وکیل مهاجرت در مشهد و بررسی آن

وکیل مهاجرت در مشهد ، شناسایی معیار ها، ویژگی ها و توانمندی های یک وکیل یا دفتر مهاجرتی متخصص و مشتری مدار و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در مشهد برای انجام پروسه مهاجرت به خارج از کشور در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. از چه راههای می توان به تخصص و اخلاق مداری یک وکیل مهاجرت در مشهد پی برد؟ برای انتخاب بهترین دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت در مشهد چه شرایط و معیارهایی را باید مد نظر قرار داد؟ چگونه می توان به صداقت، تعهد و تخصص یک وکیل مهاجرتی پی برد؟ ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر پیرامون شناسایی و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در مشهد پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین مسائل در این زمینه را خدمت شما عزیزان تشریح می نماییم. از آنجایی که بسیاری از افرادی که تصمیم جدی به مهاجرت به خارج از کشور را دارند، با قوانین مهاجرتی و بین المللی آشنا نیستند، تصمیم به مشاوره با یک وکیل مهاجرت و واگذاری پروسه مهاجرتی شان به وی دارند. اما ابتدایی ترین نکته ای که به ذهن این افراد می رسد این است که کدام وکیل مهاجرتی را انتخاب کنیم؟ طبیعتا برای انجام هر کاری باید به بهترین و متخصص ترین فرد در آن زمینه مراجعه کرد. لذا شما نیز اگر قصد جدی به مهاجرت به خارج از کشور را دارید، می بایست برای هر چه بهتری انجام شدن امور و پروسه های مهاجرتی تان، بهترین و مجرب ترین وکیل مهاجرتی را شناسایی و انتخاب نمایید. اما مسأله اینجاست که چگونه می توان یک وکیل مهاجرتی متخصص و متعد را پیدا کرد؟ این سوالی است که شاکله نگارش این مقاله را تشکیل می دهد و ما برای پاسخ به آن تصمیم گرفتیم که این مقاله به رشته تحریر درآمده و منتشر نماییم. شما سروران گرامی همواره می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و بدون پرداخت هیچ حق مشاوره ای، از مشاوره تلفنی رایگان در تمامی زمینه های مهاجرتی بهرمند گردید.

در ادامه مقاله سرفصل های ذکر شده در زیر را مورد بررسی قرار داده و به ارائه مطالبی در این عناوین می پردازیم :

وکیل مهاجرت در مشهد
 • وکیل مهاجرت در مشهد و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در مشهد و ویژگی های مشاوران حرفه ای
 • وکیل مهاجرت در مشهد و خدمات و توانایی های او
 • وکیل مهاجرت در مشهد و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین
 • وکیل مهاجرت در مشهد و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت
 • وکیل مهاجرت در مشهد و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در مشهد و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

وکیل مهاجرت در مشهد و شرایط عمومی

بسیاری از افراد بر این باورند که با مهاجرت به خارج از کشور می توان به آینده ای درخشان و مورد انتظارشان دست پیدا کنند و دور نمای بسیار مطلوبی را از این رهگذر در ذهن خود تداعی می نمایند. برای دست یابی به این دورنمای بسیار مطلوب می بایست از یک وکیل متخصص، معتمد و اخلاق مدار در زمینه مهاجرت کمک ها و راهنمایی های لازم را دریافت کرد؛ زیرا در بسیاری از موارد، افراد سررشته و دانشی از قوانین بین المللی و شرایط دقیق مهاجرتی کشور های مختلف را نداشته و نمی توانند به تنهایی برای امر مهاجرت خود تصمیم گیری درستی اتخاذ نمایند. از این گذشته، پس از تعیین مقصد مهاجرتی، پروسه عملی جهت اقدام به اخذ ویزا و … آغاز می گردد، که در این مرحله نیز، بدون نیاز از کمک گرفتن از یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرتی امکان موفق شدن بسیار پایین خواهد بود.

