ویزای توریستی بلغارستان و بررسی شرایط اخذ آن

ویزای توریستی بلغارستان ، مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی بلغارستان و شرایط اخذ ویزای توریستی کشور بلغارستان، در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد تحلیل قرار خواهد گرفت. شرایط لازم برای اخذ ویزای توریستی کشور بلغارستان چیست؟ پروسه اقدام جهت اخذ ویزای توریستی بلغارستان چه مدت به طول می انجامد؟ چه مدارکی جهت اخذ ویزای توریستی کشور بلغارستان لازم است؟ آیا تضمینی برای اخذ ویزای توریستی وجود دارد؟ شما با مطالعه این نوشتار علمی می توانید به پاسخ این سوالات و دیگر پرسش ها در خصوص اخذ ویزای گردشگری در کشور بلغارستان دست یابید. این مقاله توسط گروهی از مشاوران تخصصی مجموعه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش جمع آوری گردیده است تا به همه این سوالات پاسخ کامل و جامعی داده شود. بسیاری از افراد در جستجوی اخذ ویزای توریستی بلغارستان می باشند و نیاز به اطلاعات تکمیلی در این زمینه دارند ، خوب است بدانند که کشور بلغارستان جز اتحادیه اروپا می باشد اما جز کشورهای حوزه شنگن نمی باشد. شما کاربران گرامی می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان مشاوران حقوقی بهره مند شوید.  این مقاله با بررسی دقیق موضوعات زیر کمک شایانی در این خصوص به شما می نماید :

ویزای توریستی بلغارستان
 • ویزای توریستی بلغارستان و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی بلغارستان و مدارک مورد نیاز جهت اخذ آن
 • ویزای توریستی بلغارستان و مدت درخواست آن
 • ویزای توریستی بلغارستان و تمدید آن
 • ویزای توریستی بلغارستان و وقت سفارت
 • ویزای توریستی بلغارستان و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی بلغارستان و وثیقه
 • ویزای توریستی بلغارستان و خدمات مؤسسه MIE
 • ویزای توریستی بلغارستان و ریجکتی
 • ویزای توریستی بلغارستان و تضمین و گارانتی
 • ویزای توریستی بلغارستان و نکات مهم
 • ویزای توریستی بلغارستان و سخن پایانی

شما می توانید از طریق دریافت مشاوره رایگان شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای مهاجرت بررسی کنند.

شرایط عمومی ویزای توریستی بلغارستان

بلغارستان یکی از کشورهای جنوب شرقی اروپا می باشد که دارای نظام جمهوری است. “بلغاری” زبان رسمی است و “صوفیه” پایتخت این کشور است. ” لف ” (BGN) واحد پول بلغارستان می باشد. بلغارستان از سمت شمال با جمهوری رومانی هم جوار است و از سمت غرب با صربستان و مقدونیه همسایه است. از طرفی جنوب این کشور یونان و ترکیه قرار دارد و در شرق آن دریای سیاه قرار گرفته است.

بلغارستان بر روی نقشه ـ بلغارستان کجاست؟

این کشور از جهت اعتبار پاسپورت در رتبه دهم جهان قرار دارد و در واقع هم رتبه کشورهای کروواسی و موناکو  می باشد. بلغارستان کشوری مملوء از مناظر متنوع تاریخی است. زیبایی های طبیعی و غنای فرهنگی این کشور به دوران باستان باز می گردد. ویزای بلغارستان  از راه های مختلفی اخذ می شود که یکی از انواع آن ویزای توریستی بلغارستان می باشد. از ژانویه سال ۲۰۱۲ دولت بلغارستان تصمیمی را اتخاذ كرد كه براساس آن تا زمان الحاق به حوزه شنگن، بلغارستان به طور یک جانبه اجازه ورود بدون نیاز به ویزا را برای دارندگان ویزاهای معتبر شینگن اعمال نماید. در واقع در این صورت، دارندگان ویزاهای معتبر شنگن بدون نیاز به ویزای بلغارستان برای اقامت کوتاه مدت، حداکثر سه ماه در هر شش ماه از تاریخ ورود، اجازه ورود به کشور و اقامت را دارند.

