳۵ ساله هستن و موزیسین هستن ودر آموزشگاه موسیقی تدریس میکنن برای ما چه راه حلی رو پیشنهاد میدین؟ سپاس

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، لطفا مدارک تحصیلی هر دو بززگوار رو بفرمایید که بشه بهتر راهنمایی کرد. اگر مدرک تحصیلی لیسانس به بالا دارین تحصیل گزینه مناسبی هست.

   پاسخ
 42. meysam گفته:

  با سلام خسته نباشید ؛ جناب من ۲۳ سالمه مدتی هست که به دین مسیحیت پیوستم اما دوستام منو میترسونن که مورد ازار و اذیت قرار بگیرم از جانب اطلاعات ؛ خودم هم بوکسور هستم چند دوره مسابقات داخلی حضور داشتم نمیدونم چیکار کنم میخوام پناهندگی بگیرم

  Rating: ۴
  پاسخ
 43. حامد گفته:

  سلام و وقت بخیر
  توضیحات:
  من ۳۶ سالمه و کاردانی برق صنعتی دارم
  حدود ۶ سال سابقه بیمه و عضو هیئت مدیره دو تا شرکت ساختمانی و تاسیساتی خصوصی بودم
  دوتا مدرک فنی و حرفه ای در زمینه سیستمهای تاسیساتی دارم که بیشتر فعالیتم هم در زمینه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی بوده
  همسرم هم ۲۹ساله و حدود۶ سال سابقه بیمه داره و لیسانس کشاورزی هست و دوسال در زمینه لیزر (زیبایی)شاغل بوده
  لطفا راهنمایی بفرمائید
  مدرک زبان هم ندارم ولی سطح زبان متوسط هست
  سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بهتر هست که همسر مدرک زبان بگیرن و برای تحصیل اقدام کنند و شما هم به برای کار اقدام بفرمایید. هر دو عزیز باد مدرک زبان اخذ بفرمایید.

   پاسخ
 44. سهراب محمدیان گفته:

  با سلام
  من متاهل هستم با سی سال سن کاردانی جهانگردی خوندم و لیسانس هتلداری زدم الانم از بد روزگار تو فروشگاه های زنجیره ای فروشنده ام
  البته سابقه کار تو هتل به عنوان ریسپشن و دارم مدرک fce زبانم دارم میخواستم ببینم برای ادامه زندگی تو خارج از ایران مثلا همون کانادا چقدر سرمایه لازمه و اینکه از کجا باید شروع کنم؟
  با تشکر

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، روش مهاجرت شما باید در ابتدا مشخص بشه، شاید اگر برای رشته های مرتبط با هتلداری اقدام کنید بهترین روش باشه بارتون ، هزینه های تحصیل در مقالات تحصیل ذکر شده به صورت کامل و برای اطلاع از هزینه های زندگی هم هزینه های زندگی در کانادا رو با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید. اگر سرمایه رو افزایش بدین شرایطتون برای تحصیل خوبه

   پاسخ
 45. Mohammad گفته:

  سلام.اینجانب دارای دیپلم ماشین ابزار ۴۰ سالمه کار در کارگاههای تراشکاری وفرزکاری به طور حرفه ای.دوتا بچه دارم تاحدی زبانم خوبه اما اگه نیاز به مدرک زبان باشه بابتش اقدام میکنم،بودجه مالی تا سیصد چهارصدمیلیون توان دارم،اینا به ذهنم اومد گفتم اگه حرفی سخنی برای راهنمایی لازمه بنده رو مزین بفرمایید باتشکر.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با تشکر از توضیحات کامل شما ، با توجه به سن و مدرک تحصیلی شما بهتر است که برای شخص دیگری از خانواده اقدام شود و سپس شما به عنوان همراه وارد گردید. شرایط همسر را اعلام بفرمایید که بررسی های لازم برای ایشان صورت پذیرد.

