ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد

ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد

ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد

ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد در هنگام مهاجرت به دانمارک و یا گرفتن وکیل مهاجرت امکانپذیر می باشد ؟ شرایط ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد و یا راههای اخذ اقامت دانمارک چگونه است ؟ راه های ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد به چه صورت است ؟ آیا از قوانین ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد اطلاعی دارید ؟ شما عزیزان می توانید در صورت هرگونه سوال در رابطه با مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای تولد دانمارک  و چگونگی اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد با تمامی مشاورین و حقوقدانان و وکلای برجسته و مسلط به تمام امور بین الملل در خاورمیانه در موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش تماس حاصل نموده و در خصوص شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد در دانمارک و در صورت کلی راههای مهاجرت به دانمارک و یا تحصیل در دانمارک و یا کار در دانمارک شرایط اخذ اقامت دانمارک و در نهایت اخذ تابعیت دانمارک مشاوره رایگان اخذ نمایید .

تابعیت و اخذ تابعیت اساسا رابطه سیاسی و معنوی که فرد را به دولت معینی مربوط میسازد. برطبق تعریف جناب آقای دکتر نصیری این تعریف دارای سه عنصر سیاسی بودن و معنوی بودن و حقوقی بودن است و دو طرف دارد فرد دارای تابعیت و دولت اعطا کننده تابعیت.

تابعیت از طریق تولد جزء اساسی ترین انواع تابعیت محسوب میشود. این تابعیت تابعیتی است که با تولد فرد شروع شده و در حین زندگی ادامه می یابد و از دو روش خاک یا خون حاصل می شود. معمولاً این تابعیت غیر ارادی و تحمیلی است. به این معنا که چنانچه به عنوان مثال شخصی در ایران متولد شود برطبق مفاد قانون ما خواه ناخواه ایرانی محسوب میشود. البته به شرط اینکه شروط دیگری همچون  پدر ایرانی هم لحاظ شده باشد، بنابراین کسی که دارای تابعیت ایرانی از طریق تولد شد نمی تواند تابعیت را انتخاب کند بلکه تابعیت بر او تحمیل می شود. ترک این نوع تابعیت نیز مستلزم رعایت شرایط حقوقی خاص می باشد. برای مثال: ماده ۹۸۸ قانون مدنی مقرر نموده اتباع ایرانی نمی توانند ترک تابعیت کنند مگر با رعایت چهار شرط مذکور در ماده فوق.

اخذ تابعیت در دانمارک از طریق خاک بوده مگر که تصویب قوانین جدید این وضع را تغییر دهد. هرچند دربسیاری از کشورها  تولد در آن کشور عامل اصلی اخذ تابعیت نیست ولیکن از موارد تاثیرگذار محسوب میشود.

تولد دانمارکی  و ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد

تابعیت دانمارکی  و ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد

دانمارک قبلا پذیرفته است که ملیت دوگانه / چند ملیتی، اگر به طور خودکار در هنگام تولد به دست آید، همیشه پذیرفته شده است.

با این حال، یک قانون جدید دانمارکی در مورد مهاجرت دوگانه / چند ملیتی در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ به تصویب رسید. این به این معنی است که شهروندان دانمارک اکنون می توانند برای ملیت / ملیت های دیگر درخواست خود را بدون از دست دادن تابعیت دانمارکی خود دریافت کنند. کسانی که قبلا تابعیت دانمارکی خود را از دست داده اند قادر خواهند بود برای بازپس گیری آن در طی یک دوره ۵ ساله از ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ تا ۳۱ اوت ۲۰۲۰، درخواست کنند.

فرزند شما همچنین می تواند ملیت بریتانیا را با تولد بریتانیا به دست آورد

به عنوان یک قاعده کلی، متقاضیان دانمارکی که در خارج از کشور متولد شده اند باید قبل از سن ۲۲ سالگی برای حفظ ملیت دانمارکی درخواست کنند. قانون ۲۲ ساله

کودکان متولد شده در یک مادر دانمارک و یک پدر و مادر خارجی در ازدواج اول ژانویه سال ۱۹۶۱ و ۱ ژانویه

با تولد: تولد در قلمرو دانمارک به طور خودکار شهروندی را نمی پذیرد. استثناء یک کودک متولد شده در دانمارک به پدر و مادر ناشناخته است.