اعتبار پاسپورت بلغارستان

هزینه های زندگی بلغارستان  در قالب جدول برای شما عزیزان در ادامه  آورده شده است :

جدول برخی از هزینه های زندگی در مجارستان

در ادامه به معرفی چند نمونه از جاذبه های گردشگری کشور بلغارستان خواهیم پرداخت :

قلعه راوادینوو

قلعه راوادینوو ـ جاذبه های گردشگری بلغارستان ـ ویزای توریستی بلغارستان

سبک این قلعه، شگفت انگیز است. این ساختمان به طور کامل از ۰۰۰ ۲۰ تن سنگ ساخته شده است و از رودخانه کوهستان استرانژا استخراج شده است. این سنگ مرمر (سنگ آهک دگرگون شده) است که در همه جا استفاده می شود .

نسبار ( Nessebar )

نسبار ( Nessebar ) ـ جاذبه های گردشگری بلغارستان ـ ویزای توریستی بلغارستان

این مکان شگفت انگیز که اغلب به عنوان مروارید دریای سیاه از آن یاد می شود ، شهر تاریخی بسیار قدیمی است که قدمت آن به دوران باستان باز می گردد؛ زمانی که به عنوان یک شهرک تراکیایی ( تراکیا: مردمانی هندو اروپایی بودند که در روزگار باستان در مرکز و شرق اروپا زندگی می کردند. زبان تراکی از زبان‌های هندو اروپایی بود.) معروف به Menebria تاسیس شد. یونانیان ، رومی ها ، بیزانس ها ، بلغارها ، صلیبیون و عثمانی ها همگی به نوبه خود در تقویت شهر باستانی و شبه جزیره باریک که در آن واقع شده است، نقش به سزایی ایفا نموده اند. امروزه قدم زدن در خیابان های آن ، شما را به بقایای کلیسای آجری، که قدمت آن به قرن ۵ برمی گردد، می برد. این مکان، توسط یونسکو به عنوان میراث جهانی شناخته شده است.

سوزوپ

سوزوپ ـ جاذبه های گردشگری بلغارستان ـ ویزای توریستی بلغارستان

سووزوپ یکی از قدیمی ترین شهرهای ساحلی دریای سیاه بلغارستان ، روستای ماهیگیران و استراحتگاه ساحلی است. سووزوپ واقع در ۳۵ کیلومتری جنوب بورگاس ، در قرن ششم قبل از میلاد با نام آپولونیا شناخته شد که در آن معبدی به آپولو اختصاص داده شده است.

صومعه ریلا

صومعه ریلا ـ جاذبه جاذبه های گردشگری بلغارستان ـ ویزای توریستی بلغارستان

ابن صومعه مشهورترین صومعه بلغارستان می باشد که به اورشلیم بلغارستان معروف است ، این صومعه زیبا در جنوب صوفیه قطعا ارزش سفر زیارتی را دارد. این صومعه در طی قرن ها ساخته شده ، سوخته و بازسازی شده است که جدیدترین ساخت آن مربوط به سال های۱۸۰۰ است. در صورتی که وارد حیاط شوید، از هماهنگی کامل کلیسا ، با طاقهای برازنده و سقف های کاشی کاری شده و پنج گنبدی که به سمت آسمان می رسند ، متحیر خواهید شد.

Plovdiv Old Town

Plovdiv Old Town ـ جاذبه های گردشگری بلغارستان ـ ویزای توریستی بلغارستان

Plovdiv ، دومین شهر بزرگ بلغارستان، است که حدود ۶۰۰۰ سال پیش تأسیس شد.  این شهر قدیمی به سبک معماری رنسانس بلغارستان با خانه های رنگارنگ ویژگی های منحصر به فرد فرهنگ بلغارستان را در هر گوشه اش به نمایش می گذارد. قدم زدن به بالای تپه، با گالری های فراوان و موزه های خانگی که همه ارزش دیدن دارند، بسیار لذت بخش است.

بلگرادچیک

بلگرادچیک | جاذبه های گردشگری بلغارستان | ویزای توریستی بلغارستان

قلعه بلگرادچیک ساختمانی دست ساز که در برابر ظهور خیره کننده سنگ ها قرار دارد. آنچه حتی از این قلعه منحصر به فرد تر است، فضای اطراف آن است. (The Belogradchik Rocks )، در سال ۲۰۰۹ به عنوان کاندیدای بلغارستان به عنوان یکی از هفت عجایب جدید طبیعت برگزیده شده است.

