ویزای استارت آپ هلند و بررسی شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی در هلند از طریق استارت آپ

ویزای استارت آپ هلند، شرایط لازم برای مهاجرت به هلند از طریق اخذ ویزای استارت آپ یا کارآفرینی در هلند ، چگونگی اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند از طریق ویزای استارت آپ هلند در این مقاله به طور تخصصی و علمی مورد تفحص قرار خواهد گرفت. در مرحله اول می بایست تمام زوایا را در نظر گرفت که آیا کشور هلند برای کارآفرینی و استارت آپ گزینه مناسبی است؟ مراحل استارت آپ هلند و شرایط اخذ ویزای آن کدامند؟ آیا از طریق ویزای استارت آپ هلند می تواند اقامت دائم هلند را دریافت کرد؟ برای اخذ ویزای استارت آپ هلند چه بیزینس پلنی را با چه شرایطی باید ارائه نمود؟ در این مقاله تمام نکات مثبت و مزایای این روش برای سرمایه گذاری هایی با هزینه کم و یا ایده های تجاری نو به طور کامل شرح داده شده است. هلند یکی از بهترین کشورها برای ایده جدید و طرح تجاری نو و اقامت کارآفرینی برای شما می باشد. در راستای سرمایه گذاری و کارآفرینی در هلند و اخذ ویزای استارت آپ این کشور می توانید با موسسه حقوقی ملک پور( MIE اتریش) تماس حاصل فرموده و با اخذ مشاوره رایگان تلفنی از راهنمایی مشاورین ما بهره مند شوید. در ادامه به پوشش جامع عناوین زیر خواهیم پرداخت :

ویزای استارت آپ هلند
 • ویزای استارت آپ هلند و شرایط عمومی آن
 • ویزای استارت آپ هلند و اخذ اقامت هلند
 • ویزای استارت آپ هلند و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری
 • ویزای استارت آپ هلند و بررسی شاخص های اقتصادی
 • ویزای استارت آپ هلند و هزینه های مورد نیاز
 • ویزای استارت آپ هلند و بررسی طرح تجاری
 • ویزای استارت آپ هلند و مراحل اقدام
 • ویزای استارت آپ هلند و نکات مثبت
 • ویزای استارت آپ هلند و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • ویزای استارت آپ هلند و نکات مهم
 • ویزای استارت آپ هلند و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای استارت آپ هلند و شرایط عمومی آن

به طور کلی ویزای استارت آپ هلند رسما اجازه اقامت کارآفرینان مبتدی نامیده می شود که در ژانویه سال ۲۰۱۵ توسط دولت هلند بمنظور جذب کارآفرینان خارجی معرفی شد. این مجوز برای مدت یک سال معتبر است. حال در این قسمت از مقاله به شرایط عمومی هلند خواهیم پرداخت. هلند کشوری است از لحاظ جغرافیایی در اروپای غربی واقع شده است. با مساحت ۴۱٬۵۴۳کیلومتر مربع و ۱۶٬۵۷۰٬۶۱۳ نفر، جمعیت این کشور را تشکیل داده اند. اکثریت جمعیت این کشور مسیحی پروتستان هستند و فقط حدود ۱ میلیون نفر مسلمان می باشند. پایتخت کشور هلند شهر زیبای آمستردام شناخته شده است. هلند با کشورهای آلمان، بلژیک و بریتانیا همسایه می باشد. روتردام از نظر مساحت دومین شهر بزرگ کشور هلند به شمار می آید که اسکله های بسیاری در این بندر واقع شده است. سالانه افراد زیادی از روش های مختلف برای مهاجرت به این کشور اقدام می کنند. یکی از راه های مهاجرت به هلند و اخذ اقامت این کشور ، ویزای استارت آپ می باشد.

نقشه هلند - اقامت هلند - مهاجرت به هلند - هلند کجاست؟

 ویزای استارت آپ هلند برای افرادی است که ایده تجاری نو دارند و مبتکر هستند. در واقع افرادی که تمایل دارند با سرمایه کم اقامت هلند را دریافت کنند، این گزینه مناسبی می باشد. در ادامه به شرح کامل ویزای استارت آپ هلند خواهیم پرداخت.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص ویزای استارت آپ هلند

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص ویزای استارت آپ هلند

اقامت هلند
قوانین هلند

ویزای استارت آپ هلند و اخذ اقامت هلند

افرادی که تصمیم دارند بیش از ۹۰ روز در هلند برای کار و زندگی اقامت داشته باشند، می بایست از یکی از روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی اقدام کنند. یکی از روش های اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری به ویژه از طریق ویزای استارت آپ هلند می باشد. برای دریافت ویزای استارت آپ هلند شما نیاز به داشتن شرایط خاص دارید. در مرحله اول بایستی ثابت کنید که مبتکر هستید و ایده نو دارید. این در حالی است که شخصی در هلند باشد که در این زمینه بتواند حامی و اسپانسر شما باشد و با شما قراردادی منعقد نماید که در آن همکاری با شما را قید کرده باشد. شما می بایست ثابت کنید ایده شما جدید و سودآور است. در این حالت به شما مجوز و اقامت یک ساله صادر می کنند. به طور کلی برای اخذ ویزای استار آپ هلند باید شرایط خاص زیر را رعایت کنید.

