ویزای تحصیلی آلمان و برررسی آن

ویزای تحصیلی آلمان ، مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل و شرایط تحصیل در آلمان در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفته است. اگر می خواهید با شرایط اخذ ویزای دانشجویی آلمان برای تحصیل در آلمان و همچنین تحصیل در مقطع دکترا در آلمان آشنا شوید می توانید این مطالب با دقت مطالعه نموده و در صورت هرگونه سوال دیگری در رابطه با ویزای تحصیلی آلمان خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور در این مورد مشاوره ی رایگان تلفنی دریافت نماییدکشور آلمان برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در آلمان را دارند محیطی مناسب برای تمامی مقاطع تحصیلی فراهم کرده است. مقاضیانی که برای این نوع ویزا اقدام می کنند قطعا موردی که مورد بررسی قرار می گیرد این است که ویزای تحصیلی آلمان ، ویزای همراه دانشجویی مورد توجه قرار می گیرد . که در این باره می توان به این مورد اشاره کرد که ویزا همراه در مقاطع فوق لیسانس آلمان و دکتری آلمان ویزا همراه را صادر می کند . به همین صورت افرادی که اخذ ویزای تحصیلی آلمان  را اخذ می کنند می تواند ویزای همراه دانشجویی آلمان را هم اخذ نمایند .

کسانی که می خواهند ویزای تحصیلی آلمان داشته باشند و قصد تحصیل در کشور آلمان را دارند می توانند جهت مشاوره با شعبه وین دفتر مشاوره ای ام آی ای به صورت مستقیم تماس گرفته و اطلاعات کامل و جامع را در باب ویزای تحصیلی آلمان به صورت رایگان دریافت نمایید .

ویزای تحصیلی آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و معرفی آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و سوالات مطرح شده در مورد تحصیل در آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و شرایط تحصیل در آلمان
 • ویزای تحصیل آلمان و اخذ آن برای تحصیل در مقطع دبیرستان
 • ویزای تحصیلی آلمان در مقاطع آموزش عالی
 • ویزای تحصیلی آلمان و لیست برخی از دانشگاه های آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجویی آلمان
 • ویزای تحصیلی آلمان و شرایط کار ضمن تحصیل در آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان و سوالات مطرح شده در مورد تحصیل در آلمان

 • اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای تحصیل در آلمان ۲۰۱۸ و شرایط گرفتن وکیل مهاجرت چگونه است ؟
 • راههای مهاجرت به آلمان ۲۰۱۸ از طریق تحصیل در آلمان و راههای اخذ اقامت آلمان کدام است؟
 • قوانین ویزای تحصیلی آلمان و شرایط اخذ پذیرش تحصیلی آلمان و راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان و شرایط مهاجرت تحصیلی به آلمان و شرایط تحصیل در دانشگاههای آلمان چگونه است ؟
 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی آلمان چیست ؟
 • مراحل اخذ ویزای تحصیلی آلمان چگونه می باشد ؟

ویزای تحصیلی آلمان و شرایط تحصیل در آلمان

کشور آلمان در تمامی مقاطع تحصیلی اعم از دبیرستان تا مقطع دیپلم و مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و مقطع دکترا پذیرش و ویزای تحصیلی صادر می نماید ، با توجه به تعدد دانشگاه ها و شرایط مختلف متقاضایان و وضعیت اخذ پذیرش و ویزا ممکن است کم و بیش متغیر باشد ، ولی در نهایت امکان تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی آلمان همواره ممکن خواهد بود.

یکی از مواردی که جز موارد مهم در اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای هم فرد سوال به وجود می آید ، هزینه ویزای دانشجویی می باشد . در این باره می توان به این مورد اشاره کرد که هزینه تحصیل در آلمان در اکثر دانشگاه ها رایگان بوده و دانشجو فقط در طول یک سال تحصیلی یک هزینه ی ثبت نام معادل۵۰۰ تا ۶۰۰ یورو را متقبل شود

از این رو  ویزای تحصیلی آلمان از نظر رایگان بودن تحصیل در تمام دانشگاه های فدرال کشور آلمان ، و پرداخت فقط هزینه ثبت نام بسیار مورد تقاضا و درخواست می باشد . ضمن اینکه از لحاظ کار و اقتصاد قوی که دارد همواره در راس کشورهای اروپایی قرار دارد .

شما عزیزان اگر می خواهید مهاجرت به آلمان و ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت تحصیلی به آلمان داشته باشید و یا اگر می خواهید تحصیل در دانشگاههای آلمان داشته باشید می توانید به صورت مستقیم با موسسه مشاوره ای ام آی ای و شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و به صورت رایگان در خصوص بحث راههای اخذ ویزای دانشجویی آلمان و راههای اقامت پس از تحصیل در آلمان مشاوره دریافت نمایید

اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در مقطع دبیرستان

در ادامه بحث ویزای تحصیلی آلمان می توان بیان نمود که برای ادامه تحصیل در دبیرستان های آلمان امکان پذیرش برای هر سنی مقدور می باشد که اکثرا مدارس المانی زبان می باشند و ثانیا اخذ پذیرش از مدرسه به منظور اخذ ویزای صد رد صد نمی باشد .

برای  تحصیل در مقطع دبیرستان در آلمان  شانس پذیرش در تمام سنین میسر می باشد . ولی بیشتر  مدرسه های این کشور  به زبان آلمانی می باشد و فلذا گرفتن پذیرش از مدارس به معنی اخذ ویزای صد در صد نمی باشد . مدارس آلمان از شرایط خوبی بر خوردار است که جهت اخذ ویزای تحصیلی در آلمان باید شرایط مورد بررسی کامل قرار بگیرد .

فایل های صوتی و تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد شرایط تحصیل در آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مقایسه کار و تحصیل در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مقایسه کار و تحصیل در آلمان

ویزای تحصیلی آلمان در مقاطع آموزش عالی

دانشگاه های کشور آلمان به دلیل واسطه های دانشگاهی صنعتی در دنیای امروزه از شهرت خاصی برخوردار می باشد که می توان گفت این شهرت زبان زد خاص و عام می باشد .

رشته هایی که در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد رشته های فنی می باشد که قوی تر از ما بقی رسته ها در زمینه تحصیل در آلمان می باشد .

دانشجویانی که اخذ ویزای تحصیلی آلمان دارند و مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه های آلمان دریافت می کنند معمولا مورد پذیرش اغلب کشور های جهان می باشند .

اکثر  دانشگاه های آلمان در مقطع کارشناسی رایگان هستند لیکن برای تحصیل در اکثر این دانشگاه ها بایستی دانشجو  زبان آلمانی را در حد مدرک B1 و B2 برسانند.

ویزای تحصیلی آلمان در تمام مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا صادر می گردد.