   پاسخ
 46. فربد گفته:

  سلام من لیسانس مهندس مکانیک دارم ۴۷ سالمه.۲۵سال سابقه کار دارم. دوتا فرزند ۱۹ و۱۶ ساله دارم.
  از چه طریقی میتونم با همسر و فرزندانم مهاجرت کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 47. شاهین گفته:

  باسلام.من ۳۶ساله هستم.دیپلم دارم وتاچندوقت دیگه ایلتس روهم میگیرم.۱۵ساله شغل اصلیم مجری دکوراسیون داخلی ساختمان هست درضمن نوازنده ی حرفه ای هم هستم.متاهلم بایک فرزندخانمم هم تازه فارغ التحصیل ارشدازدانشگاه سراسری مهندسی کشاورزی(بیولوژی خاک)با معدل کل۱۹هست وجزو استعدادهای درخشان کشوری آیابا این توضیحات امکان مهاجرت به کانادا برای ما هست؟ممنونم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر در ابتدا برای تحصیل همسر در کانادا اقدام شود و سپس شما به عنوان همراه و برای کار تمام وقت به ایشان ملحق گردید بله می توان اقدام کرد. همسر باید مدرک زبان اخذ نمایند.

   پاسخ
 48. متین گفته:

  با سلام من۴۵ سالمه دارای فوق لیسانس مکانیک و هیجده سال سابقه و زبان انگلیسیم ضعیفه با سیصد میلیون پول ایران به همراه دو بچه و همسرم چه راهی را برای مهاجرت به کانادا پیشنهاد میکنید

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان با نمره بالای ۷ بگیرین ، کار در کانادا گزینه مناسبی هست. در ابتدا باید خودتون تشریف ببرین بعد برای خانواده اقدام بشه. با توجه به سن باید سریعا اقدام کنید.

   پاسخ
 49. ali گفته:

  سلام
  من رشته معماری هستم میخوام درسم رو تو ایران تمام کنم و برای کار محاجرت کنم به کانادا
  با ۲۰۰ میلیون سرمایه میشه اقدام کرد؟
  به چه روشی میشه اقدام کرد و میتونم درآمد خوبی داشته باشم تو کانادا؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای رشته معماری اگر بخواین کار کنید باید مدارکتون رو معادلسازی کنید. میشه برای دوره های کوتاه مدت اقدام بفرمایید و بعد کار کنید. سرمایتون رو پیشنهاد می کنیم افزایش بدین که به مشکل نخورین

   پاسخ
 50. عرفان شریفی گفته:

  سلام خسته نباشید می خواستم بفهمم برای مهاجرت به کانادا برای خانواده ۴ نفره که دونفرش در حال تحصیل هست چقدر میشه؟؟؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هزینه های تحصیلی در کانادا به صورت سالیانه از ۱۳ هزار دلار شروع میشه ، سوالتون خیلی کلی هست باید شرایطتون کامل بررسی بشه که بتونیم بهتر در خدمتتون باشیم.

   پاسخ
 51. Sina گفته:

  سلام خسته نباشید.من ۲۵ سالمه و متاهل هستم.لیسانس حسابداری دارم ولی در رشته ی خودم سابقه ای ندارم.چندماهیه خدمتم تموم شده و الان دارم بعنوان مشاور تحصیلی در یک موسسه کار میکنم.همسرمم دانشجوی رشته ی کامپیوتر هست.برای رفتن به یه کشور که بشه زندگی جدیدی رو شروع کرد و بکار مشغول شد چه پیشنهادی دارید؟از نظر مالی هم
  تقریبا ساپورتیم.سپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سنتون تحصیل گزینه مناسبی هست براتون ، با توجه به رشته هم کشورهای کانادا و انگلستان گزینه های مناسبی هستند. اگر مدرک زبان بگیرین میشه براتون سریعا اقدام کرد.

   پاسخ
 52. هانی گفته:

  سلام
  من دانشجوی ترم اخر کاردانی مهندسی پزشکی هستم
  قصدادامه تحصیل و اقامت در کانادا رو دارم از نظر مالی مشکلی ندارم و پدرم من رو حمایت میکنه اما با این حال نمیخوام هزینه تحصیلم بالا باشه.
  میشه بهم بگید چطور و چقد هزینه لازم هست و چقدر زمان میبره تا پروسه کارم انجام بشه؟
  ضمنا تا حد متوسطی زبان انگلیسی بلدم ولی مدرک ایلتس ندارم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، هزینه ها تحصیل با توجه به ایالات و دانشگاهی که اقدام میشه براتون متفاوت است و از ۱۳ هزار دلار تا ۲۵ هزار دلار کانادا به صورت سالیانه متفاوت هست. پروسه اخذ ویزای تحصیلی کانادا هم معمولا ۵ الی ۶ ماه طول میکشه