دریاچه بورگاس

دریاچه بورگاس | جاذبه های گردشگری بلغارستان | ویزای توریستی بلغارستان

بورگاس دریاچه ای زیباست که درست در غرب شهر بورگاس قرار دارد. برخلاف اکثر دریاچه های صورتی در سراسر جهان ، رنگ دریاچه فقط ناشی از نمک زیاد نیست. رنگ دریاچه بسته به مکانی که ماهیگیران و کارگران معدن نمک در آن حضور دارند، متفاوت است. حوضچه های متعدد در وسط ضلع جنوبی دریاچه وجود دارد که از آن برای استخراج نمک استفاده می شود. این حوضچه ها اغلب رنگ های واضح دارند ، از قرمز تیره گرفته تا صورتی روشن. برخلاف سایر دریاچه های صورتی، شنا در دریاچه بورگاس نه تنها امکان پذیر است بلکه در واقع تشویق می شود، زیرا گل هایی که دریاچه در آن قرار دارد دارای خواص دارویی است. برخی از افراد محلی معتقدند که این ماده دارای خاصیت ضد پیری است و می تواند برخی از بیماری های خاص را بهبود بخشد ، به همین دلیل این مکان یک جاذبه توریستی مشهور در بلغارستان است.

پوموری

پوموری | جاذبه های گردشگری بلغارستان | ویزای توریستی بلغارستان

پوموری یک شهر تفریحی ساحلی زیبا واقع در خلیج بورگاس ، در ساحل شرقی بلغارستان است که افراد زیادی با اخذ ویزای توریستی بلغارستان قصد دیدن از این مکان را دارند. این شهر در یک شبه جزیره صخره ای باریک واقع شده و دارای مناظر دیدنی است. در حالی که هر ساله گردشگران بلغاری زیادی را به خود جذب می کند ، اکثر گردشگران خارجی از وجود آن خبر ندارند. این شهر دارای دو بخش مجزا است؛ مرکز قدیمی شهر در شرق و بخش جدیدتر و توریستی تر به سمت غرب و جنوب غربی. مرکز شهر قدیمی با بسیاری از هتل های کوچک ، فروشگاه های معتبر و رستوران های کوچک یک مکان جذاب است. قسمت شرقی شبه جزیره دارای یک ساحل کوچک است که معمولاً در مقایسه با مناطق شمال یا جنوب غربی شلوغ تر هستند. در جنوب غربی این شهر یک استراحتگاه فوق العاده زیبا قراردارد. این استراحتگاه مدرن در مجاورت ساحل جنوبی، که بزرگترین ساحل در شهر است، قرار گرفته است. این منطقه توریستی، مکان فوق العاده ای برای اقامت در صورتی که به دنبال تفریحی با امکانات مدرن هستید، می باشد. دریاچه پوموری یکی از مکان های دیدنی در پوموری است و در شمال شهر واقع شده است. گلهای دارویی در دریاچه تولید می شود و بازدید کنندگان می توانند از حمام گل استفاده کنند. از دیگر جاذبه های این منطقه می توان به موزه نمک ، موزه تاریخ پوموری و بازارهای خیابانی در کابلسکوو (که هر پنجشنبه برگزار می شود) اشاره کرد.

مهاجرت به بلغارستان

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی بلغارستان

برای اخذ ویزای توریستی بلغارستان  نیاز به مدارک خاصی می باشد که باید برای انجام پروسه ویزا تهیه گردد. در قالب جدول زیر لیست مدارک مورد نیاز آورده شده است که می توانید از آن استفاده نمایید. این مقاله به وسیله مطالعات علمی و تخصصی مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تهیه گردیده و کپی برداری از آن، به هر شکل، امری غیر قانونی و غیر اخلاقی تلقی می گردد.

لیست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی بلغارستان

مدت درخواست ویزای توریستی بلغارستان

در صورتی که قصد اقدام برای ویزای توریستی بلغارستان را دارید، سه ماه قبل از تاریخ مورد نظر باید درخواست خود را ثبت نمایید. معمولا حدود ۱۵ روز کاری نیاز است تا بعد از بررسی های لازم اعلام نمایند که درخواست شما قبول شده است یا خیر؟ گاهی اوقات برای بررسی پرونده به زمان بیشتر نیاز است که در این صورت، تا ۳۰ روز کاری ممکن است به طول انجامد و هم چنین در برخی موارد استثنایی در صورتی که نیاز به مدارک بیشتری باشد تا ۶۰ روز کاری به طول می انجامد. ویزای توریستی از نوع ویزای کوتاه مدت است که مدت زمان آن نود روزه است؛ در نتیجه در صورتی که به قصد تحصیل یا کار و یا سرمایه گذاری قصد ورود به این کشور را دارید، باید ویزای بلند مدت دریافت نمایید.

