هزینه های زندگی در دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک چگونه است ؟ آیا در جستجوی وکیل مهاجرت برای پیدا کردن راههای مهاجرت به دانمارک ۲۰۱۸ و همچنین شرایط اخذ اقامت دانمارک هستید ؟ آیا هزینه های زندگی در دانمارک مورد توجه شما می باشد؟ با توجه به نیاز متقاضیان جهت اخذ اطلاعات در ارتباط با چگونگی هزینه های زندگی در دانمارک و هزینه های خورد و خوراک در دانمارک و هزینه های پوشاک در دانمارک و هزینه های مسکن در دانمارک و راه های اخذ تابعیت دانمارک  ، و هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک و قوانین اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و شرایط تحصیل در دانمارک و یا کار در دانمارک و یا مهاجرت تحصیلی به دانمارک می توان گفت که موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش با بهره گیری از کادر مجرب وکلا و مشاورین، اقدام به فراهم کردن بستر مناسب جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در هر نقطه کشور کرده است.

دانمارک یکی از کشور های واقع در شمال اروپا و جزءکشورهای اسکاندیناوی است و با کشورهای سوئد، نروژ و آلمان هم مرز می باشد و زبان آن دانمارکی و گویشی بسیار نزدیک به زبان سوئدی و نروژی دارد . جزایر آن مسطح و شامل زمین های زراعی و سواحل شنی و کم ارتفاع، با آب و هوایی معتدل است . بزرگترین شهرستان آن با جمعیت یکصد هزار نفر همان پایتخت آن کپنهاگ است .
اگر بخواهیم توزیع هزینه های زندگی در دانمارک را بصورت آماری بررسی نماییم به صورت کاهشی از بیشترین هزینه ها که مربوط به خرید و بازار می باشد و ۴,۲۹ درصد از هزینه ها را شامل می شود و اجاره ی ماهانه ی آپارتمان که ۱,۲۴ درصد از هزینه ها را شامل می شود نام می بریم . سپس هزینه ی خوراک و رستوران ها در دانمارک که ۱,۱۸ درصد و هزینه های حمل و نقل در دانمارک که ۴,۱۳ درصد از هزینه ها را شامل می شوند، به میان می آیند . در انتها هزینه های عمومی مثل آب و برق و گرمایش ساختمان و اینترنت و هزینه ی تلفن همراه به صورت ماهانه که مجموعاً ۵,۶ درصد و ورزش، تفریحات و اوقات فراغت که مجموعاً ۴,۵ درصد و همچنین هزینه های پوشاک که ۱,۳ درصد از هزینه های زندگی در دانمارک را در بر می گیرند .
حدود هزینه ها در دانمارک برای اجاره ی خانه در هر ماه را می توان برای یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر در محدوده ی بین چهار هزار تا هشت هزار کرون یا به طور میانگین پنج هزار و ششصد بیست کرون در نظر گرفت . همچنین هزینه های مسکن در دانمارک اجاره ی ماهانه ی یک آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر بین دو هزار و هفتصد کرون تا پنج هزار کرون و به طور میانگین سه هزار نهصد کرون می باشد . یک آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر از حدود هفت هزار و پانصد کرون تا پانزده هزار کرون اجاره ی ماهانه دارد که بطور میانگین یازده هزار کرون در نظر گرفته می شود و اگر همین آپارتمان سه خوابه را در خارج از مرکز شهر اجاره نمایید بین پنج هزار تا ده هزار کرون ماهانه که تقریبا به طور میانگین هفت هزار و پانصد کرون می باشد باید هزینه ی اجاره مسکن در دانمارک بپردازید .
به طور کلی در هزینه خرید منزل و آپارتمان در دانمارک حدود قیمت ها برای هر متر مربع در مرکز شهر بین پانزده هزار کرون تا سی هزار کرون متفاوت است ( به طور میانگین بیست و دو هزار وپانصد کرون ) و قیمت هر متر مربع در خارج از مرکز شهر از دوازده هزار کرون آغاز و تا حدود بیست هزار کرون بالا می رود ( به طور میانگین پانزده هزار و هفتصد کرون )
حقوق ماهانه به طور متوسط پس از کسر مالیات بین پانزده هزار تا بیست و چهار هزار کرون می باشد و میانگین حقوق ماهانه حدود هجده هزار و هفتصد و پنجاه هزار کرون می باشد . همچنین نرخ درصد بهره ی وام مسکن به طور سالانه بین سه تا چهار درصد و به طور میانگین ۳۹/۳ درصد می باشد .
هزینه های زندگی در دانمارک و هزینه های عمومی مثل آب، برق، گرمایش، زباله و … برای یک آپارتمان به اندازه هشتاد پنج متر مربع میان حدود هزار و صد و پنجاه تا هزار و نهصد کرون در ماه و میانگین به اندازه ی هزار و چهارصد کرون هزینه خواهد داشت .
برای اینترنت و ADSL نامحدود با سرعت ۶ مگابیت در ثانیه بین صد و چهل و نه تا دویست کرون و بصورت میانگین صد و هفتاد و هشت کرون هزینه و برای تعرفه ی محلی پیش پرداخت تلفن همراه، بدون تخفیف یا طرح های خاص در یک دقیقه بین ۶۰/۰ تا ۱ کرون و به طور میانگین آن ۸۸/۰ کرون باید پرداخت شود .
در خصوص هزینه های زندگی در دانمارک می توان گفت در دانمارک به نسبت، شاخص هزینه های اجاره ی آپارتمان در دانمارک مناسب و استاندارد می باشد و این در صورتی است که شاخص هزینه های پرداختی در رستوران ها در دانمارک در این کشور فوق العاده بالاتر از سطح متعادل و بسیار هنگفت می باشد .
بر اساس آمار در زمینه ی کیفیت زندگی در کشور دانمارک، شاخص قدرت خرید، شاخص امنیت و ایمنی و شاخص بهداشت و درمان در سطح مطلوب و ایده آل است اما متاسفانه از نظر شاخص های قیمت مصرف کننده و هزینه ها به نسبت درآمد و ترافیک، رفت و آمد و شاخص زمان، همچنین آلودگی از سطح ایده آل و مطلوبی برخوردار نیست . اما به طور کلی کیفیت زندگی در دانمارک خوب و تا حدی رضایت بخش است .
در صورتی که هرگونه تمایل به دانستن اطلاعات در زمینه ی هزینه های زندگی در دانمارک و درخواست مشاوره برای آگاهی از چگونگی و قابلیت انجام اقدامات شما برای این کشور را دارید، می توانید با مؤسسه ی حقوقی ملک پور تماس گرفته و از راهنمایی مشاورین مجرب این مجموعه بهره مند شوید .