   پاسخ
 53. سعید گفته:

  با سلام و احترام
  من ۳۸ سالمه و کارشناسی ارشد رشته معماری هستم ، حدود ۱۵ سال سابقه کاری شخصی و پروژه ای در زمینه دکوراسیون دارم ولی سابقه بیمه ای ندارم و حتی شرکت هم داشتم که تو اساس نامه مدیرعامل هستم ، میخواستم بدونم داشتن نمونه کار اجرایی و قرارداد های مختلف با کارفرما های متعدد به نام شخص خودم میتونه نبود سابقه بیمه تامین اجتماعی رو برام پر کنه یا خیر ؟
  با توجه به این شرایط کدوم روش برای مهاجرت مناسبه و در صورت منفی بودن شرایط ، آیا کشور یا راه دیگه ای هست ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، ممنون از توضیحاتتون ، نامه کاری کفایت میکنه معمولا ، اگر مدرک زبان با نمره بالای ۷٫۵ داشته باشید میشه برای کانادا اقدام کرد. سن و تحصیلات همسرتون هم تاثیرگذار هست در امتیاز شما. مهمترین نکته این هست که شما هر کشوری رو مدنظر داشته باشید باید در ابتدا برای معادلسازی مدارک اقدام بفرمایید. با این شرایط در آلمان هم می تونین کار کنید ، البته به شرط یادگیری زبان آلمانی

   پاسخ
 54. شوبو گفته:

  سلام
  همسر من ۳۹ ساله، کارشناسی ارشد مدیریت و مدرک ممتاز خوشنویسی از انجمن خوشنویسان ایران داره و چند سال هم سابقه تدرس خوشنویسی داره ۱۰ سال سابقه کار دولتی هم داره من هم ۳۷ ساله، کارشناسی ارشد کتابداری هستم و ۱۲ سال سابقه کار دولتی . در حال حاضر دوتامون کارمندیم. دوتا بچه داریم تمکن مالیمون هم بد نیست. شانسمون برای گرفتم ویزای خوداشتغالی بواسطه هنر همسرم چقدره؟
  ممنون از سایتتون

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، پروسه کار در کانادا نسبت به سایر طرق طولانی تر هست. برای کار در کانادا باید امتیازتون محاسبه بشه و اگر مدرک زبان با نمره حدودا ۸ ارائه بفرمایید میشه برای کار در کانادا اقدام کرد و شما به عنوان همراه باهاشون تشریف ببرید. با توجه به سابقه و رشته همسر هلند و دانمارک گزینه های خوبی هستند و مدرک آیلتس ۶٫۵ هم می خوان و بعدش هم می تونید کار کنید و اقامت بگیرید.

   پاسخ
 55. امیر گفته:

  سلام من دانشجوی پرستاری هستم ۱۹ سال سن درم ااقدام خاصی نکردم خاستم بدونم که معدل دیپلم موثره؟؟ چند سال باید سابقه کار دادشت ؟؟ حقوق پرستاری خوب هست اونجا //؟؟ مجرد میشه رفت ؟؟ با تشکر از سایت خوبتون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اگر مستقیم بعد از لیسانس اقدام کنید سابقه کاری نمی خواد ، اگر بخواین برای فوق اقدام کنید معدل دیپلم چندان تاثیری نداره ، باید شرایطتون رو بررسی کنیم، بله میشه مجرد رفت ، حقوق هم بنابر آمار خوب هست ولی توانایی و سطح زبانتون در کاریابی خیلی تاثیرگذاره

   پاسخ
 56. مجتبی گفته:

  لیسانس معماری
  تمکن مالی برای کالج های کانادا و آلمان چقدر باید باشد ؟چون از جای شنیدم تحصیل تو کالج رایگانه ،ایا درست میگم یا اشتباه می کنم ؟
  متشکرم .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کانادا که به پرداخت هزینه همراهه و برای آلمان هم کالج های رایگان وجود داره، شرایط تمکن مالی برای هر کشور متفاوته ولی معمولا باید هزینه یک سال تحصیل و زندگی تو حساب باید باشه.

