ویزای آرژانتین و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای آرژانتین

ویزای آرژانتین ، شرایط و مدارک لازم جهت اخذ انواع ویزای کشور آرژانتین و راه های مختلف مهاجرت ، اخذ تابعیت، شهروندی و پاسپورت آرژانتین از طریق اخذ انواع ویزا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. روش های مختلف مهاجرت به آرژانتین چیست؟ شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ انواع ویزای آرژانتین کدام است؟ اخذ اقامت و تابعیت آرژانتین با اخذ چه ویزاهایی حاصل می شود؟ آیا مراجعه به وکیل مهاجرت جهت اخذ ویزای آرژانتین ضرورت دارد؟ شما با مطالعه این نوشتار به پاسخ این سوالات و دیگر سوالات در خصوص اخذ انواع ویزای کشور آرژانتین خواهید رسید. کشور آرژانتن با تاریخی نسبتا کوتاه اما با فرهنگی غنی در آمریکای جنوبی واقع گردیده است. بناهایی با معماری های بسیار زیبا، غذاهای بسیار لذیذ، تفریحات و سرگرمی های مهیج و… بخشی از دلایلی است که افراد زیادی را از جای جای دنیا به سمت خود می کشد. افرادی که قصد ورود به کشور آرژانتین را دارند، نیازمند اخذ ویزای آرژانتین می باشند. امیدواریم مقاله حاضر که به قلم مشاورین موسسه حقوقی ملک پور نگاشته گردیده است به عنوان راهنمایی جهت آگاهی از مراحل و راهکارهای مختلف اخذ ویزای آرژانتین مورد استفاده متقاضیان قرار گیرد. مشاورین موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE  اتریش آماده پاسخ گویی به سوالات و ارائه مشاوره رایگان به هموطنان عزیزمان می باشند.

ویزای آرژانتین
 • شرایط عمومی ویزای آرژانتین
 • انواع ویزای آرژانتین
 • ویزای تحصیلی آرژانتین
 • ویزای کاری آرژانتین
 • ویزای درمانی آرژانتین
 • مدارک لازم برای ویزای آرژانتین
 • وکیل متخصص ویزای آرژانتین
 • وقت سفارت ویزای آرژانتین
 • توصیه های مهم برای ویزای آرژانتین
 • سخن پایانی در مورد ویزای آرژانتین

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی ویزای آرژانتین

کشور آرژانتین در آمریکای جنوبی واقع شده است. این کشور، هشتمین کشور پهناور جهان می باشد و مساحت آن در حدود ۲.۷۸۰.۴۰۰ کیلومتر مربع است. این کشور پهناور با کشورهای برزیل، اروگوئه، شیلی، پاراگوئه و بولیوی مرز مشترک دارد. پایتخت جمهوری آرژانتین بوئنوس آیرس است. جمهوری آرژانتین بدلیل موقعیت جغرافیایی به چند بخش تقسیم می شود، از جمله فلات ها، جلگه ها، دشت ها و رشته کوه ها. آرژانتین یک کشور چهار فصل است و بیشتر بخش های این کشور آب و هوای معتدلی دارند.

نقشه آرژانتین ـ آرژانتین بر روی نقشه ـ آرژانتین کجاست؟ ـ ویزای آرژانتین

 جمعیت جمهوری آرژانتین در سال ۲۰۱۹ حدود ۴۵,۱۳۹,۳۰۴  نفر تخمین زده شده است. زبان رایج در کشور آرژانتین اسپانیایی است. واحد پول رایج در این کشور پزو آرژانتین است که ۰٫۲۲ نرخ دلار ارزش دارد. از نظر اقتصادی این کشور فراز و نشیب های زیادی داشته اما به عنوان یکی از برترین کشورهای حوزه آمریکای جنوبی شناخته می شود. آرژانتین از منابع طبیعی غنی، جمعیتی باسواد، کشاورزی پیشرفته و صنایع متنوع بهره می برد، اما در قرن اخیر به دلیل بحران های اقتصادی به وجود آمده متضرر گردیده است. افرادی که قصد ورود به کشور آرژانتین را داشته باشند بایستی با توجه به هدف خود ویزای آرژانتین را دریافت نمایند.