شما عزیزان اگر خواهان مهاجرت به دانمارک و اخذ ویزای تحصیلی یا کاری دانمارک هستید و اگر می خواهید در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک اطلاعاتی داشته باشید همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعیه مرکزی آن در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران در خصوص هزینه های زندگی در دانمارک و در نهایت اخذ اقامت دانمارک مشاوره رایگان اخذ نمایید .

 

هزینه زندگی در دانمارک دنج گرگ یک مقصد گرانقیمت است و هزینه زندگی حتی با استانداردهای اروپایی بالا است. خوردن، آب و برق و بنزین بسیار گران است. خوشبختانه، حقوق و دستمزد نسبتا بالا است تا میزان تاخیر در هزینه کالاها و خدمات در دانمارک را تا حد زیادی تضمین کند.

کپنهاگ، پایتخت دانمارک، یکی از گران ترین شهرهای جهان است و از ۲۰۹ شهر در Mercer 2016 Survey of Living Survey رتبه بندی شده است.

خبر خوب برای مهاجران در دانمارک این است که آنها می توانند کیفیت بسیار بالایی از زندگی را به ویژه برای افرادی که دارای فرزند هستند انتظار داشته باشند که ممکن است هزینه های زندگی در دانمارک را تامین کنند. مهاجران ساکن در دانمارک می توانند بیشتر از حقوق خود را در مسکن، غذا و نوشیدنی و حمل و نقل و ارتباطات صرف کنند

هزینه اقامت در دانمارک

اقامت برای تعداد زیادی از هزینه های ماهانه مهاجرین در دانمارک مسئول است. مهاجران بایستی با دقت محل سکونت خود را در نظر بگیرند، زیرا این امر اغلب بر قیمت تاثیر می گذارد. به طور خاص، اندازه کوچک کپنهاگ و محبوبیت آن به این معنی است که مسکن کمیاب و گران است. که در

هزینه آب و برق در دانمارک معمولا در قیمت اجاره شامل نمی شود، بنابراین برای این هزینه اضافی مهم است. هنگام جستجو برای جایی برای زندگی، هزینه سپرده اولیه تا سه ماه هزینه اجاره می شود.

