وکیل مهاجرت در اتریش و بررسی آن

وکیل مهاجرت در اتریش ، راه های مهاجرت به اتریش، روش های اخذ اقامت و تابعیت اتریش و اخذ پاسپورت اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. چگونه می توان موفق به اخذ اقامت و تابعیت اتریش شد؟ از چه راه هایی می توان به اتریش مهاجرت کرد؟ آیا از طریق تحصیل در اتریش می توان تابعیت اتریش را بدست آورد؟ روش های سرمایه گذاری در اتریش و چگونگی اخذ مشاوره از وکیل مهاجرت در اتریش کدام است؟ در این مقاله به این سوالات و دیگر سوالات شما در باب وکیل معتبر و متخصص مهاجرت در اتریش و راه های مهاجرت به اتریش پاسخ داده خواهد شد. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وکیل مهاجرت در اتریش و راه های مختلف مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت و تابعیت اتریش با مشاورین و متخصصان ما در موسسه ی حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس تلفنی حاصل فرمایید و از مشاوره ی تلفنی رایگان ما بهره مند گردید. در ادامه مقاله به طرح مباحث زیر خواهیم پرداخت :

وکیل مهاجرت در اتریش
 • وکیل مهاجرت در اتریش و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در اتریش و شرایط وکیل متخصص برای مهاجرت به اتریش
 • وکیل مهاجرت در اتریش و روش های مهاجرت به اتریش
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق کار
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق تولد
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج
 • وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق پناهندگی
 • وکیل مهاجرت در اتریش و امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت در اتریش و شرایط عمومی

اتریش کشوری در مرکز اروپاست که از شمال با آلمان و جمهوری چک، از جنوب با اسلووانی و ایتالیا، از شرق با کشورهای اسلواکی و مجارستان و از غرب با کشورهای سوئیس و لیختنشتاین هم مرز می باشد. پایتخت این کشور وین می باشد. شهر وین به مدت ۱۰ سال متوالی به عنوان بهترین شهر دنیا شناخته می شود. زبان رسمی مردم اتریش آلمانی است اما اکثر مردم مسلط به زبان انگلیسی نیز هستند. آب و هوای اتریش معتدل می باشد و کشور اتریش، یک کشور چهارفصل می باشد. کوه های آلپ آب و هوای مناطق اتریش را به ۳ ناحیه تقسیم می کند. نمودار زیر آب و هوای اتریش را در ماه های مختلف سال نشان می دهد. با استفاده از این نمودار می توان میزان برف، بارندگی و دمای هوای فلدریخ  اتریش در شب و روز را دریافت.

نمودار وضعیت آب و هوایی اتریش

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با شهرهای اتریش و شرایط آن بر روی لینک شهرهای اتریش و زندگی در وین و برای دستیابی به اطلاعات جزئی تر در باب شرایط آب و هوایی این کشور می توانید بر روی مقاله آب و هوای اتریش کلیک نمایید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بهترین روش اقامت اتریش

مقاله مرتبط

روشهای مهاجرت به اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و شرایط وکیل متخصص برای مهاجرت به اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و انتخاب وکیل متخصص برای مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش امری بسیار مهم و اساسی در پروسه ی مهاجرتی هر فرد می باشد. شخص با انتخاب وکیل مهاجرت متخصص و معتبر قادر به تعیین صحیح  مسیر زندگی خود و آینده ی خود خواهد بود. انتخاب بهترین روش مهاجرتی متناسب با شرایط و علایق فرد تنها در تخصص یک وکیل مهاجرت معتبر و متخصص خواهد بود. همچنین امری مهم در انتخاب مسیر مهاجرت امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت کشور اتریش می باشد. متاسفانه بسیاری از وکلای مهاجرتی غیر معتبر بدون توجه به این موضوع، تنها بر روی مهاجرت فرد به کشور اتریش تمرکز می کنند. انتخاب مسیری نادرست امکان اخذ تابعیت و پاسپورت را برای فرد فراهم نخواهد کرد. موسسه ی حقوقی ملک پور همکار دفتر مرکزی MIE اتریش با ۱۵ سال سابقه ی کاری درخشان در امر مهاجرت و با وکلای مهاجرتی متخصص و معتبر آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و روش های مهاجرت به اتریش

به طور کلی ۶ روش مختلف برای مهاجرت به اتریش به اتریش وجود دارد.