در دوره کنونی که بازار مهاجرت به یک بازار پر رونق و داغ تبدیل شده است، تعداد افراد سوداگر و کلاه برداری که با تبلیغات فراوان و هزینه های کلان خود را بعنوان وکیل مهاجرتی متخصص و اخلاق مدار به دیگران معرفی می نمایند، نیز در این بازار بیشتر شده و همین امر حساسیت ها را برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور به جهت انتخاب یک وکیل واقعا متخصص بیشتر نموده است. از خطرات انتخاب اشتباه یک وکیل مهاجرتی غیر متخصص این است که بدلیل عدم برخورداری از دانش کافی نمی تواند به شما بهترین مسیر مهاجرت و کشوری که بتوان به آن آینده درخشان دست یابید، را پیشنهاد نماید و با پیشنهاد یک روش غلط ممکن است، آینده شما و خانواده تان را تباه ساخته و هزینه های مادی و معنوی جبران ناپذیری را به شما تحمیل نماید. به همین دلیل ما بر آن شدیم که این مقاله را نگارش نموده تا شما عزیزان را با ذهنی باز به انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در مشهد یا دیگر شهرستان های راهنمایی نماییم.

گفتنی است که بغیر از مسافرت کوتاه مدت به خارج از کشور و اخذ ویزای توریستی، به جهت مهاجرت ۶ روش وجود دارد که شامل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی می باشد. برخی از وکلای مهاجرتی در تنها در زمینه های خاصی نظیر اخذ پذیرش از مدارس، کالج ها یا دانشگاههای یک کشور خاص فعالیت می نمایند؛ برخی نیز بصورت مخفیانه در زمینه پناهندگی و روشهای غیر قانونی مهاجرت نظیر قاچاق انسان و … نیز به فعالیت مشغول هستند و تنها عده قلیلی از وکلا و دفاتر مهاجرتی هستند که در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به ارائه خدمات می پردازند. لذا پیش از بررسی دفاتر و وکلای مهاجرتی باید به این نکته توجه داشت که این دفتر یا وکیل مهاجرتی در چه زمینه ای فعالیت می نماید. بعنوان مثال شما قصد دارید که از طریق کار به خارج از کشور مهاجرت نمایید، در این صورت آن دفتر یا وکیل مهاجرتی که در زمینه مهاجرت کاری و کاریابی در خارج از کشور خدماتی ارائه نمی نماید، طبیعتا از لیست گزینه های شما برای انتخاب وکیل مهاجرت جهت مشاوره و انجام پروسه های اخذ ویزا حذف خواهد شد و شما می بایست دفاتر مهاجرتی را مورد بررسی قرار دهید که در زمینه مورد نظر شما خدمات مهاجرتی ارائه نمایند.

وکیل مهاجرت ـ انتخاب بهترین وکیل مهاجرت

یک وکیل مهاجرت خوب و متخصص در هر شهری که باشد، دارای یک دفتر یا Office مرکزی با کادری مجرب، مسئولیت پذیر و حرفه ای متشکل از مشاورین مهاجرتی، تیم اخذ پذیرش و ویزا و وکلای بین المللی در زمینه های مختلف در خارج از کشور است تا بدینوسیله بتواند خدمات خود را بطور مناسب و بدون وقفه به مشتریان و مراجعین خود ارائه نماید. علاوه بر برخورداری از دفتر مرکزی و حضور در دنیای واقعی، یک وکیل مهاجرت حرفه ای همگام با تکنولوژی، در دنیای مجازی نیز حضور داشته و خدمات و اطلاعات خود را در قالب پایگاههای اینترنتی رسمی و در شبکه های اجتماعی مختلف به مشتریان، موکلان و مراجعین خود ارائه می نماید.

دو پارامتر حضور در دنیای واقعی و همچنین حضور در دنیای مجازی به صورت رسمی و حرفه از ابتدایی ترین و بنیادی ترین شاخصه ها و معیار های یک دفتر یا وکیل مهاجرتی می باشد. اما مسئله اینجاست که چگونه می توان از سطح تخصص مشاورین و سایر کادر یک دفتر مهاجرتی آگاهی یافت؟ و به چه صورت می توان از روی وبسایت رسمی و اکانت شبکه های مختلف اجتماعی یک دفتر مهاجرتی به میزان دانش و تخصص مشاورین آن دفتر و تسلط آنان بر قوانین بین المللی پی برد؟ در ادامه مقاله به پاسخ این سوالات می پردازیم تا به دیدی روشن تر از شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت در مشهد یا دیگر شهرها دست یافت.