   پاسخ
    • m.s گفته:

     با سلام و عرض احترام، با تشکر از شما که وبسایت ما رو برای سوال پرسیدن انتخاب کردین، قطعا با برنامه ریزی درست و حس مثبت همه نتایج حاصل خواهد شد.

     پاسخ
 57. مجتبی گفته:

  سلام ببخشید که زیاد سوال می پرسم
  من ۲۹ سالمه لیسانس دارم ۵سال از مدرکم میگذره و تجربه کاری هم تو رشته خودم نداشتم می تونم واسه کالج اقدام کنم ؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 58. مجتبی گفته:

  این هزینه که اول کار باید تو حسابمون باشه مبلغ ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون واسه چیه من نمیفهم؟؟ میشه دقیق تر توضیح بدین برای کدوم قسمت بند یا پروسه نیاز هست ؟

  پاسخ
 59. مجتبی گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من ۲۹ سالمه مجردم و لیسانس معماری .ولی تجربه کاری ندارم تو رشته خودم ولی می تونم از شرکتی جور کنم جدا از این ۳ سال تجربه کاری با بیمه تو یه شرکت
  پیمانکاری مخابراتی که تو کار تست انتن های دکل های ایرانسل بودن دارم .ایا می تونم اونجا مشغول به کار بشم ؟ایا میشه بدون تجربه کاری اقدام کرد؟ امکان اموزش در اونجا وجود داره که بعد بهت کار پیشنهاد بدن ؟
  سطح زبانم پایینه باید تقویت بشه فکر کنم یک سال طول بکشه و شاید بیشتر .

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام برای کار در کانادا در ابتدا باید امتیازتون محاسبه بشه ، سابقه کار و مدرک زبان خیلی تاثیرگذار هستند. نمره زبانتون باید بالا باشه ، اگر پیشنهاد کاری دارین باید سایر شرایط رو بررسی کنیم و نظر بدیم . لطفا با دفاتر تماس بگیرید.

   پاسخ
 60. Mohammad reza گفته:

  سلام من ۳۸ ساله مدرک مهندسی شیمی صنایع گاز دارم سابقه بیمه کاری ۷ سال دارم متاهل هستم جهت کار در کانادا شرایط دارم یا نه؟ امتیاز باید چند باشه

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، حداقل امتیاز باید ۶۷ باشه که بشه اقدام کرد برای مرحله اول ، لطفا مدرک زبان خود و همسر رو اعلام بفرمایید. همچنین مدرک تحصیلی شما لیسانس می باشد یا فوق لیسانس؟

   پاسخ
 61. Amir گفته:

  با سلام
  جوانی ۲۵ ساله هستم
  تازه مدرک پزشکیمو گرفتم
  ایتلس ۷.۵ هم دارم
  معدل هم ۱۸.۷۹
  میشه بگید شانس من برای ویزای کار چقده؟

  Rating: ۳
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، سابقه کاری هم باید داشته باشید ولی شانستون بالا هست ، البته رشته های پزشکی نیاز به معادلسازی مدارک دارن و در ابتدا باید این کار انجام بشه.

   پاسخ
 62. بهنار گفته:

  سلام. همسر من پاسپورت انگلیسی داره . آیا میتونیم با هم به کانادا بریم و ازدواجمون رو اونجا ثبت کنیم و درخواست اقامت کنیم. به چه صورت هستش؟ همسر من با پاسپورت انگلیسی چه مدت می تونه ویزا بگیره؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، همسر شما میتونه بدون ویزا بره ولی شما باید ویزا بگیرید ، بهترین پیشنهاد اخذ ویزای توریستی برای شماست . معمولا ۶ ماه اجازه اقامت رو دارند.

   پاسخ
 63. مرادی گفته:

  سلام
  ۳۳ سالمە مجرد فوق دیپلم بهداشت دارای سە سال سابقە کار در درمانگاە برای اقامت کاری کانادا چه اقدامی میتونم بکنم؟

  پاسخ
 64. سحر گفته:

  سلام من خانمی هستم ۳۰ ساله لیسانس رشته ریاضی و ۷ سال سابق کار حسابداری دارم . می خواستم بدونم می تونم برای کار ویزا بگیرم؟ .

