ویزای اسلوونی و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای اسلوونی

ویزای اسلوونی ، شرایط و روش های اخذ انواع ویزای کشور اسلوونی به منظور ورود به این کشور و اخذ اقامت و تابعیت اسلوونی در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط اخذ ویزای اسلوونی چیست؟ مناسب ترین ویزای اسلوونی که ایرانیان می توانند اخذ کنند که منجر به اخذ پاسپورت اسلوونی گردد کدام ویزا می باشد؟ کدام ویزای کشور اسلوونی از نوع اقامت بلند مدت می باشد؟ برای ورود به اسلوونی ویزاهای متنوعی وجود دارد که برخی از آن ها به صورت اقامت بلند مدت و برخی برای اهداف کوتاه مدت می باشد. ویزای اسلوونی می تواند از طریق کار، تحصیل، توریستی و … بسته به نوع هدف شما اخذ گردد. برای دریافت ویزای کشور اسلوونی در مرحله اول باید هدف ورودتان به این کشور مشخص باشد و پس از آن منطبق با هدف خود برای اخذ ویزای مد نظر اقدام نمایید. به همین دلیل آگاهی کامل در خصوص پروسه های اقامتی و یا انواع ویزاهای کوتاه مدت کشور اسلوونی از مواردیست که باید به آن توجه داشته باشید. از این رو در مقاله پیش رو در خصوص ویزای اسلوونی ، انواع آن و شرایطی که می توان با آن به اقامت و پاسپورت اسلوونی دست پیدا کنید را کاملا بررسی خواهیم کرد. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش برای مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص کشور اسلوونی و سایر کشورها و راه های مهاجرت به صورت آنلاین در خدمت شما عزیزان می باشد. شما می توانید تماس بگیرید و از مشاوره رایگان با مشاوران و متخصصین امر مهاجرت در این موسسه بهره‌مند گردید.

ویزای اسلوونی
 • ویزای اسلوونی و شرایط عمومی
 • ویزای اسلوونی و انواع ویزا
  • A
  • B
  • C
  • D
 • ویزای اسلوونی از طریق تحصیل
 • ویزای اسلوونی از طریق کار
 • ویزای اسلوونی از طریق سرمایه گذاری
 • ویزای اسلوونی و ویزای درمانی
 • ویزای اسلوونی و مدارک لازم برای اقدام
 • ویزای اسلوونی و وقت سفارت
 • ویزای اسلوونی و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای اسلوونی و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای اسلوونی و شرایط عمومی

جمهوری اسلوونی کشوری واقع در قسمت جنوبی اروپای مرکزی می باشد. این کشور در همسایگی کشورهای ایتالیا از سمت غرب، کشور مجارستان از قسمت شمال شرقی، کشور اتریش از سوی شمال و کشور کرواسی از سمت جنوب می باشد. این کشور از نظر اقتصادی در وضعیت مناسبی قرار دارد و جز کشورهای پیشرفته محسوب میگردد.

اسلوونی بر روی نقشه ـ‌ اسلوونی کجاست؟

کشور اسلوونی از اعضای اتحادیه اروپا و عضو ناتو می باشد. این کشور از منابع عظیمی از قلع، روی، سنگ ساختمانی و ذغال سنگ برخوردار است. همچنین در بخش تولید گاز و فراورده های کشاورزی بسیار غنی است. اسلوونی از نظر آب و هوایی، به دلیل مجاورت کوه های آلپ و دریای آدریاتیک از شرایط آب و هوای متنوعی برخوردار می باشد. واحد پول اسلوونی یورو و پایتخت آن شهر لیوبلیانا است که بزرگترین شهر این کشور نیز محسوب می شود. کسانی که قصد دارند از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا وارد این کشور شوند برای ورود، نیاز به اخذ یک ویزا دارند؛ اما شهروندان اتحادیه اروپا بدون نیاز به ویزا می توانند به راحتی وارد این کشور شوند و شهروندان کشورهای سوئیس، لیختن اشتاین، نروژ و ایسلند تنها با ارائه یک کارت شناسایی معتبر و پاسپورت می توانند وارد کشور اسلوونی گردند. متقاضیانی که معمولا برای مقاصد گردشگری قصد ورود به این کشور را دارند نیاز به ویزای اسلوونی دارند که همان ویزای شنگن می باشد و متقاضیانی که برای مقاصدی نظیر کار، تحصیل، سرمایه گذاری و … قصد ورود به این کشور را دارند باید ویزای متناسب با آن را دریافت کنند.

