ویزای توریستی آمریکا و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی آمریکا و شرایط اخذ این ویزا برای ایرانیان و هم چنین اماکن دیدنی آمریکا جهت گردشگری در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی و تخصصی قرار می گیرد. شرایط اخذ ویزای توریستی آمریکا چیست؟ چه مدارکی برای درخواست ویزای توریستی ایالات متحده آمریکا مورد نیاز است؟ آیا پناهندگی آمریکا با ویزای توریستی امکان پذیر است؟ مدت زمان ویزای توریستی آمریکا چقدر است؟ ویزای تضمینی آمریکا چیست؟ هزینه درخواست ویزای آمریکا چقدر است؟ ویزای توریستی آمریکا با دعوتنامه دقیقا به چه معناست؟ آیا امکان اخذ ویزای توریستی آمریکا برای ایرانیان وجود دارد؟ در ادامه به تمامی سوالات شما عزیزان در خصوص ویزای گردشگری و دید و بازدید آمریکا پاسخ خواهیم داد. شما سروران گرامی می توانید به منظور مطرح نمودن سوالات خود و دریافت مشاوره اولیه رایگان تلفنی با مشاورین ما در موسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا اطلاعات مورد نیازتان را دریافت نمایید. هم چنین می توانید سوالات خود را در زمینه مهاجرت به آمریکا یا سایر کشورها در قسمت پرسش و پاسخ همگانی این سایت مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به تمامی پرسش های شما عزیزان پاسخ مناسب ارائه دهند. هم چنین می توانید در انتهای همین متن و در قسمت دیدگاه ها نظرات سازنده و سوالات خود را طرح نمایید.

ویزای توریستی آمریکا
 • ویزای توریستی آمریکا و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی آمریکا و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی آمریکا و مدت درخواست
 • ویزای توریستی آمریکا و تمدید آن
 • ویزای توریستی آمریکا و وقت سفارت آمریکا
 • ویزای توریستی آمریکا و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی آمریکا با وثیقه
 • ویزای توریستی آمریکا و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی آمریکا و ریجکتی
 • ویزای توریستی آمریکا و تضمین و با گارانتی
 • ویزای توریستی آمریکا و نکات مهم
 • ویزای توریستی آمریکا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی آمریکا و شرایط عمومی آن

آمریکا نامی است که به اختصار به ایالات متحده آمریکا گفته می شود. آمریکا کشوری است که از پنجاه ایالت تشکیل شده و در قسمت شمالی قاره آمریکا قرار گرفته است. این کشور مساحتی در حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع و جمعیتی معادل ۳۲۹ میلیون نفر دارد. دین اکثریت مردم آمریکا مسیحیت می باشد. پایتخت آمریکا واشنگتن دی.سی بوده و پرجمعیت ترین شهر آمریکا نیویورک می باشد. آمریکا دارای زبان رسمی نیست و از آنجا که مهاجرین زیادی در آن زندگی می کنند، مردم به زبان های مختلفی مانند انگلیسی، اسپانیایی، زبان های آسیایی و… صحبت می کنند؛ هرچند که زبان انگلیسی آمریکایی نقش زبان ملی این کشور را دارد و در واقع زبان ملی این کشور نیز هست.

نقشه ایالات متحده آمریکا - جغرافیای آمریکا - شهرهای آمریکا - آمریکا کجاست؟

واحد پول این کشور دلار آمریکاست. این کشور قبل از اعلام استقلال در سال ۱۳۷۶ میلادی تنها مجموعه ای از مستعمرات اروپا بوده اما در حال حاضر با توجه به پیشرفت های سیاسی و اقتصادی که در آن صورت گرفته و هم چنین توانایی های بالای اقتصادی و نظامی خود یک عضو ثابت شورای امنیت سازمان ملل می باشد و دفتر مرکزی سازمان ملل در شهر نیویورک قرار گرفته است. در حال حاضر و به دلیل مسائل سیاسی که در چند سال اخیر رخ داده است امکان اخذ ویزای توریستی آمریکا برای شهروندان ایران با مشکلاتی روبرو شده و افراد به راحتی امکان ورود به آمریکا را ندارند. در ادامه نموداری از افرادی که به قصد گردشگری به امریکا در طی سال های اخیر سفر کرده اند مشاهده می نمایید:

نمودار تعداد گردشگران و توریست هایی که در سالیان اخیر به آمریکا وارد شده اند

ویزاهای توریستی آمریکا به سه دسته B1، B2 و B1/B2 دسته بندی می شوند که این ویزاها جزو ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا محسوب می شوند. ویزای B1 به منظور امور تجاری و شرکت در کنفرانس ها، B2  به جهت گردش و دیدار از اقوام و آشنایان و یا امور پزشکی و ویزای B1/B2 تلفیقی از هر دوی این ویزاها می باشد.