پرچم هلند - اقامت هلند - مهاجرت به هلند - پاسپورت هلند - ویزای هلند

شرایط لازم برای دریافت ویزای استارت آپ هلند و اخذ اقامت

 • شما باید با یک تسهیلگر شناخته شده در هلند پیدا کنید تا اسپانسر شما شود.
 • ایده شما باید نوآورانه باشد.
 • شما بایستی یک برنامه و ایده تجاری خوب داشته باشید.
 • شما باید تجارت و ایده خود را در اتاق بازرگانی ثبت نمایید.
 • برای زندگی در هلند باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشید.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص اقامت هلند

ویزای استارت آپ هلند و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری

افرادی که تمایل به دریافت ویزای استارت آپ هلند دارند بایستی تمام زوایای آن را مورد بررسی قرار دهند. یکی از مهم ترین موارد قابل بررسی، استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور است، زیرا نحوه برخورد دولت با سرمایه گذاران بسیار حائز اهمیت می باشد.

پیش از مهاجرت به هر کشوری از طریق سرمایه گذاری نخستین معیار و استانداری را که می بایست مورد آنالیز قرار داد، نمودار نرخ مصادره اموال یا سلب مالکیت یا اصطلاحا Expropriation Risk در آن کشور است. این شاخص نشان میدهد که دولت آن کشور با توجه به گذشته تا چه اندازه به هر بهانه ای به سلب مالکلیت اموال و سرمایه های سرمایه گذاران خارجی اش دست زده است. در واقع این شاخص میزان ریسک از دست دادن سرمایه و همچنین میزان امنیت سرمایه گذاری در یک کشور را نشان می دهد.

شاخص نرخ مصادره اموال بین عدد ۱ تا ۷ تعریف می شود. ( عدد ۱ نشان از کمترین ریسک و بیشترین میزان امنیت سرمایه گذاری است و هرچه مقدار عددی در این نمودار به سمت ۷ میل کند ، ریسک سرمایه گذاری در آن کشور بالاتر و امنیت آن پایین تر خواهد بود. در نمودار زیر مشاهده می کنید که نرخ مصادره و سلب مالکیت اموال در کشور هلند عدد ۱ ( به معنی سرمایه گذاری ایمن با کمترین ریسک ) می باشد. لذا شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به کارآفرینی و راه اندازی یک کسب و کار استارت آپی در هلند بپردازید :

دومین استاندارد بین المللی که در حوزه سرمایه گذاری خارجی می بایست مورد بررسی قرار گیرد، نرخ کنترل فساد در کشور مقصد سرمایه گذاری است . با توجه به آخرین آمار بانک جهانی از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۷ که داده های مربوط به نرخ کنترل فساد در هلند را ارائه می دهد. میانگین ارزش آن در سال ۲۰۱۷، با حداقل امتیاز ۱٫۸۷ و در سال ۲۰۰۰ حداکثر ۲٫۲۱ می باشد که در نمودار زیر قابل مشاهده است. ( نمودار نرخ کنترل فساد هر کشور در بازه عددی -۲٫۵ تا +۲٫۵ تعریف می شود که عدد منفی ۲٫۵ به معنی ضعیف ترین سطح کنترل فساد و عدد مثبت ۲٫۵ به معنی قوی ترین سطح کنترل فساد و شفافیت بالاست. )

 نمودار نرخ کنترل فساد هلند

در نمودار زیر نیز می توانید ملاحظه کنید که در بین کشورهای جهان در زمینه کنترل فساد کشور هلند در سه سال اخیر در جایگاه ۸ ام قرار داشته است  :

