ویزای توریستی بلژیک و بررسی آن

ویزای توریستی بلژیک
 • ویزای توریستی بلژیک کلیات و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی بلژیک و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی بلژیک و ریجکتی
 • ویزای توریستی بلژیک و مدت درخواست
 • ویزای توریستی بلژیک و تمدید آن
 • ویزای توریستی بلژیک و خدمات مؤسسه MIE اتریش
 • ویزای توریستی بلژیک و وقت سفارت بلژیک
 • ویزای توریستی بلژیک و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی بلژیک تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی فرانسه و هزینه های آن
 • ویزای توریستی بلژیک بدون تضمینی و تفاوت آن با ویزای تضمینی
 • ویزای توریستی بلژیک و نکات مهم

ویزای توریستی بلژیک و مقدمه ای بر آن

ویزای توریستی بلژیک ، شرایط اخذ ویزای توریستی بلژیک و ویزای تضمینی بلژیک در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد، اخذ ویزای توریستی بلژیک از جهات بسیاری قابل بحث خواهد بود که به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن، خدمت شما دوستان گرامی ارائه می شود، کشور بلژیک یکی از کشورهای عضوشنگن می باشد که با جمعیت متراکم در قلب یکی از اصلی ترین مناطق صنعتی جهان واقع شده و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد. بلژیک یک کشور شناخته شده از نظر هنر، معماری و تاریخ می باشد، این کشور سالانه هزاران مسافر را به پایتخت خود یعنی بروکسل و همچنین شهرهای دیگر شناخته شده مانند آنتورپ و بریج جذب می کند، امید است این مقاله که توسط متخصصین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده، تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید و اطلاعات کاملی در باب ویزای توریستی بلژیک و شرایط اخذ ویزای توریستی بلژیک خدمت شما دوستان ارجمند ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید.

در ادامه مقاله به بررسی موضوعات ذیل می پردازیم.

مهاجرت به بلژیک

ویزای توریستی بلژیک کلیات و شرایط عمومی آن

امروزه متقاضیان فراوانی به دلایل متعدد خواستار دریافت ویزای توریستی بلژیک و شنگن هستند و قصد مسافرت به بلژیک دارند، اما اطلاعاتی در زمینه شرایط اخذ ویزای توریستی شنگن و مدارک مورد نیاز اخذ ویزا ندارند و گاها با راهنمائی های آژانس های مسافرتی نامعتبر در این پروسه با شکست رو به رو می شوند، این موضوع ما را بر آن داشت تا در باب ویزای توریستی بلژیک مقاله ای جامع گردآوری نمائیم، برای مسافرت به بلژیک شخص نیاز به یک ویزای توریستی معتبر( ویزای شنگن) دارد، این ویزا یک سند رسمی می باشد که به متقاضی اجازه می دهد به بلژیک سفر نموده و حتی از سایر کشورهای عضوشنگن نیز بازدید نماید ، برای دریافت ویزای توریستی بلژیک شخص می بایست مدارک متعددی را جمع آوری نماید، یکی از مهمترین ویزاهای توریستی نوع گردشگری و تفریح می باشد و متقاضی باید ثابت نماید که تنها هدف سفرش بازدید و گردش می باشد چراکه علت اکثر ویزاهای توریستی که ریجکت می شوند مشخص نبودن هدف سفر می باشد، صنعت توریست و گردشگری در اتحادیه اروپا یکی از مهمترین روش های کسب درآمد است چراکه با ورود یک توریست چرخه اقتصادی کشور با رشد رو به رو می شود، کشور بلژیک نیز از این قاعده مستثنی نیست، در سال ۱۹۹۵، دولت بلژیک قرارداد شنگن را امضا نمود و به منطقه آزاد مرزی اروپا پیوست، امروزه ورود کوتاه مدت به بلژیک نیز امکان سفر به سایر کشورهای عضو شنگن را فراهم می کند که سهم بزرگی از اروپا را شامل می شود، در سال ۲۰۱۷ سفارت های بلژیکی در سراسر جهان، ۲۳۱،۴۳۷ درخواست اخذ اقامت کوتاه مدت برای بلژیک دریافت کرده اند که در کل تعداد ۱۸۴،۷۹۲ ویزای کوتاه مدت تک ورودی و تعداد ۸۱،۵۸۲ ویزای کوتاه مدت چند ورودی صادر نموده است، و تعداد ۳۷،۰۶۲ درخواست ویزای کوتاه مدت رد شده اند که در حدود ۱۶،۰۱ % می باشد .

