ویزای تحصیلی انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و بررسی آن

 • ویزای تحصیلی انگلستان و نظام آموزشی انگلستان
 • ویزای تحصیلی انگلستان و بررسی دانشگاه های انگلستان
 • ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط اخذ آن
 • ویزای تحصیلی انگلستان و هزینه های تحصیل در انگلستان
 • ویزای تحصیلی انگلستان و مدارک موردنیاز
 • ویزای تحصیلی انگلستان و انواع آن
 • ویزای تحصیلی انگلستان و وضعیت اقامتی دانشگاه
 • ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط همراه

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای تحصیلی انگلستان و مقدمه ای بر آن

ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل را به طور جامع و علمی در این مقاله بررسی خواهیم نمود ، جهت کسب اطلاعات در زمینه شرایط ویزای تحصیلی انگلستان با ما در این مقاله که تحت راهنمایی ها و مشاوره های وکیل مهاجرت تهیه شده است همراه باشید. یکی از پرکاربردترین راه های مهاجرت به انگلستان اخذ ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان انگلستان و حوزه بریتانیا می باشد. طبق تجربه موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان و شرایط تحصیل در انگلستان و در نهایت اخذ تابعیت انگلستان نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین انگلستان با وجود حدود ۳۸۰۰ کالج و دانشگاه یکی از برترین نظام های آموزشی دنیا محسوب شده و اخذ پذیرش دانشگاهی و ویزای تحصیلی انگلستان بهترین راه مهاجرت به یکی از برترین کشورهای دنیا محسوب می شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار مستقل ما در ایران تماس گرفته و مشاوره ی رایگان تلفنی داشته باشید.

 • آیا می خواهید ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان داشته باشید ؟
 • شرایط مهاجرت به انگلستان بدون نیاز به مدرک زبان و اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون مدرک زبان چگونه است ؟
 • اقدامات لازم برای ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون مدرک زبان آیلتس و راههای اخذ اقامت انگلستان و همینطور هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان به چه صورت است ؟
 • قوانین اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون مدرک زبان آیلتس داشته باشند ؟
 • برای تحصیل در انگلستان و پذیرش تحصیلی انگلستان بدون مدرک زبان چکار باید کرد ؟
 • قوانین دانشگاه های انگلستان برای پذیرش دانشجویان بدون مدرک زبان به چه صورت است ؟
 • راه های تحصیل در دانشگاههای انگلستان و همچنین مهاجرت تحصیلی به انگلستان کدام است ؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در انگلستان

مقاله مرتبط

تحصیل و اعزام دانشجو به انگلستان

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در مورد شرایط A-level انگلستان

مقاله مرتبط

تحصیل در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و نظام آموزشی انگلستان

نظام آموزشی انگلستان که از معتبرترین نظامهای آموزشی است با پیشینه ای قدیمی و با  بهره مندی از محیط های کاملا استثنایی و امکانات فوق العاده با وجود بهترین کالج ها و نهادهای آموزشی و دانشگاههای برتر دنیا نظیر آکسفورد و کمبریج و …. و تدریس به زبان اینترنشنال یکی از اولویت های افراد در انتخاب کشور متبوع برای تحصیل به شمار می رود و هر ساله تعداد زیادی از کشورهای مختلف خود را به این کشور رسانده و در این کشور به تحصیل می پردازند که این در تمام مقاطع تحصیلی انگلستان امکان پذیر می باشد.

سیستم آموزشی انگلستان

سیستم آموزشی انگلستان، یکی از بهترین و قدیم‌ترین سیستم‌های آموزشی دنیا است. این کشور، خواستگاه بسیاری از کهن‌ترین موسسات آموزشی است. دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج، از جمله این موسسات هستند که غالبا برای کسب رتبه نخست، در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان، به رقابت می پردازند. به طور کلی، حدود یک چهارم دانشگاه‌های انگلستان جزء ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا هستند.

سیستم آموزشی در دانشگاه‌های انگلیس، همانند اغلب کشورهای  اروپایی، در دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی اداره می‌گردد. مقطع کارشناسی معمولا سه سال به طول می‌انجامد. لازم به ذکر است که دوره‌های آموزشی پیش‌دانشگاهی نیز جزئی از مقطع کارشناسی محسوب می‌شود. تحصیلات تکمیلی در انگلستان شامل دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می‌باشد که معمولا از دوره کارشناسی کوتاه‌تر هستند، با این وجود می‌توان برای این مقطع دوره زمانی یک تا پنج ساله را در نظر گرفت. (دوره‌های زمانی بلندمدت مخصوص برخی رشته‌های تحصیلی از جمله پزشکی و حقوق است.) در مقطع تحصیلات تکمیلی دانشجویان باید تحقیقات علمی خود را زیرنظر یک استاد راهنمای متخصص در رشته خودشان توسعه دهند.

باتوجه به اینکه دانشگاه‌های انگلستان در هر دو مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دارای بالاترین استانداردهای کیفی در سطح جهان هستند، مدرک تحصیلی اغلب این موسسات، بین‌المللی بوده و عموما ترقی در فضای کاری را در پی دارد.

یک دوره ی بسیار عالی برای افرادی که دارای مدرک کاردانی و یا فوق دیپلم در ایران می باشد اخذ پذیرش در نظام آموزشی انگلستان است که به نام مقطع قبل از فوق لیسانس معروف است و این دوره ی کوتاه نه ماهه باعث می شود فرد بتواند برای ادامه ی تحصیل در مقطع فوق لیسانس نیز ادامه تحصیل دهد و حتی همانند یک فرد لیسانسه اقدام برای پذیرش در مقطع بالاتر را دارد و عملاً می توان گفت که یک فرد دارای فوق دیپلم در کمتر از دو سال فوق لیسانس معتبر انگلستان را اخذ کند. و حتی فرد میتواند در رشته های مدیریتی و مالی نیز این پذیرش را داشته باشند.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در انگلستان

مقاله مرتبط

بورسیه تحصیلی انگلستان

مقاله مرتبط

تحصیل پزشکی در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و مهاجرت تحصیلی به این کشور

تحصیل یکی از پرطرفدارترین راه‌های مهاجرت و اخذ تابعیت و اقامت است. در انگلستان حدود ۳۰۰۰ موسسه آموزشی وجود دارد که از دانشجویان و دانش‌آموزان بین‌المللی استقبال می‌کنند. این کشور یکی از پرطرفدارترین مقصدهای تحصیل برای بسیاری از دانشجویان بین‌المللی است. در سال تحصیلی ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، جمعیت دانشجویان خارجی در این کشور بیش از ۴۴۰ هزار نفر بوده است. در این مقاله شرایط ویزای تحصیلی انگلستان بررسی شده است. شرایط ویزای تحصیلی انگلستان ، مانند بسیاری از کشورهای اروپایی براساس تابعیت و کشور مبدا متقاضی، تعیین می‌گردد. علاوه بر این، امتیاز فرد متقاضی و طول مدت تحصیل او در انگلستان، از دیگر عواملی است که در شرایط ویزای تحصیلی انگلستان تاثیرگذار است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمنیه از موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش بهره بگیرید.

بریتانیا با سیستم فوق العاده آموزش عالی و صدها دانشگاه ، در سطح جهان تجربه ای غنی را برای دانشجویان بین المللی به ارمغان می آورد. دوره ها و دانشگاه ها با هم متفاوت بوده و هر دانشجو نیز به دنبال همین تفاوت ها است. بنابراین انتخاب دوره مناسب در دانشگاه مناسب، کمی کار و زمان می طلبد.

مؤسسه حقوقی ملک پور از جمله معتبرترین و خوش نام ترین مؤسسات حقوقی در سراسر کشور ایران است و می توان این مجموعه را در زمینه ی مهاجرت و حقوق بین الملل، در زمره ی تخصصی ترین و برترین مؤسسات دانست و با توجه به تجارب بالای وکلای متخصص و مشاورین خبره در این راستا، و با کمک سال ها تجربه ی ارزشمند در زمینه ی مهاجرت، میتواند خدمات مشاوره ای  بسیاری را در کشورهای مختلف ارائه دهد . لازم به ذکر است که  مؤسسه حقوقی ملک پور در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکا دارای دفتر و یا وکیل می باشد که این امریست بی نظیر و بسا ارزشمند چرا که موکلین پس از انجام کار و مهاجرت رها نشده و از خدمات برتر مشاوه ای  موسسه در کشور از جمله در خصوص ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان متبوع نیز بهره مند میشود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل زیر ۱۸ سال در انگلستان

مقاله مرتبط

تحصیل دکترا در انگلستان

مقاله مرتبط

تحصیل رایگان در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و بررسی دانشگاه های انگلستان

در زیر نیم نگاهی داریم به نحوه ی پذیرش و پس از آن پروسه ی اخذ ویزای تحصیلی انگلستان و راه های ساده تر اخذ این نوع پذیرش با قوانینی آسانتر و هزینه ای کمتر.