جدول اطلاعات عمومی کشور اسلوونی

 

در نمودار کمترین دما و بالاترین دمای هوا در پایتخت اسلوونی را در ماه های مختلف طی یک سال مشاهده می فرمایید:‌

نمودار کمترین دما و بالاترین دمای هوا در پایتخت اسلوونی را در ماه های مختلف طی یک سال

در ادامه به بررسی انواع ویزای اسلوونی خواهیم پرداخت.

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اسلوونی

مقاله مرتبط

مهاجرت به اسلوونی

ویزای اسلوونی و انواع ویزا

اگر شخصی بخواهد برای یکی از مقاصد، توریستی، تجاری، شخصی و یا هر دلیل دیگری وارد این کشور شود و در آنجا اقامت داشته باشد، باید بتواند با موافقت یک مامور کنسول اسلوونی، ویزای مرتبط با هدف خود را دریافت کند. در واقع هر شخصی که بخواهد وارد کشور اسلوونی شود باید ویزای اسلوونی را داشته باشد، مگر اتباع کشورهای حوزه شنگن و سوئیس که برای ورود به اسلوونی احتیاجی به ویزای این کشور ندارند.

 

نمونه ویزای اسلوونی

ویزای اسلوونی نوع A

این ویزا مختص کسانیست که شهروند هیچ کدام از کشورهای حوزه شنگن نیستند و برای ورود به کشور سومی که خارج از اتحادیه اروپا می باشد، نیاز به عبور از فرودگاه یکی از کشورهای حوزه شگن دارند. این ویزا به ویزای ترانزیت فرودگاهی نیز مشهور است.

ویزای اسلوونی نوع B

این ویزا مخصوص افرادی می باشد که قصد سفر به کشوری خارج از محدوده شنگن را دارند اما باید به صورت زمینی از این کشورها عبور کند. به واسطه این ویزا برای مدت ۵ روز شخص می تواند به صورت زمینی از این کشورها برای رسیدن به مقصد نهایی خود عبور کند.

ویزای اسلوونی نوع c

یکی از انواع ویزای اسلوونی که شخص با داشتن آن می تواند وارد این کشور گردد، ویزای نوعC  می باشد که به واسطه آن می توان به کشورهای طرف تعهد پیمان شنگن به مدت میزان اعتبار ویزا، نیز وارد اسلوونی شود و در این کشور اقامت داشته باشند. ویزای نوعC  یک ویزای کوتاه مدت می باشد که برای اهداف توریستی و ویزیت صادر می گردد و دارنده آن می تواند در هر دوره ۱۸۰ روزه ، به میزان ۹۰ روز را در حوزه شنگن و کشور اسلوونی تردد و اقامت داشته باشد.

ویزای اسلوونی نوع D

ویزای نوعD  ویزای بلند مدت می باشد که فرد برای مقاصد تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری و یا درمان در اسلوونی، برای مدت بیش از یک سال آن را دریافت می کند. همچنین یک هنرمند یا ورزشکار که برای ورود به حوزه شنگن نیاز به مسافرت های طولانی مدت در کشور های این حوزه را دارد، می تواند از این ویزا استفاده کند.

پرچم اسلوونی ـ مهاجرت به اسلوونی ـ ویزای اسلوونی

ویزای اسلوونی از طریق تحصیل

اخذ ویزای اسلوونی از طریق تحصیل، یکی از راه های ورود به کشور اسلوونی می باشد. بسیاری از افراد برای اخذ اقامت و دریافت پاسپورت اسلوونی از راه تحصیل و با اخذ ویزای تحصیلی وارد این کشور می شوند. البته دقت کنید که شخص متقاضی که فقط برای درس خواندن وارد این کشور شده است، به واسطه ی تحصیل، اقامت دائم، شهروندی، تابعیت و نهایتا پاسپورتی را کسب نخواهد کرد؛ اما پس از اتمام دوره ی تحصیل، دانشجو امکان کار کردن در این کشور را دارد و شخص می تواند از طریق کار کردن در اسلوونی درخواست تغییر نوع ویزای خود از تحصیلی به کاری را بدهد و بعد از گذشت ۵ سال از اقامت کاری اش، می تواند درخواست اقامت دائم، تابعیت و پاسپورت بدهد. زبان تحصیل در دانشگاه های اسلوونی اغلب اسلوونیایی می باشد اما در اسلوونی دانشگاه های انگلیسی زبان نیز وجود دارند که زبان تدریس در آنها به صورت انگلیسی است. تحصیل در اسلوونی در همه ی مقاطع امکان پذیر می باشد و دانشجویان می توانند به صورت نیمه وقت به انجام کار دانشجویی بپردازند. هزینه ی تحصیل در کشور اسلوونی پایین است که این مورد هم از دیگر مزایای تحصیل در این کشور اروپایی است.در اسلوونی دفاتری هم وجود دارند که دانشجویان را در امر کاریابی راهنمایی می کنند و کار های نیمه وقت را به دانشجویان معرفی می نمایند.