پیش از رفتن سراغ اصل مطلب، شما را به دیدن نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین دعوت می نماییم :

نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت در مشهد و ویژگی های مشاوران حرفه ای

بنا بر آن چه که در بخش قبلی اشاره شد، یک دفتر مهاجرتی می بایست در کادر حرفه ای خود از مشاوران متخصص در امر مهاجرت برخوردار باشد. از جمله ویژگی های مشاوران حرفه ای و متخصص می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اشراف و تسلط به قوانین حقوقی و مهاجرتی کشور های مختلف و برخورداری از دانش و تخصص لازم در این زمینه
 • برخورداری از سرعت عمل در پاسخگویی به سوالات مختلف از مراجعین و موکلان با کیس های متنوع مهاجرتی
 • برخورداری از فن بیان و قدرت انتقال دانش مهاجرتی جهت ارائه هرچه بهتر راهنمایی ها و پیشنهادات به موکلان با ضریب گیرایی متفاوت
 • تسلط کامل به زبان انگلیسی و برخورداری از دانش لازم در دیگر زبانهای خارجی
 • اطلاع دقیق از تمامی تاریخ ها و ددلاین های روشهای متفاوت مهاجرتی و ارائه راهنمایی های لازم به مراجعین جهت بموقع انجام شدن پروسه مهاجرت
 • دارا بودن مدرک آکادمیک و تحصیلات دانشگاهی در زمینه قوانین و حقوق بین الملل و رعایت استانداردهای آموزشی و اخلاقی
 • ارزیابی کامل شرایط هر موکل و مراجعه کننده پیش از ارائه پیشنهادات و دستورالعمل هایی لازم به وی

اینها بخشی از ویژگی ها و توانایی های مشاوری باید باشد که شما در مورد آینده خود و خانواده تان با او مشورت نموده و از وی دقیق ترین و به روزترین دستورالعمل ها، راهنمایی ها و پیشنهادات لازم جهت دستیابی به آن دورنمای مورد انتظارتان را دریافت می کنید. مهم ترین نکته ای که در شناسایی یک مشاور مهاجرتی زبده و کار درست این است که قبل از اینکه نسخه مهاجرتی شما را بپیچد و به شما مسیر یا کشوری خاص پیشنهاد دهد، می بایست با سعه صدر و با حوصله تمامی شرایط شما از قبیل سن، مهارتها، مدرک تحصیلی، میزان دارایی مالی، مدرک زبان و … را مورد ارزیابی قرار داده و پس از آن بهترین مسیر مهاجرتی را به شما پیشنهاد نماید؛ در غیر این صورت مشاور مورد نظر از اخلاق حرفه ای و وجدان کاری برخوردار نبوده و تنها به فکر سود شخصی خود می باشد و آینده و سرنوشت و خوشبختی شما برایش هیچ اهمیتی ندارد. لذا اگر مشاور مهاجرتی را دیدید که دارای این ویژگی بود، توصیه اکید می نماییم که راهکارها و پیشنهادات او را نادیده گرفته و مشاوری دیگر که دارای تمامی شرایط فوق باشد را برای دریافت مشاوره برگزینید.