اطلاعات عمومی کشور آرژانتین

انواع ویزای آرژانتین

افرادی که قصد ورود به کشور آرژانتین را دارند بایستی با توجه به کشور و هدف خود از اقامت در این کشور ویزای آرژانتین را اخذ نمایند. به طور کلی افرادی که قصد اقامت تا ۹۰ روز در این کشور را دارند بایستی از طریق اخذ ویزای توریستی به این کشور سفر نمایند و برای اقامت بیش از ۹۰ روز فرد ملزم به اخذ انواع مختلف ویزای موقت آرژانتین می باشند.

پرچم آرژانتین

ویزای آرژانتین و ویزای توریستی

افرادی که قصد بازدید از کشور آرژانتین را دارند، می توانند با اخذ ویزای آرژانتین به این کشور وارد شوند. ویزای توریستی که یکی از انواع مختلف ویزای آرژانتین می باشد برای دارنده آن این امکان را ایجاد می نماید که تا مدت ۹۰ روز در خاک این کشور بماند. البته اتباع برخی از کشورها از اخذ ویزای توریستی آرژانتین برای بازدید از این کشور معاف می باشند. کشور آرژانیتن با برخورداری از اماکن گردشگری بسیار زیاد و آب و هوایی معتدل سالیانه میزبان افراد زیادی است که از طریق اخذ ویزای آرژانتین به این کشور ورود می کنند. این نوع ویزای آرژانتین برای افرادی که قصد تجارت در این کشور یا نمایشگاه، کنفرانس، رویداد های ورزشی را دارند نیز صادر می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی آرژانتین به شرح زیر می باشد:

 1. ارائه نمودن پاسپورت جدید و معتبر به همراه گذرنامه های قبلی؛ فرد بایستی پاسپورت را امضا نماید.
 2. ارائه نمودن چند قطعه عکس با استاندارد های لازم
 3. ارائه نمودن شناسنامه به همراه ترجمه آن
 4. ارائه نمودن مدارک اثبات تمکن مالی جهت تامین هزینه های خود و همراهان
 5. تهیه نمودن بلیط رفت و برگشت هواپیما
 6. اثبات داشتن محلی برای سکونت در آرژانتین
 7. ارائه نمودن بیمه نامه مسافرتی
 8. ارائه نمودن مستندات لازم که نشان دهنده بازگشت فرد به کشورش می باشد.
 9. ارائه نمودن دعوتنامه در صورت داشتن

برخی از اماکن تفریحی و گردشگری آرژانتین به شرح ذیل می باشد که افراد می توانند با اخذ ویزای توریستی این کشور از این اماکن دیدن نمایند:

پارک ملی لاس گلیشرز :

این پارک به عنوان یکی از بزرگترین قله های یخی شناخته می شود که در خارج از منطقه گرینلند واقع گردیده است.

پارک ملی لاس گلیشرز در آرژانتین

آبشارهای ایگواسو:

آبشارهای پلکانی ایگواسو که به واسطه جنگل احاطه گردیده است چشم انداز بسیار شگفت انگیزی را برای گردشگران ایجاد نموده است.

آبشارهای ایگواسو در آرژانتین

ویزای آرژانتین و ویزای ترانزیت

یکی دیگر از ویزاهای کوتاه مدتی که برای افرادی که قصد عبور از کشور آرژانتین به سمت مقصد خود را دارند و مجبور به تعویض پرواز خود در فرودگاه این کشور باشند، صادر می گردد ویزای ترانزیت نام دارد. دارنده این نوع ویزای آرژانتین نمی تواند برای اهداف دیگری از آن استفاده نماید.