 • مهاجرت به اتریش از طریق کار
 • مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل
 • مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به اتریش از طریق تولد
 • مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج
 • مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

در این مقاله هر یک از روش های مهاجرتی بالا به تفصیل مورد بحث قرار می گیرد.

وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق کار

یکی از روش های ساده، ارزان و مطمئن برای مهاجرت به اتریش، مهاجرت از طریق ویزای کار اتریش می باشد. برای مهاجرت کاری به اتریش دو راه وجود دارد.

 • دریافت پیشنهاد کاری یا job offer

یکی از راه های مهاجرت کاری به اتریش، اخذ ویزای کاری اتریش از طریق داشتن یک پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی است. هرچند که دریافت پیشنهاد کاری دشوار است چرا که کارفرمای اتریشی موظف است تا موقعیت شغلی مورد نظر را در ابتدا به مدت ۳ ماه در کشور اتریش و سپس به مدت ۳ ماه دیگر در کل اتحادیه ی اروپا آگهی کند. در صورتی که کارفرما در مدت این ۶ ماه موفق به استخدام فردی برای موقعیت شغلی مورد نظر نشد، این امکان را دارد که از افراد ماهر بین المللی اتباع خارج از اتحادیه اروپا استخدام نماید. از این رو فرد خارج از اتحادیه اروپا که واجد شرایط برای دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای اتریشی باشد، بایستی دارای رزومه ی تحصیلی و شغلی بسیار قوی باشد. همچنین باید دارای تخصصی خاص باشد.

 • ویزای جستجوی کار اتریش

یکی دیگر از روش های مهاجرت به اتریش ، دریافت ویزای جستجوی کار اتریش می باشد. افرادی که دارای مدرک دانشگاهی در رشته های مهندسی چون مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات باشند و دارای سابقه کاری، سن مناسب و مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی باشند، شرایط دریافت ویزای جستجوی کار اتریش را خواهند داشت. ویزای جستجوی کار اتریش بر اساس سیستم امتیازبندی است. بدین صورت که فرد متقاضی در صورتی واجد شرایط دریافت این نوع ویزا خواهد بود که امتیازی حداقل برابر با ۷۰ را اخذ نماید. لازم به ذکر است داشتن طرح ابتکاری، مقاله ISI، مقام در جشنواره های معتبر چون جشنواره های خوارزمی، داشتن اختراع و جایز های بین المللی نیز دارای امتیاز است و شرایط فرد را برای اخذ این نوع ویزا افزایش می دهد. به علاوه، سابقه ی تحصیل در اتریش در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و مقاطع پایین تر نیز دارای امتیاز می باشد. توجه به این نکته ضروری است در برخی از مشاغل فرد با داشتن ۵۵ امتیاز و در برخی از رشته ها با داشتن ۶۵ امتیاز امکان دریافت این نوع ویزای جستجوی کار اتریش را خواهد داشت. لازم به ذکر است با توجه به این موضوع که نرخ بیکاری در کشور اتریش بسیار پایین است، شخصی که از طریق ویزای جستجوی کار در اتریش به این کشور مهاجرت می کند، شانس بالایی در کاریابی پس از ورود به این کشور خواهد داشت. نمودار زیر نرخ بیکاری کشور اتریش را در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹  نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کار در اتریش بر روی لینک ویزای کاری اتریش کلیک نمایید.

نمودار نرخ بیکاری اتریش در سالهای 2018 و 2019

کار در آلمان یا اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به اتریش، مهاجرت از طریق اخذ ویزای تحصیلی اتریش می باشد. به طور کلی امکان تحصیل در اتریش در مدرسه برای سنین زیر ۱۸ سال و در دانشگاه در دوره های لیسانس، فوق لیسانس و دکترا وجود دارد.