هزینه حمل و نقل در دانمارک

هزینه های زندگی در دانمارک و هزینه حمل و نقل در دانمارک می تواند معقول باشد اگر با استفاده از قطار و اتوبوس، اما همچنین می توانید با استفاده از تاکسی به صورت منظم، بسیار گران قیمت باشد. بنزین نیز به اندازه کافی گران است، همانطور که هزینه خرید یک ماشین است. از سوی دیگر، دوچرخه سواری و پیاده روی بسیار محبوب هستند و هر دو راه مقرون به صرفه برای سفر هستند.

هزینه غذا در دانمارک

مواد غذایی بخاطر گرانی در دانمارک تمایل دارند و ممکن است اولین کسانی که در یک فروشگاه مواد غذایی دانمارکی شرکت می کنند، “شوک برچسب” را تجربه کنند. با این حال، با بودجه دقیق، ممکن است هزینه های زندگی در دانمارک به حداقل برسد. خرید کالاهای محلی و جلوگیری از واردات تا آنجا که امکان دارد، همچنین می تواند هزینه ها را کاهش دهد.

هزینه تحصیل در دانمارک

هزینه تحصیل در دانمارک  برای شهروندان اتحادیه اروپا در دانمارک بسیار کم است، زیرا آموزش و پرورش کاملا رایگان است، گرچه ممکن است مهاجران مجبور باشند برای مواد آموزشی مانند کتاب های درسی و سایر موارد متفرقه پرداخت کنند. برای کودکان که شهروندان اتحادیه اروپا نیستند، مدارس بین المللی در دانمارک بسیار گران هستند.

هزینه زندگی در نمودار دانمارک

قیمت ها ممکن است بسته به محصول و ارائه دهنده خدمات متفاوت باشد. لیست زیر قیمت های متوسط ​​در کپنهاگ را برای نوامبر ۲۰۱۶ نشان می دهد.
اقامت (اجاره در هر ماه)

آپارتمان یک خوابه در شهر ۸،۹۰۰ دونات
آپارتمان یک خوابه خارج از شهر ۶۵۰۰ دونات
آپارتمان سه خوابه در شهر ۱۶،۰۰۰ دونات
آپارتمان سه خوابه خارج از شهر ۱۲،۰۰۰ دونات
خريد كردن

دوز تخم مرغ ۲۷ دونات
شیر (۱ لیتر) ۷ دونات
برنج (۱ کیلوگرم) ۱۴ دونات
نان سفید نان ۱۶ دونات
سینه مرغ (۱ کیلوگرم) ۷۰ دونات
بسته سیگار (مارلبورو) ۴۵ دونات
خوردن

وعده غذایی بزرگ مک DKK 70
کوکا کولا (۳۳۰ میلی لیتر) ۲۰ دونات
کاپوچینو ۳۵ دونات
بطری آبجو (محلی) ۴۵ دونات
سه وعده غذایی در یک رستوران متوسطه
۴۰۰ دونات
نرم افزار / خانواده (ماهانه)

نرخ تماس تلفن همراه (در هر دقیقه – تلفن همراه به تلفن همراه) ۱ DKK
اینترنت (Uncapped ADSL) 180 دونات
نرم افزار (میانگین در هر ماه برای آپارتمان کوچک)
۱۲۰۰ DKK
حمل و نقل

نرخ تاکسی / کیلومتر ۱۵ DKK
کرایه تاکسی شهر / کرایه تاکسی ۲۵ دالر
بنزین / بنزین (در لیتر) ۱۱ دونات

