چنانچه مایلید بعنوان همکار موسسه MIE در سراسر جهان با ما همکاری داشته باشید ، میتوانید به سادگی با ما در ساعات کاری موسسه MIE اتریش تماس حاصل بفرمایید و با دفتر مرکزی ما به طور مستقیم صحبت بفرمایید. دقت بفرمایید همکاری با موسسه MIE و آقای ملک پور به سه روش میسر میباشد.
راه اول این است که شما به عنوان همکاری ، مشتریان را به ما معرفی می فرمایید ، ما در این طریق کل امور ستادی و مشاوره ای در راه رسیدن به نقطه مطلوب را به مشتری ارائه می نماییم . در این مدت شما درصدی را بابت معرفی مشتری دریافت مینمایید.

راه دوم این است که شما با موسسه ما بعنوان دفتر همکار وارد ارتباط حقوقی و تجاری می شوید. برای این کار شما باید دوره های مشخصی را با موفقیت پشت سر بگذرانید. سپس دوره های عملی شما آغاز میگردد و چند ماه باید کار شما مورد آزمایش قرار گیرد. اگر رضایت نسبی مشتریان از شما بالا بود ، میتوانید به طور رسمی با ما قرارداد همکاری امضاء بفرمایید .

راه سوم به اینصورت است که شما میخواهید کار مشاوره در زمینه های داخلی و بین المللی را فرا بگیرید و اساسآ مستقل از ما فعالیت نمایید ولی نمیدانید که چطور باید شروع کنید ؟ چطور باید نامتان و فعالیتتان را به دیگران معرفی نمایید؟

در واقع شما میخواهید در چند قدم خودتان نظیر موسسه MIE اتریش و موسسه همکار آن ( ملک پور ) نامی و سیستمی را راه اندازی کنید و در این زمینه نیاز به مشاوره و هدایت دارید . ما تمام امور را به شما قدم به قدم معرفی می آموزیم. جهت اطلاع از چگونگی همکاری با ما و کسب جزئیات بیشتر در باب همکاری و انواع آن به طور مفصل ، میتوانید با شماره تماس موسسه MIE در اتریش که در قسمت ارتباط با ما در همین وبسایت آمده است تماس حاصل بفرمایید. مطمئن باشید ما به درخواست های شما توجه میکنیم و بسیار فوری پاسخگوی شما عزیزان خواهیم بود. طعم همکاری با MIE شیرین است و ما افتخار میکنیم که بهترین ها را خداوند نصیب ما نموده است.