ویزای امارات و بررسی شرایط اخذ انواع ویزای امارات متحده عربی

ویزای امارات ، شرایط اخذ ویزای کشور امارات و آثار حقوقی آن، انواع ویزای کشور امارات و مدارک مورد نیاز برای اخذ انواع ویزا های کشور امارات در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار می گیرد. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای امارات چیست؟ آیا امکان اخذ اقامت دائم امارات و پاسپورت امارات وجود دارد؟ انواع ویزای امارات کدام است؟ شرایط کار در امارات به چه صورت است؟ آیا با کار در امارات می توان به اقامت دائم و پاسپورت امارات رسید؟ شرایط تحصیل در امارات و اخذ ویزای تحصیلی امارات به چه صورت است؟ در این مقاله به این سوالات و دیگر سوالات شما در خصوص ویزای کشور امارات پاسخ داده خواهد شد. در صورت داشتن سوالات دیگر در خصوص ویزای امارات می توانید با کارشناسان حقوقی و وکلای ما در موسسه ی حقوقی ملک پور  تماس تلفنی برقرار نمایید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید. از طریق برقراری تماس تلفنی این امکان برای شما فراهم می گردد تا شرایط تان به طور کامل بررسی گردد. شرایط تعیین کننده در راه و روش مهاجرتی شما مواردی چون تحصیلات، سن، شرایط تاهل و میزان تمکن مالی و سابقه ی کاری شما می باشد. کارشناسان ما متناسب با شرایط شما تمامی راه های مهاجرتی ممکن برای شما را ارائه خواهد داد و شما را در خصوص روش مهاجرتی مناسب شما راهنمایی خواهند کرد.

ویزای امارات
 • ویزای امارات و شرایط عمومی
 • ویزای امارات و انواع ویزا
 • ویزای تحصیلی امارات
 • ویزای کاری امارات
 • ویزای درمانی امارات
 • ویزاهای بلند مدت امارات
 • ویزاهای دیگر امارات
 • ویزای امارات و مدرک لازم برای اقدام
 • ویزای امارات و وکیل متخصص ویزا
 • ویزای امارات و وقت سفارت ویزای امارات
 • ویزای امارات و توصیه های مهم
 • ویزای امارات و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای امارات و شرایط عمومی

امارات که به امارات متحده ی عربی نیز شناخته می شود، واقع در شبه جزیره ی عربستان می باشد. این کشور در قسمت جنوب غربی آسیا و در خاورمیانه قرار گرفته شده است. از سمت شرق با کشور عمان و از جنوب با کشور قطر و عربستان و از سمت شمال در همسایگی خلیج فارس قرار دارد. امارات متحده عربی متشکل از ۷ بخش به نام های شارجه، عجمان، دبی، فجیره، ال القوین، ابوظبی و راس الخیمه می باشد. کشور امارات دارای آب و هوایی گرم و خشک است. همچنین از لحاظ جغرافیایی پست و هموار می باشد. هرچند که بخش شرقی امارات کوهستانی است و دارای آب و هوای سردتری نسبت به باقی نقاط امارات می باشد. نمودار زیر آب و هوای منطقه ی شرجه در امارات را نشان می دهد.

نمودار تغییرات آب و هوای امارات

 از لحاظ اقتصادی کشور امارات در سطح بسیار خوبی قرار دارد و در سال های اخیر رشد اقتصادی بسیار بالایی را تجربه کرده است. یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در تعیین وضعیت اقتصادی یک کشور نرخ تولید ناخالصی آن می باشد. نمودار زیر GPD کشور امارات را نشان می دهد.

نمودار نرخ تولید ناخالص داخلی امارات

توجه به این نکته ضروری است که پاسپورت امارات از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است. کشور امارات بالاترین اعتبار پاسپورت را در سرتاسر جهان دارد و فرد می تواند به ۱۷۵ کشور جهان بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کند.

اعتبار پاسپورت امارات ـ معتبر ترین پاسپورت جهان

نقشه امارات ـ امارات بر روی نقشه ـ امارات کجاست؟

مقاله مرتبط

مهاجرت به کشور های همسایه

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت در امارات و دیگر کشور های عربی

مقاله مرتبط

اقامت امارات

ویزای امارات و انواع ویزا

در ادامه ی این نوشتار توضیحات مورد نیاز برای انواع ویزای امارات به تفصیل بیان خواهد شد.