رتبه بندی دانشگاهای کشور انگلستان به ۳ دسته زیر تقسیم می شوند

 • یک تا ده دنیا که شامل بهترین های این کشور نظیر آکسفورد و کمبریج و لندن می باشد که جدا از شرایط بسیار سخت پذیرش در این کشور از هزینه  زیادی برای افراد بین المللی برخوردار بوده و خیلی مورد توصیه نمی باشد.
 • نوع دوم دانشگاههای این کشور که بهترین نوع پذیرش ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان به آن تعلق دارد  که شامل دانشگاههای رتبه های  ده تا صد انگلستان در این کشور (انگلستان) شامل می شود که به مراتب هزینه هایی بهتر و امکاناتی جهانی را در بر دارد و مورد توصیه برای اخذ پذیرش میباشد.
 • نوع سوم که به نوعی به مراکز آموزش فانتزی و لوکس این کشور اطلاق میشود از لحاظ کیفی پایین بوده هزینه ی بسیار بالای تحصیلی را در برداشته که آن هم مورد توصیه نمی باشد.

دانشگاه‌های انگلستان، به صورت کلی به چهار دسته تقسیم می‌شوند که عبارت‌اند از:

 • دانشگاه‌های کهن

  دانشگاه‌های آکسفورد، کمبریج و دانشگاه St Andrews

 • دانشگاه‌های Red Brick

  این مجموعه شامل شش دانشگاه است که در شهرهای صنعتی انگلستان تاسیس شده‌اند. این دانشگاه‌ها در ابتدا برای علوم مهندسی و به عنوان کالج‌های مهندسی پایه‌گذاری شدند. انتخاب نام Red Brick برای این دانشگاه‌ها به خاطر مدل معماری خاص آنهاست.

 • دانشگاه‌های Plate Glass

  این دانشگاه‌ها، دانشگاه هایی هستند که تاسیس یا ارتقای آنها بعد از سال ۱۹۶۰ رخ داده است. علت نامیدن آنها به Plate Glass نیز به خاطر استفاده بسیار زیاد شیشه در ساختمان‌های آنهاست.

 • گروه Russell

  این گروه شامل مجموعه‌ای از ۲۴ دانشگاه دولتی تحقیقاتی است که دو سوم امتیاز همه دانشگاه‌های تحقیقاتی را به خود اختصاص داده‌اند.

امکان ادامه تحصیل و بعد ازآن کار برای پرستاران
رتبه بندی دانشگاه های انگلستان
دوره های زبان همراه با کارآموزی در انگلیس

ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط اخذ آن

دانشجویان کشورهای منطقه اتحادیه اروپا برای ادامه تحصیل در انگلستان نیازی به درخواست ویزا ندارند، اما اخذ ویزا برای دانشجویان سایر کشورها ضروری است. فرم‌های مرتبط با درخواست ویزا بر روی سایت ویزا و مهاجرت انگلستان موجود بوده و دانشجویان می‌توانند با پر کردن این فرم‌ها به صورت آنلاین درخواست اخذ ویزا بدهند. از آنجایی که این فرآیند، می‌تواند فرآیند استرس‌زایی باشد، درخواست‌دهندگان باید زمان کافی جهت اخذ ویزا را در نظر بگیرند. (برای اخذ ویزای تحصیلی نهایتا می‌توان تا سه ماه پیش از شروع کلاس‌ها اقدام کرد.)

ویزای تحصیلی انگلستان به روش امتیاز محور صادر می‌گردد. درنتیجه متقاضیان باید برای کسب امتیاز کافی اطلاعات و مدارک لازم را تهیه کنند. این مدارک به نوع ویزای درخواستی بستگی دارد اما در هر صورت باید شامل موارد زیر باشد که در ادامه برای شما ارائه شده اند.

اقامت پس از تحصیل در انگلستان
شرایط کار ضمن تحصیل در انگلستان
تحصیل در دانشگاه های انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و هزینه های تحصیل در انگلستان

میانگین هزینه تحصیل در انگلستان در مقاطع دانشگاه های معتبر و مورد توصیه ی این کشور بین ۱۰ تا ۱۲ هزار پوند به صورت سالیانه می باشد و در مقطع لیسانس نیازمند مدرک زبان (آیلتس ۶) و در مقطع فوق لیسانس (آیلتس ۶٫۵) و در دکترا آیلتس ۷ مورد نیاز می باشد که در جدید ترین خدمات موسسه حقوقی ملک پور این امکان وجود دارد تا در رشته های مالی و رشته های مدیریتی هم هزینه ی پایینتر در برترین دانشگاه های انگلستان نظیر  آلستر و واکینگهام و….. حتی بدون نیاز به مدرک زبان آیلتس در تمام مقاطع دانشگاهی پذیرش گرفت و پس از آن ویزای تحصیلی را از آن خود کرد.

حتی در بعضی از این کورس ها هزینه ی تحصیل به حدود ۳۵۰۰ پوند در سال هم رسیده و شرایط استثنائی را برای اقدام ایجاد کرده است.

همچنین در رابطه با ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان  می توان بیان نمود که هزینه ی زندگی و تحصیل دانشجویان ایرانی در کشور انگلستان به صورت متعادل بین ۱۰ الی ۱۲ هزار پوند سالیانه می باشد که این هزینه به خاطر حق کار هفتگی به میزان ۲۰ ساعت میتواند تا نیمی از هزینه ها را پوشش دهد.

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان
تحصیل دوره پزشکی و دندانپزشکی انگلستان کالج GCSE در Bellerbys (بلربیز)
مقایسه تحصیل دکترا در آلمان و انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و انواع آن

 • ویزای کوتاه مدت Short-Term Visa

  این ویزا مخصوص دانشجویانی است که بالای هجده سال سن داشته و برای گذراندن یک دوره تحصیلی کوتاه مدت به انگلستان می‌آیند. دوره هایی ازجمله دوره آموزش زبان انگلیسی یا یک دوره تحقیقاتی کوتاه مدت. ویزای کوتاه مدت نهایتا برای شش ماه اعتبار داشته و پس از منقضی شدن امکان تمدید ندارد. لازم به ذکر است که اخذ این ویزا به شما اجازه کار در انگلستان را نمی‌دهد.

 • ویزای تحصیلی عمومی Tier 4 General

  این ویزا مخصوص دانشجویانی است که بیش از هجده سال سن داشته و یک برنامه تحصیلی بلندمدت در انگلستان دارند. این ویزا در مقایسه با ویزای کوتاه مدت، به شما اجازه می‌دهد که در دوره زمانی بلندمدت‌تری در انگلستان اقامت داشته باشید و نیز امکان کار کردن در اغلب مشاغل را به شما می‌دهد. برای تمدید این ویزا دانشجویان باید دوره تحصیلی خود را نیز افزایش دهند.

 • ویزای تحصیلی کودکان Tier 4 (Child) Student Visa

  این ویزا برای دانش‌آموزان زیر هفده سالی است که قصد دارند تحصیلات مدرسه‌ای خود را در انگلستان بگذرانند. باتوجه به سن و دوره زمانی تحصیلی شما، این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا نهایتا شش سال در انگلستان اقامت داشته باشید. همچین این ویزا به دانش‌آموزان ۱۶ سال به بالا این امکان را می‌دهد که در طول دوره تحصیلی خود به صورت پاره وقت و در تعطیلات به صورت تمام وقت کار کنند.

مقایسه سطح تحصیلات فوق لیسانس در آلمان و انگلیس
تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در انگلستان در دوره های ALEVEL – FOUNDATION – GCSE
تحصیل داروسازی در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزا

 • جزئیات اطلاعات پاسپورت و عکس جدید
 • تاییدیه پذیرش دانشجو از موسسه آموزشی پذیرش شده
 • در صورتی که زبان انگلیسی زبان بومی یا مادری دانشجو نیست، لازم است مدرکی جهت تایید مهارت انگلیسی صحبت کردن ارائه گردد. (Secure English Language Test)
 • ارائه مدرکی درخصوص تایید توانایی مالی دانشجو برای تامین مالی در طول دوره تحصیل
 • برای اخذ ویرای تحصیلی عمومی، افراد باید مبلغ ۳۲۸ پوند پرداخت کنند و درصورتی که تحصیل آنها بیش از شش ماه به طول می‌انجامد، باید مبلغ ۱۵۰پوند نیز برای دسترسی به سرویس خدمات عمومی پرداخت گردد.
 • پرينت موجودي حساب
 • ترجمه مدارك هويتي
 • ترجمه فيش حقوقي
 • ترجمه سند ملك
 • ترجمه سابقه كار
 • :ترجمه سابقه بيمه
 • كساني كه مي خواهند به خارج بروند بايد خرج يكسال خود را در حسابشان داشته باشند این سند یا همان پرينت موجودي حساب به افسر ويزا نشان داده مي شود و ثابت مي كنند نمي خواهند پناهنده شوند
معرفی کالج بلربیز
انواع دوره های تحصیل در انگلستان
مقایسه تحصیل در انگلستان و سوئد

ویزای تحصیلی انگلستان و وضعیت اقامت دانشجو در دانشگاه های انگلستان

اغلب دانشگاه‌های انگلستان فضاهای مسکونی‌ای را به عنوان خوابگاه دانشجویی به دانشجویان اجاره می‌دهند. معمولا همه دانشجویان سال اولی می‌توانند از این خوابگاه‌ها استفاده کنند تا این فرصت را داشته باشند که خود را با زندگی دانشجویی تطبیق دهند. با این حال که برای استفاده از این امکانات میان دانشجویان نوعی رقابت وجود دارد (این رقابت براساس زمان ارائه درخواست جهت استفاده از خوابگاه است)، استفاده از خوابگاه معمولا در سال اول تحصیل دانشجویان بین‌المللی تضمین شده است.