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد .ویزای توریستی آمریکا

مقاله مرتبط

شرایط ویزای توریستی آمریکا

جاذبه های گردشگری آمریکا

ایالات متحده آمریکا جاذبه های دیدنی بی شماری دارد. در ادامه به معرفی برخی از آنها می پردازیم:

کاخ سفید (The White House):

کاخ سفید (The White House) - جاذبه های گردشگری آمریکا - ویزای توریستی آمریکا

این مکان که محل اقامت و زندگی رئیس جمهور آمریکا می باشد کاخی بزرگ است که در ۶ طبقه و در ۲۱۴ سال پیش ساخته شده است و سالانه نظر تعداد زیادی از گردشگران را به خود جلب می کند.

آبشار نیاگارا:

آبشار نیاگارا - جاذبه های گردشگری آمریکا - ویزای توریستی آمریکا

این آبشار بین دو کشور آمریکا و کانادا قرار گرفته و یکی از بزرگ ترین آبشارهای جهان می باشد که از ۳ آبشار تشکیل شده است.

پارک والت دیزنی:

پارک والت دیزنی - جاذبه های گردشگری آمریکا - ویزای توریستی آمریکا

این پارک از جاهای دیدنی آمریکا بوده که سالانه میزبان گردشگران از تمامی سنین می باشد. بخش های دیدنی این پارک به حدی زیاد است که بازدید کامل از آن ممکن است بیش از یک هفته به طول بیانجامد و شامل پارک آبی، پارک گلف، مرکز خرید، رستوران و… می باشد.

میدان تایمز (Times Square):

این میدان در مرکز منطقه منهتن آمریکا قرار گرفته است و جشن سال نو و شمارش معکوس در این میدان رخ میدهد.

مجسمه آزادی:

این مجسمه که در نیویورک و در منطقه منهتن قرار گرفته است و نماد اصلی ایالات متحده آمریکا محسوب می شود.

ویزای توریستی آمریکا و مدارک مورد نیاز

جهت سفر به آمریکا خوب است ابتدا بررسی کنید که با پاسپورت تان نیاز به درخواست ویزای توریستی آمریکا دارید یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم در حال حاضر و در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی شهروندان ۳۸ کشور از جمله استرالیا، جمهوری چک، دانمارک، فنلاند، آلمان، مجارستان، لتونی، سوئیس و… از آنجا که در برنامه (VWP: Visa Waiver Program) هستند می توانند بدون نیاز به اخذ ویزای توریستی آمریکا به مدت ۹۰ روز یا کمتر برای اهداف تجاری و یا گردشگری به آمریکا ورود نمایند. شهروندان دیگر کشورها در صورتی که منع ورود نداشته باشند می توانند با اخذ ویزای توریستی آمریکا به این کشور سفر نمایند. مدارکی برای این امر مورد نیاز خواهد بود که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

 • پاسپورت معتبر با حداقل ۶ ماه اعتبار
 • عکس پرسنلی به صورت چاپی و دیچیتالی
 • تمامی پاسپورت های قبلی
 • رزرو هتل و یا محل اقامت در آمریکا
 • بلیط رفت و برگشت
 • پرینت تمکن مالی
 • اصل دعوت نامه به همراه فرم I-134
 • تاییدیه فرم درخواست ویزا DS160 US که در مرکز درخواست ویزا (VAC) مهر خورده
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • پرینت نامه مصاحبه با سفارت آمریکا

نمونه استیکر ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا و مدت درخواست

از آنجا که ویزای توریستی آمریکا به صورت subjective (طبق نظر افسر) صادر می شود، فرد متقاضی در پروسه صدور ویزا باید شخصا به سفارت مراجعه نموده و حضورا با افسر ویزا مصاحبه نماید و نظر آفیسر کاملا در روند پروسه ویزا تاثیرگذار خواهد بود. همانطور که گفتیم در حال حاضر امکان صدور ویزای B2 برای ایرانیان وجود ندارد و متقاضیان تنها از طریق اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می توانند به این کشور وارد شوند. به طور کلی روند اقدام تا صدور این ویزا بسته به کشور مبدأ بین چند روز کاری تا چندین هفته به طول خواهد انجامید. در صورتی که پرونده شما شرایط پیچیده ای داشته باشد و نیاز به استعلام باشد امکان افزایش زمان بررسی پرونده شما وجود دارد.

