وکیل مهاجرت در کانادا و بررسی آن

وکیل مهاجرت در کانادا ، شرایط، ویژگی ها و توانایی های یک وکیل مهاجرت متخصص و معتمد در کانادا به منظور مهاجرت به کانادا از روشهای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری و … در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. یک وکیل مهاجرت در کانادا چه خدمات و پیشنهاداتی برای ما می تواند داشته باشد؟ آیا برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزا جهت ورود به این کشور داشتن وکیل لازم است؟ چگونه می توان برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور از یک وکیل مهاجرت در کانادا وقت مشاوره دریافت کرد؟ کانادا کشوری مهاجر پذیر بوده و در سالیان اخیر بسیاری از افراد بویژه در ایران، آهنگ و قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور را کرده اند، اما از آنجا که کشور کانادا در ایران عزیز، سفارتی ندارد، پروسه های اخذ ویزا جهت ورود به این کشور پیچیده تر از پروسه های مهاجرت به سایر کشورها گشته است. از این گذشته کشور کانادا برای مهار سیل مهاجران خود از سرتاسر جهان، برای بسیاری از برنامه های اقامتی خود از یک سیستم امتیاز بندی چند مرحله ای استفاده کرده است. طبیعتا کسب امتیاز در سیستم های امتیاز بندی و قبولی در این سیستم های چند مرحله ای، بدون یاری گرفتن از یک وکیل مهاجرت متخصص در کانادا میسر و حتی ممکن نخواهد بود. در این مقاله سعی نموده ایم که شرایط عمومی مهاجرت یه کانادا و نحوه دریافت وقت مشاوره با یک وکیل مهاجرت در کانادا را خدمت شما سروران گرامی تشریح نماییم. شما پس از مطالعه این نوشتار همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور ؛ همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و با وکیل مهاجرت کانادای موسسه حقوقی ملک پور وقت مشاوره دریافت نمایید.

در ادامه مقاله وکیل مهاجرت در کانادا ، سرفصل های زیر را مورد بررسی قرار خواهیم داد :

وکیل مهاجرت در کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط وکیل متخصص برای مهاجرت به کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و روشهای مهاجرت به کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق کار
 • وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل
 • وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری
 • وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

خبر خوب برای متقاضیان مهاجرت به کانادا – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار در مورد اقامت کاری در ساسکاچوان کانادا – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین خبر در خصوص انگشت نگاری در داخل کانادا و نحوه تمدید اقامت – آقای افضلی – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

آخرین اخبار در مورد اقامت کاری پس از تحصیل در کانادا – آقای افضلی – PGWP in Canda – مشاور رسمی اداره مهاجرت کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط عمومی

کانادا کشوری است مهاجر پذیر که در آمریکای شمالی قرار داشته و از ۱۰ استان تشکیل شده که هر استان برای اداره خود، قوانین مخصوص و جداگانه از دیگر استان ها را دارد. قسمت اعظمی از خاک کانادا به موجب نزدیکی به قطب شما و برودت سوزان هوا از سکنه خالی است و بیشتر ساکنان آن در جنوب و نزدیک به مرزهای ایالات متحده ساکن هستند. این کشور پس از روسیه پهناور ترین کشور جهان به شمار می آید اما جمعیت آن بین ۳۵ تا ۳۶ میلیون نفر است. از پر جمعیت ترین استان های کانادا می توان تورنتو، مونترال و ونکور را نام برد. یکی از معروف ترین جاذبه های توریستی این کشور آبشار نیاگاراست که در مرز این کشور با ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. جدای از جاذبه های توریستی بسیاری از افراد در سرتاسر جهان سالانه به بهانه های مختلف نظیر دیدار اقوام و خویشاوندان مقیم کانادا، مراقبت از فرزندان در حال تحصیل، شرکت در سمینارهای علمی و کاری و … بعنوان توریست وارد این کشور می گردند که دولت این کشور برای مدیریت توریست ها در سالهای اخیر ویزای توریستی ۱۰ ساله صادر می کند که البته به مدت اعتبار پاسپورت محدود می شود، بعنوان مثال برای ما ایرانیان که اعتبار گذرنامه های مان ۵ ساله است، ویزای توریستی کانادا نهایتا با اعتبار ۵ ساله صادر می گردد، شما با داشتن ویزای توریستی کانادا که در اصطلاح عامیانه ویزای مالتی کانادا نیز شناخته می شود، بارها از این کشور دیدن فرمایید. این کشور تا اوایل قرن هفدهم مستعمره فرانسه و پس از آن مستعمره بریتانیا بوده است. مهم ترین شهر از نقطه نظر سیاسی و اقتصادی شهر اوتاوا بوده است که پایتخت سیاسی این کشور نیز می باشد. مردم این کشور به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی تکلم می کنند و هر دو زبان در نهادهای اداری و رسمی این کشور به رسمیت شناخته شده است.

