ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و بررسی کامل شرایط آن

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش ، شرایط و الزامات برای اخذ اقامت هنرمندی اتریش ،‌ مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اتریش از طریق ویزای اقامت هنرمندان در اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. ویزای اقامت هنرمندان در اتریش چیست و چه شرایطی دارد؟ مزایای اخذ ویزای اقامت هنرمندان اتریش چه می باشد؟ شرایط اخذ اقامت دائم اتریش از طریق مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان چه می باشد و  آیا این روش منجر به پاسپورت اتریش می گردد؟ در این مقاله به این قبیل سوالات در خصوص ویزای هنری اتریش پاسخ داده و جزئیات مربوط به آن را خدمت شما شرح خواهیم کرد. در این مقاله که به وسیله مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش) به نگارش در آمده است، قصد داریم در مورد پیرامون اقامت هنری اتریش مطالبی علمی بیان داریم. چنانچه شما عزیزان در مورد این نوع ویزا (ویزای اقامت هنرمندان در اتریش) و شرایط اقامت هنرمندی اتریش پرسش یا ابهامی دارید می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرموده و از اطلاعات رایگانی که مشاورین در اختیار شما قرار می دهند نهایت بهره را ببرید. موارد زیر در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته و مطالب مربوطه ارائه خواهد شد :

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و شرایط عمومی آن
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و خدمات موسسه حقوقی ملک پور
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و افراد واجد الشرایط
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و مدارک لازم
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و ویزای همراه
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و هزینه زندگی در اتریش
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و اقامت دائم اتریش
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و مزایای آن
 • ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و شرایط عمومی آن

کشور اتریش در همسایگی کشورهایی نظیر اسلواکی، آلمان، ایتالیا، جمهوری چک، مجارستان، اسلوونی، لیختنشتاین و سوئیس در اروپای مرکزی واقع شده است. مساحت کشور اتریش در حدود ۸۳ کیلومتر مربع می باشد و در سال ۲۰۱۹ جمعیت این کشور در حدود ۸,۹۷۹,۶۲۶ نفر برآورد گردیده است. شهر وین که چندین سال است به عنوان برترین پایتخت دنیا عنوان می گردد پایتخت اتریش که در ۱۰ سال گذشته بعنوان بهترین شهر جهان معرفی شده است، می باشد. علاوه بر اینکه  به دلیل شرایط مطلوب اقتصادی ، رفاهی، آموزش و … نگاه متقاضیان بسیار زیادی به سمت اتریش معطوف می گردد و افراد زیادی از طرق سرمایه گذاری در اتریش ، تحصیل در اتریش ، کار در اتریش و … به این کشور مهاجرت می نمایند، هنرمندان نیز می توانند از طریق اخذ ویزای اقامت هنرمندان در اتریش ، اقامت هنری اتریش را بدست آورند و بسته به شرایطی که عنوان می داریم می توانند اقامت دائم و پاسپورت اتریش را دریافت کنند.

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش - مهاجرت کاری هنرمندان به اتریش - ویزای هنری

اتریش از نظر فرهنگی بسیار غنی می باشد و از زمان قرون وسطی برای خود نام و نشان برجسته ای ایجاد نموده است. اتریش از دیرباز مهد موسیقی و هنر بوده است. این کشور علاوه بر اینکه از نظر جغرافیایی در اروپای مرکزی واقع گردیده است به لحاظ فرهنگی نیز پیوندی فرهنگی با سایر کشورهای همسایه داشته است و در این زمینه نیز مرکزیت دارد. با توجه به این که هنرمندان زیادی در ایران در حال فعالیت می باشند و قصد اخذ اقامت کشوری مدرن را دارند، شرایطی وجود دارد که می توانند برای مهاجرت به اتریش اقدام کنند که بدینوسیله بر آن شدیم تا شرایط اخذ ویزای اقامت هنرمندان را در این مقاله به بصر شما عزیزان برسانیم.