مشاوره مهاجرتی ـ وکیل و مشاور جهت مهاجرت به خارج از کشور

وکیل مهاجرت در مشهد و خدمات و توانایی هایش

از دیگر اعضای کادر یک دفتر مهاجرتی متخصص و حرفه ای تیم مدیریت مشتریان و اخذ پذیرش و ویزاست. شما پس از مراجعه به یک دفتر مهاجرتی معتبر، در ابتدا به جهت انتخاب بهترین مقصد و مسیر مهاجرتی می بایست با یکی از مشاورین آن دفتر جلسه گذاشته و دستورالعمل های و راهنمایی های لازم را از وی دریافت نمایید. پس از تعیین مسیر مهاجرت، پروسه عملی مهاجرت شما آغاز می گردد که این پروسه توسط عوامل اجرایی آن دفتر مهاجرتی نظیر تیم مدیریت مشتریان، تیم اخذ پذیرش و ویزا و وکلای بین المللی انجام می پذیرد. از جمله توانایی ها و قابلیت هایی که عوامل اجرایی یک دفتر مهاجرتی می توانند داشته باشند، عبارتند از :

 • تکمیل فرم تخصصی درخواست ویزا ( لازم به ذکر است که کوچکترین اشتباه در پر کردن فیلد های این فرم ها منجر به رد شدن ویزا شما خواهد شد )
 • گرفتن وقت سفارت و اعلام موعد مربوطه به شما بعنوان موکل
 • گردآوری مدارک و اسناد لازم برای تکمیل و تقویت پرونده درخواست مهاجرتی شما
 • چیدمان صحیح و آموزش نحوه ارائه مدارک به شما
 • آموزش چگونگی رفتار و طرز برخورد با آفیسر صدور ویزا جهت جلب نظر مثبت وی برای گرفتن استیکر ویزا
 • انجام امور حقوقی و بین المللی در کشور مقصد و آماده سازی شرایط برای اقامت شما در آن کشور
 • توانایی برقراری ارتباط با مراکز آموزشی و دانشگاههای متنوع در کشور های مختلف، کارفرمایان مختلف در اصناف متفاوت، سازمانها و کنسولگری های کشورهای مختلف
 • اشراف به قوانین بین المللی و تسلط به چند زبان جهت انعقاد قراردادهای تجاری در کشور های مختلف با سرعت عمل بیشتر و بالاتر
 • معرفی بهترین گزینه های تجاری و برنامه های سرمایه گذاری با توجه به شرایط موکلین به آنان

و …

یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت در مشهد می بایست مانند یک بلدیه راه، پرونده شما را از تمامی فراز و نشیب ها و پیچیدگی های پروسه عملی مهاجرت با موفقیت عبور داده و مانند یک روشن کننده راه شما را در تمامی فرآینده های اخذ مجوز کار، پذیرش تحصیلی، مجوزهای سرمایه گذاری، مجوز های اقامت موقت و دائم و نهایتا تابعیت یاری نماید و با توجه به وضعیت کنونی تان به شما تضمین دهد تا در یک بازه زمانی مشخص به نتیجه دلخواه و مورد نظر تان دست یابید.

ویزا برای مهاجرت به خارج از کشور ـ فرم درخواست ویزا

از دیگر نکاتی که در مورد توانایی یک وکیل مهاجرتی متخصص، مجرب و معتبر می توان به آن اشاره کرد، تجربه موفق وی در تعداد کثیری از پرونده های مهاجرتی است که برای مشتریان و موکلان خود در طول سالیان متمادی به انجام رسانیده است. یقینا وکیل مهاجرتی که پرونده مشابه درخواست شما را پیش شما برای افراد بسیاری با موفقیت به انجام رسانیده است، این توانایی را دارد که در مدت زمان کمتر و بدون هیچ گونه خطای و اشتباهی پرونده شما را نیز به نتیجه برساند؛ زیرا دیگر پروسه شما را با آزمون و خطا به پیش نخواهد برد و به تجربه کافی در این زمینه دست یافته است و میانبر های مورد نظر برای پیش بردن پرونده های مختلف نظیر پرونده شما را به خوبی شناخته است.