  Rating: ۲
  پاسخ
 65. علی گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲۰ سالمه دانشجو رشته آی تی هستم مسلط به سه زبان برنامه نویسی هستم تافل هم نمره ۱۱۵ گرفتم آشنایی با زبان روسی هم دارم میتوانم روان صحبت کنم خواستم ببینم برای مهاجرت بهتر است تا رزومه رو قوی تر کنم تا موقعی که لیسانس گرفتم بتونم برای مهاجرت اقدام کنم یا الان هم میتوانم برای مهاجرت اقدام کنم ممنون از اینکه راهنمایی میکنین

  Rating: ۴
  پاسخ
  • tlu گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز شرایط بسیار خوبی دارید.بتون پیشنهاد می کنیم بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید که هم رزومتون قوی تر بشه و هم مدرک لیسانستون رو در دست داشته باشید.قصد مهاجرت به کشور کانادارو فقط دارید؟

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای سرمایه گذاری در کانادا راه های متفاوت وجود دارد. معمولا پروسه اقدام با توجه به شرایط شما و آماده بودن مدارک متفاوت است. حداقل زمانی که می توان در نظر گرفت ۲ سال می باشد. مقالات سرمایه گذاری در کانادا را مطالعه نمایید یا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره شوید. پیشنهاد ما برای شما سرمایه گذاری در کشورهای نظیر اتریش ، اسپانیا و انگلستان می باشد.

   پاسخ
 66. مجید گفته:

  سلام.خسته نباشید.من کارشناس رادیولوژی هستم.۲۷ سالمه.سه سال سابقه کار دارم. ایلتس هم ۷.۵ دارم.میخاستم یه ارشد غیر مرتبط با رشته کارشناسیم بگیرم که امتیازم بره بالاتر.مثلا مترجمی زبان انگلیسی.توو دانشگاه پیام نوریا ازاد.اولا این دانشگاهها قابل قبوله مدرکشون اونجا؟؟ ثانیا تو بحث سابقه کار اخرین مدرک تحصیلی لحاظ میشه یا مدرک کارشناسی ؟؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، معمولا مدارک برای معادلسازی به کانادا فرستاده می شود و اقدامات لازم برای تایید شدن به اطلاع شما می رسد. سابقه کار نیز بعد از لیسانس در نظر گرفته می شود. لطفا مقالات تخصصی کار در کانادا را مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 67. مریم گفته:

  سلام روزتون بخیر
  بنده خانمی ۲۴ ساله هستم در حال حاضر ترم آخرفوق لیسانس رشته مهندسی نفت( گرایشه اکتشاف) هستم .کارشناسی بنده رشته کامپیوتر(گرایش مهندسی تکنولوژی نرم افزار ) خوندم قصد مهاجرت دارم ولی متاسفانه اطلاعاتی ندارم که از چ طریقی مهاجرت کنم هدفم برای رفتن به اونجا برای کارکردن میباشدنه ادامه تحصیل… ممنون ازشما

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای کار در کانادا در ابتدا شما وارد یک سیستم امتیازبندی می شوید. این سیستم امتیازبندی براساس سن ، مدرک تحصیلی ، مدرک زبان و سابقه کاری می باشد. شما باید حداقل امتیاز ویزای کار کانادا را بدست آورید تا بتوان اقدام کرد. قدم اول می تواند مطالعه مقالات کار در کانادا و اسکیل ورکر کانادا باشد.

   پاسخ
 68. @@@@ گفته:

  سلام. خسته نباشید . خانمی ۳۸ ساله با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی و کارمند رسمی با ۱۳ سال سابقه کار هستم. همسرم شغل آزاد و ۲ فرزند کوچک دارم. برای اقامت کانادا میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، شما می تونید برای تحصیل در کانادا اقدام کنید. بعد از مهاجرت به کانادا و روشن شدن وضعیت اقامت شما همسر و فرزند نیز می توانند در صورت مهیا کردن شرایط به شما بپیوندند، مدرک زبان آیتلس برای تحصیل در کانادا نیاز است.