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند

ویزای استارت آپ هلند و بررسی شاخص های اقتصادی

یکی دیگر از مواردی که برای سرمایه گذاری و اخذ ویزای استارت آپ هلند بسیار حائز اهمیت و قابل تحلیل می باشد، شاخص های اقتصادی در این کشور است که بایستی به آن ها توجه فرمایید. چند مورد از مهم ترین شاخص های اقتصادی در هلند مالیات بر درآمد افراد ، مالیات بر درآمد شرکتها و تولید ناخالص داخلی کشور هلند می باشد. همان طور که مستحضر هستید تولید ناخالص داخلی در هر کشور رشد اقتصادی آن کشور را نشان می دهد که در نمودار زیر می توانید رشد صعودی آن را مورد بررسی قرار دهید :

مالیات هم یکی از مواردی است که باید برای راه اندازی استارت آپ در هلند و اخذ ویزای استارتاپی این کشور مورد بررسی قرار گیرد. زیرا شما وقتی قصد راه اندازی یک کسب و کار در هلند را دارید، طبعا باید در قالب یک شرکت یا کمپانی به فعالیت مشغول شوید و مالیات بر درآمد ها را خوب بشناسید. در ادامه از مقاله شما می توانید به شکل نمودار نرخ موارد ذکر شده را مشاهده فرمایید.

در نمودار زیر نیز می توانید مشاهده نمایید که نرخ مالیات بر درآمد کمپانی ها و استارت آپها در هلند در سالهای گذشته به کمترین میزان خود یعنی ۲۵ درصد رسیده است :

علاوه بر بررسی رشد اقتصادی و نرخ انواع مالیات در کشور مقصد کارآفرینی و سرمایه گذاری می بایست شاخص اقتصادی دیگری را بررسی کنید. بله! شما به عنوان یک کارآفرینی و متقاضی اخذ ویزای استارت آپی هلند شاید به فکر گرفتن وام از بانکهای این کشور برای ارتقاء و پیشرفت کسب کار خود باشید. لذا بررسی نحوه بازپرداخت وام ها در هلند و همچنین نرخ سود بهره بانکی نیز از عواملی است که بایستی مورد بررسی قرار گیرد. همانطور که در زیر مشاهده می کنید، نرخ بهره وام های بانکی در هلند در چند سال اخیر به صفر رسیده است!

بهترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی

ویزای استارت آپ هلند و هزینه های مورد نیاز

یک برنامه مالی می تواند ابزاری مفید برای تعیین این مساله باشد که آیا ایده کاری شما عملی است یا خیر؟ همچنین برای متقاعد کردن سرمایه گذاران یا اسپانسرها در جهت وام دادن به شما بسیار مهم است. سرمایه اولی شما برای راه اندازی بیزینس باید نشان دهد که کسب و کار شما سودآور است. این به شما امکان می دهد که گردش مالی خود را تخمین بزنید و سپس نگهداری کسب و کار خود را آنالیز کنید. طبق این می توانید مشخص کنید که آیا سود یا زیان خواهید داشت یا خیر؟ شما می بایست مشخص کنید که چقدر سرمایه شخصی دارید و سپس برنامه مالی خود را بر روی وضعیت شخصی خود قرار دهید. برای اخذ ویزای استارت آپ هلند بهتر است شما یک سرمایه ای را به عنوان سرمایه اولیه به کسی که می خواهد اسپانسر شما در این کشور شود نشان دهید تا بتوانید آن را بهتر متقاعد کنید. در وبسایت مهاجرت هلند برای ویزای کارآفرینی سرمایه مورد نیاز خاصی اعلام نشده است ولی کارآفرین باید اثبات نماید که شغل وی حداقل ۱۷۴۵٫۰۷ یورو در ماه برایش سود خواهد داشت. هزینه صدور این ویزا نیز ۳۳۳ یورو معین شده است.

هزینه های تحصیل و زندگی در خارج از کشور

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در هلند

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در خصوص سرمایه گذاری در هلند ،‌اتریش و سوئیس

ویزای استارت آپ هلند و بررسی طرح تجاری

یکی دیگر از موارد مهم در امر سرمایه گذاری در هلند و اخذ ویزای استارت آپ هلند ، ارائه طرح تجاری اقتصادی مفید، سودمند و منحصر به فرد می باشد که اصطلاحا از این طرح تحت عنوان بیزینس پلن یاد می شود. متقاضی می بایست منحصر به فرد بودن و خلاقانه بودن طرح خود را ضمن معرفی، ثابت نماید. ابتدا باید خدماتی که طرح ارائه می دهد توضیح داده شده و سپس توجیهاتی مبتنی بر خلاقانه بودن طرح و محصول ارائه شود و برای این امر نیاز به ارائه چارت ساختاری و اطلاعات فردی از کلیه افراد دخیل در پروژه و نیز هدف و نیت از ارائه و اجرای این طرح را توضیح دهید. ارائه برنامه زمانبندی مناسب جهت به ثمر رسیدن طرح و رسیدن به هدف و نیت نهایی باید به درستی ارائه گردد.

