وکیل مهاجرت در تهران و مقدمه ای بر آن

وکیل مهاجرت در تهران ، ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب و قابل اطمینان از بین گزینه های زیادی که در تهران وجود دارد، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. معیارها و ملاک های انتخاب یک وکیل مهاجرت در تهران کدام ها هستند؟ برای انتخاب یک وکیل مهاجرت در تهران چه شرایط و ویژگی هایی را باید مد نظر قرار داد؟ از چه راههای می توان به صداقت، تخصص و دانش یک وکیل مهاجرتی پی برد؟ این ها از قبیل سوالاتی است که در این مقاله به آنها پاسخ داده می شود. انتخاب مناسب یک وکیل مهاجرت در تهران از بین گزینه های زیادی که وجود دارند، از جهات بسیاری قابل بحث و بررسی است که در این نوشتار مهم ترین و اصلی ترین نکات پیرامون آن خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. طبیعتا برای کسانی که در پی مهاجرت به خارج از کشور هستند، یکی از مهم ترین دغدغه هایی که در گام اول وجود دارد، انتخاب یک وکیل مهاجرت معتبر و متخصص و اخذ مشاوره ، راهنمایی و دستور العمل های لازم از اوست، تا بهترین گزینه را برای امر مهاجرت خود انتخاب نمایند. در ادامه مقاله به ارائه راههایی برای شناسایی یک وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی معتبر و قابل اطمینان پرداخته و شرایط و ویژگی های آن را خدمت شما سروران گرامی تشریح می نماییم. پس از مطالعه مقاله پیش رو همواره می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس برقرار کرده و از راهنمایی ها و مشاوره های رایگان برخودار شوید.

در ادامه این مقاله به ارائه مطالبی در مورد سرفصلهای زیر می پردازیم :

وکیل مهاجرت در تهران
 • وکیل مهاجرت در تهران و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در تهران و ویژگی های مشاوران حرفه ای
 • وکیل مهاجرت در تهران و خدمات و توانایی های او
 • وکیل مهاجرت در تهران و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین
 • وکیل مهاجرت در تهران و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت
 • وکیل مهاجرت در تهران و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در تهران و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

وکیل مهاجرت در تهران و شرایط عمومی

تصمیم گیری برای مهاجرت می تواند شروع یک آینده جدید و روشن باشد، ولی متقاضیان معمولاً جهت درخواست مهاجرت و فرآیند پذیرش باید مسیری طولانی و پیچیده را طی کنند. طی کردن چنین پروسه هایی برای برخی افراد، سردرگم کننده است و حتی گاهی نمی توانند تصمیم بگیرند که کدام دوره تحصیلی را انتخاب کنند که مناسب آینده شغلی آنها در کشور مورد نظر باشد. البته امر مهاجرت فقط شامل تحصیل نیست و جنبه های دیگری را نیز در بر می گیرد از جمله مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و بسیاری از موارد دیگر که تمام آنها نیاز به آگاهی و اطلاع دقیق از قوانین و شرایط هر کشور دارد. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان مهاجرت تصمیم می گیرند جهت تسریع روند کاری خود به وکیل مهاجرت در تهران و سایر شهرستان ها مراجعه کنند.

جدای از مسافرت به خارج از کشور و اخذ ویزای توریستی، به طور کلی برای مهاجرت به خارج از کشور ۶ زمینه کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی وجود دارد که هر وکیل مهاجرت ممکن است تنها در یکی از زمینه ها، بعنوان مثال تنها در زمینه تحصیلی یا توریستی یا در زمینه های محدودی به مشتریان خود خدمت رسانی نماید. برخی دیگر از موسسات و افراد سودجو هستند که با دست و پا کردن نام و اعتبار صوری برای خود از طریق تبلیغات، خود را بعنوان وکیل مهاجرت معرفی می نمایند و چه بسا در زمینه های غیر قانونی مهاجرت، نظیر پناهندگی نیز فعالیت داشته باشند. طبیعی است که یک وکیل مهاجرت خوب در هر شهری که وجود داشته باشد، می بایست از یک دفتر مرکزی با مجموعه ای از کارکنان آشنا به امور مهاجرتی برخوردار باشد، تا بتواند به مشتریان خود به نحوی مناسب و بدون وقفه خدمات خود را ارائه نماید. متاسفانه بسیاری از عزیزانی که قصد دارند به خارج از کشور مهاجرت کنند، معیارها و سنجه های درستی برای شناسایی یک وکیل مهاجرت خوب در دست ندارند و تحت تأثیر تبلیغات در دام افراد غیر متخصص و یا سودجو گرفتار می شوند که موجب صرف هزینه ها و زمان زیاد و شاید عدم حصول نتیجه یا حصول نتیجه نامطلوب گردد؛ از این روی بر آن شدیم تا با نگارش مقاله ای، شما عزیزان را با این معیارها و سنجه های یک وکیل خوب مهاجرت در تهران یا سایر شهرها آشنا کنیم.