BY DESCENT: کودک، که حداقل یکی از والدینش یک شهروند دانمارکی است، صرف نظر از کشور تولد کودک. محدودیت ها اعمال می شود اگر کودک قبل از ۱ ژانویه ۱۹۷۹ متولد شده و تنها مادر یک شهروند دانمارک است.

با طبيعت سازي: شهروند دانمارك ممكن است براساس شرايط زير بدست آيد: اشخاص در ۷ سال متوالي در دانمارك اقامت دارند. شخص با ارائه شواهد ثابت کرده است که آنها دیگر تابعیت سابق ندارند.

شهروند دوگانه: پذیرفته نیست استثنا: شهروند دانمارکی که با یک ملیت خارجی ازدواج می کند و شهروندی همسر خود را می گیرد، ملزم به رد شهروندی دانمارکی نیست.

کودک متولد شده در خارج از کشور به والدین دانمارکی که ملیت کشور را می گیرد، ممکن است تا سن ۲۲ سالگی دارای تابعیت دوگانه باشد. قبل از رسیدن به سن اکثریت (۲۲)، فرد باید برای حفظ شهروندی درخواست کند. اگر فرد درخواست نمی کند، شهروندی آنها گم شده است.

از دست دادن شهروندی دانمارک :

داوطلب: داوطلبانه از شهروندی دانمارک رد می شود باید با نزدیکترین سفارت دانمارک تماس بگیرد، مدرک کسب شهروندی جدید را ارائه کند و اسناد و مدارک را لغو شهروندی کند. این فرمها برای ثبت نام توسط سفارت به دانمارک ارسال می شود. این فرد تاییدیه از دست دادن شهروندی از دولت دانمارک دریافت خواهد کرد.

منافع: زیرمجموعه هایی برای از دست دادن غیرمستقیم شهروندی دانمارکی است: به طور داوطلبانه شهروندی خارجی.

شهروندی دانمارک توسط تبار

اگر شما عزیزان خواهان کسب اطلاعات در خصوص شرایط ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد می باشید و به دنبال اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور دانمارک و اخذ شهروندی دانمارک از طریق تولد می باشید و اگر می خواهید در رابطه با قوانین و راه های مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای تولد  و اخذ اقامت دانمارک و اخذ تابعیت از طریق تولد در دانمارک اطلاعات داشته باشید . می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  به صورت تخصصی در خصوص چگونگی ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد مشاوره رایگان بدست آورید .

فرم درخواست: http://www.border.gov.au/Forms/Documents/118.pdf ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد

اطلاعات بارگیری آنلاین، هزینه ها و نیازهای اسناد
http://www.border.gov.au/Trav/Citi/pathways-processes/application-options/descent/apply
http://uk.embassy.gov.au/lhlh/citz_complete_form.html

به عنوان بخشی از فرآیند درخواست، فردی که به دلیل متولد شدن، ازدواج یا رابطه واقعی با متقاضی  ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد فرزند ارتباطی ندارد، بخش گواهی هویت فرم درخواست را تکمیل می کند. گواهی گواهینامه هویت باید در یکی از ۳۹ دسته شغلی که در صفحات ۵-۶ فرم درخواست ثبت شده اند، کار کنند. این فرد باید یک ملیت استرالیایی یا یک مهاجرت از کشور شما باشد.

در خصوص ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد می توان بیان نمود که اگر فرزند شما زیر ۶ سال سن داشته باشد، الزاماتی که شاهد باید فرزند را بیش از ۱۲ ماه شناخته باشد، آرام است. گواهینامه تایید هویت شما همچنین می تواند نسخه هایی از اسناد اصلی را که شما باید با درخواست ارسال کنید، تایید کند.