رستوران [ویرایش] محدوده
وعده های غذایی، رستوران ارزان قیمت ۱۲۰٫۰۰ kr 85.00-150.00
غذا برای ۲ نفر، رستوران متوسطه، سه دوره ۶۰۰٫۰۰ kr 400.00-700.00
McMeal در McDonalds (یا غذای ترکیبی معادل) ۷۰٫۰۰ kr 60.00-80.00
آبجو داخلی (پیش نویس ۰٫۵ لیتری) ۴۵٫۰۰ kr 30.00-50.00
واردات آبجو (۰٫۳۳ لیتر بطری) ۳۸٫۰۰ kr 25.32-50.00
کاپوچینو (به طور منظم) ۳۲٫۸۰ کروم ۲۵٫۰۰-۴۰٫۰۰
کک / پپسی (بطری ۰٫۳۳ لیتر) ۲۱٫۱۳ کرون ۱۲٫۰۰-۳۰٫۰۰
آب (۰٫۳۳ لیتر بطری) ۱۵٫۰۴ کرون ۱۰٫۰۰-۲۲٫۰۰
بازارها [ویرایش]
شیر (به طور منظم)، (۱ لیتر) ۶٫۷۳ کره ۵٫۰۰-۹٫۰۰
نان سفید تازه (۵۰۰ گرم) ۱۵٫۱۷ کروم ۹٫۳۸-۲۵٫۰۰
برنج (سفید)، (۱ کیلوگرم) ۱۳٫۳۰ کیلوگرم ۸٫۰۰-۲۰٫۰۰
تخم مرغ (به طور منظم) (۱۲) ۲۳٫۰۴ کره ۱۷٫۲۰-۳۰٫۰۰
پنیر محلی (۱ کیلوگرم) ۷۳٫۳۱ کیلوگرم ۵۰٫۰۰-۱۰۰٫۰۰
سینه مرغ (بیسن، بدون پوست)، (۱ کیلوگرم) ۵۵٫۵۲ کره ۳۹٫۰۰-۸۰٫۰۰
گرد گوشت گاو (۱ کیلوگرم) (یا گوشت قرمز معادل عقب) ۸۵٫۵۴ کروم ۵۰٫۰۰-۱۴۰٫۰۰
سیب (۱ کیلوگرم) ۱۷٫۴۴ کیلوگرم ۱۲٫۰۰-۲۵٫۰۰
موز (۱ کیلوگرم) ۱۶٫۹۲ کیلوگرم ۱۰٫۰۰-۲۵٫۰۰
پرتقال (۱ کیلوگرم) ۱۸٫۱۰ کیلوگرم ۱۰٫۰۰-۲۵٫۰۰
گوجه فرنگی (۱ کیلوگرم) ۲۰٫۷۹ کیلوگرم ۱۲٫۰۰-۳۵٫۰۰
سیب زمینی (۱ کیلوگرم) ۱۱٫۰۳ کروم ۸٫۰۰-۱۵٫۰۰
پیاز (۱ کیلوگرم) ۹٫۵۰ کره ۷٫۰۰-۱۵٫۰۰
کاهو (۱ سر) ۱۱٫۲۷ کروم ۸٫۰۰-۱۵٫۰۰
آب (بطری ۱٫۵ لیتر) ۸٫۴۸ کروم ۵٫۰۰-۱۵٫۰۰
بطری شراب (متوسط) ۵۵٫۰۰ kr 45.00-80.00
آبجو خانگی (بطری ۰٫۵ لیتر) ۱۲٫۹۰ kr 7.00-20.00
آبجو وارداتی (بطری ۰٫۳۳ لیتر) ۱۴٫۶۱ کروم ۱۰٫۰۰-۲۲٫۰۰
بسته سیگار (Marlboro) 44.00 kr 40.00-45.00
حمل و نقل [ویرایش]
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی) ۲۳٫۰۰ کرون ۲۰٫۰۰-۲۴٫۰۰
گذر ماهانه (قیمت معمول) ۳۷۸٫۰۰ ریال ۳۵۰٫۰۰-۵۵۰٫۰۰
شروع تاکسی (تعرفه عادی) ۴۰٫۰۰ kr 30.00-50.00
تاکسی ۱ کیلومتر (تعرفه عادی) ۱۵٫۲۵ کرون ۱۲٫۰۰-۲۲٫۳۳
تاکسی ۱ ساعت انتظار (تعرفه عادی) ۴۱۰٫۰۰ kr 300.00-480.00
بنزین (۱ لیتر) ۱۰٫۲۶ کرون ۹٫۵۰-۱۱٫۰۰
فولکس واگن گلف ۱٫۴ مدل ۹۰ دلاری KW (یا جدید خودرو جدید) ۲۶۹،۰۰۰٫۰۰ کرون ۲۳۴،۹۰۰٫۰۰-۳۰۶،۰۰۰٫۰۰
تویوتا کرولا ۱٫۶ لیتر ۹۷ کیلو وات Comfort (یا جدید خودرو جدید) ۲۵۹،۸۰۷٫۳۱ کرون ۲۰۰،۰۰۰٫۰۰-۳۲۰،۰۰۰٫۰۰