بیزینس پلن - طرح کسب و کار برای مهاجرت به خارج از کشور - کارآفرینی در کشورهای خارجی و نوشتن بیزینس پلن

ویزای استارت آپ هلند و مراحل اقدام

ویزای استارتاپ، یا “اجازه اقامت برای کارآفرینان راه اندازان کسب و کار”، رسماً در ژانویه سال ۲۰۱۵ توسط دولت هلند برای جذب کارآفرینان خارجی معرفی شد. برای به دست آوردن ویزای راه اندازی ، قبل از ارسال درخواست خود به IND باید شرایط عمومی و خاص را رعایت کنید. پس از دریافت مجوز اقامت می توانید به کشور هلند وارد شده و شروع به راه اندازی و توسعه کسب و کار خود کنید. پس از دریافت مجوز می بایست زیر نظر اسپانسر خود و یا یک شخص با تجربه هدایت شود. دریافت ویزای استارت آپ هلند نه تنها به نفع کارآفرین است بلکه به اقتصاد این کشور کمک شایانی می کند. شهروندان هر کشوری مجاز به درخواست ویزای استارت آپ هلند هستند. البته لازم به ذکر است که شخص می بایست شرایط لازم را برای اخذ ویزای استارت آپ هلند داشته باشد:

 • شما باید با یک تسهیل گر شناخته شده در هلند پیدا کنید تا اسپانسر شما شود.
 • ایده شما باید نوآورانه باشد.
 • شما بایستی یک برنامه و ایده تجاری خوب داشته باشید.
 • شما باید تجارت و ایده خود را در اتاق بازرگانی ثبت نمایید.
 • برای زندگی در هلند باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشید.

هنگامی که با یک اسپانسر در هلند توافقی ایجاد کرده اید با ارائه مدارک مورد نیاز می توانید به منظور اجازه اقامت از طریق ویزای استارت آپ هلند در این کشور مشغول به کار شوید.

مراحل ثبت شرکت در کشور های خارجی

ویزای استارت آپ هلند و نکات مثبت

یکی از نکات مهم سرمایه گذاری در هلند و نیز راه اندازی استارت آپ در هلند این است که به هیچ عنوان در سیستم اداری این کشور هیچ گونه فرایند رانت خواری وجود ندارد. در اروپا و بالاخص در کشورهای غربی اعم از هلند، اتریش، آلمان، سوئیس، دانمارک، نروژ و فنلاند کلیه قوانین برای همه اشخاص با هر منصبی به یک شکل اجرا می شود و به هین علت هیچ گونه فساد اداری و یا بهره وری از منافعی با داشتن ارتباط خاص (رانت) وجود ندارد که سبب ایجاد امنیت خاطر برای هر سرمایه گذار یا راه اندازی استارت آپ در هلند می باشد. این مقاله توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری و استفاده از مطالب این مقاله بدون ذکر منبع آن غیر قانونی می باشد و در صورت سوء استفاده این موسسه هیچ گونه رضایتی نخواهد داشت. از جمله نکات مثبت کارآفرینی و راه اندازی استارت آپ در هلند ، نرخ مالیات و همچنین نرخ بهره بانکی پایین این کشور است که شرایط را برای کارآفرینان خارجی بسیار فراهم نموده است.

نکات مثبت و مزایا

سرمایه گذاری و گرین کارت کشور هلند
راهنمای اخذ انواع ویزای هلند
هزینه های تحصیل و زندگی در هلند

ویزای استارت آپ هلند و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

در این بخش از مقاله به بررسی خدمات موسسه در خصوص سرمایه گذاری در هلند و اخذ ویزای استارت آپ هلند خواهیم پرداخت. از مهمترین مواردی که کلیه متقاضیان امر سرمایه گذاری در هلند می بایست مد نظر قرار دهند، انتخاب یک وکیل کارکشته و معتبر در این زمینه است تا بتواند با شناختی که از قوانین رایج در هلند دارد و همچنین تجربیات مفید اقتصادی در این امور، مشاور خوبی جهت انجام قرارداد ها برای متقاضی بوده و کارهای سرمایه گذاری را به نحوی دقیق و به درستی انجام دهد تا از هدر رفت سرمایه و زمان متقاضی جلو گیری گردد. بسیاری از افراد بدون اطلاع از قوانین و مقررات اقدام به فرایند سرمایه گذاری بدون مشورت با فرد باتجربه می نمایند که در بسیاری از این موارد با ضرر و عدم بازگشت سرمایه روبرو می شوند. در این خصوص موسسه حقوقی ملکپور ( MIE اتریش) با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در امور مهاجرت با بهره گیری از بهترین و کاربلد ترین مشاوران و متخصص ترین وکلا در سراسر دنیا جهت اطمینان از عدم هدر رفت سرمایه در زمینه ویزای استارتاپ هلند و سرمایه گذاری در این کشور در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور MIE