گواهی گواهینامه گواهینامه باید “این یک کپی واقعی از سند ارائه شده به من است” را بنویسید و سپس هر پیوست را امضا کنید و آن را امضا کنید.
زمان پردازش شهروندی نشانگر: http://www.border.gov.au/about/access-accountability/service-standards/citizenship-processing
اگر در عرض ۴ هفته آینده سفر می کنید، لطفا با بخش پاسپورت برای مشاوره بیشتر تماس بگیرید: cpgn.passports@dfat.gov.au

فرم پرسش نامه آنلاین: http://www.immi.gov.au/contacts/forms/europe/english/
یا تلفن: +۴۴ ۲۰ ۷۴۲۰ ۳۶۹۰ در روزهای هفته بین ۱۴٫۰۰ – ۱۷٫۰۰ (زمان کپنهاگ)
شواهد شهروندی
برای کسب مدارک شهروندی دانمارک و تابعیت دانمارک از طریق تولد ، شما باید یک فرم درخواست همراه با نسخه های تایید شده مدارک مورد نیاز را ارسال کنید:
http://www.border.gov.au/Trav/Citi/Curr/evidence-of-australian-citizenship

بخشی از فرم درخواست (گواهی اعلامیه هویت) باید توسط فردی که به متقاضی ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد مربوط نیست و متقاضی بیش از ۱۲ ماه است را تکمیل کند. فردی که این بخش را تکمیل می کند همچنین می تواند اسناد حمایتی را به عنوان نسخه های واقعی تایید کند.

شخص می تواند هر نسخه را با متن نوشت: “به این ترتیب تایید می کنم که این یک کپی واقعی از سند ارائه شده به من امروز است”.
بیانیه باید در هر صفحه امضا شود و تاریخ آن باشد

برای اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت مدنی مهاجرت و حفاظت مرزی در مورد شهروندی دیدن کنید:

گواهی شهروندی: http://www.border.gov.au/Trav/Citi/Curr/Proof-of-citizenship
زمان پردازش درخواستی: http://www.border.gov.au/about/access-accountability/service-standards/citizenship-processing

آدرس پستی:
واحد شهروندی در خارج از کشور
وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی
GPO Box 717
CANBERRA ACT 2601

تابعیت دوگانه در دانمارک

در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۵، قانون دانمارک اعمال شد و به افراد خاص اجازه دادند که برای شهروندی دانمارکی درخواست کنند.

وزارت امور خارجۀ دانمارک، ادغام و مسکن، اطلاعاتی درباره ملیت دوگانه در دانمارک و ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد ارائه می دهد:
http://uibm.dk/arbetedsomrader/statsborgerskab/in-english
http://uibm.dk/arbetedsomrader/statsborgerskab

بسته به شرایط شما، درخواست شما باید به پلیس ارسال شود

موسسه حقوقی ملکپور در این مقاله در خصوص  مهاجرت به دانمارک از طریق اخذ ویزای تولد فرزند در دانمارک و اقدامات لازم برای اخذ تابعیت از طریق تولد در دانمارک بیان می نماید که این مقاله در خصوص اخذ تابعیت از طریق تولد در دانمارک برای اطلاعات شما برای شما عزیزان و همراهان همیشگی ما گرد آوری شده است . و ، سعی شد به پرسش‌های شما در باب چگونگی اخذ تابعیت از طریق تولد در کشور دانمارک پاسخ داده شود. اگر پرسش‌های بیشتری درباره ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد برای شما پیش آمده است، می‌توانید با مشاورین مجرب و کارشناسان و حقوقدانان متخصص و مسلط به امور بین الملل در موسسه حقوقی ملکپور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش تماس حاصل فرمایید و در خصوص مراحل ویزای اخذ تابعیت درکشور دانمارک ازطریق تولد و یا مهاجرت به دانمارک و اخذ اقامت دانمارک مشاوره رایگان دریافت نمایید .

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (5 نظرات, میانگین: 5٫00 از طریق 5)
Loading...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