 • ویزای توریستی امارات
 • ویزای درمانی امارات
 • eVisa برای ساکنان GCC (شورای همکاری خلیج فارس)
 • ویزای بازنشستگی
 • ویزای تحصیلی
 • ویزای ترانزیت یا عبور و مرور

پرچم امارات ـ ویزای امارات ـ پاسپورت امارات ـ سفر به امارات ـ مهاجرت به امارات

ویزای تحصیلی امارات

این ویزای امارات شامل افرادی می گردد که قصد تحصیل در مدارس یا دانشگاه ها و یا مراکز آموزشی امارات را دارند. شرایط لازم برای اخذ ویزای ۵ ساله ی تحصیلی امارات به ترتیب زیر می باشد:

 • دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدرسه دارند، بایستی موفق به کسب ۹۵% از نمره ی کل در مقطع قبلی خود شده باشند. تحصیل در مدارس برای افرادی با رنج سنی بین ۱۱ الی ۱۸ سال امکان پذیر است.
 • دانشجویان متقاضی تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا باید دارای معدلی برابر با GPA 3.75 در مقطع قبلی خود باشند. GPA) سیستم نمره دهی و معدل در آمریکا می باشد)

ویزای امارات از نوع تحصیلی این امکان را فراهم می سازد تا فرد به همراه خانواده ی خود مهاجرت نماید.

امارات ـ ویزای امارات ـ مهاجرت به امارات ـ پاسپورت امارات

مدارک لازم به جهت موفقیت در اخذ ویزای تحصیلی امارات در زیر ذکر گردیده است:

 • مدارک پزشکی
 • مدارک مربوط به امکان تامین مالی دانش آموز یا دانشجو از سوی دانشگاه، والدین و یا اقوام فرد متقاضی
 • نامه ی تائیدیه ی GDRFA (General Directorate of Residency and Foreigners Affairs) (اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی)

در امارات دانشگاه ها و کالج ها این اجازه را دارند تا برای متقاضیانشان ویزای تحصیلی فراهم نمایند. این نوع ویزا شامل افراد خارجی که متقاضی تحصیل در امارات هستند، می شود. همچنین امکان تامین کردن ویزا توسط دانشگاه برای افرادی که قبلا در امارات سکونت داشته اند، نیز وجود دارد. ویزای امارات از نوع تحصیلی در دسته ویزاهای طولانی مدت قرار می گیرد. در جدول زیر به معرفی برخی از دانشگاه های امارات با رنک بالا می پردازیم. این مقاله توسط موسسه ی حقوقی ملک پور با تلاش و تحقیقات فراوان به صورت یکپارچه و مفهومی شاکله یافته و به نگارش درآمده است؛ بدینوسیله بیان می گردد که هر گونه کپی برداری از آن از لحاظ حقوقی غیر قانونی، به لحاظ شرعی حرام و از موضع قانون جرم و قابل پیگیری است.

لیست برترین دانشگاههای امارات ـ بهترین دانشگاههای امارات

تحصیل در امارات

ویزای کاری امارات

اجازه ی کار در امارات توسط وزارت منابع انسانی یا  MoHREصادر می گردد. در حقیقت افراد متقاضی کار در امارت لازم است درخواست خود را برایMoHRE  ارسال نمایند. شرایط دریافت ویزای امارات از نوع کاری و یا اجازه ی کار به این ترتیب می باشد که ابتدا فرد باید یک قرارداد کاری با یک کارفرمای اماراتی داشته باشد. آسانترین راه دستیابی به موفقیت در دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای امارات و عقد قرارداد، فرستادن رزومه به آژانس های کاریابی در امارات و دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای اماراتی است. کارفرمای اماراتی این اختیار را دارد که بدون آگهی کردن کار مربوطه در امارات، برای شخص خارجی پیشنهاد کاری بفرستد و به عقد قرارداد اقدام نماید.