ویزای تحصیلی آلمان و لیست برخی از دانشگاه های آلمان

لیست دانشگاه های رایگان آلمان

دانشگاه دولتی برلین

دانشگاه فرانکفورت

دانشگاه فردریش شیلر در یینا

دانشگاه فریدریش-الکساندر، ارلانگن – نرونبرگ

مدرسه رسانه هامبورگ

دانشگاه هومبولت برلین

دانشکده بین المللی مدیریت ISM در دورتموند

دانشگاه بین المللی برمن

دانشگاه بین المللی آلمان

دانشگاه یوهانس گوتنبرگ

دانشگاه لودویگ ماکسلمینز در مونیخ

دانشگاه پزشکی لئوبک

دانشگاه اتو – فردریک در بامبرگ

دانشگاه فیلیپس در ماربورگ

دانشگاه آگسبورگ

دانشگاه بامبرگ

دانشگاه بایروت

دانشگاه بیلیفلد

دانشگاه بون

دانشگاه برمن

دانشگاه دورتموند

دانشگاه ارفورت

دانشگاه ارلانگن – نرنبرگ

دانشگاه اسن

دانشگاه فلنسبورگ

دانشگاه گوتلنگن

دانشگاه هامبورگ

دانشگاه هانوور

دانشگاه کاسل

دانشگاه کلن

دانشگاه کنستانس

دانشگاه لایپزیگ

دانشگاه روستوک

دانشگاه اشتوتگارت

دانشگاه ماربورگ

دانشگاه اولدنبورگ

ویزای تحصیلی آلمان و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجویی آلمان

 • گذر نامه با مدت زمان اعتباری بیش از ۶ ماه و دو کپی از آن ارائه گردد
 • اصل پذیرش تحصیلی دانشجو در لیست ارائه شود .
 • مدرک کارنامه پایان دوره سه سال متوسطه یا دیپلم به همراه ترجمه آن تسلیم شود .
 • مدرک کارنامه و ریز نمرات گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی به همراه ترجمه تسلیم شود .
 • اصل مدرک پایان دوره لیسانس به همراه ترجمه باید همراهتان باشد .
 • اصل به همراه کپی مدرک فوق لیسانس به همراه ریز نمرات باید همراهتان باشد .
 • تکمیل فرم مخصوص درخواست ویزای تحصیلی کشور آلمان .
 • تعداد دو عکس رنگی پاسپورتی همراه داشته باشید
 • اصل شناسنامه و دو کپی از آن را همراه خود ببرید .
 • گواهی تمکن مالی و گردش مالی خود را به عنوان گواهی پشتیبانی مالی همراه خود داشته باشید
 • ارائه نامه گواهی از مدارک گذشته کاری ( در صورتی که موجود باشد ) .
 • مبلغی بابت صدور ویزا ( ۶۰ یورو ) برای ویزای تحصیلی در آلمان
 • ارائه انگیزه نامه تحصیلی یا sop
 • زندگی نامه خود تا به حال و برنامه آینده خود

ویزای تحصیلی آلمان و شرایط کار ضمن تحصیل در آلمان و هزینه های زندگی در آلمان

مقالات مرتبط با تحصیل در آلمان

شرایط تحصیل در آلمان
تحصیل در دانشگاه های رایگان آلمان
شرایط کار ضمن تحصیل در آلمان
مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

شما می توانید از طریق فرم ارزیابی شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

سخن پایانی در مورد تحصیل در آلمان

اگر شما عزیزان به دنبال مهاجرت به آلمان و اخذ ویزای تحصیلی آلمان و مهاجرت تحصیلی به آلمان و اخذ پذیرش تحصیلی آلمان برای تحصیل در دانشگاههای آلمان هستید و در رابطه با شرایط اخذ ویزای تحصیلی آلمان دارای سوال و ابهام می باشید خواهید توانست با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و و از طریق مشاورین و حقوقدانان با تجربه این موسسه به صورت رایگان مشاوره ی تلفنی در باب ویزای تحصیلی آلمان و شرایط اخذ ویزای دانشجویی آلمان دریافت نمایید . اطلاعات مورد نیاز و بیشتر در باب مهاجرت به آلمان و همچنین راههای اخذ ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در آلمان و راههای اخذ اقامت پس از تحصیل در آلمان و در نهایت اخذ اقامت آلمان در اختیار مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور می باشد .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

183 پاسخ
 1. سینا گفته:

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سال دارم و مدرک دیپلم کامپیوتر کاردانش فنی حرفه ای دارم ۱۲ ساله زبان انگیلیسمم در سطح پیشرفته ایا میتونم برای تحصیل در المان اقدام کنم در مقطع لیسانس ممنون میشم از عوامل محترمتون که جواب بدین

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای اخذ پذیرش تحصیلی در آلمان چنانچه دیپلم ۱۲ ساله داشته باشید و هم چنین معدل و نمرات بالا و مدرک زبان آلمانی پس از اخذ پذیرش می توانید تحصیل رایگان در این کشور داشته باشید .البته برای دانشگاههای خصوصی که انگلیسی زبان و مستلزم پرداخت شهریه هستند نیز می توانید اقدام داشته باشید.

   پاسخ
 2. Ali گفته:

  سلام
  خسته نباشين
  من امسال كنكور تجربى دادم و عليرغم ميلم، در رشته زيست دانشگاه تهران پذيرفته شدم.
  ميخواستم بدونم كه آيا امكانش هست از طريق اين پذيرش، بتونم در رشته دندانپزشكى در آلمان تحصيل كنم؟ يعنى آيا امكان تغيير رشته در آلمان وجود دارد؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز برای تحصیل در رشته دندانپزشکی می بایست در آزمون ورودی این رشته در کشور آلمان قبول شوید و قبولی شما در ایران تاثیری در اخذ پذیرش تحصیلی در شکور آلمان نخواهد داشت . شما مدرک زبان دارید؟

   پاسخ
 3. y گفته:

  با سلام. من دانشجوی ۱۹ ساله ی رشته زبان و ادبیات انگلیسی مقطع لیسانس دانشگاه گیلان هستم با دیپلم و پیش دانشگاهی رشته تجربی معدل بالای ۱۷و قبولی کنکور سراسری تجربی و زبان. در حال گذراندن دوره های فشرده زبان آلمانی. می خواستم برای رشته دامپزشکی یکی از دانشگاه های دولتی آلمان پذیرش بگیرم. آیا نیاز به گذراندن دوره کالج دارم؟ آیا امکان اخذ پذیرش از دانشگاه های دولتی آلمان رو دارم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: ۵
  پاسخ
 4. مهران گفته:

  سلام. میخواستم بدونم اگه پذیرش بگیرم و ویزام بیاد ولی با دانشگاه هماهنگ کنم که یه ترم دیرتر برم چقدر فرصت دارم که از کشور خارج شم؟ عملا ویزای اولیه ایی که می دن چقدر مدت داره ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 5. حامد گفته:

  سلام
  من لیسانس مهندسی کامپیوتر با معدل ۱۸ از دانشگاه سراسری شیراز و هم چنین مدرک زبان آلمانی گوته c1 رو دارم و الان ۲۴ سالمه
  میخواستم بدونم میتونم برای رشته ی پزشکی(کالج m-kurs) آلمان اپلای کنم.
  در واقع اجاره شرکت در کالج رو دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 6. احمدیان گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه وامسال کنکور دادم وقصد ادامه تحصیل در آلمان را دارم. ولی حدودا شش ماه دیگر طول می کشد تا من بتوانم مدرک B1 رو دریافت کنم و برای اینکه سربازی نروم باید در یک دانشگاه داخل ایران این مدت را طی کنم حالا به نظر شما دانشگاه آزاد تهران بهتر است یا دولتی شهرستان؟(تقریبا یک ترم را باید داخل این دانشگاه بگذرانم).
  و یک سوال دیگر داشتم : من جایی خواندم که میگن اگر بخواهیم از دانشگاه آزاد برویم باید ۲۵ واحد را بگذرانیم,می خواستم بدانم آیا این درست است؟
  با تشکر از پاسخدهی شما

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با مدرک دانشگاه ازاد می توان برای دانشگاه های خصوصی اقدام کرد. با توجه به سن دست شما در انتخاب باز است و بهتر است که تمرکز خود را بر روی ازمون زبان قرار دهید.