وکیل مهاجرت ـ انتخاب بهترین وکیل مهاجرت

یک وکیل مهاجرت خوب، عموما برای ارائه خدمات وسیع و رضایت بخش به مشتریان خود، بسته به دامنه فعالیتش می بایست از یک تیم حرفه ای متشکل از مشاورین متخصص در امر مهاجرت، مدیران مشتریان متخصص در امر سفارت و اخذ ویزا و همچنین وکلای دارای مدارک و مدارج آکادمیک در داخل و خارج از کشور برخودار باشد. همچنین با توجه به پیشرفت تکنولوژی های آنلاین در حوزه وب و شبکه های اجتماعی در سالیان اخیر، از دیگر شاخصه های یک وکیل مهاجرت خوب می توان به ارائه اطلاعات به روز و برخی خدمات خود در قالب وب سایت های رسمی و حضور در انواع شبکه های اجتماعی نظیر لینکدین، اینستاگرام، تلگرام و … اشاره نمود. شاید بتوان این دو عامل را از ابتدایی ترین شاخصه های یک وکیل مهاجرت خوب یا موسسه مهاجرتی مطلوب دانست، اما سوال اینجاست که چگونه از میزان تخصص مشاورین و وکلای یک دفتر یا موسسه مهاجرتی اطلاع یافت؟ در ادامه با ارائه دلایل و سرفصلهایی به پاسخ به این سوال پرداخته تا شما را بصورت ریز تر و جزئی تری با معیار های و سنجه های گفته شده آشنا کنیم.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت در تهران و ویژگی های مشاوران حرفه ای

همانطور که اشاره شد، یک دفتر مهاجرتی خوب باید از مشاوران متخصص در امر مهاجرت برخوردار باشد. ویژگی های یک مشاور مهاجرتی حرفه ای و متخصص عبارتند از داشتن دانش و تسلط کافی در قوانین مهاجرت کشورها، سرعت عمل در پاسخگویی به مراجعین، قدرت بیان عالی و تسلط بر زبان های خارجی.

موارد مذکور از ویژگی های بسیار مهم فردی است که سرمایه، وقت و آینده خود را در اختیار او خواهید گذاشت تا شما را به سوی آینده ای روشن هدایت کند. وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی در تهران که در عین حال متخصص و حرفه ای است، از تمام تاریخ ها و مهلت های زمانی درخواست های مختلف اطلاع دارد و می تواند طوری عمل کند که درخواست مهاجرت متقاضی به موقع انجام شود.

به علاوه توصیه ما این است که به تخصص کارشناس و مشاور مهاجرت توجه کنید. دقت کنید که وکیل مهاجرت در زمینه حقوق بین الملل و قوانین مهاجرت تخصص داشته باشد. تخصص در زمینه حقوق به این معنی است که کارشناس مربوطه از استانداردهای آموزشی، آکادمیک و اخلاقی بالایی برخوردار است. این استانداردها از شما در برابر هرگونه کلاهبرداری محافظت می کند و می توانید وکیلی شایسته را برای امر مهاجرت خود برگزینید.

نکته دیگری که باید در انتخاب وکیل مهاجرت در تهران دقت داشت، مشاوره صحیح آن وکیل مهاجرت در ابتدای کار است. یک وکیل حرفه ای مهاجرت معمولاً ابتدا شرایط شما را می سنجد، سپس پیشنهاد می دهد که کدام مسیر برای شما مناسب است و حتی امکان دارد کشوری که شما برای تحصیل، کار یا سرمایه گذاری انتخاب کرده بودید، با بررسی شرایط شما توسط وکیل مهاجرت تغییر یابد تا در این صورت از هدر رفتن زمان، انرژی و سرمایه شما جلوگیری گردد.