ویزای آرژانتین و ویزای موقت

افراد می توانند با اخذ مجوز کاری در این کشور از ۶ ماه تا ۱ سال اقامت دریافت نمایند و این اقامت قابلیت تمدید شدن را نیز دارد که در ادامه مقاله به این موضوع می پردازیم، همچنین افرادی که قصد تحصیل در این کشور را دارند می توانند به صورت موقت اقامت این کشور را اخذ نمایند اما فرد بایستی هر ۶ ماه برای تمدید ویزای خود اقدام نماید. افرادی که در کشور آرژانتین سرمایه گذاری می نمایند می تواند اقامت طولانی مدت دریافت نمایند و برای اقامت دائم این کشور درخواست کنند.

زیبایی های آرژانتین ـ ویزای توریستی آرژانتین

ویزای تحصیلی آرژانتین

آرژانتین کشوری مملو از فرهنگ های مختلف و سبک های متفاوت زندگی می باشد که دانشجویان زیادی قریب به ۲۵۰۰۰ نفر با اخذ ویزای آرژانتین از نوع تحصیلی در این کشور تحصیل می نمایند. تعداد بیش از ۱۰۰ موسسه آموزش عالی، ۳۹ دانشگاه ملی و ۴۲ دانشگاه خصوصی در این کشور وجود دارد. سیستم آموزشی کشور آرژانتین برای دانش آموزان این کشور تا پایان سال ۱۲ تحصیلی رایگان و اجباری می باشد و تحصیل از سن ۵ سالگی آغاز می گردد که از کلاس اول تا ششم مقطع ابتدایی و از کلاس هفتم الی نهم به عنوان متوسطه اول و دهم تا دوازدهم شامل متوسطه پایانی شامل می شود. مدارس و دانشگاه های این کشور به دو صورت خصوصی و دولتی می باشد. از آنجایی که آرژانتین در نیمکره جنوبی واقع گردیده است سال تحصیلی از مارس آغاز می گردد و تا ماه دسامبر ادامه دارد. دانشجویان بین المللی که برنامه تحصیل آنها بیش از ۳ ماه در این کشور به طول نمی انجامد بایستی ویزای توریستی آرژانتین را دریافت نمایند.

تحصیل در خارج از کشور ـ مهاجرت تحصیلی

اگرچه دانشگاه هایی در این کشور وجود دارند که دوره هایی به زبان انگلیسی برگزار می نمایند اما اکثر دانشگاه ها و دوره های تحصیلی کشور آرژنتین به زبان اسپانیایی می باشد. هزینه های دانشگاه های دولتی رایگان است اما هزینه های دانشگاه خصوصی بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار می باشد. نحوه اخذ ویزای آرژانتین با سایر کشورها متفاوت است و فرد در ابتدا بایستی با اخذ ویزای توریستی به این کشور سفر نماید و پس از آن نوع ویزای خود را به تحصیلی تغییر دهد. اعتبار ویزای آرژانتین برای تحصیل ۶ ماهه می باشد و پس از اتمام آن فرد بایستی مجدد برای تمدید ویزای دانشجویی خود درخواست نماید. مدارک و شرایط لازم برای دانشجویانی که قصد دریافت ویزای آرژانتین را دارند  به شرح ذیل می باشد:

 1. پاسپورت معتبر که دارای صفحات خالی باشد.
 2. ارائه نمودن رونوشت از صفحات پاسپورت
 3. تعداد دو قطعه عکس با استاندارد های لازم
 4. ارائه نمودن نامه پذیرش از دانشگاه یا موسسه ای در آرژانتین
 5. پرداخت هزینه مربوط به فرم های ویزای آرژانتین
 6. اخذ ویزای توریستی آرژانتین
 7. مدارک هویتی
 8. ارائه نمودن مستنداتی دال بر داشتن توانایی مالی، مانند اظهار نامه بانکی، پرینت حساب و…
 9. اثبات مهارت زبان انگلیسی یا اسپانیایی

برخی از دانشگاه های برتر کشور آرژانتین که سایت QS برای سال ۲۰۱۹ معرفی نموده است در جدول زیر قابل مشاهده می باشد:

جدول برترین دانشگاههای آرژانتین در سال 2019

از آنجایی که افراد متقاضی تحصیل در آرژانتین بایستی هر ۶ ماه ویزای خود را تمدید نمایند و این موضوع امری پیچیده و وقت گیر می باشد و تعداد دانشگاهی که دوره ها را به زبان انگلیسی برگزار می نمایند اندک می باشند و ما توصیه می کنیم افرادی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل را دارند در رابطه با کشورهایی نظیر کانادا، اتریش، آلمان، هلند، دانمارک و… تحقیق نمایند و بهترین گزینه را با توجه به شرایط خود انتخاب نمایند.

