ویزای توریستی آرژانتین و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی آرژانتین ، الزامات سفر توریستی به آرژانتین، لزوم کمک گرفتن از وکیل مجرب برای سفر توریستی به آرژانتین و مواردی از این دست در این مقاله به شکل علمی و تخصصی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. ویزای توریستی آرژانتین به چه طریقی قابل دریافت است؟ آیا برای دریافت ویزای توریستی آرژانتین لازم است مدارک خاصی ارائه شود؟ آیا برای سفر توریستی به آرژانتین باید به سفارت این کشور مراجعه کرد؟ پروسه دریافت ویزای توریستی آرژانتین چه مدت زمان می برد؟ این مقاله بر پاسخ دادن به چنین سوالاتی متمرکز شده است. با شنیدن نام آرژانتین استیک های خوش طعم و مرغوب، فوتبال، رقص تانگو و معماری بی نظیر در ذهن شنونده تداعی می شود و هر گردشگری ممکن است علاقه پیدا کند به آرژانتین سفر کند. با این حال، حساسیت پروسه اخذ ویزاهای توریستی ، بیش از پیش لزوم یاری جستن از وکلای تراز اول را آشکار می سازد. کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE در این نوشتار ، نکات مهم در باب ویزای توریستی آرژانتین را خاطر نشان نموده اند و امکان دریافت مشاوره رایگان از طریق تماس تلفنی با آنها فراهم شده است.

ویزای توریستی آرژانتین
 • شرایط عمومی ویزای توریستی آرژانتین
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی آرژانتین
 • مدت درخواست ویزای توریستی آرژانتین
 • تمدید ویزای توریستی آرژانتین
 • وقت سفارت برای ویزای توریستی آرژانتین
 • پروسه اقدام برای ویزای توریستی آرژانتین
 • وثیقه در ویزای توریستی آرژانتین
 • خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین
 • ریجکتی ویزای توریستی آرژانتین
 • تضمین و گارانتی ویزای توریستی آرژانتین
 • نکات مهم ویزای توریستی آرژانتین
 • سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی ویزای توریستی آرژانتین

منابع فراوان نقره کشور آرژانتین سبب نامگذاری این کشور به این اسم شد. کشور آرژانتین با ۱٫۰۷۳٫۵۰۰ مایل مربع مساحت دومین کشور از نظر وسعت در آمریکای لاتین، هشتمین کشور وسیع در جهان و بزرگترین کشور اسپانیایی زبان دنیا محسوب می شود. پایتخت این کشور، بوینس آیرس یکی از بزرگترین کلان شهرهای دنیا از نظر جمعیت محسوب می شود. شاید برای شما جالب باشد بدانید که مرتفع ترین و کم ارتفاع ترین نقاط در نیمکره جنوبی زمین در آرژانتین قرار گرفته اند. نکته جالب توجه برای هر متقاضی اخذ ویزای توریستی آرژانتین می تواند آن باشد که کشور آرژانتین در آمریکای جنوبی اولین و در آمریکای لاتین دومین مقصد گردشگری محسوب می شود؛ به نحوی که سالانه بیش از ۵ میلیون گردشگر وارد این کشور می شود. تنوع زیستی آرژانتین نیز از جنبه حیوانات، گیاهان و مناطق زیستی زبانزد است. جالب است بدانید که آرژانتین در سال ۱۹۲۰ نخستین برنامه رادیویی را ضبط کرد و در حال حاضر بالاترین درصد شنوندگان رادیویی در جهان را به خود اختصاص داده است. البته متقاضیان دریافت ویزای توریستی آرژانتین باید توجه داشته باشند که نرخ جرائم و مفاسد هم در این کشور بالاست. به علاوه، آرژانتین به عنوان نخستین کشور دنیا در سال ۱۸۹۲ اثر انگشت را در بازرسی های جنایی مورد استفاده قرار داد. در شکل زیر می توانید اطلاعات مهمی را درباره کشور آرژانتین مشاهده کنید.

اطلاعات عمومی کشور آرژانتین

شکل زیر تعداد گردشگران ورودی به آرژانتین در فاصله زمانی سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ را به تصویر می کشد. همانطور که در شکل زیر مشهود است، تعداد گردشگران ورودی به این کشور در سال ۲۰۱۴ (۵٫۹۳۱٫۰۰۰ نفر) به حداکثر میزان خود رسیده و در سال ۲۰۱۷ نیز آمار قابل توجهی داشته است.

نمودار تعداد گردشگران کشور آرژانتین

نمونه ویزای توریستی آرژانتین

نمونه وبرای توریستی آرژانتین

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی آرژانتین

اقدام برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین مستلزم ارائه مدارکی است که قصور در ارائه آنها ممکن است موجب ناکامی فرد در اخذ این ویزا شود و یا آثار جبران ناپذیری برای وی به دنبال داشته باشد. افراد تبعه تمامی کشورها ملزم هستند برای ورود به آرژانتین پاسپورت معتبر ارائه دهند. جز شهروندان استرالیا، بریتانیا، کانادا، اتحادیه اروپا و آمریکا که برای اقامت توریستی و یا اقامت به قصد کسب و کار نهایتاً ۹۰ روزه نیازی به اخذ ویزای این کشور ندارند، تبعه کشورهای دیگر همچون ایران نیاز است پروسه اخذ ویزای توریستی آرژانتین را طی کنند.

پرچم آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

 • پاسپورت دارای حداقل شش ماه اعتبار در هنگام ورود و حداقل یک صفحه سفید و یا سند مسافرت
 • فرم درخواست ویزای تکمیل شده
 • یک قطعه عکس جدید با فرمت پاسپورت
 • نامه تمکن مالی: گردش حساب شش ماه گذشته
 • مدرک مبنی بر پرواز برگشت
 • مدارک مورد نیاز برای مقصد بعدی
 • مدرک مبنی بر تمکن مالی برای طول مدت سفر

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

چنانچه مایلید از دیگر ویزای های کشور آرژانتین به منظور اقامت های بلند و … اطلاع پیدا کنید، توصیه می کنیم مطالعه مقاله انواع ویزای آرژانتین و راهنمای اخذ آن را از دست ندهید.

مدت درخواست ویزای توریستی آرژانتین

طبق قوانین کشور آرژانتین، افراد بیگانه ای که به قصد استراحت و یا تفریح وارد این کشور می شوند، به عنوان گردشگر شناخته شده و پس از اخذ ویزای توریستی آرژانتین قانوناً ۳ ماه فرصت دارند که در این کشور اقامت داشته باشند؛ به نحوی که امکان تمدید آن برای مدت مشابه نیز وجود دارد. اگرچه تبعه بعضی کشورها از نظر قوانین معاف از اخذ ویزای توریستی آرژانتین هستند، هموطنان عزیزمان در کشور ایران برای سفر توریستی به آرژانتین ملزم به دریافت ویزا برای ورود به این کشور می باشند. اقامت بیش از مدت تعیین شده در کشور آرژانتین منجر به تعیین جریمه برای فرد می شود و در صورتیکه فرد قصد اقامت برای مدت بیشتر را دارد لازم است برای تمدید ویزای خود طبق شرایطی که آن را بررسی خواهیم نمود، اقدام کند تا مشکلی برای اقامت وی و یا به طور کلی مشکل قانونی برای وی ایجاد نشود.

آبشار ایگواسو در آرژانتین | جاذبه های گردشگری آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

 آبشار ایگواسو در آرژانتین | جاذبه های گردشگری آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

تمدید ویزای توریستی آرژانتین

همانطور که قبلاً نیز ذکر شد، امکان تمدید مدت ویزای توریستی آرژانتین وجود دارد و این کار از طریق اداره مهاجرت ملی در روزهای کاری بین ساعت ۸ صبح تا ۲ بعد از ظهر صورت می پذیرد. به علاوه، تمدید ویزا از طریق اداره های مهاجرتی در داخل مرزهای این کشور نیز صورت می پذیرد. یکی از نکات حائز اهمیت در زمینه ویزای توریستی آرژانتین عبارت است از ارائه درخواست برای تمدید مدت اقامت و همچنین درخواست برای تغییر نوع ویزا. در چنین مواردی لازم است درخواست فرد، شصت روز پیش از انقضای ویزای اقامت موقت ارائه شود. افراد بیگانه ای که به دلخواه خود و با بی مسئولیتی در فاصله ۳۰ روز پس از تاریخ های مشخص شده به ادارات مربوطه مراجعه می کنند به پرداخت هزینه ای ۵۰ درصد اضافه بر مبلغ پیش بینی شده برای پروسه تمدید ویزا و یا تغییر نوع ویزا مکلف خواهند شد. برای پروسه تمدید ویزا نیاز است مدارک زیر ارائه شوند:

 • پاسپورت و یا کارت شناسایی معتبر، مدارک هویتی ملی و یا کارت مهاجرت
 • مبلغ تمدید ویزا
 • مجوز کنونی سکونت موقت (در صورتیکه مدت اقامت به پایان رسیده باشد، امکان تمدید مدت سکونت وجود ندارد. برای ترک قلمرو کشور آرژانتین، مجوز ترک کشور مورد نیاز است.

افرادی که بیش از حد مجاز تعیین شده در کشور آرژانتین اقامت داشته باشند برای ترک این کشور به پرداخت مبالغ زیر جریمه می شوند:

افراد تبعه کشورهای عضو بازار مشترک کشورهای آمریکای جنوبی

 • اقامت غیر قانونی تا ۲ سال: ۱۵۰۰ دلار
 • اقامت غیر قانونی ۲ تا ۴ سال: ۴۵۰۰ دلار
 • اقامت غیر قانونی بیش از ۴ سال و یا عدم موفقیت در اثبات تاریخ پذیرش درخواست: ۹۰۰۰ دلار

افراد غیر تبعه کشورهای عضو بازار مشترک کشورهای آمریکای جنوبی

 • اقامت غیر قانونی تا ۲ سال: ۴۵۰۰ دلار
 • اقامت غیر قانونی ۲ تا ۴ سال: ۹۰۰۰ دلار
 • اقامت غیر قانونی بیش از ۴ سال و یا عدم موفقیت در اثبات تاریخ پذیرش درخواست: ۱۵۰۰۰ دلار

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

وقت سفارت برای ویزای توریستی آرژانتین

یکی از الزامات برای افراد متقاضی دریافت ویزای توریستی آرژانتین آن است که حداقل ۳۰ روز پیش از تاریخ سفر با در دست داشتن مدارک لازم به نزدیک ترین سفارت و یا کنسولگری کشور آرژانتین مراجعه کنند تا روند کار آنها به شکل قانونی و اصولی طی شود و از بروز هرگونه مشکل جلوگیری به عمل آید. برای اطلاع بیشتر شما عزیزان شیوه های ارتباط با سفارت آرژانتین در تهران در زیر ارائه شده است. شما عزیزان می توانید برای دریافت ویزای توریستی آرژانتین روزهای یک شنبه تا پنج شنبه بین ساعات ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر با داشتن وقت قبلی به سفارت کشور آرژانتین در تهران مراجعه کنید. مطالب موجود در این مقاله با تلاش و همت کارشناسان و متخصصین موسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است و کپی برداری از مطالب و نکات آن مورد تأیید و رضایت این موسسه نیست.

آدرس سفارت آرژانتین | راههای ارتباطی سفارت آرژانتین

پروسه اقدام برای ویزای توریستی آرژانتین

تمامی متقاضیان اخذ ویزای توریستی آرژانتین بدون استثنا لازم است شخصاً خودشان را برای مصاحبه با افسر حاضر در کنسولگری آماده کنند. متقاضیان سفر توریستی به آرژانتین ممکن است لازم باشد اطلاعات و مدارک دیگری همچون بلیط هواپیما را نیز طبق نیاز ارائه دهند. قصور در ارائه مدارک و اطلاعات مورد درخواست ممکن است فرآیند رسیدگی به درخواست شما را با تأخیر مواجه کند. عموماً افراد ۳۰ روز پیش از تاریخی که مد نظر دارند سفر کنند، به سفارت مراجعه کرده و معمولاً پروسه صدور ویزای توریستی ۲ روز به طول می انجامد. هزینه مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین نیز ۱٫۴۱۲ پزو خواهد بود.

کلیسای تاریخی کوردوبا | جاذبه های گردشگری آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

کلیسای تاریخی کوردوبا | جاذبه های گردشگری آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

در مورد کودکانی که تبعه آرژانتین نیستند و سن آنها زیر ۱۴ سال است توجه به موارد زیر ضروری است:

 • همراه داشتن شناسنامه حاوی نام پدر و مادر
 • در صورتیکه فرد بدون والدین به آرژانتین سفر کند و یا فرد آشنایی در فرودگاه به استقبال کودک نیامده باشد، داشتن رضایتنامه کتبی الزامی است؛ رضایت نامه ای که به امضای پدر و مادر رسیده، دارای تاریخ است و به زبان اسپانیایی ترجمه شده است. در صورتیکه کودک با فردی جز والدین خود سفر کرده باشد، رضایتنامه باید حاوی نام، شماره شناسنامه و یا شماره پاسپورت و آدرس محل سکونت فرد باشد.
مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

وثیقه در ویزای توریستی آرژانتین

 افرادی که برای نخستین بار برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین اقدام می کنند با ریسک فراوانی برای اخذ این ویزا مواجه هستند. با این حال، شرایطی فراهم شده که افراد بتوانند با اطمینان بیشتری سفر توریستی خود را به انجام برسانند. در واقع، این امکان از طریق برخی موسسات فراهم شده است که با ریسک پایین تری پروسه خود را به انجام برسانید. این موسسات در مقابل وثیقه ای که از فرد دریافت می کنند دعوتنامه ای را برای وی ارسال می کنند و برای اطمینان از بازگشت فرد وثیقه ای را از او می گیرند. لازم به ذکر است که مبلغ وثیقه بین موسسه و فرد کاملاً توافقی است و در حقیقت تضمینی است برای بازگشت فرد به کشور. بنابراین، افراد با داشتن این دعوتنامه و ارائه صحیح مدارک می توانند به اخذ ویزای توریستی آرژانتین امیدوار باشند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات جامع در زمینه ویزای توریستی آرژانتین و سایر شیوه های مهاجرتی محصول راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت را تهیه نموده و از اطلاعات و نکات ارزشمند آن بهره مند شوید.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین

حساسیت پروسه اخذ ویزای توریستی آرژانتین نیاز به کمک گرفتن از وکلای مجرب و مشاورین تخصصی حوزه مهاجرت را بیش از پیش آشکار می سازد. افراد فراوانی هستند که بدون تکیه به دانش تخصصی افراد مجرب وارد پروسه مهاجرت شده و با نتایج زیان بار و جبران ناپذیری مواجه شده اند. بنابراین، به شما همراهان گرامی نیز توصیه می نماییم که برای دریافت ویزای توریستی آرژانتین پروسه خود را به دست وکلای مجرب بسپارید. موسسه حقوقی ملک پور با سابقه ای درخشان از ۱۵ سال پیش تا کنون به هموطنان عزیزمان در زمینه امر مهاجرت خدمت رسانی نموده است و شما می توانید با اطمینان کامل پروسه مهاجرت خود را به ما بسپارید تا از آثار زیان بار احتمالی جلوگیری کنید. همچنین می توانید ویزاهای اخذ شده توسط این موسسه و میزان رضایت موکلین را نیز در وب سایت موسسه مشاهده کنید و از سابقه موسسه اطمینان کامل حاصل نمایید.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور MIE

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ریجکتی ویزای توریستی آرژانتین

افراد علاقه مند به دریافت ویزای توریستی آرژانتین باید توجه داشته باشند که درصد موفقیت آمیز بودن پروسه اخذ این ویزا به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. نکته مهم در این میان آن است که بروز برخی اشتباهات ساده نیز می تواند ریجکتی ویزای فرد را به دنبال داشته باشد. اعمال دقت نظر کافی و پرهیز از اشتباهاتی که به آنها اشاره خواهیم نمود، موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما شده و احتمال ریجکت ویزای شما را کاهش می دهد. در زیر برخی دلایل ریجکت ویزای توریستی آرژانتین مورد بررسی قرار گرفته است.

ریجکتی ویزا | Visa Rejected

 • عدم رعایت دقیق اصول و قوانین اخذ ویزا

قطعاً در پس وضع قوانین اخذ ویزا دلایلی وجود داشته است و انتظار می رود افراد به دقت آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت فرد با ریسک مواجه می شود. کنسولگری ها درخواست هایی را که به دقت از این قوانین پیروی نمی کنند، ریجکت می کنند. حتی در صورت پذیرش درخواست فرد نیز ممکن است از فرد مدارک بیشتری بخواهند و یا بعداً در ادامه پروسه ویزای وی ریجکت شود.

 • ارائه مدارک دال بر بازگشت به کشور مبدأ از طریق اتوبوس/قطار/کشتی

هیچگاه مدارکی مبنی بر بازگشت از طریق اتوبوس/قطار/کشتی به کشور خود را ارائه ندهید و نشان دهید که به وسیله هواپیما به کشور خود باز خواهید گشت. دلیل این امر آن است که افسران ویزا نمی توانند صحت بلیط اتوبوس/قطار/کشتی را چک کنند اما در صورت نیاز امکان بررسی صحت بلیط هواپیما را دارند. به طور کلی، بلیط هواپیما شیوه بازگشت مقبول تری است.

 • ارائه اطلاعات ناقص درباره نحوه سفر و شرایط آن

کنسولگری ها انتظار دارند اطلاعات کامل درباره سفر را از فرد دریافت کنند. در واقع، ارائه اطلاعات کامل درباره تاریخ شروع و پایان سفر در کشور مبدأ و یا کشور محل اقامت فرد امری ضروری است.

 • تعیین اسپانسر برای ارائه درخواست ویزا

در صورت کمک گرفتن از یک اسپانسر مسئولیت درخواست به نوعی به اسپانسر شما واگذار می شود. در واقع، موافقت با ویزای شما کاملاً وابسته به اسپانسر شما می باشد.

 • مبادرت به فعالیت های غیر قانونی و جرائم

در کشور محل زندگی خود و یا در هنگام سفر هیچگونه اقدام غیر قانونی را به انجام نرسانید. این مسئله می تواند شانس موافقت با ویزای شما در آینده را شدیداً تحت الشعاع قرار دهد.

اوسوایا | جاذبه های گردشگری آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

اوسوایا | جاذبه های گردشگری آرژانتین | ویزای توریستی آرژانتین

تضمین و گارانتی ویزای توریستی آرژانتین

نکته مهم نه تنها در مورد پروسه اخذ ویزای توریستی آرژانتین بلکه تمامی شیوه های مهاجرتی آن است که هیچگاه نمی توان تضمین کرد فرد به طور حتم موفق به اخذ ویزا می شود. به طور کلی پروسه های حقوقی متأثر از موارد مختلفی هستند که همین امر روند اخذ ویزاهای گوناگون از جمله ویزاهای توریستی را دشوار می نماید. بنابراین، هیچ تضمین صد درصدی برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین وجود ندارد. با این حال، مواردی وجود دارند که می توانند به فرد متقاضی اطمینان ببخشند. نحوه جمع آوری و ارائه مدارک یکی از این مواردی است که تأثیر بسزایی در روند اخذ ویزای توریستی فرد دارد. شما همراهان گرامی می توانید مدارک خود را به کارشناسان مجرب موسسه ملک پور بسپارید تا صحت آنها را چک کرده و شانس شما را برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین ارزیابی کنند. در حقیقت، با ارائه صحیح مدارک و سپردن پروسه اخذ ویزای توریستی خود به کارشناسان ما می توانید از تخصصی پیش رفتن مراحل اخذ ویزای خود اطمینان کسب کنید.

گارانتی اخذ ویزا | تضمین اخذ ویزا

نکات مهم ویزای توریستی آرژانتین

برای اخذ ویزای توریستی آرژانتین رعایت برخی نکات ضروری است که رعایت آنها به نوعی برای دریافت این ویزا به فرد اطمینان داده و قصور در انجام آنها ممکن است منجر به اتفاقات ناخوشایند شود. شما سروران گرامی لازم است توجه داشته باشید که چینش مدارک خود را طبق اعلام سفارت این کشور به انجام برسانید و اطلاعات سفر خود را به دقت ارائه دهید. به علاوه، حتماً ۳۰ روز پیش از تاریخ سفر نیاز است به سفارت مراجعه کنید. با در دست داشتن ویزای توریستی آرژانتین می توانید ۳ ماه در آرژانتین اقامت داشته باشید و در نهایت امکان تمدید اقامت برای مدت مشابه نیز وجود دارد. مسئله ای که می تواند در مسیر اخذ ویزای توریستی آرژانتین به شما کمک شایانی کند کمک گرفتن از یک وکیل مجرب در این مسیر است. کارشناسان مجرب موسسه ملک پور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان نه تنها در زمینه اخذ ویزای توریستی آرژانتین بلکه سایر شیوه های مهاجرتی به سایر کشورها هستند. چنانچه قصد اخذ تابعیت نائل شدن به شهروندی آرژانتین را دارید و می خواهید در اصطلاح عامیانه پاس آرژانتینی را به چنگ آورید ، توصیه می کنیم مطالعه مقاله ای با عنوان پاسپورت آرژانتین را از دست ندهید.

نکته مهم

پرچم آرژانتین | مهاجرت به آرژانتین | مسافرت به آرژانتین

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
سخن پایانی

ویزای توریستی آرژانتین از جنبه های گوناگون در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که پیشتر اشاره شد، کشور آرژانتین از جنبه جاذبه های گردشگری شرایط بسیار مناسبی دارد به طوریکه در آمریکای لاتین در رده دوم قرار دارد. شب های بوینس آیرس برای هر گردشگری جاذبه خاصی دارد و ۱۱ مورد از اماکن طبیعی و جغرافیایی این کشور در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. ارائه صحیح مدارک در پروسه اخذ ویزای توریستی آرژانتین و کمک گرفتن از وکلای مجرب به روند دریافت ویزای توریستی فرد کمک شایانی می کند و ما در این مقاله سعی نمودیم نکات مهم درباره مراحل دریافت ویزای توریستی آرژانتین را به شما عزیزان یادآور شویم. در صورت رعایت دقیق نکات مطرح شده توسط متخصصین موسسه حقوقی ملک پور می توانید امیدوار باشید که ویزای توریستی آرژانتین برای شما با ریسک پایینی صادر خواهد شد. با این حال، توجه داشته باشید که هم اکنون در مورد صدور ویزای توریستی آرژانتین برای هموطنان عزیزمان ریسک هایی نیز وجود دارد. به علاوه، مشاوره رایگان تلفنی از خدمات منحصر به فرد موسسه ملک پور به شما سروران گرامی است. همچنین شما عزیزان می توانید نظرات و دیدگاه های خود را در پایان این مقاله در قسمت دیدگاه ( یا در قسمت پرسش و پاسخ همگانی – ثبت پرسش سایت) اعلام نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

0 پاسخ