   پاسخ
 7. سيد سياوش گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد
  بنده نوزده سالمه و دانشجوي عمران ترم دوم هستم همچنين ديپلم رياضي. فيزيك دارم
  ميخواستم ببينم اگه از دانشگاه انصراف بدم و عازم سربازي شم بعدش امكانش هست براي رشته داروسازي در آلمان اقدام كنم
  هم اكنون هم در سطح A2.2 آلماني هستم
  ممنون ميشم راهنماييم كنيد

  Rating: ۵
  پاسخ
 8. Maryam گفته:

  سلام من ۲۰ سالمه وامسال کنکور دادم میخواستم بدونم برای تحصیل رایگان در المان بهتره جه رشته ای بخونم که بعدش بتونم اونو توی المان ادامه بدم یابهتره از لیسانس به المان برم(سرمایه ۲۰۰ میلیونی دارم و معدل پیش دانشگاهیم ۱۹.۵۴ ودرحال یادگیری زبان المانی هستم زبان انگلیسیم هم خوبه و میخوام ازمون تافل بدم. تحصیل رایگان یا کم هزینه خیلی برام مهمه)

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر مدرک زبان المانی بگیرین و ازمون ورودی رشته مدنظر خودتون رو قبول بشید میشه رایگان تحصیل کنید. رشته های زیادی هستند که بدون ازمون ورودی از لیسانس میشه اقدام کرد.

   پاسخ
 9. علی رضا گفته:

  سلام ، من ۱۷ سالمه و میخوام دانشگاه رو از آلمان شروع کنم نیازی به قبولی کنکور در رشته مربوطه رو دارم؟؟ یا نیاز نیس تو کنکور قبول بشم؟ و اینکه نمره زیر ۱۶ هم امکان داره ویزا بگیره یا نه؟ ممنون میشم پاسخ بدین .

  Rating: ۴
  پاسخ
 10. دانشجو دکتری گفته:

  با سلام. خدمت تمامی دوستانی که قصد تحیل در آلمان رو دارند:
  با مدرک زبان سطح ب۱ از موسسه گوته تهران می توان جهت پذیرش اولیه در رشته های آلمانی زبان اقدام کرد. برای پذیرش نهایی و ثبت نام در دانشگاه نیاز به مدرک س۱(از موسس گوته تهران) ، یا مدرک تست داف (در هر چهار مهارت با نمره ۴ از موسسه گوته تهران یا در کشور آلمان) یا مدرک د.اس.ها ۲ یا د.اس.ها ۳ (تنها در کشور آلمان) می باشد. در خصوص پذیرش در رشته های انگلیسی زبان، با داشتن مدرک زبان انگلیسی، داشتن مدرک زبان آلمانی ب ۱ کافی است.

  Rating: ۴
  پاسخ
 11. فرهاد گفته:

  سلام من ۳۰ سالمه مدرک مهندسی برق از دانشگاه آزاد دارم-میخوام واسه ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد برق در کشور آلمان اقدام کنم-خواستم از شرایط و پذیرش و نحوه انتخاب دانشگاه ازتون سوال کنم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، اگر بخواین برای دانشگاه های انگلیسی زبان اقدام کنین باید آیلتس ۶٫۵ داشته باشید و برای دانشگاه های المان هم باید سطح زبانتون بالاتر از B1 باشه. با توجه به پروسه طولانی مدت وقت سفارت پیشنهاد میشه که برای کشورهای دیگه ای اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 12. علی گفته:

  سلام من ۲۷ سالمه مدرک کارشناسی علوم سیاسی دارم ولی میخوام تغییر رشته بدم به تربیت بدنی. میتونم تو آلمان این رشته رو ادامه بدم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 13. فاطیما گفته:

  سلام‌ من ۲۲سالمه.مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی رو با معدل ۱۹ دارم.و یک مدرک حسابداری هم گرفتم.ایلتس هم ۶شدم.تا یک مدت اینده به المانی هم مسلط میشم.معدل دیپلمم هم ۱۹.۰۵ هست میخوام بدونم میتونم برای دندون پزشکی به المان مهاجرت کنم؟و یا برای ارشد بازرگانی؟کدوم بهتره و یا شدنی تره؟!

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به سن میشه اقدام کرد. برای رشته های شاخه پزشکی اکثرا نیاز به آزمون ورودی دارین که نیازه زبان آلمانی رو کامل بلد باشین.

   پاسخ
 14. علی گفته:

  سلام ، من ۲۵ سالمه و لیسانس شیمی دارم . زبان المانی هم مشکلی ندارم . میخواستم ببینم برای ادامه تحصیل یا کار در المان میتونم اقدام کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به وقت های سفارت آلمان واسه تحصیل اقدام کرد شرایط پیچیده ای داره ، برای کار هم باید حداقل سه سال سابقه کار داشته باشید و مدرک زبان B1 آلمانی

   پاسخ
 15. فاطمه گفته:

  سلام. من ۲۹ سالمه و فوق لیسانس نرم افزار دارم.کار مرتبط نداشتم ولی در زمینه طراحی سایت کار انجام دادم.کار خورم در اتاق اصناف و اتحادیه ها بورده.آیلتس ۶ دارم و زبان آلمانیم بلد نیستم.میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم؟کلا برای گرفتن ویزا چقد باید هزینه کنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 16. محمدصالح نوروزی گفته:

  با سلام من ۲۸ ساله هستم و دارای مدرک فوق لیسانس نانوشیمی با معدل ۱۸٫۴۷ می باشم. دارای آیلتس ۶ هستم و۵ مقاله ISI دارم . خواستم ببینم امکان دریافت پذیرش در مقطع دکتری در آلمان وجود دارد؟ آیا می شود بورسه گرفت؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله دوست گرامی شرایط شما مناسب می باشد اما برای دکتر مهمترین نکته داشتن سوپروایزر است، شما باید در ابتدا با اساتید ارتباط بگیرید و سوپروایزر خود را انتخاب کنید. ما می توانیم شما را در امر اخذ پذیرش دکترا یاری کنیم.

   پاسخ
 17. علی گفته:

  سلام من ۲۲ سالمه دانشجوی انصرافیم بنابراین اخرین مدرک تحصیلیم پیش دانشگاهیه و ایلتس ۶٫۵ دارم و تا حدودی به زبان المانی اشنام و علاقمند به تحصیل در رشته داروسازی در کشور المانم میخواستم بدونم ایا شرایط پذیرش رو دارم ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 18. fth گفته:

  سلام.
  من ۲۶ سالمه و لیسانس مهندسی کامپیوتر هستم از دانشگاه دولتی بوعلی سینا با معدل ۱۵.۷ و گپی هم ندارم بعد از فارغ التحصیلی شروع به کار کردم و آیلتس ۶.۵ هم دارم.
  میخواستم ببینم امکان پذیرش برای ارشد برای آلمان مخصوصا دانشگاه های بدون هزینه دارم؟و کلا کجا شرایط خوبی میتونه برام داشته باشه؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، بله میشه اقدام کرد براتون ، دانشگاه های آلمان اکثرا رایگان هستند. آلمان ، کانادا و اتری شگزینه های خوبی هستند ، اگه سابقه کار سه الی پنج ساله دارین شاید کار در آلمان بهترین گزینه باشه براتون

   پاسخ
 19. yasi گفته:

  سلام من ۱۹ سالمه دانشجوی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد هستم از دانشگاه ازاد امکانش هست که برای ادامه تحصیل در المان اقدام کنم ؟
  تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، متاسفانه ریسک پذیرش اخیرا برای فارغ التحصیلات دانشگاه آزاد برای کار در آلمان بیشتر شده است. اما با توجه به رشته و نیاز این کشور به نیروی IT شاید بتوان برای شما اقدام کرد.