تسهیلات خوابگاهی دانشگاه‌ها عموما به دو دسته تقسیم می‌شود: دسته اول خوابگاه‌هایی که شامل چند اتاق، آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشتراکی بوده و یک فروشگاه دارند که در طول روز سه وعده غذایی را با مبلغ اضافی تهیه می‌کند. اتاق‌های این دسته از خوابگاه‌ها ممکن است کمی کوچک باشند، ولی در عوض گزینه اجتماعی‌تر و ارزان‌تری هستند. دسته دوم خوابگاه‌ها معمولا شامل اتاق‌هایی با فضاهای جداگانه و آشپزخانه و سرویس بهداشتی اختصاصی است. این خوابگاه‌ها اندکی گران‌تر هستند، اما فضای خصوصی‌تر و آرام‌تری دارند. اغلب خوابگاه‌ها و وسایل رفاهی دانشگاه‌ها در محوطه دانشگاه و نزدیک به امکانات فرهنگی-هنری می‌باشد، با این حال این امکانات متنوع بوده و دانشجویان با زندگی در خوابگاه‌هایی که کمی دورتر است، می‌توانند هزینه‌های خود را کاهش داده یا پس‌انداز کنند.

همان طور که گفته شد خوابگاه‌های دانشجویی عموما در سال اول تحصیل ارائه می‌گردد و دانشجویان برای سال‌های بعدی باید در خانه‌ها یا سوئیت‌های مستقل زندگی کنند. در این زمینه دانشجویان می‌توانند از آژانس‌های املاک یا صاحبین املاک شخصی کمک بگیرند. هزینه اجاره‌ها براساس منطقه و استانداردهای خانه‌ها متفاوت است، با این حال با تقسیم این هزینه‌ها میان هم‌اتاقی‌ها می‌توان از آنها کاست. برای بسیاری از دانشجویان، این اولین تجربه زندگی در جایی و با افرادی است که خودشان انتخاب کرده‌اند و این می‌تواند برای آنها یک تجربه لذت‌بخش و هیجان‌انگیز باشد.

تحصیل در بهترین دانشگاه های انگلستان
تحصیل در انگلستان در مقطع دبستان
تحصیل در مقطع دبیرستان در انگلستان

ویزای تحصیلی انگلستان و شرایط همراه

نکته ی مهم در مورد اخذ ویزای همراه در نظام آموزشی انگلستان اینکه حق بردن همراه در مقطع لیسانس وجود ندارد و برای مقاطع بالاتر نظیر فوق لیسانس و دکترا  موجود است و می شود که از ویزای همراه برخوردار بود و با توجه به سابقه ی عظیم موسسه ی حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش و اینکه شرایطی فراهم گردیده تا بر خلاف سابق که خانواده ها و افراد بالای ۳۵ سال سن با شرایط سختی برای اخذ ویزای انگلستان مواجه بوده اند اینک می شود که با شرایطی مساعد تر حتی افراد ۴۰ ساله نیز این امید را داشته باشند تا ویزای تحصیلی انگلستان را اخذ کنند.

ویزای تحصیلی انگلستان و جمع بندی پایانی

در این مقاله تلاش شد تا شرایط ویزای تحصیلی انگلستان به صورت مختصر بررسی گردد. همان طور که عنوان شد، تابعیت اولیه و کشور مبدا متقاضی، یکی از پایه ای ترین شرایط ویزای تحصیلی انگلستان می‌باشد. همچنین امتیاز فرد متقاضی و طول مدت تحصیل او از دیگر عوامل تعیین کننده شرایط ویزای تحصیلی انگلستان است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش بهره بگیرید. جهت اخذ مشاوره از کارشناسان ما میتوانید با دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار مستقل ما در ایران تماس گرفته و مشاوره ی رایگان تلفنی در باب مهاجرت به انگلستان و تحصیل در انگلستان و شرایط ویزای تحصیلی انگلستان داشته باشید.
در رابطه با مهاجرت به انگلستان و همچنین ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان و همچنین اقامت پس از تحصیل در انگلستان می توان بیان نمود که موسسه حقوقی ملک پور اتریش با بهره گیری از نخبگان کشور در جای جای جهان و با هدف ارائه هر چه بهتر خدمات در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان و اخذ اقامت انگلستان و معتبرترین کشورها آماده ی خدمت رسانی میباشد و شما میتوانید به صورت مشاوره ی تلفنی رایگان از خدمات موسسه و بخصوص در رابطه با مهاجرت به انگلستان بدون نیاز به مدرک زبان آیلتس و ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان بهره مند شوید ..و بهترین اطلاعات را در خصوص ویزای تحصیلی انگلستان و پذیرش بدون نیاز به مدرک زبان و در نهایت اخذ اقامت انگلستان و همینطور اخذ تابعیت انگلستان بدست آورید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

156 پاسخ
 1. اشکان صفیان گفته:

  با سلام.من دارای مدرک لیسانس مهندسی مخازن نفت با معدل ۱۶٫۴۸ میباشم.میخواهم برای ادامه تحصیل ب انگلستان برم.لطفا راهنمایی کنید.درضمن اگر بخواهم متاهلی برم امکانش هست؟من ۲۵ سال سن دارم

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام دوست عزیز در حال حاضر سن شما برای اخذ ویزای تحصیلی انگلستان مناسب هست . در نظر داشته باشید که سن و گپ تحصیلی برای تحصیل در انگلستان مناسب هست . برای اخذ پذیرش شما نیاز به مدرک آیلتس دارید . دوره تحصیل فوق لیسانس ۹ ماهه ست . امکان الحاق همسر به شما نیز وجود دارد.زبان شما در چه سطحی ست؟

   پاسخ
 2. نرگس گفته:

  سلام من۱۵سالمه میخام برای ادامه تحصیل به بریتانیا بیام و اقامت تحصیلی بگیرم شانس بورسیه دارم؟
  هزینه های چطوریه بدون بورسیه؟؟
  مدرک زبان کدوم رو لازم داره؟؟؟

  پاسخ
 3. M گفته:

  با عرض سلام
  من ۱۸سالمه و معدل کل دیپلمم ۱۹هست
  زبانمم خوبه ولی آیلتس ندارم
  برای تحصیل دندانپزشکی در انگلیس و دریافت بورس راهی هست؟

  Rating: ۴
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام
   دوست عزیز در این مقطع تحصیلی بامکان دریافت بورسیه بسیار پائینه ولی چنانچه زبانتون در سطح بالائی باشه و نمرات خوبی داشته باشید ممکنه امکان استفاده از تخفیفات دانشگاه رو داشته باشید .