   پاسخ
 69. محمد گفته:

  سلام من لیسانس پرستاری با ۱۸ سال سابقه کار مرتبط با پرستاری و ۴۷ سال سن دارم . آیا امکان مهاجرت برای بنده وجود دارد در ضمن همسرم لیسانس برق و خانه دار و ۲ فرزند ۵ و ۱۲ساله دارم. ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام با توجه به سن شما امکان تحصیل و کار برای شما وجود ندارد. شما می توانید برای سرمایه گذاری اقدام کنید. لطفا شرایط همسر را اعلام بفرمایید شاید بتوان برای ایشان اقدام کرد. همچنین برای فرزند نیز می توان برای تحصیل اقدام کرد.

   پاسخ
 70. ن گفته:

  با سلام. برای دوره های کوتاه مدت زبان یا سایر زمینه ها آیا میتوان با ۳۸ سال سن ویزای کانادا گرفت؟ و پس از اتمام این دوره ها بلافاصله بایستی برگشت یا همانند فارغ التحصیلان دانشگاهی فرصت کاریابی میدن؟ ضمن اینکه فوق لیسانس عمران و ۱۰ سال سابقه کار دارم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله امکان اقدام وجود دارد و معمولا به اندازه مدت زمان تحصیل شما فرصت برای کاریابی بعد از تحصیل داده می شود.

   پاسخ
 71. ملیحه گفته:

  سلام.
  خانمی۲۹ساله ودارای لیسانس حسابداری هستم.مسلط به زبان انگلیسی وچند وقت دیگه هم ایلتس میگیرم..باتوجه به سنم ایا میشود از طریق تحصیلی برای اقامت دایم اقدام کنم ویاتغییر رشته بدم وبعد برای همسرم که دیپلم دارد اقدام کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، در ابتدا می توان برای شما برای ارشد یا دوره های کوتاه مدت در کانادا اقدام کرد و بعد از تعیین وضعیت شما برای همسر نیز اقدام کرد.

   پاسخ
 72. Javad گفته:

  با سلام
  من ۳۲ سالم و کارشناس ارشد برق هستم با حدود ۹ سال سایقه کار ( بیمه ایی) و همسرم ۷ سال سابقه کار پرستاری دارن. چطوری و از چه طریقی می تونیم واسه مهاجرت کانادا اقدام کنیم.؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض احترام
   هم می توان برای کار اقدام کرد و هم برای تحصیل ، پیشنهاد می شود که راه تحصیل را مدنظر قرار دهید زیرا که پروسه آن سریعتر اتفاق می افتد. همسر نیز می توانند به عنوان همراه با شما باشند

   پاسخ
 73. Amir گفته:

  سلام ، بنده دانشجو رشته کامپیوتر هستم ۱۹ ساله، و بزودی هم قراره مدرک IELTS رو دریافت کنم ، جدا از اون هم میتونم به زبان های فرانسوی ، اسپانیایی ، آلمانی صحبت کنم خواستم ببینم با توجه به شرایطی که دارم میتونم به این کشور سفر کنم یا اصلا بهترین راه برای من کدوم هست؟

  پاسخ
 74. پدرام گفته:

  من اطلاعاتم کلاً در رابطه با مهاجرت بسیار کم هستش و الان سوالی در ارتباط با مهاجرت به کانادا داشتم. من فامیلی ساکن کانادا دارم که در شهر ونکوور، یک کارفرمایی برای من پیدا کرده که اون کارفرما حاضر است با ارائه سه سال سابقه کار عمرانی توسط من، من رو در شرکت خودش استخدام کنه. منتها مشکل اینجاس من با اینکه چند سال سابقه بیمه دارم، اما فقط یک سال از این چند سال، سابقه بیمۀ مرتبط با کارهای عمرانی هستش.
  آیا راه حلی برای تبدیل این یکسال به سه سال دارم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کار در کانادا در رشته عمران در ابتدا باید مدرک خود را معادلسازی کنید تا امکان کار را داشته باشید. با توجه به اینکه برای کانادا و استرالیا بیمه مورد نیاز است شما باید این سه سال کار در رشته مرتبط را سپری کنید.