شرایط عمومی کشور اتریش - مشخصات و اطلاعات عمومی اتریش

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان

آب و هوای اتریش
کشور اتریش برای زندگی ( خصوصیات اخلاقی مردم اتریش )
اقتصاد اتریش

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و خدمات موسسه ملک پور

موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) به عنوان برترین موسسه حقوقی خاورمیانه می باشد که دفتر اصلی این موسسه در اتریش و شهر وین واقع گردیده است و به هموطنان عزیزی که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف را دارند خدمات ارائه می نماید. اخذ اقامت هنری اتریش به عنوان یکی از مسیر های مهاجرت به اتریش برای هنرمندان عزیزمان می باشد که می توانند با اثبات اشتغال قبلی و اثبات داشتن حقوق مکفی، برای این نوع ویزا اقدام نمایند. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان موفق ترین موسسه حقوقی و مهاجرتی نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه شناخته شده است و هزاران ویزاهای موفق در طی ۱۵ سال گذشته برای کشورهای گوناگون دلیلی بر اثبات موفقیت آن می باشد و با داشتن کوله باری از تجربه شما عزیزان را دراین مسیر همراهی می نماید. شما عزیزان می توانید از طریق لینک زیر ویزاهای موفق موسسه حقوقی ملک پور را مشاهده نمایید.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور MIE

وکیل مهاجرت در اتریش
گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و افراد واجد الشرایط

برای بررسی ویزای اقامت هنرمندان در اتریش بایستی در ابتدا به این موضوع اشاره نماییم که منظور از هنرمند کیست؟ بالواقع هنرمند تعریفی است در مورد شخصی که آثار هنری ایجاد می نماید. فعالیت های یک هنرمند فقط تنها در زمینه تجسمی معنا نمی گردد بلکه در تمامی زمینه ها نظیر موسیقی، نوازندگی، بازیگری، مجسمه سازی، گرافیک،عکاسی، نویسندگی، نقاشی و … تداعی می گردد. بنابراین ویزای اقامت هنرمندان در اتریش برای تمامی افرادی که دارای یک پیش زمینه هنری هستند قابل حصول است. مهم ترین نکته در باب مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان مربوط به داشتن سوابق کاری در زمینه هنری می باشد. علاوه بر این موضوع بایستی هنرمندانی که قصد اقدام از این طریق را دارند  بتوانند اثبات نمایند که حقوق دریافتی آنها به خاطر فعالیت های هنری بین ۲ الی ۳ هزار یورو در ماه بوده است؛ زیرا متقاضی اخذ ویزای هنری اتریش بایستی اثبات نماید که هزینه های زندگی خود را در اتریش می تواند از طریق فعالیت در این زمینه پوشش دهد و قصد ندارد که سربار دولت باشد.

پیشنیازهای اخذ ویزای هنری اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ویزای هنری اتریش

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و مدارک لازم

مهمترین مسئله در مورد افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای مختلف از مسیرهای گوناگون را دارند، جمع آوری مدارک و ارائه نمودن آن می باشد. همانطور که بیان داشتیم مهم ترین شرط اخذ ویزای اقامت هنرمندان اتریش برای متقاضیان اثبات داشتن سوابق کاری و اثبات دریافت درآمد کافی از این طریق می باشد. سایر مدارکی که هنرمندان برای اخذ ویزای اقامت هنرمندان اتریش نیاز دارند به شرح ذیل می باشد:

 1. داشتن پاسپورت معتبر حداقل دارای ۶ ماه اعتبار
 2. ارائه نمودن تمکن مالی لازم برای پوشش هزینه ها
 3. اثبات اشتغال متقاضیان از طریق نامه های شغلی و جوایز دریافتی، فیش های حقوقی، قرارداد های کاری و …
 4. ارائه نمودن مدارک هویتی

ویزای جاب سیکر ( جستجوی کار ) اتریش

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و ویزای همراه

افرادی که قصد اخذ ویزای اقامت هنرمندان در اتریش را دارند می توانند برای همراهان خود نیز اقامت اتریش را دریافت نمایند. به طور کلی همراه به عنوان همسر و فرزند زیر ۱۸ سال تعریف می گردد. یکی از مهم ترین موضوعاتی که بایستی متقاضیان اصلی در نظر داشته باشند این موضوع است که اثبات تمکن مالی برای پوشش هزینه های همراهان یکی از شرایط اصلی اخذ ویزای همراه برای کشور اتریش می باشد. هنرمندانی که موفق به اخذ ویزای هنری اتریش گردیده اند پس از دریافت کارت اقامت خود می توانند برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود اقامت اتریش را دریافت دارند. خواننده گرامی! مقاله « مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندان یا ویزای اقامت هنرمندان در اتریش » توسط مشاورین و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، حرام و قابل پیگرد قانونی می باشد.