مدت زمان اخذ ویزا _Visa Timing

تمدید ویزای توریستی بلغارستان

مدت زمان اعتبار ویزای توریستی بلغارستان از زمان ورود ۹۰ روز می باشد و چون ویزاهای توریستی از نوع ویزاهای کوتاه مدت است، قابل تبدیل به سایر ویزاها نمی باشد در واقع شما به واسطه ویزای توریستی اجازه تحصیل یا کار در آن کشور را نخواهید داشت. ویزای توریستی در شرایط خاص و ویژه ای امکان تمدید دارد که باید توجه داشت، قبل از انقضای مهلت ویزای توریستی، باید پروسه تمدید را شروع کرده باشید. تمدید ویزا توسط دفتر خدمات کنترل اداری بیگانگان در صورت وجود دلایل بشر دوستانه امکان پذیر است.

تمدید ویزا ـ Extended Visa _ More Time

مدارکی جهت تمدید ویزای توریستی مورد نیاز است که به ترتیب زیر آورده شده است.

مدارک مورد نیاز جهت تمدید ویزای توریستی بلغارستان

وقت سفارت برای ویزای توریستی بلغارستان

بلغارستان جز کشورهایی است که در ایران سفارت دارد. در نتیجه در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی بلغارستان را دارید، می توانید با مراجعه به سفارت و ارائه مدارک مورد نیاز شروع به اقدام برای ویزا نمایید. برای گرفتن وقت بهتر است از ساعت ۱۰ الی ۱۴ با شماره تلفن های سفارت بغارستان تماس حاصل بفرمایید. جدول زیر اطلاعات کاملی در مورد تلفن مستقیم و ایمیل و آدرس سفارت بلغارستان خدمت شما بزرگواران ارائه می نماید.

آدرس و نشانی سفارت بلغارستان در تهران | اطلاعات تماس ، ایمیل، فاکس و تلفن سفارت بلغارستان

پروسه اقدام برای ویزای توریستی بلغارستان

در ابتدا، در صورتی که قصد اخذ ویزای توریستی بلغارستان را دارید ، اطمینان حاصل کنید که در مورد “هدف بازدید” خود شفاف هستید. به یاد داشته باشید که کارمندان سفارت در طی کل مراحل درخواست ویزا برای کمک به شما در دسترس خواهند بود. با این حال، کارمندان مجاز به مشاوره یا راهنمایی شما در مورد انتخاب دسته ویزا نیستند. در مرحله بعدی فرم درخواست ویزای خود را تکمیل کنید و عکس خود را بر روی آن قرار دهید. مطابق با لیست، تمام اسناد مورد نیاز را ضمیمه کنید. اطمینان حاصل کنید که مدارک شما کامل است. درخواست های ناقص پذیرفته نخواهند شد. بعد از آن، نوبت به مرحله ی پرداخت هزینه ویزا به صورت نقدی (AED) می رسد. در زمان ارسال درخواست ویزای توریستی بلغارستان ، به شما اطلاع داده می شود که جهت اسکن بیومتریک به صورت حضوری در کنسولگری حاضر شوید. اسکن بیومتریک برای متقاضیان ۱۲ سال و بالاتر مورد نیاز است.

نمونه استیکر ویزای توریستی بلغارستان

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا ـ مدارک ویزا

وثیقه در ویزای توریستی بلغارستان

سابقه سفر یکی از مهم ترین عوامل جهت اخذ ویزای توریستی بلغارستان می باشد. در واقع فردی که قصد اقدام برای بازدید از خانواده و دوستان را دارد، بهتر است دعوت نامه معتبر از سمت اقوام و دوستانی که به صورت قانونی در بلغارستان اقامت دارند، ارائه دهد. البته این دعوت نامه با توجه به شرایط مختلف متفاوت است. به طور مثال در صورتی که افراد با هدف فعالیت ورزشی وارد کشور شده باشند، نیاز به دعوت نامه از وزارت ورزش و جوانان و یا یک باشگاه ورزشی معتبر می باشد. در صورتی که با هدف کاری قصد ورود دارند، بهتر است دعوت نامه از کارفرما داشته باشند و در صورتی که با هدف درمان قصد ورود را داشته باشند، باید گواهی معتبر از بیمارستان و پزشک ارائه نمایند. حال بسیاری از افراد در صورتی که این شرایط را نداشته باشند، از طریق بسیاری از موسسات جهت دریافت دعوت نامه اقدام می نمایند و به این شکل روند کار آنها تسهیل می یابد. هم چنین در صورتی که اقدام به اخذ دعوت نامه از موسسات خاصی داشته باشید، مبلغی تحت عنوان وثیقه از شما گرفته می شود و در صورت برگشت به کشور آن مبلغ عینا به شما برگرداننده می شود. مبلغ وثیقه در شرایط مختلف متفاوت است. خاطر نشان می کنیم که داشتن دعوت نامه از بلغارستان تاثیر بسیار زیادی در افزایش شانس دریافت ویزای توریستی شما خواهد داشت.