 • تحصیل فرزندان زیر ۱۸ سال در اتریش

رفتن به مدرسه برای افراد سنین ۶ تا ۱۵ سال در اتریش اجباری است. بچه ها از سن ۱۰ سال می توانند برای دبیرستان یا در برخی از شهرها مانند وین برای مدرسه راهنمایی اقدام نمایند. در نهمین سال تحصیلی افراد می توانند ادامه تحصیل خود را در مدرسه ی پلی تکنیک (مدرسه ای که افراد جهت آمادگی برای کار و گذراندن کارآموزی آموزش می بینند) و یا در مدارس دیگر بگذرانند. به طور کلی هزینه ی تحصیل در مدارس بین المللی اتریش در سنین ۶ الی ۱۰ سال بین ۱۵ الی ۲۰ هزار یورو و در سنین ۱۱ الی ۱۸ سال برابر با ۲۵ الی ۴۵ هزار یورو می باشد. جدول زیر لیستی از مدارس بین المللی در اتریش را بیان می کند.

جدول لیست مدارس بین المللی معتبر اتریش

 • تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی

تحصیل در مقطع کارشناسی در اتریش در صورت داشتن رزومه ی تحصیلی درخشان و نمره ی زبان به صورت رایگان امکان پذیر است. در ادامه شرایطی که امکان تحصیل رایگان در اتریش را برای فرد متقاضی فراهم می سازد، ذکر شده است.

جدول شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی در اتریش

در صورتی که فرد شرایط ذکر شده در جدول بالا را نداشته باشد، امکان تحصیل در دانشگاه های خصوصی بین المللی اتریش را دارد. همچنبن برای تحصیل کارشناسی در دانشگاه های خصوصی فرد متقاضی نیازمند داشتن مهارت زبان آلمانی نیست. هزینه ی تحصیل در دانشگاه های بین المللی خصوصی اتریش سالانه در حدود ۱۲ الی ۱۵ هزار یورو می باشد. این هزینه بسته به دانشگاه و رشته ی مورد تقاضا می تواند متفاوت باشد.

 • تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد

امکان اخذ بورسیه و تحصیل رایگان در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش در صورتی که فرد دارای رزومه ی بسیار قوی و مدرک زبان بالا باشد، وجود دارد. هرچند که توجه به این نکته ضروری است که امکان اخذ بورسیه ی تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد تقریبا دشوار می باشد. در ادامه شرایط لازم جهت تحصیل رایگان در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد بیان شده است.

جدول شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش

در صورتی که فرد موفق به اخذ بورسیه ی تحصیلی و تحصیل رایگان در اتریش نباشد، می تواند با هزینه ای کم در حدود ۱۲ الی ۱۵ هزار یورو سالانه موفق به تحصیل در دانشگاه های برتر اتریش گردد. همچنین با توجه به اینکه امکان کار پاره وقت برای فرد متقاضی وجود دارد، شخص می تواند بخشی از هزینه های زندگی خود را پوشش دهد.

 • تحصیل در اتریش در مقطع دکترا

 امکان اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در مقطع دکترا در اتریش بسیار ممکن تر از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد. فرد متقاضی تحصیل دکترا رایگان در اتریش در صورت دارا بودن شرایط زیر امکان تحصیل رایگان در اتریش را خواهد داشت.

جدول شرایط تحصیل در مقطع دکتری در اتریش

در راستای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در اتریش بر روی لینک ویزای تحصیلی اتریش کلیک نمایید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد نکات مهم تحصیل در اتریش

وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در اتریش به دلیل موقعیت جغرافیایی اتریش، توسعه یافته بودن، کیفیت بسیار بالای زندگی، امنیت سرمایه گذاری مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی قرار می گیرد. یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که فرد سرمایه گذار جهت انتخاب کشور مقصد سرمایه گذاری باید مورد توجه قرار دهد، نرخ مصادره اموال در آن کشور است. نمودار زیر نرخ مصادره اموال در کشور اتریش را نشان می دهد. شایان ذکر است که نرخ مصادره اموال در بازه ۱ تا ۷ تعریف می شود که ۱ نشان دهنده کمترین میزان ریسک مصادره اموال یا سلب مالکیت سرمایه گذاران خارجی توسط دولت یک کشور است.

نمودار نرخ مصادره اموال یا سلب مالکیت در اتریش

 سرمایه گذاری در اتریش از راه های مختلفی امکان پذیر است که در زیر بیان شده اند.

 • سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت

در اتریش می توان با ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ یورو موفق به ثبت شرکت اتریشی شد؛ اما از آنجایی که هدف فرد از ثبت شرکت در اتریش اخذ اقامت و تابعیت کشور اتریش می باشد، با فراهم آوردن یک پیشنهاد شغلی از شرکت ثبت شده برای فرد متقاضی می توان موفق به اخذ اقامت از طریق شرکت ثبت شده شد. به طور کلی پس از ثبت شرکت فرد باید به مبلغ ۳۵ هزار یورو به عنوان سرمایه ی اولیه ی شرکت خود در حساب شرکت قرار دهد. نکته ی جالب توجه اینکه به طریقی این امکان وجود دارد که مبلغ ۳۵ هزار یورو به خود فرد ثبت کننده ی شرکت برگردد. برای توضیح بیشتر در قالب یک مثال این روش توضیح داده می شود به عنوان مثال یه خانواده ۴ نفره شامل زن، مرد و دو فرزند زیر ۱۸ سال قصد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را دارند. با توجه به این موضوع که رزومه ی کاری و تحصیلی و سطح زبان کدام یک از زن یا مرد در سطح بالاتری قرار دارد، شرکت به نام نفر دیگر ثبت می شود. به عنوان مثال اگر رزومه ی زن قوی تر از مرد باشد، شرکت به اسم مرد ثبت می شود. حال تحت شرایطی خانم در شرکت ثبت شده که ماهیت اتریشی دارد استخدام می گردد. در نتیجه با توجه به اینکه خانم خانواده به عبارتی یک پیشنهاد کاری از یک شرکت در اتریش دارد، امکان اخذ اقامت کاری را دارد. همچنین همسر و فرزندان او به عنوان همراه در پرونده ی او قرار می گیرند. از طرفی ۳۵ هزار یوروی ذکر شده که به عنوان سرمایه ی اولیه ی شرکت در حساب شرکت قرار داده شده است، برای پرداخت حقوق کارمندان و هزینه های شرکت است. با توجه به اینکه خانم استخدام این شرکت شده و کارمند این شرکت است، از این ۳۵ هزار یورو به عنوان حقوق ماهیانه به خانم حقوق داده می شود. لذا در نهایت کل خانواده تنها با پرداخت ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ یورو موفق به اخذ اقامت اتریش خواهند شد. در این روش فرد موفق به دریافت کارت اقامتی قرمز سفید قرمز می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بر روی لینک کارت قرمز سفید قرمز کلیک نمایید.

 • سرمایه گذاری در اتریش از طریق روش خودحمایتی

یکی از روش های جذاب برای اخذ اقامت اتریش، روش خودحمایتی است. همانطور که از اسم این روش پیداست، شخص متقاضی با نشان دادن تمکن مالی در کشور مبدا و بدون نیاز به انتقال پول به کشور مقصد، امکان اخذ اقامت اتریش را برای خود و خانواده ی خود شامل همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خواهد داشت. شرایط مورد نیاز برای اخذ این اقامت در زیر بیان شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بر روی لینک اخذ اقامت اتریش از طریق خود حمایتی کلیک نمایید.

 • قرار دادن مبلغ ۲۲ هزار یورو به ازای هر نفر در بانک
 • نشان دادن درآمد ۲۵۰۰ الی ۳۰۰۰ یورو در ماه

لازم به ذکر است که در روش خودحمایتی فرد اجازه کار ندارد. البته اجازه ی انجام هر کاری که خود کارفرمای آن باشد را دارد. همچنین پس از ۵ سال در صورتی که فرد قوانین کشور اتریش را رعایت کرده باشد و به اندازه ۱۸۴ روز در سال در کشور اتریش حضور داشته باشد، امکان دریافت اقامت دائم را خواهد داشت. پس از دریافت اقامت دائم امکان کار برای فرد وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است این روش اقامتی سالی یک بار در اتریش برگزار می شود و با توجه به شرایط بسیار مناسبی که دارد، ظرفیت آن محدود می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری در اتریش بر روی لینک سرمایه گذاری در اتریش کلیک نمایید.