مشاوره مهاجرتی ـ وکیل و مشاور جهت مهاجرت به خارج از کشور

وکیل مهاجرت در تهران و خدمات و توانایی هایش

یک وکیل مهاجرت در تهران یا یک موسسه مهاجرتی از توانایی های بخصوصی برخوردار است و می تواند خدمات متنوعی ارائه دهد که در ادامه به طور خلاصه به آنها اشاره می کنیم. تکمیل فرم و گردآوری مدارک لازم، مهم ترین بخش فرآیندهای اخذ ویزا و پذیرش بشمار می رود. جمع آوری مدارک صحیح و تکمیل کردن فرم با دقت و صحت نسبتاً پیچیده و بسیار گسترده است، در نتیجه بدون کمک یک متخصص ممکن است متقاضیان اشتباهات بزرگی مرتکب شوند که موجب رد شدن درخواست پذیرش تحصیلی یا اخذ ویزا گردد.

وکیل مهاجرت مجرب می تواند مانند چراغ راه شما در فرآیند اخذ ویزا، مجوز کار، مجوز اقامت موقت و دائم، مجوز سرمایه گذاری، پذیرش تحصیلی و تابعیت باشد و با توجه به شرایط فعلی به شما تضمین بدهد که در یک بازه زمانی تقریبی می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

ویزا برای مهاجرت به خارج از کشور ـ فرم درخواست ویزا

یکی دیگر از توانایی ها و امتیازات مثبتی که وکیل مهاجرت معتبر دارا است، تجربه او در هزاران پرونده مهاجرتی است که در سوابق کاری خود به سرانجام رسانده است. وکیلی که قبلاً پرونده های مشابه درخواست شما را در سوابق کاری خود دارد به طور حتم در زمانی اندک و بدون هیچ اشتباهی می تواند در درخواست شما نیز به نتیجه موفقیت آمیزی دست یابد. لذا آگاهی از قوانین یک جنبه وکیل مهاجرت و جنبه دیگر او آگاهی از آن است که چگونه مراجعین خود را به سوی بهترین مسیر مهاجرت هدایت کند.

وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی در تهران که از تخصص کافی برخوردار است می تواند در اکثر فرآیندهای قانونی و حرفه ای نظیر برقراری ارتباط با دانشگاه ها، کارفرمایان خارجی، سازمان ها و کنسولگری ها عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. از آنجا که وکلای مهاجرت بر قوانین و حقوق بین الملل و نیز چند زبان خارجی تسلط دارند، معمولاً می توانند قراردادهای تجاری، کاری و کسب و کار را با دقت عمل بیشتری نسبت به شخص متقاضی منعقد کنند. چنین وکلایی از روش های مختلف سرمایه گذاری در کشورهای مختلف آگاهی دارند و به راحتی با بررسی شرایط مراجعین خود می توانند بهترین گزینه های سرمایه گذاری در کشورهای خارجی را به آنها معرفی کنند.

وکیل مهاجرت در تهران و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین

وکیل مهاجرت در تهران و دفاتر مختلف مهاجرتی با یک بررسی ساده در اینترنت قابل جستجو هستند که البته برخی از آنها در زمینه مهاجرت و قوانین و حقوق بین الملل از تخصص کافی برخوردارند و می توانند متقاضیان را به مسیر درستی هدایت کنند، ولی برخی دیگر متأسفانه تخصص و دانش کافی ندارند. به این ترتیب چگونه می توانید بهترین وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی در تهران را با توجه به شرایط خود بیابید و جهت امر مهاجرت انتخاب کنید؟ در ادامه نکاتی به طور خلاصه ارائه می شود که آگاهی از آنها در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی در تهران به شما کمک می کند.

کافی است اندکی وقت صرف کرده در اینترنت جستجو کنید و پیشنهادات و خدمات دفاتر مهاجرتی در تهران را با یکدیگر مقایسه نمایید. برای مثال دقت کنید که خدمات کدام دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت مناسب نیازهای شما در امر مهاجرت است. دفاتر مهاجرتی متخصص معمولاً در زمینه قوانین مهاجرت و حقوق بین الملل دانش و تحصیلات آکادمیک دارند.