مهاجرت کاری به امارات ـ سرمایه گذاری در امارات

قرارداد کاری در خارج از کشور ـ دعوتنامه شغلی

با در دست داشتن این قرارداد کاری این امکان برای فرد متقاضی کار در امارات فراهم میگردد تا مجوز کاری دریافت نماید و از طریق مجوز کاری، ویزای امارات از نوع کاری را دریافت نماید. لازم به ذکر است امکان دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزند فرد نیز وجود دارد. در صورتی که فرزند متقاضی، دختر باشد؛ امکان اخذ ویزای همراه تا زمانی که ازدواج نکرده باشد وجود دارد و در صورتی که پسر باشد این امکان تا سن ۱۸ سالگی وجود دارد. به علاوه همسر فرد متقاضی کار در امارات اجازه ی کار به صورت نیمه وقت را در امارات دارد. یکی از فاکتورهای تعیین کننده در مهاجرت کاری به یک کشور، آمار بیکاری آن کشور است. نمودار زیر نرخ بیکاری کشور امارات را عرضه می نماید. همانطور که قابل مشاهده است کشور امارات آمار بیکاری بسیار پایینی برابر با ۲٫۵۷% دارد. لذا شانس فرد برای پیدا کردن کار بسیار بالا است.

نمودار نرخ بیکاری در کشور امارات در هشت سال گذشته

  نکته ای که حائز اهمیت است این است که در امارات فردی که موفق به اخذ ویزای کاری شده است، تحت هیچ شرایطی به اقامت دائم و پاسپورت نمی رسد. کشور امارات یک اقامت ۵ ساله یا ۱۰ ساله تحت شرایطی که در ادامه به تفصیل بیان خواهد شد به فرد متقاضی کار در امارات می دهد که به صورت خودکار تمدید می گردد؛ هرچند که این نوع اقامت نیز هیچ گاه به اقامت دائم، تابعیت و پاسپورت امارات نخواهد رسید. از این رو متقاضی مدام نگران عدم تمدید اقامت خود خواهد بود. از طرفی قاعدتا یکی از مهمترین اهداف فرد از مهاجرت، اخذ اقامت و تابعیت کشور مقصد است. لذا با توجه به این نکته که در کشور امارات فرد هیچ گاه به اقامت دائم و پاسپورت نمی رسد، بهتر است کشور دیگری چون آلمان، اتریش، کانادا، استرالیا، نیوزلند را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب نماید.

 لازم به ذکر است در صورت به اتمام رسیدن قرارداد کاری و عدم تمدید آن و یا عقد قرارداد کاری جدید، فرد مجبور به ترک کشور امارات می گردد. لیست مشاغل مورد نیاز کشور امارات در جدول زیر بیان شده است.

لیست مشاغل مورد نیاز کشور امارات

امارات ـ ویزای امارات ـ پاسپورت امارات ـ مهاجرت به امارات

مقاله مرتبط ـ لطفا بر روی عکس زیر کلیک نمایید

کار در آلمان یا اتریش

ویزای درمانی امارات

ویزای امارات از نوع درمانی برای افرادی صادر می شود که قصد انجام امور درمانی تحت حمایت موسسه ی درمانی یا بیمارستان های دولتی یا خصوصی در امارات را دارند. موسسه ی درمانی مسئولیت انجام پروسه ی ورود فرد بیمار را بر عهده دارد. اجازه ی ورود فرد در دو حالت صادر می گردد.

 • ویزای درمانی تک ورودی

از زمانی که این نوع ویزا صادر می شود فرد به مدت ۶۰ روز فرصت دارد تا وارد خاک امارات شود و به مدت ۹۰ روز از زمان ورود به امارات در این کشور بماند. این امکان وجود دارد تا فرد تحت شرایطی که طول درمانش بیشتر از ۹۰ روز باشد، مدت زمان ویزای خود را افزایش دهد.

 • ویزای درمانی چند ورودی

تحت این ویزا این امکان برای فرد فراهم می گردد تا ۶۰ روز پس از اخذ ویزا وارد امارات شود و به مدت ۹۰ روز در امارات سکونت داشته باشد. همچنین امکان تمدید این نوع ویزا وجود دارد. تحت این نوع ویزای امارات فرد متقاضی می تواند در مدت زمان ویزای خود (۹۰ روز و یا بیشتر) چند ورود به امارات داشته باشد.