سرمایه گذاری در اتریش

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد سرمایه گذاری اتریش

مقاله مرتبط

بهترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی

وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق تولد

یکی از راه های اخذ اقامت اتریش از طریق تولد می باشد. به طور کلی اخذ تابعیت از طریق تولد، در تمامی کشورها از دو قانون خاک یا خون تبعیت می کند. قانون خاک بیان می دارد که در صورتی که فرد در کشور مورد نظر متولد شود، بدون در نظر گرفتن تابعیت پدر یا مادر، فرزند متولد شده تابعیت کشور مورد تولد را می گیرد. به عنوان مثال کشور کانادا از قانون خاک تبعیت می کند. پس در صورتی که خانواده ای فرزند خود را در کانادا به دنیا بیاورند، بدون توجه به اینکه پدر یا مادر تبعه ی چه کشوری باشند، فرزند متولد شده تابعیت کانادا را بدست می آورد. قانون خون بیان می دارد که فرد متولد شده در خاک یک کشور، تبعه ی پدر یا مادر را می گیرد. به طور کلی برخی از کشورها از قانون خون و برخی دیگر از قانون خاک تبعیت می کنند. کشور اتریش در مورد اخذ تابعیت از طریق تولد از قانون خون تبعیت می کند. پس در صورتی فرزند متولد شده تابعیت اتریشی میتواند اخذ کند، که پدر یا مادر تبعه ی اتریشی باشند.

تولد در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت و شهروندی از طریق تولد ـ اخذ پاسپورت از طریق تولد

اخذ بابعیت اتریش از طریق تولد

وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج

یکی از روش های بسیار ساده جهت اخذ تابعیت اتریش، ازدواج با فردی از تبعه ی اتریش است. هرچند که امر اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج به سادگی نیست. در سال های اخیر با توجه به ازدواج های صوری بسیاری که توسط افراد صورت گرفته، سفارت اتریش بسیار به این موضوع حساس می باشد. از این رو اثبات صوری نبودن ازدواج از طریق نشان دادن ارتباط طولانی بین فرد متقاضی و همسر تبعه ی اتریشی، زندگی مشترک داشتن، عکس و پیام و غیره الزامی است. به علاوه در صورتی فرد متقاضی می تواند موفق به اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج گردد که فرد تبعه ی اتریشی دارای درآمد کافی برای تامین مخارج زندگی خود و همسرش باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت اتریش از طریق ازدواج بر روی لینک مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج کلیک نمایید. در زیر مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج بیان شده است.

ازدواج در کشور های خارجی ـ مهاجرت به کشور های خارجی از طریق ازدواج

 • عکس
 • گواهی ثبت
 • مدرک اثبات کننده اقامت فرد
 • گواهی رانندگی فرد
 • گواهی های مربوط به تجرد، طلاق، وضعیت تاهل، تهداد فرزندان قبلی، تعداد ازدواج های پیشین
 • مدارک مربوط به ملیت فرد

وکیل مهاجرت در اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق پناهندگی

بر اساس کنوانسیون ژنو فردی که به واسطه عقاید سیاسی، نژاد، ملیت، دین و به دلیل عضویت در گروه های اجتماعی مختلف، از اینکه در کشور مورد تبعه خود دچار اذیت و آزار و شکنجه گردد، ترس دارد، پناهنده تلقی می گردد. باید توجه داشت افرادی که دچار جرم و جنایت شده اند؛ در حقیقت پناهنده محسوب نمی شوند. افرادی که طبق کنوانسیون ژنو پناهنده تلقی شوند، می توانند در کشورهایی که عضو  این کنوانسیون هستند، تابعیت اخذ نمایند. حقوق پناهنده در زیر به طور خلاصه بیان شده است.

 • مکان زندگی
 • هزینه های زندگی شامل خوراک، پوشاک و پول تو جیبی برای گذران زندگی

باید توجه داشت که فرد پناهنده امکان برگشت به کشور خود را ندارد. همچنین زمانی می تواند درخواست الحاق همسر خود را بدهد که درآمد کافی برای گذران زندگی خود و همسرش در کشور مقصد بدست آورد. با توجه به خطرات و سختی های اخذ اقامت از طریق پناهندگی، از نظر حقوقدانان این روش به هیچ وجه مورد تایید نمی باشد. به علاوه موسسه ی حقوقی ملک پور به هیچ وجه هیچ گونه خدماتی در ارتباط با پناهندگی ارائه نمی کند. تمامی اطلاعات موجود در باب پناهندگی صرفا جهت اطلاع شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بر روی لینک پناهندگی اتریش کلیک نمایید.

