وکیل مهاجرت در گیلان و بررسی آن

وکیل مهاجرت در گیلان ، شرایط و معیار های یک وکیل مهاجرت قابل اطمینان و متخصص در بین وکلای مهاجرت یا دفاتر مهاجرتی که در استان گیلان وجود دارند، در این مقاله بصورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. ویژگی ها و خصوصیات مورد نظر جهت انتخاب یک وکیل مهاجرت در گیلان کدام ها هستند؟ چه معیارها و ملاک هایی را بمنظور شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت در گیلان باید مد نظر قرار داد؟ از چه روشهایی می توان به تخصص و اخلاق مدار بودن یک وکیل مهاجرت در گیلان پی برد؟ ما در این مقاله کوشیده ایم که به این سوالات و سوالات دیگر در باب شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت خوب و معتمد در گیلان پاسخ داده و مهم ترین و اصلی ترین نکات در خصوص آن را تشریح نماییم. همانطور که می دانید،‌ اولین دغدغه و مسئله ذهنی برای کسانی که تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور دارند، شناسایی و انتخاب یک وکیل مهاجرت مطمئن و متخصص است تا با مشاوره با وی، بتوانند راهنمایی های لازم را در زمینه بهترین کشور مقصد و مهاجرت و مسائل مربوط به اخذ ویزا و سفارت دریافت نموده و دستورالعمل های وی را جهت انجام هر چه سریعتر پیش رفتن پروسه مهاجرتی شان بکار گیرند، تا با کمترین درگیری و اصطکاکی به موفقیت در امر مهاجرت شان دست یابند. اما مسئله اصلی اینجاست که از چه راههای می توان یک وکیل مهاجرتی کارکشته و متخصص در امر مهاجرت در گیلان یا دیگر شهرستان ها بیابیم و با مراجعه به او، پروسه مهاجرتی خود را پیش ببریم؟ در ادامه مقاله به پاسخ جامع و مفصل در باب این سوال می پردازیم. شما عزیزان در صورت هر گونه ابهام یا شبهه ای در شناسایی وکیل مهاجرتی متخصص همواره پس از مطالعه این مقاله می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش تماس برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی در شرایط و معیار های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در گیلان برخوردار شوید.

 در ادامه مقاله سرفصل های ذکر شده در ذیل را پوشش خواهیم داد :

وکیل مهاجرت در گیلان
 • وکیل مهاجرت در گیلان و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در گیلان و ویژگی های مشاوران حرفه ای
 • وکیل مهاجرت در گیلان و خدمات و توانایی های او
 • وکیل مهاجرت در گیلان و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین
 • وکیل مهاجرت در گیلان و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت
 • وکیل مهاجرت در گیلان و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی
 • وکیل مهاجرت در گیلان و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

وکیل مهاجرت در گیلان و شرایط عمومی

این روز ها تعداد افرادی که قصد جدی به مهاجرت به خارج از کشور را دارند، رو به افزایش است و در این هنگامه بسیاری از افراد سودجو با تأسیس دفاتر مهاجرتی خود را در بازار مهاجرت که داغ تر از گذشته شده است، بعنوان وکیل مهاجرت متخصص و مطمئن معرفی می نمایند؛ در حالیکه نه تنها از تخصص در زمینه مهاجرت برخوردار نیستند، بلکه تنها به فکر سود شخصی بوده و لزوما بهترین مسیر مهاجرت را به مشتریان و مراجعین خود پیشنهاد نمی نمایند. توضیح بیشتر آن که آن مسیری را به مشتریان و مراجعین خود معرفی می نمایند که سود شان در آن مسیر است نه خیر و صلاح مشتری و موکل شان.