شرایط تحصیل در خارج از کشور ـ تحصیل در دانشگاههای خارجی ـ ویزای تحصیلی

تحصیل در مقطع کارشناسی در اسلوونی

مانند اکثر کشور های اروپایی تحصیل در مقطع لیسانس در اسلوونی نیز دوره ای ۳ الی ۴ ساله را شامل می شود که دانشجویان در این مقطع اجازه ی کار ۲۰ ساعت در هفته را دارند. تحصیل در دانشگاه های اسلوونی در مقطع لیسانس به زبان های اسلوونیایی و انگلیسی امکان پذیر می باشد و هزینه های دوره ی لیسانس در این کشور بسته به نوع رشته و شهر محل تحصیل، هزینه ای ما بین ۲ هزار یورو تا ۵ هزار یورو دارد. برای تحصیل در رشته هایی مانند هنر و پزشکی شخص متقاضی باید آزمون های مربوطه را شرکت کند و توانایی های هنری خود را به صورت عملی ثابت کند و برای رشته های پزشکی شرط ورود به دانشگاه، قبولی در آزمون ورودی می باشد. دانشگاه های کشور اسلوونی به دو دسته تقسیم بندی می شوند: ۱ دانشگاه های رشته های علوم پایه ۲: دانشگاه های علوم کاربردی. دانشگاه های علوم پایه رشته های پایه و دانشگاه های علوم کاربردی رشته های مهندسی را آموزش می دهند.

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در اسلوونی

مقطع فوق لیسانس در اسلوونی دوره ای ۱ الی ۲ ساله دارد که هزینه های این مقطع تحصیلی به واسطه ی نوع رشته و شهر محل اقامت متفاوت است؛ اما در حدود ۲۵۰۰ یورو تا ۷۵۰۰ یورو به صورت سالیانه می باشد که دانشجویان این مقطع تحصیلی امکان کار کردن در هفته به مدت ۳۰ ساعت را دارند. تحصیل در این مقطع نیز مانند دوره ی لیسانس هم به زبان اسلوونیایی هم به زبان انگلیسی امکان پذیر است و شخص با ارائه مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس ۶٫۵ میتوانند پذیرش در دانشگاه های این کشور را دریافت کند.

کارشناسی ـ کارشناسی ارشد ـ دکتری ـ مهاجرت تحصیلی در مقاطع مختلف به خارج از کشور

تحصیل در مقطع دکترا در اسلوونی

امکان تحصیل در مقطع دکتری در اسلوونی برای دانشجویانی فراهم است که مدرک فوق لیساس را اخذ کرده باشند، زبان انگلیسی با مدرک آیلتس و حداقل نمره ی ۷ الزامی است. علاوه بر داشتن این شرایط دانشجو حتما باید پذیرش از سوی یک استاد راهنما را نیز داشته باشد. متقاضی بدون داشتن حداقل یکی از موارد ذکر شده مجاز به تحصیل در این مقطع نمی باشد. دانشجویان مقطع دکتری مجاز به کار به صورت پاره وقت به مدت ۴۰ ساعت در هفته می باشند. همانطور که گفته شد متقاضی به صرف درس خواندن در کشور اسلوونی مجاز به اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور نخواهد شد و حتما باید نوع ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهند. هزینه های دوره ی دکتری متفاوت است اما در حدود ۳ هزار یورو تا ۵ هزار یورو می باشد. گفتنی است که دوره های مقطع دکتری بین ۳ الی ۵ سال به طول می انجامد.