ویزای توریستی بلژیک و مدارک مورد نیاز

برای دریافت ویزای توریستی بلژیک متقاضی می بایست مدارک متعددی را فراهم نماید که تهیه مدارک در پروسه اخذ ویزای توریستی و شنگن بسیار تاثیر گذار می باشد. در صورتی که متقاضی پرونده فوق العاده و قوی داشته باشد در صورتی که مدارک را اشتباه یا ناقص ارائه نماید احتمال ریجکتی ویزا وجود دارد و ممکن است در پرونده وی تاثیر منفی بگذارد، در ابتدای امر شخص باید فرم درخواست ویزای توریستی بلژیک را با دقت تکمیل نماید ، فرم درخواست ویزا باید در دو نسخه تنظیم گردد، تکمیل صحیح این فرم نقش مهمی در پروسه دارد، علاوه بر فرم درخواست مدارک دیگری هم می بایست آماده شوند که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم. برای ارائه یک پرونده قوی به سفارت برای اخذ ویزای توریستی بلژیک می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمائید و مشاوره رایگان و تخصصی به دست آورید.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی بلژیک عبارتند از :
تکمیل فرم درخواست ویزای توریستی به صورت آنلاین یا دستی
۲ قطعه عکس : با فرمت پاسپورت با پس زمینه روشن مطابق با شرایط اعلام شده در سایت سفارش ( عکس ها نباید برای کمتر از سه ماه گذشته باشد .
بیمه مسافرتی شنگن : شما ملزم به ارائه یک سند می باشید که تأیید کند بیمه مسافرت برای بلژیک و کل قلمرو شنگن را با پوشش حداقل ۳۰،۰۰۰ یورو برای اورژانس های پزشکی و بازپرداخت در صورت مرگ خریداری نموده اید .
نامه پوشش سفر: که در آن شما توضیح می دهید که چرا مایل به بازدید از بلژیک هستید و جزئیات سفر را تشریح می نمائید.
بلیط رفت و برگشت : که شامل تاریخ و شماره پرواز مشخص ورود و خروج از بلژیک و منطقه شنگن
اثبات محل اقامت : یک سند که نشان می دهد شما در مدت ویزا در آن محل اقامت دارید ، برای پیدا کردن و رزرو ارزان هتل ها در بلژیک می توانید به سایت زیر مراجعه نمائید.

https://www.hotelscombined.com/Place/Belgium.htm

اثبات وضعیت مدنی : می تواند یک گواهی ازدواج،گواهی تولد فرزندتان، گواهی مرگ همسر و غیره باشد.
اثبات مولفه های مالی کافی برای مدت اقامت در بلژیک: براساس اداره مهاجرت بلژیک، یک مسافر باید ثابت نماید که در صورت اقامت در یک هتل ۹۵ یورو در روز و ۴۵ یور برای حمل و نقل ارزان روزانه
فیش های حقوقی و قراردادهای کاری
انتخاب زبان مصاحبه : مقامات بلژیکی به شما این امکان را می دهند که هر کدامیک از سه زبان ملی بلژیک که می خواهید پرونده وی مورد رسیدگی قرار گیرد (فرانسه، آلمانی یا هلندی) را انتخاب کنید، اگر قصد دارید پرونده به زبان انگلیسی بررسی گردد گزینه “بدون اولویت” را انتخاب نمائید.
ارائه نسخه های ویزای قبلی متقاضی ( در صورت وجود)

علاوه بر مدارک بالا شما می توانید مدارک دیگری نسبت به شرایط خود ارائه نمائید که نشان دهنده عقله مادی و معنوی شما به کشور خود است و شانس ویزای توریستی شما را بالا ببرد. این مدارک اضافی شامل :

سند املاک و دارایی های متقاضی
فیش های حقوقی و قراردادهای کاری
گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان و دانش آموزان

مشخصات اندازه عکس

ویزای توریستی بلژیک و هزینه های آن

هزینه ویزای شنگن بسته به نوع ویزا ، سن متقاضی متغیر می باشد، مبالغ دریافت شده برای ویزای توریستی بلژیک توسط سفارت غیر قابل بازگشت می باشد.