وکیل مهاجرت در مشهد و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین

اولین ایده ای که برای پیدا کردن یک دفتر یا وکیل مهاجرت در مشهد به ذهن می رسد، جستجو در اینترنت یا بعبارت امروزی تر سرچ در گوگل می باشد. طبیعتا موتور های جستجو نظیر گوگل به شما تمام دفاتر و وکلای مهاجرتی را پیشنهاد می دهد؛ که در بین این پیشنهادات و گزینه ها هم وکلای مهاجرتی متخصص و معتبر پیدا می شود و هم وکلایی که از تخصص و اعتبار کافی برخوردار نیستند. حال با این اوصاف چگونه می توان از طریق اینترنت یک وکیل مهاجرتی متخصص و کار درست را از یک وکیل مهاجرتی غیر متخصص یا نامعتبر شناخت؟ برای دسترسی به پاسخ این سوال کافی است که با صرف مدت زمان کوتاهی به جستجو در اینترنت پرداخته و پیشنهادات، سطح خدمات و رزومه های وکلای مهاجرتی مختلف را در وبسایت های رسمی شان مقایسه و آنالیز نمایید. یک وکیل مهاجرتی بدون هیچ ابایی تمامی دستاورد ها و مدارک بین المللی یا داخلی خود، از شماره ثبت دفتر مهاجرتی تامدارک زبان و مدارک دانشگاهی و آکادمیک و … را در معرض دید کاربران وبسایت خود قرار می دهد. اگر در وبسایت رسمی یک وکیل مهاجرتی این موارد را بصورت مستند پیدا نکردید، می توانید به این دلالت کنید که وکیل مذکور انتخاب مناسبی جهت انجام پروسه مهاجرتی شما نخواهد بود.

از دیگر ویژگی های وب سایت های رسمی یک وکیل مهاجرت متخصص و به روز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ارائه خدمات و محصولات آموزشی لازم در زمینه مهاجرت به موکلان و کاربران
 • انتشار مقالات و اطلاعات موثق مهاجرتی در مورد کشور های مختلف و به روز رسانی مستمر آنها
 • اطلاع رسانی پیرامون قوانین جدید و برنامه های داغ مهاجرتی در زمینه های متنوع و در کشور های مختلف
 • بررسی و تحلیل علمی شرایط کار، تحصیل و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف و ارائه نمودارها، نقشه ها و گرافهای علمی در این زمینه

 شما می توانید با مطالعه مقالات وبسایت یک دفتر مهاجرتی تا حدودی به میزان تخصص و سطح دانش مشاورین آن دفتر مهاجرتی پی ببرید، زیرا مطالب، مقالات و محتوای وبسایت یک وکیل مهاجرتی توسط مشاورین وی نگارش می گردند. بنا بر این هر گونه اشتباه محسوس در معرفی قوانین بین المللی و حقوقی، شرایط و روشهای مهاجرت و ارائه پیشنهادات نامعقول و غیر قانونی در وب سایت یک وکیل مهاجرتی می تواند نشان دهنده عدم برخورداری تخصص کافی و به روز بودن اطلاعات مهاجرتی تیم مشاورین آن وکیل باشد.

لذا به شما عزیزان توصیه می نماییم، پیش از مراجعه حضوری به یک دفتر یا وکیل مهاجرت در مشهد به وبسایت رسمی، کانالها و پیج های رسمی آن وکیل در شبکه های اجتماعی مراجعه نموده و مقالات، دیدگاهها و نظرات موجود در وبسایت و شبکه های اجتماعی وی را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است که در اکثر وب سایتهای دفاتر مهاجرتی بخشی به نام « ویزا ها و مصاحبه های موکلین » وجود دارد؛ که پرونده هایی که آن دفتر یا وکیل مهاجرتی با موفقیت به انجام رسانیده است، نمایش داده می شود. شما با مشاهده این بخش می توانید دریابید که این وکیل تا چه حدی در به انجام رسانیدن پرونده های درخواستی مهاجرت موکلانش موفقیت داشته و موکلان و مراجعین تا چه از خدمات و تعدات وی راضی بوده اند.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