نرم افزار (ماهانه) [ویرایش]
عمومی (برق، گرمایش، خنک کننده، آب، زباله) برای ۸۵m2 آپارتمان ۱۲۲۰٫۵۶ کرون ۷۲۹٫۰۰-۲،۱۲۵٫۰۰
۱ دقیقه. تعرفه تلفن همراه پیش پرداخت (بدون تخفیف یا برنامه) ۰٫۸۹ کرون ۰٫۵۰-۱٫۳۰
اینترنت (۶۰ مگابیت در ثانیه یا بیشتر، اطلاعات نامحدود، کابل / ADSL) 201.66 کیلوگرم ۱۱۰٫۰۰-۳۰۰٫۰۰
ورزش و اوقات فراغت [ویرایش]
باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای ۱ بزرگسال ۲۳۲٫۹۰ کره ۱۵۰٫۰۰-۳۰۰٫۰۰
اجاره دادگاه تنیس (۱ ساعت در آخر هفته) ۱۶۰٫۰۹ kr 90.00-220.00
سینما، انتشار بین المللی، ۱ صندلی ۱۰۰٫۰۰ کره ۹۰٫۰۰-۱۱۰٫۰۰
مراقبت از کودک [ویرایش]
پیش دبستانی (یا مهد کودک)، خصوصی، ماهانه برای یک کودک ۳،۳۹۶٫۱۵ کره ۲،۵۰۰٫۰۰-۳،۹۵۰٫۰۰
ابتدایی بین المللی، سالانه برای یک کودک ۳۸،۵۴۱٫۱۸ کره ۳۶،۰۰۰٫۰۰-۵۰،۰۰۰٫۰۰
پوشاک و کفش [ویرایش]
۱ جفت جین (Levis 501 یا مشابه) ۶۸۶٫۶۰ ری ۵۰۰٫۰۰-۹۰۰٫۰۰
۱ لباس تابستانی در یک فروشگاه زنجیره ای (Zara، H & M، …) ۲۶۱٫۰۰ kr 150.00-400.00
۱ جفت کفش نایک (متوسط) ۷۳۸٫۰۰ ری ۵۰۰٫۰۰-۹۰۰٫۰۰
۱ جفت کفش مردانه چرم ۱،۰۱۴٫۴۸ کره ۷۰۰٫۰۰-۱٫۵۰۰٫۰۰
اجاره در هر ماه [ویرایش]
آپارتمان (۱ خوابه) در مرکز شهر ۶،۵۱۳٫۳۷ کرون ۴،۰۰۰٫۰۰-۱۰،۰۰۰٫۰۰
آپارتمان (۱ اتاق خواب) خارج از مرکز ۴،۷۸۶٫۰۹ کرون ۳،۰۰۰٫۰۰-۸،۰۰۰٫۰۰
آپارتمان (۳ اتاق خواب) در مرکز شهر ۱۲،۱۰۳٫۱۹ کره ۷،۵۰۰٫۰۰-۱۸،۰۰۰٫۰۰
آپارتمان (۳ اتاق خواب) خارج از مرکز ۹،۰۵۰٫۴۷ کره ۶،۰۰۰٫۰۰-۱۳،۰۰۰٫۰۰
خرید آپارتمان قیمت [ویرایش]
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر ۳۳،۱۸۷٫۲۱ کره ۱۵،۰۰۰٫۰۰-۴۸،۰۰۰٫۰۰
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز ۲۲،۰۰۰٫۳۱ کره ۱۱،۰۰۰٫۰۰-۳۱،۰۰۰٫۰۰
حقوق و تامین مالی [ویرایش]
میانگین حقوق ماهانه خالص (پس از پرداخت مالیات) ۱۹،۲۴۴٫۱۲ کرون
نرخ بهره وام در درصد (٪)، سالانه ۲٫۳۷ ۱٫۰۵-۳٫۶۰
قیمت ها در دانمارک
این داده ها بر اساس ۷۴۷۱ مدخل در ۱۸ ماه گذشته از ۶۹۷ متصدی مختلف است.
آخرین به روز رسانی: اکتبر ۲۰۱۷
داده های ما برای هر کشوری بر اساس تمام نوشته های تمام شهرها در آن کشور است.