ویزای همراه برای مهاجرت به خارج از کشور

راهنمای اخذ انواع ویزای اتریش

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و هزینه زندگی در اتریش

کشور اتریش در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی از نظر هزینه های زندگی پایین تر می باشد. بدون شک، اطلاع از هزینه های زندگی در کشور اتریش برای هنرمندانی که قصد اخذ ویزای هنری اتریش را دارند یا سایر افرادی که در پی مهاجرت به این کشور زیبا هستند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کشور اتریش از نظر هزینه های زندگی بدون محاسبه هزینه های مسکن به میزان ۸۰٫۸۱ بالاتر از ایران می باشد و از نظر هزینه های مسکن نیز حدوداً ۸۸٫۷۱ درصد بالاتر می باشد. میزان هزینه های زندگی به تفکیک اقلام مصرفی و خدماتی و … در جدول ذیل قابل مشاهده می باشد. همانطور که از جدول زیل نیز بر می آید، بیشترین هزینه در بخش مسکن و مواد غذایی می باشد.

موادغذایی
هزینه ها بر حسب یورو
غذا در رستوران ارزان قیمت ۱۲
غذا برای ۲ نفر در رستوران متوسط ۵۰
یک وعده در مک دونالد۲ ۷٫۵۰
برنج ۱ کیلو گرم ۱٫۷۵
گوشت گاو معادل ۱ کیلوگرم ۱۶٫۷۹
سینه مرغ ۱ کیلو گرم ۱۰٫۴۷
شیر یک لیتر ۱٫۰۹
نان ۵۰۰ گرم ۱٫۸۰
تخم مرغ ۱۲ عدد ۲٫۷۱
پنیر محلی یک کیلوگرم ۱۰٫۸۹

حمل و نقل

هزینه ها بر حسب یورو

بلیط یک طرفه ( حمل و نقل محلی) ۲٫۴۰
تاکسی ۱ کیلومتر تعرفه عادی ۱٫۵۰
هزینه ماهیانه حمل و نقل ۴۷٫۵۵
بنزین ۱لیتر ۱٫۲۳
خدمات شهری
هزینه ها بر حسب یورو
هزینه آب، برق، گاز و زباله ۲۲۵٫۴۰
اینترنت با سرعت ۶۰ مگابایت بر ثانیه ۳۲٫۷۴
هزینه تعرفه تلفن همراه برای یک دقیقه ۰٫۰۵
پوشاک
هزینه های بر حسب یورو
شلوار جین ۸۰٫۹۵
یک جفت کفش نایک ۸۰٫۹۰
یک جفت کفش چرم ۱۱۰٫۶۹
اوقات و فراغت
هزینه ها بر حسب یورو
باشگاه بدنسازی ماهیانه ۳۱٫۶۸
اجاره زمین تنیس برای یک ساعت ۱۸٫۷۳
سینما ۱ ساعت ۱۰

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و اقامت دائم اتریش

یکی از مهمترین موضوعات برای افرادی که تمایل به اخذ ویزای اقامت هنرمندان در اتریش را دارند موضوع اخذ اقامت دائم اتریش می باشد. هنرمندانی که از این طریق به اتریش مهاجرت می نمایند می توانند هم به عنوان خویشتن فرما و هم به عنوان نیروی کار استخدام گردند. هنرمندان می توانند در موسسات هنری، گالری ها، آموزشکده های هنر و … استخدام گردند و کارت قرمز سفید قرمز اتریش را دریافت نمایند و همچنین می توانند به عنوان خویشتن فرما آثار هنری خود را به فروش برسانند و از این طریق کسب درآمد نمایند و نتیجتا اقامت این کشور را به دست آورند. لذا هنرمندان بایستی ثابت نمایند از حرفه و هنر خود درآمد کافی کسب می کنند. هنرمندان مشغول به کار در حرفه هنری خود، پس از ۵ سال می توانند برای اقامت دائم اتریش درخواست نموده و اقامت دائم خود را اخذ کنند. متقاضیانی که اقامت دائم اتریش را دارند می توانند پس از سال ششم درخواست پاسپورت اتریش را داشته باشند.