وکیل مهاجرت در مشهد و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت

پر واضح است که برای موفقیت در هر زمینه ای می بایست با افرادی که در آن زمینه متخصص و دارای تجربه زیاد و سابقه درخشان هستند، مشورت کرد و راهنمایی های لازم را جهت موفقیت و پیش برد امور از آنان دریافت کرد. در زمینه مهاجرت نیز که بسیار تخصصی و پیچیده نیز می باشد، به همین منوال باید به وکلای مهاجرتی که دارای میزان سابقه کاری بیشتر و درخشان تر هستند، مراجعه نمود. لذا یکی از شاخصه ها و ویژگی های انتخاب یک وکیل مهاجرتی این است که در زمینه مهاجرت دارای سابقه کار طولانی و پیوسته بوده، موکلان وی از تعهدات و خدماتش رضایت کامل داشته و آن وکیل را به دیگران نیز معرفی نمایند. لذا هنگامی که قصد دارید یک وکیل را برای پیش برد امور مهاجرتی خود انتخاب نمایید به میزان سابقه کاری و اعتبار و خوشنامی او توجه کافی داشته باشید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری گردیده است و هر گونه کپی برداری و انتشار آن بدون ذکر منبع شرعا حرام بوده و از نقطه نظر قانونی قابل پیگیری می باشد.

سابقه کار در خارج از کشور ـ ارائه مدرک سابقه کار برای مهاجرت

وکیل مهاجرت در مشهد و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی

یکی دیگر از ویژگی های یک وکیل مهاجرت یا دفتر مهاجرتی حرفه ای، داشتن ارتباط نزدیک با وکلای بین المللی در زمینه های مختلف علی الخصوص در کشور های مقصد مهاجرت می باشد. پر واضح است که اگر یک دفتر یا وکیل مهاجرتی بخواهد به موکلان و مراجعین خود بهترین روشهای مهاجرتی در کشور‌های پیشرفته و مرفه را پیشنهاد دهد، می بایست خود در آن کشور ها با وکلای بین المللی در زمینه های متنوع نظیر کار و کاریابی، تحصیل در موسسات آموزشی و سرمایه گذاری در زمینه های خرید املاک و مستغلات، ثبت شرکت، کارآفرینی و ارائه طرح کسب و کار و … ارتباط داشته تا به وسیله آنان بتواند به جدیدترین برنامه ها و قوانین مربوطه دست یابد و بر اساس اطلاعات و برنامه های جدید به موکلین خود مشاوره دهد و آنان را به بهترین مسیر ها هدایت نماید.

اهمیت این موضوع را با ذکر مثالی خدمت شما عزیزان بیان می نماییم. فرض کنید که شما می خواهید بوسیله یک وکیل مهاجرتی در کشوری مانند کانادا اقدام به سرمایه گذاری در زمینه خرید املاک و مستغلات نموده تا هم به سود مورد نظر تان برسید و هم اقامت یا تابعیت کانادا را اخذ نمایید. حال تصور کنید، وکیل مهاجرتی که شما برای انجام پروسه سرمایه گذاری در کانادا انتخاب کرده اید، در این کشور با یک وکیل  املاک که با بازار خرید و فروش ملک آشنا باشد، ارتباط نزدیک ندارد. حال وی چگونه می تواند به شما پیشنهاد دهد که کدام ملک را بخرید که نه تنها متحمل ضرر و زیان نشوید و بلکه به سود مناسب برسید؟ طبیعتا این امر امکان پذیر نیست مگر با داشتن ارتباط نزدیک با یک وکیل یا مشاور املاک در کانادا. لطفا به این موضوع را حتما در شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت در مشهد رعایت کنید؛ در غیر این صورت ممکن است که سرمایه اصلی خود را نیز از دست دهید و آینده شما نیز تحت تأثیر این انتخاب اشتباه تان قرار گیرد.