هدف از این مقاله، ارائه اطلاعات جامع و کافی در زمینه هزینه های تحصیل و  زندگی در دانمارک ، مهاجرت تحصیلی به دانمارک و مهاجرت کاری به دانمارک و چگونگی تحصیل در دانمارک  و بطور کل اطلاعات مورد نیاز در باب هزینه های زندگی در دانمارک بوده و امید است اطلاعات ارائه شده مفید واقع شده باشد.

شما متقاضیان گرامی در خصوص مهاجرت به دانمارک و هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک  می توانید در امر مهاجرت به دانمارک و اخذ ویزای دانمارک و اطلاع از هزینه های زندگی در دانمارک و دیگر کشور ها در اقصی نقاط جهان از راه های مختلف با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط اخذ اقامت دانمارک به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (6 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

23 پاسخ
 1. ایوب گفته:

  با سلام
  کشور دانمارک از نظر حمل و نقل خیلی برتری داره نسبت به کشورهای دیگه،میشه از یه شرکت حمل و نقل تقاضای راننده دریافت کرد،

  پاسخ
 2. Amir گفته:

  با سلام من میخوام یک زمین کشاورزی در دانمارک بخرم و گلخونه بزنم، چقدر باید هزینه کنم؟سند ملک به نامم میخوره؟ ایا با توجه به اینکه کار افرین میشم امکان اقامت دارم؟

  پاسخ
 3. کاظم حاجیلو گفته:

  سلام.من متولد ۱۳۴۶ و دارای گواهینامه تخصصی بیماریهای قلب و عروق هستم و همسرم دبیر زبان انگلیسی در آموزش و پرورش و دارای فرزند دختر دیپلم و پسر دهم تجربی؛آیا امکان مهاجرت و اقامت و کار در بیمارستان با تخصص قلب را در دانمارک یا کشورهای عضو شنگن هستم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در صورتی می توانید اقدام نمایید که مدرک دانشگاهی آن را نیز داشته باشید همچنین مدرک تحصیلی شما باید معادل سازی گردد تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 4. Sahar گفته:

  با سلام و تشکر بابت راهنماییهای شما
  چند تا سوال دارم.
  من با لیسانس کامپیوتر با عنوان شغلی برنامه نویس میتونم شانس پیدا کردن کار در دانمارک رو داشته باشم؟ آیلتز۷ برای دریافت ویزای کار اول باید شغل پیدا کنیم بعد ویزا میدن؟ یا ویزا میگیریم بعد میریم دنبال کار؟ سوال سومم اینه که اگه فرض کنیم تا شش ماه کار پیدا نکنم و بخوام هزینه شش ماه زندگی سطح متوسط و با قناعت رو با خودم بیارم حدودا چقد باید داشته باشم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ ویزای کار دانمارک باید در ابتدا کارفرما داشته باشید که کار مورد نظر به مدت ۶ ماه آگهی گردد در صورتی که فرد متقاضی کار در دانمارک و اتحادیه اروپا وجود نداشت می توانید برای ویزای کار اقدام نمایید که امر با توجه به اینکه ۶ ماه در اتحادیه اروپا آگهی می گردد غیر ممکن می باشد اما می توانید برای ویزای کار کشورهای آلمان ، اتریش ، استرالیا ، نیوزلند و کانادا اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 5. danial گفته:

  با سلام،شرایط گرفتن ویزای درمانی دانمارک چگونه هست؟
  هزینه های درمان در این کشور چطوره؟
  و میزان درآمد شغل های ازاد در ماه مثل گارسون و کار های ساختمانی چنده؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزی باید اطلاعات کامل خود را ذکر بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید در ابتدا شرایط شما بررسی گردد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 6. mie editor3 گفته:

  اسلام اگر ویزای تحصیلی دانمارک گرفته شود ومن بهمراه همسر و دو فرزندم به این کشور بریم خدمات منزل خصوصی توسط دانشگاه انجام میشود یا بصورت شخصی و آیا اینکه این امر قبل از رفتن میسراست که بهمراه خانواده در کشور غریب آواره نشویم و اینکه موسسه شما در این خصوص (منزل) در کنار ویزای دانمارک خدماتی ارایه میدهد یا خیر؟(در جایی خواندم که کرایه خانه دانشجویی خصوصی(متاهلی) ممکن است ماهها طول بکشه و در هماهنگی بین ورود و دریافت مسکن وقفه ایجاد بشه) لطفاً راهنمایی کنید. تشکر

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما کشور دانمارک دارای زبان رسمی دانمارکی می باشد و آب و هوای آن معتدل و مرطوب و پرباران است .
   موفق باشید.

   پاسخ
 7. احسان گفته:

  با سلام سوالی که به ذهنم ختور کرد اینه که با خرید ملک در دانمارک میشود اقامت اون کشور رو به دست اورد یا نه لطفا رو در مورد این مسله راهنمایی کنین

  پاسخ