وبسایت رسمی یک وکیل مهاجرت در تهران معمولاً دارای مقالاتی است که به طور منظم به روزرسانی می شوند و تغییرات اعمال شده در اطلاعات و شرایط لازم، قوانین و راه های مختلف را مرتبا در وبلاگ ها و وبسایت خود اطلاع رسانی می کنند. شما نیز از طریق بررسی و واکاوی مقالات و اطلاعات وبسایت وکلای مهاجرتی مختلف در تهران می توانید تا حدودی به سطح دانش و تجربه وکلا و مشاوران آن ها اشراف پیدا کنید. هرگونه اشتباه محسوسی در معرفی قوانین، شرایط و راه های مهاجرت و ارائه پیشنهادات نامعقول و غیرقانونی در مقالات این وبسایت ها می تواند نشان دهنده عدم تخصص آن دفتر مهاجرتی باشد.

وکالت آنلاین ـ وکیل مهاجرت آنلاین

بنابراین به متقاضیان عزیز توصیه می شود ابتدا به وبسایت ها، وبلاگ ها و منابع اینترنتی وکیل مهاجرت و دفتر مهاجرتی مورد نظر خود مراجعه کنند و مقالات، مطالب و نظرات وبسایت آن ها را مطالعه نمایند تا از میزان تخصص و فعالیت های حرفه ای آنها مطلع گردند، زیرا گاهی تجربه افرادی که از آن دفاتر خدمات دریافت کرده اند، می تواند برای شما قوت قلب باشد و اطمینان دهد که شما نیز خدمات مناسبی دریافت خواهید کرد.

وکیل مهاجرت در تهران و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت

یکی از پارامتر ها و شاخصه های مهم به جهت موفقیت در هر زمینه ای، مراجعه به افراد با سابقه درخشان در آن زمینه است. شما نیز اگر قصد دارید برای امر مهاجرت تان، که آینده خود و خانواده تان در گرو آن است؛ یک وکیل مهاجرت به اصطلاح کار درست و مطمئن انتخاب کنید، می توانید به بررسی طول مدت تجربه کاری وکلای مختلف در زمینه مهاجرت و همچنین درخشان بودن سابقه کاری او ( تعداد موکلانی که بوسیله آن وکیل مهاجرت کرده و میزان رضایت آنها ) نیز بپردازید. طبیعتا در بین گزینه هایی که بررسی می کنید، بهترین گزینه، وکیل مهاجرتی خواهد بود که از تجربه کاری بیشتر و طولانی تر و سابقه درخشان تری برخودار باشد.

سابقه کار در خارج از کشور ـ ارائه مدرک سابقه کار برای مهاجرت

وکیل مهاجرت در تهران و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی

طبیعی است که یک دفتر یا یک موسسه مهاجرتی که به مشتریان خود روشهای مهاجرتی مناسب در کشور های پیشرفته و با سطح رفاه بالا را پیشنهاد می دهد، می بایست خود در آن کشور ها دارای وکلای حقوقی باشد، تا در زمینه های مختلف کار و کاریابی، تحصیل در دانشگاههای مختلف و سرمایه گذاری در زمینه های ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی به قوانین و محیط آن کشور ها واقف بوده و اطلاعات درست حقوقی و خدمات واقعی و ارزشمند را در اختیار شما قرار دهد. بعنوان مثال اگر شما قصد دارید، در یک کشور اروپایی در زمینه خرید املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید؛ می بایست وکیل مهاجرتی را برای عملی کردن این تصمیم خود انتخاب نمایید، که در کشور مورد نظر شما دارای وکیل متخصص در امور املاک و مستغلات باشد تا شما را به خرید ملک در بهترین و سودآور ترین مناطق آن کشور راهنمایی کند؛ در غیر این صورت ممکن است، نه تنها سود نبرید، بلکه ممکن است سرمایه اصلی خود را نیز از دست دهید. لازم به ذکر است که برخورداری از وکلای بین المللی تنها محدود به سرمایه گذاری در خارج از کشور نیست و در سایر روشهای مهاجرتی نیز وکیل بین المللی مهاجرت نقش غیر قابل انکاری در پروسه مهاجرتی شما ایفا خواهد کرد. لذا در بین گزینه های مختلف وکیل مهاجرت در تهران وکیلی را انتخاب کنید که با دیگر وکلای بین المللی مجرب و خبره در امور مختلف حقوقی و مهاجرتی در کشور های مختلف ارتباط داشته باشد.