مدارک مورد نیاز در راستای موفقیت در کسب ویزای امارات از نوع درمانی در زیر بیان شده است:

 • کپی پاسپورت
 • یک نامه ی تاییدیه از یک بیمارستان در امارات شامل دلایل لزوم درمان فرد در امارات
 • بیمه ی درمانی بیمار
 • ارائه ی نامه ی تمکن مالی

لازم به ذکر است امکان دریافت ویزای همراه در ویزای امارات از نوع درمانی وجود دارد. مدارک مورد نیاز برای ویزای همراه به ترتیب زیر است.

 • کپی پاسپورت شخص همراه
 • بیمه ی درمانی شخص همراه
 • تمکن مالی برای هزینه های زندگی شخص همراه

ویزای درمانی ـ ویزای پزشکی ـ درمان در خارج از کشور

  در حالتی که ویزای بیمار تمدید گردد، این امکان وجود دارد که مدت زمان ویزای همراه نیز تمدید شود. برای همراهی فرد باید اثبات گردد که شخص بیمار به حضور فرد همراه در کنار خود در مدت زمان درمان در امارات نیاز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص بر روی لینک اقامت و تابعیت کشورهای عربی کلیک نمایید.

ویزاهای بلند مدت امارات

از سال ۲۰۱۹ دولت امارات شرایطی را فراهم آورده تا افراد بدون نیاز به داشتن اسپانسر تبعه ی امارات، امکان کار، تحصیل و زندگی در امارات را داشته باشند. این دسته ویزاهای امارات دارای مدت زمان ۵ ساله و ۱۰ ساله هستند. همچنین امکان تمدید این ویزاها به طور اتوماتیک وجود دارد.

 • شرایط لازم جهت دریافت ویزای ۱۰ ساله بدون نیاز به اسپانسر در امارات
 • سرمایه گذاری در امارات به مبلغ ۱۰ میلیون درهم که این سرمایه گذاری می تواند به روش های مختلف صورت گیرد.
 • قرار دادن مبلغ ۱۰ میلیون درهم در اوراق قرضه امارات
 • تاسیس یک کارخانه یا شرکت با سرمایه گذاری حداقل ۱۰ میلیون درهم
 • سرمایه گذاری ۱۰ میلیون درهم در امارات از طریق شراکت در یک شرکت در حال کار و یا شرکت در حال تاسیس

شرایط دریافت این نوع ویزای امارات در زیر ذکر شده است .

 • مقدار پول سرمایه گذاری به صورت وام نباشد.
 • مقدار سرمایه باید حداقل به مدت ۳ سال در امارات سرمایه گذاری شود.
 • این مقدار ۱۰ میلیون درهم باید قابل وصول باشد.

امکان اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان فرد سرمایه گذار وجود دارد. همچنین تحت این ویزا مدیر عامل و مشاور فرد سرمایه گذار می توانند به عنوان همراه، موفق به اخذ ویزا شوند.

 • افراد با مهارت های خاص

این نوع ویزای امارات شامل افرادی می گردد که دارای مهارتی خاص در زمینه های علمی باشند. به عنوان مثال پزشکان، متخصصان، محققان، مخترعان و افراد خلاق در زمینه های فرهنگی و هنری شامل این ویزا می شوند. امکان همراهی همسر فرد متقاضی و فرزندانش نیز وجود دارد. در تمامی حالت های ذکر شده، فرد باید یک قرارداد کاری در زمینه ی تخصصی خود با کارفرمای مقیم امارات داشته باشد.

 • شرایط دریافت ویزای بلند مدت ۵ ساله بدون نیاز به اسپانسر در امارات
 • سرمایه گذاری در املاک در امارات

این نوع اقامت بلند مدت تحت شرایط زیر به فرد تعلق می گیرد.

 • سرمایه گذاری به مبلغ ۵ میلیون درهم
 • مبلغ سرمایه گذاری ۵ میلیون درهم در قالب وام نباشد.
 • مبلغ سرمایه گذاری حداقل به مدت ۳ سال باید در امارات ادامه دار باشد.