نقشه کانادا ـ نقشه بومی کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد برای مهاجرت به کانادا باید چه شرایط و پیشنیازهایی را تهیه کنیم؟ – آقای افضلی

وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط وکیل متخصص برای مهاجرت به کانادا

یک وکیل متخصص مهاجرت به کانادا می بایست پیش از هر چیزی، آموزشهای تخصصی و لازمه پیرامون شرایط اخذ انواع ویزای ورود به کانادا و طرق قانونی مهاجرت به این کشور را دیده باشد و بهترین روش را با توجه به شرایط شخصی موکل ( نظیر میزان تخصص، میزان تمکن مالی، شرایط سنی، میزان تحصیلات آکادمیک، نمره زبان و … ) به وی پیشنهاد نماید. مضاف بر این، یک وکیل مهاجرت در کانادا که علاوه بر اینکه در زمینه کاری خود تخصص دارد، از ویژگی تعهد نیز برخوردار است؛ لذا پس از راهنمایی موکل و پیشنهاد بهترین روش به وی، می تواند در تمام طول پروسه پیچیده و چندین مرحله ای مهاجرت به کانادا در کنار موکل باشد و او را گام به گام یاری نماید. چنانچه با موسسه حقوقی ملک پور برای مهاجرت یا مسافرت به کشور کانادا اقدام کنید، این موسسه پرونده مهاجرتی شما را از طریق بهترین و مجرب ترین وکیل مهاجرت در کانادا و مشاور رسمی مهاجرتی در این کشور به پیش خواهد برد و این امر شانس موفقیت در پروسه اخذ ویزای توریستی یا سایر روشهای مهاجرت به کانادا را به بالاترین حد خواهد رساند. خاطر نشان می شود که وکیل مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور در کانادا، شرایط و توانایی های شما را بمنظور مهاجرت قانونی به این کشور بطور کامل مورد تحلیل و بررسی قرار داده و جهت اخذ اقامت کانادا کم هزینه ترین و مناسب ترین گزینه را با توجه به شرایط شخصی تان پیشنهاد خواهد داد.

وکیل مهاجرت در کانادا ـ اخذ اقامت و تابعیت کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و روشهای مهاجرت به کانادا

همانطور که اشاره شد، کشور کانادا یکی از مهاجر پذیر ترین کشور های حال حاضر دنیاست و سالانه مهاجران زیادی از کشورهای و ملیت های مختلف از سرتاسر جهان موفق به اخذ ویزای ورود و اقامت این کشور می گردند. دولت فدرال کانادا نیز به دلیل سیر پیشرفت بالای اقتصادی، صنعتی در های این کشور را بر روی نیروی کار ماهر بین المللی و همچنین سرمایه گذاران خارجی باز گذاشته تا به این منظور زیر ساخت های این کشور را با سرعت بیشتری توسعه داده و توانایی های بالقوه کانادا را به بالفعل تبدیل نماید. از آنجایی که متقاضیان و علاقمندان زیادی هر ساله از سر تا سر جهان در برنامه های مختلف سرمایه گذاری این کشور شرکت می کنند، لذا رقابت بر سر اخذ ورود به کانادا و اخذ اقامت این کشور به شدت بالاست و بدون راهنمایی ها و دستورالعمل های یک وکیل مهاجرت در کانادا متخصص به امور حقوقی و مهاجرتی این کشور، نمی توانید در این رقابت سنگین موفق شوید. علاوه بر این، یک وکیل مهاجرت خوب در کانادا با آگاهی و اشراف به تمامی برنامه های مهاجرتی این کشور، شما را در ارائه مستندات و مدارک پرونده به سفارت یاری نموده ، با سرعت عمل زیادی پرونده شما را پیش برده و درصد ریسک پرونده شما را به حداقل ممکن کاهش می دهد. در ادامه بصورت خلاصه به معرفی مهم ترین برنامه های مهاجر پذیری کانادا می پردازیم :

جدول برنامه های مهاجر پذیری کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق کار