وثیقه ـ وثیقه برای ویزا

خدمات مؤسسه MIE برای اخذ ویزای توریستی بلغارستان

در صورتی تمایل به اخذ ویزای توریستی بلغارستان را دارید، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. مشاورین حقوقی موسسه ملک پور اطلاعات کاملی در مورد روش های مختلف مهاجرتی چون کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج دارند که می تواند راهنمای انتخاب مسیر مهاجرتی شما باشد. البته پناهندگی نیز یکی از روش های مهاجرتی می باشد اما موسسه حقوقی ملک پور در این زمینه خدماتی ارائه نمی دهد. همچنین گفتنی است که در راستای اخذ ویزای توریستی کمک گرفتن از مشاور تخصصی که در این زمینه تجربه و اطلاعات کافی دارند، می تواند شانس اخذ ویزا را بالا ببرد. مشاورین تخصصی راهنمایی های لازم را جهت چگونگی اقدام و چینش مدارک به شما خواهند نمود. بوسیله تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور می توانید از مشاوره رایگان مشاورین حقوقی بهره مند شوید و بعد از آن در صورت نیاز به مشاوره تخصصی می توانید برای رزرو وقت، تماس حاصل بفرمایید تا مشاورین موسسه شما را راهنمایی نمایند. هم چنین می توانید با مراجعه به بخش ویزاها و مصاحبه های موکلین از اعتبار چندین ساله موسسه حقوقی ملک پور اطمینان حاصل نمایید.

وکیل مهاجرت در کرج و ارتباط آن با دیگر وکلای بین المللی

ویزاها و مصاحبه های موکلین

ریجکتی ویزای توریستی بلغارستان

نکته بسیار مهم در زمینه اخذ ویزای توریستی بلغارستان و یا هر یک از کشورهای دیگر،سابقه سفر هر فرد است. همان طور که می دانید ریجکتی ویزا می تواند شانس فرد را برای اخذ مجدد ویزا پایین آورد. آفیسر ویزا بعد از حضور فرد در سفارت و انجام بررسی های لازم و مصاحبه و ارزیابی پرونده و مدارک، اقدام به رد یا پذیرش ویزا می نماید. عواملی که می تواند منجر به ریجکتی ویزا شود در ادامه برای شما کاربران گرامی آورده می شود.

 • داشتن سوء پیشینه
 • عدم اعتبار پاسپورت
 • عدم توجیه هدف سفر
 • عدم اعتبار دعوت نامه ارسالی
 • عدم نشان دادن علقه نسبت به کشور
 • تمکن مالی نامناسب
 • ارائه مدارک ناقص و یا نا معتبر
 • عدم اعتبار بیمه مسافرتی
 • نداشتن سابقه سفر

ریجیکتی ویزا ـ Rejected Visa

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد ویزای توریستی بلغارستان و یا نحوه اقدام و روند رسیدگی پرونده دارید، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید تا کارشناسان حقوقی راهنمایی های لازم را انجام دهند.