 • سرمایه گذاران

این نوع ویزای اقامتی بلند مدت، شامل افرادی می گردد که یک پروژه با مبلغ حداقل ۵۰۰ هزار درهم در حال انجام در امارات دارند. فرد سرمایه گذار در این حالت ابتدا یک ویزای ۶ ماهه دریافت می کند که مدت زمان این ویزا قابل تمدید است. همراهان فرد سرمایه گذار که در این نوع روش مهاجرتی امکان اخذ ویزا دارند شامل همسر، فرزندان، شریک کاری فرد سرمایه گذار و ۳ نفر از هیئت اجرایی کار مورد اجرا می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط سرمایه گذاری در امارات بر روی لینک سرمایه گذاری در امارات کلیک نمایید.

مهاجرت به امارات ـ ویزای امارات ـ پاسپورت امارات

 • دانش آموزان و دانشجویان زبده

این ویزا شامل آن دسته از متقاضیان تحصیل در امارات می شود که شرایط زیر را داشته باشند:

 • برای افراد متقاضی تحصیل در مدارس امارات، فرد باید حداقل ۹۵% از نمره ی کل را در مقطع قبلی خود بدست آورده باشند.
 • برای افراد متقاضی تحصیل در دانشگاه های امارات فرد باید حداقل معدلی برابر با GPA75 را داشته باشد.

در این نوع ویزای امارات از نوع ویزای بلند مدت ۵ ساله ی تحصیلی امکان اخذ ویزا برای همراهان فرد متقاضی تحصیل در امارات شامل همسر و فرزندان وجود دارد.

 • ویزای بازنشستگان

این ویزا شامل افراد بازنشسته ای می شود که سنی بالای ۵۵ سال دارند. ویزای امارات از نوع بازنشستگی یک ویزای بلند مدت ۵ ساله است که امکان تمدید آن وجود دارد.

شرایط اخذ این نوع ویزای بازنشستگی امارات در زیر بیان شده است.

 • سرمایه گذاری در ملک به ارزش ۲ میلیون درهم
 • داشتن پس اندازی معادل با مبلغ ۲ میلیون درهم
 • داشتن درآمدی برابر با ۲۰ هزار درهم ماهیانه

ویزاهای دیگر امارات

از دیگر انواع ویزای امارات ، ویزای کوتاه مدت امارات می باشد. در ادامه به تفصیل ویزاهای کوتاه مدت کشور امارات را توضیح خواهیم داد.

 1. ویزای توریستی

این نوع ویزای امارات برای افرادی است که قصد سفر به امارات برای اهداف گردشگری را دارند. لازم به ذکر است افرادی که جنسیت مونث دارند، امکان سفر توریستی به صورت انفرادی را ندارند و حتما باید با والدین خود اقدام به سفر نمایند. بسته به هدف فرد از سفر به امارات، این نوع ویزای امارات می تواند از ۳۰ روزه تا ۹۰ روزه باشد. همچنین می تواند تک ورودی یا چند ورودی باشد. انواع ویزاهای توریستی به قرار زیر است:

 • ویزای توریستی که توسط ایرلاین برای فرد اقدام می گردد.
 • ویزای توریستی که توسط آژانس ها و هتل ها برای فرد اقدام می گردد.

تمامی ویزاهای توریستی و ویزیتوری قابلیت تمدید به اندازه ی دو بار و هر بار به مدت ۳۰ روز را دارند. برای تمدید این نوع ویزاها نیازی به ترک خاک کشور امارات نیست. کسانی که قصد تمدید ویزای خود را دارند، باید مبلغ ۶۰۰ درهم به ازای هر بار تمدید ویزای خود پرداخت نمایند. در صورتی که ویزای خود را تمدید نکنند، باید به ازای هر یک روز اضافه ماندن بعد از اتمام مهلت ویزایشان مبلغ ۱۰۰ درهم پرداخت نمایند.

ویزای توریستی امارات

 1. ویزای ترنزیت

دولت امارات دو نوع ویزای ترنزیت را ارائه می دهد.

 • ویزای ۴۸ ساعته

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای ترنزیت ۴۸ ساعته در زیر ذکر گردیده است.