   پاسخ
 20. نسترن گفته:

  سلام وخسته نباشيد
  من دانشجو پزشكي هستم ترم ٣
  طبق تحقيقاتي ك داشتم متوجه شدم اگر براي عمومي اقدام كنم راحت تر ميتونم پذيرش بشم تا مقطع تخصص
  ميخواستم بدونم من الان ميتونم اقدام كنم يا حداقل بعد از آزمون علوم پايه يا بايد اول عمومي رو همينجا تموم كنم؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • tlu گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز بستگی داره برای چه کشورهایی بخواهید اقدام نمایید.اگر تحصیل در مقطع عمومی رو تموم کنید با ید یک دوره معادل سازی رو بگذرونید و برای آزمون تخصص اقدام کنید.چه کشوری برای ادامه تحصیل مورد نظر شماست؟سنتون رو هم بفرمایید/

   پاسخ
 21. سلمان گفته:

  سلام.
  من ۳۰ ساله هستم،دارای مدرک آیلتس ۷،با مکالمه آلمانی هم آشنایی دارم و سابقه فرصت مطالعاتی در اتریش را هم دارم.
  آخرین مدرک تحصیلیم دکترا از ایران هست،اما علاقه مند هستم در یک گرایش دیگر از فوق لیسانس مجددا بخوانم با پذیرش فوق لیسانس گرایش جدید چقدر شانس ویزا دارم؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، اخذ ویزای تحصیلی آلمان برای شما با ریسک همراه است، باید رزومه و شرایط شما به صورت کامل بررسی شود، پیشنهاد می شود که برای کشورهای دیگر نظیر هلند یا دانمارک اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 22. O گفته:

  سلام. من ۱۷ سالمه و امسال ششمین سالی هست ک تو مدرسه تیزهوشان درس می خونم. معدلم هم حدودن ۱۷ هست. می خواستم بدونم می تونم برای تحصیل در مقطع کارشناسی به آلمان برم یا نه؟ احتمالش چه قدره که قبول بشم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید در ابتدا مشخص شود که برای کدام رشته و دانشگاه اقدام خواهید کرد تا بتوان اظهار نظر کرد. دیپلم ۱۲ ساله و تمکن مالی کافی از اصلی ترین شرایط پذیرش تحصیلی در آلمان است.

   پاسخ
 23. فاطمه ملاسلمانی گفته:

  سلام
  من در حال تحصیل در رشته ی هوافضا هستم ولی قصد انصراف دارم
  میخوام در رشته ی اخترفیزیک نجوم برای کارشناسی اقدام کنم براساس علاقه س اصلیم
  و در طی این مدت هم مدرک ielts رو بگیرم و هم زبان آلمانی تا b2
  و همینطور در حال نوشتن مقاله مرتبط با اختر فیزیک هستم وترجمه مقالات برای داشتن رزومه ی بهتر
  آیا شانسی برای گرفتن پذیرش در لیسانس دارم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، برای تحصیل در آلمان مدرک زبان داشته باشید و معمولا رشته های دانشگاه های دولتی دارای آزمون ورودی هستند.

   پاسخ
 24. اشکان گفته:

  سلام .من دیپلم فنی برق و کاردانی پیوسته دانشگاه دولتی در رشته برق صنعتی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه دولتی در گرایش قدرت رو دارم.میخوام واسه ارشد برم آلمان.۲۸ سال سنمه.شرایطم چطوره؟

  پاسخ
 25. اتنا گفته:

  سلام. من دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی هستم. میتوانم دوباره برای مقطع کارشناسی ارشد پذیرش بگیرم؟ دانشگاههای آلمان شرط معدل برای اخذ پذیرش دارن؟

  پاسخ
 26. هادي پور گفته:

  سلام
  من ٤٠سال دارم.داراي مدرك كارشناسي الماني از دانشگاه تهران.داراي دو فرزند دختر١٥ساله و پسر ١٠ ساله و همسرم شغل ازاد دارن
  ميخواستم براي فوق ليسانس زبان در المان اقدام كنم
  ايا به فرزندان و همسرم هم ويزا داده ميشود؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، با توجه به شرایط سنی پذیرش اندکی مشکل است، امکان اقدام همزمان برای همسر وجود ندارد و بعد از مشخص شدن وضعیت شما باید اقدام کرد.

   پاسخ
 27. آرش گفته:

  با سلام بنده فارغ التحصیل لیسانس برق دانشگاه دولتی هستم و دفترچه واسه خدمت سربازی پست کردم اگه بخام ارشد رو در آلمان بخونم تو این مدت دو سال سربازی که وقت دارم میتونم ویزای آلمان رو بگیرم و از کجا باید شروع کنم؟ باتشکر

  پاسخ
 28. Mrasse گفته:

  سلام من ١٧ سالمه ميخام بعد از پيش دانشگاهي تو المان ادامه تحصيل بدم ولي هرچي يرچ ميكنم نميتونم بفهمم اول بايد چيكار كنم ميشه مراحل اقدام رو به من توضيح بدين ممنونم

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام خدمت شما
   باید مدرک زبان داشته باشید(آلمانی یا انگلیسی)
   سپس رشته ی تحصیلی تان را برای لیسانس انتخب نمایید و ببینید کدام دانشگاه ها رشته ی شما را دارا میباشند و برای آنها اقدام ننمایید و مدارکتان را ارسال کنید.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. سید محمد حسین آل نبی گفته:

  با سلام
  این جانب آقا و ۲۰ ساله هستم
  میانگین معدل سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی ۱۶ میباشد که در رشته تجربی اخذ کرده ام
  خدمت سربازی نرفته ام
  تمایل به تحصیل در مقطع کارشناسی در المان را دارم
  اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید که چه مسیری برای من مناسب تر است
  با تشکر

  پاسخ
 30. مینا پژمان گفته:

  سلام وقتتون بخیر . بنده ۳۵ سالم هست و دیپلم علوم انسانی دارم ،در رشته کارشناسی مترجمي زبان انگلیسی درس خوندم از دانشگاه پیام نور ،مدرک فنی و حرفه ای آشپزی هم دارم . و مدرک مربیگری زبان انگلیسی رو هم از جهاد دانشگاهی گرفتم . ميخاستم درباره آخر ویزای تحصیلی به کشورهای دیگه ازتون بپرسم که من رو راهنمایی کنید . و آیا اینکه این مدارک کارایی دارند .برای کشور کانادا و یا کشورهای اروپایی .و همچنین برای همسرم که مدرک فنی مکانیک خودرو دارن و ۳۲ سالشون هست .ممنونم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. Farnia گفته:

  سلام و خدا قوت خدمت جناب ملکپور و همکارانشون
  من ۳۴ سال سن دارم و لیسانس دبیری علوم هستم و همسرم ۳۳ ساله و لیسانس معماری و فوق لیسانس مدیریت اجرایی داره و یک پسر ۶ ساله داریم ما میخواییم برای ویزای تحصیلی المان اقدام کنیم اما تو توضیحاتی که دادید فرمودید که کسی که با ویزای همراه میاد اجازه کار نداره و از اونجایی که ما برناممون این بود که یک نفر تحصیل کنه و یک نفر کار تا بتونیم هزینه زندگیمونو بدیم چون از نظر مالی قوی نیستیم سوال من اینه که چه باید بکنیم برای کار ؟

  پاسخ
 32. محمد گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده ۲۷ سال دارم ومدرکم کارشناسی معماری هست و مدرک آیلتس یا زبان آلمانی هم ندارم و قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاههای آلمان را دارم جهت گرفتن اقامت وتمکن مالی هم جهت پرداخت هزینه های دانشگاه را دارم
  آیا میتونم ویزای تحصیلی دریافت کنم؟؟

  پاسخ
 33. Kardooni گفته:

  سلام من۳۰ سالم، امسال برای کارشناسی رشته مکانیک ساخت وتولید(تراشکاری) دانشگاه چمران قبول شدم میتونم از الان برای درس در مقطع ارشد اقدام کنم؟اگر مدرک فنی حرفه ای تراشکاری بگیرم چطور؟ در ضمن دوسال سابقه در قسمت نمودارگیری از چاه نفت شرکت چینی در ایران سابقه دارم.