تضمین و گارانتی ویزای توریستی بلغارستان

یکی از موضوعاتی که اغلب ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول می نماید، بحث تضمین و گارانتی ویزاها می باشد. نکته بسیار مهم این است که موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ هیچ یک از ویزاها به شما تضمین و گارانتی نمی دهد، چرا که پروسه اخذ ویزا توسط سفارت و آفیسر ویزا مورد پی گیری قرار می گیرد و در این پروسه عوامل زیادی چون روابط سیاسی و دیپلماتیک دو کشور دخیل است. در واقع نه تنها موسسه حقوقی ملک پور بلکه هیچ موسسه دیگری نیز نمی تواند برای اخذ ویزا به شما تضمین دهد و اگر چنین شد قطعا فریبی بیش جهت جذب شما برای عقد قرارداد نیست. در صورتی که قصد اقدام برای ویزای توریستی بلغارستان را دارید، حتما با وکیل رسمی و یا مشاوران تخصصی در این زمینه مشورت نمایید تا با استفاده از تجربه و سابقه طولانی مدت خود شانس اخذ ویزا برای شما را به بالاترین حالت ممکن برسانند. در واقع وکلای بین المللی با چیدمان درست مدارک، ریسک پرونده را به صورت دقیق بررسی می کنند تا شانس اخذ ویزا بالا رود . موسسه حقوقی ملک پور جهت اطمینان خاطر موکلین، در صورت ریجکتی ویزا بعد از قرارداد، مبلغ قرارداد ویزا را به آنها بازمی گرداند.

ویزای تضمینی ـ گارانتی ویزا

زیبایی های بلغارستان | جاذبه های گردشگری بلغارستان | ویزای توریستی بلغارستان

نکات مهم ویزای توریستی بلغارستان

 • ویزای توریستی بلغارستان از نوع ویزاهای کوتاه مدت ( ۹۰ روز در یک بازه زمانی شش ماهه در طول یک سال) می باشد، در نتیجه قابل تبدیل به ویزاهای کاری یا تحصیلی که بلند مدت می باشند، نیست.
 • برای اخذ ویزای توریستی بهتر است به صورت کاملا واضح هدف خود از سفر را مشخص نمایید.
 • نشان دادن تمکن مالی کافی برای سفارت نقش بسیار تاثیر گذاری در شانس دریافت ویزای توریستی خواهد داشت.
 • نشان دادن علقه و وابستگی نسبت به کشور مبدا می تواند کمک شایانی به پرونده شما نماید. از راه هایی مثل نشان دادن این موضوع که مشغول به تحصیل یا کار در کشور خود هستید و یا املاکی در کشور به نام خود دارید می توانید این وابستگی را نسبت به کشور خود به خوبی نشان دهید.
 • در صورت نیاز به اطلاعات کامل و جامع در مورد روش های مهاجرتی کشورهای مختلف می توانید ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب بهترین مسیر مهاجرت را تهیه فرمایید و سطح اطلاعات مهاجرتی خود را به سطح یک وکیل مهاجرت ارتقا دهید

توصیه های مهم مهاجرتی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
مهاجرت به بلغارستان | سفر به بلغارستان | پرچم بلغارستان
تحصیل در بلغارستان
سرمایه گذاری در بلغارستان
سخن پایانی

ویزای توریستی بلغارستان ، شرایط اخذ ویزای توریستی کشور بلغارستان، مدارک و مدت زمان مورد نیاز برای اقدام و هم چنین راه های ارتباطی با سفارت، در این مقاله توسط کارشناسان تخصصی این حوزه، به صورت علمی و دقیق برای شما کاربران گرامی مورد بررسی قرار گرفته است. بلغارستان هم چون کشورهای دیگر روش های مهاجرتی متفاوتی دارد. شما از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و حتی پناهندگی می توانید به این کشور ورود پیدا کنید. ویزای توریستی بلغارستان از نوع ویزاهای کوتاه مدت می باشد که با اهداف متفاوتی چون درمان، بازدید از خانواده و دوستان و یا حتی شرکت در یک مسابقه ورزشی و یا رویداد فرهنگی صادر می شود. بلغارستان جز کشورهای اروپایی می باشد که در تکاپوی عضویت در حوزه شنگن می باشد ولی در حال حاضر به صورت یکجانبه اجازه ورود بدون نیاز به ویزا را به دارندگان ویزاهای شنگن می دهد. دقت نمایید که داشتن دعوت نامه و سابقه سفر مناسب، تاثیر بسیار زیادی در شانس اخذ ویزای توریستی بلغارستان خواهد داشت. در صورتی که نیاز به اطلاعات تکمیلی داشتید، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید و از مشاوره های رایگان استفاده نمایید. هم چنین در صورت لزوم می توانید از مشاوره تخصصی مشاورین ارشد بهره مند شوید. علاوه بر این در انتهای مقاله در قسمت دیدگاه و یا پرسش و پاسخ بیان نموده و پاسخ آن را به صورت دقیق دریافت نمایید.

0 پاسخ