تحصیل رایگان در اروپا
تحصیل در کانادا

ویزای کاری آرژانتین

افرادی که قصد اخذ ویزای آرژانتین از طریق کار را دارند با توجه به مدت اقامت خود در این کشور می توانند ویزای کاری این کشور را دریافت نمایند. برای اخذ ویزای آرژانتین در زمینه کاری، بایستی کارفرمایی در کشور آرژانتین خواهان استخدام فرد به عنوان نیروی کار باشد. افرادی که قصد دارند بیشتر از ۳ ماه مشغول کار گردند نیاز به ویزای کار موقت دارند که این نوع ویزای آرژانتین این امکان را برای متقاضیان فراهم می نماید که فعالیت های حرفه ای خود را در این کشور داشته باشند.

کار در خارج از کشور ـ مهاجرت کاری به خارج

کارفرمای آرژانتینی که قصد استخدام کارگر خارجی را دارد بایستی از اداره مربوطه (DNM) مجوزهای لازم را اخذ نماید تا اجازه اقامت فرد خارجی صادر گردد. درخواست ویزای آرژانتین برای کارگران منوط به قرارداد کاری است که بین کارفرما و متقاضی بسته می شود، که کارفرما با حضور در دفتر اسناد رسمی آرژانتین آن را امضا می نماید و متقاضی نیز قرارداد را با حضور در کنسولگری این کشور امضا می کند. پس از اینکه اجازه اقامت فرد خارجی مورد تایید قرار گرفت، متقاضی می تواند برای اخذ ویزای آرژانتین اقدام نماید. افرادی که قصد کار کردن در کشور آرژانتین را دارند ملزم به دریافت ویزای کار آرژانتین می باشند که مدارک مورد نیاز آن به شرح ذیل می باشد:

 1. اجازه اقامت که توسط DNM صادر می گردد.
 2. ارائه دادن پاسپورت معتبر
 3. ارائه نمودن تعداد ۳ عکس با استاندارد های لازم
 4. ارائه نمودن نامه عدم داشتن سوابق کیفری
 5. نامه قراردادی که به امضای کارفرما و متقاضی رسیده است.
 6. ارائه نمودن مدارک هویتی
 7. ارائه نمودن مدارک تحصیلی فرد

همسر و فرزند زیر ۱۸ سال متقاضیانی که موفق به اخذ پیشنهاد شغلی در این کشور گردیده اند می توانند به عنوان همراه اقامت این کشور را اخذ نمایند. افرادی که اقامت کاری دریافت نموده اند می توانند با کار کردن و پرداخت مالیات در این کشور، اقامت دائم و نهایتا پاسپورت آرژانتین را اخذ نمایند. یکی از مهم ترین مسائلی که در روند کاریابی در کشور های خارجی تاثیر گذار است موضوع نرخ بیکاری در کشور آرژانتین است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می نمایید نرخ بیکاری این کشور در سال ۲۰۱۹ برابر ۱۰٫۱ درصد می باشد.

نمودار نرخ بیکاری کشور آرژانتین

با توجه به نرخ بیکاری بالا در این کشور و همچنین شرایط پیچیده اخذ پیشنهاد شغلی توصیه می کنیم در رابطه با شرایط کشورهای اروپایی نظیر آلمان، اتریش و… تحقیق نمایید و از طریق ویزاهای جستجوی کار اقدام نمایید، از طریق لینک زیر نیز در دسترس می باشد.