همین امر حساسیت ها و نگرانی ها را در انتخاب یک وکیل مهاجرت در گیلان که در این زمینه از تخصص و دانش بالایی برخوردار بوده و مطمئن و اخلاق مدار باشد، بالاتر می برد، زیرا همانطور که می دانید، مشاوره دریافت کردن از این گونه افراد و موسسات نه تنها باعث شکست در پروسه مهاجرت شده بلکه، باعث صرف هزینه های جبران ناپذیر می گردد. اما جای نگرانی نیست! ما در این مقاله به شما معیارها و سنجه های انتخاب یک وکیل مهاجرت متخصص و اخلاق مدار را معرفی می نماییم، تا با داشتن این معیار ها، وکیل معتمد مورد نظر خود را بیابید.

از جمله نکاتی که باید در نظر داشته باشید این است که برخی از وکلای مهاجرت یا دفاتر مهاجرتی تنها در زمینه های خاصی فعالیت دارند؛ بعنوان مثال تنها در زمینه تحصیلی یا اخذ ویزای توریستی به ارائه خدمات به مشتریان و موکلان خود مشغول هستند. لذا اگر شما قصدتان مهاجرت کاری به خارج از کشور، طبیعتا این دسته از وکلای مهاجرت و دفاتر مهاجرتی از لیست گزینه های انتخاب شما حذف خواهند شد. بنابرین پیش از بررسی ویژگی ها و معیار های یک وکیل مهاجرت می بایست از این مسئله اطلاع داشته باشید که این وکیل مهاجرتی در چه زمینه مهاجرتی به مشتریان خود خدمات ارائه می نماید.

یک وکیل مهاجرت متخصص و حرفه ای در گیلان یا هر شهرستان دیگری، به منظور ارائه خدمات رضایت بخش و مستمر به مراجعین خود، بسته به زمینه فعالیتش، می بایست از یک کادر مجرب از مشاورین متخصص در امر مهاجرت، تیم اخذ ویزا و پذیرش و ایضا وکلای بین المللی مجرب در امور مختلف سرمایه گذاری، کار و کاریابی و … در خارج از کشور برخوردار باشد. جدای از این ویژگی، یکی دیگر از مشخصه ها و خصوصیات یک وکیل مهاجرت خوب، آپدیت بودن و ارائه خدمات و اطلاعات جدید و به روز مهاجرتی در سطح وب گاه های رسمی و شبکه های اجتماعی مختلف مانند لینکدین، اینستاگرام، تلگرام و … است. شاید این دو خصوصیت و شاخصه را پایه ای ترین شاخصه های یک وکیل مهاجرتی خوب یا یک دفتر مهاجرتی متخصص و همگام با عصر تکنولوژی قلمداد نمود. حال سوال اصلی اینجاست که شما بعنوان یک مشتری و مراجعه کننده، چگونه می توانید از سطح تخصص کادر یک دفتر مهاجرتی، مجرب بودن و میزان دانش مشاورین و توانایی وکلای بین المللی آن دفتر مهاجرتی آگاهی درستی پیدا نمایید؟ و چگونه قادر خواهید بود که از طریق وبسایت رسمی و شبکه های اجتماعی یک وکیل مهاجرت در گیلان از تخصص، قدمت و اخلاق مدار بودن او اطمینان حاصل نمایید؟ برای دریافت پاسخ این سوالات لطفا در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

پیش از رفتن سراغ اصل مطلب، شما را به دیدن نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین دعوت می نماییم :

نقشه درصد جمعیت کشورهای جهان، بر اساس تعداد مهاجرین

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت در گیلان و ویژگی های مشاوران حرفه ای

تا اینجای مقاله اشاره شد که یک وکیل مهاجرت یا دفتر مهاجرتی خوب در گیلان، به جهت ارائه مشاوره و راهنمایی های تخصصی و به روز به مشتریان و موکلان خود می بایست در کادر دفتری خود از یک یا چند مشاور مجرب در زمینه مهاجرت برخوردار باشد. اکنون سوال این است که چگونه می توان یک مشاور متخصص و حرفه ای را از یک مشاور غیر حرفه ای و غیر مجرب از هم تفکیک نمود؟ در پاسخ باید گفت که یک مشاور مهاجرتی اگر دارای شرایط و ویژگی های ارائه شده در ذیل بود، می توان او را یک مشاور متخصص در امر مهاجرت و مورد اطمینان ارزیابی کرد :