 • پاسپورت با حداقل اعتبار ۳ ماهه
 • عکس با پیش زمینه ی سفید
 • بلیط مربوط به مقصد سوم

 • ویزای ۹۶ ساعته

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای امارات از نوع ترنزیت ۹۶ ساعته به ترتیب زیر است.

 • پاسپورت با میزان اعتبار ۶ ماهه
 • عکس با پیش زمینه ی سفید
 • بلیط مربوط به مقصد سوم

این ویزا توسط ایرلاین اخذ می گردد و باید قبل از ورود به امارات پروسه ی اخذ این نوع ویزای امارات انجام پذیرد. هر دو نوع ویزای ترنزیت امارات غیر قابل تمدید است.

ویزای ترانزیت یا عبور مرور امارات ـ ویزای transit

ویزای امارات و مدرک لازم برای اقدام

مدارک لازم جهت اقدام برای ویزای امارات بسته به روش مورد اقدام متفاوت است. در بخش های قبلی مدارک لازم به جهت موفقیت در اخذ ویزا به تفصیل بیان شد و در این قسمت مدارک کلی برای اخذ ویزای امارات ذکر می گردد.

 • پاسپورت
 • مدارک تحصیلی
 • مدارک کاری
 • بلیط رفت و برگشت
 • تمکن مالی متناسب با روش اقدامی
 • اثبات مدارک لازم مبنی بر بازگشت به کشور مبدا
 • فرم تکمیل شده ی درخواست ویزای مورد تقاضا (این نامه به دو صورت عربی و انگلیسی وجود دارد.)
 • در صورتی که فرد از کشورهای افغانستان، ایران، عراق و پاکستان باشد، باید مدارک مربوط به شناسایی شامل کارت ملی را نشان دهد.

ویزای امارات ـ مدارک مورد نیاز ویزای امارات

ویزای امارات و وکیل متخصص ویزا

یکی از اقدامات مهم و اساسی در انتخاب مسیر مهاجرت، اخذ مشاوره از کارشناسان متخصص در امر مهاجرت و وکیل مهاجرت می باشد. از طریق مشاوره با وکلای مهاجرت می توانید به بهترین روش مهاجرتی و کشور مورد مهاجرت خود دست یابید. چرا که انتخاب مسیر مهاجرتی مطابق با شرایط شما امری است که نیاز به تسلط بر قوانین تمامی کشورها دارد. از این رو دریافت راهنمایی می تواند برای شما بسیار کمک کننده باشد؛ چرا که مهاجرت یک تصمیم بسیار بزرگ و تعیین کننده در آینده ی زندگی فرد و خانواده اش می باشد. موسسه ی حقوقی ملک پور با ۱۵ سال سابقه و رزومه ی درخشان در امر مهاجرت آماده ی یاری به شما سروران و بزرگواران می باشد.

وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ویزای امارات و وقت سفارت ویزای امارات

سرویس اخذ ویزای امارات به صورت آنلاین می باشد. افراد می توانند به صورت آنلاین برای اخذ ویزا و پرداخت هزینه های ویزا اقدام نمایند. پاسپورت فردی که می خواهد برای اخذ ویزای امارات اقدام نماید، باید از زمان ورودش به امارات حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد. همچنین پاسپورت باید به صورت ماشینی تایپ شده باشد و به صورت دست نویس قابل قبول نمی باشد. فردی که قصد اقدام برای اخذ ویزای کشور امارات از نوع ویزاهای ۹۶ ساعته، ۳۰ روزه و ۹۰ روزه دارد، حداقل باید ۴ روز کاری قبل از زمان سفرش به امارات، جهت اخذ ویزا اقدام نماید. هر چند که توصیه می شود که فرد زودتر از ۴ روز اقدام نماید. در این نوع ویزاها امکان تمدید ویزا وجود ندارد.

در صورتیکه یکی از اقوام نزدیک فرد و یا یکی از اعضای خانواده ی فرد ساکن امارات باشند، می تواند به جای فرد متقاضی اقدام به اخذ ویزا کند. همچنین در برخی موارد مانند ویزای توریستی این امکان وجود دارد که هتل یا آژانس مسافرتی اقدام به اخذ ویزای فرد متقاضی کند.