از جمله ارزان ترین و پرطرفدار ترین راههای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور، برنامه ( Skilled Worker ) یا نیروی کار ماهر بین المللی است. در این برنامه اقامتی شما با داشتن شرایطی نظیر حداقل مدرک تحصیلی لیسانس، حداکثر سن ۳۸ سال و نمره آیلتس جنرال ۶٫۵ به بالا می توانید در این برنامه اقامتی کانادا شرکت نموده و به اقامت کانادا دست یابید. در این برنامه اقامتی کانادا، علاوه بر اخذ اقامت خود، می توانید برای همسر یا فرزندان زیر ۱۸ سال تان نیز اقامت کانادا را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک مقاله ای با عنوان کار در کانادا از همین وبسایت کلیک کنید. موسسه حقوقی ملک پور به پاس وفاداری شما همراهان گرامی در ماههای اخیر اقدام به تولید یک محصول ویدئویی تحت عنوان آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا ( آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا ) نموده است تا شما عزیزان قادر باشید با هزینه بسیار کمتر و به تنهایی از ابتدا تا انتهای پروسه اخذ اقامت کاری کانادا را به پیش ببرید. شایان ذکر است که محصول ویدئویی مذکور تحت نظیر وکیل مهاجرت در کانادا که مورد وثوق موسسه حقوقی ملک پور است، تهیه و تدوین گردیده است. به جهت تهیه این محصول ویدئویی می توانید به لینک زیر مراجعه نموده یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید:

کار و زندگی در کانادا ـ اقامت کاری بلند مدت کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد نکات مهم در مورد نشان دادن سوابق کاری در پروسه فدرال اسکیل ورکر – آقای افضلی

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق تحصیل

از دیگر گزینه های کم هزینه و آسان جهت ورود به کانادا و سپس اخذ اقامت دائم این کشور، تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزشی این کشور می باشد. اگر از شرایط سنی مساعدی برخوردار باشید و گپ تحصیلی طولانی نداشته باشید و دیگر شرایط شما به جهت تحصیل در این کشور مناسب باشد، وکیل مهاجرت در کانادا قادر است شما را در گام نخست در اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاهها و کالج های معتبر کانادا و در گام بعدی در اخذ ویزای تحصیلی این کشور کمک نماید. گفتنی است از آنجا که وکیل مهاجرتی مورد وثوق موسسه حقوقی ملک پور در کانادا پرونده های تحصیلی زیادی را با موفقیت به سرانجام رسانده است و در این زمینه دارای رزومه کاری درخشانی می باشد، احتمال دریافت ویزای تحصیلی شما را بالا خواهد بود. از دیگر مزایای تحصیل در کانادا این است که به همسر شخص، اجازه کار تمام وقت داده خواهد شد که خود این، کمک قابل ملاحظه ای در پوشش هزینه های زندگی در کانادا خواهد نمود. یک نکته خوب در مورد مهاجرت تحصیلی به کانادا وجود دارد، این است که سفارت این کشور بمنظور صدور ویزا، هیچ مصاحبه ای با شخص برگزار نخواهد کرد؛ لذا یک وکیل متخصص مهاجرت در کانادا که در زمینه اخذ ویزاهای تحصیلی این کشور سابقه کار درخشانی از خود نشان داده است، قادر است با تجربه ای که دارد یک پرونده بی نقص را به سفارت ارائه داده و از این طریق شانس اخذ ویزای موکل خود را افزایش دهد. برای کسب اطلاعات جزئی تر می توایند به مقاله ای با عنوان تحصیل در کانادا از همین وبسایت مراجعه نمایید، همچنین برای مشاهده پرونده های موفقیت آمیز موسسه حقوقی ملک پور در کشور کانادا و سایر کشورهای جهان می توانید به بخش گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین از همین وبسایت مراجعه نمایید.

تحصیل در کانادا ـ وکیل مهاجرت در کانادا به جهت اخذ ویزای تحصیلی کانادا

تحصیل با تضمین کار در کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا نیز از دیگر راههای مهاجرت و اخذ اقامت این کشور به شمار می آید. کانادا با برخورداری از نرخ مصادره اموال ۱ ( کمترین ریسک سلب مالکیت از سرمایه گذاران خارجی ) کشوری ایمن و مساعد سرمایه گذاری می باشد و از لحاظ نرخ کنترل فساد در چند سال اخیر جزء ۱۰ کشور برتر دنیا گزارش شده است. دولت فدرال کانادا برنامه های سرمایه گذاری متنوعی را به سرمایه گذاران خارجی جهت اقامت این کشور پیشنهاد داده است که بهترین آن ها در حال حاضر برنامه سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا به منظور سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیای این کشور می باشد. برای شرکت در این برنامه سرمایه گذاری برخورداری از سابقه مدیریتی مهم ترین فاکتور محسوب می شود. برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری نیز وکیل مهاجرت در کانادا می تواند به شما در نگارش بیزینس پلن و طرح کسب و کاری نوآورانه کمک نموده و همچنین پرونده مهاجرتی شما را به نحوی که تأیید اداره مهاجرت کانادا را جلب نماید، ارائه کند.

سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا ( برنامه کارآفرینی در استان بریتیش کلمبیا ) – آقای افضلی

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد صفر تا صد شرایط سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار دلاری کانادا ( برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا )

وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا

کشور کانادا برای علاقمندان به مسافرت کوتاه مدت و توریست های این کشور در چند سال گذشته ویزای توریستی ۵ ساله را تدارک دیده است. لازم به ذکر است که با دریافت این ویزا حداکثر می توانید ۶ ماه در این کشور اقامت داشته باشید. برای ما ایرانیان صرف بهانه دیدن جاذبه های توریستی کشور کانادا دلیل مناسب و کافی برای اخذ ویزای توریستی کانادا نبوده و نیاز به ارائه دلایل محکم تری برای اخذ ویزای توریستی این کشور خواهید داشت. وکیل مهاجرت در کانادا پرونده درخواست اخذ ویزای توریستی شما را مورد بررسی قرار داده و اگر وضعیت تمکن مالی و سابقه مسافرت های شما در گذشته از شرایط مناسبی برخوردار بود، شانس شما به جهت اخذ ویزای توریستی کانادا بالا خواهد بود. از جمله نکاتی که شانس شما را بمنظور دریافت ویزای توریستی ۵ سال یا multiple  کانادا بالاتر می برد، برخورداری از گواهی تمکن مالی خوب در ایران، داشتن دعوت نامه از اعضای درجه ۱ خانواده یا یک دوست قدیمی بعلاوه برخورداری از سابقه مسافرت به حوزه شنگن، می باشد. به جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از لینک مقاله ای با عنوان ویزای توریستی کانادا استفاده نمایید.

ویزای توریستی کانادا ـ وکیل کانادا به جهت اخذ ویزای توریستی کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد

در اولین گام بمنظور آگاهی از اینکه بهترین و ایده آل ترین روش مهاجرتی و برنامه اقامتی کانادا برای شما کدام است، می بایست با یک وکیل مهاجرت در کانادا که مسلط بر امور مهاجرتی و حقوقی اداره مهاجرت این کشور است، مشورت نمایید. وکیل مهاجرت در کانادا شرایط شما را از قبیل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، میزان تمکن مالی، نمره زبان انگلیسی یا فرانسوی و … را ارزیابی نموده و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد. لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور این امکان را برای شما تدارک دیده است که بتوانید با وکیل مهاجرت مجرب و مورد وثوق این موسسه در کانادا وقت مشاوره رزرو نموده و به صورت بر خط online با ایشان مشورت کرده و راهنمایی ها و دستور العمل های لازم را دریافت نمایید. وکیل متخصص و اخلاق مدار موسسه حقوقی ملک پور در کانادا تحت هیچ شرایطی به شما پیشنهاد ورود به پروسه ای که ریسک ویزای بالایی داشته باشد را نخواهد داد. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور گردآوری گردیده است و هر گونه کپی برداری از این نوشتار  بدون ذکر نه تنها مورد تأیید و رضایت ما نیست، بلکه موجبات پیگیری قانونی خواهد داشت.

ویزای کانادا ـ وکیل مهاجرت در کانادا به منظور اخذ ویزای کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در کانادا ، توانمندی ها، تخصص و شرایط مشاوره با او در این مقاله به خوبی بیان گردید. پر واضح است پیش از اقدام به هر کاری می بایست با اهل فن و افراد کاردان در آن زمینه به مشورت پرداخته و از دستورالعمل ها و راهنمایی های آنان برای دستیابی به موفقیت و جلوگیری از شکست استفاده نمود. مهاجرت به کانادا نیز یک پروسه بسیار پیجیده و گاها چند مرحله ای است که جز با مشورت یک وکیل مهاجرت در کانادا که متخصص و معتمد نیز هست، امکان پذیر نخواهد بود. گفته شد که موسسه حقوقی ملک پور با برخورداری از همکاری با یکی از مجرب ترین و کارکشته ترین وکلای مهاجرتی در کانادا می تواند شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصودتان که اخذ اقامت کاناداست، برساند. توصیه اکید می گردد که قبل از هرگونه اقدام جهت مهاجرت به کانادا و صرف هزینه های کلان یورویی با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در خصوص طرق مختلف مهاجرت به کانادا بهرمند شوید. مضاف بر آن در صورت هر گونه سوال یا ابهامی در خصوص وکیل مهاجرت در کانادا ، می توانید آن را در بخش دیدگاههای همین مقاله عنوان نموده تا پاسخ آن را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. سونا گفته:

  سلام. ممنون از اطلاعات خوبتون. من چور می تونم با وکیلتون در کانادا ارتباط بگیرم؟می خوام از طریق کارآفرینی به کانادا مهاجرت کنم و تعریف ایشون رو زیاد شنیدم.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز لطفا با موسسه تماس بگیرید تا ضمن بررسی شرایط اولیه برای این روش شما را در خصوص اخذ وقت از جناب آقای افضلی شما را راهنمائی کنند

   پاسخ