 • تسلط و اشراف به حداقل زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی در صورت لزوم
 • برخورداری از قدرت بیان عالی و توانایی ارائه قوانین و طرق مهاجرتی به مشتریان با طرز تفکر و سطح هوش مختلف
 • برخورداری از دقت عمل در ارزیابی شرایط مراجعین و سرعت عمل در پاسخگویی به سوالات مختلف آنها
 • برخورداری از دانش مکفی در زمینه قوانین مهاجرتی کشور های مختلف و تخصص لازم در زمینه قوانین حقوق بین الملل
 • تسلط و اشراف بر تاریخ نهایی یا deadline های تمامی روشهای مهاجرتی در کشور های مختلف
 • ارائه دستورالعمل های حساب شده به مراجعین به جهت on time انجام شدن پرونده های درخواست آنان
 • برخورداری از مدرک آکادمیک در رشته های حقوق مهاجرت، وکالت یا گذراندن دوره های بین المللی پیرامون آن
 • اخلاق مداری و سعه صدر در برخورد با مشتریان
 • یک مشاور حرفه ای و دلسوز ابتدا شرایط شخصی مراجعه کننده را ارزیابی می نماید و آنگاه بر اساس آن شرایط بهترین مسیر مهاجرت را به مراجعه کننده مذکور پیشنهاد می نماید.

آنچه که بیان شد تنها برخی از مشخصه های آن فردی باید باشد که قرار است در مورد آینده زندگی خودتان و خانوادتان با وی به مشورت بپردازید. لذا تا آنجایی که می توانید در مورد شناسایی و انتخاب مشاور مهاجرتی خود دقت لازم و کافی را به خرج دهید؛ زیرا در صورت هر گونه کاهلی در شناسایی و انتخاب یک مشاور متخصص و اخلاق مدار ، این امکان وجود دارد که به یک مسیر نادرست و غیر منطقی هدایت شوید و نه تنها به آن آینده روشنی که به امید آن اقدام به مهاجرت کرده اید، دست نخواهید یافت؛ بلکه متحمل هزینه های گزاف و غیر قابل جبران مادی و معنوی خواهید شد.

نکته دیگری که در انتخاب یک وکیل مهاجرت در گیلان ، می بایست مد نظر قرار دهید این است که شما بعنوان یک مراجعه کننده، بر اساس تبلیغات سایت های دیگر، گفته های دیگران یا تجربه های آشنایان تان، برای مهاجرت خود یک مسیر اشتباه را در نظر می گیرید. به زعم شما مهاجرت تان به کشور مورد نظرتان می تواند برای شما آینده ای روشن و درخشان به ارمغان بیاورد؛ اما یک مشاور اخلاق مدار با ارائه دلایل منطقی و سعه صدر شما را متقاعد می سازد که انتخاب تان مناسب شرایط شما نبوده و راه های جایگزین را نیز به شما پیشنهاد می نماید. لذا به این نکات نیز در شناسایی و انتخاب یک مشاور متخصص و مطمئن توجه نمایید.

مشاوره مهاجرتی ـ وکیل و مشاور جهت مهاجرت به خارج از کشور

وکیل مهاجرت در گیلان و خدمات و توانایی های او

جدای از مبحث ارائه یک مشاوره حرفه ای، اخلاق مدارانه و راهنمایی های پرسود و قدرتمند به مشتریان، یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت در گیلان دارای توانایی هایی است که بر اساس آنها می تواند خدمات وسیع و ارزشمندی را به مراجعین و مشتریان خود عرضه نماید. از جمله توانایی های یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت این است که پس از ارزیابی شرایط مراجعه کننده و تعیین روش مهاجرتی و کشور مناسب جهت مهاجرت، انجام تمامی پروسه اخذ ویزا شامل تعیین وقت سفارت، تکمیل فرم تخصصی درخواست ویزا، چیدمان و ارائه صحیح مدارک به آفیسر صدور ویزا و … می باشد. لازم به ذکر است که یکی از ظریف ترین و پیچیده ترین مراحل مهاجرت، تکمیل فرم تخصصی درخواست ویزاست که هم می بایست با صداقت تمام پر شود و هم اینکه کوچکترین اشتباهی در پر کردن فیلد های آن به احتمال فراوان منجر به رد شدن ویزا می باشد. لذا یکی از توانایی های یک وکیل مهاجرت خوب تسلط و اشراف به تمامی فرآینده ای اخذ ویزا می باشد.