وکیل مهاجرت بین المللی ـ وکلای بین المللی مهاجرت

وکیل مهاجرت در مشهد و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

تا به اینجای مقاله ، خصوصیات، توانایی ها و معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در مشهد را مورد تحلیل و ارزیابی قرار دادیم و از این رهگذر شما نیز با شرایط لازمه و خصوصیت های یک وکیل مهاجرت متخصص و یک دفتر یا موسسه مهاجرتی معتمد و اخلاق مدار آشنایی قابل ملاحظه ای را پیدا کردید. موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE‌ اتریش، مفتخر است که ضمن برخورداری از تمامی شرایط و ویژگی های فوق الذکر و با داشتن ۱۵ سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و برخورداری از مشاورین مجرب، تیم متخصص در امور پذیرش و ویزا و وکلای نخبه بین المللی در کشور های مختلف، آمادگی خود را به جهت ارائه خدمات در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به شما سروران گرامی اعلام نماید. شاهد این ادعا مشتری مداری و میزان رضایت بالای مشتریان از خدمات واقعی و ارزشمند و تعهدات ما در قبال پرونده های موکلان مان می باشد. شما می توانید مصداق این ادعا را در بخش گالری و کلکسیون ویزاها و مصاحبه های موکلین همین وبسایت ملاحظه فرمایید تا با اطمینان خاطر بیشتری ما را برای انجام دریافت مشاوره و پروسه عملی مهاجرتی تان انتخاب نمایید.

موسسه حقوقی ملک پور از شعبات متعدد و دفاتر همکار بسیاری در داخل و خارج از کشور برخوردار است که تمامی این شعبات و دفاتر همکار با برخورداری از کادری حرفه ای، متعهد، اخلاق مدار و دلسوز آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه حقوق بین المللی و حقوق داخلی و مهاجرت می باشند. شما می توانید بمنظور یافتن پاسخ های خود به صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایید یا با استفاده از شماره تماس های درج شده در همین وبسایت ، بدون نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای جهت حق مشاوره، از مشاوره تلفنی بهره مند گردید. این موسسه در کنار مشاوره تلفنی رایگان، نیز از خدمات دیگر نظیر محصولات ویدئویی رایگان و غیر رایگان برخوردار است که بسیاری از آنها را در مقالات وبسایت های رسمی ملک پور می توانید ملاحظه کنید و به برخی دیگر از آنها نیز در قالب پکیج های آموزشی در فروشگاه اینترنتی این موسسه دسترسی داشته باشید. در زیر لینک چند نمونه از پکیج های آموزشی و محصولات ویدئویی این موسسه خدمت شما سروران گرامی ارائه گردیده است‌:

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی
وکیل مهاجرت در مشهد و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در مشهد ، معیارها و توانایی های یک وکیل مهاجرت متخصص و مطمئن از بین گزینه های زیادی که در مشهد وجود دارد، در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. اشاره شد یک وکیل مهاجرت در مشهد در صورتی می تواند بهترین انتخاب و مناسب ترین گزینه جهت اقدام به امر مهاجرت باشد که در دفتر یا office کاری اش از تیمی متشکل از مشاوران مجرب، متخصص و اخلاق مدار و وکلای مجرب بین المللی در زمینه های مختلف کار، تحصیل و علی الخصمص سرمایه گذاری برخوردار باشد. همچنین داشتن سابقه کاری مستمر و بدون وقفه در طی سالیان متمادی در امر مهاجرت و اعتبار درخشان نیز از دیگر شرایط و خصوصیات انتخاب یک وکیل مهاجرت در مشهد می باشد. آپدیت بودن و حضور رسمی در فضای مجازی در کنار حضور رسمی در فضای حقیقی و ارائه خدمات و اطلاعات به روز و موثق در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی نیز از دیگر معیار های یک وکیل مهاجرت متخصص و به روز می باشد. شایان ذکر است که ما در موسسه حقوقی ملک پور همواره خود را ملزم به ارائه خدمات وسیع در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به مراجعین و موکلان نموده ایم و در این راستا همواره از هیچ تلاشی برای بهترین بودن فروگذار نکرده ایم. از این رهگذر بر این باوریم که ضمن ارتقاء تمامی امکانات بالقوه و بالفعل مان توانسته ایم خدمات مشاوره ای مطلوب و باکیفیتی را به فارسی زبانان عزیز در سرتاسر این کره خاکی ارائه نمائیم. شما عزیزان در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در مشهد می توانید، آن را در بخش پایانی و دیدگاههای مقاله پیش رو کامنت نموده تا در سریعترین زمان ممکن به پاسخ آن دست یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