مهاجرت به امارات ـ ویزای امارات

ویزای امارات و توصیه های مهم

۴ راه برای درخواست ویزای امارات وجود دارد.

 • اقدام برای اخذ ویزای امارات به صورت آنلاین پس از رزرو بلیط امارات
 • اقدام از طریق کنسولگری امارات در کشور مبدا
 • اقدام از طریق سفارت امارات در کشور مبدا
 • در صورتیکه یکی از خویشاوندان نزدیک فرد و یا اعضای خانواده ی فرد اقامت امارات را داشته باشند می توانند جایگزین متقاضی برای اخذ ویزای فرد اقدام نمایند.

لازم به ذکر است در صورتی که قصدتان از مهاجرت اخذ اقامت و تابعیت کشور مورد مهاجرت می باشد، انتخاب کشور امارات گزینه ی مناسبی نمی باشد؛ زیرا از هیچ یک از طرق مهاجرتی به کشور امارات امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت امارات را نخواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیق تر در خصوص کشور امارات و دیگر کشورها و آشنایی با تمامی راه های مهاجرتی می توانید اقدام به خرید ویدیو گام به گام مسیر مهاجرت کنید. این ویدیو به شما کمک می کند تا در مورد تمامی کشورها و تمامی راه های مهاجرتی اطلاعات حقوقی کسب نمایید و خودتان وکیل خودتان شوید. با مشاهده ی این ویدیو شما قادر به انتخاب بهترین راه مهاجرتی خواهد شد. جهت تهیه ی این ویدیو بر روی لینک راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت کلیک کنید.

نکات بسیار مهم

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
مهاجرت به امارات

ویزای امارات

ویزای امارات و سخن پایانی

ویزای امارات، انواع ویزاهای کشور امارات، مدارک لازم جهت موفقیت در دریافت ویزای کشور امارات و امکان اخذ پاسپورت امارات در این نوشتار به تفصیل مطالعه و بررسی شد. با توجه به این موضوع که امکان اخذ پاسپورت امارات از هیچ یک از طرق بررسی شده در این مقاله وجود ندارد، انتخاب کشور امارات و اخذ انواع ویزای امارات جهت دریافت اقامت دائم و پاسپورت امارات گزینه ی مناسبی نمی باشد. کشورهایی چون هلند، دانمارک، اتریش، سوئیس، انگلیس، کانادا، مجارستان ازجمله کشورهایی هستند که در صورت مهاجرت تحصیلی به آن ها امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت تحت شرایط استخدامی پس از تحصیل وجود دارد. همچنین در کشورهایی چون آلمان، اتریش امکان دریافت ویزای جستجوی کار وجود دارد. در این کشورها به دلیل نرخ بیکاری بسیار پایین شانس فرد برای استخدام شدن بسیار بالا می باشد. در صورتی که فرد به مدت ۵ سال در این کشورها کار کند موفق به اخذ اقامت دائم و پاسپورت می شود. این در حالی است که کار کردن در امارات هیچ وقت فرد را به اقامت دائم و پاسپورت نمی رساند. همچنین برای افراد با تحصیلات دانشگاهی و متخصص امکان اخذ اقامت دائم از بدو ورود در کشورهایی چون کانادا، استرالیا و نیوزلند وجود دارد. در صورت داشتن هر گونه پرسش در زمینه ی ویزای امارات و شرایط اخذ آن می توانید با مشاوران ما در موسسه ی حقوقی ملک پور تماس تلفنی حاصل بفرمایید. از این طریق شرایط شما به طور کلی بررسی خواهد شد و راه های مهاجرتی مناسب با شرایط شما به صورت رایگان به شما ارائه خواهد شد. در صورت داشتن سوالات بیشتر در خصوص ویزای امارات و راه های اخذ آن می توانید در بخش پایانی این مقاله به پرسش سوالات خود بپردازید. همچنین می توانید در قسمت پرسش و پاسخ همگانی همین وبسایت سوالات خود را بپرسید. در اسرع وقت سوالات شما توسط مشاورین ما پاسخ داده خواهد شد.

0 پاسخ