از دیگر توانایی ها و خصایص یک وکیل متخصص در امر مهاجرت این است که مانند یک فانوس، روشن کننده  مسیری پر از ابهام و پیچیدگی است که در زمینه های مختلف تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری، ازدواج و… به شما تضمین دهد که در یک محدوده زمانی معین می توانید موفق به دست یابی به آن نتیجه دلخواهتان از مهاجرت شوید.

ویزا برای مهاجرت به خارج از کشور ـ فرم درخواست ویزا

از دیگر توانایی های یک وکیل مهاجرت خوب، سابقه کاری موفق و تجربه سربلند در به نتیجه رساندن موفقیت آمیز پرونده های مهاجرتی متعدد در زمینه های مختلف تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … می باشد. ناگفته پیداست آن وکیل مهاجرتی که توانسته باشد پرونده مهاجرتی مشابه پرونده شما را بارهای و بارها با موفقیت به اتمام برساند، به طور قطع قادر خواهد بود که پرونده شما را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون هیچ گونه اشتباه و آزمون و خطایی به نتبجه مورد انتظار تان برساند. لذا در هنگام انتخاب یک وکیل مهاجرت از بین چندین گزینه به این نکته دقت کنید که آن وکیل قبلا پرونده مشابه پرونده شما را با موفقیت به اتمام رسانده است یا خیر؟ در صورت بلی بودن به این نکته نیز توجه کنید که چند مرتبه موفق به به پایان رساندن پرونده درخواست مشابه شما شده است؟

یک وکیل مهاجرت در گیلان که از تخصص کافی در امر مهاجرت برخودار می باشد، این توانایی را دارد که در اکثر روشهای قانونی مهاجرت نظیر برقراری ارتباط با مدارس، کالجها و دانشگاهها و به طور کلی مراکز آموزشی، همچنین کارفرمایان و سازمان ها و نهادهای مختلف در کشور های خارجی و کنسولگری ها عملکرد شایان توجه و موفقیت آمیزی را از خود نشان دهد. عرض کردیم که از ویژگی های یک وکیل مهاجرتی تسلط بر یک یا چند زبان خارجی است؛ خود این ویژگی می تواند این توانایی را بروز دهد که آن وکیل بتواند قراردادهای سرمایه گذاری، کاری و تحصیلی را با سرعت عمل بالا و دقت شایان توجهی نسبت به خود شخص یا سایر دفاتر یا وکلای مهاجرتی دیگر منعقد نماید. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که این گونه وکلای مهاجرتی از روشهای مختلف سرمایه گذاری در کشور های مختلف آگاهی لازمه را دارند و با سرعت بیشتری نسبت به رقبای خود قادرند ضمن ارزیابی و تحلیل شرایط مراجعه کنندگان، به آنان بهترین گزینه ها جهت سرمایه گذاری در کشور های مختلف را پیشنهاد دهند.