وکیل مهاجرت بین المللی ـ وکلای بین المللی مهاجرت

وکیل مهاجرت در تهران و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

تا این بخش از نوشتار به بررسی معیارها و سنجه های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در تهران پرداختیم و شما نیز با شرایط و ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب و یک دفتر یا موسسه مهاجرتی قابل اطمینان آشنا شدید. موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE‌ اتریش، مفتخر است که با داشتن ۱۵ سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و برخورداری از مشاورین متخصص و وکلای بین المللی در کشور های مختلف، آمادگی خود را برای ارائه خدمات در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به شما عزیزان اعلام دارد. گواه ما مشتری مداری و رضایت مشتریان از خدمات و تعهدات ما می باشد،‌ مصداق و گواه این ادعا را می توانید در بخش گالری و کلکسیون ویزاها و مصاحبه های موکلین همین وبسایت مشاهده فرمایید.

موسسه حقوقی ملک پور از شعبات فراوانی در داخل و خارج از کشور برخوردار است. دو شعبه از شعبات این موسسه در شهر تهران واقع شده اند که با کادری مجرب و دلسوز آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه حقوق بین المللی و حقوق داخلی و مهاجرت می باشند. شما می توانید بمنظور یافتن پاسخ های خود به صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایید یا با استفاده از شماره تماس های درج شده در همین وبسایت از بدون نیاز به پرداخت حق مشاوره، از مشاوره تلفنی برخودار گردید.

وکیل مهاجرت

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت

وکیل مهاجرت در تهران و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در تهران ، ویژگی های یک وکیل مهاجرت خوب و قابل اطمینان از بین گزینه های زیادی که در تهران وجود دارد، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. گفته شد یک وکیل مهاجرت در تهران در صورتی می تواند گزینه مناسبی جهت اقدام به امر مهاجرت می باشد که در دفتر کاری اش از تیمی متشکل از مشاوران حرفه ای و وکلای مجرب بین المللی برخودار باشد. داشتن سابقه کاری پیوسته و طولانی مدت در امر مهاجرت و اعتبار درخشان نیز از دیگر سنجه ها و معیارهای انتخاب یک وکیل مهاجرت در تهران می باشد. همگام بودن با تکنولوژی و ارائه خدمات و اطلاعات به روز و موثق در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی نیز از دیگر شاخصه های یک دفتر مهاجرتی خوب می باشد. شایان ذکر است که ما در موسسه حقوقی ملک پور همواره خود را ملزم به ارائه خدمات واقعی و ارزشمند به مشتریان و موکلان دانسته و در این راه از هیچ تلاشی برای بهترین بودن دریغ ننموده ایم. لذا بر این باوریم که با ارتقاء تمامی امکانات بالقوه و بالفعل مان توانسته ایم خدمات مشاوره ای بسیار با کیفیت و مطلوبی را به فارسی زبانان عزیز ارائه نموده و خواهیم نمود. در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در تهران می توانید، آن را در بخش پایانی و دیدگاههای مقاله پیش رو مطرح نموده تا در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. امراله مهماندوست گفته:

  اینجانب تاکنون فقط نام شرخر را شنیده بودم اما بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ یکی از بی رحم ترین آنان نصیبم شده است دلم می خواهد برای مقابله با این شرخر بی رحم که با انجام دادن اعمالی و انجام ندادن اعمالی قصد زدن ضربه بزرگ مالی به اینجانب را دارد بهترین وکیل رسمی دادگستری را برای مقابله با آن شرخر در تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ ساعت ۰۹:۳۰ به شعبه ۱۷ دادگاه عمومی حقوقی شهرستان شیراز معرفی نمایم اما چه کنم که از لحاظ مالی فقیرم

  Rating: ۵
  پاسخ