پناهندگی ـ مهاجرت به خارج از کشور از طریق پناهندگی

وکیل مهاجرت در اتریش و امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد

وکیل مهاجرت در اتریش و انتخاب وکیل مهاجرت معتبر جهت اخذ پاسپورت اتریش و دیگر کشورها امری بسیار مهم در پروسه ی مهاجرت می باشد. انتخاب موسسه ی مهاجرتی و وکیل مهاجرت در اتریش جهت اخذ پاسپورت اتریش رابطه ی مستقیمی با موفق و یا ناموفق شدن فرد در پروسه ی مهاجرتی اش دارد. چه بسیار  افرادی را می بینیم که درگیر کلاهبرداری موسسات مهاجرتی غیر معتبر می شوند. از این رو عمر و پول آن ها هدر می رود. لذا بهتر است قبل از انتخاب موسسه ی مهاجرتی و وکیل مهاجرت شخص از اعتبار موسسه اطمینان حاصل کند. موسسه ی حقوقی ملک پور با مدیریت جناب آقای دکتر ملک پور با ۱۵ سال سابقه کار در امر مهاجرت یکی از معتبرترین و قدیمی ترین موسسه های مهاجرتی در ایران و خاورمیانه می باشد. جناب آقای دکتر ملک پور وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان با رزومه و سابقه ی درخشان در باب مهاجرت از تمامی روش های مهاجرتی و در تمامی کشورها، هم اکنون در دفتر مرکزی وین در اتریش حضور دارند. دفاتر همکار در ایران در شمال دفتر گیلان، در جنوب دفتر اهواز و دو شعبه در تهران همگی تحت نظر ایشان مشغول به فعالیت و آماده ارائه ی خدمات در باب مهاجرت شما به تمامی کشورهای دنیا و از تمامی روش های مهاجرتی می باشند. از این رو با سپردن امور مهاجرتی خود به موسسه ی حقوقی ملک پور همکار دفتر مرکزی MIE اتریش، از موفقیت آمیز بودن پروسه ی مهاجرتی خود اطمینان حاصل فرمایید.

وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی

مشاوره مهاجرت به اتریش
روشهای مهاجرت به اتریش
مزایا
مشکلات زندگی در اتریش
اقامت دائم اتریش با سرمایه کم
هزینه های زندگی در اتریش
وکیل مهاجرت در اتریش و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در اتریش، راه های اخذ اقامت و تابعیت اتریش، امکان اخذ ویزای کاری اتریش و دیگر روش های مهاجرتی اتریش در این مقاله به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت. کشور اتریش به عنوان یکی از بهترین کشورهای دنیا مقصد بسیار جذاب و جالب توجهی برای بسیاری از افرادی است که قصد مهاجرت دارند. شهر وین به مدت ۱۰ سال متوالی رتبه بهترین شهر دنیا را کسب کرده است. از این رو انتخاب وکیل مهاجرت در اتریش مورد اعتماد مورد سوال بسیاری از متقاضیان قرار می گیرد. روش های سرمایه گذاری مطمئن در کشور اتریش مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. به علاوه وکیل مهاجرت در اتریش و تحصیل رایگان در این کشور، کشور اتریش را به یکی از مقاصد مهاجرتی مورد علاقه برای دانشجوبان تبدیل کرده است. به علاوه امکان دریافت ویزای جستجوی کار اتریش و امکان کاریابی سریع پس از ورود به این کشور با توجه به نرخ کم بیکاری این کشور ، کشور اتریش مورد توجه بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی قرار گرفته است. به طور کلی با توجه به شرایط مساعد کشور اتریش برای مهاجرت از طریق تمامی روش های مهاجرتی، این کشور به مقصد مهاجرتی بسیاری از اقشار مردم در تمامی موقعیت های اجتماعی تبدیل شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص وکیل مهاجرت در اتریش و راه های مهاجرت به اتریش می توانید با مشاورین ما در موسسه ی حقوقی ملک پور همکار دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره رایگان مشاورین و کارشناسان زبده ما بهره مند گردید. به علاوه این امکان وجود دارد تا سوالات خود را در این خصوص در زیر این مقاله یادداشت نمایید؛ مشاورین ما در نزدیک ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