ویزای توریستی آمریکا و تمدید آن

به طور کلی ویزای توریستی آمریکا از دسته ویزاهای کوتاه مدت و با اقامت موقت محسوب می شود. افرادی که با ویزای توریستی آمریکا یا ویزای B2 به این کشور وارد می شوند، از همان ابتدا اجازه اقامت حداکثر تا ۶ ماه در خاک کشور را خواهد داشت. در صورتی که قصد دارید این مدت را جهت طولانی کردن مدت زمان اقامت خود افزایش دهید می بایست درخواست خود را به صورت کتبی به اداره خدمات شهروندی و مهاجرتی ایالات متحده آمریکا (USCIS) در خاک همین کشور به صورت فرم درخواست I-539 پیش از اتمام و یا انقضا مدت زمان اقامت خود تحویل نمایید و برای درخواست تمدید ویزای توریستی آمریکا ی خود اقدام نمایید.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

ویزای توریستی آمریکا و وقت سفارت آمریکا

شهروندان با داشتن پاسپورت ایرانی همانند اتباع دیگر کشورها می بایست برای ورود به خاک ایالات متحده آمریکا درخواست ویزا نموده و در صورت موفق شدن در این امر به آمریکا وارد شوند. در پروسه اخذ ویزا اولین اقدامی که می بایست انجام دهید، روند اخذ وقت از سفارت آمریکا می باشد. از آنجا که این کشور از آبان ماه سال ۱۳۵۸ در خاک ایران سفارتی ندارد، متقاضیان می توانند برای پیگیری امور مربوط به ویزای خود به سفارت آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه نمایند. در این بین عموما ایرانیان به سفارت آمریکا در ترکیه، ارمنستان و امارات مراجعه می نمایند. البته اولین قدم درخواست وقت به صورت آنلاین در وب سایت کنسولگری آمریکا و پرداخت آنلاین هزینه تعیین وقت سفارت می باشد که در نهایت شخص بتواند با حضور در سفارت این کشور به انجام امر مصاحبه بپردازد.

ویزای توریستی آمریکا و وقت سفارت آمریکا

ویزای توریستی آمریکا و پروسه اقدام

پروسه اخذ ویزای توریستی آمریکا یا ویزای B2 به این شکل است که شخص با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ویزا می تواند به صورت حضوری به سفارت آمریکا در کشور خود مراجعه نموده و درخواست ویزای توریستی آمریکا نماید. در حال حاضر کشور آمریکا در ایران سفارتی ندارد و پروسه صدور این ویزا برای ایرانیان انجام نمی پذیرد اما به طور کلی افرادی که قصد دریافت ویزای توریستی آمریکا را دارند می بایست اسپانسر (sponsor) در آمریکا داشته باشند. از شرایط شخص اسپانسر آن است که وی باید مقیم، شهروند و یا کارگر موقت ( دارای ویزاهای H1B و  L1و E و…) باشد. اگر شخص متقاضی ویزای توریستی آمریکا به صورت حضوری به سفارت این کشور مراجعه نماید ، روند صدور ویزای او حدود ۵ تا ۷ روز کاری خواهد بود.

ویزای توریستی آمریکا با وثیقه

یکی از اصلی ترین مدارک و الزامات جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا داشتن دعوت نامه است. این دعوت نامه می تواند از طریق اقوام و یا دوستانی که در این کشور دارید فرستاده شده باشد. همان طور که قبل تر گفته شد در حال حاضر شانس صدور ویزای توریستی آمریکا برای ایرانیان بسیار پایین بوده و هیچ تضمینی جهت امکان اخذ این ویزا وجود ندارد و اگر قصد دارید که برای ویزای توریستی آمریکا از طریق موسسه ای اقدام نمایید باید خود ریسک این اقدام را بپذیرید. به طور کلی در پروسه اخذ ویزاهای توریستی مانند ویزای توریستی اتریش، آلمان، انگلیس و… موسسه ها به منظور تضمین و اطمینان خاطر از اینکه شما بعد از بازدید به کشور خود باز خواهید گشت از شما درخواست مبلغی به عنوان وثیقه می کنند که بعد از اتمام سفر و برگشت شما به کشور خودتان این مبلغ وثیقه به شما عودت داده می شود.

وثیقه برای ویزای توریستی ـ وثیقه ـ تضمین ـ ضمانت ـ وثیقه برای ویزای توریستی

ویزای توریستی آمریکا و خدمات مؤسسه MIE

جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا و به طور کلی هر گونه ویزایی خوب است ابتدا با شرایط و مدارک مورد نیاز آن آشنا شوید و با این کار شانس ویزای خود را بالا ببرید. موسسه MIE با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها و به کارگیری سریع ترین و مدرن ترین روش ها تا پایان راه همراه شما عزیزان خواهد بود. موسسه MIE با سالیان متمادی تجربه در زمینه اخذ ویزا و اقامت و پاسپورت و تابعیت کشورهای مختلف و هم چنین افتخار همکاری با بهترین وکلای اروپا و کانادا می تواند راهنمای شما در مسیر پر پیچ و خم مهاجرت باشد. این موسسه افتخار آن را دارد که با عرضه خدمات آنلاین و بدون توجه به بعد مسافت بهترین خدمات را به شما سروران گرامی هدیه کرده و هم چنین شما را از امکان مشاوره با برترین کارشناسان بهره مند سازد.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه حقوقی ملک پور

ویزای توریستی آمریکا و ریجکتی

روند کلی اخذ ویزای توریستی آمریکا به شرح شما عزیزان رسید. همان طور که شاید بدانید پروسه اخذ ویزا بسی پیچیده و سخت بوده و اشتباه در چیدن مدارک و همینطور داشتن نقص در اسنادی که به سفارت ارائه می کنید و همچنین نقصی پرونده امکان ریجکتی ویزای شما را بالا خواهد برد. بنابراین پیشنهاد می کنیم پیش از هر گونه اقدامی ابتدا با کارشناسان مجرب و متخصصین امر مشورت نموده و با وکیل اقدام نمایید تا امکان هر گونه ردی ویزا را از به صفر برسانید. وکیل متبحر و مجرب با توجه به تجربه ای که کسب نموده و با اطلاعات به روز خود می تواند به شما در تمامی جوانب امر همانند اخذ ویزا و پاسپورت آمریکا یاری رسانده و حتی با داشتن ریجکتی در سابقه تان شما را به دریافت ویزا نزدیک تر کند. برخی از عواملی که ریسک پرونده شما را بالا برده و موجب ریجکتی می شود شامل موارد زیر میباشد:

 • عدم رعایت نکات در عکس ارسالی
 • نقص در مدارک
 • عدم تکمیل صحیح فرم درخواست ویزا
 • عوامل سیاسی
 • داشتن سوء پیشینه
 • بودن در لیست سیاه یا Black list

و…

ریجکتی ویزا - Visa Rejected

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی آمریکا و تضمین و گارانتی

سوالی که همواره در پروسه اخذ ویزای توریستی آمریکا و به طور کلی انواع ویزاهای آمریکا پرسیده می شود آن است که آیا تضمینی جهت اخذ این ویزاها وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال شما باید گفت که عموما چیزی به نام ویزای تضمینی و یا ویزای تضمین شده یا گارانتی ویزا وجود ندارد و اگر موسسه ای چنین موضوعی را بیان نمود صرفا جنبه تبلیغات خواهد داشت. در پروسه برخی از ویزاها با توجه به شرایطی که وجود دارد مانند امتیاز بندی و یا عدم تاثیر نظر افسر ویزا جهت صدور ویزای مربوطه و هم چنین کم اهمیت بودن سن و گپ سنی و تحصیلی افراد برای سفارت کشور مورد نظر، می توان با اطمینان بیشتری اقدام به اخذ ویزا نمود. پیشنهاد می کنیم اگر تجربه ای در مورد مهاجرت ندارید و قصد اخذ اقامت و پاسپورت کشوری را دارید، حتما با موسسه و وکیل مهاجرت مجرب و با تجربه در این زمینه مشورت نموده و با آگاهی کامل در این راه قدم بردارید. موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) با سال ها تجربه می تواند شما را تا رسیده به مقصد یاری رساند و با سپردن کار خود به ما می توانید این اطمینان را داشته باشید که در صورت ردی ویزای تان موسسه مبلغی از شما درخواست نمی کند.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزای توریستی آمریکا و نکات مهم

ویزای توریستی آمریکا ویزای کوتاه مدت این کشور بوده که افراد با داشتن آن می توانند تا ۹۰ روز در خاک این کشور اقامت داشته باشند. با داشتن ویزای توریستی B2 آمریکا شخص قادر به اقامت تا ۶ ماه خواهد بود. بهتر است بدانید که با داشتن ویزای توریستی آمریکا شما قادر به تحصیل، کار و یا تغییر type ویزای خود نخواهید بود. هم چنین در حال حاضر و به دلیل قوانین وضع شده جدید، امکان اخذ ویزای توریستی آمریکا برای ایرانیان وجود نداشته و جهت ورود به آمریکا باید از روش های دیگری اقدام نمایید. چنانچه قصد مهاجرت و اخذ اقامت و تابعیت و پاسپورت کشوری را دارید پیشنهاد می کنیم ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را که تماما توسط تیم موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) و با کوشش و زحمات شبانه روزی استاد ملک پور عزیز گردآوری شده، تهیه کرده و با مشاهده آن به مانند یک وکیل با تمامی روش ها و شرایط مهاجرت و نحوه اخذ اقامت و تابعیت کشورها آشنا شوید.

مهم

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
پرچم آمریکا - نقشه آمریکا - مهاجرت به آمریکا - ویزای آمریکا - پاسپورت آمریکا
ویزای توریستی آمریکا و سخن پایانی

ویزای توریستی آمریکا و خدمات موسسه MIE در زمینه اخذ ویزا و پاسپورت و هم چنین نکات مهم در زمینه ویزای توریستی آمریکا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به سخت گیری هایی که در چند سال اخیر بر روی ویزای توریستی آمریکا اعمال شده و شرایط سختی که جهت صدور ویزا برای ایرانیان در نظر گرفته شده توصیه می کنیم پیش از هر گونه اقدام و پذیرفتن ریسک شرایط سایر کشورها را نیز در نظر گرفته و با اطلاعات کافی اقدام به مهاجرت نمایید. اگر هدف شما صرفا اخذ ویزای توریستی آمریکا است میتوانید از طریق مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و پاسپورت کانادا با شرایط راحت تری به آمریکا ورود نمایید. اما به هر روی در حال حاضر تنها ویزایی که برای ایرانیان صادر می شود ویزاهای تحصیلی است که باز هم نظر افسر صدور ویزا در این پروسه در الویت قرار دارد. پیشنهاد ما به شما سروران گرامی آن است که حتما مقاله های سایت موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) را مطالعه نموده و با عضویت در کانال تلگرام از جدیدترین اطلاعات باخبر شوید. هم چنین می توانید سوالات خود را در باب ویزای توریستی آمریکا و یا ویزای دیگر کشورها در قسمت پرسش و پاسخ همگانی سایت حاضر و یا در قسمت دیدگاه ها در انتهای این نگارش مطرح نموده و پاسخ کارشناسان ما را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 پاسخ
 1. Mina گفته:

  سلام، آیا هنوز امکان دریافت ویزای توریستی برای پدر و مادر هست. اگر درخواست کننده اقامت آمریکا رو داشته باشه در اینکه ویزا بدن تاثیر داره؟
  ممنون

  Rating: ۴
  پاسخ
 2. kasra esmaeily گفته:

  سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدی که میزایرد
  فرمودید برای ویزای توریستی امریکا باید موجودی تا اون مدتی که در امریکا هتسیم اعم از هزینه های زندگی باید توی حساب باشه
  برای ویزای تحصیلی هم باید برای سال اول زندگی و تحصیل قانونا باید توی حساب باشه درسته؟
  برای ویزای تحصیلی برای سال های بعد چجوریه در صورتی که با هزینه شخصی رفت
  ایا ممکنه بشه با کار پاره هزینه های سال بعد تامین کرد فرضا با اینکه من گوهای ۳۰ هزار دلاری را به سفارت برای ۱ سال ارایه بدم؟
  ممنون از سایت

  Rating: ۵
  پاسخ
  • mie malekpour31 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز برای اخذ ویزای تحصیلی شما هزینه یکسال زندگی در کشور مقصد را در حساب خودتان در ایران می بایست داشته باشید. عموما کارهای پاره وقت تقریبا دو سوم هزینه زندگی شما را تامین می کنند .در واقع حقوقی که دریافت می کنید معمولا کمک هزینه شماست و تمام هزینه های شما را پوشش نمی دهد.البته این امر به کاری که شما به ان مشغول هستید و سبک زندگی شما نیز بستگی زیادی دارد.