  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   سلام، مهم اهداف شما حین تحصیل و بعد از آن می باشد که با توجه به آن سن مناسب تعیین می شود. برای دریافت مشاوره کامل می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 34. حیدری گفته:

  با سلام، من ۳۳ سال سن دارم و مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی رو سال ۸۶ از دانشگاه آزاد آبادان گرفتم. حدود ۱۰ سال هم کار نسبتا مرتبط داشتم. الان میخوام برای ارشد اقدام کنم آلمان. مدرک B1 هم دارم. شانس پذیرش و ویزا شدنم چقدر هست و در چه رشته هایی میتونم ادامه تحصیل بدم در مقطع ارشد؟

  پاسخ
 35. زهره گفته:

  سلام
  من برای تحصیل فرزند دخترم در مقطع دبیرستان قصد دارم اقدام کنم. در حال حاضر در کلاس دهم در مدرسه تیزهوشان دررشته ریاضی مشغول به تحصیل است. و زبان المانی هم فعلا در سطح A1 است. زبان انگلیسی مدرک ندارد ولی در مدارس دوزبانه از کلاس اول بوده. ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای کشورهای کانادا و انگلیس اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. علیرضا گفته:

  سلام،وقتتون بخیر،بنده سی سالم هست،فارغ التحصیل کاردانی رادیولوژی و همچنین فارغ التحصیل پزشکی عمومی هردو از دانشگاه علوم پزشکی شیراز،سابقه ی هفت سال کار در رادیولوژی به صورت همزمان با تحصیل پزشکی،دارای سه تا مقاله علمی و چاپ شده،طرح و سربازی ندارم،دانش نامه پزشکی هم ازاد شده،میخاستم در مورد ادامه تحصیل در کانادا یا المان سوال بپرسم،اینکه اول کدوم کشور رو شما پیشنهاد میکنید و بالاخص در مورد المان من در کنار یادگیری زبان که شروع هم کردم،چه کار دیگه ای باید انجام بدم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را معادل سازی نمایید سپس می توانید اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. امیرحسین گفته:

  سلام وقت بخیر

  من در حال تحصیل در مقطع کاردانی در رشته نرم افزار هستم
  دیپلم هنرستان فنی هستم و با کنکور و رتبه ۷۲۳ وارد دانشگاه شمسی پور شدم
  دو سال سابقه کار دارم
  در حال یادگیری زبان انگلیسی به صورت خود اموزم
  خواهان ادامه تحصیل در کشور المان در مقطع کارشناسی هستم
  میخواستم بدونم که میتونم برای اخذ ویزا اقدام کنم
  با تشکر

  پاسخ
 38. Hamed گفته:

  با سلام من در حین تحصیل در ایتالیا هستم و امکان دریافت دعوت نامه کاری را دارم
  می خواستم بدونم باید از ایران اقدام کنم یا از طریق ایتالیا با پرمسو تحصیلی که دارم به المان برم و انجا تقاضا بدن.
  ممنونم

  پاسخ
 39. omid گفته:

  سلام.ممنون از مشاورهای خوبتون. بنده ۲۲سالمه و دارای مدرک کاردانی از دانشگاه سراسری در رشته الکتروتکنیک ( برق ) هستم و قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی در المان را دارم. اما بابت هزینهایی که گفتین بابت یکسال زندگی در المان باید در حساب بانکی باشد در توان مالی بنده نیست و میخاستم بدونم حداقل پولی ک باید در حساب بانکی داشته باشم چقدر هست ؟اا امکان این هست که با هزینه ۲هزار یورو وارد المان بشم و تحصیل کنم و برای مخارج روز مره همراه با تحصیل کار کنم ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام خیر باید بتوانید هزینه ۱ سال زندگی خود را تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. مریم گفته:

  سلام وقتتون بخیر. در آلمان امکان تغییر رشته در مقطع کارشناسی هست یا نه؟ من تازه پیش دانشگاهی رو تموم کردم اگر تو ایران در رشته زبان شروع به تحصیل کنم قبل از گرفتن مدرک لیسانس میشه تو آلمان به کامپیوتر تغییر رشته بدم و دوره کارشناسی رو از اول در شروع کنم؟

  پاسخ
 41. ف.م گفته:

  سلام. من دکترای سیاست گذاری سلامت از دانشگاه علوم پزشکی تهران دارم. ده سال سابقه کار دارم. معدلم همیشه الف بوده. برای اقامت چه کشورهایی میتونم اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
 42. هلما گفته:

  سلام خسته نباشید….۲تا سوال دارم..۱تمکن مالی یعنی چی میشه توضیح بدین یعنی هزینه ی سال زندگی المانو داشته باشیم؟؟۲بورسیه شدن توی دانشگاهی المان قبل از رفتن ب المان امکان پذیر هست یا باید همونجا اقدام کرد؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام تمکن مالی یعنی بتوانید هزینه های زندگی و در صورتی که دانشگاه هزینه داشته باشد هزینه دانشگاه را تامین نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 43. منا گفته:

  باسلام من ٣٤ ساله هستم و ليسانس ژنتيك از دانشگاه شهيد چمران اهواز و فوق ليسانس بيوشيمي از دانشگاه الزهرا تهران دارم ميخواستم براي ارشد در يك رشته زيست شناسي پركار در المان اپلاي كنم در مورد حداقل مقدار پولي كه بايد براي اثبات تمكن مالي در حساب داشته باشم بپرسم
  درضمن متاهل هستم و قصد دارم با همسرم برم چ مدت بعد از من همسرم ميتوني وارد المان بشه؟
  متشكرم

  پاسخ
 44. Star گفته:

  با سلام.
  ببخشید من چند سئوال دارم:
  ۱. من دانشگاهی رو برای مقطع دکتری در آلمان انتخاب کردم ولی امروز با موسسه تماس گرفتم و گفتن سفارت تا ۲۰۲۰ وقت نمی ده. یک بار هم گفتن یک یا دو سال دیگه وقت سفارت می دن. نظر شما در این مورد چی؟

  ۲. من در رشته ی فیزیک نظری(کیهان شناسی) در مقطع فوق لیسانس درس خوندم. چه شاخه هایی از فیزیک در آلمان بازار کار دارن؟ یا میان رشته ای؟ (مثلا astrobiology بازار کار داره ولی چند دانشگاه تدریس می کنن).