وکیل مهاجرت در گیلان و ارائه خدمات به روز بصورت آنلاین

در بسیاری از موارد اولین ایده ای که به منظور پیدا کردن یک وکیل مهاجرت در گیلان یا دیگر شهر ها به ذهن خطور می کند، جستجو در سطح اینترنت یا در اصلاح عامیانه سرچ در گوگل است. برخی از دفاتر یا وکلای مهاجرتی که توسط موتورهای سرچ نظیر گوگل به کاربران اینترنتی معرفی و پیشنهاد می گردند، از دانش و تخصص بالایی در زمینه مهاجرت و حقوق بین المللی و قوانین سایر کشورها برخوردارند، با این وجود برخی دیگر از پیشنهادات موتور های جستجو معرفی دفاتر یا وکلای مهاجرتی است که در این زمینه دانش و تخصص لازمه را ندارند و نمی توانند مشتریان و موکلان خود را به بهترین مسیر مهاجرت متناسب با شرایط آنان راهنمایی نمایند. بنابراین تنها سرچ در گوگل یا دیگر موتور سرچ های نمی تواند به شما در یافتن یک وکیل مهاجرت متخصص و معتمد یاری کند. برای این منظور شما باید خودتان آستین بالازده و از بین پیشنهادات مختلفی که گوگل به شما می دهد، مطابق شرایط زیر به انتخاب بهترین دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت در گیلان بپردازید.

شما می بایست در بین پیشنهادات مختلف و متنوعی که گوگل برای معرفی وبسایت های رسمی دفاتر مهاجرتی به شما می دهد، به تحلیل خدمات و offer‌ های موجود در وبسایت های آن دفاتر پرداخته و آنان را با هم مقایسه نمایید. مهم ترین نکته در باب وکیل مهاجرت در گیلان و ارائه خدمات به روز و آنلاین این است که وب سایت رسمی یک وکیل مهاجرت به طور مستمر و متوالی آپدیت شده و مقالات و اطلاعاتی که درباره روشهای مهاجرت به کشور های مختلف ارائه می گردد، بر اساس تازه ترین گزارشات و آمارهای موثق و جدیدترین قوانین بین المللی مهاجرت به روز رسانی می گردد و از آنجا که بسیاری از دفاتر اطلاعات و مقالات خود را از مشاورین خود دریافت می نمایند، از این طریق نیز می توانید به سطح دانش و تخصص مشاورین آن وکیل یا دفتر مهاجرتی پی ببرید. شایان توجه است که در صورت رویت هر گونه اطلاعات نادرست یا پیشنهادات غیرقانونی و نامعقول در وب سایت رسمی یک وکیل مهاجرتی می توانید به عدم تخصص وی در امر مهاجرت دلالت نمایید.

سرمایه گذاری در خارج از کشور ـ اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

برخی از وکلای مهاجرت موفق در وبسایت خود پرونده های مهاجرتی را که در طول سالیان با موفقیت به اتمام رسانده اند را قرار داده اند و بسیاری از مشتریان و وکلای آنها از طریق شبکه های اجتماعی یا وبسایت رسمی به کیفیت خدمات و میزان پیگیری پرونده های مهاجرتی شان توسط آن موسسه یا دفتر مهاجرتی اقرار نموده و از دیگران می خواهند اگر قصد مهاجرت دارند، با همان وکیل مهاجرتی که ما اقدام کرده ایم، اقدام کنند به چیزی که انتظارش را دارند، دست می یابند. طبیعتا این یکی از مهم ترین نکات مثبتی است که می تواند شما را متقاعد سازد که با قوت قلب و اطمینان خاطر بالایی برای امر مهاجرت خود با آن موسسه مهاجرتی اقدام نمایید.

وکیل مهاجرت در گیلان و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت

برخورداری از سابقه کار حرفه ای در زمینه مهاجرت یکی دیگر از شرایط و ملاک های شناسایی و گزینش یک وکیل مهاجرتی خوب و متخصص می باشد. سابقه کاری یک وکیل مهاجرتی باید از دو مولفه زیر برخودار باشد:

 • طول سابقه کار و میزان تجربه کاری
 • استمرار و پیوستگی فعالیت در زمینه مهاجرت

پر واضح است که در صنف مهاجرت، اگر یک وکیل از سابقه کاری بیشتری نسبت به سایر وکلا برخوردار باشد، می توان به اشراف و تسلط بیشتر او به خم و چم و پیچیدگی های پروسه مهاجرت در زمینه های مختلف اذعان نمود. از دیگر نکته هایی که باید مورد بررسی قرار دهید این است که آیا اعتبار وی در طول سالیانی که در زمینه مهاجرت به فعالیت حرفه ای پرداخته درخشان است یا دارای بازخورد منفی بسیاری از مشتریان در باب دریافت خدمات مناسب از اوست؟ بعبارت دیگر علاوه بر اینکه میزان سابقه کار و تجربه کاری یک وکیل مهاجرت را در نظر می گیرد، می بایست تعداد پرونده هایی که با موفقیت به پایان رسانده است یا تعداد مشتریانی که از آن وکیل و خدمات وی به نیکی یاد نموده اند را نیز مد نظر قرار دهید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور به قلم درآمده و منتشر گردیده است؛ خاطر نشان می کنیم که هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع حرام شرعی بوده و به لحاظ قانونی قابل پیگیری می باشد و این موسسه هیچگونه رضایتی از این کار نداشته و نخواهد داشت.

سابقه کار در خارج از کشور ـ ارائه مدرک سابقه کار برای مهاجرت

وکیل مهاجرت در گیلان و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی

یکی دیگر از ویژگی ها و ملاک های یک وکیل مهاجرت خوب و متخصص، برخورداری از وکلای بین المللی مهاجرت در زمینه های مختلف در تیم حرفه ای خود می باشد. یک وکیل مهاجرت متخصص که از خدمات منحصر به فرد برخوردار است؛ بلاشک می بایست با وکلای بین المللی در کشورهای مختلف ارتباط داشته با در اصطلاح عامیانه connection داشته باشد؛ تا از این رهگذر بتواند از جدید ترین قوانین بین المللی و به روزترین برنامه های مهاجرتی در زمینه های مختلف کار و کاریابی، تحصیل در مراکز علمی آموزشی کشور های مختلف، سرمایه گذاری در اموری چون خرید ملک، ثبت شرکت و اوراق قرضه دولتی، تاسیس شعبه و اخذ فرنچایز و … اطلاع یافته و مطابق آن هم مشاوره دقیق و روشنی به مراجعین و موکلان خود ارائه نموده و هم امور حقوقی مهاجرتی آنها در کشور مقصد را با سرعت عمل بیشتری با موفقیت به انجام برساند.

برای آنکه بیشتر به اهمیت ارتباط یک وکیل مهاجرت با وکلای بین المللی در زمینه های مختلف پی ببرید، به ارائه یک مثال خواهیم پرداخت. فرض کنید که شما قصد دارید که در یکی از کشور های پیشرفته غربی نظیر اتریش یک شرکت تأسیس کنید یا یک شعبه از رستوران های زنجیره ای را راه اندازی نمایید تا هم در این سرمایه گذاری سود مورد انتظارتان را کسب نموده و هم اقامت یا تابعیت این کشور دست یابید. حال این چالش پیش می آید اگر وکیل مهاجرتی که شما به او مراجعه کرده اید، تا شما را در زمینه سرمایه گذاری در اتریش یاری نماید، با یک وکیل بین المللی متخصص به امور مالی و ثبت شرکت در کشور اتریش ارتباط نداشته باشد، چگونه قادر خواهد بود تا از جدیدترین قوانین حقوقی ثبت شرکت ها در اتریش آگاهی لازم را کسب کند و بدین وسیله روشهایی را به شما پیشنهاد نماید که احتمال سوددهی در آن روشها بیشتر از ضرر دهی باشد؟ علی ای حال اگر پس از مراجعه به یک وکیل مهاجرت در گیلان این نکته را دریافتید که این وکیل با وکلای بین المللی در کشور مورد نظر شما ارتباط نداشته باشد، می توانید استدلال نمایید که وکیل مذکور بهترین انتخاب برای پیمودن مسیر مهاجرت شما نخواهد بود.