در جدول زیر نام برترین دانشگاه های دولتی و خصوصی کشور اسلوونی را مشاهده می فرمایید:

لیست دانشگاههای دولتی و خصوصی اسلوونی

تحصیل در اسلوونی

ویزای اسلوونی از طریق کار

اخذ ویزای اسلوونی از طریق کار، منوط به داشتن شرایط لازم است. اخذ ویزای اسلوونی از طریق کار برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا به شرط اینکه در این کشور در خواست مجوز کارشان با موافقت روبرو شود، می توانند با داشتن این مجوز وارد این کشور شوند. یکی از دلایلی که می توان گفت این کشور از نظر کاری شرایط نسبتا خوبی دارد وجود معادن متعدد و کارخانجات فراوان می باشد. اگر می خواهید برای کار در اسلوونی اقدام نمایید، ابتدا باید بتوانید یک کار در این کشور پیدا کنید که می توانید از طریق مراجعه به سایت های کاریابی بر اساس سابقه کاری و حرفه تان، شغل مورد نظر خود را جستجو کنید و پس از ارسال رزومه و مصاحبه آنلاین با کارفرما و متقاعد کردن وی به جهت دریافت پیشنهاد شغلی و قرارداد کاری جهت اخذ ویزای کار اسلوونی اقدام نمایید. مدت زمانی که برای اخذ این ویزا به طول می انجامد ۶۰ روز می باشد. البته دقت داشته باشید که شرکت هایی می توانند نیروی کار خارجی جذب کنند که شرایط زیر را دارا باشند

 • سرمایه گذاری این شرکت به ارزش حداقل ۵۰۰۰۰ یورو در ۶ ماه گذشته
 • درخواست حداقل ۶ نیروی کار خارجی از این شرکت برای استخدام در ۶ ماه گذشته
 • داشتن گردش مالی به ارزش ۱۰۰۰۰ یورو در ۶ ماه اخیر

پس از اخذ ویزای کاری اسلوونی و ورود به این کشور شما یک اقامت یک ساله دریافت خواهید کرد که می توانید آن را تمدید کنید و اگر ۵ سال از اقامت شما در این کشور بگذرد، می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید و برای اخذ پاسپورت اسلوونی نیز اقدام کنید.

اسلوونی در سال های اخیر دارای ثبات در اقتصاد خود بوده است و همین امر موجب پایین بودن نرخ بیکاری در این کشور شده است. مطابق آمار تا سال ۲۰۱۸ نرخ بیکاری نزدیک به ۵٫۵ % بوده است که آمار چندان مناسبی به حساب نمی آید. همچنین به دلیل مشکلاتی که برای یادگیری زبان این کشور وجود دارد پیشنهاد می شود برای کار، شانس خود را برای کشورهایی نظیر آلمان و اتریش امتحان کنید. در نمودار زیر نرخ بیکاری در ۱۰ سال گذشته این کشور را مشاهده می فرمایید:

نمودار نرخ بیکاری اسلوونی در ده سال گذشته

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

ویزای اسلوونی از طریق سرمایه گذاری

ویزای اسلوونی از طریق سرمایه گذاری از دیگر انواع ویزاها به جهت ورود و اقامت اسلوونی می باشد. اشخاصی که مایل به ایجاد یک کسب و کار در کشور اسلوونی هستند، می توانند از این طریق، ویزای اسلوونی و اقامت این کشور را اخذ نمایند. یکی از روش های سرمایه گذاری در اسلوونی ثبت شرکت با سرمایه ای به میزان ۵۰،۰۰۰ یورو می باشد. برای این منظور متقاضی می تواند یک شرکت جدید را در این کشور به ثبت برساند و برای ایجاد بیزنس خود، مجوزهای لازم را اخذ نماید و در نهایت اقامت این کشور را برای خود و خانواده خود دریافت کند. مدت زمانی که نیاز است تا بتوان یک شرکت را در اسلوونی به ثبت رساند و کسب و کاری را راه اندازی کرد ۳ ماه می باشد.

از دیگر راه های سرمایه گذاری و اخذ ویزای اسلوونی در قالب ثبت شرکت به این صورت می باشد که متقاضی باید شرکتی را به ثبت برساند و اثبات کند این شرکت دارای گردش مالی مناسبی می باشد. شرکتی که فعالیت مداوم داشته باشد و از گردشی معادل ۱۰،۰۰۰ یورو در هر ماه برخوردار باشد. برای اثبات این ادعا، ارائه گردش مالی برای مدت ۶ ماه به صورت پیوسته الزامی می باشد. اگر متقاضی بتواند این گردش را نشان دهد و آن را اثبات کند می تواند به اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری دست پیدا کند. انجام این پروسه و مدت زمانی که نیاز است تا متقاضی بتواند این شرکت را ثبت کند و به اقامت این کشور برسد ۸ تا ۹ ماه می باشد.