  ۳. پس از ورود به آلمان برای تحصیل، چقدر طول میکشه تا اجازه کار صادر بشه؟

  ۴. در دانشگاههای بدون شهریه در آلمان، رشته های مربوط به آزمایشگاه و استفاده از آزمایشگاه رایگان هستن؟

  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن تایم سفارت آلمان بسیار طولانی می باشد که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. الناز گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲۹ سالم هست کارشناسی ارشد رشته بازرگانی با معدل ۱۷از دانشگاه آزاد و دارای ۷ سال سابقه کارو بیمه
  قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته بازرگانی را در کشور آلمان یا اتریش دارم با توجه به اینکه توانایی گرفتن آیلتس را دارم ایا امکان گرفتن ویزای تحصیلی برای این دو کشو را دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا امکان اقدام را داشته باشید علاوه بر آن در حال حاضر مدرک دانشگاههای آزاد مورد قبول کشور اتریش نخواهد بود برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. احسان گفته:

  سلام ، بنده قصد تحصیل مقطع لیسانس در یک رشته فنی ( برق یا کامپیوتر ) در آلمان رو دارم. ۲۶ ساله هستن . سطح زبان آلمانی بنده B1 هست و مدرک گوته رو از سال ۲۰۱۳ دارم. اما اون زمان به دلایلی نتوانستم اقدام کنم. الان هم سطح زبان آلمانی من تغییری نکرده ، علاوه بر اون انگلیسی در سطح upper inter و فرانسه در سطح A2 می دونم. جهت پذیرش پروسه خاصی دارم؟ ممنون

  پاسخ
 47. محمد گفته:

  سلام
  من معدل بسیار پایینی دارم در دوران دبیرستان و کارشناسی به شکل طنز آلودی پایین که خجالت میکشم بگم
  ولی به جبران گذشتم در کارشناسی ارشد ۱۷ شده معدلم البته چند سال از درس دور بودم …
  یکی از دلایل درس خوندن من هم جبران اشتباهات گذشته تحصیلی و بالا بردن سطح علمی م هست و قصد مهاجرت ندارم فقط کسب تجربه و فهم بیشتر هست
  آیا میشه ویزای تحصیلی گرفت ؟؟ یا کار سختیه ؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای در ابتدا اطلاعات کامل خود را بفرمایید تا امکان راهنمایی وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 48. Zeinab گفته:

  سلام.من ۱۸ سالمه و قصد دارم در المان ادامه تحصیل بدم.ایا باید بعد از کنکور حتما در دانشگاهی خوب تو ایران قبول شیم تا بتونیم برای ادامه تحصیل به المان مهاجرت کنیم؟ اگر ازمون کنکور دادیم اولین قدم بعد از ورود به المان رفتن به کالجه؟؟ معدل دیپلمم ۱۸٫۶۴ هست.ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام باید قبولی کنکور ایران در دانشگاه سراسری و همچنین مدرک زبان آلمانی را داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 49. نیلوفر گفته:

  سلام روز بخیر.من ۲۷سالمه و لیسانس مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با معدل حدود ۱۴ دارم و متاهل هستم.میخواستم واسه فوق اقدام کنم و همسرم حتما همراهم باشن.میتونم واسه ویزای تحصیلی در مقطع فوق لیسانس اقدام کنم؟و اینکه زبان المانی رو یاد بگیرم بهتره یا گرفتن مدرک ایلتس؟چون دوره های زبان انگلیسی رو گذروندم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام با مدرک آیلتس هم می توانید اقدام نمایید اما در ابتدا باید فرد اصلی وارد کشور شود و سپس همراهان می توانند ورود داشته باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. sou گفته:

  سلام وقت به خیر. من برای یه دوره ی کارشناسی ارشد تو آلمان اپلای کردم و در صورت پذیرفته شدنم باید توی مهر تحصیلات و شروع کنم. می خواستم بدونم راهی هست که بتونم ویزای تحصیلی آلمان رو توی مدت یکی دو ماهه درصورت آمدن نامه ی پذیرشم ازاون دانشگاه دریافت کنم؟ با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید درخواست وقت سفارت دهید که در حال حاضر با توجه به شلوغی سفارت آلمان امکان پذیر نخواهد بود بتوانید تایم را سریع تر انجام دهید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • بهزاد گفته:

   سلام و عرض ادب.
   من میخواستم برای تحصیل فوق لیسانس اقدام کنم.
   آیا می توانم مدرک زبان آلمانی را در آن کشور دریافت کنم.(دوره آموزشی را در کشور آلمان بگذارانم ).

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام در ابتدا باید رزومه کامل خود را بفرمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
 51. reza گفته:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  من ۳۰سالمه و لیسانس حسابداری از دانشگاه آزاد حومه تهران با معدل بالای ۱۵ دارم میخواستم برای مقطع فوق لیسانس همین رشته در دانشگاه های آلمان اقدام کنم چندتا سوال داشتم محدودیت سنی برای گرفتن ویزای تحصیلی از ظرف سفارت آلمان در ایران یا ازطرف دانشگاه های آلمان با توجه به سن بنده وجود نداره؟فوق لیسانس همین رشته هم از نظر هزینه تحصیل رایگان محسوب میشه؟با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام در حال حاضر می توانید اقدام نمایید و مشکلی نخواهید داشت اما با توجه به طولانی بودن وقت سفازت آلمان بهتر است برای کشور دیگری اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. مهتاب گفته:

  سلام وقت بخیر و ممنون از اطلاعات مفیدتون من ۲۵ سال سن دارم و از دانشگاه علمی کاربردی در رشته it گرایش شبکه فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی ناپیوسته الان مایلم برای مهاجرت تحصیلی به آلمان اقدام کنم ولی تغییر رشته بدم به گرایش گرافیک میتونم آیا؟؟ چون من مدرک پیش دانشگاهی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید. در ضمن من متاهلم و میتونم با همسرم همزمان وارد آلمان بشم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به رشته های هنری باید بتوانید نمونه کار ارائه نمایید تا امکان اخذ پذیرش و ویزا را داشته باشید علاوه بر آن در ابتدا باید فرد اصلی وارد کشور شود و سپس فرد همراه که بهتر است برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 53. Alireza گفته:

  با سلام من ۱۸ سالمه می خواستم بدونم کل هزینه مورد نیاز چه قدر هست؟بادیپلم اقدام بکنم بهتره یا لیسانس (نمره دیپلمم پایینه.انسانی)داشتن حکم ورزشی کشوری هم تاثیر داره ؟کارت پایان خدمت هم نیازه؟چه رشته هایی خوبه ایران بخونم که تو آلمان خوب باشه؟ممنون میشیم جواب بدید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی باید شرایط خود را به طور کامل بفرمائید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات کامل می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 54. رامین گفته:

  با سلام
  من دانشجوی رادیوتکنولوژی از دانشگاه علوم پزشکی گیلانم میخواستم بدونم شانس اخذ ویزای تحصیلی من چقدره؟و برای اینکه بتونم تو رشته ی دندانپزشکی آلمان قبول شم باید چه آزمونی رو شرکت کنم؟و اینکه این آزمون ها کجا و کی برگزار میشن؟
  آیا میتونم پس از قبولی دوباره در کنکور سراسری مثلا دندانپزشکی برای دانشگاه های آلمان انتقالی بگیرم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی در ابتدا باید شرایط و روزمه کامل خود را ذکر نمایید تا امکان راهنمایی و مشاوره وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. aidin گفته:

  سلام من دانشچوی رشته ریاضی دانشگاه خوارزمی هستم
  در حال گذراندن دوره برای b1 آلمان نیز هستم
  نمرتن دبیرستان و پیش دانشگاهیم خیلی عالی هستند
  میخواستم بدونم که برای رفتن به المان و اخذ ویزای تحصیلی کاملا به صورت رایگان باشه به من گفتن که باید مدرک زبان المانی و قبولی دانشگاه سراسری داشته باشم…ممنون میشم اطلاعات بیشتری رو در اتیار من بذارین…

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی در صورتی که بتوانید مدرک زبان آلمانی را ارائه نمایید می توانید اقدام داشته باشید اما باید روزمه کامل خود را بفرمایید مانند سن و . . . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. Hossein گفته:

  با درود فراوان خدمت شما
  حسین هستم ۲۳ سالمه مجردم و مدرکم دیپلمه کاردانش برق هستش، تا الان بنا به دلایلی نتوانستم وارد دانشگاه بشوم ولی خیلی به روانشناسی علاقه دارم به همین دلیل خواستم بدانم امکانش هست که این رشته را در المان شروع کنم؟ ایا مدرک من بدردم میخورد یا باید از دبیرستان شروع کنم؟ در این رشته شرایط سنی ملاک هستش یا خیر؟ هزینه های اولیه چقد میباشد دراین زمینه؟ ایا رشته ی روانشناسی در المان اینده ای دارد یا خیر؟ و حتما باید مدرک زبان المانی داشته باشیم یا مدرک انگلیسی هم قبول میکنند؟ از این که وقت میگذارید و به سوال های دوستان و خود بنده جوابگو هستید کمال تشکر را دارم،و بهترین ها را برا شما ارزومندم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به دانشگاه های آلمان باید بتوانید مدرک زبان آلمانی خود را اخذ نمایید به علاوه باید دارای دیپلم ۱۲ ساله باشید تا بتوانید برای تحصیل اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 57. سالار گفته:

  سلام من کاردانی مدیریت کسب و کار دارم.میخوام برای کارشناسی و ادامه برم خارج از کشور.من المان یا کشور های اسکاندیناوی مد نظرمه،برای شروع و تحصیل در آلمان باید از کجا شروع کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید اطلاعات کامل خود را ذکر بفرمایید مانند سن ، سطح زبان و ….. اما برای ورود به مقطع لیسانس در آلمان باید مدرک زبان خود را ارائه نمایید و سپس بتوانید اقدام داشته باشید با توجه به طولانی بودن پروسه سفارت آلمان بهتر است برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 58. korosh00 گفته:

  سلام
  میشه ببفرمایید برای تحصیل در مطقع کارشناسی تو آلمان برای گرفتن ویزا و رفتن به المان و دانشگاه کلا چقدر هزینه داره؟؟ مثلا ۱۰هزار دلار؟۲۰هزار دلار؟ حدودا چقدر هزینه میخواد؟؟؟
  خیلی مهمه ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز تحصیل در آلمان رایگان می باشد اما باید هزینه زندگی ۱ سال خود را تامین نمایید تا بتوانید ویزای تحصیلی خود را اخذ نمایید که برای هزینه های زندگی در سال تقریبا ۱۰ هزار یورو مورد نیاز می باشد همچنین هزینه تحصیل در ماه تقریبا بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو خواهد بود که با توجه به دانشگاه و سطح زندگی هر فرد متغیر می باشد برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. محمد گفته:

  سلام
  بنده کارشناسیم رو در سال ۹۰ تموم کردم و ۳۲ سالمه
  برای ادامه تحصیل در المان برای مقطع ارشد، بابت گپ تحصیلی، در سفارت و دانشگاه های المان به مشکل برنخواهم خورد؟؟؟
  منعی برای صدور ویزای بنده هست؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ادامه تحصیلات خود و اخذ پذیرش و ویزا نباید دارای گپ تحصیلی باشید و باید گپ تحصیلی خود را با سابقه کار تکمیل نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • آرامیس گفته:

   سلام
   ببخشید من ۳۴ سالمه لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه ازاد اراک دارم، ۱۰ سال پیش مدرک گرفتم، ۷ سال سابقه کار دارم، آیا ویزای تحصیلی آلمان و میتونم‌ بگیرم ؟

   پاسخ
   • mie editor3 گفته:

    با سلام
    برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان باید بتوانید مدرک زبان ارائه نمایید تا بتوانید برای ویزای تحصیلی اقدام داشته باشید علاوه بر آن با توجه به طولانی بودن وقت سفارت و تداخلی که در تایم پذیرش و ویزا ایجاد می شود پیشنهاد می کنیم که روش دیگری را برای مهاجرت در نظر بگیرید و یا برای کشورهای دیگر اقدام داشته باشید که برای اطلاعات کاملتر می توانید با کارشناسان mie تماس حاصل نمایید.

    پاسخ
 60. فرنوش گفته:

  سلام
  من کارشناسی اتاق عملمو بهمن میگیرم و میخوام المان داروسازی بخونم
  میخواستم بدونم دو سال طرحمو برم بعد اقدام کنم واسه المان یا انصراف بدم که لازم نباشه طرح برم؟؟
  و تو دو سال طرحم برای موفقیت تو رشته ی داروسازی چه درسا و مدارک زبانی بگیرم؟؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به این رشته ها محدودیت سنی وجود دارد علاوه بر آن نیاز به مدرک زبان آلمانی و قبولی کنکور سراسری خواهید داشت تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به رشته های هنری باید نمونه کار بسیار قو ارائه دهید همچنین برای اکثر کشورها می توانید اقدام نمایید که باید لیست رشته های دانشگاهها را چک نمایید تا بدانید کدام دانشگاه رشته مورد نظر شما را ارائه خواهد داد .

   پاسخ
 61. حسین گفته:

  سلام، ۱۷ سالمه و سال بعد هم دیپلم و هم ایلس میگیرم، نمیتونم برای آلمان اقدام کنم؟ برای کارشناسی میخوام برم، ولی آلمانی بلد نیستم، به جاش انگلیسیم خوبه، شانس ام برای گرفتن ویزای آلمان و تحصیل تو دانشگاه هاش چقدره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوس عزیز می توانید برای تحصیل برای آلمان اقدام نمایید اما حتما باید مدرک زبان خود را ارائه نمایید علاوه بر آن مشخص نمایید که چه رشته ای برای تحصیل مد نظر شما می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 62. مسعود گفته:

  با سلام من مدرک زبان المانی دارم و ۳۴ سالمه مدرک کارشناسی ناپیوسته دارم یعنی پیش دانشگاهی ندارم هنرستان بودم میخواستم ببینم میشه با این وضعیت واسه فوق لیسانس اقدام کرد در ضمن من متاهلم و بچه دارم اجازه ورود همراه دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی امکان پذیر است و می توانید اقدام داشته باشید اما امکان همراه همزمان را ندارید بلکه در ابتدا فرد متقاضی باید وارد کشور شودب و سپس خانواده به وی الحاق شوند.برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 63. شيوا گفته:

  سلام
  من كارشناسي ارشد توريسم از دانشگاه تهران دارم ميخواستم بدونم چطور ميتونم تحصيلي براي مدرك كارشناسي ارشد يا دكتري اقدام كنم و با همسرم ويزا بگيرم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   باید اطلاعات کاملی از خود را ذکر بفرمایید تا امکان راهنمایی بیشتر وجود داشته باشد اما برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 64. Mohammad گفته:

  سلام
  من کاردانی برق دارم تقریبا با معدل۱۷
  و مدرک زبان B2رو بزودی دریافت میکنم.
  و در حال حاضر با یک شرکت آلمانی تو مونیخ همکاری دارم
  میخواستم بدونم چقدر شانس اخذ پذیرش رو دارم
  و آیا چون من هنرستان بودم شانسی هم وجود داره؟
  و همکاری من با شرکت آلمانی تاثیری هم داره؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز می توانید برای مهاجرت اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود از جمله سن را نیز ذکر بفرمایید البته برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 65. احسان گفته:

  سلام.من کارشناسی ناپیوسته مهندسی معماری از دانشگاه غیرانتفاعی دارم که تو سایت anabin تایید نشده.کاردانی هم از دانشگاه آزاد.مدارک بین المللی بازرسی جوش دارم و زبان آلمانی سطح B1 با ۵ سال سابقه کار دارم.خواستم ببینم از طریق کاری یا تحصیلی کدوم رو میتونم راحت تر برم .؟؟ متاهل هستم ۳۱ ساله.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای ویزای کار مدارک شما باید تایید شود اما امکان اقدام را دارید که برای اطلاعات دقیق تر و بررسی شرایط می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 66. sanaz گفته:

  سلام خسته نباشید
  امکان گرفتن ویزا برای پسر ۱۶ساله (دوم دبیرستانی)هم هست؟از لحاظ سربازی و قوانین ایران

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست عزیز می توانید اقدام نمایید و برای تحصیل نیز می توانید برای کشورهای متعددی اقدام نمایید اما در مورد سربازی و اجازه خروج باید از نظام وظیفه جستجو نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 67. Melika گفته:

  سلام
  باعرض خسته نباشی خدمت شما
  من رشتم حقوق در دوره کارشناسی
  سوالم این که زبان المانی رو مدرکش رو باید تو ایران أخذ کنیم یا میشه همراه با تحصیل درالمان مدرک زبان رو کسب کنیم ؟؟
  ممنون میشم جواب بدین??

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   خیر باید قبل از اقدام برای گرفتن پذیرش مدرک زبان آلمانی داشته باشید . لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شرایط کلی شما را نیز بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 68. حسن گفته:

  با سلام خدمت شما. میخواستم بدونم برای گذراندن دوره زبان آلمانی در خود آلمان و ادامه تحصیل در آن چه باید کرد و آیا سفارت با این موضوع مشکلی ندارد؟ متشکرم

  پاسخ
 69. سید سینا فیضی گفته:

  با سلام و خشته نباشید…
  من کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری دانشگاه کردستان رو دارم. و معدلم در لیسانس ۱۶٫۷۶ و در فوق ۱۷٫۱۹ هستش همچنین چندین نرما فزار رو به صورت تخصصی کار میکنم و مدارک فنی و حرفه ای رو در چند زمینه رشته ی خودم دارم البته مدرک زبان ندارم ولی زبانم انگلیسیم خوب هستش. میخواستم بدونم آیا برای ادامه تحصیا در المان چه شرایطی برای من مقدور است؟؟؟؟ همچنین مفالات isi در دست چاپ هم دارم. آیا برای ادامه تحصیل نیاز به گذروندن دوره های خاصی در المان هست یا نه؟ ممنونم

  پاسخ
 70. sajjad گفته:

  با درود …من ارشد برق قدرت دانشگاه ازاد دارم با معدل ۱۵ وسن من ۳۰ میباشد ایا میتونم واسه ارشد مجدد اقدام کنم ….؟

  پاسخ
 71. پرند گفته:

  با سلام
  من بیست ساله هستم و به مجسمه سازی مشغول ام، دانشجوی دانشگاه آزاد هستم.
  می خواستم بدونم اگر، مدرک B2 آلمانی را بگیرم می تونم برای ویزای تحصیلی آلمان در رشته هنر مقطع کارشناسی اقدام کنم؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند در این مقطع دیپلم و پیش دانشگاهی برای اخذ پذیرش برای لیسانس یک مقدار شرایط سخت خواهد بود و برای ویزا به مشکل خواهید خورد ولکن شاید شانس برای اخذ پذیرش کالج زبان خواهیم داشت و احتیاجی به مدرک زبان آلمانی نیاز نیست .
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
 72. Zohreh گفته:

  خسته نباشید ویزای تحصیلی در دوره دبستان چطوره من برای دخترم کلاس دوم دبستان میخام یه توضیح برای بنده بدید ممنون .

  پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با عرض سلام
   برای پذیرش تحصیلی سنین دبستان دو راه وجود دارد
   شما می توانید برای خود پذیرش تحصیلی اخذ نمائید و فرزند خود را همراه خود محسوب نمائید و از مدارس رایگان استفاده نمائید
   و یا برای فرزند خود پذیرش تحصیلی از دبستان هایی اخذ نمائید که دارای شهریه می باشند
   .
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 73. حسین گفته:

  سلام میخواستم بدونم که مدرک کاردانیمو اگه تو رشته حسابداری بگیرم باسه کارشناسی میتونم تغییررشته بدم؟مثلا مکانیک بخونم یا باید چند ترم تو ایران بخونم بعد تطبیق بدم ممنون میشم که جواب بدین

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما می بایست در رشته مورد نظر حداقل ۳ ترم بگذرانید سپس برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه های رایگان آلمان و اتریش اقدام نمایید و برای آگاهی اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.
   موفق و پیروز باشید
   شماره تماس موسسه:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 74. سمانه گفته:

  من فارغ التحصيل رشته ميكروبيولوژي از دانشگاه آزاد هستم ودر شركت داروسازي شاغل هستم(٥سال سابقه كار).من قصدم مهاجرت است براي آلمان اما ميخواستم بدانم بهترين راه مهاجرت از طريق تحصيل ميباشد؟
  از طريق كار ميتوانم مرتبط با كارم اقدام شود؟

  پاسخ
  • امید جلالی فراهانی گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما
   احتراما شما میتوانید هم از طریق تحصیل اقدام نمایید و هم از ویزای کاری استفاده نمایید اما باید شرایط شما کامل مورد بررسی قرار بگیرد لذا میتوانید با موسسه تماس گرفته و برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود مشاوره رایگان داشته باشید .
   موفق باشید
   شماره تماس:
   ۸۸۰۸۸۶۱۴
   ۸۸۰۸۹۰۶۳

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای دانش آموز دبیرستانی در آلمان باید قیم وجود داشته باشد
   پیشنهاد می شود در صورت وجود شرایط از طریق والدین اقدام صورت گیردبرای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
 75. faezeh گفته:

  سلام من دانشجوی مامایی مقطع کارشناسی هستم .خواستم بدونم برای پذیرفته شدن درآلمان حتما باید مدرک زبان آلمانی را داشت؟

  پاسخ
  • رضا شریفی گفته:

   با عرض سلام و ادب
   احتراماً به استحضار می رساند برای اخذ پذیرش در کشور آلمان جدا از اعتبار دانشگاه مبداء ی شما نیاز به مدرک زبان آلمانی هم هست
   پیشنهاد می شود جهت برخورداری از اطلاعات بیشتر با مشاورین ارشد حقوق بین المللی موسسه حقوقی اریکه برگزیدگان پارسیان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمائید .
   https://telegram.me/parsiaanlaw
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۴۰
   +۹۸۲۱۸۸۵۶۷۳۲۶

   پاسخ
  • عاطفه سلطانی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بستتگی به دانشگاهی دارد که از آن پذیرش تحصیلی اخذ میشود
   دانشگاه ها هم دولتی هستند و هم خصوصی که دارای هزینه می باشند
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.
   شماره های تماس موسسه اریکه برگزیدگان پارسیان:
   ۸۸۵۶۷۳۴۰-۰۲۱
   ۸۸۵۶۷۳۲۶-۰۲۱
   ۸۸۰۸۸۶۱۴-۰۲۱

   پاسخ
  • admin گفته:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز باید آزمون گوته را انجام دهید و از این موسسه مدرک خود را اخذ نمایید تا دارای اعتبار بین المللی باشد

   پاسخ
 76. hossein rezaei گفته:

  ba salam
  man mitavanam az tarighr tahsil farzandam ke 6 salesh hast va hamsaram ke lisanse naghashi darad eghdam be akhz visaye alman konam, man 2 bar toristi be alman rafteam va sahebe chapkhane hastam

  پاسخ