وکیل مهاجرت بین المللی ـ وکلای بین المللی مهاجرت

وکیل مهاجرت در گیلان و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

تا به این بخش از نوشتار به تحلیل و بررسی خصوصیات و معیارهای انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در گیلان پرداختیم؛ تا شما نیز با آگاهی از این خصوصیات و معیارها قادر باشید بهترین وکیل مهاجرت مورد نظر خود را انتخاب نموده، از دستورالعمل ها و راهنمایی های وی بهره مند شده و با پیمودن مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت به آن آینده درخشانی که انتظارش را دارید، برسید. موسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE‌ اتریش، افتخار دارد تا با برخورداری از شرایط و معیار های ذکر شده در این مقاله و ۱۵ سال سابقه درخشان در امر مهاجرت و برخورداری از مشاورین متخصص و وکلای بین المللی در کشور های مختلف، آمادگی خود را به جهت ارائه خدمات گسترده در تمامی زمینه های قانونی مهاجرت به شما سروران گرامی اعلام نماید. این را همگان می دانند که موسسه حقوقی ملک پور نیازی به اثبات ادعای خود مبنی بر مشتری مداری و جذب رضایت مشتریان از سطح بالای خدمات ارزشمندش را ندارد، با این حال به شما پیشنهاد می نماییم که بخش گالری و کلکسیون ویزاها و مصاحبه های موکلین همین وبسایت مراجعه نموده و نظر مشتریان را در باب این موسسه دریابید.

موسسه حقوقی ملک پور از شعبات فراوانی در سر تا سر کشور و همچنین سایر کشور های جهان برخوردار بوده و دفاتر متعددی جهت همکاری با این موسسه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشند. یکی از شعبات این موسسه در شهر گیلان واقع شده است که با کادری متخصص، مجرب و دلسوز آماده ارائه برترین خدمات مشاوره مهاجرتی با بالاترین سطح کیفی به هموطنان خطه شمالی کشور عزیزمان می باشد. شما می توانید بمنظور یافتن پاسخ های خود به صفحه ارتباط با ما مراجعه نمایید یا با استفاده از شماره تماس های درج شده در همین وبسایت، بدون نیاز به پرداخت حق مشاوره، از مشاوره تلفنی برخوردار گردید.

آموزش گام به گام اسکیل ورکر کانادا
ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
وکیل مهاجرت معتبر ـ موسسه مهاجرتی ملک پور ـ مشاور مهاجرتی
وکیل مهاجرت در گیلان و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در گیلان ، خصوصیتها، توانایی ها و ملاک های یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت مجرب، متخصص و معتمد در گیلان ، در این مقاله به بررسی و تحلیل درآمد. اشاره شد که یک دفتر مهاجرتی یا یک وکیل مهاجرت در گیلان در صورتی می تواند، بهترین گزینه بمنظور اقدام برای مهاجرت به شمار آید که کادری حرفه ای متشکل از مشاورین متخصص و اخلاق مدار، تیم حرفه ای اخذ پذیرش و ویزا و همچنین وکلای بین المللی در کشور های مختلف و مقصد مهاجرت را دارا باشد. همچنین به این موضوع پرداختیم که برخورداری از تجربه کاری پیوسته، میزان سابقه کار طولانی مدت و اعتباری برآمده از رضایت مشتریان از خدماتش از دیگر معیار ها و ملاک های انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در گیلان به شمار می آید. مضاف بر اینها همگام بودن با تکنولوژی و ارائه خدمات و اطلاعات به روز مهاجرتی در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی نیز از دیگر ویژگی های یک دفتر مهاجرتی یا وکیل مهاجرت خوب در گیلان می باشد. خاطر نشان می نماییم که ما در موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین تلاشمان را به جهت بهترین بودن در زمینه تخصصی مهاجرت به کارگرفته ایم تا خدماتی متنوع و ارزشمند را به مراجعین، مشتریان و موکلان عزیز خود ارائه نماییم و با ارتقاء توانمندی های بالقوه و بالفعل مان از این رهگذر توانسته ایم به ارائه خدماتی شایسته و بی نظیر به تمامی فارسی زبانان بر روی این کره خاکی بپردازیم. شما عزیزان در صورت هرگونه ابهامی در خصوص شرایط و ملاک های بهترین وکیل مهاجرت در گیلان ، ابهام و سوال مربوطه را در بخش دیدگاهها و نظرات همین مقاله عنوان نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن با افتخار به آن پاسخ دهیم.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