لازم به ذکر است آنچه که برای این نوع ثبت شرکت در اسلوونی حائز اهمیت می باشد، میزان سودآوی آن و همچنین بیزنس پلنی می باشد که متقاضی ارائه می دهد. همچنین علاوه بر آن، متقاضی این نوع کسب و کار باید یکی از اتباع اسلوونیایی یا یکی از شهروندان اتحادیه اروپا را با پرداخت کلیه حق و حقوق قانونی، بیمه و همچنین مالیات آن، در این شرکت به استخدام خود در آورد.

برای سرمایه گذاری در اسلوونی و اخذ ویزای اسلوونی از طریق سرمایه گذاری توجه کنید که قوانین و نظام حقوقی و قضایی در بحث مصادره اموال برای سرمایه گذاران در سال های اخیر چگونه بوده است؟ از این رو شما در نمودار زیر می توانید این مورد را مشاهده کنید که آیا کشور اسلوونی فضای مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد یا خیر؟

ریسک سرمایه گذاری در اسلوونی

بر اساس این جدول باید گفت میزان ریسک سرمایه گذار در بحث مصادره اموال پایین می باشد چراکه در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ این عدد زیر ۱ بوده است که نشانه ریسک پایین می باشد . ( عدد ۱ نشان دهنده کمترین و عدد ۷ نمایانگر بیشترین ریسک و خطر سرمایه گذاری است )

ثبت شرکت و کارآفرینی در اسلوونی

ویزای اسلوونی و ویزای درمانی

متقاضیان ویزای درمانی معمولا با داشتن یک نامه از سوی بیمارستانی در کشور مقصد که برای دوره درمان به بیمار پذیرش داده است می توانند برای این ویزا اقدام کنند. در حال حاضر برای کشور اسلوونی ویزایی که مختص ویزای درمان باشد وجود ندارد شما می توانید یا از کشورهای دیگر برای این امر درخواست پذیرش بیمار خود را داشته باشید و یا به صورت توریستی به این کشور ورود کنید و سپس درخواست خود را در این کشور به یک کلینیک و یا بیمارستان ارائه دهید.

ویزای درمانی ـ درمان در خارج از کشور ـ ویزای پزشکی ـ معالجه و درمان در خارج از کشور

ویزای اسلوونی و مدارک لازم برای اقدام

جهت اخذ ویزای اسلوونی ارائه مدارکی که مرتبط با نوع ویزای مورد درخواست شماست، الزامی می باشد و در واقع بر اساس ارائه صحیح مدارک و بدون نقصان در مدارکتان می توانید موفق به اخذ ویزای اسلوونی گردید. برای اخذ ویزای اسلوونی بسته به نوع ویزایی که قصد اخذ آن را دارید، مدارک مورد نیاز جهت ارائه به آفیسر متفاوت خواهند بود. برای اخذ ویزای اسلوونی شما می توانید یا به صورت مراجعه مستقیم به سفارت این کشور درخواست خود را ارائه دهید و یا از طریق وب سایت سفارت این کشور درخواست خود را ثبت نمایید. اما عموما مدارکی که برای ویزای اسلوونی مورد نیاز است به شرح زیر می باشد:

مدارک لازم برای ویزای اسلوونی از طریق توریستی

 • فرم درخواست ویزا
 • پرینت حساب و نامه تمکن
 • مدارک شغلی
 • مدارک ملکی و دارایی ها
 • پاسپورتی که دارای اعتبار باشد
 • ارائه نامه رزرو هتل
 • ارائه بلیط رفت و برگشت

 

مدارک لازم برای ویزای اسلوونی از طریق تحصیل

 • مدارک تحصیلی فرد به همراه ریز نمرات او ( ترجمه شده به زبان انگلیسی )
 • گذرنامه شخص با دارا بودن اعتبار ۶ ماه
 • مدارکی دال بر اخذ پذیرش از سوی دانشگاه مقصد
 • رسید پرداخت شهریه دانشگاه
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی یا اسلوونیایی با حد نصاب نمره مورد نیاز
 • گواهی عدم سوء سابقه در کشور خود
 • نامه محل زندگی یا اجاره نامه و یا پذیرش خوابگاه
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا

مدارک لازم برای ویزای اسلوونی از طریق کار

 • نامه ای دال بر پذیرش از سوی کارفرما جهت کار در این کشور یا قرارداد کاری
 • مدارک هویتی فرد که شامل پاسپورت ، شناسنامه و کارت ملی می باشد
 • مدارک تحصیلی
 • دو قطعه عکس با زمینه سفید
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
 • نامه تمکن مالی
 • نامه ی اشتغال به کار که در آن تمامی عناوین شغلی با تاریخ شروع و پایان ذکر شده باشد
 • ارائه بلیط هواپیما و نامه رزرو هتل

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا

علاوه بر مدارکی که برای ویزای تحصیلی و کاری و توریستی ارائه گردید، برای پروسه های دیگری نظیر سرمایه گذاری شما نیاز به ارائه مدارک شرکت و نامه هایی که ثبت رسمی شرکت در آن ذکر شده باشد دارید.

اخذ اقامت اسلوونی از طریق سرمایه گذاری

ویزای اسلوونی و وقت سفارت

معمولا درخواست ویزای اسلوونی به صورت آنلاین می باشد و شما می توانید با مراجعه به سایت درخواست خود را ثبت نمایید و برای انجام کار خود از سفارت درخواست وقت نمایید. البته می توان به صورت حضوری نیز به سفارت اسلوونی در تهران مراجعه نموده و برای نوع ویزای خود درخواست وقت نمایید. در جدول زیر می توانید راه های ارتباطی با سفارت اسلوونی را مشاهده نمایید.

آدرس و اطلاعات سفارت اسلوونی در تهران

ویزای اسلوونی و وکیل متخصص ویزا

اگر قصد مهاجرت و اخذ ویزای اسلوونی را دارید داشتن وکیلی مجرب و با اطلاعات کامل و به روز در زمینه ی مهاجرت یک امر مهم و حیاتی است که تجربه ی لازم و کافی را در این امر داشته باشد. چرا که اگر شما به تنهایی اقدام نمایید به دلیل نداشتن تجربه کافی و نقصی مدارک، ممکن است با ریجکتی ویزا مواجه گردید که این موضوع می تواند در ادامه نیز تاثیر منفی در درخواست های بعدی شما داشته باشد. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در این امر می تواند شما را یاری کند. همچنین راه ها و روش های گوناگونی جهت اخذ ویزای اسلوونی وجود دارد. شما می توانید برای جلوگیری از هرگونه شک و تردید در امر مهاجرت از ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که توسط جناب دکتر ملک پور تنظیم و گرد آوری شده است استفاده کنید تا خودتان به مانند یک وکیل مهاجرتی در این راه قدم بگذارید، و یا می توانید از طریق تماس با مجموعه ی MIE از مشاوره ی رایگان تلفنی با مشاورین ارشد مجموعه برخوردار شوید تا در مسیر مهاجرت همراه و همیار شما عزیزان باشیم.

وکیل مهاجرتی ـ وکیل متخصص اخذ ویزا

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
ویزاها و مصاحبه های موکلین
ویزای اسلوونی

ویزای اسلوونی و سخن پایانی

ویزای اسلوونی و تمامی روش های اخذ انواع ویزای اسلوونی را با هم مورد بررسی قرار دادیم. همانطور که مفصلا بررسی شد ورود به اسلوونی می تواند از طریق ویزای توریستی و نوع ویزایC و یا از طریق پروسه های اقامتی و نوع ویزایD صورت پذیرد. با توجه به آنکه این کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد شما می توانید برای اقامت در این کشور از طرق مختلفی وارد گردید. البته اگر بخواهید در میان کشورهای اتحادیه اروپا و کشورهایی که در همسایگی اسلوونی هستند، قیاسی انجام دهیم پیشنهاد ما برای شما جهت اقامت کشور اتریش می باشد چرا که از نظر شرایط اقتصادی و همچنین رفاه اجتماعی در سطح بسیار بالاتری قرار دارد. اخذ ویزای اسلوونی نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه دارد که شما می توانید جهت دریافت این اطلاعات با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگانی که توسط کارشناسان ما ارائه می شود بهره مند گردید. همچنین اگر سوالی در خصوص ویزای اسلوونی دارید که پاسخ آن را در این مقاله دریافت نکردید می توانید در قسمت سوالات و پرسش های همگانی و یا در بخش نظرهای همین مقاله سوالات خود را مطرح کنید و کارشناسان ما به محض رویت پرسش، پاسخ شما را خواهند داد.

0 پاسخ