نوع هزینه مبلغ ملاحضات
هزینه ویزا ۶۰ یورو برای هر درخواست
کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال ۳۵ یورو برای هر درخواست
اتباع روسیه، آلبانی، اوکراین، مولداوی، صربستان، مونته نگرو، مقدونیه (جمهوری یوگسلاوی سابق)، بوسنی و هرزگوین؛ برای اقامت کوتاه مدت ۳۵ یورو برای هر درخواست
محققانی که برای انجام تحقیقات علمی سفر می کنند رایگان
هزینه خدمات ۲۱ یورو به ازای هر درخواست (شامل مالیات های مربوطه)

ویزای توریستی بلژیک و ریجکتی

متقاضیان ویزای توریستی بلژیک در صورت عدم آگاهی از مدارک مورد نیاز سفارت و شرایط سفارت احتمال دارد با ریجکتی ویزای توریستی رو به رو شوند، همان طور که در آمار به آن اشاره شد حدود ۱۶،۰۱ % درخواست ویزای توریستی بلژیک ریجکت شده اند، آیا بعد از رد شدن پرونده دوباره می توان برای ویزای توریستی درخواست داد؟ هدف اصلی از ویزای توریستی بازدید و گردشگری در بلژیک و کشورهای عضو شنگن می باشد ، در صورتی که آفیسر نسبت به هدف شخص شک داشته باشد و احتمال دهد که متقاضی برای اهداف دیگر مانند ( پیداکردن شغل یا پناهندگی ) قصد ورود دارد از ورود متقاضی جلوگیری می کند، چیدمان مدارک ، مصاحبه باید به گونه ای باشد که هدف شخص فقط گردشگری باشد و در موعد مقرر کشور را ترک می کند، با توجه به قوانین سفارت بلژیک در صورت رد شدن ویزا امکان تجدیدنظر وجود دارد و فرصتی به شخص داده می شود تا مدراک خود را کامل نماید اما اصولا این درخواست با موافقت رو به رو نمی گردد . برخی از دلایل ریجکتی ویزا عبارتند از:

 1. سوابق کیفری گذشته یا حال شخص
 2. اسناد دروغین و تقلبی
 3. توضیح کافی برای هدف و شرایط اقامت برنامه ریزی شده
 4. پاسپورت آسید دیده ( پاسپورت در شرایط خوبی نگهداری نشده است)
 5. پاسپورت نامعتبر
 6. فقدان برنامه سفر
 7. نامه محرمانه نامعتبر
 8. معیارهای معیشتی نامناسب ( عدم توانایی مالی قوی)
 9. تولد یا ازدواج غیرقابل قبول
 10. بیمه مسافرتی نامعتبر
 11. عدم ارائه مدارک اقامتی

در صورتی که قبلا برای ویزای توریستی اقدام نموده اید و ریجکت شده اید می توانید جهت اقدام مجدد و بالا بردن شانس ویزای توریستی خود با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان به دست آورید .

ویزای توریستی بلژیک (با وثیقه یا بدون وثیقه)