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

ویزای درمانی آرژانتین

افراد بیماری که قصد دارند از خدمات درمانی کشور آرژانتین بهره مند گردند بایستی با اخذ ویزای آرژانتین به این کشور سفر نماید، این نوع ویزا با توجه به خدمات درمانی با کیفیت و هزینه های به نسبت پایین متقاضیان زیادی دارد، البته یکی از الزامات اولیه برای اخذ ویزای آرژانتین از طریق پزشکی اثبات نمودن این موضوع است که خدمات پزشکی مربوطه در کشور متقاضی وجود ندارد.

افرادی که قصد دریافت ویزای آرژانتین به خاطر دلایل پزشکی را دارند بایستی ثابت نمایند که هزینه های مربوط به بیمارستان و خدمات درمانی مربوطه را دارند و همچنین پزشک معالج یا کلینیکی که قصد پذیرش بیمار را دارد بایستی نامه ای مبتنی بر پذیرش وی صادر نماید که این نامه به زبان اسپانیایی توسط پزشک نوشته می شود و توسط مرجع بهداشت ملی یا ایالتی این کشور مورد تایید واقع می گردد. عوامل بیماری فرد نیز باید در کشور خود مشخص شده باشد گاهاً برخی از افرادی که دارای بیماری های واگیردار هستند نمی توانند ویزای آرژانتین را دریافت نمایند و از ورود آنها جلوگیری می گردد.

ویزای درمانی ـ درمان در خارج از کشور ـ ویزای پزشکی

ویزاهای بلندمدت آرژانتین

افرادی که قصد اخذ ویزای آرژانتین از طریق سرمایه گذاری را دارند می توانند در یک تجارت یا فعالیت تجاری سرمایه گذاری نمایند. متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری به مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰پزو در حدود ۳۳,۰۰۰ دلار، ویزای آرژانتین را اخذ نمایند. افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند بایستی برنامه تجاری خود را برای کشور آرژانتین تشریح نمایند و کلیه مستندات مربوط به سرمایه گذاری را به زبان اسپانیایی ترجمه نمایند. متقاضیان می توانند با سرمایه گذاری در کشور آرژانتین اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند.  افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشور آرژانتین را دارند بایستی به به نظام قضایی این کشور و شاخص های مهم اقتصادی توجه نمایند.

رعایت استاندارد های سرمایه گذاری در هر سرمایه گذاری سبب می گردد که امنیت مالی سرمایه گذار حفظ گردد. یکی از مهم ترین مسائلی که هر سرمایه گذار خارجی بایستی قبل از اقدام خود برای امر سرمایه گذاری به آن توجه نماید موضوع مصادره اموال می باشد. مصادره اموال در هر دولتی به صورت مستقیم و علنی، بدین شکل است که دولت دارایی های سرمایه گذار را توقیف می نماید و به صورت غیر مستقیم بدین شکل است که سیاست های محدود کننده وضع می نماید، و سبب به خطر انداختن دارایی ها و اموال فرد در کشورش می گردد. در نمودار زیر شاهد ریسک از دست رفتن داریی فرد در کشور آرژانتین می باشیم که این شاخص نشان دهنده ایجاد شرایط بهتر طی سالیان اخیر بوده است ولی همچنان به عنوان کشوری با ریسک بالا از نظر نرخ مصادره اموال شناخته می گردد. عدد این شاخص بین ۱ تا ۷ تعریف می گردد و هرچه کمتر باشد ریسک کمتری متوجه دارایی افراد می گردد.

نمودار نرخ مصادره اموال آرژانتین

یکی از شاخص های مهم اقتصادی که سرمایه گذاران خارجی به عنوان عاملی بسیار مهم برای امر سرمایه گذاری در نظر می گیرند موضوع رشد اقتصادی است که نشان دهنده رشد اقتصاد یک کشور در طول یکسال می باشد، که از این حیث کشور آرژانتین در سال ۲۰۱۹ رشد منفی را سپری نموده است که این موضوع در نمودار زیر نیز قابل مشاهده می باشد.

نمودار نرخ رشد اقتصادی آرژانتین

با توجه به موارد مطرح شده در باب اخذ ویزای آرژانتین از طریق سرمایه گذاری، توصیه می نماییم برای سرمایه گذاری در رابطه با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در اتریش یا سرمایه گذاری در فرانسه از طریق خود حمایتی و یا سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در پرتغال و… تحقیق نمایید.