به جهت تسهیل در کار مخاطبان محترم پیشنهاد می گردد با تهیه محصول ویدئویی “راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت” که در سایت ملک پور به همت مدیر محترم موسسه تهیه و تدوین شده است خودتان وکیل مطلق خویش در امر مهاجرت بشوید. بعلاوه با مشاهده گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین ما می توانید وسعت خدمات و سطح اعتماد و رضایت مشتریان و موکلین ما را به خوبی مشاهده نمایید.

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

همچنین شما همراهان گرامی می توانید با جستجوی ویدئو های سرمایه گذاری ما در وب سایت ملک پور به اطلاعات مفیدی که جناب آقای ملک پور آماده و تهیه نموده اند دسترسی داشته باشید. برای این امر کافیست در گوگل موضوع مورد نظر خویش را با کلید واژه ملکپور سرچ نموده و وارد وب سایت ما بشوید و به اطلاعات موردنظر دسترسی پیدا کنید. برای مثال برای سرمایه گذاری در هلند کافیست واژگان ” سرمایه گذاری در هلند ملک پور” را جستجو نمایید.

پرچم هلند - مهاجرت به هلند

ویزای استارت آپ هلند و نکات مهم

در این قسمت از مقاله به بررسی نکات مهم عمومی در جهت ویزای استارت آپ هلند خواهیم پرداخت. هلند از جمله کشورهای پیشرفته و تکنولوژیک می باشد که می تواند مقصد مناسبی برای دارندگان طرح های استارت آپ باشد. این کشور به دلیل اهمیت خاصی که به نبوغ و علوم می دهد و دائما سیاست زندگی آسوده برای مردمان این کشور در دستور کار دولت هلند است، در خصوص ویزای استارت آپ هلند آینده نگری بسیار مثبت و روشنی دارد. در هلند بحث راه اندازی استارت آپ نرخ مالیات بسیار کمی را به خود اختصاص می دهد و در ۹ سال اخیر تا سال ۲۰۱۹ این نرخ تغییری نکرده است. وجود شرکت ها و هلدینگ های بسیار غنی و معتبر در هلند این امکان را ایجاد می کند تا متقاضیان بتوانند برای استارت آپ و ایده های خویش بهره مناسبی ببرند و شرط لازم و کافی این امر داشتن ایده خلاقانه و نو و در اصطلاح یونیک می باشد که در این صورت کمپانی های هلندی می توانند از طرح متقاضی حمایت نمایند. از طرفی داشتن سابقه خوب در امر تجارت و نیز حمایت مکفی مالی از طرح مواردی است که در انتخاب شرکت ها باید مد نظر قرار گیرد که در این زمینه هم مشورت و همکاری با وکیلی کار کشته و واقف به امور توصیه می گردد.

نکات بسیار مهم

مهاجرت به اروپا یا کانادا؟
مهاجرت به هلند و شرایط زندگی در هلند
خرید ملک در هلند
ویزای توریستی هلند

ویزای استارت آپ هلند و سخن پایانی

ویزای استارت آپ هلند، شرایط لازم برای اخذ ویزای استارت آپ هلند، چگونگی ارائه طرح تجاری و مراحل اقدام آن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همان طور که دریافتید یکی از را های اخذ اقامت هلند، ویزای استارت آپ می باشد. ویزای استارت آپ هلند مختص افرادی است که ایده نو و طرح تجاری دارند در واقع افرادی که تمایل دارند با سرمایه کم اقامت هلند را دریافت کنند، این گزینه مناسبی می باشد. هنگامی که با یک اسپانسر در هلند توافقی ایجاد کرده اید با ارائه مدارک مورد نیاز می توانید به منظور اجازه اقامت از طریق ویزای استارت آپ کشور هلند در این کشور مشغول به کار شوید. در جهت اخذ ویزای استارت آپ هلند می توانید با موسسه حقوقی ملک پور( MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید تا مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید و از راهنمایی مشاورین بهره مند شوید. همچنین اگر سوالی در ذهنتان در زمینه اخذ اقامت هلند از طریق استارت آپ یا کارآفرینی به وجود آمد می توانید در انتهای مقاله قسمت دیدگاه یا در فروم پرسش و پاسخ سوالات خود را مطرح نمایید تا مشاورین متخصص پاسخ شما را بدهند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *