ویزای توریستی اسپانیا و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی اسپانیا ، شرایط و هزینه اخذ ویزای گردشگری اسپانیا ، مدارک و اسناد مورد نیاز و همچنین پروسه دریاف آن در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. ویزای توریستی اسپانیا را طی چه مدتی می توان دریافت کرد؟ شرایط دریافت ویزای توریستی اسپانیا چیست؟ هزینه دریافت ویزای توریستی کشور اسپانیا چقدر است؟ شما با مطالعه این مقاله به پاسخ این قبیل سوالات دست خواهید یافت. کشور اسپانیا به جهت وجود مناظر و طبیعت زیبا و همچنین سواحل بی نظیر مقصد توریست های بسیاری از سراسر دنیا می باشد. متقاضیانی که قصد اقامت کوتاه مدت (‌ نظیر شرکت در سمینارها، دوره های آموزشی کمتر از سه ماه و … ) و همچنین سفر و تفریح به کشور اسپانیا را دارند، بهترین راه ورود آنها ویزای توریستی اسپانیا می باشد. اگر تمایل دارید به کشور اسپانیا سفر کنید و از مکان های توریستی، مناظر بکر و سواحل زیبای این کشور دیدن کنید باید ویزای توریستی این کشور را دریافت نمایید که در این نوشتار تلاش نمودیم به صورت کامل شرایط و مدارک مورد نیاز و همچنین روند پروسه اخذ آن را خدمت شما سروران شرح نماییم. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی می توانید سوالات خود را در بخش دیدگاهها مطرح نمایید و در کمترین زمان به پاسخی کامل و صحیح دست یابید. اگر در رابطه با شرایط اخذ انواع ویزای اسپانیا ، اقامت و پاسپورت کشور اسپانیا سوالاتی دارید، می توانید به مقالات سایت های موسسه حقوقی ملک پور با استفاده از سرچ در گوگل به همراه کلیدواژه ملک پور دست یابید. همچنین در صورت که تمایل به سفر و یا مهاجرت دارید و با توجه به شرایط خود نمی دانید چه مقصد و شیوه مهاجرتی برای  شما مناسب است می توانید با تماس با دفاتر موسسه از مشاوره رایگان تلفنی در این راستا بهره مند شوید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن کارشناسان و وکلای بین المللی مسلط به قوانین بین الملل آماده است تا در این مسیر شما سروران را یاری رساند. در ادامه عناوین ذیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت :

ویزای توریستی اسپانیا
 • ویزای توریستی اسپانيا و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی اسپانيا و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی اسپانيا و مدت درخواست
 • ویزای توریستی اسپانيا و تمدید آن
 • ویزای توریستی اسپانيا و وقت سفارت اسپانيا
 • ویزای توریستی اسپانيا و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی اسپانيا (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی اسپانيا و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی اسپانيا و ریجکتی
 • ویزای توریستی اسپانيا تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی اسپانيا و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

ویزای توریستی اسپانيا و شرایط عمومی آن

ویزای توریستی اسپانیا برای افرادی مورد استفاده است که قصد دیدار اعضای خانواده خود در اسپانیا و یا سفر تفریحی و گردشگری در این کشور را دارند. اعتبار ویزای توریستی اسپانیا مدت زمان کوتاهی است و این مدت از ۲ هفته شروع می شود و تا سه ماه و در برخی موارد تا شش ماه اعتبار دارد و شخص می بایست پیش از پایان مدت ویزای توریستی خود خاک اسپانیا را ترک نماید و نمی تواند بیشتر از مدت مشخص شده در اسپانیا اقامت داشته باشد .اگر تمایل به مهاجرت به اسپانیا بمنظور اخذ گلدن ویزای این کشور یا قصد سرمایه گذاری در اسپانیا دارید، توصیه می شود پیش از آن که تمام سرمایه های خود را به اسپانیا انتقال دهید و یا اقدامی در این باب داشته باشید، حتما ابتدا ویزای توریستی اسپانیا را اخذ کرده و در مدت زمانی که آنجا اقامت کوتاه مدت توریستی دارید با وکلا و کارشناسان مربوط به جذب سرمایه گذاران خارجی مشورت نموده و پس از اخذ مشاوره اقدام به انجام امور بعدی نمائید.

پرچم اسپانیا | مهاحرت به اسپانیا | ویزای اسپانیا | پاسپورت اسپانیا

متقاضیانی که برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا اقدام می کنند، نیاز به دریافت اطلاعات کافی در باب قوانین کشور اسپانیا دارد، در حدی که اقدام اشتباه نکند؛ زیرا سفارت اسپانیا بسیار حساس بوده و در جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا اگر شخص متقاضی مدارک خود را درست و صحیح ارائه ندهد، درخواست ویزای وی رد یا اصطلاحا ریجکت می گردد. رد شدن درخواست ویزای توریستی اسپانیا و یا به اصطلاح ریجکت شدن موجب می شود متقاضی تا چند ماه از امتیاز اقدام مجدد جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا محروم شود و پس از مدتی امکان انجام مجدد این امر را داشته باشید .ذکر این نکته ضروری است که با اخذ ویزای توریستی اسپانیا ، شخص اجازه تحصیل چه به صورت پاره وقت چه به صورت تمام وقت را ندارد و و همینطور اجازه کار کردن و کسب درآمد در اسپانیا را نیز نخواهد داشت.

توجه بفرمایید که!

اگر پس از سفر به اسپانیا تمایل داشتید از طرق تحصیل و یا سرمايه گذاری اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت نمایید باید از این امر اطلاع یابید که ویزای توریستی اسپانیا قابلیت تبدیل به دیگر ویزاها را ندارد.

فایل ویدئویی موسسه ملک پور در مورد خرید ملک در اسپانیا و پرتغال

مقاله مرتبط

مهاجرت به اسپانیا

در ادامه تصاویری از اماکن زیبا و جاذبه های گردشگری کشور اسپانیا را مشاهده می فرمایید :

موزه گوگنهایم در شهر بیلبائو که با طراحی معماری خاص و بی نظیر خود بسیار مورد توجه است و گردشگران می توانند مجموعه گسترده ای از آثار معماری را در این موزه مشاهده نمایند.

موزه گوگنهایم | جاذبه های گردشگری اسپانیا | ویزای توریستی اسپانیا

موزه دل پرادو در شهر مادرید که آثار هنری بسیاری را در خود جای داده است و از جمله معروفترین و برترین موزه های جهان شناخته شده است.

میدان پلازا مایور که به عبارتی می توان گفت قلب تپنده شهر مادرید به شماره می رود که در قرون گذشته محلی برای مراسم و رویدادهای تشریفاتی بوده است:

میدان پلازا مایور | جاذبه های گردشگری اسپانیا | ویزای توریستی اسپانیا

همانطور که خدمت شما سروران عرض شد، کشور اسپانیا به جهت اماکن تفریحی و سیاحتی بسیار مورد توجه گردشگران از سراسر دنیا می باشد. سالانه تعداد کثیری از مردم سراسر جهان اسپانیا را به جهت سفر و تفریح انتخاب می کنند که در ادامه نموداری مبنی بر تعداد گردشگران کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ارائه شده است :

نمودار تعداد گردشگران کشور اسپانیا در سال 2018 و 2019

ویزای توریستی اسپانيا و مدارک مورد نیاز

به جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا نیاز است مدارک و اسنادی به سفارت این کشور ارائه گردد. توجه داشته باشید که این مدارک باید کامل و بودن نقص باشد؛ چرا که سفارت اسپانیا در این زمینه بسیار حساس است. مدارک و اسناد مورد نیاز ویزای تویستی اسپانيا را در ادامه خدمت شما عزیزان ارائه شده است :

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ وکیل مهاجرت

 • فرم درخواست ویزای توریستی کشور اسپانیا را از سایت سفارت اسپانیا دریافت نموده و آنرا تکمیل نمائید. پس از پر نمودن فرم ویزای توریستی آن را در دو نسخه پرینت گرفته و با سایر مدارک زیر در زمان وقت مصاحبه به سفارت ارائه نمائید ، درصورتی که در تکمیل فرم ویزای توریستی اسپانیا با مشکل مواجه شدید یا ابهامی در این زمینه برایتان پیش آمد، می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش ارتباط برقرار نمائید .
 • پاسپورت معتبر به همراه یک سری کپی از ویزاهای اخیر شخص ( گذرنامه شخص می بایست حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ صفحه خالی نیز داشته باشد )
 • دو قطعه عکس پاسپورتی (حداقل برای شش ماه گذشته )
 • بیمه مسافرتی شينگن تا سقف حداقل ۳۰٫۰۰۰ یورو برای مدت سه ماه
 • یک سری کپی از بلیط رفت و برگشت
 • رزرو هتل برای اثبات محل اقامت برای مدت ویزای توریستی ( در صورت داشتن دعوت نامه از بستگان ارائه محل اقامت آنها )
 • ترجمه سند ازدواج و در صورت طلاق ارائه سند طلاق ، درصورت داشتن فرزند ارائه گواهی تولد
 • اسناد مالی و اسناد مالکیت اموال معتبر متقاضی به صورت ترجمه شده
 • نامه تمکن مالی برای تمامی مدت اقامت در کشور اسپانیا (حداقل ۳۵ دلار به ازای هر روز اقامت در اسپانیا )
 • دعوتنامه از اقوام و آشنایان مقیم اسپانیا به همراه آدرس محل سکونت و شماره تماس ( درصورت وجود)
 • تمامی مدارک شغلی شخص به همراه سوابق بیمه ای
 • در صورتیکه شخص شاغل باشد : قرارداد استخدام فی مابین ، حساب بانکی گردش مالی ۳ الی ۶ ماهه ، نامه های معتبر اجازه کارفرما جهت عدم حضور در محل کار برای تمام مدت زمان ویزای توریستی ، فیش حقوقی شخص
 • اگر شخص دانشجو باشد : مدارک ثبت نام در دانشگاه و گواهی اشتغال به تحصیل

جاذبه های گردشگری اسپانیا | ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانيا و مدت درخواست

افرادی که جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا اقدام می کنند باید از این مدت اطلاع داشته باشند که از آنجایی که نوع این ویزا تایپ C می باشد تنها ۹۰ روز می توانند در اسپانیا و دیگر کشورهای عضو شینگن اقامت داشته باشند. لازم به ذکر است که اگر برای اولین بار اقدام به اخذ ویزای شینگن نموده اید، مدت اقامت شما در کشورهای حوزه شینگن که اسپانیا را هم شامل می شود باید کمتر از ۹۰ روز باشد. در صورت اقدام به دریافت ویزای توریستی اسپانیا و ارائه کلیه مدارک مورد نیاز به سفارت معمولا مدارک شما ظرف ۲۱ تا ۳۰ روز کاری بررسی شده و نتیجه و جوابیه درخواست ویزا به شما ابلاغ می گردد. البته در صورتی که نیاز به مدارک و مستندات بیشتری جهت اخذ ویزای اسپانیا باشد ممکن است بررسی کلیه مدارک توسط سفارت اسپانیا ۶۰ روز کاری به طول بیانجامد.

ویزای توریستی | کجا سفر کنیم؟ | جاذبه های گردشگری اروپا

راههای اخذ اقامت اسپانیا

ویزای توریستی اسپانيا و تمدید آن

از جمله موارد بسیا مهمی که باید به آن اشاره نمود امکان تمدید ویزای توریستی اسپانیا است که در حالت عادی این مطلب امکان پذیر نیست مگر با ارائه مدارک و مستنداتی قوی که این مدارک نیز تحت شرایطی خاص و اضطراری مورد پذیرش افسر ویزا و سفارت کشور اسپانیا قرار می گیرد. از جمله مدارکی که برای تمدید ویزای توریستی اسپانیا باید ارائه نمود ارائه اسنادی مبنی بر تمکن مالی جهت تمدید اقامت در اسپانیا است. از دیگر مواردی که در تمدید ویزای توریستی اسپانیا توسط آفسر ویزا مورد بررسی قرار می گیرد دلایل متقاضی جهت تمدید این اقامت است که باید قانع کننده باشد حال این دلایل می تواند بروز حادثه ، موارد پزشکی (‌ ادامه درمان ) ، کاری و یا شخصی باشد.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

هزینه های تحصیل و زندگی دراسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا و وقت سفارت اسپانیا

جهت دریافت ویزای توریستی اسپانیا باید از ۹۰ روز قبل از اقدام به سفر به این کشور تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز تهیه گردد. متقاضیان اخذ ویزای توریستی اسپانیا باید از کشور خود جهت اخذ این نوع ویزا اقدام کنند. در مورد هزینه اخذ ویزای توریستی اسپانیا باید گفت که به ازای هر فرد مبلغ ۶۰ یورو به جهت اخذ ویزای توریستی باید پرداخت شود که در کنار این مبلغ باید معادل ۱۵٫۴۵ یورو جهت خدمات و مالیات به سفارت اسپانیا پرداخت نمود که البته برای خردسالان زیر ۶ سال نیازی به پرداخت این مبالغ و هزینه ها نیست.

آدرس سفارت اسپانیا | شماره تماس و آدرس وب سایت سفارت اسپانیا | ساعات و روزهای کاری سفارت اسپانیا

آدرس سفارت اسپانیا بر روی نقشه گوگل مپ

ویزای توریستی اسپانیا و پروسه اقدام

به دلیل حساسیت بالای سفارت اسپانیا باید کلی مراحل جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا در زمان مقرر انجام گردد و تمامی مدارک مورد نیاز نیز به درستی و بدون هیچگونه نقصی به سفارت این کشور ارائه گردد. لازم به ذکر است که ابتدا به منظور ارائه مدارک باید درخواست وقت از سفارت اسپانیا صورت گیرد که به دلیل وجود کنسولگری اسپانیا در ایران این مطلب به سادگی امکان پذیر است. سپس با در دست داشتن کلیه مدارک مورد نیاز به سفارت اسپانیا مراجعه نمایید. بررسی مدارک و ابلاغ پاسخ درخواست ویزای توریستی اسپانیا معمولا در ۲۱ روز کاری صورت می گردد که ممکن است به ۳۰ روز کاری نیز افزایش یابد. اگر تمایل به اخذ ویزای توریستی اسپانیا دارید و از روال کار اطلاعات کاملی ندارید پیشنهاد می کنیم با یک کارشناس و وکیل مجرب در این زمینه صحبت و مشاوره تخصصی دریافت نمایید تا مراحل و پروسه را با آگاهی کامل پیگیری نمایید که احتمال ریسک ویزای شما به کمترین میزان کاهش یابد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا
تحصیل در اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا (با وثیقه یا بدون وثیقه)

امکان اخذ ویزای توریستی اسپانیا با دعوتنامه به مراتب با ریسک پایین تری همراه است. به همین منظور افرادی که تمایل به سفر به اسپانیا دارند و دعوتنامه ای برای سفر به اسپانیا ندارند می توانند از طریق موسسات و آژانس های مسافرتی به این مهم دست یابند. موسسات و آژانس های مسافرتی در راستای اخذ ویزای توریستی اسپانیا برای متقاضیان دعوتنامه ارائه می نمایند؛ اما در ازای این دعوتنامه مبلغی را به عنوان ضمانت دریافت می کنند که این مبلغ تنها به عنوان ضمانتی جهت بازگشت به کشور قبل از انقضای ویزای توریستی اسپانیا دریافت می گردد و متقاضیان پس از بازگشت از سفر می توانند مراجعه نموده و مبلغی که بابت ضمانت پرداخت نموده اند به صورت تمام و کمال دریافت نمایند. میزان مبلغی که به عنوان ضمانت بازگشت به کشور از متقاضی سفر به اسپانیا دریافت می شود مابین متقاضی و موسسه و یا آژانس های هواپیمایی به صورت توافقی خواهد بود. اگر متقاضی سفرهایی به حوزه شینگن داشته است سفر به اسپانیا و اخذ ویزای توریستی این کشور به مراتب راحت تر صورت می گردد.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا و خدمات مؤسسه MIE

اگر تمایل به اخذ ویزای شینگن و همچنین ویزای توریستی اسپانیا دارید موسسه حقوقی ملک پور آماده است تا در این راستا شما را یاری رساند. توصیه اکید این موسسه به خصوص متقاضیانی که تا به حال سفری به حوزه شینگن نداشته اند، مشاوره با یک متخصص در امر اخذ ویزای کشورهاست؛ چرا که مدارکی که به سفارت ارائه می دهید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است تا آنجایی که رد شدن و یا قبولی سفارت و افسر ویزا را رقم خواهد زد. به جهت اخذ ویزای توریستی اسپانیا و در کل اخذ ویزای شینگن باید کلیه مراحل به درستی و گام به گام طی شود و مدارک مورد نیاز به صورت کامل و بدون نقص ارائه گردد. در صورتی که از مراحل و مدارک مورد نیاز اطلاعات کاملی در اختیار ندارید می توانید با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی برخوردار گردید. همچنین موسسه حقوقی ملک پور آماده است تا با بهره مندی از وکلای بین المللی ماهر و مسلط به قوانین روز دنیا در این مسیر شما را همراهی نماید. لذا اگر می خواهید از شرایط مهاجرت به کشورها از طرق مختلف اطلاعات کامل، شفاف و موثق دریافت نمایید از تماس با موسسه حقوقی ملک پور و دریافت مشاوره رایگان تلفنی غافل نشوید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

گالری ویزاها و مصاحبه های موکلین موسسه ملکپور
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویدئوهای مربوط به گشت و گذار در اسپانیا و برخی هزینه های زندگی در آن

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد بازدید از یک فروشگاه زنجیره ای در اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد فستیوال گراسیا در بارسلونای اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد میدان کاتولینای بارسلونا در اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد رامبلای شهر بارسلونا در اسپانیا

فایل ویدئویی موسسه حقوقی ملک پور در مورد یک فروشگاه مواد غذایی

ویزای توریستی اسپانیا و ریجکتی

همانطور که در این نوشتار چندین بار تکرار شده چگونگی ارائه مدارک و همینطور زمان بندی دقیق به جهت سپری نمودن کلیه مراحل اخذ ویزای توریستی اسپانیا از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. در سال ۲۰۱۷ قریب ۹درصد از افرادی که درخواست ویزای توریستی اسپانیا را در سراسر جهان به کنسولگری های این کشور در سراسر دنیا ارائه دادند با ریجکتی مواجه شدند. لازم به ذکر است افسر ویزا و سفارت اسپانیا با ریزبینی تمامی مدارک را بررسی می کنند و دلایل مختلفی به جهت رد درخواست ویزای توریستی اسپانیا وجود دارد. از جمله عللی که موجب ریجکتی ویزای توریستی اسپانیا می گردد عبارتند از:

 • ارائه اسناد و مدارک کذب
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی نامعتبر
 • متقاعد نشدن افسر ویزا از انگیزه سفر به اسپانیا
 • ارائه مدارک نادرست و نقص در مدارک
 • معتبر نبودن پاسپورت
 • تمکن مالی کم
 • و…

جاذبه های گردشگری اسپانیا

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی اسپانیا تضمینی و با گارانتی

در امور بین الملل بویژه در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا به صورت کلی چیزی مبنی بر ۱۰۰ درصد وجود ندارد؛ چرا که قوانین روز به روز در حال تغییر است. لذا برای اخذ ویزای توریستی اسپانیا و یا به صورت کلی در امر ویزا همه چیز به آفیسر صدور ویزا یا روابط بین دو کشور در زمان درخواست ویزای شما بستگی خواهد داشت. البته مدارکی که ارائه می دهید و نحوه طی نمودن کلیه مراحل اخذ ویزا از اهمیت بسیاری برخوردار است اما به صورت کلی نمی توان با قاطعیت ردی و یا موافقت با درخواست ویزا را پیشبینی نمود. مشاوره و همراهی یک وکیل مختصص و مسلط در امور مهاجرت و اخذ ویزا می تواند درصد ریسک ویزا را پایین بیاورد؛ زیرا اگر از حضور یک وکیل با سابقه بالا و روزمه کاری غنی و شفاف در روند پروسه اخذ ویزای خود بهرمند مند باشید، می توان گفت به دلیل تسلط به کلیه قوانین و آشنا بودن با کلیه طرق مناسب مهاجرت مسیری درست و اصولی را طی خواهید نمود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه در کلیه امور مهاجرتی خرسند است که در این مسیر پر پیچ و خم و دشوار شما را همراهی نماید. چنانچه قصد اخذ شهروندی و تابعیت کشور اسپانیا را دارید، مقاله « پاسپورت اسپانیا » می تواند به شما اطلاعات کافی در خصوص راههای دستیابی به آن را ارائه دهد.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

ویزای توریستی اسپانیا و سخن پایانی

ویزای توریستی اسپانیا، شرایط اخذ ویزا و همچنین مدت زمان بررسی درخواست ویزا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. ما در این مقاله تلاش نمودیم که اهم موارد و نکات اصلی در رابطه با ویزای توریستی اسپانیا را خدمت شما سروران تشریح نماییم. کشور اسپانیا به واسطه اماکن زیبا و تفریح گاههای فراوان و همچنین سواحل بسیار مورد توجه بسیاری از علاقمندان به سفر و تفریح قرار دارد. به همین دلیل موسسه حقوقی ملک پور با ارائه مقالاتی از این دست برآن است تا اطلاعات شما سروران را در راستای دریافت ویزای توریستی اسپانیا افزایش دهد. در صورت هرگونه سوال می توانید آنها را در قسمت دیدگاهها و یا پرسش و پاسخ همگانی طرح کنید تا در کمترین زمان به پاسخی دقیق و کامل دست یابید. در صورتی که تمایل به کار، تحصیل و سرمایه گذاری در کشور زیبای اسپانیا دارید و از شرایط و چگونگی مهاجرت به اسپانیا و اخذ اقامت و پاسپورت این کشور اطلاع ندارید می توانید به کمک کلیدواژه ملک پور موضوعات مورد نظر خود را در گوگل سرچ کنید و مقالات موسسه حقوقی ملک پور در این باب را مطالعه نمایید. اگر سوالاتی در رابطه با مهاجرت دارید و تمایل دارید شرایط شما به جهت انتخاب مسیر مناسب و همچنین مقصد ایده آل برای مهاجرت کاملا دقیق و علمی بررسی گردد با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهرهمند شوید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ
 1. میثم گفته:

  با سلام خدمت شما. من هفته پیش متاسفانه علی رغم کامل بودن کلیه مدارک، درخواست ویزای توریستی از اسپانیا ریجکت شد. دلیل ریجکتی هم یک مورد بود و اون این بود که قانع نشدن که من بعد از اتمام ویزا منطقه شینگن رو ترک میکنم. درحالی که همه مدارکم دال بر این بود که حتما به ایران بر میگردم. البته مثل من زیاد بودن. حال چند تا سوال دارم:
  اولا اینکه آیا اعتراض اصولا اثری داره و چقدر احتمال قبولی برای رفع ریجکت وجود داره؟
  دوما آیا الان میتونم برای یک کشور دیگه شینگن اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor3 گفته:

   با سلام بهتر است شرایط کامل خود را با کارشناسان حقوقی بررسی نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمایید.

   پاسخ