مقالات مرتبط ـ با کلیک بر روی هر یک از تصاویر زیر به مقاله مربوط هدایت خواهید شد

خود حمایتی فرانسه
اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری
قرمز سفید قرمز اتریش بهترین روش اقامت اروپا

مدارک لازم برای ویزای آرژانتین

همانطور که بیان نمودیم هموطنان عزیزمان که قصد ورود به کشور آرژانتین را دارند بایستی ویزای آرژانتین را دریافت نمایند و هدف آنها از سفر به کشور آرژانتین، نوع ویزای فرد را معین می نماید. شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای آرژانتین با توجه به هدف اقامتی فرد متفاوت می باشد اما مدارکی در تمامی برنامه های مهاجرتی این کشور وجود دارد و برای اخذ ویزای آرژانتین ضروری می باشد که در ذیل مطرح می گردد:

 1. داشتن پاسپورت معتبری که دارای صفحات خالی و اعتبار بالاتر از ۶ ماه باشد.
 2. ارائه نمودن تمکن مالی مناسب به دولت آرژانتین.
 3. ارائه نمودن مدارک مربوط به تحصیلات فرد.
 4. ارائه نمودن مدارک هویتی متقاضی که در صورت متاهل بودن فرد بایستی سند ازدواج خود را ترجمه نماید.
 5. ارائه نمودن عکس های جدید و استاندارد.
 6. ارائه دادن نامه مربوط به پذیرش تحصیلی برای اخذ ویزای آرژانتین از طریق تحصیل.
 7. ارائه نمودن قراداد کاری بین کارگر و کارفرما برای اخذ ویزای آرژانتین از طریق کار.
 8. ارائه نمودن مدارک مربوط به محل سکونت در کشور آرژانتین.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا

وکیل متخصص اخذ ویزای آرژانتین

موضوع مهاجرت خواه یا ناخواه برای هر فردی پیچیدگی بسیار زیادی دارد و در این مسیر ممکن است فرد با انتخاب های اشتباه مسیر زندگی خود را به گونه دیگری رقم بزند و آینده خود و خانواده خود را تحت الشعاع قرار دهد اما درصورتی که فرد در انتخاب کشور مقصد و مسیر درست مهاجرت به درستی تصمیم گیری نماید، این موضوع می تواند به عنوان نقطه عطفی در زندگی فرد جلوه نماید که لازمه این امر اقدام نمودن از طریق مراجعه به وکیلی در زمینه مهاجرت می باشد. اگرچه مراجعه به وکیل امری ضروری محسوب می گردد اما وکیلی که فرد برای مهاجرت انتخاب می نماید علاوه بر این که بایستی دارای پروانه وکالت باشد بایستی از نظر اعتبار و کارآیی در سطح بالایی قرار داشته باشد.

وکیل مهاجرت ـ وکیل متخصص اخذ ویزا

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه مهاجرت و حقوق بین الملل خدمات بسیار زیادی را به هموطنان عزیزمان ارائه نموده است و از به روزترین اطلاعات در زمینه مهاجرت بهره می برد. از آنجایی که تغییر قوانین نیز بر پیچیدگی مهاجرت می افزاید؛ بنابراین اهمیت انتخاب موسسه حقوقی معتبر بیش از پیش نمایان می گردد. بی شک موسسه حقوقی ملک پور به عنوان برترین موسسه خدماتی در زمینه مهاجرت شناخته می گردد و هزاران پرونده موفق این موسسه گویای این موضوع می باشد. شما بزرگواران در صورتی که تمایل به اخذ ویزای آرژانتین دارید، می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از اطلاعات رایگان بهره مند گردید. شما عزیزان می توانید در لینک زیر مصاحبه ها و ویزا های موفق موسسه حقوقی ملک پور را مشاهده نمایید.