   پاسخ
  • kasra گفته:

   یعنی میفرمایید که باید هزینه هارا یکسال را در ایران داشته باشم و بعد های پاره وقت بیش از ۸۰ درصد هزینه هارا پوشش میده درسته؟
   خب اون ۲۰ درصد یا بیشتر که بستگی به نوع زندگی من و کاری که انجام میدم دارهامکان داره اون ۲۰ درصد از ایران تامین بشه یا اگر از ایران هم تامین نشه چه راهی را پیشنهاد میکنید؟
   ممنون از سایت بسیار خوبتون و تشکر از اقای ملک پور عزیز دوست داشتنی

   Rating: ۵
   پاسخ
   • mie malekpour31 گفته:

    ممنون از پیام شما دوست عزیز
    شما برای مهاجرت نیاز به پشتوانه مالی دارید و ممکن هست که تمام هزینه های شما با حقوقی که از میزان ساعاتی که به طور قانونی اجازه کار دارید دریافت می کنید تامین نشود .بنا بر این توصیه می شود از ایران ساپورت مالی شوید هر جگچند در بسیاری از دانشگاهها با توجه به وضعیت تحصیل و نمراتتان به شما کمک هزینه و یا فاند پرداخت می کنند .

    پاسخ
 3. محمد گفته:

  باسلام
  اگه با ویزای توریستی وارد امریکا بشم وبتونم در یک شرکت معتبرمشغول به کار بشم می تونم ویزای توریستی را تبدیل به ویزای کاری کنم.باسپاس فروان

  Rating: ۴
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله دوست عزیز ، ردی ویزا از هر کشور باعث تاثیر منفی در اقدام های بعدی شما میشه ، البته باید شرایط ردی بررسی بشه و بعد اظهارنظر دقیق بشه ، ولی معمولا تاثیر منفی داره

   پاسخ
 4. m گفته:

  باسلام وخسته نباشید
  قوانین مهاجرت به امریکاهمیشه سخت بوده یا ترامپ این قوانین رو وضع کرده،ممکن با تغییر رئیس جمهوراین قانون راحت تر بشه.
  باسپاس

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، متفاسفانه جدیدا خیلی سخت شده و برای همه کشورها پیچیدگی های لحاظ شده ، بله با تغییر رئیس جمهوری امکان تغییر قوانین هم هست

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام ، بله این امکان برای ثبت وجود داره و اگه خیلی معتبر باشه و قابلیت تجاری سازی داشته باشه شاید بشه به کاری هم تبدیل بشه ، ولی اخذ ویزای توریستی هم سختی های خاص خودش رو داره

   پاسخ
 5. m گفته:

  باسلام
  برای بنده سوال دیگری پیش امد که امیدوارم پاسخ دهید.
  بنده حداقل چقدر سرمایه باید داشته باشم که برای مهاجرت به امریکا مشکلی نداشته باشم.میشه بفرماید چند دلار نیاز دارم.
  عذرمی خواهم که تعداد سوالاتم زیاد شد.

  Rating: ۵
  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام، وظیفه ما پاسخگویی به سوالات شماست ، برای ویزای توریستی قاعدتا باید هزینه اون مدتی که قصد اقامت در آمریکا رو دارید باید تو حسابتون باشه ، لطفا مقاالات هزینه های زندگی در آمریکا رو مطالعه بفرمایید.

   پاسخ
 6. فاطمه گفته:

  ببخشید سوالی دارم.در بهمن ماه ۲۰۱۳ اینجانب برای اخذ ویزا به سفارت امریکا در دبی رفتم .مصاحبه به خوبی انجام شد و حتی مصاحبه گر گفت ۲ تا ۶ هفته دیگر ویزایم حاضر است. اما علیرغم گذشت زمان هیچ پاسخی دریافت نشد. لذا بنا به توصیه اژانس از طریق ایمیل با ایشان تماس گرفتم.گفتند باید صبر کنم زیرا درخواستم در دست بررسی است.و در اخرین پیام در ۲۰۱۴ اعلام کردند مجددا درخواست ویزا کنم.اما به دلیل بیماری پدر و گرفتاری های بعدی هرگز موضوع را دنبال نکردم. اما ایا میتوانم امیدوار باشم اکنون با ارایه توضیحات و شماره درخواست قبلی بتوانم مجددا موضوع را پیگیری کنم؟متشکر میشوم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