هزینه های زندگی در لوکزامبورگ

 

هزینه های زندگی در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ در قلب اروپا جای گرفته است؛ به طوری که فاصله ی آن از پاریس ۲۸۹ کیلومتر، از بروکسل ۱۸۸ کیلومتر و از کلن ۱۹۰ کیلومتر می‌باشد.

لوکزامبورگ یکی از ثروتمند ترین شهرهای جهان بوده و به صورت یکی از مراکز مهم بانک‌ داری و اداری در آمده‌ است. این شهر مقر چندین نهاد مربوط به اتحادیه اروپا است از جمله دادگستری اروپا، دیوان حسابرسی اروپا و بانک سرمایه‌گذاری اروپا در این شهر قرار گرفته‌اند. واحد پول لوکزامبورگ از سال ۲۰۰۲ یورو است. پیش از سال ۲۰۰۲ و در تمام طول قرن بیستم واحد پول این کشور فرانک لوکزامبورگ بود.تعداد ساکنان این کشور طبق سرشماری سال ۲۰۰۴، ۴۵۵ هزار نفر بوده است. از این تعداد افراد ۴۰٪ غیر بومی بودند.

هزینه های زندگی درلوکزاموبرگ نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین تر میباشد و بطور کلی هزینه های زندگی در این کشور در حدی است که شما می توانید بهترین هزینه ها را در این کشور داشته باشید و از بهترین امکانات استفاده کنید.

هزینه زندگی در لوکزامبورگ  معمولا هزینه ای بین ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو می باشد که البته این هزینه شامل یک زندگی کاملا معمولی و در حد دانشجویی میباشد البته یک زندگی معمولی و رو به بالا آنچنان هم بیشتر از این نیست و همانطور که می دانید سطح زندگی هر فرد با دیگری متفاوت است که تقریباً میزان قابل توجهی از این هزینه مربوط به هزینه های مسکن می باشد. البته شما از طریق کسب کار می توانید میزان هزینه ها را کاهش دهید و از سطح رفاه کامل تری بر خوردار باشید.

زندگی در کشور لوکزامبورگ از مزایای زیادی برخوردار است. سطح بالای زندگی ، آمار پائین جرم و امنیت بالا، آموزش رایگان تا بالاترین سطوح ، بیمه درمانی فراگیر، طبیعت زیبا و ترکیب چند فرهنگی، محیط بسیار مناسبی را برای شروع یک زندگی جدید بدون هرگونه تبعیض از نظر نژاد، ملیت و مذهب را فراهم خواهد کرد.

شرایط کار، بیمه و قوانین مالیاتی در لوکزامبورگ به صورتی است که این افراد کار کردن در این کشور را به کشور خودشان ترجیح می دهند. پنجمین کشور جهان از نظر کیفیت زندگی دارای بالاترین درآمد سرانه در میان کشورهای جهان است.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید و  وکلای برتر و شایسته این موسسه شمارا یاری می رسانند و یا می توانید با مراجعه به سایت  www.malekpour.ir  اطلاعات بیشتری اخذ نمایید.

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4 نظرات, میانگین: 4٫50 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