ویزای کار برای هنرمندان و افراد فوق موفق

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و مزایای آن

هر روش مهاجرتی اعم از تحصیل، کار، سرمایه گذاری و … از جنبه های مختلف؛ زمان، هزینه اقدام، پروسه انجام کار و …دارای معایب و مزایایی می باشد. مزایای بسیار زیادی برای هنرمندانی که قصد اخذ ویزای اقامت هنرمندان در اتریش را دارند وجود دارد که به برخی از آنها اشاره می نماییم:

 1. این روش یکی از روش های کم هزینه برای هنرمندان تلقی می گردد.
 2. هنرمندان می توانند در موسسات و آموزشکده های مختلف هنری استخدام گردند و از این طریق درآمد کسب نمایند و با توجه به بیمه و مالیاتی که پرداخت می نمایند، در زمان بازنشستگی از حقوقی که دریافت می نمایند زندگی خوبی را داشته باشند.
 3. داشتن اقامت اتریش این امکان را به افراد می دهد که به ۲۶ کشور حوزه شنگن بدون اخذ ویزا سفر نمایند.
 4. هنرمندانی که با اخذ ویزای اقامت هنرمندان در اتریش به این کشور مهاجرت می نمایند می توانند اقامت دائم و پاسپورت اتریش را اخذ نمایند.
 5. مدت زمان اقدام برای ویزای اقامت هنرمندان در اتریش طولانی نیست.

ویزای هنری اتریش - اقامت هنرمندان در اتریش - مهاجرت کاری هنرمندان به اتریش

شما عزیزان می توانید ازطریق لینک زیر محصول بی نظیر گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نمایید و از تمامی روش های مهاجرت به کشور های مختلف آگاهی یابید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش
ویزای اقامت هنرمندان در اتریش و سخن پایانی

ویزای اقامت هنرمندان در اتریش ، شرایط و مدارک لازم برای اخذ ویزای هنری اتریش و چگونگی مهاجرت کاری به اتریش برای هنرمندانی که قصد اخذ ویزای هنرمندان در اتریش را دارند به صورت علمی تشریح گردید. افرادی که قصد دارند از طریق ویزای اقامت هنرمندان در اتریش به این کشور مهاجرت نمایند بایستی اثبات نمایند در زمینه هنری خود مشغول به کار بوده اند و سوابق کاری ارائه نمایند، بایستی اثبات نمایند که از طریق کار هنری خود درآمدی در حدود ۲ الی ۳ هزار یورو به صورت ماهیانه کسب نموده اند و همچنین بایستی اثبات نمایند تمکن مالی مناسبی را نیز در ایران دارند تا بتوانند ویزای اقامت هنرمندان در اتریش را کسب نمایند. هنرمندان می توانند هم از طریق خویشتن فرمایی و هم از طریق استخدام شدن درآمد کسب نماید و همچنین برای کسب اقامت دائم کشور اتریش واجد الشرایط گردند. امید است تمامی سوالات شما هنرمندان عزیز از طریق این مقاله رفع و رجوع گردیده باشد. چنانچه در زمینه ویزای اقامت هنرمندان در اتریش سوال یا ابهامی دارید می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به صورت رایگان مشورت نمایید. در بخش دیدگاه این مقاله یا در انجمن پرسش و پاسخ این وبسایت نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید تا کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

3 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. علی گفته:

  سلام من هنرمند نیستم ولی کارشناس آثار هنری هستم مخصوصا اثار هنری آنتیک و قدیمی
  و در آمد من از طریق تجارت در هنر هست. یعنی آرت دیلر هستم
  آیا منهم جزو این گروه میشوم یا خیر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و وقت بخیر، اگر منبع درآمد شما از این روش هست ، احتمال اینکه شرایط رو داشته باشید بالاست.
   اما کاملتر باید شرایط شما توسط یک وکیل و کارشناس متخصص بررسی شه.
   موفق باشید

   پاسخ
 2. ABR گفته:

  سلام من یه عکاسم
  و از این راه درآمد دارم
  می تونم با نشون دادن هنر عکاسیم اقامت اتریش رو بگیریم؟
  دقیقا باید چیکار کنم؟

  پاسخ
Rating: 5