امکان اخذ ویزای توریستی فرانسه بدون وثیقه نیز وجود دارد، داشتن دعوت نامه معتبر برای دریافت ویزای توریستی بسیار حائز اهمیت است، زیرا اگر برای اولین بار قصد ورود به کشورهای اتحادیه اروپا را داشته باشید در صورت ارائه دعوت نامه معتبر شانس اخذ ویزا افزایش پیدا می کند. برخی از مؤسسات و وکلای حقوقی در ایران با دریافت وثیقه از افراد متقاضی، خود برای آنها دعوت نامه معتبر صادر می کنند و در ازای آن مبلغی را به عنوان ضمانت می گیرند. این مبلغ معمولاً بین طرفین توافقی است. درکل اگر برای اولین بار درخواست ویزای توریستی فرانسه می نمائید، پیشنهاد می کنیم به دنبال اخذ دعوت نامه معتبر باشید تا شانس خود را افزایش دهید، در غیر این صورت پیشنهاد می کنیم حتی الامکان درخواست خود را عقب بیاندازید. برای کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه اخذ ویزای توریستی فرانسه با وثیقه و بدون وثیقه می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان در زمینه ویزای توریستی دریافت نمایید.

ویزای توریستی بلژیک و مدت درخواست

ویزای توریستی بلژیک نوع ویزای C می باشد، ویزای تایپ C، یک ویزای کوتاه مدت برای مدت زمان کمتر از ۹۰ روز می باشد، چراکه هدف از ویزای توریستی، گردشگری و سفر در یک دوره کوتاه مدت می باشد، شخص در صورت دریافت ویزای ۹۰ روزه که عموما بار اول کوتاهتر می باشد، می تواند در بلژیک و سایر کشورهای اتحادیه اروپا سفر کند، احتمال اخذ ویزای توریستی یک ساله نیز برای بلژیک وجود دارد که در این صورت شخص باید از قانون ۱۸۰/۹۰ تبعیت کند، یعنی در بازه زمانی ۱۸۰ روز تنها می تواند ۹۰ روز در بلژیک یا سایر کشورهای اتحادیه اروپا باشد.

مدتی زمانی که طول می شکد تا به درخواست ویزای توریستی رسیدگی شود، عموما ۱۵ روز کاری می باشد اما احتمال دارد این تایم به دلایل زیر طولانی تر گردد:

افزایش تا ۳۰ روز به علت کثرت پرونده ها و یا حساس بودن پرونده متقاضی

افزایش تا ۶۰ روز در موارد فوق العاده به علت مشورت سفارت بلژیک با یک یا چند سفارت عضو شنگن

ویزای توریستی بلژیک و تمدید آن

یکی از مهمترین مواردی که دارندگان ویزای توریستی بلژیک نگران آن هستند، این است که با پایان اعتبار ویزای شنگن خود، از چه طریق می توانند برای اقامت و تمدید ویزای خود درخواست دهند؟و آیا تمدید ویزای توریستی شدنی هست یا خیر؟ در پاسخ باید به این موضوع اشاره نمود که ویزای توریستی یک ویزای کوتاه مدت از نوع C می باشد که امکان تمدید یا تبدیل آن بسیار دشوار می باشد و متقاضی برای تمدید آن در قدم اول باید کشور را ترک نماید و از خارج از بلژیک درخواست جدید خود را ارائه نماید،  در صورتی که فرد بعد از بازدید از بلژیک برای راه اندازی یک کسب و کار بخواهد در بلژیک بماند و یا یک بیمار به دنبال درمان بیماری خود در بلژیک باشد، پس از انقضای ویزای شنگن مجاز به اقامت در اروپا نیست مگر آن که با دلایل بسیار قوی و محکمه پسند بتواند ویزای خود را تمدید نماید .

 

ویزای توریستی بلژیک و خدمات مؤسسه MIE اتریش

یکی از خدمات موسسه حقوقی ملک پور ارائه خدمات در باب ویزای توریستی شنگن می باشد، یکی از محبوب ترین ویزاهای بلژیک، ویزای توریستی می باشد، ویزای توریستی بلژیک مختص کسانی است که به دنبال سفر به بلژیک برای مدت کمتر از ۹۰ روز و تنها با هدف بگردشگری هستند، برای دریافت ویزای توریستی هم خود شخص می تواند در صورت داشتن دعوت نامه معتبر اقدام نماید هم می تواند از طریق وکیل مهاجرت به بلژیک که آشنا به امور ویزای توریستی می باشد، اقدام نماید. موسسه حقوقی MIE اتریش با سابقه فراوان در زمینه مشاوره حقوق بین الملل مفتخر است که در باب اخذ ویزای توریستی بلژیک و شنگن شما متقاضیان را یاری نماید، اگر تا به حال برای دریافت ویزای توریستی اقدامی انجام نداده اید، می توانید با تماس با مشاورین متخصص موسسه MIE اتریش اطلاعات جامع در باب ویزای توریستی به دست آورید و با اطلاعات جامع و مفید قدم در این پروسه بگذارید.

ویزای توریستی بلژیک و وقت سفارت بلژیک

برای دریافت ویزای توریستی بلژیک باید تمامی مدارک مورد نیاز متقاضی حداقل سه ماه قبل از تاریخ سفر به بلژیک آماده شده باشد، سپس می بایست برای ملاقات حضوری و مصاحبه، به مرکز درخواست ویزای توریستی VFS درخواست نوبت ملاقلت حضوری نمود، درخواست وقت سفارت بلژیک از طریق مرکز درخواست ویزا VFS انجام می گیرید.

برای دریافت وقت سفارت می توانید وارد سایت https://www.vfsglobal.com/belgium/iran/Farsi/Schedule-an-Appointment.html  شوید

و درخواست خود را به آدرس appointmentbelgium@vfshelpline.com  ایمیل نمائید

و سپس تاییدیه وقت ملاقات حضوری با شما ایمیل می گردد، ایین مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و شما می توانید برای اخذ وقت سفارت برای ویزای توریستی بلژیک با موسسه MIE اتریش همکار موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمائید و مشاوره تخصصی و رایگان به دست آورید.

آدرس سفارت بلژیک در ایران : سفارت بلژیک در تهران واقع در خیابان ولی عصر، خیابان ‏فیاضی(فرشته)، خیابان آقابزرگی، بن بست شیرین –،شماره ۴ واقع شده است.

نمونه ویزای توریستی بلژیک

ویزای توریستی بلژیک و پروسه اقدام

دریافت ویزای توریستی بلژیک دارای پروسه ای می باشد که شخص می بایست تمام مراحل آن را به درستی و در موعد مقرر انجام دهد. پروسه اقدام برای ویزای توریستی بلژیک شامل موارد ذیل می باشد:

تکمیل بودن تمامی مدارک لازم برای اقدام ویزای توریستی که می توانید در زمینه تکمیل مدارک از وکیل مهاجرت استفاده نمائید.
متقاضیان می بایست شخصا به درخواست خود را به مرکز ویزا ارائه نمایند، برای افراد زیر ۱۸ سال والدین یا قیم می توانند آنها را همراهی نمایند .
دریافت نمودن وقت سفارت از طریق ایمیل زیر به VFS
appointmentbelgium@vfshelpline.com
شما می توانید سه ماه قبل از تاریخ سفر برای تنظیم وقت ملاقات اقدام نمائید.
وقت ملاقات قابل تغییر و یا لغو نمی باشد.
مشخص شدن وقت ملاقات بعد از ۷۲ ساعت
پرینت نامه تاییده وقت ملاقات و ارائه به مرکز درخواست ویزا
مراجعه به مرکز درخواست ویزا و ارائه تمامی مدارک
دریافت جواب ویزا که اصولا برای بلژیک حدود ۱۵ روز زمان خواهد برد.

ویزای توریستی بلژیک تضمینی و با گارانتی

در عصر حال به طور قطعی نمی توان با ارائه تمامی مدارک مورد نیاز ویزای توریستی بلژیک یا سایر کشورهای اروپایی را تضمین نمود اما می توان شانس آن را با مشورت با وکلای معتبر حقوقی بالا برد، به علت اینکه افرادی که قصد پناهندگی در بلژیک را دارند یکی از بهترین روش های ورود به بلژیک را ویزای توریستی می دانند، شانس ویزای توریستی را پایین آورده است، در پروسه های حقوقی و مهاجرتی اساسا چیزی به نام تضمین ۱۰۰%  وجود ندارد، اما موسسه حقوقی ملک پور با تجربه بیش از ۱۵ سال در زمینه مهاجرت و قوانین بین الملل، درصورتی که مدارک موکل را بررسی نماید و شانس ویزای توریستی را برای متقاضی بالا ارزیابی نماید، می تواند این نوید را به موکل دهد که امور مربوط به ویزای توریستی را تضمینی و با گارانتی برعهده خواهد گرفت و در صورتی که پروسه اخذ ویزای توریستی با موفقیت همراه نباشد، مبلغی را ار موکل دریافت نمی کند.

ویزای توریستی بلژیک بدون تضمین و تفاوت آن با ویزای تضمینی

بسیاری از متقاضیان با توجه حساسیت های خود خواستار دریافت ویزای توریستی بلژیک به صورت تضمینی می باشند، آیا این موضوع در عمل هم امکان پذیر می باشد؟ امروزه موسسات مختلف تبلیغات بسیار گسترده ای در زمینه اخذ ویزای توریستی بلژیک به صورت ۱۰۰ % تضمینی هستند، براساس قوانین حقوقی تضمین ۱۰۰ % در پرونده های مهاجرتی که نظر سفارت و آفیسر ویزا موثر می باشد، امری غیراخلاقی و غیر منطقی است، به هیچ عنوان در پرونده های مهاجرت و ویزای توریستی تضمین ۱۰۰ % وجود نخواهد داشت و فقط با مشورت با وکیل متخصص و ارائه مدارک قوی و نشان دادن علقه مادی و معنوی قوی در کشور خود می توانید شانس ویزای توریستی خود را بالا ببرید . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش می تواند شما را در زمینه اخذ ویزای توریستی شنگن با تضمین یاری رساند .

ویزای توریستی بلژیک و نکات مهم

برای دریافت ویزای توریستی بلژیک باید نکات مهم آن را رعایت نمائید تا بتوانید بدون دغدغه و نگرانی ویزای توریستی را به دست آورید .

آگاهی از مکان های و جاذبه های تاریخی و گردشگری در بلژیک

مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای توریستی بلژیک حداقل باید یک ماه قبل از سفر آماده باشند

برای دریافت ویزای توریستی حتما باید هدف متقاضی فقط گردشگری باشد وگرنه امکان ریجکتی ویزا وجود دارد

برای به دست آوردن ویزای توریستی بلژیک وضعیت تاهل فرد از اهمیت بالایی برخوردار است، همراه داشتن همه اعضای خانواده شانس دریافت ویزا را بسیار کاهش خواهد داد ، همینطور در صورتی که شخص مجرد باشد شانس بالایی برای به دست آوردن ویزای توریستی شنگن ندارد .

یکی دیگر از نکات مهم برای دریافت ویزای توریستی داشتن اقوام درجه یک در بلژیک می باشد، برای مثال پدر، مادر، خواهر یا برادر شما در بلژیک حضور دارند و شما از آنها دعوت نامه دریافت کرده اید که این دعوت نامه نقش به سزایی در اخذ ویزای توریستی دارد .

اصولا ویزای کوتاه مدت به دو صورت تک ورودی یا چند ورودی می باشد، ویزای توریستی شنگن و بلژیک چند ورودی می باشد.

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

ویزای توریستی بلژیک و نتیجه گیری آن

ویزای توریستی بلژیک و شرایط اخذ آن در مقاله بالا به صورت مفصل بیان شد ، امید است که توانسته باشیم به تمامی سوالات شما در باب ویزای توریستی بلژیک و شنگن پاسخ داده باشیم، در مقاله بالا در زمینه مدارک مورد نیاز ویزای توریستی بلژیک پروسه اقدام برای ویزای توریستی، مدت زمان و تمدید ویزای توریستی و شرایط اخذ ویزای توریستی با وثیقه و بدون وثیقه و همچنین عمده ترین دلایل ریجکتی ویزای توریستی بلژیک خدمت شما عزیزان ارائه گردید، از آنجائیکه پروسه دریافت ویزای توریستی ساده نیست به شما توصیه می گردد حتما از وکیل مهاجرت که آشنا به امور ویزای توریستی است مشورت نمائید، در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب ما در امر حقوق بین الملل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاترین زمان ممکن دریابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 پاسخ