   پاسخ
 4. محمود گفته:

  با سلام من ۱۶ سالمه میخواستم برای تحصیل در انگلیس اقدام کنم میخواستم بدونم با توجه به تحصیل من در مدارس تیز هوشان و معدل بالا در سال های تحصیلی شرایط برای ثبت نام کالج و هزینه هاش چجوریه؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای تحصیل در کالج های انگلستان نیاز هست که زبانتون در سطح خوبی باشه و از شما آزمون زبان گرفته میشه.در هر صورت شما می تونید در انگلستان قبل از شروع به تحصیل دروس دبیرستان با شرکت در کلاس های زبان سطح زبانتون رو افزایش بدید. هزینه کالج ها بسته به نوع شهر و رنک کالج متفاوت هست .عموما هزینه های تحصیل و زندگی با هم از ۲۶ هزار پوند به بالاست .آیا در انگلستان اقوام و یا بستگانی دارید؟

   پاسخ
 5. مانی گفته:

  سلام و عرض ادب بنده همسرم انگلیسی هستند و من هم قراره بهشون ملحق بشم مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد دارم و قصد دارد در انگلیس clc law بخوتم آیا مدرک لیسانس ایرانم برای موسسات و دانشگاه‌های انگلیس مورد قبول هست؟

  Rating: ۵
  پاسخ
 6. احمدی گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی پزشکی دارم و در حال گرفتن مدرک آیلتس هستم برای ویزای تحصیلی انگلیس باید چیکار کنم ؟

  Rating: ۴
  پاسخ
 7. مهدی گفته:

  سلام و درود خدمت دوستان عزیز.
  پیش از این سوالی پرسیده بودم ازتون که جوابش رو هم ازتون گرفتم.ممنون.
  و حالا این سوال به ذهنم رسیده که با توجه به اینکه ارز در ایران دارای دو نرخ دولتی و آزاد هست، و تمکن مالی ما به صورت ریال و یا تومان هست، تمکن مالی که ما اراعه میدیم به سفارت با نرخ دولتی حساب میشه یا آزاد.
  برای مثال فرمودین که تمکن مالی ما برای ویزای دانشجویی انگلیس حدود ۱۱۲۸ پوند باید باشه که در ۹ماه ضرب میشه. به علاوه هزینه دانشگاه. آیا سفارت این میزان هزینه هارو با ارز آزاد حساب میکنه یا دولتی؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، قانون نرخ دولتی رو از شما قبول می کنه ولی اکثر سفارت ها الان تفاوت نرخ ها رو می دونن و آفیسر ها با نرخ آزاد خیلی راحت تر قبول می کنند درخواست ویزای شما رو. بهتره که ریسک نشه و با نرخ آزاد اقدام بشه.

   پاسخ
 8. Arash گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و مدرک فوق دیپلم اتش نشانی دارم( دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۵ ) و می خواستم ببینم برای لیسانس یا همون طور که در سایت خوندم (مقطع قبل از فوق لیسانس) می تونم برای ادامه تحصیل اقدام کنم ( در انگلستان به صورت بورسیه یا عادی ) مدرک زبان ندارم و می خواهم در رشته HSE که مربوط به بهداشت کار، صنعتی و محیط، ایمینی و محیط زیست که از حرف اول کلمات Health . Safety . Environment تحصیل کنم که مربوط به مدرکم هم هست . اصلا این رشته رو دارن برای تحصیل در ضمن در انگلستان هم فامیل به درد بخور هم دارم (گفتم شاید گفتنش کمکی کنه در غیر این صورت ببخشید) باتشکر خیلی خیلی زیاد از شما ببخشید که زیاده گویی کردم.

  Rating: ۴
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، برای دوره های پری مستر باید لیسانس داشته باشید. بهتره که برای دوره های سال آخر لیسانس اقدام بشه. کشورهای هلند و دانمارک گزینه های مناسبی هستند.

   پاسخ
 9. محمدرضا گفته:

  با سلام بند قصد ادامه تحصيل در کشور انگلیس در مقطع کارسناسی ارشد مكانيک دارم و برای استارت اولیه تمکن مالی دارم مدرک ایلتس ندارم دارای پایان خدمت سربازی، ۲۵ ساله زبان انگلیسی نسبتا خوب.
  پیشاپیش از حسن پاسخگویتان سپاسگزارم.

  Rating: ۵
  پاسخ
 10. مهدی گفته:

  با سلام خدمت شما عزیزان.
  مهدی هستم ۳۰ ساله. مجرد هستم. تمکن مالی دارم. درحال گرفتن مدرک آیلتس هستم.
  مدرک کاردانی رو سال۸۸ گرفتم در رشته برق صنعتی.
  با معدل نسبتا خوب. مدرک کارشناسی رو سال ۹۲ گرفتم در رشته مخابرات. از سال ۹۵ تا به امروز مغازه برق صنعتی داشتم با مجوز کاری و پروانه کسب.
  میخواستم ویزای دانشجویی انگلستان رو بگیرم در مقطع کارشناسی در رشته برق و بعد از اون ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر.
  آیا با توجه به اینکه مدت زمان زیادی فاصله افتاده بین مدرک تحصیلیم تا به امروز،میتونم ویزای دانشجویی بگیرم؟
  آیا دانشگاه مقصد بهم پذیرش میده؟
  ممنون از راهنمایی هاتون.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، با تشکر از توضیحات کاملتون ، با توجه به گپ ریسک ویزا دارین. میشه پذیرش گرفت ولی برای ویزا شرایط متفاوت هست. بهتره برای کشورهای مثل دانمارک ، هلند یا کانادا اقدام بفرمایید.

   پاسخ
 11. محمدرضا گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده ۲۸ سالمه و نزدیک ۶ سال سابقه کاری مرتبط با رشته ای که میخوام تو مقطع ارشد بخونم دارم، همچنین ارشد و کارشناسیم هم معدلم الف بوده.. فقط مشکلی که هست نمره آیلتسم هست که ۶ اورال گرفتم، با توجه به اینکه دیدم فرمودید باید نمره زبانم برای مقطع فوق لیسانس حداقل ۶٫۵ باشه آیا اگر پذیرش هم داشته باشم شانسی واسه گرفتن ویزا دارم؟ یا مجبورم مجددا در امتحان آیلتس شرکت کنم؟؟ این نمره ۶٫۵ یکی از موارد اجباری حساب میشه؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله برای پذیرشتون باید مدرک زبان بدین. البته اگر نمره مورد نظر برای کورس زبان رو بیارین میشه برای دوره زبان هم اقدام کرد. اگر پذیرش بگیرید و چیدمان مدارکتون خوب باشه بله میشه ویزا گرفت.

   پاسخ
 12. امیر گفته:

  سلام وقت بخیر . من دانشجوی داروسازی دانشگاه تهران هستم و امسال فارغ التحصیل میشم . نمراتم هم خوبه . با توجه به اینکه شنیدم در اونجا مدرک دارو کارشناسی تدریس میشه ایا شرایط اپلای برای ارشد(مستر) رو دارم ؟
  بعد گرفتن ارشد ایا شرایط برای گرفتن اقامت انگلیس سخته ؟

  Rating: ۵
  پاسخ
  • MIE Malekpour07 گفته:

   با سلام، بله میشه براتون اقدام کرد. مدرک زبان در حدود ایلتس ۶٫۵ داشته باشید شانستون خوب هست. برای اقامت بعد از تحصیل باید کار پیدا کنید که اقامتتون به کاری تبدیل بشه.

   پاسخ
 13. امین گفته:

  سلام خسته نباشید تشکر ویژه ای هم از موسسه خیلی خوبتان دارم. من معلولیت جسمی-حرکتی (پای راستم از زیر زانو به پایین مصنوعی است) و میخواستم از دانشگاه های انگلیس برای دکترا پذیرش بگیرم و هزینه های دانشگاه های انگلیس خیلی بالا است من تو سایت gov.uk یه مطلبی میخوندم که همه ی هزینه های دانشگاه معلولین پرداخت میشه یعنی در واقع فاند میدن میخواستم ببینم ایا من که یک ایرانی هستم اگر قانونی اقدام کنم و اپلای کنم و پذیرش بگیرم هزینه ها من رو هم میدن یا نه؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید. تشکر

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، باید شرایط و مدارکی که دارین برای دانشگاه های مختلف ارسال بشه ، در ابتدا نمیشه قطعیت صحبت کرد. اگر فاند کامل دریافت بفرمایید بله تمامی هزینه ها پوشش داده میشه.

   پاسخ
 14. محمد رضاموسوی گفته:

  سلام من ۱۷سالمه یکسال دیگه دارم تا دانشگاه
  من میخواهم مدرک فوق دیپلم به بالا رو خارج
  از کشور بگیرم لطفا راهنمای کنید ممنون میشم

  Rating: ۴
  پاسخ
 15. علی محمدی گفته:

  با سلام خسته نباشید
  اگر ویزای تحصیلی یک ساله گرفتم اما هزینه کافی تحصیل نداشتم میتونم بدون ثبت نام در دانشگاه فقط کار کنم در ضمن در این مدت دولت انگلیس اسکان رایگان میدهد

  Rating: ۴
  پاسخ
 16. niloofar گفته:

  سلام من دانشجوی سال دوم حقوق دانشگاه آزاد هستم من میتونم با مدرک لیسانس از دانشگاه ازاد پذیرش یکی از دانشگاهای معتبر آلمان رو برای تحصیل در مقطع ارشد بگیرم

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای تحصیل در آلمان اگر از دانشگاه آزاد اقدام بفرمایید شرایط سخت هست و ریسک ویزا و پذیرش دارین . برای کانادا اقدام بفرمایید شانستون بالاتر هست.

   پاسخ
 17. امیررضا گفته:

  سلام
  من با مدرک دکترا روانشناسی و آیلتس ۷ و کارت معافیت میتونم اقدام کنم برای اقامت که هم کار بتونم بکنم و هم ادامه تحصیل بدم

  پاسخ
 18. امیررضا گفته:

  سلام
  من ۲۶ سالمه و دکترا روانشناسی دارم و آیلتس۷ دارم میخاستم بدونم میتونم تو لندن هم ادامه تحصیل بدم و هم کار کنم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، اگر پیشنهاد کاری داشته باشید می توان اقدام کرد. اما باید در ابتدا اجازه اداره کار انگلستان را کسب کنید.

   پاسخ
 19. Farzaneh گفته:

  سلام وقت بخير
  من مدرك كارشناسي مهندسي نفت دارم با معدل بالاي ١٥
  اما مدرك زبان ندارم
  ميخوام ارشد واسه دانشگاه برونل لندن اقدام كنم با كورس زبان اقدام كنم.
  شانس گرفتن پذيرشم چقدره؟؟؟
  ايا امكان گرفتن پذيرش در دانشگاه برونل لندن با كورس زبان واسم امكان پذيره؟

  پاسخ
 20. گلی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۶ سالمه
  لیسانس موسیقی دارم و زبانم در حال تکمیل برای گرفتن آیلتس
  برای گرفتن ویزای دانشجویی و البته برای کارشناسی(مجدد) امکان گرفتن پذیرش وجود دارد؟…میتوانم در دانشگاهی تحصیل کنم که نمرات خیلی مد نظر نیست و بعد از گرفتن کارشناسی برای دانشگاه های دیگه اقدام کنم؟
  و در کل تا چه سنی امکان گرفتن پذیرش برای کالج یا کارشناسی وجود دارد؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، برای کالج شرایط اندکی سخت است اما شاید بتوان برای دانشگاه ها اقدام کرد. باید شرایط شما بررسی شود تا بتوان اظهارنظر کرد.

   پاسخ
 21. Ashkan گفته:

  سلام
  من ۱۹ سالمه دانشجوی مهندسی عمرانم و ترم ۱ هستم می خواستم بدونم به من دانشجو واسه ادامه تحصیل بهم پاسپورت میدن یانه خدمت هم نرفتم
  با تشکر

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام و عرض ادب
   امکان اقدام را دارید ولی باید شرایطان بیشتر مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. پریسا گفته:

  سلام من ۲۶ سالمه و مدرک کارشناسی ژئومورفولوژی دارم ولی در یک رشته دیگه مثلا هنری میخوام ادامه تحصیل بدم و مدرک زبان ندارم میخواستم بدونم میتونم برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ؟ واین که آیا امکانش هست از طریق کارکردن هزینه تحصیل رو پرداخت کرد؟

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام ، پیشنهاد می شود که مقالات تحصیل در انگلستان و کار ضمن تحصیل در انلگستان را مطالعه بفرمایید، همچنین می توانید سوال خود را در بخش پرسش و پاسخ همگانی مطرح کنید تا کسانی که تجربه این کار را دارند پاسخگویی شما باشند.

   پاسخ
 23. khadijeh گفته:

  سلام من متولد ۱۳۸۰/۸/۵هستم و رشته انسانی می خوانم ۵ ابان هم تولدم هسش یه سال دیگ دیپلم میگیرم می خواستم بدونم من می خوام دندون پزشکی بخونم خارج از کشور هر جا ک بدون کنکور قبول کنند و الانم کلاس زبان میرم میشه شرایط دانشگاه برام بگین و چطوری اقدام کنم یا میشه واسه سال دوازدهم برم اونجا یا باید دیپلم بگیرم و قیمت واسه ویزا چقدر هسش

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، تولدتون مبارک باشه، بسیاری از دانشگاه ها هستند که ارائه دهنده رشته دندانپزشکی هستند، اما برای بعضی از کشورها باید در یک امتحان ورودی شرکت کنید و پس از قبولی می توانید برای تحصیل اقدام کنید. لطفا برای دریافت اطلاعات کاملتر با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس جاصل فرمایید و یا از طریق صفحه مشاوره مهاجرتی رایگان اطلاعات تماس خود را وارد کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 24. ایلیا گفته:

  سلام
  پسر من ۱۲ ساله است و قصد دارم که بعد ازپایان دوره ابتدایی در انگلیس ادامه تحصیل بده .لطفا من و راهنمایی کنید .چه شرایطی باید فراهم کنم .و آیا امکان حضو من ویا همسرم در کنار پسرم هست .یا نه
  چون اصلا مایل نیستم به شبانه روزی بفرستم .
  توانایی تامین هزینه های فرزندم هستم .
  ممنون

  پاسخ
 25. سارا گفته:

  سلام
  من سال اخر دبيرستان هستم و هنوز ديپلم ندارم
  ميخواستم بدونم بدون ديپلم هم ميشه براى گرفتن پذيرش دانشگاه اقدام كرد؟
  مدرك زبان هم ندارم

  پاسخ
 26. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم من لیسانس فوق لیسانس تجارت الکترونیک دارم میتوانم بدون مدرک زبان ویزای تحصیلی بگیرم و در اونجا تحصیل کنم؟

  پاسخ
 27. بهار گفته:

  با سلام.من ۲۶ سالمه و مدرکم کارشناسی مهندسی مواد هست.
  میخواستم بدونم میتونم در کالج های انگلستان بدون مدرک زبان ثبت نام کنم؟

  پاسخ
 28. عليرضا گفته:

  سلام ضمن عرض خسته نباشيد من ميخوام پسرم كه ١٤ساله هست براي تحصيل به انگلستان بفرستم چه كار بايد انجام بدهم

  پاسخ
  • mansoor soltani گفته:

   با سلام، این امکان در صورت دارا بودن سایر شرایط علاوه بر سن وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. فاطمه گفته:

  سلام من ۲۱سالمه دانشجوی روانشناسیم و ۱۰ماهه دیگه درسم تموم میشه و ایلتس۶ونیم دارم ومعدل سوم دبیرستانم۱۵بود اگه از ۶ماهه دیگه اقدام کنم شانسی برای پذیرش تورشته ی دندونپزشکی دارم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای بسیاری از کشورها اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 30. دهقان منشادي گفته:

  سلام و ادب
  فارغ التحصيل ارشد زبان و ادبيات انگليسي از شهيد بهشتي هستم. متاهل و فرزند ۱٫۵ ساله دارم . امكان گرفتن پذيرش ارشد Teaching وجود دارد ؟ و اينكه با شرايط بنده امكان گرفتن ويزاي يكساله ارشد ممكن هست؟

  پاسخ
 31. ami گفته:

  سلام ببخشید من ۱۶ سالمه و اذر وارد ۱۷ میشم چنتا سوال داشتم!
  ۱_من تو ۱۷ سالم که هستم میتونم اقدام کنم یا قبل از ۱۷ باید بیام
  ۲_من برای ادامه تحصیل قصد دارم بیام و در مورد پانسیون اینا هم شوالایی داشتم که بعد از ورود من چطور اونجا باید زندگی کنم
  ۳_راستی من ۱۳۸۱/۹/۳۰ هستم و میخوام بدونم چقد فرصت دارم
  ۴_هزینه کلا چقدر میشود و من چطور میتونم هزینه ها رو کاهش بدم
  ۵_بورسیه چطور شرایطی داره؟
  ۶_زمان لازم برای گرفتم ویزا و اقدام چقدر هست من میتونم قبل از تولدم بروم

  پاسخ
 32. HIM گفته:

  با درود
  من ۳۳ ساله هستم و بزودی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری با معدل بالای ۱۸ اخذ می کنم و سابقه کار مرتبط به عنوان مدرس آی تی ,مشاور ارشد ومدیر آی تی همراه بیمه بالای ۶۰ ماه را دارم وهمچنین دارنده مدارک بین المللی تخصصی آی تی هستم. برای پذیرش در مقطع دکترا در انگلستان برای من با توجه به سنم چه پیش بینی می کنید و اگر شانس ادامه تحصیل در مقطع دکترا را دارم آیا امکان دریافت کمک هزینه هم وجود دارد یا باید به هزینه شخصی تحصیل کنم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 33. ارغوان گفته:

  سلام
  خانم ٣٥ ساله و مجرد هستم
  دكتراى علوم سياسى گرايش سياست گذارى عمومى از دانشگاه ازاد
  ٢ ساله فارغ التحصيل شدم
  كارمند يونسكو هستم در ايران
  جهت مهاجرت چگونه اقدام كنم؟
  با تشكر

  پاسخ
 34. دانیال گفته:

  سلام
  جوانی هستم ۲۰ ساله مدرک فوق دیپلم مکانیک (ماشین ابزار)دارم میخواستم برای ادامه تحصیل به انگلیس برم
  اگر ممکنه شرایط رو برام توضیح بدید
  در ضمن من مدرکم از دانشگاه دولتی است

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای مقطع لیسانس اقدام نمایید اما باید بتوانید مدرک زبان خود را نیز ارائه دهید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. محمدرضا گفته:

  با سلام‌ من محمدرضا هستم ۲۵ سال دارم و لیسانس مترجمی زبان دارم و آیلتس ۶ دارم به نظر شما به من پذیرش دانشگاه انگلیس میدن

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای master اقدام نمایید اما باید شرایط کامل خود را با کارشناسان بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 36. tm گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من ۳۱ سال دارم و فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار دارم. دیپلم و پیش دانشگاهی هم رشته ریاضی فیزیک خوندم. در حال آماده شدن برای آیلتس آکادمیک ۶/۵ هستم. البته آیلتس ۴/۵ جنرال رو پارسال گرفتم.
  آیا بنده میتونم در کالج های انگلستان درس بخونم؟
  آیا شرط معدل داره؟
  و اینکه راجع به سن من مشکلی نیست؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای تحصیل در انگلستان محدودیت سنی وجود دارد بنابراین بهتر است برای کشور دیگری اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. سام گفته:

  باسلام.
  بنده۲۸ساله هستم ،دارای پایان خدمت، لیسانس دولتی ،وفوق لیسانس نفت دانشگاه آزاد.اگر لطف کنید میزان شانسم برای پذیرش و هزینه های حداقلی پیش روبرای تحصیل وزندگی رو در دوره دکترا مطرح بفرمایید؟!
  باتشکر.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام برای ورود به مقطع دکترا باید سوپروایزر داشته باشید تا امکان اقدام را نیز داشته باشید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 38. معصومه گفته:

  سلام خسته نباشید خانمی هستم ۴۸ ساله مدرک آرایشگری دارم ایا میتوانم ویزای کشوری را بگیرم در ضمن متاهل هم هستم و دو فرزند دارم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام می توانید برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت و یا خود حمایتی اقدام نمایید که بهتر است شرایط خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید که می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 39. امید گفته:

  سلام و درود. من لیسانس مدیدیت صنعتی هستم از دانشگاه غیر انتفاعی. گپ تحصیلی ام زیر دو سال است. سنم حدود ۴۰ سال است. ایلتس ۶‌.۵ دارم. ایا برای دوره فوق لیسانس در کشور انگلستان در رسته خودم میتوانم اقدام کنم؟ ایا همسر و فرزند خود را میتوانم با خود ببرم؟ لطفا هزینه های تحصیل در مقطع ارشد را هم بفرمایید.ممنون و سپاس

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی اخذ ویزا محدودیت سنی دارد به همین دلیل شانس بسیار پایینی داردی که بتوانید اقدام نمایید . برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 40. مجید گفته:

  با سلام، من لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد دارم و ۲۵ ساله هستم ولی هنوز سربازی نرفتم و هنوز دانشجو هستم، آیا این امکان دارد با قرار وثیقه به انگلستان برای ادامه تحصیل در یکی از رشته های مدیریت برم؟؟ اگر ممکنه راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام دوست گرامی موضوع اجازه خروج را باید از نظام وظیفه پرس و جو نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 41. داوود گفته:

  با سلام و ادب احترام
  من دیپلم ریاضی هستم و مدرک زبان ندارم خواستم بدونم آیا واسه ادامه تحصیل دانشگاهی در مقطع لیسانس میتونم بدون مدرک زبان اقدام کنم یا نه

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید در ابتدا برای یک ذوره زبان اقدام نمایید و سپس بتوانید وارد مقطع لیسانس شوید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 42. Esiii گفته:

  سلام.من ۲۲ سالمه . میخوام رشته هنر رو واسه دوره ی لیسانس تو یکی از دانشگاه های اسکاتلند بخونم خواستم بدونم شرایطش چطوریه و هزینش چقدره البته برا اقمت یکی از اشنهامون اونجا هس ک میخوام همونجا محل اقامتم باشه.

  پاسخ
 43. عادله گفته:

  سلام . من ۱۶ سالمه و زبان رو نسبتا در سطح خوبی بلدم . اگه بخوام الان اقدام به دریافت ویزای دانش اموزی بکنم احتیاجی به ارائه مدرک زبان انگلیسی نیست ؟؟ بعد از ۱۶ سالگی چطور ؟؟ بهتر بپرسم که ویزا گرفتن در این سن راحتتره یا بعد از اتمام دبیرستان و شروع دانشگاه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی می توانید برای ویزای تحصیلی اقدام نمایید و افراد زیر ۱۷ سال نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهند داشت اما در صورتی که بالای ۱۷ سال باشید باید مدرک زبان خود را ارائه نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. شهره گفته:

  سلام .یه سوال دارم.دخترمن ۱۵ سال داره وبرای ویزای تحصیلی در لندن میتونه اقدام کنه .مدرک زبان نداره درحدمدرسه زبان بلده.بایدمدرک زبان آیلتس داشته باشه.به من وپسرده ساله ام هم ویزای همراه میدن ؟اگه ویزا میدن من میتونم اونجا کار کنم و پسرم هم مدرسه بره. لطفا جواب بدین.ازصبروحوصله شما سپاس گذارم.لطفا راه های تماس و مشاوره حضوری باشماروبفرمایید.من درشهر شیراز زندگی میکنم.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله فرزند شما می توانند برای مدارس انگلیس اقدام نمایند و چون زیر ۱۷ سال هستند این امکان را دارند که بدون مدرک زبان نیز اقدام نمایند اما شما می توانید با ویزای توریستی همراه فرزند خود باشید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 45. Mohsen گفته:

  با سلام بنده ۲۸ سالمه و مدرک کاردانیم دانشگاه دولتی و کارشناسیم غیر انتفاعی بوده البته زبانم در حد معمولی هستش ایا با این شرایط امکان ادامه تحصیل رو میتونم داشته باشم
  تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله می توانید اقدام نمایید اما برای ورود به مقطع فوق لیسانس باید مدرک زبان ارائه نمایید تا امکان اقدام را داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی باید تمامی مدارک خود را ارائه نمایید اما باید مشخص شود که قصد اخذ چه نوع ویزایی را دارید تا بتوانید مدارک مربوط به همان ویزا را تهیه نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 46. ناشناس گفته:

  با سلام
  من لیسانس حقوق دارم با معدل ۱۵٫۸۰ دانشگاه تبریز و ۲۷ سال تمام هستم
  سطح زبانم میشه گفت خیلی خوبه، تدریس هم کردم، قصد گرفتن مدرک آیلتس دارم
  آیا اساسا با این شرایط امکان ادامه تحصیل در رشته حقوق تجارت بین الملل در دانشگاههای خوب انگلیس را دارم؟ برای مدرک زبان چه نمره ای ایده آل است؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   بله دوست گرامی می توانید اقدام نمایید اما حتما باید مدرک زبان خود را ارائه دهید تا امکان اخذ پذیرش داشته باشید که حداقل باید بتوانید ielts 6.5 ارائه دهید تا امکان اخذ پذیرش و ویزا وجود داشته باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 47. سوگل ذوالقدر گفته:

  سلام من ۱۷سالمه و عموم در کشور انگلستان زندگی میکنه و شهروند ان کشوره میخواستم ببینم اگه عموی من برای من دعوت نامه بفرسته و من برم کشور انگلستان میتونم ویزای دانش اموزی بگیرم
  یه سوال دیگه ای هم که دارم اینه من چه جوری میتونم هزینه تحصیل در دبیرستان کم کنم تا بتونم در دبیرستان های انگلستان درس بخونم و اینکه من زبان بلدد نیستم برام در دبیرستان مشکل سازز نمیشه؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای تحصیل در انگلستان باید مدرک زبان ارائه نمایید علاوه بر آن باید ویزای تحصیلی اخذ نمایید تا امکان تحصیل را داشته باشید اما باید هزینه تحصیل را پرداخت نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان دفاتر mie تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 48. Negin گفته:

  سلام وقتتون بخیر من ۱۸ سالمه و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی دارم میخواستم از مقطع لیسانس وارد دانشگاهای انگلستان بشم ایا این امکان وجود داره؟ و اینکه ایا دانشگاهای انگلستان میاز به قبولی در کنکور سراسری دارن؟ میانگین هزینه ی دانشگاه در مقطع کارشناسی چقدره و ایا امکان تحصیل در لندن هست؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی بله امکان پذیر است اما باید مشخص نمایید که قصد تحصیل در چه رشته ای را دارید که باید دوره alevel ویا foundation را بگذرانید و سپس وارد دانشگاه شوید که هزینه تحصیل با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه متفاوت می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید.

   پاسخ
 49. F.T گفته:

  با سلام ۲۵ ساله هستم و بدلیل ممانعت پدرم از تحصیل اینجانب مدرک دیپلم ندارم
  زبان انگلیسی را در حد معمول بلد هستم
  قصد دارم جهت یادگیری کامل زبان انگلیسی به انگلستان بروم
  سوال شماره یک زمانی که دوره زبان را بصورت کامل ۱۲ ماهه گذراندم به من دیپلم زبان انگلیسی می دهند؟
  سوال دوم با دیپلم زبان انگلیسی می توانم در رشته دیگری ادامه تحصیل بدهم
  ?
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز برای اخذ پذیرش حداقل مدرک شما باید دیپلم ۱۲ ساله باشد تا بتوانید اقدام نمایید علاوه بر آن با توجه به اینکه ویزاهای انگلستان محدودیت سنی دارد امکان اخذ ویزا برای گذراندن دوره زبان وجود ندارد که می توانید برای کشورهای دیگر اقدام نمایید اما باید در ابتدا دیپلم ۱۲ ساله خود را اخذ نمایید تا امکان اقدام داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 50. شهلا گفته:

  با سلام.بنده ۳۱ سالمه ،فوق لیسانس مدیریت بازگانی از دانشگاه ارومیه ،فارغ التحصیل شهریور ۹۵ هستم، مدرک زبان ندارم .همسرم ۳۶ سالشه لیسانس مهندسی عمران داره.هیچکدوم هم تعهد خدمت در ایرانو نداریم .آیا من میتونم برای دکترا پذیرش بگیرم ؟ و همسرمم اجازه داره اونجا کاری پیدا بکنه ؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 51. مهروز گفته:

  سلام. كلا مهمترين نكته در موضوع مطلبتون اينه كه بدون مدرك زبان ميتونين پذيرش انگلستان و بگيرين، بعد هر كي نظر گذاشته پرسيده مشاوراتون جواب دادن كه بدون زبان براي انگلستان نميشه اقدام كرد! پس ميشه بگين واقعا فقط هدف گرفتن وقت خواننده بود يا تبليغات؟
  بنده از طرفداران پر پر و پا قرص دكتر ملك پور بودم و به واسطه ي فعاليت زياد در عرصه رسانه اجتماعي همه جا تا توانستم تبليغ ايشون رو كردم! اما الان واقعا تعجب كردم. لطفا پاسخ بفرماييد.

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی ممنون از نظر شما باید به عرضتان برسانیم که برای اخذ پذیرش و ویزا شرایط افراد با یک دیگر متفاوت است و برخی امکان اخذ پذیرش و ویزا را بدون مدرک زبان دارند و برخی دیگر باید حتما مدرک زبان ارائه نمایند تا بتوانند پذیرش و ویزا را اخذ نمایند این تفاوت می تواند در شرایط سنی فرد و همچین میزان تحصیلات و …. بستگی داشته باشید به همین دلیل شرایط اشخاص با یک دیگر متفاوت می باشد و نحوه مشاوره برای هر فرد نیز متفاوت است . با تشکر

   پاسخ
 52. سینا گفته:

  سلام خسته نباشید.ممنون بابت مطالب خوب و کاملتون.ببخشید بنده چندتا سوال داشتم
  میخواستم ببینم رتبه کنکور در پذیرش از سوی دانشگاه مقصد(کشور انگلستان) تاثیری داره یا ن؟؟؟
  دوم اینکه ایا دعوت نامه یا داشتن فامیل تو انگلستان تاثیری در پذیرش دارد یا ن؟؟؟
  و اخر اینکه کلا برای تحصیل در مقطع لیسانس و بدون داشتن مدرک زبان به طور تقریبی چقدر باید هزینه کرد؟؟؟
  ممنون

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست گرامی باید در ابتدا شرایط کامل خود را ذکر بفرمائید اما برای تحصیل در انگلستان باید بتوانید مدرک زبان ارائه نمایید اما اگر زیر ۱۷ سال هستید نیازی به ارائه مدرک زبان نیست برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان حقوقی مشاوره نمایید .

   پاسخ
 53. حسین فرهنگی کیا گفته:

  با سلام
  دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مدیریت در تربیت مدرس هستم قصد ادامه در مقطع دکترا در انگلستان را دارم و نیاز به دوره زبان دارم .
  تشکر

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   برای ورود به مقطع دکترا باید در ابتدا سوپروایزر داشته باشید و دارای مدرک زبان نیز باشید سپس برای ادامه تحصیل اقدام نمایید البته امکان اقدام به روش های دیگری را نیز دارید که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 54. مجید s61 گفته:

  سلام من ۳۶ سالمه فوق لیسانس الکترونیک از دانشگاه صنعتی شاهرود دولتی با معدل ۱۸/۹۰ دارای ثبت اختراع و شرکت خصوص تولیدی دارم زبان در حد ایلتس ۵ هستم و مشغول یادگیری میخوام با همسر و دو فرزند ۴ و ۷ سالم از ایران مهاجرت کنم واقعا میخوام نقش یکی از اعضای گروه اول پرستوهارو در خانواده و محله خودم ایفا کنم پتانسیل مالیمم خوبه در ضمن بازار کارمم در ایران بسیار خوب است چون تخصصی کار طراحی . مهندسی و تولید سیستمهای روشنایی و نورپردازی رو انجام میدم شرکتم ۷ ساله لیست بیمه داره و ۴ نیروی ثابت تحت پوشش بیمه دارم اسناد مالی هم زیاد دارم جناب دکتر ملک پور خوش رو و خوش قلب چه کنم ???

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز از روش های متعددی می توانید اقدام نمایید همچنین برای کشورهای بسیاری می توانید اقدام داشته باشید مانند سرمایه گذاری و ثبت شرکت اما باید قبل از هر اقدامی شرایط شما توسط کارشناسان بررسی گردد که می توانید برای اطلاعات بیشتر با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 55. Behnaz گفته:

  با سلام من ۳۳ سالمه لیسانس حقوق دارم از دانشگاه پیام نور با معدل از ۱۳.۶۷ فارغ التحصیل سال ۹۲ میخواستم بدونم آیا امکان داره برای رشته های بازاریابی یا روابط عمومی از دانشگاه های انگلیس یا ایتالیا پدیرش بگیرم

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   امکان اقدام را دارید اما با توجه به تغییر رشته و شرایط سنی بهتر است شرایط شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد که می توانید با دفاتر mie تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 56. آرش گفته:

  با عرض سلام
  من کلاس یازدهم هستم و می خواستم به انگلیس جهت تحصیل برم و اما اطلاع در رابطه با گرفتن ویزای تحصیلی رو ندارم و اگر الان برم بهتره یا بعد از دیپلم(کنکور)

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام
   در حال حاضر هم می توانید برای تحصیل و برای بهترین مدارس انگلستان اقدام نمایید که برای اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر MIE تماس حاصل نمایید

   پاسخ
 57. بهمن فاتحي گفته:

  با سلام .من ۴۲ ساله كارشناس تربيت بدني معلولين و همسرم ۴۱ ساله ارشد روان سنجي و م مربي كودكان استثنايي داراي دو دختر زير ۱۸ سال هستيم .كلا چجوري ميتونم برم انگلستان .كدوم راه رو پيشنهاد ميدين و هركاري ميكنيم نميتونيم با شما ارتباط پيدا كنيم . ممنون از حوصله شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   اگر قصد تحصیل در انگلستان را داشته باشید در حالت عادی نیازمند مدرک زبان هستید و بدون آن شانس دریافت پذیرش یا ویزا پایین خواهد بود . راه های زیادی برای مهاجرت به انگلستان وجود دارد . باید بررسی نماییم که کدام راه برای شما مناسب تر است . بهتر است با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 58. بهزاد گفته:

  سلام. من فوق لیسانس حقوق جزا و جرم شناسی هستم میخواستم بدونم آیا میشه برای مقطع دکتری در رشته حقوق جزای بین الملل پذیرش بگیرم منظورم اینه که مدرک ارشد من در انگلستان معتبره؟
  و این که اگر بخوام بدون نیاز به مدرک زبان پذیرش بگیرم راهش چیه؟
  و چه راههایی وجود داره که هزینه تحصیل در این کشور به حداقل برسه و در حین تحصیل کار کنم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای تحصیل در کشور انگلستان نیازمند مدرک زبان هستید زیرا مدرک زبان دارای امتیاز است و دانشگاه نیز باید یک دعوت نامه برای شما ارسال نمایید که آن نامه به صورت راحت توسط دانشگاه صادر نمیگردد . بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 59. F.T گفته:

  با سلام من دیپلم ندارم و زبان انگلیسی را در حد معمول بلد هستم می خواستم برای یادگیری زبان دوره کامل دوازده ماهه بروم انگلستان و سپس بعد از اخذ مدرک زبان ادامه تحصیل بدهم در دانشگاه سوال من این است که باید اول توی ایران دیپلم بگیرم بعد بروم برای یادگیری زبان یا می شود بدون دیپلم بروم و وقتی مدرک زبان گرفتم بروم دانشگاه باتشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به صورت عادی ویزای دوره های زبان تبدیل به ویزاهای تحصیلی نخواهد شد ولی باز هم باید بررسی گردد . بهتر شرایط کامل خود را ذکر نمایید تا بتوانیم شرایط را دقیقا بررسی نماییم و بهترین راه را برای شما انتخاب نماییم. با تشکر

   پاسخ
 60. میلاد گفته:

  سلام من ۳۴ سال سن دارم و مجرد هستم و لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم و به زبان انگلیسی تسلط دارم البته آیلتس یا تافل ندارم در سال هشتادو شش به طور کامل فارق تحصیل شدم مدرک زبان (آلمانی ب یک)از کانون زبان و مدرک زبان اسپانیایی (آ یک) هم دارم میخواستم بدونم که برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از رشته‌ها ی مدیریت چقدر شانش دریافت ویزا تحصیلی دارم ممنون

  پاسخ
 61. گلنار لک گفته:

  خواستم بدونم باتوجه به شرایت جسمانیم میتونم یه موقعیتی ایجاد کنم که از دولت انگلستان مساعدت بگیرمچون یکی از اقوام دور هم اونجاس به واسطه همین شرایط ضمنا من رشتم انسانیه ممنون

  پاسخ
 62. گلنار لک گفته:

  سلام من گلنار هستم ۱۸ سالمه رتبم توی کنکور۴۲۶ شد و دوست دارم که انگلستان اقامت بگیرم اما مدرک زبان ندارم درضمن من یکم به لحاظ جسگانی مشکل دارم خواستم بدونم با این شرایط میشه مهاجرت کرد یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 63. بهمن فاتحی گفته:

  راستی برای اینکه با خونواده بریم واسه اقامت انگلستان کدوم راه رو پیشنهاد میکنین و یا کدوم موسسه مهاجرتی رو که مطمن تر باشه .شرمنده که این همه سوال پرسیدم

  پاسخ
 64. بهمن فاتحی گفته:

  صمنا خانومم دارای لیسانس گفتار درمانی و دانشجوی ارشد روان سنجی است .ایا زبان را میشه توی انگلستان خوند و مدرک گرفت یا نه .تشکر و سپاس از صبر و حوصله شما

  پاسخ
 65. بهمن فاتحی گفته:

  سلام من متاهل دارای دو فرزند ۳و۱۱ ساله هستم میخواستم از طریق ویزای تحصیلی برای خانومم برم انگلستان .ایا به من و بچه هام وسزا میدن که بریم یعنی با ی پرواز بریم .و مت هم اونجا کار کنم یا نه ممنون

  پاسخ
 66. mina گفته:

  من از چند موسسه شنیدم برای پذیرش کالج زبان انگلیسی در انگلیس باید ایلتس ۴ داشت برای سفارت تا بشه ویزا گرفت
  این چقدر صحت داره؟
  و برای ویزای کار ایا ایلتس لازمه؟
  و هزینه کالج زبان یک دوره ۶ ماهه چقدره ؟ من ۳۵ سالم هست

  پاسخ
  • ashkan گفته:

   سلام منم شرایطم مثل شماستمیخوان ی دوره ۶ماهه تو انگلیس زبان بخونم چون اوجا بخونم زودتر راه میوفتم …واقعا سفارت ایلس ۴میخواد ???

   پاسخ
 67. سحر گفته:

  سلام خانم احمدی هستم ۳۹ سال دارم و رشته ی تحصیلی من مهندسی گیاه پزشکی هستش ۶ سال قبل ۲ بار ویزای گرفتم چونکه دخترم پایین تر ۱۸ سال بود الان که بخوام اقدام کنم چه راهی رو پیشنهاد میکنید

  پاسخ
 68. شیدا گفته:

  سلام من امسال دهم می خونم ومی خوام برای تحصیل از سال یازدهم قبل از کنکور به این کشور برم.می خواستم از شرایط وچگونگی پذیرش توکشور انگلستان بدونم.ممنون می شم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 69. شیدا گفته:

  سلام من ۱۷سالمه ومی خوام قبل از کنکور برای تحصیل به این کشور برم.می خواستم از شرایط اخذ ویزا وچگونگی پذیرش تو این کشور رو توضیح بدین.ممنون می شم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 70. سروین گفته:

  سلام من ۱۷سالمه ومی خوام قبل از کنکور برای تحصیل به این کشور برم.می خواستم از شرایط اخذ ویزا وچگونگی پذیرش تو این کشور رو توضیح بدین.ممنون می شم راهنمایی کنید.

  پاسخ
 71. ﻧﺎﺯﻧﻴﻦ گفته:

  ﺑﺎﺳﻼﻡ ﻭﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ
  ﻣﻦ ﺩﻳﭙﻠﻢ ﺁﺭاﻳﺸﮕﺮﻱ ﺩاﺭﻡ.اﻳﺎ ﻣﻴﺘﻮاﻧﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺪﺭﻙ ﺯﺑﺎﻥ ﻣﻬﺎﺟﺮﺕ ﻛﻨﻢ?

  پاسخ
 72. Nilo گفته:

  با سلام
  من دانشجوی کارشناسی رشته علوم اقتصاد در دانشگاه فردوسی هستم و میخوام برای نقطع ارشد در یکی از دانشگاه های انگلستان تحصیل کنم…سطح زبانم در حد روزمره است ولی مدرک ندارم.ممنون میشم اگر راهنمایی کنین که در چه دانشگاه هایی میتونم اپلای بگیرم

  پاسخ
 73. mahsa گفته:

  با سلام و خسته نباشید . من ۱۸ سالمه . دیپلم انسانی گرفتم . میخواهم از طریق ویزای دانشجویی به انگلستان بروم و رشته حقوق بین المللی را بخوانم . این ویزا برای چه مدت تعلق خواهد گرفت ؟ آیا میتوان شغلی پیدا کرد و اقامت گرفت و خانواده رو هم پیش خود آورد ؟ البته من زبانم را تمام کردم وتنها مدرک تافل یا آیلتسم مونده .

  پاسخ
 74. iman گفته:

  سلام یه دوره زبان ۶ ماهه میخوام انگلیس یا کشور انگلیسی زبان
  من هدفم یاد گیریه زبانه حالا میشه تو یه رشته ثبت نام کرد و دوره زبان رو گذروند .
  زبان های انگلیسی یا فرانسه به هر دو نیاز دارم .

  ممنون میشم راهنمایی کنید .

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   اگر از لحاظ شرایط سنی در وضعیت مناسبی باشید می توانید برای دوره های زبان انگلیسی در کشور انگلستان اقدام نمایید.
   کشور مالتا نیز دوره های زبان انگلیسی مطلوبی را برگذار می کند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 75. رضا کیانی گفته:

  سلام. اینجانب رضا کیانی دارای مدرک فوق دیپلم مکانیک هستم,ومیخواهم در شرایط به معروف :(قبل از فوق لیسانس )شرکت کنم,در ضمن. دارای ۱۵ سال سابقه. مدیریت ساخت وطراحی قطعات دقیق. صنعتی هستم,لطفا ممنون میشم راهنمایی. کنید

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض سلام و ادب.
   در صورتی که از لحاظ سنی مشکلی نداشته باشید می توانید برای دوره های pre-master اقدام فرماییید.
   در غیر این صورت بهتر است از راه های دیگر مهاجرتی اقدام نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
 76. اریانپور گفته:

  با سلام
  با توجه به مقاله ارسالی (اخذ ویزای تحصیلی بدون نیاز به مدرک زبان) ایا برای افراد با سن ۴۰ سال امکان تحصیل و صدور ویزای تحصیلی وحود دارد یا خیر .؟
  با تشکر

  پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با سلام و احترام.
   محدودیت سنی بر اساس قوانین برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان وجود ندارد.
   اما بر حسب تجربه زمانی که فاصله بین فراغت از تحصیل شما و زمان در خواست ویزا زیاد باشد شانس کمی برای اخذ این ویزا خواهید داشت.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ
  • رسول صفری گفته:

   با عرض ادب و احترام.
   شرایط پذیرش گرفتن در دانشگاه های کشور اتریش که رایگان هستند و به مدرک زبان نیاز ندارند برای شما وجود دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.
   https://telegram.me/parsiaanlaw

   ۸۸۵۶۷۳۴۰
   ۸۸۵۶۷۳۲۶
   ۸۸۰۸۸۶۱۴

   پاسخ