   پاسخ
 75. صادقی گفته:

  با سلام وقت بخیر
  من کارشناسی ارشد مدیریت مالی دارم وسابقه کار ۱۷ سال د ربانک رادارم وهمسرم کارشناسی ارشد حسابداری وسابقه ۲۵ سال در آموزش وپرورش رادارد وپسر ۱۳ ساله دارم می خواستم بدانم در کانادا برای من وشوهرم کاری در شان ما پیدا می شود .
  سپاس

  پاسخ
 76. Morteza گفته:

  سلام وقت بخیر.مبالغ مورد نیاز تو همه ی موارد مهاجرت کانادا ب ارزش دلار امریکاست یا دلار کانادا؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 77. ahmaddd گفته:

  با سلام بنده ۳۲ ساله هستم من و همسرم کارشناسی IT هستیم بنده مدرک شبکه هم دارم و ۶سال سابقه کار البته کارشناسی شیلات با ۷ سال سابقه کار هم هستم مدرک مدرک آرایشگری فنی حرفه ای هم دارم از کدوم یکی میشه استفاده بهتر کرد؟؟یه حدود هزینه ۰تا ۱۰۰ رو هم بی زحمت بفرمایید.چقدر باید سرمایه داشته باشم که به مشکل برنخورم؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، دوره های کوتاه مدت وجود دارد که ویزای آن ها بسیار با شانس بالا است و بعد از آن شانس کاریابی شما تا ۹۰ درصد افزایش می یابد. لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا ااز هزنیه ها اگاهی یابید.

   پاسخ
 78. میلاد گفته:

  با سلام
  بنده کارشناسی حسابداری دارم و یکسال سابقه کار دارم ولی متاسفانه بیمه نبودم خواستم بپرسم چطور میتونم از طریق ویزای کار به کانادا مهاجرت کنم.خواهش میکنم جواب بدید ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام، برای کار در کانادا باید مدرک زبان، سابقه کار و مدرک تحصیلی و سن مناسب داشته باشید تا امتیاز شما به حداقل موردنیاز کانادا برسد. لطفا مقالات کار در کانادا را با کلیدواژه ملک پور در گوگل سرچ کنید.

   پاسخ
 79. جواد گفته:

  سی ساله مجرد.کارشناسی نرم افزار سابقه کار ندارم . اما برنامه نویس کامپیوتر هستم قصد مهاجرت به کانادا رو دارم و در حال حاظر در حال افزایش معلومات برنامه نویسی و زبان هستم . چه راحی برای مهاجرت بهتره با توجه به شرایط من

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام،الان دوره های استثنایی برای کانادا وجود دارد که بسیار برای شما مناسب است ، لطفا با دفاتر تماس بگیرید تا به صورت کامل راهنمایی شوید.

   پاسخ
 80. بهاره گفته:

  من ۳۰ سالمه و فوق دیپلم بهداشت هستم با ۱۴ سال سابقه کار و بیمه و همسرم شغل ازاد داره و یک پسر ۶ ساله و ۵۰۰ میلیون سرمایه داریم ایا میتونیم ب کانادا مهاجرت کنیم؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   برای کار با توجه به شرایط همسر و داشتن فرزند شرایط اسان نیست، شاید تحصیل بهترین گزینه برای شما باشد ، اما باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود.

   پاسخ
 81. Atiana گفته:

  سلام و خسته نباشید
  همسر من در حال گرفتن ویزای توریستی کانادا هستش و بعد از ایشون من می‌خوام اقدام کنم میخواستم بپرسم چطور میشه ک همسرم از اونجا برای رفتن من اقدام کنه،یعنی چ کارهایی باید انجام بده؟؟؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   سلام و عرض ادب
   پس از ۳ الی ۴ هفته امکان دارد شما هم اقدامات لازم را انجام دهید و به ایشان بپیوندید.
   پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 82. جعفر محبی گفته:

  من جعفر محبی آرایشگر بین المللی هستم حدود یک میلیارد سرمایه دارم خانوم نویسنده است و یک دختر ۴ساله دارم لطفا راهنمایی کنید برای اقامت کانادا

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   سلام و عرض ادب، مقالات فراوانی برر روی سایت های ملک پور در خصوص کانادا منتشر شده است، اما برای دریافت سریع پاسخ سوال های خود و برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 83. داود گفته:

  با سلام امکان هست بفرمایید برای مهاجرت به کانادا یا اروپا به روش کاری حداقل به چه میزان پول نیاز هست؟میدونم بسته به شرایط دارد ولی حداقل رو میخواستم.سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 84. ابوالفضل گفته:

  سلام من ۱۷ سال دارم . و میخوام تحصیل را در دانشگاه کانادا ادامه بدم میخواستم بدونم چ اقدامتی و چقدر هزینه میخواد برا انجام این کار؟

  پاسخ
 85. حسین گفته:

  سلام..ما خانواده ای ۵ نفره هستیم و من شغل آزاد دارم و زنم خانه دار است دخترانم هم زبانشان قوی است ما میخواهیم خانه مان را به قیمت ۳۶۰میلیون بفروشیم آیا اگر این پول تبدیل به دلار شود من و خانوادم میتوانیم به کانادا مهاجرت کنیم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 86. بیتا گفته:

  سلام من خانم ۴۳ ساله هستم، مجرد و لیسانس گرافیک با سابقه کار حدود ۲۰ سال، البته پراکنده بوده اما در حال حاضر حدود ۶ سال در یک شرکت گرافیست هستم. برادرم هم مقیم کانادا هست. خواستم بدونم بهترین روش برای اقدام برای مهاجرت برام کدام هست.. ممنون

  پاسخ
 87. Mehrnoosh گفته:

  با سلام بنده معلم رسمی آموزش و پرورش هستم ۲۳سال دارم و همسر بنده مهندس الکترونیک هستن و در مخابرات مشغول به کار هستن عموی بنده سیتیزن کانادا هستن خواستم ببینم برای مهاجرت چه راهی رو پیشنهاد میکنید و این که از طریق همسرم اقدام کنیم بهتره یا خودم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای تحصیل و یا برای کار اقدام داشته باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 88. هژیر گفته:

  سلام من مدرک کاردانی برق قدرت دارم و تعمیر کار حرفه ای موبایل و متاهل خانوم بنده کارشناس باستان شناسی چطور میشه اقدام کرد

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 89. محمد گفته:

  سلام ۳۵ سال سن دارم لیسانس ساخت وتلید ۱۲ سال سابقه کار سرپرستی در شرکت کاشی و سرامیک ۲ فرزند دارم و خانمم لیسانس ریاضی محض با ۳۳ سال سن میخوام ببینم امکان مهاجرت دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید از طریق تحصیل و کار اقدام نمایید همچنین می توانید برای کشورهای متعددی نیز اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 90. زهرا گفته:

  من دانشجوی سال اخر پرستاری هستم و میخام بعده طرحم به کانادا مهاجرت کنم
  میخاستم بدونم هزینه لازم چقدر میشه حدودا و این پروسه که بعنوان پرستار مهاجرت کنم حداقل و حداکثر چقدر طول میکشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 91. سینا گفته:

  اینجانب ارشد فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه معتبر کشور ومربی فوتبال میباشم.وسابقه معلمی.بهترین روش برای بنده برای اقامت دائم به کانادا چیه؟ممنون میشم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید در ابتدا رزومه کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 92. بهار گفته:

  سلام
  من دختری ۲۳ساله هستم و عمو ی من چهل سال هست که در تورنتو زندگی میکنه
  سوال من اینه آیا میتونه من رو به فرزندخواندگی بگیره و من بتونم از این طریق مهاجرت کنم به کانادا؟
  واینکه هزینه ی تقریبی این کار برای من در ایران و برای عموم در کانادا چقدر هست؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید به این سوال من?

  پاسخ
 93. سیروس پوربهلول گفته:

  اینجانب تکنسین مکانیک موتورهای دریایی.ودارای دفترچه افسر سوم موتورخانه کشتی میباشم.که ۱۶سال سابقه کاربرروی تانکرهای شرکت ملی نفتکش ایران دارم.گواهینامه های بین المللی: اطفا حریق پیشرفته،کمکهای اولیه پیشرفته،کارت تندرستی.بنده تسلط کامل به کارتعمیرات کشتی ها در بنادر از جمله مکانیک و برق دارم.وهمچنین به برقکاری وتعسیسات ساختمان هم تسلط کامل دارم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی اگر قصد اخذ ویزای کار را داریدباید رشته تحصیلی شما جز مشاغل مورد نیاز باشد تا بتوانید اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
دیدگاه های جدیدتر »
Rating: 4