ویزاها و مصاحبه های موکلین

وقت سفارت ویزای آرژانتین

متقاضیانی که قصد اخذ ویزای آرژانتین را دارند، چندین روز قبل از اینکه در این کشور حضور داشته باشند بایستی وقت سفارت خود را دریافت نمایند. شرایط و مدارکی که برای اخذ ویزای آرژانتین مورد نیاز است، فرد بایستی به درستی تهیه نماید و هیچ شبهه ای در آن نباشد و فرد در موعد مقرر گردیده بایستی در دفتر مهاجرت حضور پیدا کند . با توجه به فصل مربوط برای اقدام مدت زمان انتظار برای وقت سفارت کشور آرژانتین متفاوت می باشد. وقت سفارت به صورت آنلاین یا به صورت حضوری تعیین می گردد. آدرس سفارت آرژانتین و ساعات کاری سفارت به شرح جدول ذیل می باشد.

آدرس و اطلاعات تماس با سفارت آرژانتین

توصیه های مهم برای اخذ ویزای آرژانتین

با توجه به مطالب مطرح گردیده یکی از مهم ترین مطالبی که فرد بایستی در باب اخذ ویزای آرژانتین به آن توجه نماید، جمع آوری مدارک و مستندات لازم به صورت صحیح و کامل می باشد، چرا که سهل انگاری در این موضوع روند اخذ ویزای آرژانتین را تحت الشعاع قرار می دهد، همچنین از آنجایی که نرخ بیکاری این کشور در سطح بالایی قرار دارد و دریافت پیشنهاد شغلی از این کشور امری پیچیده و زمانبر می باشد افراد می توانند کشورهایی نظیر اتریش، آلمان، کانادا و… را به عنوان مقصد مطمئن برای کار خود در نظر بگیرند.

توصیه مهم ـ نکته مهم

همانطور که خاطر نشان کردیم به دلیل اقتصاد ضعیف این کشور همچنین عدم وجود سیاست های حمایتی مناسب از سرمایه گذار خارجی کشور آرژانتین به عنوان مقصدی مطمئن برای سرمایه گذاری پیشنهاد نمی گردد . بنابراین متقاضیان می توانند برای سایر کشور ها از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند. یکی از بهترین و کامل ترین مرجعی که افراد می توانند برای مهاجرت به آن رجوع نمایند مجموعه کامل راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می باشد که ویدیو های آموزشی ارزشمندی در رابطه با مهاجرت به کشورهای مختلف و طرق گوناگون مهاجرتی مطرح گردیده است، بنابراین شما می توانید با خرید این بسته آموزشی راه و مقصد خود را به درستی تعیین نمایید.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
ویزای آرژانتین
سخن پایانی

ویزای آرژانتین، شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای آرژانتین و راه های مختلف مهاجرت به کشور آرژانتین در این مقاله مورد تحلیل علمی قرار گرفت. به طور کلی شش روش اصلی برای امر مهاجرت وجود دارد و افراد با توجه به شرایط و اهداف خود مسیر خود را انتخاب می نمایند. با توجه به مطالب عنوان شده در باب ویزای کشور آرژانتین برخی از روش های مهاجرت به این کشور پیچیدگی های بسیار زیادی دارد. همانطور که بیان کردیم افرادی که قصد اخذ ویزای آرژانتین از طریق کار را دارند بایستی پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در این کشور داشته باشند و این موضوع بسیار پیچیده می باشد. از آنجایی که امنیت سرمایه گذار خارجی در این کشور تامین نمی گردد و شرایط اقتصادی با ثباتی ندارد ما توصیه می نماییم برای کار در رابطه با کشورهایی نظیر اتریش یا آلمان و برای امر سرمایه گذاری درباره کشورهای نظیر اتریش، کانادا، پرتغال، اسپانیا و… تحقیق نمایید که سایت های موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بهترین مرجع می باشد. شما بزرگواران چنانچه ابهامی یا سوالی در رابطه با اخذ ویزای آرژانتین دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت نمایید و همچنین بخش دیدگاه این مقاله و بخش پرسش و پاسخ همگانی این وبسایت برای بررسی سوالات شما و دریافت پاسخ هایتان در زمینه اخذ ویزای آرژانتین طراحی گردیده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